Susisiekite su mumis

Kodėl gyvenimas LAGINA

127
Komentarai

Rytas. Pramerki akis. Vėl lieti šaltą ekraną, kuris padeda sekti ne tai, kas vyksta tavo viduje arba tavo šeimoje, o pasaulyje. Tu vėl Facebookiškėse… Vėl ieškai galimybių. Tik kai ateina akimirka parodyti, ką sugebi – pakimbiUžstringi, bandydamas nuspręsti, kokį filmą žiūrėti, kokį JPG įkelti į feisbuko profilį. Darbe vietoje to, kad pasakytum bosui „Eik velniop“, tu nusišypsai ir paspaudi jam ranką… O juk tu žinojai, kaip iš tiesų norėjai pasielgti…

Ar esi naudojęs šviežutę, ką tik įrašytą Windows operacinę sistemą? Veikia stebuklingai – „skraido“. Iki tol, kol įrašai daugiau programų… Ir štai, išjungi browserį, filmą – kompiuteris tau sako: E-E-E-E-E-E-R-R-R-R///

Diena…

Mėnuo…

Beveik metai… operacinė dažnai pastringa, bet vis dar neperrašyta. Žmonės galvoja, kad pakviestas meistras kaip psichologas pradės kapstytis smegenyse, asmeniniuose failuose, sužinos kodus, peržiūrės visus JPG… BAISU! Et, kaip nemalonu!!! Dilema: perinstaliuoti operacinę ar ne? Taip ar ne. Taip ar ne. Taip ar ne x 300. Sistema pastrigo, atsakymo nėra – tas pats dedasi ir žmonių galvose!

Taigi kaip pagaliau pakeisti mąstymą? Kaip paspartinti procesorių, kad rezultatai būtų pasiekti šiame, o ne kitame gyvenime? Kaip pagaliau tapti laimingu? Papasakosiu, ką turėtum daryti. Pradžiai prisijungsime prie šiuolaikinio homosapiens, kad pažiūrėtume, kas darosi ant jo desktopo:

Zalingi-iprociai-3

PRAMOGŲ ERA

Šiuolaikinėje visuomenėje žodžiai „pramoga“ ir „laisvė“ reiškia tą patį! Rezultatas: pasibaigus vienai pramogai, norisi kitos – ranka refleksiškai ieško pultelio / telefono / „Facebook“ ikonos / cigaretės / buteliuko… Kodėl mes taip elgiamės? Mus valdo programos, kurios pasileidžia kas rytą, vos pramerkus akis. Aprašysiu vieną iš tokių:

PROGRAMA NR. 63: „LAIMĖ“

Programos kūrėjai: mama – mokykla, tėvelis – televizija,  uošvė – žiniasklaida. Prisidėjo ir kitos piranijos – nusivedė už kampo ir parodė šį tą įdomesnio. Mūsų galvas užkariavo kitų žmonių minčių nuolaužos + dirbtinai sukurti poreikiai, verčiantys kovoti vardan žvaigždžių ant pagonių. Pagalvok, ar gimus, pirmas tavo noras buvo gauti aukštesnes pareigas? Juk nedegei noru lenkti nugarą vardan spalvotų popieriukų. Bet tu suaugai, gavai glėbį kiaurų elgesio šablonų, kurie turėtų padaryti tave gerbiamu, reikalingu, mylimu, dievinamu, reikšmingu. Turėtų…

Ech… Mokykloje mes neturėjome pamokos pavadinimu „Kaip išmokti gyventi“… Užtat išmokome algebros, be kurios tikrai neišgyventume!!! Sužinojome, kad už milijonų kilometrų yra ir kitų planetų, bet neišmokome mąstyti savo galva! Ir kaip dabar pasielgsi? Pyksi ant sistemos? O ne geriau pačiam imtis darbo ir pašalinti / performatuoti senus įsitikinimus?

„O kam keistis, jeigu man ir taip gerai?“, – neseniai parašė vienas skaitytojas komentaruose. Štai ką jam pasakysiu. Na, taip, tave tikrai yra už ką pagirti: tu nežudai praeivių, policininkių,  neseniai paglostei šuniuką!!! Turi namą + gerą automobilį + plazminį TV + neblogai apmokamą darbą! WOW!!! Tik… Negi iš tiesų manai, kad buvai sutvertas tik tam, kad imtum + gautum + vartotum + naudotumeis?  O kaipgi ta moteris, įkūrusi keletą prieglaudų? Žmogau, ji padarė šį tą svarbaus! O ką šiam pasauliui padarei tu?

Tu esi geras žmogus!??? Ir viskas??????? NEGI IŠ TIESŲ PATIKĖJAI, KAD NIEKO BLOGO NĖRA TAME, KAD TAPAI PROFESIONALIU VARTOTOJU / PIRKĖJU / NAUDOTOJU / STEBĖTOJU, BET NE KŪRĖJU?

KAIP PASIELGTI?

IŠMESK PRO LANGĄ KOMPIUTERĮ, MONITORIŲ, VISUS DAIKTUS SUDEGINK! PABĖK NUO VISUOMENĖS, PROBLEMŲ, PINIGŲ!!! N-e-e-e-e… Taip pasiūlytų pasielgti seno sukirpimo žmogus. Bet aš – Alex Monaco, nesiūlysiu tau atsijungti nuo sistemos tiesiogiai kaip tas liurbis iš „Vienuolis, kuris pardavė Ferrari“. Tas vyrukas paliko geriausius draugus, artimuosius ir pabėgo į kalnus… Jam rūpėjo tik jo subinė. Siūlau kitą kelią. Viską sutvarkyti čia, kur esi. Su manimi Lietuvoje. Dievinu šią vietą: čia tapau tuo, kas esu. Man ne gėda pasakyti, kad esu iš Kauno. Šis miestas man davė jėgų. O tu manai, kad Marijampolė, Klaipėda, Utena, Joniškis yra per prasti miestai žmogui, kuris nori tapti kitiems pavyzdžiu? Jeigu taip manai, žinok – tavo požiūris prastas. OK, gal tu tiki, kad kitur tikraaaaaaaai geriau? Pirmyn, įsigyk bilietą! Tik prisimink: norėdamas plaukti dideliu laivu, iš pradžių išmok plaukti maža, skylėta valtele.

TAU NEBŪTINA NIEKUR VAŽIUOTI, KAD PAKEISTUM SAVE! Jeigu tiki, kad šią akimirką gyveni siaubingoje terpėje – panaudok ją kaip treniruoklį! Kaip tai padaryti? 

PASPARTINK SAVE / SUSIKALIBRUOK

Tikriausiai žinai, kad žmogų per dieną aplanko apie 70 000 minčių. Daug, o naudingų – tik keletas. Su visomis kitomis mintimis nesusitvarkome, taigi jos mielai patvarko mus. Pardon, per ****** Rimtai, pagalvok, kiek minčių praeitais metais padėjo tau kažką pasiekti? Nagi, pasakyk, ar jos padėjo tau uždirbti tiek pinigų, kad užtektų tavo vaikams ir anūkams? Taisyklė: Jeigu galvoje 1000 minčių, o rezultatų nulis + jautiesi pavargęs = Palengvink savo smegenų darbą ir ant darbalaukio pasilik tik tas programas, kurios užtikrina, kad gyvenimas pagaliau sužydės!
Štai ką turėtum sutvarkyti pradžioje:

1. Balansavimo programa.
Užknisa kaimynas, verslo partneris, antra pusė, turi kitų problemų? – VELNIOP PYKTĮ. ATVĖSK! PANAUDOK VENTILIATORIŲ, PANAŠŲ Į TĄ, KURIS ĮSIJUNGIA, KAI UŽKAISTA PROCESORIUS TAVO LAPTOPE! Prisimink: subalansuoti žmonės žavi ir žymiai greičiau pasiekia tikslų!

Kai bus sunku, giliai įkvėpk. Jeigu nepavyks susivaldyti – prarasi daug laiko, kad vėl grįžtum į vėžes. Prisimink, pinigus gali susigrąžinti, o laiko – ne…

2. Bendravimo programa.
Bendrauti su žmonėmis turėtum vienodai, nepriklausomai nuo lyties, amžiaus, rasės, rango, statuso. Šablonai… Jie apkrauna smegenis – nebūk dviveidžiu! Nepamiršk būti džentelmenu. Su visais. Mandagumas, atsakingumas visada turės paklausą. 

Niekada neteisk žmonių, netęsk nereikšmingų pokalbių, neimk giliai į širdį apkalbų, neplatink jų. Geriau daugiau laiko skirk svarbesniems dalykams: artimiesiems, sau, mokslams arba verslui. Ne žodžiais, o veiksmais įrodyk, kad esi šio to vertas.

1. Poilsio programa.
Reikia išmokti panaudoti mygtuką „sleep“, kad naktį nerutuliotum jokių minčių – būtent dėl jų žmonės serga nemiga. Turi išnaudoti visą miegui skirtą laiką, kad kitą dieną jaustumeis žvalus ir pajėgus įgyvendinti naujus tikslus.

Aprašiau tik keletą punktų, kurie gali pagelbėti tau. Susigalvok kitus pats – parašyk juos komentaruose, apačioje. Nebūk stabdys, nebijok pasakyti, ką galvoji, ką jauti, ko tikiesi, ką norėtum sužinoti. Nebijok žengti kitą žingsnį – visiems laikams atsisakyk oralinio su baime.

STABDYS

„Aš bandau pasikeisti, bet mane nuolat kažkas stabdo“, – pasakys skaitytojas. Tu teisus. Tave stabdo tai, kad ESI IŠLEPINTAS GYVENIMO! Esu šventai įsitikinęs: beveik visi skaitytojai bandys tai paneigti. Vienas sakys, kad su juo gyvenimas tikrai elgiasi blogai – juk namie, ant pinigų medžio, neauga pinigai. Kitas bandys įtikinti, kad jo popieriai tikrai prasti; kad viskas taip blogai, kad maistas pats neįskrenda į burną! Man labai gaila dėl to, kad šis pasaulis davė tau tiek mažai: rankas / kojas / širdį / plaukus / smegenis / ausis / svajones / pirštus / kvėpavimą / seksą / regeneraciją (sugebėjimą atstatyti pažeistas kūno dalis) / prisiminimus / elektrą / saulę / medžius / jūrą / šypseną / juoką / pavasarį / vasarą / receptorius burnoje / tavo mėgstamiausią maistą / obuolių pyragą ///////////////////////////// tiek daug visko + GALIMYBĘ VISKĄ PAKEISTI… Labai gaila, kad gavai tik tiek. Bet žinai, yra greitas būdas priversti tave pakilti į kitą lygį. Paprašyk žmogaus, kuris moka laikytis žodžio, kad uždarytų tave kambaryje savaitėlei… Prirakintų prie radiatoriaus, neduotų maisto. Supranti, ką noriu pasakyti? TU PO SAVAITĖS BUČIUOTUM ŽEMĘ!

ŠOKAS

Tau reikia šoko – spyrio į subinę!

O galbūt užtektų palaikymo? Turi mane! Turiu žvėriškai didelį norą tau padėti, todėl nuolat primenu tau, kad turi judėti. O tu būk geras, nepamiršk dar dažniau užsukti į svečius šiuo adresu: www.facebook.com/AlexMonaco.lt

O gal tau reikia knygos, kuri nevers tavęs tapti knygos autoriumi, o išmokys galvoti savo galva? Ieškok jos, nesėdėk sudėjęs rankų! Pirmyn!!!

… žinai, kas būtų stipru? Įsipareigoti! Pažadėk šio straipsnio komentaruose, kad pradėsi rašyti blogą apie gyvenimą. Kiekvieną savaitę po straipsnį – lašas po lašo… Galbūt tai privers tave judėti? Juk rašymas padeda išnarplioti mazgus galvoje! O gal tu gali atrasti kitą būdą, priverčiantį tave judėti? Gal gali apie jį parašyti komentaruose, gal tai padės kitiems skaitytojams?! Suprask, padėdamas augti kitiems, padedi sau.
Kiekvienas iš mūsų turi savo kelią į laimę, ir jeigu tu jį surasi, štai kas atsitiks:
1. Kai tavęs paklaus, ko tu nori iš gyvenimo, tau nereikės galvoti atsakymo – tu jį žinosi, atsakysi akimirksniu ir vienu sakiniu!
Monacoa-alex-lt
2. Kai tavęs klaus, ar tu laimingas – tu jau žinosi ką pasakyti. Tau bus ramu, tu turėsi laiko savo pomėgiams; galėsi daryti tai, kas tau patinka ir kas neša naudą ne tik tau, bet ir aplinkiniams. Galų gale tu suprasi, kad net neprivalai atsakyti į kvailus klausimus, todėl galėsi tiesiog nusišypsoti. O galiausiai tavęs niekas net neklaus ar tu laimingas – juk tai matysis tavo veide!

Tu pagaliau suprasi svarbiausių šioje žemėje žodžių reikšmę, pradėsi vertinti kitų nuomonę ir laisvę. Tu suprasi, ko vertas GYVENIMAS. Nustosi kaltinti orą, praeivius, kitus žmones dėl nesėkmių. Pradėsi branginti kiekvieną lietaus lašą! Suprasi, kaip nuostabu yra GYVENTI!

NAUDA / PEEEELNA-A-A-A-A-S !!!

„Alex, vis dėlto pasakyk, kokia tau nauda iš to, kad rašai straipsnius? “, – vėl paklaus skaitytojas. Turiu atsakymą! Noriu parduoti tau PROOODUUUUUKTĄĄĄĄĄĄĄĄ! Štai ir reklama!!!
+ + + + + + + + + ALEX MONACO ANTIVIRUSINĖ + + + + + + + + +

Antivirusine-alex-monaco

P.S.  Antra straipsnio dalis: www.monaco.lt/autopilotas-kodel-gyvenimas-lagina-2

127 Komentarai

 1. Diana

  2015-03-20 at 17:55

  TOBULA!

  • Dalia

   2015-03-26 at 08:50

   Patiko. Isdrisau gyvent kitaip. Supratau, mes bijpm visko ir ta baime mus valdo. Bet yra graziu dalyku gyvenime dar neatrastu. Bebijot ir gyvent gyvenima. Jis gali but kitoks. Kad gyventum, nebutinai turi but perteklius visko. Vertybes slypi mumyse, tik su laikuir per skausmus tai supranti. Gyvenkim savo gyvenima, o ne kitu. Labai palengves.

   • 333

    2015-06-21 at 00:21

    Galima ir per meile suprasti koks nuostabus sis gyvenimas! :3

 2. Deividas

  2015-03-20 at 22:12

  Laukiu pratęsimo!!!

 3. Irmantas Stasila

  2015-03-20 at 22:53

  Ačiū už straipsnį ir už motyvaciją. Pratęsimo laukiam 🙂

 4. Sunny

  2015-03-20 at 23:23

  Visad turiu ir turėjau tokį pat norą ir pačiam tobulėti ir skatinti kitus, todėl džiaugiuosi, jog monaco yra vienas iš pavyzdžių visuomenei.
  O komentatoriams, kurie laukia tęsinio pasiūlyčiau NELAUKTI! Ar jūs įsisavinot visą šio straipanio informaciją? Ar tiesiog jums patinka tokius dalykus laisvabūdiškai praleisti pro akis? Tikslas pasiekiamas tik spyriu ir kruopščiu planavinu! Spirk sau!

 5. Donata

  2015-03-21 at 07:56

  Laukiu,laukiu,laukiu!!!!!

 6. POVILAS

  2015-03-22 at 01:15

  Tobula, laukiu tęsinio !!!

 7. Laura

  2015-03-22 at 08:50

  Daugiau negu TOOOBULA ! Tęsinio laukiu !

 8. Mykolas

  2015-03-22 at 18:03

  Taip ir toliau Monaco!!! Laukiu tęsinio, šaunuolis

 9. Edvinas

  2015-03-22 at 19:59

  Laukiu pratęsimo! 🙂

 10. Chloe

  2015-03-22 at 20:14

  Labai gera ideja isipareigoti – rasyti blog’a… 🙂
  Aciu uz dar viena nuostabu straipsni, laukiam tesinio!

 11. Zygis

  2015-03-22 at 20:49

  Laukiu tesinio , o po sito https://monaco.lt/pasikeisk-per-menesi/ straipsnio nezinau kaip bet meciau rukyti pradejau sportuoti ir labai daug kas pasikeite bet neisivaizduoju kaip jis padejo bet padejo ir labai 🙂 Kaska pakeite galvoje

  • Alex Monaco.lt

   2015-03-22 at 21:11

   Zygi, labai malonu tai žinoti, dėkoju už atvirumą!

 12. Agne

  2015-03-22 at 20:53

  Alex, kiekvienas tavo straipnis labai įkvepia, priverčia susimatyti ir veikti kitaip. Ačiū tau labai! Labai palaikau ir toliau linkiu įkvėpti kitus žmones tikro gyvenimo!

 13. Irmantas

  2015-03-22 at 21:00

  Laukiam tesinio,

 14. Tautvydas

  2015-03-22 at 21:16

  Nuostabus straipsnis! Ačiū!

 15. Tatau

  2015-03-22 at 21:24

  Žinoma, kad laukiam tęsinio!

 16. Evelina

  2015-03-22 at 21:35

  Pratęsimo!!!!

 17. Aivaras

  2015-03-22 at 21:38

  Laukiu pratęsimo! 😉

 18. Alvis

  2015-03-22 at 21:42

  Dėkui, Monaco, ne tiek kiek straipsniai man kelia įkvėpimą, bet man kelia įkvėpimą tai, kad matau, kad yra žmonių jau atsisukusių į savo baimes, abejones, vidinius demonus. Kurie tai įveikė, kurie augino žmogiškumą savyje vietoje atributų kuriais galėtų pasipuikuoti.

  Daug žmonių to nesupranta, nėra supratimo, nėra palaikymo – todėl, kad daug žmonių taip ir nesugebėjo atsisukti į save. Man tikras įkvėpimas matyti žmogų perėjusi visą kelią. Nuoširdi pagarba!

 19. AQ

  2015-03-22 at 21:46

  Laukiu tikrai!! :)))

 20. Anonimas

  2015-03-22 at 21:49

  Laukiu pratęsimo!!!!

 21. Artūras

  2015-03-22 at 21:51

  Laukiu pratesimo!!! Nors šiaip nebūčiau nieko prieš jei išleistumėte kokią knygą, iš tikrųjų tai to labai ir laukiu !

 22. Saulė

  2015-03-22 at 22:00

  Tiek to. Netobula. Kažkaip padrika. Bet tiesos yra. Laukiu tęsinio.

  • saulius sunny

   2015-03-22 at 23:40

   Pritariu jums.

 23. Vaidas

  2015-03-22 at 22:06

  Visada įdomu skaityt mintis žmogaus, kurio mąstymas platus !

 24. MS

  2015-03-22 at 22:08

  Gyvenimas lagina, nes žmonės turi per daug laiko ir nežino kaip juo pasinaudoti! Žmonės-vampyrai, televizija, aplinka siurbia jų energiją, dėl to jie nuolat jaučiasi pavargę, nesugeba pasiekti savo tikslų ir įgyvendinti savo svajones.
  Pati ėmiau keisti savo gyvenimą, kai supratau, kad 24h man nebeužtenka. Deja nei svajones aš savo įgyvendinau, nei Naujametinius (ir kitus) tikslus aš pasiekiau… Šiuo metu esu trečio kurso dieninio skyriaus studentė. Laisvalaikis – aktyvus sportas 4-5k/sav. Džiaugiuosi, kad bent jau atradau hobį, kuris teikia man malonumą! Bet ir tai nesijaučiau laiminga. Taigi, dėl finansinių priežasčių dar ir įsidarbinau. Gyvenimas apsivertė aukštyn kojom – kai tiek veiklos, ir tu nori viską spėti padaryti, nes TU NORI, TAU ĮDOMU, o ne TU PRIVALAI (nors ir tame yra tiesos), tu išmoksti planuotis laiką. Keliuosi 5h ryto, dar saulė nebūna patekėjus. Leidžiu sau apmąstyti dienos planus, nusiteikti pozityviai, ir tiesiog pagalvoti… Nepatikėsit, koks blaivus mąstymas būna anksti ryte, kuomet TV dar nieko nerodo, Facebookiečiai dar kietai miega, o namie styro stingdanti tyla. Tu žmogus būni pats su savimi, tai laikas, kurį aš skiriu sau. Ir vakare, kuomet nusikalus po visų dienos darbų aš atsigulu į lovą, jaučiu, kad diena buvo prasminga ir produktyvi, nė minutės veltui neiššvaistyta, ir aš jaučiuosi laiminga 🙂

 25. Arturas

  2015-03-22 at 22:12

  Tesinio!!!

 26. Žygimantas

  2015-03-22 at 22:16

  Žinai, bendravimo programa pas mane pakankamai aukšto lygio. „Mandagumas, atsakingumas visada turės paklausą“, minėti komponentai manau veikia puikiai. Kai kažkokie liurbiai iš to šaiposi dar galiu pakęst, na bet tikrai įaudrino minėtų liurbių akmenys į tėvų daržą už tai, kad jie mane to išmokino. Pyyyp%$#@@ tai ko verti tokie straipsniai kai realybėje nebevertinami tokie asmens privalumai. Realus pasaulis visai kitoks.

  Ir ką dar? Įsipareigot? Parašyt straipsnį apie gyvenimą? Gerai, savaitės gale, kai turėsiu galimybę pailsėt nuo savo nykaus darbo. Darbo kurį gali dirbti ir nebaigę mokyklos, darbo kuriame mano sunkiai ir sąžiningai užtarnautas diplomas reikalingas tik š*** nusivalyti.

  Ptsuu pyyp%$#@@

  • Deividas

   2015-03-22 at 23:07

   Norėčiau tau padėti, todėl patariu perskaityk Robert Kiyosaki knygą „Du tėčiai – turtingas ir vargšas“ . Tiesiog patikėk, ir perskaityk šią knygą…

   • Žygimantas

    2015-03-23 at 16:44

    Dėkoju už rekomendaciją pabandysiu 🙂

    P.s. ką manot apie Daniel Kahneman kūrinį „Mąstymas, greitas ir lėtas” Omnitel’is duoda atsisiūst. Skaityt?

    • Ji

     2015-04-24 at 11:55

     Neskaitysi-nežinosi… Geriau vienąkart pabandyt, nei 10 kartų galvoti 🙂

 27. Marius

  2015-03-22 at 22:20

  Pratesimo!

 28. Simona

  2015-03-22 at 22:21

  Laukiu tesinio! 🙂

 29. Aivaras

  2015-03-22 at 22:28

  Taip ir toliau, nesustok. Šaunuolis!

 30. Vaidas

  2015-03-22 at 22:40

  Laukiu tęsinio

 31. Deividas

  2015-03-22 at 22:58

  super, laukiam tesinio

 32. Ričardas

  2015-03-22 at 22:59

  Tu tikrai protingas, man malonu skaityti tavo straipsnius, dar esu jaunas 17metų, bet apsisprendžiau ko noriu iš gyvenimo, siekiu to tikslo, domiuosi tai kas man tikrai įdomu, o kai atrodo jau, kad tyngiu paskaitau tavo straipsnelius kurie tikrai įkvepia, tik nesustok!

 33. Julius

  2015-03-22 at 23:10

  Nuostabus straipsnis bei mintys! Visi Jusu straipsniai mane ikvepia bei vercia tobuleti. Laukiu pratesimo!:)

 34. Paulius

  2015-03-22 at 23:13

  PRIVALOMAS PRATESIMAS! TOBULAS AUTORIUS! VISKAS TIESIAI ŠVIESIAI APIE GYVENIMĄ!

 35. Aurimas

  2015-03-22 at 23:16

  Laukiame tesinio!!!

 36. Ilja

  2015-03-22 at 23:37

  Visada malonu skaityti kažką, kas yra apie tobulėjimą ir manau, kad žmogus rašantis šiuos straipsnius yra pagavęs koncepciją, kaip reikia teisingai gyventi. P.S. Tiems, kas negali susitvarkyti su savo mintimis ir nuolatos stresuoja ir viską nuodugniai be tikslo analizuoja ir permąsto rekomenduoju pradėti medituoti, pasidomėkit. Tas pats galioja ir žmonėms kurie nuolatos yra pikti arba viskuo nepatenkinti. P.P.S. Paskaitykit Napoleon Hill – Think and grow rich knygą.

 37. TOMAS

  2015-03-22 at 23:38

  Alex Monaco tu nerealus!!! Labai padedi man! Laukiame tesinio!!!

 38. paulius mil

  2015-03-22 at 23:56

  Skaitau ir sypsausi.Alex’as vel parase tai kas man siurpulius per kuna leidzia 😉 liuks,o galvojau gal jau isisemes buvo

 39. Mangirdas

  2015-03-23 at 00:04

  Puikus straipsnis, laukiu tęsinio, ačiū, kad darai tai ką darai dėl mūsų. 🙂

 40. Agnė

  2015-03-23 at 00:07

  Jau kurį laiką žaviuosi šiais straipsniais. Visada kaip pirštu į akį. Be abejo laukiu tęsinio.
  P.s. reklama su „antivirusine“ smegenims – tai kažkas tokio, kas pralinksmino mano dieną. Super!!! Taip ir toliau 😉

 41. Matas

  2015-03-23 at 00:09

  Spaudžiu dešine ir laukiu pratęsimo!!!

 42. Karolis

  2015-03-23 at 01:02

  Puikus straipsnis 😉 laukiu nauju bei net daznesniu tavo straipsniu ar tiesiog trumpesniu pasisakymu 🙂 Taves klausia, kokia gi tu nauda gauna, ateis laikas ir zmones pajaus, kaip gera yra padeti kitiems tobuleti, matyti, kaip zmones tobuleja, keiciasi, tampa laimingesni, geresnes savo paciu versijos … Alex, parasyk straipsniuka koki apie dvasinguma tavo nuomone, kokia apie visa tai ir kiek giliai esi pats su tuom susidures, nes zmogaus tobulejimui bent mano manymu, pabudimas is siu laiku Matricos bei apskritai Nusvitimas, supratimas kas yra kas, buvimas su savimi, saves analizavimas, saves bei kitu su laiku isjautimas yra stiprus zingsnis pirmyn, smagu matyti tiek daug komentaru ir tuo paciu suprasti, jog yra zmoniu trokstanciu ziniu bei tobulejimo, dziaugiuosi uz mus visus, kolegos 🙂

 43. Simona

  2015-03-23 at 02:10

  Laukiam tesinio!

 44. Tomas

  2015-03-23 at 02:40

  Su draugu sukūrėm puslapį, kurio tikslas padėti kitiems. Padėdami kitiems tobulėsime ir patys, o patobulėję galėsim dar labiau padėti kitiems.

 45. Andrius

  2015-03-23 at 06:37

  geras straipsnis ! laukiu tęsinio 🙂

 46. Neringa

  2015-03-23 at 06:39

  Laukiu ir as

 47. Simas

  2015-03-23 at 07:10

  Alex, kaip padesi tapti sekmingu verslininku?

 48. Grigorijus

  2015-03-23 at 08:52

  SIMAI, visas šis tinklapis skirtas ir tam, kad taptum sėkmingu verslininku.
  Laukiam tęsinio 🙂

 49. Jonas

  2015-03-23 at 08:58

  Sprogdinam nepasitikėjimą ir nerimą.

 50. M

  2015-03-23 at 09:04

  Pratesimo

 51. Adrian

  2015-03-23 at 09:36

  Kazkodel jauciuosi labai tokiu mases gabalu, eiliniu visuomenes zmogumi … nerandu savo mentoriaus savo taip sakant privataus mentoriaus .. taip siulai pagalba visiem , bet mano job**i principai tai paneigia … paskutini karta kai radau mentoriu, jis kazkodel mane atmete ir tu tikriausiai zinai apie ka as kalbu ALEXAI .

 52. Povilas

  2015-03-23 at 09:55

  Tęsinio! 🙂

 53. Rasa

  2015-03-23 at 10:51

  Liux:)

 54. Modestas

  2015-03-23 at 12:47

  Laukiu pratęsimo.

 55. julija

  2015-03-23 at 13:54

  booom laukiu atominiu bombu

 56. VILMA

  2015-03-23 at 14:51

  Sveiki straipsnis geras stiprus.Palei tavo rekomendacijas gali gyventi zmogus kuris yra vienas ar turi pora bet su vaikais taip gyventi sunku,noreciau tokio staipsnio kad butu patarimu ka daryti tokiems zmonems kas turi vaiku.As nesakau as turiu gera seima esu laiminga turedama grazius vaikus jie geri ir protingi,as viskuo patenkinta bet kartais gyvenimas tiesiog kaip tu sakai uzlagina kaip reikia pabegti kai negali mesti ir begti yra ir atsakomybe plius neturi kur vaiku palikti butu idomus straipsnis tavo akimis .dekui uz ikvepimus kuriuos issakai savo straipsniuose.

 57. Aurimas

  2015-03-23 at 14:54

  Tikrai įdomiai skaitėsi ir vertė šypsotis. Laukiam tesinio 🙂

 58. Imantas

  2015-03-23 at 15:40

  Laukiu pratęsimo 😉

 59. pk

  2015-03-23 at 15:54

  Laukiam!

 60. viktoras

  2015-03-23 at 16:33

  liuks

 61. Simon

  2015-03-23 at 17:41

  Laukiam tesinio!!!

 62. Tommy

  2015-03-23 at 22:04

  Man motyvacija atsirado, kai gavau normalų, neužknisantį darbą.. šitas straipsnelis suteiks motyvacijos ne vienam 🙂

 63. OCANOMXELA

  2015-03-23 at 22:16

  Jo, Jūs visi garsiau tik šnekėkit apie naujas idėjas ar naujus verslus ir visą kitą, kas jus veda prie laisvės, jus tiesiog nustebins, tai kad tik jau jūs prakalbote ir dar nežinote ką daryti, bet jau kiti jūsų pasiklausę perskaitę jūsų internetinį susidomėjimą ir mintis parašytas kompiuteryje bus jau panaudota, nes tokie internetiniai makleriai jau daro Jūsų darbą pirmiau už jus. Gerų jums visiems darbų. Ate ale monaco.

 64. Rokas

  2015-03-23 at 22:17

  va cia tai malacius! 🙂

 65. Gintaras

  2015-03-23 at 22:18

  Laukiu tesinio

 66. r.

  2015-03-23 at 23:42

  Laukiam tęsinio ir kuo greičiau.!

 67. Romas

  2015-03-24 at 04:12

  Geras… Privertei susimastyti ar tikrai esu ten kur galeciau buti. Laukiu tesinio…

 68. Rasa

  2015-03-24 at 08:18

  Kažkas tokio… Nežinau kaip.. bet..

 69. Paulius

  2015-03-24 at 08:43

  Motyvuoja!!!

 70. Vitalis

  2015-03-24 at 11:52

  Dekui. Lauksiu tesinio. Geras straipsnis.

 71. Linas

  2015-03-24 at 15:17

  (Y)

 72. Aiste

  2015-03-24 at 20:42

  As tai laukiu ne tik tesinio, bet ir Alex Monaco knygos…. Ar nekilo mintis jau parasyti knyga? 😉

 73. Tomas

  2015-03-24 at 21:52

  Labai luksiu tesinio ir netik 🙂

 74. Modestas

  2015-03-25 at 12:33

  Nutariau keistis dar prieš atsirandant motyvacijos bumui. Alex monaco, revoliucija yra puikus motyvatoriai, padėję man pasiekti šiandieni mane. Pradžiai nustojau rūkyti, veliau meciau vartoti alkoholį, pakeiciau mityba, pradėjau sportuoti, ISTRYNIAU FEISBUKO ANKETA. Sulaukiau įdomių nuomonių ir klausimu apie pasikeitusi gyvenimo būdą, ( tai net per šventes neisgersi? Juk truputis nekenkia, net gi sveika. nebijai tapti priklausomu nuo sporto ? Kam sportuoji vistiek veliau viskas išnyks, kaip tu gali atsisakyti tokiu ar tokiu valgiu. Ai aš tai noriu nugyvent linksmai. Kaip tu atsipalaiduoji? O ką tu darai vyriško jei negeri ir nerukai ? ) Galiu patarti nebijoti žengti pirmo žingsnio, nebijoti minios nuomones. Jei nori kažką keisti – reiškia reikia keisti . nebijok keistis, svarbiausia tavo nuomone apie save pati.

 75. Robertas

  2015-03-25 at 15:50

  Laukiu pratęsimo!

 76. Deividas

  2015-03-25 at 21:07

  Laukiam!!!

 77. Dovanotas

  2015-03-26 at 17:28

  Tęsinio!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :333

 78. Lukas

  2015-04-02 at 22:53

  Laukiame tesinio!

 79. Sandra

  2015-04-07 at 07:33

  Laukiu 😉

 80. Pi Veikalas

  2015-04-07 at 15:13

  Žvelkime į paprastus dalykus giliau:

  Vakar vakare nusprendžiau važiuoti į servisą pasiimti mašinos su viešuoju transportu. Pramogai. Niekada negalvojau, kad tai gali būti taip smagu. Žmonėms kurie kiekvieną dieną renkasi viešąjį transportą susisiekimui, tikriausiai nėra taip įdomu, bet kai per metus 1-2 kartus naudojiesi viešojo transporto paslaugomis – tai tampa didele pramoga. Naudojant automobilį susisiekimui mieste, miestas atrodo toks mažas, nes gali bet kurį miesto tašką pasiekti per minimalų laiką, važiuojant su viešuoju transportu – miestas išauga kelis kartus.
  Pirmasis autobuso vairuotojas ieškojo grąžos ~ 1 min, nebuvo tikriausiai dar matęs 5 EUR vienoje kupiūroje. Jei būčiau žinojęs, kad bilietas kainuoja 0,7 EUR, tai bučiau atsiskaitęs monetomis. Galvojau kainuos daug brangiau.
  Su antru autobusu buvo kiek linksmiau. Paklausus vairuotojo kiek kainuoja vienkartinis bilietas, buvo atsakyta labai „mandagiu“ tonu: aš nežinau kokio Jums bilieto reikia: „pilno“ bilieto, su 30% nuolaida ar su 50% nuolaida – pensininkams ir karo veteranams taikoma nuolaida! Tikriausiai nepastebėjo, kad prieš jį stovi jaunas žmogus. Akimis parodė ant lango priklijuotą lapą. Pasirodo visos kainos prašytos ant balto lapo, kuris su lipnia juosta priklijuotas ant priekinio lango. Kaip aš nepastebėjau! Atleiskite ponas vairuotojau! Kelionė nuo dialogo su vairuotoju nė kiek nepablogėjo. Šiek tiek gaila žmogaus – galėtu geriau garaže autobusus remontuoti, jam negalima dirbti vairuotoju ir kasdiena „bendrauti“ su žmonėmis.
  Kelionės metu su dideliu pasididžiavimu mintyse galvojau, kad prisidedu prie gamtos saugojimo, nes pasirinkau viešąjį transportą! Turėjau visas galimybes važiuoti su mašina – bet kaip jau minėjau buvo nuspręsta važiuoti su viešuoju transportu. Žmogus norėdamas kažką pasaulyje pakeisti VEINAS, yra toks mažytis ir nelabai gali kažką padaryti prieš nusistovėjusia sistemą, bet kai kalbame apie gamtos saugojimą, tai tas pats VIENAS žmogus, tampa toks didelis ir gali labai daug nuveikti gamtos labui. Keista.
  Užtrukau apie 1,5-2 val (palyginimui su mašina būčiau užtrukęs daugiausiai 30 min) kol grįžau namo jau su sutvarkyta mašina, nebuvo kur skubėti, todėl šiandiena buvo galima rinktis pramogas ir išbandyti viešąjį transportą.

 81. Povilas is UK

  2015-04-08 at 23:45

  Laukiu pratesimo 🙂 gyvenau Lietuvoje, buvo labai sunku, sukandes dantis sirdyje ejau per sunkumus, kopiau i virsu nors daugelis sake: Tau nepavyks, liksi visuomet toks nevykelis ir toj duobej kur esi dabar. Bet istengiau islipti, iveikiau savo problemas nors jos ir ne tokios dideles kaip kitu zmoniu, bet vis tiek iveikiau, perzengiau savo ribas 🙂 tai padarydamas, supratau kad galiu kazka daugiau, tad isvaziavau i anglija ir padedu zmonems islipti is tokiu pat problemu is kokiu as islipau. Neprasau atlygio nes tai darau su sypsena veida, tai man teikia laime. Teikia laime matyti laimingus zmones, nesilyginu i kazka, esu toks koks esu ir del to esu laimingas ir branginu kiekviena savo gyvenimo minute, grysiu i Lietuva ir uzsiimsiu tuo paciu kad buciau dar laimingesnis 🙂

 82. Aismantas

  2015-04-14 at 22:58

  Alex Monaco dėkui už pagalbą.

 83. Tomas

  2015-04-19 at 23:27

  Pratesimo

 84. Edvinas

  2015-05-02 at 13:54

  Žmogau, Dėkui TAU , padedi mintims gryžti į teisinga kelia !

 85. Paulius

  2015-05-10 at 23:09

  Tik nenustok rašyti!

 86. Asta

  2015-05-12 at 21:29

  Puiku, stipru ir ikvepia. Aciu

 87. Marius

  2015-06-06 at 10:23

  Laukiu tesinio !!!
  Pagaliau atradau autoriu kuri noriu skaityti ir pritaikyti sau 🙂

 88. Diana

  2015-06-09 at 09:05

  Man asmeniskai patinka toks gyvenimo principas,taip ir gyvenu ir tikrai yra ydomu paskaityti tamstos straipsnius. Manes irgi buna paklausia : Kodel as padedu zmonems ? Atsakymas visada tas pats: man tai malonumas 😉
  Noriu daugiau,turiu tikslu ir ju kryptingai siekiu deka vienminciu,sekmes visiems….

 89. Viktorija

  2015-11-07 at 13:43

  Aš viešai pasižadu rašyti blogą, kuriame bus mano gyvenimo pokyčių sekmės istorija. Po straipsnį kas savaitę

 90. M

  2016-02-20 at 23:43

  Esu dėkingas už straipsnius

 91. Zaleskis

  2016-06-25 at 09:19

  Aš atnaujinsiu savo seną turimą blogą ir sukursiu dar vieną naują! Dalinsiuosi tuo, kas man patiko ir kas mane vedė pirmyn. Kaip aš atradau savo laimę!

 92. Rūta Rami

  2016-06-29 at 12:57

  Ačiū! Vat ir taip. Lietuviai!

 93. Rasa

  2016-08-10 at 22:22

  Šaunuolis, Alex, pagaliau atsirado galimybė išgirsti viešai apie mūsų žmonijos surobotizavimą, nebemąstymą, priklausomą nuo įvairiausių blogų įpročių ir nebematančių grožio, gėrio, laimės meilės paprastuose dalykuose ir pačiuose musyse. Possovietinis auklėjimas dar atsiskleidžia ir dabartinėje kartoje, norseiname į priekį ir stipriu žingsniu, bet viskas ateina iš šeimos ir didelio noro keistis, bandysti būti geresniu, analizuoti save ir mokytis 🙂

 94. Darius

  2016-09-02 at 21:00

  Aha, komentara galima palikti, tai gerai 🙂

 95. Laiminga dabar

  2016-09-15 at 13:55

  Kas man padeda pasiekti tikslą ar būti laimingai?
  Suvokimas, kad ši sekundė niekada nebepasikartos!!!
  Ji nepakartojama, nuostabi.
  Aš įkvepiu (giliai) ir sulaikau kvėpavimą (ilgiau) , iškvepiu lengvai!
  Štai gyvenimo džiaugsmo akimirka!
  IR JI TOKIA VIENINTELĖ.
  Daugiau nebepasikartos.
  Pakartoti akimirką galiu aš 🙂

 96. Laiminga dabar

  2016-09-15 at 14:15

  -Kas man padeda judėti pirmyn????
  -TROŠKIMAS greičiau pasiekti tikslą :)))
  O tikslas – IŠLAVINTI IR LEISTI PASIREIKŠTI SAVO PRIGIMČIAI !
  Ėjimas tik į tikslą, susirenkant ir išgyvenant gražiausias ir geriausias akimirkas pakeliui:).
  Visa tai aš vadinu gyvenimu :D.
  Kiekvieną akimirką matyti kaip galimybę nuveikti ką nors gero dėl savęs ir dėl kitų.
  – Kodėl noriu pasiekti tikslą?
  – Nes tada galėsiu pasakyti- pagaliau! Esu tuo, kuo mano širdis degė, kai užmerkus akis, aš vis tiek mačiau , kur turiu eiti. Pagaliau, esu tai, kuo visada norėjau būti. :)))

 97. Tautvydas

  2016-09-28 at 22:05

  Atlaikiau Onbo į šūkį, labai patiko jūsų vaizdingi pavyzdžiai- filmukai, tikslingi klausimai nurodantys kuria kryptimi man reikia judėti bei tobulėti. To pasakoje susirašiau savo tikslus ką noriu pasiekti, kaip mano gyvenimas turi atrodyti 5 metų bėgyje. Kiekviena rytą susišukuoju mintis, kad jos būtų teigiamos, esu pilnas energijos, imuosi masiškai daug mažų veiksmų, bei matau, kad po truputi artėju prie savo didelių tikslų. Dėkoju Onbo komandai!
  Kas nori dar labiau užsiturbinti siūlau atlaikyti dar vieną įšūkį kuris man padeda: https://www.youtube.com/watch?v=Gb0h8ZKvJW4
  Tai pat šiuo metu lankau mokymus apie finansinį raštingumą. Mokymai yra su labai konkrečiais pavyzdžiais, pozityvūs, praktiški bei skatinantys imtis veiksmų: https://goo.gl/hu12SJ

 98. Augutė

  2016-10-06 at 22:08

  Ieškau gyvenimo džiaugsmo ir laimės kiekvieną minutę. Nebešvaistau laiko kvailiems ginčams. Nelaikau nuoskaudų savy.
  Ačiū Alex

 99. Deimante

  2016-10-07 at 21:53

  po sio straipsnio labai pakeiciau nuomone ir nebestabdau ir nevevarzau saves,dziaugiuosi gyvenimu,aciu Alex

 100. Deividas

  2016-12-06 at 02:32

  Programa Nr.:00 „TINGINYS“

  BLOGIAUSIA IŠ VISŲ !!!! F*ck , pasiduodi šitai programai ir po to, kaip realus gyvūnas – tinginys vos vos judi, valgai, miegi, tuštiniesi ir keiti pozicijas. Pažiūrėkite ir suprasite. Žiauru, vos eina pajudėti iš tokios, bet Alex Monaco ir ONBO Projekto dėka, galima ir šią programą nugalėti.
  Ei!!!! Pažadu, kas dieną daryti video blogą. Sau, asmeninį, su savo mintimis, emocijomis, įžvalgomis, išraiškomis ir darbais. Darysiu tam, kad galiausiai suformuočiau mini filmuką, kurį galėčiau parodyti ateinančiai kartai!!! Tam, kad suprastu, jog laimingu būti ne taip ir paprasta.

 101. Vilgailė

  2017-01-05 at 10:05

  Straipsnis priminė situacijas, kai kas nors paklausia manęs, kaip sekasi ir dažniausiai atsakau „puikiai“. Tada žmogus išpučia akis, nustemba ir klausia kas tokio įvyko mano gyvenime, O man tiesiog graži diena, kokią susikūriau pati 🙂 Tada supranti kaip žmonės užsidaro nuo pasaulio ir į daug ką žiūri kaip į prievolę. Dėl kiekvieno pasikeitimo, naujo įstatymo žmonės pyksta, nepasidomi kodėl tai padaryta, net dėl geresnių pasikeitimų žmonės nelaimingi. Ieško pasiteisinimų, kaltina net tokius dalykus kaip oras. Tačiau kaip gerą yra įkvėpti kitą žmogų išdrįsti kažkam naujam, kažkam įdomiam. Parodyti, kad jis gali džiaugtis labai paprastais dalykais. Tada jauti, kad užkabinai kažkokį kabliuką žmogaus galvoje. Tikiuosi kada nors išmokti įkvėpti ir pačius nepasiekiamiausius 🙂

 102. Laura

  2017-04-24 at 19:56

  Gera skaityti, tiek daug išminties ir tikrumo, tiek daug dalykų, kurių nemačiau ir nesuvokiau ankščiau. Ačiū!!!

 103. Donatas

  2017-05-27 at 20:43

  Pagrindinis mūsų priešas, trukdantis mums susikalibruoti + susikoncentruoti + susifokusuoti + išnaudoti VISĄ savo potencialą esame MES patys. JUDĖTI labiausiai priverčia DIDELIS NORAS ką nors gauti/turėti/patirti arba KANČIA.

 104. LAU

  2017-07-15 at 11:11

  Man labai svarbi poilsio pragrama (pastebėjau jog darbingumas energingumas didžiausias išmiegojus 7-8 val, jei išmiegu 4 ar 5, viskas ok, bet kitą naktį stengiuos jau normalizuoti poilsio laiką). Retkarčiais taikau pavadinkim Atsiribojimo programa, kuomet išeini pasivaikščioti, pakvėpuoti, pasiklausyti paukščių čiulbėjimo ir tiesiog taip patirti atsipalaidavimą i rpmalonumą. jokių tiesioginių minčių, nebent apie tai kokios nuostabios gėlės ar lapai… tiesiog stebėjimas ir grožėjimas ir buvimas toje vietoje tuo laiku 😉

 105. TOMA

  2017-07-18 at 00:08

  Abu straipsniai WOW.

 106. Ieva

  2017-07-27 at 07:39

  Sveiki. Klausiat ką planuoju padaryti dėl savęs? Imsiu ir įgyvendinsiu šiandien tai ką jau kurpiu kurį laiką: pasidalinsiu savo rašomomis knygų apžvalgomis :-P. Juk visiems niekuomet neįtiksi, todėl ir laikas kada neatsirastų nei vieno kritiko mano kūrybai neateis 🙂

 107. Dovilė

  2017-12-05 at 12:04

  Aš jau rašau! žinojau, kad noriu rašyti, tik nežinojau, apie ką ir kam. Dabar kasryt mintys ateina pačios, gaunasi po mažą straipsniuką. Nerealus jausmas mintis išdėlioti popieriuje.

 108. Aivaras Kovzė

  2018-01-05 at 10:05

  Nepamirškime džiaugtis kitų laime, tai pridės pozityvo mūsų gyvenime. Straipsnis tikrai geras!!!

 109. Eglė

  2018-04-17 at 14:17

  Straipsnis puikus!
  O aš tikiu, tai kuo mastome tokie ir tampame, labai analizuoju savo veiksmus, jausmus, poelgius bei kitus žmones ir nuo to laiko kaip su susidomėjimu pradėjau stebėti save tapau išmintingesnė. Bandau iš gyvenimo išspausti maksimumą, su kiekviena diena tampu vis geresnė nei buvau vakar ir mane tai veža.

  Ir man iškilo klausimas kaip atrodo Alex tavo rytas, tavo visa diena bei vakaras prieš miegą?
  Kaip prasideda tavo rytas, visa diena, kaip vakare nusiramini ir pasiruoši poilsiui. Sportas, meditacijos, vizualizacijos, afirmacijos ir kiti pratimai… Kaip viskas vyksta?
  Ačiū labai labai už atsakymą.

  Linkėjimai nuo Eglės visiems augantiems bei tobulėjantiems, labai norėčiau su bendraminčiais ir gyvai pabendrauti.

 110. Agata

  2018-05-25 at 11:09

  Labai geras straipsnis. Skaitydama galvojau, kas man trukdo pasiekti daugiau. Manau tai 50 proc. tinginystė, nes pradėjusi įgyvendinti savo planus turėsiu dirbti taip, kad sportui nebeliks jėgų (nors nuojauta man kužda,kad jų turėsiu žymiai daugiau, nei dirbdama valdiškam darbe prie kompiuterio) , 25 proc. atsakomybė už mažus, darželį lankančius vaikus ir 25 proc. artimųjų nepritarimas. Šiaip ar taip, suvokiu, kad pagrindinis stabdys esu aš pati.
  Dar kilo tokia mintis. Ar tikrai dirbant mėgstamą darbą įmanoma subalansuoti naudos sau siekimą ir norą padėti kitiems? Juk versle stengiamasi samdyti kuo mažiau žmonių (ne visur be jų įmanoma apsieiti) mokant jiems kuo mažesnes algas, kitaip nepavyksta gauti pelno, kuris „užtikrintų ateitį vaikams ir anūkams“.

 111. Tomas

  2018-05-25 at 22:55

  Man judet padeda verslas, kasdien prekiaudamas gimdau mintis kaska daryt daugiau, o kai tai gaunasi , nesveikai veza!!! atrodo skraidai, o ir motyvuoja stenktis dar labiau 😉 bet tai nera gobsumas, kaip kas pasakys, tiesiog gera matyt pletra nors minimalia, bet kasdien 🙂

 112. Eglė

  2018-05-28 at 12:26

  Puikus straipsnis, man padeda vienatvės jausmas, apmastymai ir laikas su savimi.

 113. Lina

  2018-07-12 at 01:47

  Siekiant savo tikslo man padėtų gebėjimas atsirinkti ir susidėlioti prioritetus neatsigręžiant atgal.

 114. Laura

  2018-07-16 at 00:02

  Priversti judėti gali pasivaikščiojimas gryname ore ir trumpas atsipalaidavimas ir apmąstymas be interneto ir jokių trukdžių 🙂

 115. Indrė

  2019-03-13 at 20:15

  As jau pradejau rasyti! https://belikethesea.wixsite.com/consciousliving Tad isipareigoju per savaite po straipsni 🙂

 116. Mindaugas

  2019-03-13 at 21:40

  Sveiki,
  Ten kur demesys, ten ir energijos pliupsnys! Tai ne mano fraze, bet tai 100% tiesa. Ten kur nori nukeliauti, tave gali nuvesti tik TU pats!

 117. Artūras

  2019-07-08 at 22:55

  Ačiū !!!

 118. Asta

  2019-11-17 at 17:00

  Patiko 🙂 Man reikėjo nemažai laiko, kad suprasčiau: užuot keitus kitus ir pasaulį keiskis pati – pasaulis pasikeis savaime. Aš pradėjau ir jis tikrai keičiasi… Gyvenimas tapo įdomus…

 119. Ramune

  2020-11-16 at 15:01

  žinau,kad mes ieškome daugybe pasiteisinimų kodėl mes nepakeliame užpakalio nuo kėdės ir nepradedame veikti.Dauk idėjų turiu,bet įgyvendinti jų dar vis nesiryžtu.Daug laiko skiriu skaitymui ir saves analizavimui,nors žinau,kad knygos neduos atsakymo,visi atsakymai mano galvoje.Ačių Alexsai už jusų straipsnius,jie tikrai padeda judėti į priekį

 120. Solveiga

  2022-08-28 at 22:51

  Sunkiausia kova yra kova su pačiu savimi, stengsiuosi nelaikyti nuoskaudų ir nebepiimti asmeniškai kvailus juokelius… Padėti kitiems reikia neužmirštant savęs..

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt