Knyga "Pasitikėjimo instruktorius"

KNYGA IŠPARDUOTA

2013 metais Saint Tropeze susi­paži­nau su pasi­tikė­jimo Instruk­toriumi. Jis prižadėjo, kad per 46 dienas tapsiu pasitikinčiu žmogumi, su kuriuo norės bendrau­ti sėkmingiausi vyrai, įkvepiančios moterys…

Knyga išparduota!

Autorius: Alex Monaco

„Alex Monaco“ – „Sielos dra­bu­žiai" ir „Laimingi šunsnu­kiai“ bestselerių autorius, padėjęs tūkstančiams žmonių išlipti iš emocinės duobės ir atsikratyti standartinio mąstymo.

Alex Monaco ir jo partnerių sukurti saviugdos mokymai (Onbotraining) buvo apdovanoti MIT — Masačusetso technologijos universitete. Lietuviška Onbo versija yra sėkmingiausia Lietuvoje online saviugdos sistema.

Asmeninis pristatymas

„Alex Monaco“ – „Sielos drabužiai" ir „Laimingi šunsnukiai“ bestselerių autorius, padėjęs tūkstančiams žmonių išlipti iš emocinės duobės ir atsikratyti standartinio mąstymo.

Skaityk sėkmės istoriją

Knyga skirta tik tiems, kas nori apsupti save super sėkmingais žmonėmis

Atrask naują požiūrį į bendravimą… Patirk šimtaprocentinį pasitikėjimą… Suprask, kaip veikia nepasitikėjimas… Patirk pasitikėjimą, pajusk jį – suvaldyk jį! 


Išlaisvink charizmą! Išmok jaustis gerai be muzikos, pinigų, plastinės operacijos, komplimentų, kitų išorinių papildomų priemonių!

Išlaisvink charizmą! Išmok jaustis gerai be muzikos, pinigų, plastinės operacijos, komplimentų, kitų išorinių papildomų priemonių!

Pabandyk ištraukas iš knygos

Knygą rekomenduoja:

profile-pic

Pasitikėjimo savimi, kaip ir vyriškumo, klausydamas patarimų neįgausi! Tam reikia kruvino darbo, o Alex tau spirs šiknon, kad dirbti su savimi pagaliau pradėsi. Pamatysi.

– Debesyla
profile-pic

Perskaitęs tik pirmą knygos dalį, jau jaučiu, kad tai nebus knyga su tuščiais patarimais, kuriuos pamiršti po dienos, kai baigi skaityti knygą. Knygos tikslas ne apipilti tave beprasmėmis frazėmis, o perjungti mygtuką tavo smegenyse, kuris įjungs tavo pasitikėjimą savimi, akimirksniu.

– Nikas Grumblys
profile-pic

Skaičiau ir nebūčiau pagalvojęs, kad šitas tekstas, kaip ir knyga taip ypatingai priliptų prie rankų. Mintys, kaip paruoštas ypatingas desertas su vyšnia uždėta ant viršaus! Skanūs ingredientai - ilgesni sakiniai, kurie jungia viso kūno receptorius, tai jauti ir ragauji, lyg desertą suvalgytų, kaip protą. Tai draivas!

– Darius Krutkis

Kiti Alex Monaco bestseleriai

Alex Monaco "Laimingi šunsnukiai"

Laimingi šunsnukiai
2016

Alex Monaco "Sielos drabužiai"

Sielos drabužiai
2018

Sukurta

Adf studijoje