Susisiekite su mumis

Kokios moterys žavi?

39
Komentarai

Šiandien leisiu tau įlįsti į mano mintis, atiduosiu visą glėbį patirties. Patarsiu, kaip reikėtų elgtis, kad sužavėtum vyrus (atskleisiu, kokias klaidas moterys padaro bendraudamos) + gausi – dvi kometas.

Šis, antrasis, straipsnis (pirmas vadinosi Moterims: kaip prisijaukinti…) gimė skaitant klausimus, komentarus, asmeninius laiškus. Vienas iš klausimų skambėjo taip:

Alex Monaco, kaip turėtų elgtis ir atrodyti jūsų svajonių moteris?

Alex-Monaco-2

Nesu iš tų, kurie mintyse projektuoja įsivaizduojamą moterį. Nelaukiu, kad iš jos švelnių, būtent tokių, kokios yra mano galvoje, lūpų nuskambėtų mano paties sugalvoti žodžiai… Laukti nuspėjamų veiksmų iš moters yra tas pats, kas laukti iš katės, kad ji pasakytų „miau“. Katės gali „palaistyti“ gėles, užpildyti erdvę… Tai gali padaryti bet kuri katė!  Milijonai moterų galėtų atstoti katę. Taip pat „palaistytų“ gėles.

Nuspėjami žmonės/veiksmai – tai tikrai ne tai, ko aš noriu. Ko gi noriu? Atsakymas nebus populiarus, jis nuskambės taip: ne-ži-nau!

Įsivaizduok: Venecija, St. Marks Square. 1719 metai. Žiema. Vasario mėn. Romantiškai sninga. Tu, mieloji skaitytoja, esi susitikime su tuo metu dar nežinomu kompozitoriumi Vivaldžiu. Ir štai jūs ramiai šnekučiuojatės. Padavėjams pilant jums arbatą, Vivaldis susirūpinusiu balsu Tavęs paklausia: „Brangioji mano, ruošiuos pradėti kurti savo naujausią muzikinį kūrinį ir man be galo svarbu išgirsti tavo nuomonę. Patark, kaip turėtų skambėti mano naujas kūrinys?“ Ką gi jam patartum? Žinant faktą, kad prieš tai negirdėjai jokio Vivaldžio kūrinio? Nagi? „NUSTEBINK MANE!“, – pasakyčiau aš!!! Po metų šis kompozitorius sukūrė vieną nuostabiausių kūrinių pavadinimu „4 metų laikai“. Jis pribloškė savo nenuspėjamumu ir netikėtumu.

Moteris taip pat gali būti nenuspėjama. Ji gali būti tikras stebuklas! Štai kodėl nesiimu nuspėti stebuklo.

Gal klystu, bet tas dėdė danguje yra kūrybingesnis už mane!!! Nenoriu atimti jo darbo kuriant tobulos moters viziją. Jeigu bandyčiau tai padaryti – tą, labai labai seną senuką, išmestų iš darbo. Pagalvok, juk jis neturėtų už ką pirkti valgyti… O už ką pirktų žmonai gėlių? Jaučiuosi jam skolingas, todėl nusprendžiau leisti jam dirbti toliau, mesti man žemyn staigmenas, gaudau net mažiausias, kurių kiti nepastebi. Žinai, tai – talentas. Džiaugtis tuo, ką gavai + tuo, ką dar tik gausi.

Laimingi tie, kas vertina atskirus laimės komponentus, atskiras detales, kurių kiti žmonės patys atsisako. Ir tu atsisakei. Ir tai – viena iš priežasčių,  kodėl praradai žavesį. Kas toliau? Tapti geiša? Siūlau mokytis ne frazių arba triukų, o …

MALDAUJU, TIK NESUGADINK VISKO. UŽ KĄ NURAŠOMOS MOTERYS?

Pameni, tu atėjai į pasimatymą. Atsisėdai priešais jį ir… Išgaravo milžiniškas paauksuotas šviestuvas, prigeso raudonos šviesos. Ne, niekas jų specialiai neužgesino, nepritildė ♫. Tu tiesiog nustojai kreipti dėmesį į dekoracijas. Sulaikei kvėpavimą, nusišypsojai. Jis išsižiojo…$%&$^#######. Mintyse pasakei sau: „Ką gi, pabandom dar kartelį“. Bet jis pravėrė burną ir galutinai supleškino lūkesčius… Pokalbis toliau vedė į niekur, skambėjo maždaug taip: ظعڒ魩ټلۺ. Būtent taip kartais elgiasi ir moterys…

Jos:

1. Stengiasi suvaidinti moterį, kurią pati įsimylėtų.

Kai paprašau moterų apibūdinti savo svajonių vyrą, dažniausiai jos pateikia savo geriausios draugės aprašymą… Kai kurios mielai mylėtųsi ir vaikščiotų už rankytės su savimi… Šios moterys savo tikrąją vertę paslepia po kitų žmonių savybėmis.

2. Bijo pasirodyti tuščios.

Žinai, kodėl vyrams patinka moterys iš žurnalų viršelio? Todėl, kad jos tyli. Tačiau jeigu žurnalai skleistų tą garsą (cypimą + bla bla bla), Playboy žurnalai atsidurtų šiukšliadėžėje.

Turėjau nemažai pasimatymų. Vienos žodžių pagalba bandė pasididinti vertę, kitos bandė nepasirodyti tuščios. Ech….Prisimink: Tikri vyrai renkasi ne iškalbingesnę, ne gražesnę, o tą, su kuria jaučiasi geriau.

Leisk jam išsikalbėti. Ir – svarbiausia – parodyk, kad tau įdomu. Tokie vyrai kaip Alex Monaco (garbėtroškos) dievina, kai jų mintys yra vertinamos. Nori sužavėti? Pakartok pažodžiui sakinį, kurią jis pasakė, lyg norėdama pasitikslinti, ar teisingai supratai. Taip įrodysi, kad tikrai jo klausaisi. Padaryk tai keletą kartų. Dažniau, dar dažniau, pamatysi – jis patirs orgazmą! Nori dar? Jeigu tu tyli (neperdaug, 50/50), tai reiškia, kad turi paslaptį, o jeigu dar ir šypsaisi – tu nugalėjai pasaulį. Subtilumas. Mmmmm. Seksualu…

3. Mano, kad nesėkmių priežastis yra išvaizda.

Galbūt tau atrodo, kad pati norėtum gražuoliuko? Bet štai atsakyk man: ką padarei vardan tokio? Nusipirkai dažų? Pasportavai? IR VISKAS? Kodėl neįkūrei vyrų modelių agentūros Italijoje?

Taigi išsiaiškinome, kad nesi vyriško grožio maniakė, kad taptum modelių agentūros valdove. Būtent todėl šalia tavęs nėra pulko berniukų nuskustom kojom… Faktas: tau gaila aukoti laiką šiems padarams!

Man labai džiugu, kad tau rūpi kiti, svarbesni dalykai. Tačiau vis dar turi iliuzijų – vis dar manai, kad vyrai nori gražesnių…Vyrams tikrai nereikia tokių, todėl dėl jų deda 0 pastangų (kaip ir tu)… Na, gerai, jie bando keistis, eiti į sporto salę, bet jų pilvai nedingsta. Ir tam yra svari priežastis – jie netiki, kad jiems reikia tų gražuolių. Jeigu tik jiems iš tiesų reikėtų – užbaigtų darbą iki galo.

4. Mano, kad tai, dėl ko ji išskirtinė – jos minusai.

Prabuskite, moterys! Vyrai eina iš proto visai ne dėl užpakaliuko. Didelę dalį vyrų iš proto veda raktikaulis, pečių linijos minkštumas, pilnumas, gilus žvilgsnis, toks kaip Annos Kareninos (aprašytas antrame tome) arba Daisy Buchanan iš „Didžiojo Getsbio“.

tumblr_n15qgdnggq1sorxdao1_500

Štai ką apie minusus mano patyrusi moteris, Nora Ephron. „Viskas, kas Tau atrodo neteisinga tavo kūne, kai tau 35, sukels nostalgiją, kai būsi 45. Kaip man gaila, kad nenešiojau bikini, kai man buvo 26! Visą jaunystę nekenčiau savo kojų, nešiojau ilgus sijonus, nors dievinau trumpesnius. Pamenu karštas vasaras, kai išeidavau į lauką su ilgu sijonu, jaučiausi labai stora ir atrodė, kad sijonas mane paslepia nuo viso pasaulio“.

5. Jas supa kiaulės ir nevykėliai
Tu pažįsti tokią moterį, ją supa moliūgai²: pažystami, kaimynai, darbdaviai. Jos manymu, pastarieji menkystos išnaglėjo visai, visą pelną pasiima tik sau: NA IR NIEKŠAI!! Ji nori, kad kiti stengtųsi dėl jos labiau nei ji dėl savęs: vyrus vadina kiaulėm!.. VYRAI – KIAULĖS???? Drįsčiau paprieštarauti. Tai netiesa: VYRAI NĖRA KIAULĖS, JIE GALI BŪTI TIK PARŠAI.

Tu jau turėjai vyrą, galbūt keletą. Bet tau tai nepadėjo tapti laiminga? Įsitikinai: vyras nėra 100 % laimės garantas. Jis, kaip ir vibratorius, gali sugesti. Todėl, gali pabandyti kitą kelią: Išmok priimti esamą/būsimą vyrą tokį, koks jis yra. Tiki kad jis paršas? Ok, paršai visai mieli padarai! Na ir kas, kad kartais netyčia užlipęs ant pultelio, jis perjungs tavo mėgstamą serialą. Nepyksi juk?!

Dvi kometos nusprendė…

Tai įvyko prieš gerus metus vienoje konferencijoje:

„Ar galiu pastovėti šalia jūsų užmerkusi akis?“, – tarė man priėjusi MOTERIS. Ir ji užsimerkė.
Antras jos sakinys: „Tu esi šamanas. Man didelė garbė buvo pastovėti šalia vyro, turinčio tiek patirties“. Tai buvo geriausias komplimentas man. Jeigu tu pamatytum, ką pamačiau jos akyse. Arba ką ji pamatė manosiose. Mūsų abiejų mintys buvo vieno svorio: mes be garso tarėme vienas kitam, ji „ŽINAU, KAS BUS TOLIAU“, aš „ŽINAU, KAS BUS TOLIAU“. Ir mes atsisveikinome. Visam.  Mob     E.mail     Fb 

Dvi kometos nusprendė nesusidurti…

„Jeigu žmogus Tau iš tiesų rūpi ir tu nesi pasiruošęs – MALDAUJU, PALIK JĮ RAMYBĖJE

Bet dauguma moterų nepaleis grobio pavadinimu „visai nieko“. Jos stengsis sužavėti jį. Bet ką jos darys, kai jis nepaskambins/nepasipirš?

Žmonės mano, kad gimė tam, kad imtų, naudotų, vartotų. Jie nori, kad pasaulis šoktų pagal juos. Jų grobuoniški poreikiai tik kyla… Kyla… Kyla…KylAAAA^^^KYYYYLAAA^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ pikšt.

O kas toliau?

Turiu tau šį tą pasakyti.

Dievas neleis tau į dangų pasiimti Bugati arba vyro kuno. Geriausiu atveju (jeigu tuo tiki) ten sutiksi jo sielą (jeigu tu būsi to verta)! Bet esu istikinęs, kad su savimi pasiimsi tik tai, kuo buvai. Supranti, apie ką aš?

Tai, ką išgirdai, sudaužė tavo širdį? Žinok: tai – tik pradžia. Ateityje tikiuosi padaryti daugiau žalos tikslams, kurios tau įpiršo pop žiniasklaida, tv reklamos ir…

Tu galvojai, kodėl mano straipsniuose trūksta tiltelių? Per mažai daviau sukramtytų ir aiškių detalių? Ne viskas iš karto, brangioji! Jau greitai pavasaris ir senesni straipsniai susijungs su naujais,  įgaus atominę prasmę! Surasi atsakymus į klausimus, susijusius ne tik su santykiais.

Kaip turėtum elgtis dabar?

Žinau, mintys apie buvusį/nepavergtą/įsivaizduojamą vyrą drasko tavo sielą lyg švitrinis popierius. Todėl išpradžiu pasistenk nusiraminti.

Meditacija

Turi tapti žmogumi, kurį norisi prisiminti. Tapk pavyzdžiu vyrams: ĮKVĖPK JUOS POKYČIAMS! PRADĖK ROMANĄ SU SAVIMI! Tapk patyrusia moterimi.

Mane žavi patyrusios moterys. Tik neapsigauk dėl žodžio patirtis60 metų moteris nebūtinai bus patyrusi.  Juk gal kartoti tas pačias klaidas šimtus kartų. O štai dėmesinga moteris gali tapti patyrusi ir 25 metų. Štai kokios moterys mane žavi. Turinčios galvoje daugiau nei du pilkus atspalvius.

Nagi? Ar esi pasiruošusi nerti į gyvenimą?

Nerk į gyvenimą! Vėl ir vėl! Tik nesustok. Gera mokytis mylėti taip, kaip nemoka niekas. Gera priimti natūraliai visas naujas raukšles, parodančias kiek kartų šypsojais. Gera mokytis iš problemų, kurias sukėlė gyvenimo progresas.

„Mes esame tai, kaip žiūrime į problemas“

Nelauk, kol kažkas tave suras, kol numesi svorio, gausi didesnį atlyginimą, susirasi tą vienintelį, nusipirksi gražesnę suknelę, pasikeisi šukuoseną, persidažysi plaukus, išmoksi prancuzų ar italų… NELAUK. VISA TAI, KO TROKŠTI, TU GAUSI, O MĖGAUTIS GYVENIMU REIKIA JAU DABAR! O visa kita mes išsiaiškinsime vėliau. Aš būsiu žadintuvu, kuris mielai pažadins tave. Tik nepamiršk apsilankyti pas mane  Šiuo adresu.

Nori trečios šio straipsnio dalies? Parašyk komentaruose, ką norėtum sužinoti arba tiesiog brūkštelk, kad lauki tęsinio.

Alex Monaco

39 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt