Susisiekite su mumis

Kokios moterys žavi?

39
Komentarai

Šiandien leisiu tau įlįsti į mano mintis, atiduosiu visą glėbį patirties. Patarsiu, kaip reikėtų elgtis, kad sužavėtum vyrus (atskleisiu, kokias klaidas moterys padaro bendraudamos) + gausi – dvi kometas.

Šis, antrasis, straipsnis (pirmas vadinosi Moterims: kaip prisijaukinti…) gimė skaitant klausimus, komentarus, asmeninius laiškus. Vienas iš klausimų skambėjo taip:

Alex Monaco, kaip turėtų elgtis ir atrodyti jūsų svajonių moteris?

Alex-Monaco-2

Nesu iš tų, kurie mintyse projektuoja įsivaizduojamą moterį. Nelaukiu, kad iš jos švelnių, būtent tokių, kokios yra mano galvoje, lūpų nuskambėtų mano paties sugalvoti žodžiai… Laukti nuspėjamų veiksmų iš moters yra tas pats, kas laukti iš katės, kad ji pasakytų „miau“. Katės gali „palaistyti“ gėles, užpildyti erdvę… Tai gali padaryti bet kuri katė!  Milijonai moterų galėtų atstoti katę. Taip pat „palaistytų“ gėles.

Nuspėjami žmonės/veiksmai – tai tikrai ne tai, ko aš noriu. Ko gi noriu? Atsakymas nebus populiarus, jis nuskambės taip: ne-ži-nau!

Įsivaizduok: Venecija, St. Marks Square. 1719 metai. Žiema. Vasario mėn. Romantiškai sninga. Tu, mieloji skaitytoja, esi susitikime su tuo metu dar nežinomu kompozitoriumi Vivaldžiu. Ir štai jūs ramiai šnekučiuojatės. Padavėjams pilant jums arbatą, Vivaldis susirūpinusiu balsu Tavęs paklausia: „Brangioji mano, ruošiuos pradėti kurti savo naujausią muzikinį kūrinį ir man be galo svarbu išgirsti tavo nuomonę. Patark, kaip turėtų skambėti mano naujas kūrinys?“ Ką gi jam patartum? Žinant faktą, kad prieš tai negirdėjai jokio Vivaldžio kūrinio? Nagi? „NUSTEBINK MANE!“, – pasakyčiau aš!!! Po metų šis kompozitorius sukūrė vieną nuostabiausių kūrinių pavadinimu „4 metų laikai“. Jis pribloškė savo nenuspėjamumu ir netikėtumu.

Moteris taip pat gali būti nenuspėjama. Ji gali būti tikras stebuklas! Štai kodėl nesiimu nuspėti stebuklo.

Gal klystu, bet tas dėdė danguje yra kūrybingesnis už mane!!! Nenoriu atimti jo darbo kuriant tobulos moters viziją. Jeigu bandyčiau tai padaryti – tą, labai labai seną senuką, išmestų iš darbo. Pagalvok, juk jis neturėtų už ką pirkti valgyti… O už ką pirktų žmonai gėlių? Jaučiuosi jam skolingas, todėl nusprendžiau leisti jam dirbti toliau, mesti man žemyn staigmenas, gaudau net mažiausias, kurių kiti nepastebi. Žinai, tai – talentas. Džiaugtis tuo, ką gavai + tuo, ką dar tik gausi.

Laimingi tie, kas vertina atskirus laimės komponentus, atskiras detales, kurių kiti žmonės patys atsisako. Ir tu atsisakei. Ir tai – viena iš priežasčių,  kodėl praradai žavesį. Kas toliau? Tapti geiša? Siūlau mokytis ne frazių arba triukų, o …

MALDAUJU, TIK NESUGADINK VISKO. UŽ KĄ NURAŠOMOS MOTERYS?

Pameni, tu atėjai į pasimatymą. Atsisėdai priešais jį ir… Išgaravo milžiniškas paauksuotas šviestuvas, prigeso raudonos šviesos. Ne, niekas jų specialiai neužgesino, nepritildė ♫. Tu tiesiog nustojai kreipti dėmesį į dekoracijas. Sulaikei kvėpavimą, nusišypsojai. Jis išsižiojo…$%&$^#######. Mintyse pasakei sau: „Ką gi, pabandom dar kartelį“. Bet jis pravėrė burną ir galutinai supleškino lūkesčius… Pokalbis toliau vedė į niekur, skambėjo maždaug taip: ظعڒ魩ټلۺ. Būtent taip kartais elgiasi ir moterys…

Jos:

1. Stengiasi suvaidinti moterį, kurią pati įsimylėtų.

Kai paprašau moterų apibūdinti savo svajonių vyrą, dažniausiai jos pateikia savo geriausios draugės aprašymą… Kai kurios mielai mylėtųsi ir vaikščiotų už rankytės su savimi… Šios moterys savo tikrąją vertę paslepia po kitų žmonių savybėmis.

2. Bijo pasirodyti tuščios.

Žinai, kodėl vyrams patinka moterys iš žurnalų viršelio? Todėl, kad jos tyli. Tačiau jeigu žurnalai skleistų tą garsą (cypimą + bla bla bla), Playboy žurnalai atsidurtų šiukšliadėžėje.

Turėjau nemažai pasimatymų. Vienos žodžių pagalba bandė pasididinti vertę, kitos bandė nepasirodyti tuščios. Ech….Prisimink: Tikri vyrai renkasi ne iškalbingesnę, ne gražesnę, o tą, su kuria jaučiasi geriau.

Leisk jam išsikalbėti. Ir – svarbiausia – parodyk, kad tau įdomu. Tokie vyrai kaip Alex Monaco (garbėtroškos) dievina, kai jų mintys yra vertinamos. Nori sužavėti? Pakartok pažodžiui sakinį, kurią jis pasakė, lyg norėdama pasitikslinti, ar teisingai supratai. Taip įrodysi, kad tikrai jo klausaisi. Padaryk tai keletą kartų. Dažniau, dar dažniau, pamatysi – jis patirs orgazmą! Nori dar? Jeigu tu tyli (neperdaug, 50/50), tai reiškia, kad turi paslaptį, o jeigu dar ir šypsaisi – tu nugalėjai pasaulį. Subtilumas. Mmmmm. Seksualu…

3. Mano, kad nesėkmių priežastis yra išvaizda.

Galbūt tau atrodo, kad pati norėtum gražuoliuko? Bet štai atsakyk man: ką padarei vardan tokio? Nusipirkai dažų? Pasportavai? IR VISKAS? Kodėl neįkūrei vyrų modelių agentūros Italijoje?

Taigi išsiaiškinome, kad nesi vyriško grožio maniakė, kad taptum modelių agentūros valdove. Būtent todėl šalia tavęs nėra pulko berniukų nuskustom kojom… Faktas: tau gaila aukoti laiką šiems padarams!

Man labai džiugu, kad tau rūpi kiti, svarbesni dalykai. Tačiau vis dar turi iliuzijų – vis dar manai, kad vyrai nori gražesnių…Vyrams tikrai nereikia tokių, todėl dėl jų deda 0 pastangų (kaip ir tu)… Na, gerai, jie bando keistis, eiti į sporto salę, bet jų pilvai nedingsta. Ir tam yra svari priežastis – jie netiki, kad jiems reikia tų gražuolių. Jeigu tik jiems iš tiesų reikėtų – užbaigtų darbą iki galo.

4. Mano, kad tai, dėl ko ji išskirtinė – jos minusai.

Prabuskite, moterys! Vyrai eina iš proto visai ne dėl užpakaliuko. Didelę dalį vyrų iš proto veda raktikaulis, pečių linijos minkštumas, pilnumas, gilus žvilgsnis, toks kaip Annos Kareninos (aprašytas antrame tome) arba Daisy Buchanan iš „Didžiojo Getsbio“.

tumblr_n15qgdnggq1sorxdao1_500

Štai ką apie minusus mano patyrusi moteris, Nora Ephron. „Viskas, kas Tau atrodo neteisinga tavo kūne, kai tau 35, sukels nostalgiją, kai būsi 45. Kaip man gaila, kad nenešiojau bikini, kai man buvo 26! Visą jaunystę nekenčiau savo kojų, nešiojau ilgus sijonus, nors dievinau trumpesnius. Pamenu karštas vasaras, kai išeidavau į lauką su ilgu sijonu, jaučiausi labai stora ir atrodė, kad sijonas mane paslepia nuo viso pasaulio“.

5. Jas supa kiaulės ir nevykėliai
Tu pažįsti tokią moterį, ją supa moliūgai²: pažystami, kaimynai, darbdaviai. Jos manymu, pastarieji menkystos išnaglėjo visai, visą pelną pasiima tik sau: NA IR NIEKŠAI!! Ji nori, kad kiti stengtųsi dėl jos labiau nei ji dėl savęs: vyrus vadina kiaulėm!.. VYRAI – KIAULĖS???? Drįsčiau paprieštarauti. Tai netiesa: VYRAI NĖRA KIAULĖS, JIE GALI BŪTI TIK PARŠAI.

Tu jau turėjai vyrą, galbūt keletą. Bet tau tai nepadėjo tapti laiminga? Įsitikinai: vyras nėra 100 % laimės garantas. Jis, kaip ir vibratorius, gali sugesti. Todėl, gali pabandyti kitą kelią: Išmok priimti esamą/būsimą vyrą tokį, koks jis yra. Tiki kad jis paršas? Ok, paršai visai mieli padarai! Na ir kas, kad kartais netyčia užlipęs ant pultelio, jis perjungs tavo mėgstamą serialą. Nepyksi juk?!

Dvi kometos nusprendė…

Tai įvyko prieš gerus metus vienoje konferencijoje:

„Ar galiu pastovėti šalia jūsų užmerkusi akis?“, – tarė man priėjusi MOTERIS. Ir ji užsimerkė.
Antras jos sakinys: „Tu esi šamanas. Man didelė garbė buvo pastovėti šalia vyro, turinčio tiek patirties“. Tai buvo geriausias komplimentas man. Jeigu tu pamatytum, ką pamačiau jos akyse. Arba ką ji pamatė manosiose. Mūsų abiejų mintys buvo vieno svorio: mes be garso tarėme vienas kitam, ji „ŽINAU, KAS BUS TOLIAU“, aš „ŽINAU, KAS BUS TOLIAU“. Ir mes atsisveikinome. Visam.  Mob     E.mail     Fb 

Dvi kometos nusprendė nesusidurti…

„Jeigu žmogus Tau iš tiesų rūpi ir tu nesi pasiruošęs – MALDAUJU, PALIK JĮ RAMYBĖJE

Bet dauguma moterų nepaleis grobio pavadinimu „visai nieko“. Jos stengsis sužavėti jį. Bet ką jos darys, kai jis nepaskambins/nepasipirš?

Žmonės mano, kad gimė tam, kad imtų, naudotų, vartotų. Jie nori, kad pasaulis šoktų pagal juos. Jų grobuoniški poreikiai tik kyla… Kyla… Kyla…KylAAAA^^^KYYYYLAAA^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ pikšt.

O kas toliau?

Turiu tau šį tą pasakyti.

Dievas neleis tau į dangų pasiimti Bugati arba vyro kuno. Geriausiu atveju (jeigu tuo tiki) ten sutiksi jo sielą (jeigu tu būsi to verta)! Bet esu istikinęs, kad su savimi pasiimsi tik tai, kuo buvai. Supranti, apie ką aš?

Tai, ką išgirdai, sudaužė tavo širdį? Žinok: tai – tik pradžia. Ateityje tikiuosi padaryti daugiau žalos tikslams, kurios tau įpiršo pop žiniasklaida, tv reklamos ir…

Tu galvojai, kodėl mano straipsniuose trūksta tiltelių? Per mažai daviau sukramtytų ir aiškių detalių? Ne viskas iš karto, brangioji! Jau greitai pavasaris ir senesni straipsniai susijungs su naujais,  įgaus atominę prasmę! Surasi atsakymus į klausimus, susijusius ne tik su santykiais.

Kaip turėtum elgtis dabar?

Žinau, mintys apie buvusį/nepavergtą/įsivaizduojamą vyrą drasko tavo sielą lyg švitrinis popierius. Todėl išpradžiu pasistenk nusiraminti.

Meditacija

Turi tapti žmogumi, kurį norisi prisiminti. Tapk pavyzdžiu vyrams: ĮKVĖPK JUOS POKYČIAMS! PRADĖK ROMANĄ SU SAVIMI! Tapk patyrusia moterimi.

Mane žavi patyrusios moterys. Tik neapsigauk dėl žodžio patirtis60 metų moteris nebūtinai bus patyrusi.  Juk gal kartoti tas pačias klaidas šimtus kartų. O štai dėmesinga moteris gali tapti patyrusi ir 25 metų. Štai kokios moterys mane žavi. Turinčios galvoje daugiau nei du pilkus atspalvius.

Nagi? Ar esi pasiruošusi nerti į gyvenimą?

Nerk į gyvenimą! Vėl ir vėl! Tik nesustok. Gera mokytis mylėti taip, kaip nemoka niekas. Gera priimti natūraliai visas naujas raukšles, parodančias kiek kartų šypsojais. Gera mokytis iš problemų, kurias sukėlė gyvenimo progresas.

„Mes esame tai, kaip žiūrime į problemas“

Nelauk, kol kažkas tave suras, kol numesi svorio, gausi didesnį atlyginimą, susirasi tą vienintelį, nusipirksi gražesnę suknelę, pasikeisi šukuoseną, persidažysi plaukus, išmoksi prancuzų ar italų… NELAUK. VISA TAI, KO TROKŠTI, TU GAUSI, O MĖGAUTIS GYVENIMU REIKIA JAU DABAR! O visa kita mes išsiaiškinsime vėliau. Aš būsiu žadintuvu, kuris mielai pažadins tave. Tik nepamiršk apsilankyti pas mane  Šiuo adresu.

Nori trečios šio straipsnio dalies? Parašyk komentaruose, ką norėtum sužinoti arba tiesiog brūkštelk, kad lauki tęsinio.

Alex Monaco

39 Komentarai

 1. Ina

  2015-02-14 at 17:09

  Laukiu tesinio!!!!! Labai malonu skaityti, paprasta, lengva, iki skausmo banalu, bet naunaudinga. 🙂 Ačiū

 2. Vaida

  2015-02-14 at 20:55

  Man daznai atrodo, kad tai rasoma asmeniskai man:) Bet supranti, kad tiesiok daugybe zmoniu gyvena neteisingai, sastingyje ir daro tas pacias klaidas. Aciu autoriui uz budinima:) Beabejo laukiu tesinio.

 3. Daiva

  2015-02-14 at 20:55

  Labai patiko
  laukiu tęsinio!!!!

 4. DALIA

  2015-02-14 at 20:55

  Taip,laukiu tesinio,nes mintys artimos toms ,esancioms mano galvoje …:) taip taip… daugeli dalyku kalbi,lyg butume geri pazistami…tai siek tiek intriguoja ir kas kart darosi vis idomiau skaityti…

 5. Jurga

  2015-02-14 at 21:06

  LAUKIU TESINIO! Kaip visada, idomu skaityti, SUPER! Hmm, kokio trecio straipsnio noreciau?

 6. bri

  2015-02-14 at 21:34

  Visai nelaukiu trečio straipsnio. Jau po dviejų tavo straipsnių supratau, kad vyro aš nenoriu ir jis man nereikalingas. Bet tu jį parašysi – toms jaunoms mergelėms, kurios laimės ‹vis dar› ieško “meilėje”. Sėkmės joms.

 7. Opra

  2015-02-14 at 21:42

  Nustebink, Garbėtroška:)

 8. Evelina

  2015-02-14 at 22:08

  Tęsinys…

 9. Rasa

  2015-02-14 at 22:45

  Ydomu….

 10. 2015-02-14 at 23:15

  Idomu ar autorius girdėjas apie NLP, čia panašia technika jis taiko, manipuliacija , nori pašnekovą palenkti i savo puse, klausyk jo , leisk jam šnekėti , o jai dar jo sakinį pakartosi pora kartu, mėgdžiosi kūno kalba, tai pašnekovas jūsų, leiskite pašnekovui pasijusti svarbiu, tai paglostys jo savimeile, juk kiekvienas is mūsų nori būti išklausytas 😉 bet , mano patarimas butu , paimkite ir būkite savimi, gal nuskambės banaliai, bet taip yra , jai mėgstate plepeti, tai plepekite, ir patikėkit manim kad atsiras žmogus, kuriam, tai tikrai nemaišys ,anaiptol ,galbūt ,tylesniam zmogui netgi patiks, ne visi oratoriai, yra ir klausytoju , ar verta vargintis naudojant kažkokias technikas, jai tuo metu ,norisi kalbėt , nėra nieko nuostabiau už tikra nesuvaidinta , laisva, pasitikinti savim žmogų , nes tokie žmones skleidzia įpratinga energija ;)))

  • Erika

   2015-02-15 at 22:57

   Vyram mirtinai svarbu jaustis svarbiausiais, tai manau, autorius ir norejo pasakyti.

 11. Ruta

  2015-02-14 at 23:30

  Laukiu tesinio 🙂

 12. laukiam tesinio!

  2015-02-15 at 13:22

  Laukiam tesinio!

 13. Sandra

  2015-02-15 at 20:37

  Laukiu laukiu 😉

 14. Vita

  2015-02-16 at 00:36

  ALEX, Tu nuostabus. Ačiū, nekantrauju sulaukti tavo sekančio straipsnio 🙂 Labai

 15. Aaaa

  2015-02-16 at 15:26

  Kažkaip veiki mane. Tęsk, prašau…

 16. jurgita

  2015-02-18 at 18:13

  Laukiu tesinio

 17. Laura

  2015-02-19 at 22:56

  Jūsų straipsniai išties verti pamąstymo. Kas kart laukiu, kada ką nors naujo parašysit, nes tai ką rašot tikrai yra kažkas gero. Ir net labai gero ! Tęsinio laukiu..

 18. lina

  2015-02-21 at 15:00

  pasakysiu taip…….. kodėl kai kas rytą atbėga šuniukas į lovą, niekada nepagalvoji, kad jis senas… nors jam jau 7 metukai.., niekada nepagalvoji, kad šitą vežu į mišką ir nusipirksiu gražesnį, jaunesnį… tiesiog šypsaisi kai jis tau laižo žandą ir sveikinasi…. tu myli kasdien jį vis labiau, nes jis myli tave… tiesiog myli…..
  nepykite, bet žmonės turi susivokti, kad laimė tai ir yra tada, kai esi mylimas ir atsilygini tuo pačiu. Jei tai suvoki, gauni šią dovaną iš Dievo, tada ją puoselėji ir meilė kasdien vis stiprėja…. netiesa, kad tau jaunesnis ir gražesnis žmogus suteiks ko tu nori arba vyresnis ir išmintingesnis. Meilė – tai pavadinimas, kuriame visos paslaptys – reikia mylėti vienas kitą, jei nėra šios sąlygos ir nėra nieko, tada Jūs ir svarstote visas kylančias problemas…. o jei yra tikslas turėti mylimą žmogų, atsipalaiduokite, gyvenkite ir laukite – Dievas žino Jūsų norą ir šitas noras būtinai išsipildys. Juk ir labai stori žmonės, labai negražūs myli vienas kitą…. Meilei reikia tik mylėti…

  • Aan

   2016-07-25 at 20:55

   Būtent- „meilei teraikia meilės“./ O meilei reikia mylėti. „Meilė – tai pavadinimas, kuriame visos paslaptys – reikia mylėti vienas kitą, jei nėra šios sąlygos ir nėra nieko“ tai…..
   Mielos moterys mylėkite save. Labai gera pradžia saldus šokolado gabalėlis sau , savo sielai :http://www.sokoladassielai.lt/.
   Sėkmės visoms.
   Džiaugiuosi Lina, tavo mintimis.

 19. Julija

  2015-02-23 at 23:16

  Noriu kitos dalies 🙂

 20. Dovilė

  2015-02-27 at 17:41

  O aš norėčiau leisti sau pridurti : Mielosios, išmokite būti vienos, jokiu gyvu ne vienišos , bet vienos. Vaikinai nėra tėvų pakaitalas, savimi pasitikinti, save išlaikanti , sugebanti atsistot ant kojų ir turinti tikslų bei svajonių moteris kur kas labiau žavi, nei mergina , kuriai nuolatos reikia vyro pagalbos, kad išlaikytų, amžinai eitu kur nors kartu , nes jai vienai ale nejauku, ar gėda, paveštų kur tik reikia ir panašiai. Gebančiai savimi pasirūpinti merginai reikės vaikino , kaip draugo, ją papildančios antros pusės, o ne asmens sargybinio ar kompanjono. Juk dažna problema porose ir būna tas dėmesio trūkumas, tik pagalvokime ar mes pačios pilnai išnaudojam savo laisvą laiką , kaip atskira nuo vyro asmenybė, ar vėl laukiam kol vyras viską padarys už mus, tiksliau savo dėmesiu užpildys mūsų laisvalaikį, kurio neišmokome išnaudoti pačios 🙂

  • Aan

   2016-07-25 at 20:44

   Tiegiog šypsena kyla, kokie visi stiprūs palikę:D Kaip kokie Herakliai ir Ksenos:D Aš Galiu:DDDD !!!!! Aš vienas , Aš viena. Kiekvienas iš savo patirties kalba. Bet sutinku, žmogus pats turi gebėti būti laimingas. O jei vyrui ir moteriai gera būti kartu- tai manau nesvarbu kiek jie vienas kitam padeda- čia jų reikalas. Gal vyrui malonu ja visur vežioti ir jis dėl to jaučiasi gerai, o ji irgi taip jaučiasi labiau pasitikinti savimi. Juk gyvenimas – tai kelionė. Numeskit į patvorį tuos standartus. Čia Jūsų gyvenimas. Jei Jums ir jūsų Vyrui gerai- tai ir būkit tokie, kokie esate. Juk dėl to, poros ir yra išskirtinės, jų meilės istorijos, jų ryšys, jų meilė- Tai ir yra ypatinga. ‘
   Žinoma, kai moteris pati save myli, tai gali su savo mylimu augti greičiau. Nes nebereikia balansuoti- davimo- imimo. Jie tiesiog patys būdami pilni- suėjė į porą būna harmonijoj ir tada nelieka kilti aukštyn.
   Bet betkokiu atveju, mes mokomės vieni iš kitų, ir jei ryšio pagrindas yra draugystė ar meilė- tai yra augimas abiems, ar bent jau tam, kuris geba pasimokyti.
   Sėkmės Tau, stiprioji Dovile:)

   • Aan

    2016-07-25 at 20:50

    *Belieka kilti aukštyn:)

 21. zigzig

  2015-03-01 at 22:26

  Laukiu tęsinio 🙂

  • insure car gta 5 single player

   2017-03-17 at 12:46

   This looks perfect! I am going to definitely try it. The funny part is I just took a look at the pattern & I probably wouldn't have bought it from her picture-she ought to use yours instead

  • Santa Clara insuranse

   2017-05-16 at 13:19

   Treet var kjempefint! Julen kommer nok litt etter litt..Det er ikke mye jul her enda, litt snø hadde jo vært koselig : ) ..og gjort mye for stemningen!Herlige bilder av hjemmet ditt,klem Elisabeth

 22. Gliuka

  2015-03-03 at 17:01

  Nuostabus straipsnis. Laukiu tęsinio ir motyvacijos keistis 🙂

 23. Toma

  2015-03-08 at 23:41

  …laukiu…

 24. Pau

  2015-05-06 at 11:45

  laukiu tęsinio 🙂

 25. Viktorija

  2015-05-07 at 09:33

  Tęsinį susikurkite pačios, mielosios, juk pradžia jums duota. Sužavėta.

 26. Monikita

  2016-01-14 at 23:58

  Mano megstama daina , o video viska pasako 🙂

 27. Aan

  2016-07-25 at 20:33

  Šiame pasaulyje, mes nesame vieni. Mes paprasšiausiai būname tokie susireikšminę, kad nematome daugiau nieko, kaip tik save, savo problemas, gailimės savęs ir kažkodėl neleidžiame džiaugtis , dalintis laime ir džiaugsmu su kitais. Tobulai įkaltas kaltės jausmas už tai , kad gimėm:D…… Bet taip, reikia sugrįžti į save iš tikro, kad galėtum suprasti, jog taip gera turėti tikrų draugų šiame gyvenime. Juk visada su draugais yra smagiau nei vienam:). Mokėti būti. Mes esame labai trumpam čia. Labai norėčiau, kad kuo daugiau žmonių tai išgyventų, tikiu, kad atsirastų daugiau laimės. Dėkingumo už kiekvieną akimirką su mylimais žmonėm. Ir siekiant tikslų dingtų visi- nemoku, ne man , nesugebėsiu. …. Velniop tai! Aš galiu , aš noriu, aš darau- ir viskas:)!
  Geros mintys, Alex. „Talentas. Džiaugtis tuo, ką gavai + tuo, ką dar tik gausi“. Beje, pritariu kad „VYRAI NĖRA KIAULĖS, JIE GALI BŪTI TIK PARŠAI“. Tikrai moterims būna patogu netobulėti ir kaltinti vyrą….. Žiauru, bet jie abu prie to prisitaiko.
  Rašyk, Alex, laukiam tęsinio. Dabar tu mūsų naujasis paslaptingas dievukas. O mes norim būti Deivės.:D Tad mokyk , kaip turi gyventi moterys, kad daugiau žiūrėtų į savo daržą;)
  Beje, šita klipo versija labai gili, tokia gili, ir rami, būtent- buvimui.
  Sėkmės!

 28. Aan

  2016-07-25 at 21:18

  Tikrai Tu kaip stebukas , Alex’ai. Kiekvienas straipsnis- pilnas širdies. Kaip reikia To! Kaip gerai, kad tu rašai ir daliniesi. Tai labai svarbu. Bent jau Man.

 29. Troja

  2016-09-04 at 05:25

  Manau, tas „labai labai senas senukas, išmestas iš darbo“ bus tik tada , jei nebegaus užsakymų, kažką gaminti. Tik įsivaizduok, jis yra vienui vienas!!! , o turi įsivaizduoti, ir nupiešti ir PRISTATYTI, milijonus gražiausių paveikslų. Kaip manai, ar jam ne per sunku? Gal jam reikėtų pagalbos? Juk, žinai, ….jis senas…, o su amžiumi ir fantazija ….hm…. na juk supranti….Tu jaunesnis už jį, ir smegenys greičiau veikia, ir širdis pilna troškimų . Turbūt , į temą senukui į pagalbą, juk apsukos su amžiumi, deja …beveik daugeliui- mažėja…..Na….. žinoma, NEBENT! esi Nemirtingas, KAIP IR JIS , ir gali ramiai gerdamas kavą, laukti , kol senukas , su prastėjančiu regėjimu, nupieš tau taip ilgai lauktą šedevrą:) 🙂 🙂 (juk apie tokį senuką, čia rašoma, tikiuosi gerai supratau- „apie senuką, kuris yra senesnis už jauną žmogų“:) Bet kita vertus, juk tu nesi toks jau užsiėmęs, gal(?), ir gal turi kelias minutes per dieną dirbti savanoriu , pas jį. O gal ir pats sukursi, kažką tokio, ką norėsi pasilikti Sau.

 30. Ramunė

  2016-09-04 at 07:08

  „Mes esame tai, kaip žiūrime į problemas“.
  “ NELAUK. VISA TAI, KO TROKŠTI, TU GAUSI, O MĖGAUTIS GYVENIMU REIKIA JAU DABAR!“,
  Ačiū, gerbiamasis, pasikartojau pamoką:)
  Laukiu tęsinio, ir turiu klausimą- iš ko semiesi įkvėpimo?
  Ačiū!
  Sėkmės!

 31. Rita Margarita

  2016-09-04 at 11:05

  Įdomiai . Manau yra laukiama , kol pasaulis nustebins tol, kol žmogus pats savęs tebeieško, arba bijo drąsiai svajoti, drąsiai įsivaizduoti mintyje. Taip, kai einu pirkti suknelės, beveik niekada nerasiu tinkamos, nežinodama ko,noriu. Ir čia svarbiausia mano jausmai- ar aš nusivilsiu, tuo, ką rasiu, ar ne. Nusivilsiu, jei ięškojau ir neradau- bet tai būna tik tada jei nežinojau tiksliai, o kažko ieškojau (kvaila:D). O šiaip vaikščioti po parduotuves be tikslo- yra pramoga, tikriausiai neplanuotas pinigų išleidimas, na bet malonu, nes paganau akis, ir tikriausiai bus neplanuotas pirkinys, kuris atsiradęs spintoje , po kiek laiko vadinasi fenomenu- „neturiu ką apsirengti“.
  Antra, neneusivilsiu, jei ieškojau, ko noriu, bet neradau- galiu pasisiųti.! arba ieškoti toliau, o geriausiu atveju- iš tikro rasiu (man asmeniškai taip ir būna:) Detalės yra laaabai svarbu, kiekviena detalė. Iš detalių susideda ir gyvenimas- pritariu., Alex, Monako. Bet gyvenimas yra arba kūryba, arba laiko švaistymas kažko ieškant, neaišku ko :). O galų gale, juk čia kaip ir su knygomis- (aš ieškau, knygos, parašytos apie tam tikrą temą_) – bet aš niekas jos nerasčiau, jei nežinočiau , apie ką noriu skaityti. Tai būtų laiko švaistymas ieškant kažko., tarp daugybės lentynų. Ir tokiu atveju, veikiausiai patrauktų akį pirmiausia tos, kurios yra popupiarios- man netgi patartų skaityti tai, tai, kas yra populiaru, rasčiau tai, ką mėgsta kiti.
  -Kur unikalumas?
  – Detalėse:)

  Ačiū, Alex Monako, tikrai buvo smegu pasvarstyti.
  Sėkmės tokius perliukus kuriant:)

  • Rita Margarita

   2016-09-04 at 11:05

   * smagu

 32. Laura

  2017-04-22 at 17:09

  Aš visada kartojau, kad vyrai negali būti kiaulės, nes tai mot.g..netapatinkime žmonių su tais gyvūnais, kurir nieko dėti.
  Šis straipsnis dar kartą įrodė, kad vyrai medžiotojai, jie turi susimedžioti savo grobį patys. Bet tai nereiškia, kad patiems vyrams nereikia būti įdomiems ir nesistengti.
  Bet gal man galite pasakyti, ar tao blogai, jei mergina imasi pati iniciatyvos, kviečia kavos, susitikti? Ar tai blogai? Jei tai gerai, tai iki kurio laiko tai ar nuo kurio laiko?
  Ačiū už tekstą, laukiu nesulaukiu kūrinio!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt