Susisiekite su mumis

UTI-UTI! UTIlizuok problemas!

Mums nuolat trūksta: pinigų, piniginės, nuolaidų, notebooko, sekso, remonto, pagarbos, dar daugiau pagarbos. Norime, kad mus dar labiau gerbtų. O už ką, juk turime daugiau klausimų nei atsakymų + dažniau dalinamės problemomis, o ne pagyrimais ir komplimentais…

80
Komentarai

Mums nuolat trūksta: pinigų, piniginės, nuolaidų, notebooko, sekso, ne šiaip bet kokios, o gerai apmokamos profesijos, remonto, kelionių, degalų, užsienio kalbos pamokų, kvepalų, pagyrimų, komplimentų, pagarbos, dar daugiau pagarbos. Norime, kad mus dar labiau gerbtų. O už ką, juk turime daugiau klausimų nei atsakymų + dažniau dalinamės problemomis, o ne pagyrimais ir komplimentais…

Tikriausiai ne vienas skaitantysis mielai sutiktų pasidalinti savo problemomis su manimi, bet žinai, aš jiems savų tikrai neatiduosiu, nes myliu problemas, jas visas – nuo viršaus iki apačios ir net nuosėdas todėl, kad….

,,Alex Monaco, tau lengva kalbėti apie problemas, juk tu esi simpatiškas ir tau tiesiog SEKASI – tave saugo angelai!” – pagalvos skaitytojas. Kai kurie žmonės mano, kad Alex Monaco, turintis virš 45 000
sekėjų facebooke, iš tiesų neturi gyvenime problemų, galvoja, kad gimiau po laiminga žvaigžde!… Na gerai, prisipažinsiu, aš turiu keletą angelų. Bet visus šiuos metus jie dirbo man, todėl vakar išleidau juos atostogų, taigi jie išskrido! Velniava, o juk turiu pabaigti rašyti knygą, kad galėčiau išleisti ją šį rudenį!!! (daugiau informacijos apie knygą). O juk tie angelai parašydavo tokių gerų straipsnių… Taigi, kaip matai, kartais man pačiam reikia spręsti savo problemas, ypač kai netyčia prišiku kažkam į dušią…  Tai padaryti paprasta, tik atsipalaiduoji ir ….

Bet nei aš, nei tu niekada visiems neįtiksime. Neišvengiamai mes pyksimės su artimais arba pažįstamais. Turi priimti tai. Suprasti, kad viskas, ką gali padaryti, tai duoti sau ir jiems laiko.

,,Protingas žmogus niekada nesupyks. Jis palauks, kol audra nurims. Protingas žmogus žino, reikia tik laiko ir viskas kristalizuosis, vandenynas nusiramins ir draugystė + santykiai neišvengiamai sustiprės!”

O, tu ar esi protingas žmogus?

Taigi, aptarėme, kaip galima pašalinti tam tikras problemas, kurios kyla tarp žmonių, tačiau tavo atvejis gali būti sudėtingesnis. Pvz: Žmogus, kurio dėmesio norėtum, jo tau neduoda… Ech… Žinau, pasaulis tau skolingas. Juk davęs tau galimybę gyventi, pamiršo užtikrinti tau ateitį. Galėtų pasamdyti Amūrą, kad sužeistų žmogų, kuris tau patinka, savo aštria strėle tiesiai į širdį. Bet pasakysiu tau štai ką: Pasaulis tikrai tau nėra skolingas. Tai tu skolingas jam!

Dar šis tas:
ŽMOGUS, KURIS TAU PATINKA, NEPRIVALO TENKINTI TAVO POREIKIŲ, TODĖL KAD: 

1. TU JO NEPAGIMDEI.
2. TU JO NESUKŪREI.
3. JO KŪNAS TAU NEPRIKLAUSO!  

Tiesa pasakius, tau nepriklauso niekas. Net jausmai, kuriuos vadini savais… Juk tavo jausmams daro įtaką visuomenės standartai, tendencijos. Tu vis dar nemąstai savo galva, tu vis leidi save terorizuoti žmonėms, kurie nemoka gyventi!

TERORO PASAULIS

Jie sakė, kad, pabaigęs (-usi) mokyklą, turi įstoti į universitetą. Pavyko! Tik gimė nauja užduotėlė. Dabar reikia darbo. Gavai jį. NONSTOP: galėtum rasti geresnį! Susirask antrąją pusę! NONSTOP! Tavęs nepaliks ramybėje, kol nepasipirši… Vaikai = tinkamas maistas + auklėjimas… Bet tai bus tik pradžia. VĖLIAU TAU AIŠKINS, JOG TU TURI IŠEITI Į PENSIJĄ! PRIEKAIŠTAUS TAU, JOG DIRBI PER DAUG! Vėliau tau priekaištaus dėl to, kad nevažiuoji į sanatoriją… Tave terorizuos visais pjūviais!

Tu visada būsi truputėlį keistas, per geras, per aukštas, per žemas, per liesas… Bet ar verta dėl to jaudintis?

Taigi, turi dvi išeitis:
1. Gali tapti Alex Monaco ir skirti laiko (velniškai da-a-a-a-aug laiko), kad pakeistum jų mąstymą, pasitelkęs informacines kraujagysles. Tačiau jeigu tu nenori to daryti, kokio velnio jaudiniesi dėl to, ką tau pasakė?
2. Nustok imti giliai į širdį tai, ką tau sako. Nustok teisintis. Jeigu žinai, jog jie nėra teisūs, nustok stengtis juos perkalbėti, verčiau imkis darbo ir parodyk pavyzdį, koks turėtų būti ŽMOGUS!!!

Tik ne viskas taip paprasta, ar ne? Problemos toliau lenda lyg tarakonai į galvą, bet ar jos yra tikros?

Dabar pagalvok apie savo problemą.

Pagalvojai?

IŠRĖK JĄ!

Rimtai, nuvažiuok į stadioną/mišką ir išrėk savo problemą. Garsiai, pilna krūtine. O tada apsidairyk.
570-Alex-Monaco
Arba įrašyk rėkimą mobiluoju telefonu. Paspausk play. Išgirdęs savo balsą, suprasi, kaip kvailai tavo problema skamba iš šalies. Beje, įsiklausyk i savo balso tembrą, išgirsi, jog, kalbėdamas apie savo problemą, pats ja netiki! Mano mokiniai padarę tai ilgai juokėsi iš savęs. Pasirodo, kad problema dažniausiai tėra mažyyytė problemėlė, kurią galima pavadinti iššūkiu/naujiena!

Žvilgtelkime į tavo rūpesčius globaliau. Kaip manai, ką apie juos mano paukščiai? Pažiūrėk į juos. Jie tokie raaaaaaaaaamūs. Gyvūnija nesuvokia, dėl ko tu pergyveni. Ar tu matei gulbę, susiėmusią už galvos? Neee, juk ji nežiūri serialų! Turi svarbesnių reikalų, vykdo savo misiją – mėgaujasi gyvenimu. O kokia tavo misija? Krušti save nesąmonėm???

Gyvūnai paprasčiau išsprendžia problemas.

Pvz:
Problema: nėra maisto.
Sprendimas: surasti maisto.
Viskas….
O kaip mes, homosapiens’ai, sprendžiame problemas? Ar tu išsprendei? Taigi, atėjo laikas sąmonės revoliucijai!
Jeigu nori būti protingesnis už plėšrūnus, pirmiausia privalai padaryti viską, kad atnaujintum ne telefoną/automobilį, o mąstymą! Taigi, pirma užduotis: Išmok mąstyti pozityviai! 

Jeigu išmetė iš darbo, žinok, tu susidūrei ne su problema, o su iššūkiu. Taigi,  neverkšlenk. Nu-si-ra-mink. Įkvė-ė-ė-ė-ė-ė-ėpk. Geriau imk ieškoti sprendimo arba pagalvok štai ką: ,,Jahooo!!! Kaip gerai, juk ir taip galvojau apie geresnį darbą! Be to, sename darbe reikėdavo pačiam pasirūpinti arbata!!! NAUJAME DARBE TIKRAI NEREIKĖS NEŠTIS JOS IŠ NAMŲ IR TEN BUS ŽYMIAI SKANESNĖ!!!

Kitaip sakant, verčiau paimk kilimą ir išvanok jį, užuot stovėjęs priešais jį diskutuodamas, kodėl jis pasidengė dulkėm…

,,
Problemos turėtų priversti tave veikti. Jos turėtų “užsukti” tavo variklį, kuris yra tavo galvoje, o nevaryti tavęs į depresiją!”

Galėčiau ilgai pasakoti apie tai, kaip išspręsti problemas. Pokalbis tikrai užsitęstų, juk praturtinčiau jį istorijomis iš savo gyvenimo, viena iš trumpesnių skambėtų šitaip: 

,,Kai man buvo 21, per gimtadienį meldžiausi, kad nelytų, o šiandien lietus man yra nemokamas konfeti. Mūsų laimė priklauso tik nuo patirties, minčių gilumo ir požiūrio…”

Esu įsitikinęs, jeigu šią akimirką atsidurtum čia, mano baltame kambaryje, matydamas mano aistrą, pats susidomėtum problemų utilizavimo metodais. Noras pasikeisti užkariautų tave. Bet kol kas tu nesi čia, bet tai nereiškia, kad dėl to turiu būti nenuoširdus, todėl perspėju: Artimiausiu metu gyvenimas ruošia tau diiiiiidelę puokštę išbandymų, tokių, kokių net neįsivaizdavai. Taigi, gali nieko nedaryti ir laukti, o gali pasiruošti ir išmokti iš rūpesčių išspausti naudos!

Kad tai padarytum, turi griebti visus suteiktus tau išbandymus tam, kad pasinaudotum jais. Sumalk juos į miltus! Įmesk juos į didelį indą, užpilk išmintimi. Išmaišyk. Išliek pamatą savo naujam gyvenimui! Turi tai padaryti greitai/ švariai/profesionaliai. Žinau, nėra paprasta, bet aš padėsiu tau! Jeigu tik nepamirši užsukti į motyvacijos degalinę, kad įpiltum kuro savo varikliui, esančiam galvoje/širdyje/sieloje. Spausk: www.facebook.com/AlexMonaco.lt

Pabaigai:
1. Iš problemos nėra naudos tik tada, kai iš jos nieko neišmokai.
2. Problemų mažiausiai turi numirėliai. O tu juk turi šiek tiek problemų? Tada duok 5 – tu dar esi gyvas. TU DAR TURI ŠANSĄ VISKĄ PAKEISTI!

Beje, jeigu patiko šis straipsnis ir nori, kad dar parašyčiau apie problemas, parašyk komentaruose: Norime tęsinio arba Dar!

80 Komentarai

 1. Imantas

  Rugsėjo 3, 2015 at 7:05 pm

  Noriu tęsiniooooo Darrrrr !!!!! Labai Patiko :))) Liuks 🙂

  • Auksė

   Rugsėjo 6, 2015 at 10:02 am

   Norime tęsinio!!

  • Dijana

   Rugsėjo 6, 2015 at 10:40 am

   Dar!!!!!!

 2. skaitytojas

  Rugsėjo 3, 2015 at 8:11 pm

  Dar !

 3. Jorūnė

  Rugsėjo 3, 2015 at 9:45 pm

  Dar !!!

 4. Naglis

  Rugsėjo 3, 2015 at 9:47 pm

  Daaaaaar!!

 5. Aurimas

  Rugsėjo 3, 2015 at 9:52 pm

  DAR!!!!

 6. Lukas

  Rugsėjo 3, 2015 at 9:52 pm

  DAR !!!!!

 7. Matas

  Rugsėjo 3, 2015 at 9:54 pm

  Seni, noriu pasakyti, kad tu priverti žmones daryti gerus darbus, keisti mąstymą. Visą tai pastebėjau savyje. Varyk dar!

 8. Deividas

  Rugsėjo 3, 2015 at 9:55 pm

  Puikus požiūris! Mėgaujuosi kiekvienu strapsniu. Dar! 🙂

 9. zshak

  Rugsėjo 3, 2015 at 9:57 pm

  DAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. Vaidas

  Rugsėjo 3, 2015 at 10:09 pm

  Dar dar dar …

 11. N

  Rugsėjo 3, 2015 at 10:18 pm

  Dar!!!

 12. Paulius

  Rugsėjo 3, 2015 at 10:18 pm

  Dar.

 13. arturas

  Rugsėjo 3, 2015 at 10:22 pm

  Parasyk ne apie problemas o apie mastyma sprendimais o ne problemomis

 14. Audra

  Rugsėjo 3, 2015 at 10:44 pm

  Dar 🙂

 15. Aner

  Rugsėjo 3, 2015 at 10:46 pm

  Dar!

 16. Andrius

  Rugsėjo 3, 2015 at 10:46 pm

  Visada skaitau straipsnius, bet niekada nekomentuodavau. Taciau sitas straipsnis yra bomba, nerealiai teisingai perteiktos mintys ir taiklus ir paprasti pavyzdziai. Suvalgiau kiekviena minti kaip uoga!!!

 17. Renaldas

  Rugsėjo 3, 2015 at 10:49 pm

  Puikus straipsnis (y) vertėtu jį perskaityti daugumai žmonių 🙂 Keiskime mąstymą ir pasikeisim patys 🙂

 18. Justina

  Rugsėjo 3, 2015 at 11:08 pm

  Dar!

 19. Aurelija

  Rugsėjo 3, 2015 at 11:14 pm

  Noriu tęsinio! Dar! 🙂

 20. Vilija

  Rugsėjo 3, 2015 at 11:33 pm

  Esi atomine bomba!!! Super!!! Susprokdyk visu uzbetonuotas smegenis !!!! Va taip va!! Kaip dabar!!!

 21. Povilas

  Rugsėjo 4, 2015 at 12:37 am

  DAR !!!!!

 22. JVT

  Rugsėjo 4, 2015 at 2:01 am

  Labai labai NORIU DAR !!!

 23. Ingrid

  Rugsėjo 4, 2015 at 7:29 am

  Wooooooohoooo!!!
  DAR!!!

 24. Angelas

  Rugsėjo 4, 2015 at 8:37 am

  Uzburiantis straipsniai Alexai!!!!

 25. Skaitytojas

  Rugsėjo 4, 2015 at 8:49 am

  Geras straipsnis:)Ši tiesa visiem žinoma tik visi ją pamiršta,ir krenta i neviltį ir panika:)

 26. Daiva

  Rugsėjo 4, 2015 at 9:17 am

  Noriu dar!
  Visada skaitau tavo straipsnius ir visada laukiu naujų.
  Ir labai laukiu tavo knygos!!!!

 27. Karolis

  Rugsėjo 4, 2015 at 11:45 am

  D A R ! ! !

 28. Tomas

  Rugsėjo 4, 2015 at 1:56 pm

  Patiko.

 29. P.lius

  Rugsėjo 4, 2015 at 6:42 pm

  Ziauriai jega , Alexai! Dziugu jog gyvenime,duodi daugiau kitiem, taciau analogiskai ir darr daugiau gauni is kitu ! Daugiau taip mastanciu zmoniu.. ✌

 30. Deividas

  Rugsėjo 4, 2015 at 7:56 pm

  Norime tęsinio!

 31. Vaida

  Rugsėjo 4, 2015 at 10:36 pm

  “Problemų mažiausiai turi numirėliai ” – nereali frazė. Čia straipsnio baigiamasis akcentas, lyg uogytė ant torto 🙂 Puiku 🙂 Net neverta sakyti “dar”, juk ištroškusio taip greitai nepagirdysi 🙂 Alex’ai, tiesiog tęsk – palaikymas yra 🙂

 32. Jurate

  Rugsėjo 5, 2015 at 9:16 am

  Dar!!!

 33. Šarūnas

  Rugsėjo 6, 2015 at 10:31 am

  Žinoma dar. :))

 34. Deivis

  Rugsėjo 6, 2015 at 11:33 am

  Dar

 35. Mindaugas

  Rugsėjo 6, 2015 at 11:44 am

  Dar

 36. Dovanotas

  Rugsėjo 6, 2015 at 12:29 pm

  DAR!!!!!!

 37. Aurimas

  Rugsėjo 6, 2015 at 12:57 pm

  Dar

 38. Diana

  Rugsėjo 6, 2015 at 1:40 pm

  Dar!!!

 39. Asta

  Rugsėjo 6, 2015 at 2:26 pm

  Reikia dar !

 40. Rasa

  Rugsėjo 6, 2015 at 6:34 pm

  Patiko 🙂 . Dar 🙂

 41. Mantas

  Rugsėjo 6, 2015 at 6:54 pm

  Nesustok!! mes su tavim!! Judam ir keičiam pasauli! Niekas nežino kur yra tobulybė, bet manau daug kas žino kaip galima padaryti geriau. Daaaaaar!!! Lets do it!!

 42. Erika

  Rugsėjo 6, 2015 at 8:33 pm

  Dar!!!!

 43. Edga

  Rugsėjo 6, 2015 at 11:16 pm

  Dar ! 🙂

 44. Vaidas

  Rugsėjo 7, 2015 at 7:32 pm

  Tavo straipsniai = tikrai bombai!!!!

 45. Lina

  Rugsėjo 7, 2015 at 9:30 pm

  Dar 🙂

 46. Chloe

  Rugsėjo 9, 2015 at 9:29 pm

  Aciu! Dar!

 47. Domas

  Rugsėjo 10, 2015 at 2:20 am

  Toks pozityvus poziuris ikvepia zmogu siekti keistis ir tobuleti…aciu…ir lauksiu daugiau teigiamos informacijos…dar karta dekoju.

 48. Jūratė

  Rugsėjo 10, 2015 at 6:13 am

  Dar

 49. Aidas

  Rugsėjo 13, 2015 at 11:19 am

  Šaunuolis, Alex, taip ir toliau:). Kietai, taikliai, užtikrintai.

 50. EVE

  Rugsėjo 13, 2015 at 9:11 pm

  Please mooooore!

 51. amber

  Rugsėjo 13, 2015 at 9:26 pm

  Hmm..niu būtų įdomu dar..

 52. Rūta

  Rugsėjo 13, 2015 at 9:57 pm

  Noriu tęsinio!!! 🙂

 53. Lina

  Rugsėjo 13, 2015 at 10:09 pm

  Super!!! Daaaaar tesinio! 🙂

 54. Lina

  Rugsėjo 13, 2015 at 10:29 pm

  Puiku!
  Dar! 🙂

 55. Asta

  Rugsėjo 13, 2015 at 11:15 pm

  Da!

 56. VILMA

  Rugsėjo 13, 2015 at 11:39 pm

  neblogas ,gal ir reiketu tesinio

 57. Asta

  Rugsėjo 14, 2015 at 12:20 am

  noriu dar

 58. Dalia

  Rugsėjo 14, 2015 at 6:48 pm

  noooriu daaar būtinai

 59. Neda

  Rugsėjo 14, 2015 at 8:29 pm

  Tęsinio Tęsinio Tęsinio

 60. Mykolas

  Rugsėjo 15, 2015 at 9:58 pm

 61. Valdas

  Rugsėjo 19, 2015 at 1:33 pm

  Laukiu tesinio.
  Super 🙂

 62. Dalia

  Rugsėjo 26, 2015 at 9:55 pm

  Daaar…….

 63. matas

  Rugsėjo 28, 2015 at 9:48 pm

  Norim dar!!!!!

 64. Giera

  Rugsėjo 30, 2015 at 10:53 am

  Vienas pastebėjimas iš straipsnio. Aišku jis man patiko. Bet faktas tas kaip buvo rašoma, kad “Jei tave išmetė iš darbo, tai šansas susirasti naują geresnį”. Manau žmonės besirenkantys čia, tikrai nėra liaudis, kuria metą iš darbo. Iš darbo meta tuos kurie yra tinginiai. Nemanau, kad tinginiai skaito tokio pobūdžio straipsnius. Žmonės kurie skaito tokius straipsnius – patys išeina iš darbo į geresnį darbą ;D
  Tiesiog mano pastebėjimas/nuomonė.

  P.S. Straipsnis Tikrai malonus skaityti

 65. Eddis

  Spalio 1, 2015 at 12:03 pm

  Rytas nuostabus, sauletas. Sedziu siuo metu darbe ir lyg kazkas ne taip. Jauciuosi pavarges.
  Ir staiga sitas straipsnis. BOOM! Toks gaivinantis ir teigiamai nuteikiantis.Butent tai ko ir reikejo. Geriau uz 100 kavos puodeliu!
  Aciu Tau!
  E.K.

 66. Indre

  Spalio 7, 2015 at 12:29 am

  Noriu dar!smagu,kai kazkas tiksliai apraso mano esama bukle:)IR dekui uz padrasinimus!

 67. Aurimas

  Lapkričio 2, 2015 at 4:42 pm

  sveikas! visai atsitiktinai tave atradau .. esu atsidures kryzkeleje ir nezinau kaip elgtis.. viskas griuna santykiai del kuriu kaltas pats.nors saves nemaciau visai juose..tik prarades ir po daug galvojimu supratau kas yra kas. O VA TAVO STRAIPSNIAI MANE UZKABINO!!! TESK IR KADA ISLEISI TA PRAKEIKTA KNYGA butu gerai gaut ir elektronini varianta!!!! Pirmyn !!! laukiu nauju straipsniu !!! duok zaiba!

 68. Grazvydas

  Lapkričio 3, 2015 at 12:04 am

  aisku, kad noriu. Labai patiko tavo straipsniai, gerbiu ir laukiu vis nauju ir nauju.

 69. Mantukas1

  Lapkričio 15, 2015 at 9:48 pm

  Dar!

 70. Pingback: Nustok ieškoti savęs! | Monaco

 71. Nerijus

  Balandžio 8, 2016 at 10:53 pm

  DAR……

 72. LAURA

  Liepos 4, 2016 at 4:29 pm

  Dar dar ir dar karta dar 😉

 73. Donatas

  Sausio 1, 2017 at 7:58 pm

  Ačiū

 74. Lauryna

  Kovo 14, 2017 at 8:28 am

  Norime tęsinio 🙂

 75. Roma

  Kovo 14, 2017 at 10:37 am

  O taip tikrai noriu darrrr!!!!

 76. Aivaras

  Kovo 18, 2018 at 7:25 pm

  Dar dar dar dar ? ačiū ?

 77. Deimantė

  Liepos 5, 2018 at 5:23 pm

  Ačiū, lauksiu dar straipsnių.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai