Susisiekite su mumis

Apie

Alex Monaco, bestselerių „Laimingi šunsnukiai” ir „Sielos drabužiai” autorius, verslininkas. Gali vadinti mane šunsnukiu, juk leidžiu sau daugiau už kitus, esu becukris + visada pasiekiu tai, ko užsigeidžiu. Nebijau sakyti, ką galvoju. Valdau savo gyvenimą. Suprantu, ko noriu ir žinau, kaip to pasiekti. Savo gyvenime turiu viską, apie ką svajoji tu, skaitytojau. O taip, suvokdamas tavo norus (kuriuos dar tik atrasi) paruosiau tau trečią knygą. Ji pasirodys Spalio 30 ! Šios kolekcinės knygos neieškok parduotuvėse, ten jos paprasčiausiai nebus! Tai bus išskirtinis leidimas, kurį privalai įsigyti čia Esu šventai įsitikinęs informacija, kurią rasi joje, bus švelniai tariant unikali, juk …… …… ……… paslapčių, kurios…. …… Bum!!! Užsisakyti galima čia

Rašau apie:
Kokybišką gyvenimą: kodėl gyvenimas lagina
Kaip nepramiegoti to, kas svarbiausia: kaip iš gyvenimo išspausti maximumą
Santykius: savanaudiŠŠŠka meilė
Apie Masinį žmonių mulkinimą: nustok ieškoti savęs

Turiu tau labai gerą naujieną, tu dar gali tapti laimingu žmogumi, bet turiu ir blogą naujieną – tavo laimė negali laukti pirmadienio, jai skauda, nes tu ją prispaudei savo subine!

Turi klausimų? susisiek

 

5 Komentarų

5 Komentarai

 1. Justinas

  Vasario 28, 2015 at 8:56 pm

  Labas vakaras, gerbiu jus kaip labai gera savo srities specialista ir turiu pasiūlima pradėti rengti web seminarus kuriuos butu galima klausytis ir taip sutaupytu labai daug žmonių laiko. Čia tik pasiulimas nuo kurio ivygdymo palengvėtu tiek mano tiek kitų asmenų gyveniimas. Ačių

  • Rimvydas

   Spalio 8, 2016 at 1:31 pm

   Reikėtu ,webinarai tikrai būtu geras pasirinkimas ,Geras žodis ,sustiprintas Alexso balsu dar geriau motyvuotu

 2. Giedrius

  Balandžio 21, 2015 at 8:57 am

  Sveiki, gavau Andriaus siųstą filmuką, https://youtu.be/0nCnWbi-xt8 . Man labai patiko keliami klausimai ir jų pateikimas. Norėtus bendradarbiauti.

 3. ADOMAS

  Liepos 18, 2015 at 10:32 pm

  Sveikas ,Alexai, noriu jums padėkoti už šį blogą. Jis tikra atgaiva negatyvių komentarų ir pesimizmo pritvinkusiame media pasaulyje. Esu radęs ne vieną panašų blogą Anglų kalba, tačiau labai džiugu matyti, kad ir tėvynėje Lietuvoje yra protingų, pozityvių ir motyvuotų žmonių, kurie dalinasi savo teigiama energija ir vertingais patarimais kaip daugiau gyvenime pasiekti ir tapti laimingais, užuot tai slėpę ir pasilaikę tik tai sau, kaip tai yra gan įprasta šiuolaikinėje kapitalistinėje konkuruojančioje visuomenėje. Dėkoju ir kaip anglai sako: Keep up the good work!

 4. pakeliui į laimę

  Rugsėjo 14, 2016 at 11:10 pm

  Kaip visada !!!!!!!! Hrrrrrr!!!!!!!!!!!!!! priverčia judėt į priekį. 😀 Parakas.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *