Susisiekite su mumis

Renginiai

Kviečiu į renginius (man svarbu susipažinti su tavimi asmeniškai).

Vilnius, gegužės 22 d.
Kontaktų vakaras „Monaco club„.

Daugiau info: www.club.alexmonaco.net

Kaunas, gegužės  29 d.
KNYGOS „Organiška rinkodara“ PRISTATYMAS.

Gegužės 29 d. vyks išskirtinis renginys – seminaras „8 organiškos rinkodaros paslaptys“ bei KNYGOS „Organiška rinkodara“ PRISTATYMAS. Sužinosi, kaip padidinti pardavimus ir įmonės žinomumą nesinaudojant mokama reklama. Kuri savo įmonę, o galbūt tik svajoji apie tai? Galvoji, kad efektyvi reklama turi kainuoti daug? Išmok reklamuoti save ir savo įmonę NEMOKAMAI!

Registruokis čia: https://fb.me/e/8rVvQz6w6

Data: gegužės 29 d.
Vieta: Best Baltic Kaunas
Laikas: 19:00 val.

TIKIUOSI ATEISI!!!

🕔 🕝 🕢 🕤 🕑 🕜

Jau įvyko:

 

Klapėda, gegužės 15d. 
Knygos  „organiška rinkodara“ pristatymas Klaipėdoje!

Klaipėdoje vyks Alex Monaco NAUJOS knygos pristatymas! Data: gegužės 15 d. Laikas: 17:30 val. Daugiau info čia: https://www.facebook.com/events/784529360325372

Kuri savo įmonę, o galbūt tik svajoji apie tai? Galvoji, kad gera reklama turi būti brangi? Išmok reklamuoti save ir savo įmonę NEMOKAMAI! Susitikimas su socialinių projektų iniciatoriumi, blogeriu Alex Monaco gali būti svarbiausias tavo metų atradimas! Laikas 17:30

 

Gruodžio 5d. 17:00
Rinkodaros-inovaciju-konferencija-2023:
 Inovacijos, Trendai bei Įrankiai Pribloškiantiems Rezultatams!

Renginio nuoroda

Gruodžio 17 d. Londonas:
Kalėdinis vakaras ir…


Renginio nuoroda

 

Lapkričio 10 d. Kaune:
Knygo pristatymas

Jeigu tau ne p** ant savo verslo ir soc. paskyros, tuomet kviečiu asmeniškai į knygos pristatymą! Kviečiu atvykti ir tuos, kurie GYVENA NE KAUNE! VERTA!

Renginį organizuoja „PEGASAS“ ir „Virtuoso

Renginio nuoroda

Lapkričio 28–29 d. Online:
Organinės rinkodaros mokymai 2023: Kaip Sukurti Nesibaigiantį Pirkėjų Šaltinį?

Pirmą kartą Lietuvoje vyks organinės rinkodaros mokymai, kurių metų sužinosite, kaip sukurti nesibaigiantį pirkėjų srautą (reklamuoti el. parduotuvę arba paslaugas). Mokymai vyks dvi dienas online. Tie, kas nespės prisijungti, galės peržiūrėti įrašą per tris dienas.

Pamenu, kaip man skaudėdavo galvą nuo minčių: „Kaip padidinti pardavimus?“ , „Kaip išreklamuoti savo paslaugas?“ Tačiau šiandien aš apie tai negalvoju, nes žinau, kaip reklamuotis nemokamai. O taip, aš išnaudoju išmaniausias organinės rinkodaros praktikas, kurių tu irgi gali išmokti. Užsiregistruok į mano autorinius mokymus „Organinė rinkodara“! Sumaniausi žmonės naudojasi organine rinkodara, nes taip jie parduoda „nepushindami“ (reklama be reklamos)!

Organinė rinkodara tinka ir pradedantiems, ir dideliems verslams, kurie parduoda paslaugas arba produktus naudojantis www puslapiu (e-shop) ir (arba) Facebook paskyra.

Laikas: DVI DIENAS, nuo 18:00 iki 21:00 val

Renginio nuoroda

2023.09.07: Socialinių Tinklų Konferencija 2023

6 LEKTORIAI (Facebook, TikTok, YouTube, Instagram ir…)
6 soc. marketingo paslaptys, kurios tave šokiruos.
Pasinaudok mano ir kitų lektorių žiniomis!
Registracija nemokama: nuoroda

2023.10.14: Dream Big. Kaip pasiekti tikslų, įveikti iššūkius ir būti laimingam?

Kas padėjo Rūtai Meilutytei, Aurimui Valujavičiui, Monikai Liu ir Alex Monaco įveikti didžiausius gyvenimo ir karjeros iššūkius ir pasiekti išsikeltus tikslus? Apie tai – didžiausioje online konferencijoje Lietuvoje. Pirmą kartą. Registracija: www.dreambig.ltUžsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Sukurta Adf.lt