Susisiekite su mumis

Efektyviausias būdas pasiekti bet kurį tikslą. 3K.

30
Komentarai

Tuoj gausi super įrankį – sparnus, kurie pakels tave virš standartinio mąstymo! Nemokamai! Jeigu paprašysiu bent cento arba el. pašto – trenk man su skuduru per veidą. Bet skuduro tau neprireiks, todėl pasidaryk arbatos ir…  

Pradėkime!  

Mes visi turime tikslų, tačiau tik maaaaažytė grupelė žmonių moka jų pasiekti… Kiti milijardai žmonių siekdami tikslų NAUDOJASI SUPER PRASTAIS TIKSLŲ SIEKIMO METODAIS…

O tu, ar žinai kaip pasiekti tikslų greitai ir efektyviai?

Seniau buvau SUPERstabilusEXTRAliurbis. Nors žinojau, ko noriu, mano tikslai visuomet likdavo galvoje. Nežinojau, kaip jų pasiekti. Ieškojau atsakymo, bet negavau… Visuomenė buvo nepasiruošusi ieškančiam ramybės vyrukui…

Kai tu nesurandi sau tinkamo kovos stiliaus, privalai pasielgti kaip Brusi lee, kuris sukūrė paremtą filosofiją, kovos būdą (Jeet Kune Do ).

Kaip ir Bruis lee, nusprendžiau sukurti savo kovos už svajones stilių – metodą.

Ši idėja kilo, kai lankiausi Masačusetso universitete, Bostone. Po bandymų ir atliktų tyrimų bei pokalbių su Oksfordo universiteto profesoriais, supratau – šis metodas yra efektyviausias tikslų pasiekimo metodas pasaulyje. Žinau, skamba pompastiškai, bet pasidomėk esme ir suprasi, kodėl taip tikiu šiuo metodu. Tai ne viskas. Brangus skaitytojau, turi suprasti vieną svarbų dalyką. Mano tikslas nėra padaryti tave mano mokiniu. Noriu, kad taptum mokytoju! Trokštu, kad pasiektum daugiau nei bet kas, todėl siūlau čia ir dabar pasinaudoti tramplinu į ekstraordinarią sėkmę – mano metodu 3k!

3K!


Kodėl pavadinau šį tikslų metodą 3K? Atsakysiu! Pavadinime 3K” slypi TRYS ypatingi žodžiai – etapai, prasidedantys nuo raidės K.

Pirmas žodis:
Ko. Pirmame etape išsiaiškinama užduotis – tikslas.  
Antras žodis: Kada. Šiame etape pasirenkama žūtbūtinė tikslo pasiekimo data – terminas.
Trečias: Kaip. Šiame, paskutiniame etape pasirenkamas ekstremaliausias tikslų pasiekimo būdas.

Taigi, turime tris žodžius: Ko, Kada, Kaip! 
O dabar peržvelkime visus tris etapus po padidinamu stiklu.

PIRMAS ETAPAS: Išsiaiškink, ko tu nori, per 50 sekundžių!

Pagalvok apie savo troškimą… Gal nori automobilio, namo, laimės vibratorio? Ne….  

Šį straipsnį skaito du tipai žmonių. Pirmi, žino, ko nori, antri ne. Kuris iš jų esi tu?

Žmonėms, kurie dar nežino, ko nori, pateiksiu keletą tikslų, kurių jie tikrai UŽSIMANYS siekti. Niekas apie šiuos tikslus nekalba, bet tai nereiškia, kad turiu tylėti, tiesa?

Tuoj iš mano lūpų išgirsite niekada negirdėtus gyvenimo tikslus, kurie jums, brangieji skaitytojai, patiks.

Kadangi man jų niekas niekada nesakė, man teko pačiam juos sukurti. Būtent šie tikslai pakeitė mane. Šių tikslų pradėjau siekti prieš keletą metų. Esu tikras, to turėtų siekti visi žmonės, nepriklausomai nuo to, ar jie jau žino, ko nori, ar ne.

Alex Monaco tikslas nr. 1: Tapti žmogumi, kuris žino, kaip dirbti mažai, bet uždirbti daug
Alex Monaco tikslas nr. 2: Tapti žmogumi, kuris gali pasiekti bet kurį tikslą per trumpą laiko tarpą
Alex Monaco tikslas nr. 3: Tapk žmogumi, kuris moka valdyti emocijas ir jaustis gerai kada tik nori.

Tuo atveju, jeigu kažkas iš skaitančiųjų vis dar nesurado tikslo, turiu bonusą.

Jūsų tikslas gali būti: Surasti gyvenimo tikslą.

Argi šis tikslas yra blogas?

Įdomiausia tai, kad šį tikslą galima pasiekti per 30 dienų. Tai faktas! Patikrinta asmeniškai!!!

Taigi, užteks svajoti, einame toliau!!!

Atsakyk, ar jau nusprendei, kokių tikslų sieksi?

Jeigu dar prieš skaitant šį straipsnį turėjai tikslą, gali prie jo pridėti vieną iš šių ką tik mano pasiūlytų tikslų.

O dabar, kai turi tikslus, pereikime prie antro etapo!

ANTRAS ETAPAS: Nusistatyk dedlainą!

Antras etapas paprasčiausias. Čia reikia nuspręsti KADA tu nori pasiekti tikslą. Jeigu tu nori pakeisti mąstymą, tuomet tau reikia mažiausiai dvidešimties dienų. Tyrimai rodo, kad žmogus gali pasikeisti per 30 dienų, jeigu kiekvieną dieną… Bet jeigu tu nori automobilio, tu gali jį įsigyti greičiau nei įsivaizduoji. Taigi, pagalvok apie tikslus ir nusistatyk terminą. Ok?

TREČIAS ETAPAS: Įsipareigok, arba užsidėk vėžlio kiautą ir šliaužk velniop!

Matai, kai turi tikslą turi nuspręsti, kaip jį pasieksi. Tikslo pasiekimo būdas, metodas yra svarbiausias. Vieni, siekia svajonių dirbant darbuose, kurie jiems nepatinka. Antri, dėl tikslų kaunasi žiūrėdami Harį Poterį. Treti siekia troškimų skųsdamiesi dėl prasto gyvenimo.

O kokiais tikslų siekimo metodais tu naudojiesi?

Žinok, yra tik vienas būdas galintis suteikti 100-ta procentinę garantiją, kad pasieksi svajonių. Tuoj jį gausi!  

Bet tau bus sudėtinga pasinaudoti šiuo metodu. Ne dėl to, kad jis sunkus, o dėl to, kad daugumai žmonių yra nusišvilpti ant svajonių…

O gal tau nenusišikt?

Patikrinkime!

Dar kartą pagalvok apie didžiausią troškimą (susirasti antrą pusę, tapti žmogumi, kuris žavi kitus žmones, nusipirkti Lexus kabrioletą).

O dabar pažadėk man komentaruose, kad pasieksi tikslo per 30 dienų.

Parašyk: Pažadu, kad per 24 dienų aš ______________ (įrašyk, ko pasieksi), jeigu nepasieksiu tikslo sumokėsiu ne pelno siekiančiai organizacijai (pats nuspręsi kokiai) 10 000 eurų.

Pastaba: Pateikdamas pažadą el. paštu, tam skirtame laukelyje palik savo tikrąjį paštą!

Taigi, kur tavo komentaras?

Prižadu, būsiu dėmesingas ir seksiu tavo pažado įgyvendinimą!

Įsipareigok!

Jeigu tu to nepadarysi, tu vėl eisi žiūrėti serialų per Film**, *******, Netfl**, arba…  Kai žinai, kad esi laisvas nuo įsipareigojimų – tu gali sau leisti ilsėtis!!! Vis dar skraidai padebesim? Vis dar lauki, kol tavo troškimui ataugs kojos ir jis pats atkulniuos pas tave į namus??? Pakvaišai????  

PRIVALAI įsipareigoti!

Šį įsipareigojimo idėja labai greitai paplito internete. Lietuvos motyvatoriai buvo įkvėpti ir kovo mėnesį pradėjo kalbėti apie įsipareigojimą savo Facebook paskyrose. Dažniausiai tokie prašo savo žiūrovų palikti užstatą ir… Dar, šiuo metu filmuojama laida, kurioje prašoma įsipareigoti… Šie žmonės… – Bet aš ir taip esu įsipareigojęs – pertrauks mane vienas iš skaitytojų, kurį kol kas įpareigoja tik internetinio ryšio tiekėjai. Tokie žmonės įsipareigoję tik paslaugų tiekėjams, o ne sau!!!

Viskas tikrai pasikeistų, jeigu gatvėse atsirastų laimės policininkų. Jie galėtų nubausti tave už tai, kad nepasiekei svajonių… bet tokių nėra ir abejoju, ar atsiras, todėl tau teks pačiam išmokti naudotis 3k metodu – įsipareigoti!

Įsipareigojimas yra vienintelis kelias, žmogau!!!!!! 

… Ypač moterys supranta, ko vertas įsipareigojimas. Todėl jos nori, kad vyrai eitų su jomis prie altoriaus. Taip, jos nori įpareigoti vyrą, kad jis neapgautų. Bet toks įsipareigojimas ne visada veikia. Juk už neištikimybę vyrams nieko blogo negali nutikti. Todėl vyrai nebijo skyrybų. Manau, situacija pasikeistų, jeigu valstybė išleistų įstatymą pagal kurį kiekvienas apgavęs savo moterį vyras atsidurtų po giljotina. Viskas pasikeistų. Vyrai žinodami, kad mirs, nustotų ne tik apgaudinėti žmonas….  Žinodami, kad jiems gresia pavojus gyvybei, jie nustotų gerti…

Tačiau niekas vyrų neįpareigoja…

Niekas…

Ir tavęs niekas neįpareigoja pokyčiams.

Tik Alex Monaco stengiasi ir tiek 🙂

Bet, ar tu dar ilgai leisi savo svajonei pelyti?

Ne… Tu kitoks… Tu supranti apie ką kalbu, todėl mąstai, kaip įsipareigoti…

Jeigu negali užstatyti 10 000 eurų, pastatyk ant kortos 10 eurų. Bet mes abudu suprantame, kad ši suma yra tiesiog per maža, kad tu norėtum pajudinti užpakaliuką… Bet pabandyk ir pažiūrėk, kas atsitiks.

Bet aš tavo vietoje pasielgčiau drastiškai ir impulsyviai.  

Vienas iš mokinių, vardu Mažvydas, prieš 29 dienas paliko man 1000 eurų užstatą.

Jis turėjo 10 tikslų.

Vienas iš jų buvo parašyti ir išleisti knygą per mėnesį. Ir jis jau tai padarė. Norėjo užsakyti penkis šimtus knygų, bet kaina buvo per didelė, todėl užsakė tik vieną knygos kopiją. Jau liečiau jo knygą. Jis atgaus pinigus. Jis pasiekė tikslų, o tu skaitytojau, kaip pasielgsi?

Mažvido video:

Faktas: nei Mažvydas, nei aš, nesame protingesni už tave, mes tik nepabijojome įsipareigoti. Įsipareigojimo metodas yra lyg auksiniai, išlaisvinantys iš pančių sparnai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Įsipareigok ir tu pakilsi virš standartų ir…

– Alex, nežinau kokį užstatą man palikti – pertrauks mane vienas iš skaitytojų. Turiu jam idėją! Pasinaudok žemiau esančiu įsipareigojimu! Prižadėk žemiau esančiuose komentaruose:

Jeigu per 38 dienas ne _______________ (įrašyk tikslą. Pvz: Tapsiu žmogumi, kuris žino, kaip dirbti mažai, bet uždirbti daug), tuomet apvažiuosiu visą Lietuvą su knyga Sielos drabužiai. Darysiu selfius visuose 103 – juose Lietuvos miestuose ir atsiųsiu šias nuotraukas tau, Alexai!

Žinai, kas man įdomu? Velniškai įdomu, kiek atsiras narsių žmonių, kurie pasinaudos mano pasiūlymais?

Kol kas rezultatai rodo, jog mes gyvename myžnių pasaulyje… Norėtųsi, kad situacija pasikeistų, todėl ir esu čia, žmonės!!!

Skaitytojau, paprašysiu tavęs pagalbos!

Parašyk komentaruose idėjas, kokį užstatą gali palikti kiti skaitytojai, norintys pasiekti tikslo. Būk kūrybiškas! Nors tavo pasiūlyti būdai gali būti juokingi, tai gali padėti žmonėms pasiekti tikslų! Juk rezultatas svarbiausia?

Monaco.lt svetainės lankytojai žino vieną tradiciją. Jie VISADA dėkoja už straipsnį. VISADA. JIE SUVOKIA: Šį svetainė tarnauja kaip įrankis, padedantis įdiegti dėkingumo įprotį. Taigi, vieni rašo „ačiū”. Kiti palieka ilgus komentarus.

O taip, Monaco.lt skaitytojai supranta – rašymas padeda nugludinti mąstymą, nuomonę, charakterį!

…Jau girdžiu malonius klavišų garsus!!!

30 Komentarai

 1. Mindaugas

  Gegužės 1, 2018 at 9:03 pm

  Pirmą kartą apie įsipareigojimą sužinojau, kai onbo pradėjau dalyvauti. Kad kažkam kažką galima pažadėti, jai tikslo nepasieksiu. Mano aplinkoje be įsipareigojimo apseina. Kažką sugalvoja ir padaro. Na taip tai nėra tikslai kažkokie wow, kurie mėnesį ar metus siekiami. Pasižadėjimas kažkam tai tik ramybės nedavimas sau.

  • Gegužės 20d.

   Gegužės 6, 2018 at 2:39 am

   Vat būtent!!!!!!!!! Ja ja ja!!!! Vat apie tai ir turėjau mintyje!!! Ramybės sau nedavimas!!!! Ačiū Mindaugai, radau top 1 !!! O kadangi sažiningas žmogus nori turėti šventa ramybe- tai eina ir padaro, ka sau pažadėjo. 🙂 nu vuolia tiesiog:))))

 2. Ceslovas

  Gegužės 1, 2018 at 10:33 pm

  Grisiu is uk ir butinai isipareigosiu

  • Gegužės 20d.

   Gegužės 6, 2018 at 2:34 am

   Oooo, sveikinu!!!!!!!!!!

 3. Erlandas

  Gegužės 1, 2018 at 10:35 pm

  Patys nagai yra procesas nuo iškelto dedlaino iki rezultato.

  Ačiū, Alex.

 4. Valdas

  Gegužės 2, 2018 at 12:55 am

  Alex kick the ass!
  Mokausi spirti sau (nors net motušė gamta fiziologiškai mus žmogeliukus sukūrė taip, kad įsisipirti sau yra labai sudėtinga – pabandykit!) ir dar labiau kitiems (čia jau daug lengviau), nes tai motyvuoja ir patį.
  Ačiū didelis!!!

 5. Julius

  Gegužės 2, 2018 at 1:35 am

  Pažadu, kad per 30 dienų aš pasirašysiu sutarčių už 2000 eurų, jeigu nepasieksiu tikslo nusikirpsiu plikai.

  • Andrius B.

   Gegužės 2, 2018 at 6:52 am

   Nors vienas rimtas 🙂

  • Julius

   Gegužės 25, 2018 at 11:05 am

   Nusikirpau siandien. Pirma kart kirpeja nenaudojo zirkliu kirpdama mane.

 6. Andrius B.

  Gegužės 2, 2018 at 6:53 am

  Aciū!

 7. Darius

  Gegužės 2, 2018 at 11:07 am

  Alex kick the ass!, kaip pasakytu Valdas! 🙂

 8. Olga

  Gegužės 2, 2018 at 1:49 pm

  3 K metodas genialus savo paprastumu.Jis tikrai veikia – isbandyta.Ačiū Alexai!

  • Ruta

   Gegužės 2, 2018 at 5:30 pm

   Taip. Labai paprastas. Tik vis nesiimu isipareigoti. Kaip elgtis?

   • Olga

    Gegužės 2, 2018 at 8:01 pm

    Įsipareigok sau.;)

 9. Sarunas

  Gegužės 2, 2018 at 8:00 pm

  Dėkui už dar vieną nerealų straipsnį! Skaitau jį dar kartą.

 10. Gegužės 20d.

  Gegužės 6, 2018 at 2:32 am

  Geriausias straipsnis, kokio man dabar tik ir reikėtu!!!!!
  ? % motyvcija,priminimas, ir pirmyn, pirmyn, pirmyn!!!!
  Esu labai laiminga, kad tokia svetainė egzistuoja, gyvuoja, ir kad ja radau:))) Nuoširdumas visada yra tikras pranašumas! Ačiū. Ačiū. Ačiū!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Isipareigojimas – yyyyjo… isipareigočiau viska padaryti, kad Po 14 dienu Mano mama būtu gyva. Ji ir yra gyva, bet jaučiu, kad mano tikslas jai svarbiau nei man, tad pasieksiu tai vardan jos. …. skamba pompastiškai, bet žinau, kad to nepadarysiu , nes Niekad nieko neigyvendinu, jei manes neveda VIDINĖ MOTYVACIJA!!!!!!!!! Todėl per 14 dienu, turiu rasti/ sukurti ta motyvacija ir dar ir pasiekti tiksla, :))) maloniai geriant arbata:D žinoma:))) koks tikslas- nesakysiu, nes … Kai pasieksiu, va tada tai pasidžiaugsiu!!!!!!!!! Iki likimo broliai ir sesės! Sėkmės jums randant savo isipareigojimus!
  Tepadeda man Dievas!
  P.s. Ačiū Žmonės, Jūs nuostabūs!!!!!! 😉

 11. Mindaugas

  Gegužės 7, 2018 at 2:39 pm

  Ir dar toks pastebėjimas, ko ir kada labai aišku, bet svarbiausia, kaip ? Yra tikslų, kurie atrodo nerealūs ir net nežinau nuo ko pradėti. Įdomų pamatyti pavyzdį, kokie žingsniai.

 12. Romutė

  Gegužės 7, 2018 at 9:49 pm

  Ačiū už įkvepiantį siekti tikslų straipsnį! 😉

 13. Dainius

  Gegužės 18, 2018 at 10:32 pm

  Ačiū, Alex, kad nuošidžiai “spardai šiknas” savo atvirumu 🙂
  Šiuo metu mano tikslas yra surasti tą tikslą ir “dead line’as” truputį ilgesnis nei 30 dienų ir sutelktas į skaitymą, audio knygas, e.mokymus, kad pažinti save ir iš savo vidaus išgrįninti savo tikslus kuria kryptimi aš tikrai noriu eiti. ??

 14. Darius

  Gegužės 19, 2018 at 8:26 pm

  Super ačiū.as pasyžadu per 30dienu,ismokti anglu kalbos pagrindu,jai gu nia užrakinu automobili 100dienu,ir neprisilieciu y darba y parduotuvia visur eisiu pestutia,arbia geriausiu atveju dvyraciu

  • Asta

   Birželio 28, 2018 at 11:12 am

   Dariau, A.Karaius sako, kad kalbą galima išmokti per 48val. Galite atsisiųsti jo knygą “Kaip efektyviai mokytis užsienio kalbų” nemokamai: https://www.kolibriometodas.lt/dovanos/

   • Asta

    Birželio 28, 2018 at 11:25 am

    Atsiprašau, pavardę ne taip parašiau A.Karalius.

 15. Ovidijus

  Birželio 4, 2018 at 9:57 pm

  Duodu sau iššūkį ir skiriu sau 30 dienų deadline’ą! Jeigi per 30 dienų neišmokstu laisvai važinėti riedučiais, tuomet nusidažau nagus rožiniu laku! (man rodos vaikinui vaikščioti su rožiniais nagais ne kažką…)
  -Alexai, nenustok gyvenimo lėtapėdžiams spardyti į šiknas, nes jei ne tu, vis dar megėjiškai mes mirkytume kojų pirštelius.

 16. Asta

  Birželio 28, 2018 at 11:26 am

  Ačiū už straipsnį.

 17. Zivile

  Liepos 9, 2018 at 9:09 am

  JEIGU PER 38 DIENAS Tapsiu zmogumi, kuris suvokia Dievo tobula valia, ir vykdo jo valia, tuomet dovanosiu R. Kaukeno sergantiems vaikams pinigu. TIKSLAS 2018 RUGPJUCIO 6, 8 30 dienu nuo siandien ir 16 DIENA 38 dienos nuo siandien

 18. Vilija

  Liepos 18, 2018 at 8:30 am

  AČIŪ ?

 19. Robertas

  Liepos 10, 2019 at 6:36 pm

  Sveikas Alex. As manau kad man nebutina , – tau isipareigoti didelem sumom. Nes PLZ.: mano tikslas yra atsidaryti kavine berlyne. Ir kai tik atsidarai “verslo liudijima” (geawerbe) as isipareigoju labai stiprei sau, ir artimiesems.!! Nes yra labai dideli mokesciai, sveikatos draudimo, busto nuoma, kavines nuoma,kad seima butu pavalgiusi. Ir t.t. daugiau nei 10.000eur. Cia kaip isipareigojimas sau isgyventi. Nes algos nieks nesumokes. Ka manai?

 20. Lina

  Liepos 20, 2019 at 6:33 pm

  Aciu😁

 21. Monika

  Rugsėjo 15, 2019 at 9:49 pm

  Ačiū už straipsnį. Pradžiai įsipareigoju atlikti visas 12 misijų.

 22. Ingrida

  Rugsėjo 28, 2019 at 7:30 pm

  Ačiū Alex’ui, ačiū visiems, kurie čia rašo ir ačiū pačiai sau, kad aš čia esu :). Mano pasižadėjimas yra toks: ,,Pažadu, kad per 21 dieną aš išmoksiu naudoti 5:1-formulę,kuri padeda sukurti pozityvius santykius, jeigu nepasieksiu tikslo, aš važiuosiu per gydymo – poilsio įstaigas su knyga ,,Sielos drabužiai”, bendrausiu su žmonėmis, fotografuosiuos ir atsiųsiu Alex’ui foto kaip įrodymą!!!”

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai