Susisiekite su mumis

Žmones, kurie spėja beveik viską

1
Komentarai

Ar jau žinai ką šiandien padarysi dėl savo svajonės? Daugybė žmonių neturi laiko net pagalvoti apie tai, ko nori iš gyvenimo – jiems reikėtų išmokti taupyti laiką. Esu sutikęs žmonių, kurie spėja beveik viską. Iš jų sužinojau du svarbiausius dalykus.

1. Svarbu mokytis taupyti laiką iš teisingų šaltinių.
Tau gali padėti knygos arba video pamokos. Iš daug pasiekusių žmonių sužinojau visą būrį profesinalų pavardžių, iš ko geriausiai mokytis valdyti laiką. Labiausiai man patiko Bryan Tracy. Senukas Bryan’as “gerai pavaro”, jis taip moka taupyti laiką, kad net rado laiko aplankyti pasaulio užkampį – Lietuvą (praeitais metais Žalgirio arenoje jis pravedė mokymus).

2. Svarbu saugoti svajones nusistačius jų įvykdymo terminus.
Jeigu turite svajonių, tikslų, tikėtina, kad saugojate jas galvoje. Tik tai nėra naudinga – užima laiko kaskart jas prisiminti. Taip jas galima ir pamiršti, kaip vaikai pamiršta apie ką svajojo vaikystėje. Aš viską saugoju vienoje online programoje. Nežiūrint į tai, kad ši programa nemokama – ji  pakeitė mano gyvenimą. Kalbu apie www.trello.com. Trello naudoju ne tik gyvenimo tikslams susirašyti, ne tik nusistatyti jų įvykdymo terminus. Ją naudoju projektams savo versle. Ji nėra skirta buhalterijos tvarkymui, ji nedaro kitų šimtų dalykų, bet tikiuosi padės tau lengviau pasiekti tikslų – suvaldyti gyvenimą.

1 Comment

  1. Tomas

    2015-03-22 at 14:26

    Brian Tracy man taip pat labai patinka, nuostabiai rašo ir moko, ir ne tik, kaip taupyti laiką, bet apskritai gyvenimo ir verslo. Naudoji trello, o ar dažnai rašai ir naudoji užrašus raštu?

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt