Susisiekite su mumis

UTI-UTI! UTIlizuok problemas!

Mums nuolat trūksta: pinigų, piniginės, nuolaidų, notebooko, sekso, remonto, pagarbos, dar daugiau pagarbos. Norime, kad mus dar labiau gerbtų. O už ką, juk turime daugiau klausimų nei atsakymų + dažniau dalinamės problemomis, o ne pagyrimais ir komplimentais…

83
Komentarai

Mums nuolat trūksta: pinigų, piniginės, nuolaidų, notebooko, sekso, ne šiaip bet kokios, o gerai apmokamos profesijos, remonto, kelionių, degalų, užsienio kalbos pamokų, kvepalų, pagyrimų, komplimentų, pagarbos, dar daugiau pagarbos. Norime, kad mus dar labiau gerbtų. O už ką, juk turime daugiau klausimų nei atsakymų + dažniau dalinamės problemomis, o ne pagyrimais ir komplimentais…

Tikriausiai ne vienas skaitantysis mielai sutiktų pasidalinti savo problemomis su manimi, bet žinai, aš jiems savų tikrai neatiduosiu, nes myliu problemas, jas visas – nuo viršaus iki apačios ir net nuosėdas todėl, kad….

,,Alex Monaco, tau lengva kalbėti apie problemas, juk tu esi simpatiškas ir tau tiesiog SEKASI – tave saugo angelai!” – pagalvos skaitytojas. Kai kurie žmonės mano, kad Alex Monaco, turintis virš 45 000
sekėjų facebooke, iš tiesų neturi gyvenime problemų, galvoja, kad gimiau po laiminga žvaigžde!… Na gerai, prisipažinsiu, aš turiu keletą angelų. Bet visus šiuos metus jie dirbo man, todėl vakar išleidau juos atostogų, taigi jie išskrido! Velniava, o juk turiu pabaigti rašyti knygą, kad galėčiau išleisti ją šį rudenį!!! (daugiau informacijos apie knygą). O juk tie angelai parašydavo tokių gerų straipsnių… Taigi, kaip matai, kartais man pačiam reikia spręsti savo problemas, ypač kai netyčia prišiku kažkam į dušią…  Tai padaryti paprasta, tik atsipalaiduoji ir ….

Bet nei aš, nei tu niekada visiems neįtiksime. Neišvengiamai mes pyksimės su artimais arba pažįstamais. Turi priimti tai. Suprasti, kad viskas, ką gali padaryti, tai duoti sau ir jiems laiko.

,,Protingas žmogus niekada nesupyks. Jis palauks, kol audra nurims. Protingas žmogus žino, reikia tik laiko ir viskas kristalizuosis, vandenynas nusiramins ir draugystė + santykiai neišvengiamai sustiprės!”

O, tu ar esi protingas žmogus?

Taigi, aptarėme, kaip galima pašalinti tam tikras problemas, kurios kyla tarp žmonių, tačiau tavo atvejis gali būti sudėtingesnis. Pvz: Žmogus, kurio dėmesio norėtum, jo tau neduoda… Ech… Žinau, pasaulis tau skolingas. Juk davęs tau galimybę gyventi, pamiršo užtikrinti tau ateitį. Galėtų pasamdyti Amūrą, kad sužeistų žmogų, kuris tau patinka, savo aštria strėle tiesiai į širdį. Bet pasakysiu tau štai ką: Pasaulis tikrai tau nėra skolingas. Tai tu skolingas jam!

Dar šis tas:
ŽMOGUS, KURIS TAU PATINKA, NEPRIVALO TENKINTI TAVO POREIKIŲ, TODĖL KAD: 

1. TU JO NEPAGIMDEI.
2. TU JO NESUKŪREI.
3. JO KŪNAS TAU NEPRIKLAUSO!  

Tiesa pasakius, tau nepriklauso niekas. Net jausmai, kuriuos vadini savais… Juk tavo jausmams daro įtaką visuomenės standartai, tendencijos. Tu vis dar nemąstai savo galva, tu vis leidi save terorizuoti žmonėms, kurie nemoka gyventi!

TERORO PASAULIS

Jie sakė, kad, pabaigęs (-usi) mokyklą, turi įstoti į universitetą. Pavyko! Tik gimė nauja užduotėlė. Dabar reikia darbo. Gavai jį. NONSTOP: galėtum rasti geresnį! Susirask antrąją pusę! NONSTOP! Tavęs nepaliks ramybėje, kol nepasipirši… Vaikai = tinkamas maistas + auklėjimas… Bet tai bus tik pradžia. VĖLIAU TAU AIŠKINS, JOG TU TURI IŠEITI Į PENSIJĄ! PRIEKAIŠTAUS TAU, JOG DIRBI PER DAUG! Vėliau tau priekaištaus dėl to, kad nevažiuoji į sanatoriją… Tave terorizuos visais pjūviais!

Tu visada būsi truputėlį keistas, per geras, per aukštas, per žemas, per liesas… Bet ar verta dėl to jaudintis?

Taigi, turi dvi išeitis:
1. Gali tapti Alex Monaco ir skirti laiko (velniškai da-a-a-a-aug laiko), kad pakeistum jų mąstymą, pasitelkęs informacines kraujagysles. Tačiau jeigu tu nenori to daryti, kokio velnio jaudiniesi dėl to, ką tau pasakė?
2. Nustok imti giliai į širdį tai, ką tau sako. Nustok teisintis. Jeigu žinai, jog jie nėra teisūs, nustok stengtis juos perkalbėti, verčiau imkis darbo ir parodyk pavyzdį, koks turėtų būti ŽMOGUS!!!

Tik ne viskas taip paprasta, ar ne? Problemos toliau lenda lyg tarakonai į galvą, bet ar jos yra tikros?

Dabar pagalvok apie savo problemą.

Pagalvojai?

IŠRĖK JĄ!

Rimtai, nuvažiuok į stadioną/mišką ir išrėk savo problemą. Garsiai, pilna krūtine. O tada apsidairyk.
570-Alex-Monaco
Arba įrašyk rėkimą mobiluoju telefonu. Paspausk play. Išgirdęs savo balsą, suprasi, kaip kvailai tavo problema skamba iš šalies. Beje, įsiklausyk i savo balso tembrą, išgirsi, jog, kalbėdamas apie savo problemą, pats ja netiki! Mano mokiniai padarę tai ilgai juokėsi iš savęs. Pasirodo, kad problema dažniausiai tėra mažyyytė problemėlė, kurią galima pavadinti iššūkiu/naujiena!

Žvilgtelkime į tavo rūpesčius globaliau. Kaip manai, ką apie juos mano paukščiai? Pažiūrėk į juos. Jie tokie raaaaaaaaaamūs. Gyvūnija nesuvokia, dėl ko tu pergyveni. Ar tu matei gulbę, susiėmusią už galvos? Neee, juk ji nežiūri serialų! Turi svarbesnių reikalų, vykdo savo misiją – mėgaujasi gyvenimu. O kokia tavo misija? Krušti save nesąmonėm???

Gyvūnai paprasčiau išsprendžia problemas.

Pvz:
Problema: nėra maisto.
Sprendimas: surasti maisto.
Viskas….
O kaip mes, homosapiens’ai, sprendžiame problemas? Ar tu išsprendei? Taigi, atėjo laikas sąmonės revoliucijai!
Jeigu nori būti protingesnis už plėšrūnus, pirmiausia privalai padaryti viską, kad atnaujintum ne telefoną/automobilį, o mąstymą! Taigi, pirma užduotis: Išmok mąstyti pozityviai! 

Jeigu išmetė iš darbo, žinok, tu susidūrei ne su problema, o su iššūkiu. Taigi,  neverkšlenk. Nu-si-ra-mink. Įkvė-ė-ė-ė-ė-ė-ėpk. Geriau imk ieškoti sprendimo arba pagalvok štai ką: ,,Jahooo!!! Kaip gerai, juk ir taip galvojau apie geresnį darbą! Be to, sename darbe reikėdavo pačiam pasirūpinti arbata!!! NAUJAME DARBE TIKRAI NEREIKĖS NEŠTIS JOS IŠ NAMŲ IR TEN BUS ŽYMIAI SKANESNĖ!!!

Kitaip sakant, verčiau paimk kilimą ir išvanok jį, užuot stovėjęs priešais jį diskutuodamas, kodėl jis pasidengė dulkėm…

,,
Problemos turėtų priversti tave veikti. Jos turėtų „užsukti“ tavo variklį, kuris yra tavo galvoje, o nevaryti tavęs į depresiją!”

Galėčiau ilgai pasakoti apie tai, kaip išspręsti problemas. Pokalbis tikrai užsitęstų, juk praturtinčiau jį istorijomis iš savo gyvenimo, viena iš trumpesnių skambėtų šitaip: 

,,Kai man buvo 21, per gimtadienį meldžiausi, kad nelytų, o šiandien lietus man yra nemokamas konfeti. Mūsų laimė priklauso tik nuo patirties, minčių gilumo ir požiūrio…”

Esu įsitikinęs, jeigu šią akimirką atsidurtum čia, mano baltame kambaryje, matydamas mano aistrą, pats susidomėtum problemų utilizavimo metodais. Noras pasikeisti užkariautų tave. Bet kol kas tu nesi čia, bet tai nereiškia, kad dėl to turiu būti nenuoširdus, todėl perspėju: Artimiausiu metu gyvenimas ruošia tau diiiiiidelę puokštę išbandymų, tokių, kokių net neįsivaizdavai. Taigi, gali nieko nedaryti ir laukti, o gali pasiruošti ir išmokti iš rūpesčių išspausti naudos!

Kad tai padarytum, turi griebti visus suteiktus tau išbandymus tam, kad pasinaudotum jais. Sumalk juos į miltus! Įmesk juos į didelį indą, užpilk išmintimi. Išmaišyk. Išliek pamatą savo naujam gyvenimui! Turi tai padaryti greitai/ švariai/profesionaliai. Žinau, nėra paprasta, bet aš padėsiu tau! Jeigu tik nepamirši užsukti į motyvacijos degalinę, kad įpiltum kuro savo varikliui, esančiam galvoje/širdyje/sieloje. Spausk: www.facebook.com/AlexMonaco.lt

Pabaigai:
1. Iš problemos nėra naudos tik tada, kai iš jos nieko neišmokai.
2. Problemų mažiausiai turi numirėliai. O tu juk turi šiek tiek problemų? Tada duok 5 – tu dar esi gyvas. TU DAR TURI ŠANSĄ VISKĄ PAKEISTI!

Beje, jeigu patiko šis straipsnis ir nori, kad dar parašyčiau apie problemas, parašyk komentaruose: Norime tęsinio arba Dar!

83 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt