Susisiekite su mumis

Apie

Alex Monaco — #1 motyvacinių bestselerių autorius (Laimingi šunsnukiai ir Sielos drabužiai), nuoširdžiausias Lietuvoje tinklaraštininkas (monaco.lt), padėjęs tūkstančiams žmonių išlipti iš emocinės duobės ir atsikratyti standartinio mąstymo. 3K pokyčių sistemos ir granatos metodo kūrėjas.

Alex Monaco ir jo partnerių sukurti internetiniai saviugdos mokymai (Onbo) buvo apdovanoti MIT — Masačiusetso technologijos universitete (2014 metai.  MITx Global Entrepreneurship Bootcamp). Jis yra Laimingos.lt, socialinio projekto Gyvos moterys ir ADF studijos įkūrėjas. Adf studija dirbo su didžiausiomis Lietuvoje kompanijomis, tokiomis kaip Vičiūnai, Lietuvos geležinkeliai, Kauno kredito unija, Opti taxi, Vyčio komisarai ir t.t. Antrame etape jis pakėlė sparnus į užsienį – Monaco ir America – Dirbo su įmonėmis, tokiomis kaip Travelvisapro, Pivot capital fund, Monaco Fine Arts, Physitrack. 

Gali vadinti mane šunsnukiu, juk leidžiu sau daugiau už kitus, esu becukris + visada pasiekiu tai, ko užsigeidžiu. Nebijau sakyti, ką galvoju. Valdau savo gyvenimą. Suprantu, ko noriu ir žinau, kaip to pasiekti. Rašau apie:
Kokybišką gyvenimą: kodėl gyvenimas lagina
Kaip nepramiegoti to, kas svarbiausia: kaip iš gyvenimo išspausti maximumą
Santykius: savanaudiŠŠŠka meilė
Apie Masinį žmonių mulkinimą: nustok ieškoti savęs

Turiu tau labai gerą naujieną, tu dar gali tapti laimingu žmogumi, bet turiu ir blogą naujieną – tavo laimė negali laukti pirmadienio, jai skauda, nes tu ją prispaudei savo subine!

+

Šiandien gali parsisiųsti visą PDF failą: KAIP NUŽUDYTI VIDINĮ KRITIKĄ! Tai didžiausia dovana! Pasiimk čia: nuoroda

Turi klausimų? susisiek

 

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!