Susisiekite su mumis

Vyriškos pėdkelnės

140
Komentarai

Tuoj papasakosiu apie 2 pagrindines klaidas, kurias daro žmonės, norintys pasiekti svajonių, laimės, pripažinimo, laisvės ir… Bonusas: sužinosi auksinę sėkmės paslaptį.

Pradėkime.

Kartą man pasakė, kad esu kiaulė. Nesupykau. Matai, kartais po vakarienės ant stalo palieku trupinių. Ne tik ant stalo. Trupinių lengvai galima rasti ir ant megztinio, ant veido ir palangės. Bet įdomiausia tai, kad nepriklausomai nuo to, jog nesu misteris tobulasis, draugai ir artimi žmonės vis tiek mane myli. Dar kartelį paboldinsiu paskutinę frazę: nepriklausomai nuo to, jog nesu misteris tobulasis (kokiu norėtų būti dauguma), man vis tiek sekasi ir draugai + artimi žmonės mane tebemyli.

Taigi, žinodamas, kad neturiu būti tobulas, nedarau vienos iš dviejų klaidų, kurias daro tie, kas stokoja dėmesio, pripažinimo, pagarbos, ir bando kitų akyse pasirodyti protingiau, gražiau nei yra iš tiesų, todėl
prisidaro problemų, kurių neprisidaro net gyvūnai, kuriuos matai nuotraukoje.
Pigs
Gaunu daug laiškų, kuriuose skaitytojai prašo patarti, kaip jiems elgtis. Štai vienas jų:

Labas! Norėčiau paklausti. Kai noriu susipažinti su naujais žmonėmis, aš pastebėjau, kad bendravimo pradžioje per Facebook aš esu visiškai nuobodus. Todėl man ir neina susibendrauti, labiau susipažinti. Realybėje su pažįstamais esu gan linksmas ir charizmatiškas (dažniausiai moku prajuokinti). Kaip man bendrauti su merginomis, kad nereiktų sukti galvos, ką rašyti ir kad  bendravimo pradžioje būčiau lygiai tiek pat charizmatiškas ir linksmas, koks esu su esamais draugais, draugėm.”

Esu įstikinęs, kad jei žmogui, parašiusiam šį laišką, ataugtų rausva uodegytė, jis akimirksniu nugalėtų blogas mintis, nerimą, nepasitikėjimą ir automatiškai taptų įdomus, žavus, charizmatiškas. Taigi, šiam žmogui reikėtų kuo greičiau griebti į rankas vėliavą su paršiuko logotipu ir… Suprask mane teisingai, nesiūlau žmonėms visais gyvenimo atvejais elgtis kiauliškai. Bet, kas jeigu žmonės pasimokytų iš gyvūnų paprastumo + atsipalaidavimo? ,,Alex Monaco, aš nenoriu mokytis iš gyvūnų, noriu tiesiog būti sėkmingu ir mylimu žmogumi”– pagalvos vienas iš skaitytojų. Nuos – Ta – Bu! Tuomet nustok elgtis kaip komersantas, kuris bando parduoti save lyg produktą!

Kartą skaičiau knygą, kurioje vienas vyras norėdamas pelnyti pripažinimo / dėmesio, nusprendė dėvėti spalvotas kojines.
Fred

Šio vyro kojinės sulaukė dėmesio. Bet kaip elgtis kitiems vyrams, kurie nori būti įdomesni už tą, kuris jau dėvi įdomias kojines? Šie vyrai nenorės kartotis – elgtis taip pat, todėl jiems reikės dar įdomesnių sprendimų! Todėl vieną dieną, siekdami pripažinimo jie apsiaus vyriškas pėdkelnės!! Beje, tokias pėdkelnes jau galima įsigyti!!!
Vyriskos-pedkelnes2
Taigi, ne už kalnų diena, kai šimtai plaukuotų vyrų „pagaliau” įsigys vyriškas pėdkelnes (PĖDKELNĖS TĖRA METAFORA), kurias vilkėdami jausis žyyyyyymiai intelektualesni, pranašesni, ir užbaigtesni už tuos netobulus žmones, kurie nešioja paprastas, netobulas senamadiškas kojines. Ech…. Man nereikia būti pranašu tam, kad numatyčiau tokių vyrų ateitį… Praėjus laikui pėdkelnės (Kalbu apie lengvai plyštančias dirbtines vertybes) suplyš, o  vyrai nešioję jas, gailėsis dėl to, kad laiku nesuprato, kad būtent netobulumas buvo ta vyšnelė, kurios taip…

NETOBULUMAS + MINUSAI MINUSAI MINUSAI

 ne visada atsiprašau. Aš ne visada paguodžiu. AŠ ne visada sušildau. Kartais dažnai naudoju AŠ.  ne visada iš karto pastebu klaidas. Mano tekstai ne visada yra wow ir kai kurie žmonės manęs dėl to nemėgsta. Net yra žmogiukų, kurie manęs nekenčia! Beje, gali būti, kad greitai įgysiu dar daugiau priešų. Tai tikrai atsitiks po to, kai sukursiu judėjimą prieš vyriškų pėdkelnių pardavėjus! O taip, parduotuvių savininkai tikrai manęs nebemylės už mano asmeninę nuomonę!

Bet žinai, nepriklausomai nuo to, kiek turėsiu priešų, visada bus žmonių, kurie mane mylės. Jie mylės manę todėl, kad esu tikras ir neslepiu savo baisių ydų + įpročių. Jie myles mane, net jeigu vis dar vazinėsiu senu Fordu. Taip, aš paprastas, ir man nesvarbu, ką pagalvos skaitytojai, kai pamatys mane išlipantį iš jo.

Kita vertus, mėgstu ir pasirodyti.

Bet esu daug pompastiškesnis nei atrodo. Kartais užsidedu sparnus, o kartais ragus. Kartais groju popsą, o kartais undergraundą:

Nesu fiksuotas. Todėl kartais keičiu stilių ir net nuomonę. Galbut kada nors pats užsivilksiu vyriškas pėdkelnes. Tai būtų kvaila, žinant, kad prieš minutę juokiaus iš vyrų, kurie jas perka, bet nesistengiu būti tobulas. Galbūt dėl to gailėsiuos, bet šią akimirką nesigailiu dėl nieko. Nesigailiu ir dėl to, kad kartą per mėnesį surūkau cigaretę. Ne visada iki galo, tačiau kartais – visą. Kartais galiu laaabai ilgai, o kartais… Velniava, dabar manimi nusivils visos moterys! Bet tai ne viskas. Kalbu su akcentu. Nemoku taisyklingai rašyti lietuviškai. Nosines taiso draugai ir pažįstami. Jie mokėsi žymiai geriau už mane. Buvau dvejetukų magnatas. „Sasha, jeigu ir trečią trimestrą nelankysi pamokų, pasirūpinsiu, kad tave išmestų iš mokyklos!” – kartą pasakė man matematikos mokytojas, vieną minutę prieš pamokos pradžią. Nespėjus suskambėti skambučiui aš išėjau į kino teatrą žiūreti 2 -ra „Gruobonis” dalį…

Pasakodamas savo istorijas nebijau būti nesuprastas arba atleistas iš pareigų. Nebijau prarasti darbą, nes pats save įdarbinau. Taigi, kas jeigu tu, mielas skaitytojau, susikurtum tokį gyvenimą, kad tau nereikėtų bijoti kitų žmonių poelgių? Supranti apie ką aš?

Atejo laikas pakeisti taktiką!

Atėjo laikas išeiti į GYVENIMO SCENĄ su tikslu ne būti įdarbintam, o duoti darbą tiems, kas jo ieško!

Atėjo laikas ne pasiimti, o duoti progas kitiems žmonėms!

Atėjo laikas tapti žmogumi, kuris nelaukia paguodos ir pripažinimo, o guodžia kitus ir padeda kitiems tapti pripažintiems!

Žinau, kad nėra paprasta tapti tokiu žmogumi, todėl siekiant šio tikslo tu prarasi draugus, bet vieną dieną jie sugrįš. Jie tikrai sugrįš, jeigu elgsies, kaip pasakiau. Žinau, ką sakau. Patyriau visa tai savo kūnu, žmogau! Štai ir papasakojau tai, ką norėjau. Štai ir… ,,Bet, Alex, o tai…” – nutrauks mane skaitytojas, nesupratęs potekstės. Žinau, kad šį straipsnį sudėtinga suprasti iš pirmo karto, tad jausdamas kaltę, nepatenkintam skaitytojui paruošiau oficialų atsiprašymą.

OFICIALUS ATSIPRAŠYMAS

Atsiprašau dėl to, kad tu iki šiol nieko nepadarei dėl savęs…

Taip pat atsiprašau dėl to, kad skaitant mano straipsnius reikia galvoti daugiau, nei įprasta. Tikriausiai viskas būtų paprasčiau, jeigu savo svetainėje pašokčiau striptizą. Būtų linksma, ar ne? Nereikėtų mąstyti – užtektų tik žiūrėti į ekraną!!! Būtų S-M-A-G-U! Bet bandydamas sužavėti skaitytojus, nepulsiu žemiau nei Donny Montell!
donny
Bet turiu paruošęs skaitytojams kai ką stipresnio už odos parodymą. Matai, visai greitai ruošiuosi nusimesti drabužius! Kalbu ne apie kūno, o sielos drabužius!!! Padarysiu tai knygos pagalba. Knyga vadinsis ,,Sielos drabužiai”. Perskaitęs mano naują knygą, tu patirsi intelektualų, o ne paprastą, kūnišką, orgazmą! Bet, deja, knygos teks palaukti. Dėl šio dalyko taip pat atsiprašau. Bet leisk man paklausti vieno dalyko. Atsakyk, KODĖL TU NORI IŠ MANĘS GAUTI DAUGIAU, NEI PATS IŠ SAVĘS? Juk Tu Galėtum Sau Duoti Daugiau Nei Aš Daviau/Duosiu Tau? Ar Sakai Neverta?

Vis dar spoksai į ekraną? Kur tavo veiksmai, po velnių? Kiek dar laiko būsi žmogumi, kuris abejonių turi daugiau nei laimės?

Nori pasakyti, tau sunkiau nei tam žmogui, kuris neturi rankų ir kojų? Jis važinėja po pasaulį ir įkvėpia milijonus!
Nick

Tu turi kojas ir rankas, kodėl vis dar žiūri į ekraną???

,,Alex, tu nesupranti mano situacijos, aš praradau artimą žmogų ir nieko nenoriu” – pasakys kažkas. Turiu atsakymą. Manai jam būtų gera, jei žinotų, kad tu nuleidai rankas? Užsidirbk pinigų ir pastatyk tam žmogui diiiiidelį paminklą, jeigu jau taip jį myli… Parašyk jam knygą. Pastatyk jam filmą, bet maldauju, nesėdėk sudėjęs rankų, sušiktas tinginy!

Vis dar lauki stebuklingo patarimo, kuris galėtų palengvinti tavo netobulą gyvenimą? Puiku, man didelė garbė pasidalinti su tavimi nuostabiu patarimu.   

Velniop tobulą gyvenimą!

Kai kurie žmonės nuolat skundžiasi, kad gyvenimas nėra tobulas. Velniop tobulą gyvenimą!!! Mano supratimu, gyvenimas neturi būti paskendęs meduje. Jis turėtų būti įvairus: juokingas, sarkastiškas ir nesuprantamas. Atsakymų paieškos – štai kas mus veda į priekį! Supranti apie ką aš? Tik supratęs, kad gyvenimas privalo būti mįslingas ir problematiškas, o ne tik tobulas, tu pats užsigeisi daugiau iššūkių. Tik užsinorėjęs daugiau iššūkių, tu pajusi krūtinėje didžiausią norą SU – KLYS – TI ir vėl ATSISTOTI!

Sustokim trumpam…

Įkvėpkime oro, ir lyg dulkes nuo plaukų, nukratykime velniop įsitikinimus, prisisiurbusius prie mūsų pilkųjų smegenų, ir dar kartą perskaitykime žemiau esantį tekstą:

Gyvenimas neturi patikti. Gyvenimas neprivalo būti tobulas. Gyvenimas neturi būti paskendęs meduje. Jis turėtų būti įvairus: juokingas, sarkastiškas ir nesuprantamas. Atsakymų paieškos – štai kas mus veda į priekį! Tik supratęs, kad gyvenimas privalo būti mįslingas ir problematiškas, o ne tik tobulas, tu pats užsigeisi daugiau iššūkių. Tik užsinorėjęs daugiau iššūkių, tu pajusi krūtinėje didžiausią norą SU –  KLYS – TI ir vėl ATSISTOTI! Tik pajutęs krūtinėje didžiausią norą kovoti, spręsti problemas, tu pradėsi mėgautis procesu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tikiuosi, pasiėmei iš mano straipsnio naudos? O gal lauki vienintelės, didžiausios, auksinės sėkmės paslapties? Gerai. Atėjo laikas papasakoti tau vieną istoriją.

35 KAMBARIAI

Kažkada seniai, seniai, gyveno vienas žmogutis, kuris laaaaabai aistringai norėjo išmokti išminties ir kovos menų, todėl bandė patekti pas geriausius mokytojus. Bet jam niekas neleido mokytis, juk jis buvo paprastas vyrukas iš kažkokio kaimo pavadinimu, San Te. Bet jis apgaule praspruko į mokymų teritoriją. Mokytojai, pamatę jo užsidegimą, priėmė jį į Šaolinį šluoti grindis. Po metų mokiniui leido pradėti mokslus. Tam, kad taptų meistru, jam reikėjo pereiti net 35 kambarius.

Kiekviename kambaryje buvo super mokytojas, kuris lavino skirtingus mokinio įgūdžius. Taigi, mokinys pradėjo kelionę per kambarius. Praėjo daug dienų + mėnesių, ir vieną nuostabią dieną, pagrindinis mokytojas pasikvietė mokinį į didįjį susirinkimą ir tarė: „Šaunuolis, per 5 metus tu perėjai visus 35 kambarius. Tad leidžiu tau tapti vienu iš 35 klasių mokytoju”.

„Bet aš nenoriu būti vienu iš 35 kambarių mokytoju, aš noriu sukurti visiškai naują 36 kambarį” – atsakė mokinys. Mokytojas išgirdęs tokią akiplėšišką mokinio užgaidą, iššiuntė jį kuo toliau nuo mokyklos. Bet mokinys vis tiek sukūrė savąjį 36-tą kambarį. Pas jį atėjo daug mokinių ir …

Kodėl pasakoju šią istoriją?

Suprask, tau nereikia kitų žmonių leidimo, kad galėtum sukurti savo 37-tą kambarį!

Tu gali pasiekti daugiau už kitus. Bet kad tai įvyktų, turi leisti sau elgtis kaip mokytojui. Žinau, kad tavo manymu tu nesi pasiruošęs, bet tai tėra tavo asmeninė nuomonė…

140 Komentarai

 1. Valerija

  Sausio 23, 2017 at 10:24 pm

  Aleksandrai, ačiū tau už straipsnius, jie man visada labai patinka ir dar kartą atsako į kartais kylančius klausimus ir verčia judėti pirmyn, kelti naujus tikslus ir juos įgyvendinti.. :))

  • Vida

   Sausio 25, 2017 at 7:53 pm

   Pritariu 🙂

 2. Arvydas

  Sausio 24, 2017 at 12:53 am

  Sveikas, perskaiciau, 2 bedu neradau, vienintele beda jei yra tai tinginyste, pas mane irgi buna, bet kaip sakei nereikia buti tobulam 😉 atsiprasymas nereikalingas, nes cia galvot nera ka, skaitai ir tiek, darai arba ne 🙂 atsakymas kodel vis dar skaiciau? Nes jau velu ir guledamas skaitau, darbai ryte prasides, dabar tik mazdaug planavimas rytojaus eigos, nes viskas priklauso nuo oro is mano puses 🙂 kaip reikes taip prisitaikysiu 🙂 parsisiunciau tavo knyga, bet noriu pirma pabaigti pradeta jau skaityti 🙂 sekmes tau 😉

 3. Marius

  Sausio 24, 2017 at 12:53 am

  Žmogus kuris remiasi į paprastus žmonės. Labai patinka skaityti tavo straipsniu Aleksai. Tu leidi žmonėms suprasti, kad ne stebuklai juos padaro nuostabiais, bet truputėli praplėtus savo mąstymą!

 4. Toji

  Sausio 24, 2017 at 1:00 am

  Ačiū!

 5. Andrius

  Sausio 24, 2017 at 9:04 am

  Kaip visada, SUPER!!!

  • Daiva

   Sausio 24, 2017 at 12:01 pm

   O taip, 100%

 6. Indre

  Sausio 24, 2017 at 9:08 am

  Dar viena BOMBA!!!

  • Daiva

   Sausio 24, 2017 at 12:01 pm

   Faktas!

 7. Goda

  Sausio 24, 2017 at 11:27 am

  Super, dėkui už dar vieną spyrį eiti pirmyn – tolyn – geryn ;)!

  • Alex Monaco.lt

   Sausio 24, 2017 at 12:00 pm

   Dėkui už komentarą!

 8. AUDRA

  Sausio 24, 2017 at 11:48 am

  Ačiū!

 9. Dovilė

  Sausio 24, 2017 at 5:03 pm

  Ačiū Tau! Nuridenai naštos akmenį, pasirodo nereikia siekti tobulumo ir net netobulus mus artimieji mylės taip kaip mylėjo. Kartais stengiamės dėl kažko užsidėt kaukes, išeikvojam energiją, o realiai tereiktų tik būt laimingu paršiuku and who cares what others think 🙂 Buvau pamiršus šią tiesą, dėkui, kad prižadinai 🙂

  P.S. labai laukiu knygos, jaučiu driokstelsi smarkiau nei pirmą kartą, sėkmės!

 10. Nežinomoji

  Sausio 24, 2017 at 10:30 pm

  Alexai, tikiuosi tu moki priimti kritiką, bet kadangi gavau laišką į el.paštą atidariau tą straipsnį ir pradėjau skaityti. Prisipažinsiu, perskaičiau jį 3 kartus ir supratau tik vieną dalyką: tu plaukioji…. nori pasakyti daug, bet perskaičiusi iki galo jau nebe prisiminiau ką rašei pradžioje… tekstas per daug ilgas. Jame tiek daug informacijos! Iš žinai ką? Kai turėsi laiko – atsisėsk ir suskaičiuok kiek kartų tekste vartojai žodžius: AŠ, MAN, MANE. Skelbi kaip tave myli artimieji, kad ir koks beviltiškas esi. Kad nemoki nei rašyt, nei kalbų nei nieko… Bet ar pagalvojai apie kitus??? Ar bent kartą per dieną pagalvojai apie kitus? Ar bent kada nusišypsojai praeiviui? Ar davei vargstančiam žmogui gatvėje nuleidusiam galvą bent bandelę ar 20 centų? Ar paglostei galvelę vaikui? Ar nebūtų geriau palikti pėdsaką žmonių atmintyje, kad buvai geras/paslaugus? Galbūt tas tavo paprastas gestas žmogui suteiktų stiprybės gyventi? Jis tada būtų visą gyvenimą tau skolingas. O mano manymu, tai daug didingiau nei likti žmonių atmintyje kaip pikto žvilgsnio Alexui 🙂 Nieko asmeniško

  • Alex

   Sausio 24, 2017 at 10:57 pm

   NEŽINOMOJI, dėkoju už tai, kad vis dar skaitai ir domies.

  • MASTANČIOJI

   Sausio 25, 2017 at 1:01 pm

   Nežinomoji, ar tikrai viską skaitėte? „Taip pat atsiprašau dėl to, kad skaitant mano straipsnius reikia galvoti daugiau, nei įprasta.”

   • Nežinomoji

    Sausio 25, 2017 at 7:04 pm

    Dėkoju, kad teiraujatės 🙂 Skaičiau ir kol jūs mąstote aš jau seniai padariau išvadas. Turiu pasakyti, kad žmonės nevisad yra tokie, kokiais mes jau laikome 🙂

    • MASTANČIOJI

     Sausio 25, 2017 at 7:45 pm

     Atrodo kad esate protingiausia pasaulyje. Tik žmonės niekada nebūna tokie, kokiais mes juos laikome 😉

     • Kan

      Kovo 17, 2017 at 8:39 pm

      Fight!!!

  • Mindaugas

   Sausio 26, 2017 at 12:29 pm

   Tai ką, susprogo Alex Monaco burbulas, vienam straipsnyje rašo, kad žmonės per daug naudoja: AŠ, bet šitame straipsnyje tamsta pasielgė ne kitaip.

  • Po šimts

   Sausio 28, 2017 at 5:14 am

   Nesvarbu, kad tiesa žiauri… O ar kažkas sakė, kad bus kitaip?… Šįkart įpatingai sunkiai skaitėsi. Bet ką prisitaikiau sau- tai tiesiog griežta tiesa. …Geriausi žodžiai iš viso straipsnio:
   “Tu gali pasiekti daugiau už kitus. Bet kad tai įvyktų, turi leisti sau elgtis kaip mokytojui. Žinau, kad tavo manymu tu nesi pasiruošęs, bet tai tėra tavo asmeninė nuomonė…” Šitai ir man buvo nutikę gyvenime ir be reikalo …turėjau labiau savimi pasitikėti. ! nes suknisti veiksmai ilgainiui kartojami tampa įročiais ir norma.
   Jo. Pažadu iš savęs reikalauti daugiau.
   Bet žinai, kas neša, ant to ir krauna…
   Sumoku tavo sielai. Ačiū!

  • Po šimts

   Sausio 28, 2017 at 5:20 am

   Jau eilinį kartą galima įsitikinti, kad žmonėms ir lietuviams reikia daugiau jautrumo vieni kitiems, atjautos, supratimo ir gerų žodžių. Pagal statistiką lietuviai mažiausiai empatiški žmonės Europoj. Pamedituoti gal vertėtų 🙂 o ir yra sprendimai- nepatinka- neskaityk. Svarbu- nekenk.

 11. Tadas

  Sausio 25, 2017 at 7:51 pm

  Ačiū!

 12. JULIJA

  Sausio 26, 2017 at 1:43 pm

  Super!!! 🙂

 13. Marija

  Sausio 26, 2017 at 1:45 pm

  Stipriai.

 14. Andrius

  Sausio 27, 2017 at 10:14 am

  Nuostabi muzika. ACIU!!!!!!!

 15. Po šimts

  Sausio 28, 2017 at 5:21 am

  Nesvarbu, kad tiesa žiauri… O ar kažkas sakė, kad bus kitaip?… Šįkart įpatingai sunkiai skaitėsi. Bet ką prisitaikiau sau- tai tiesiog griežta tiesa. …Geriausi žodžiai iš viso straipsnio:
  “Tu gali pasiekti daugiau už kitus. Bet kad tai įvyktų, turi leisti sau elgtis kaip mokytojui. Žinau, kad tavo manymu tu nesi pasiruošęs, bet tai tėra tavo asmeninė nuomonė…” Šitai ir man buvo nutikę gyvenime ir be reikalo …turėjau labiau savimi pasitikėti. ! nes suknisti veiksmai ilgainiui kartojami tampa įročiais ir norma.
  Jo. Pažadu iš savęs reikalauti daugiau.
  Bet žinai, kas neša, ant to ir krauna…
  Sumoku tavo sielai. Ačiū!

  • Alex Monaco.lt

   Sausio 28, 2017 at 6:59 pm

   IR TAU AČIŪ.

 16. Mona

  Vasario 12, 2017 at 10:01 pm

  Ilgas straipsnis,graziai parasytas…bet kokia esme?
  kaip sviestas sviestuotas…kartais maziau yra daugiau 🙂

 17. Martynas

  Vasario 28, 2017 at 3:07 am

  Bam! Geras spyris. Ačiū

 18. Justina

  Kovo 16, 2017 at 9:40 am

  Tobulumui nėra ribų, jos tik mūsų galvoje, bet jei jų neislaikysime mokysimės kasdien ir taip judėsime pirmyn. Svarbu niekada nesustoti judėti, mokytis, siekti 🙂

  • Inga Javelinga

   Kovo 16, 2017 at 11:14 am

   Judeti! Judeti! Eksperimentuoti! Testuoti! Judeti!

 19. Lina

  Kovo 16, 2017 at 10:15 am

  “Atsakymų paieškos – štai kas mus veda į priekį!” Imu savaip suprasti apie ką tu… Visi mes esame tobuli tokie, kokie esame čia ir dabar, buvome vakar ar būsime rytoj. Mes esame tokie, nes įdėjome visą turėtą savo 100 proc. į savo dabarties realybę. Nuostabu, kad pas kiekvieną tas 100 proc. yra skirtingas. O ir mes patys vakar ir šiandien esame tokie patys 100 proc., bet tuo pačiu skirtingi jo sudėtimi. Įdomu kokia būsiu rytoj? Dar įdomiau tai, kad savo rytojų galiu modeliuoti jau dabar. Vesti save į priekį!

  • Inga Javelinga

   Kovo 16, 2017 at 11:13 am

   Puikiai pasakyta! 🙂

 20. Gintarė

  Kovo 16, 2017 at 1:19 pm

  Nžn kas t.y. tobuli ir netobuli žmonės…Man tobulumas asocijuojasi su neįsispraudimu į kažkokius sugalvotus rėmus (ale taip turi būti, nes visi taip daro).

 21. Daiva

  Kovo 16, 2017 at 2:01 pm

  Visiskai sutinku su tavim, kiekvienas savaip tobulas esam, tik reikia tai zinoti ir priimti. Tik klysdami einama link tobulybes.

 22. Gintare

  Kovo 16, 2017 at 3:59 pm

  Kiekvieno tobulumas yra unikalus. Kas man yra tobula, kitam gali būti visiškai atvirkščiai. Tobulumo ieškojimas – savo galimybių ribų ieškojimas, išeinant iš komforto zonos. O šitų ribų, kaip žinome, nėra. Nors dažnai pagaunu save tobulumą vertinanti, kaip ateinantį iš išorės, o ne vidaus. Ir tada kyla pyktis, nepasitenkinimas savimi ir aplinka.

 23. Lina

  Kovo 16, 2017 at 5:15 pm

  Perėjau kažkokį labirintą, bet daug tiesos ir spyris į subinę 🙂 AČIŪŪŪŪ

 24. Arùnė Šip

  Kovo 16, 2017 at 6:29 pm

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 25. agne

  Kovo 16, 2017 at 7:11 pm

  Blogiausia, kad zinome ko nereikia daryti, bet nedarome. Paprasciau remtis kitu pavyzdziais, bet ne visada jie ikvepia.

 26. Jone

  Kovo 16, 2017 at 7:32 pm

  Man patinka netobuli žmonės, nes jie kitokie, o ne standartinio tipo 🙂

 27. Gytautė

  Kovo 16, 2017 at 9:01 pm

  Tas, kuris vienam yra tobulas, kitam gali buti nuobodus ir visiskai nepatrauklus ir atvirksciai, nes visi mes labai skirtingi ir savaip suvokiam tobulybe. O savojo tobulumo siekimas geras tuo, kad isbandai save, savo galimybes, ismoksti nauju dalyku. Svarbiausia visame tame nepaskesti, moketi atsipalaiduoti ir nebijoti buti savimi, tokiu tobulu, koks tuo momentu esi 🙂

 28. RENATA

  Kovo 16, 2017 at 9:19 pm

  Tobulas žmogus man yra tas žmogus,kuris dega aistra daryti tai,kas patinka,ir dega meile savo gyvenimui,visiškai negalvodamas apie kitus ir nesistengdamas nuolat įsėsti į šių dienų traukinį, kuriuo važiuoja žmonės, sąmoningai norintys tapti tokie kaip visi, kaip dauguma, pasiduodantys šiandienos “madai”.

 29. Asra

  Kovo 17, 2017 at 12:55 am

  Ir as nesu tobula, turiu daug trūkumų, bet man jie netrugdo gyventi.

 30. Irma Vo

  Kovo 17, 2017 at 7:38 am

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 31. Ieva

  Kovo 17, 2017 at 7:49 am

  Man patiko mintis, kad tobulumas slypi netobulume. Pritaikysiu ją sau. Ačiū, kad esate netobuli :*

 32. Lina

  Kovo 17, 2017 at 8:41 am

  Nuo dabar man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta. Straipsnis awesome!!!! Ačiū Tau. kad turiu galimybę po truputį keisti požiūrį į įsisenėjusias normas! 🙂

 33. Laura

  Kovo 17, 2017 at 9:48 am

  O kas nustato/apsprendzia tobuluma? 🙂 Man tobulumas daznai asocijuojasi su kitu primetamomis normomis, nusistatymais – nes pagal juos, jei atitinki tai – tu tobulas! Bet yra mazas BET… tobulas jiems, o kaip sau?
  Reikia nemazai drasos priimti save ir buti savimi – tokiu nuostabiu netobulu 🙂 As tobula savo netobulumu ir tuo didziuojuosi!

 34. Erika

  Kovo 17, 2017 at 9:55 am

  Nėra tobulų žmonių (nors kitiems atrodo priešingai). Susidarome tokią nuomonę (apie tobulus ir ne), nes mėgstame spręsti apie knygą iš viršelio. Bet kai susipažįsti su savo idealu / tobuluoju’ -ąja, supranti, kad ech, jis/ji toks pats kaip ir aš ir tai veža :)) Aš už išskirtinumą!

 35. Lauryna

  Kovo 17, 2017 at 9:58 am

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 36. Roma

  Kovo 17, 2017 at 10:10 am

  Perskaičiau ir supratau.Buvimas savimi priėmimas saves toks koks esi-tai Tobulumas!

 37. Renata

  Kovo 17, 2017 at 10:43 am

  Tobulumas slypi netobulume. Ir tuom viskas pasakyta 🙂 Vis tik, manau, kad yra gerai turėti tam tikrą savęs geresnio matymą, nes tai veda į augimą, norą mokytis ir tobulinti savo įgūdžius. Tik reikia nepamiršti mėgautis tuo savęs auginimu dabar, o ne laukiant kai bus pasiektas kažkoks rezulatatas.
  Ir dar.. džiaugiuosi už tave Alexai, kad gimiai ir augai tokioje aplinkoje, kur tave myli netobulą.. deja ne kiekvienam pasiseka taip, todėl ir išmokstam būti “tobuli” pagal kažkieno primestus tobulumo kriterijus, nes šeimos nepasirinksi, o išsižadėti savo kraujo būtų kvaila…

 38. Živilė

  Kovo 17, 2017 at 11:12 am

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta

 39. Rasa

  Kovo 17, 2017 at 11:33 am

  Yra posakis, “Tobulumui ribų nėra”, tai kaip ir atspindi, kad nėra vieno tobulumo modelio. Mes, visa visata, yra skirtingi ir kažkuo kartai panašūs. Išlikime savimi ir priimkime aplinkinius, išklausykime, mylėkime ir nesigraužkime, o judėkime pirmyn, kas benutiktų. Turėkime savo svajonių, siekime jų ir gyvenimas pražys įvairiomis spalvomis ir patirsime daug nuotykių.

 40. Manta

  Kovo 17, 2017 at 12:09 pm

  Kaip visada viskas labai laiku ir vietoj. Šiuo metu mano pagrindinis tikslas ir yra išmokti atsipalaiduoti ir paprasčiau į viską pažvelgti. Nekontroliuoti ir tiek daug nebegalvoti. Ačiū, Aleksai, už įkvepiančias mintis!

 41. Routha

  Kovo 17, 2017 at 12:19 pm

  Žaviuosi žmonėmis, plaukančiais prieš srovę.

 42. Laura

  Kovo 17, 2017 at 12:44 pm

  Sykiais gyvenimas iškrečia pokštą: pripažįstame tik geriausią kokybę, ją ir gauname. – Somerset Maughan. Man tobulumas, slypi paprastume. Sinchroniškas paukščių skrydis, trunkantis keletą akimirkų – atrodo tobulas. Tačiau tai tik akimirka…. o posakis “Tobulumui ribų nėra”, man asocijuojasi, kad ir pačio tobulumo nėra, tai daugiau siekis, susikurta iliuziją, jeigu prie jos per stipriai prisiriši, nepastebėsi, kaip ir gyvenimas prabėgs ir vis atrodys, kad jis nėra tobulas…

 43. Giedrė

  Kovo 17, 2017 at 12:44 pm

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“ Atėjom į žemę žemiškam gyvenimui ir turim ji nugyventi žemiškai, su savo klaidom, nuopuoliais ir palikilimais, įdomis ir privalumais, todėl mes esame įdomus ir gyvenimas įdomus.

 44. Judita

  Kovo 17, 2017 at 1:18 pm

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 45. Daina

  Kovo 17, 2017 at 1:43 pm

  Žaviuosi netobulais žmonėmis, kurie nebijo tokiais būti. Nes jie yra įdomūs ir neatsibosta

 46. jurgita

  Kovo 17, 2017 at 2:03 pm

  Man patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta 🙂

 47. Beata

  Kovo 17, 2017 at 3:21 pm

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta

 48. Iveta

  Kovo 17, 2017 at 5:30 pm

  Tiesą sakant, visada jaučiau ne itin pagrįstą priešiškumą Tavo straipsniams, rašymo stiliui ir būdui perteikti mintis. Tikrai nesu skaičiusi visų Tavo straipsnių ir nenoriu kritikuoti, bet kiekvienas juk esame skirtingas skaitytojas, ir kiekvienam “limpa” skirtingi dalykai, ar ne? 🙂 Tad, Tavo minčių perteikimas man “nelipo”, atrodė šiek tiek akiplėšiškai numestas “žemiau” esantiems. Bet šis straipsnis man net labai patiko, manau, jį paskaityti reikėtų ir dažniau negu tik peržvelgti, gauti įkvėpimo ir vėl užmiršti. Šiuo atveju ir visi kreipiniai į skaitytoją, kaip į tinginį ar panašiai, labai tinka ir tarnauja kaip spyris į užpakalį pačiam pradėti veikti. Visiškai pritariu, jog nereikia stengtis būti tobulais. Ir paradoksalu, bet pati esu perfekcionistė ir idealistė.. 🙂 Ir šios mano savybės tikrai sukelia sunkumų gyvenime, nepavykus ko nors padaryti tobulai, visuomet kenčia mano pasitikėjimas ir savivertė. O vis dėlto tikrai suvokiu, jog idealumo siekti nereikia ir kiekvieną kartą tobuli nebūsime. Norėčiau labiau prisijaukinti mintis apie netobulumą ir jame slypinčią naudą bei grožį į kasdienį gyvenimą ir mąstymą. Ir iš tikro, nuostabu, kad netobulumą galima prilyginti įdomumui – visuomet labiausiai ir norėjau būti įdomi ir aplinkoje ieškoti įdomumo, kokios nors stimuliacijos savo žingeidumui. Kada suvoki, kaip neįdomu būtų, jei viskas aplink būtų tobula, tikrai pradedi vertint ir kiekvieną netobulumą, tiek aplinkoje, tiek savyje. Kiekviena klaida tampa gyvenimo paįvairinimu, sužadina mus. Tad, tikrai netgi galima džiaugtis, kad turim galimybę būti netobuli, skirtingi, klystantys.. 🙂

 49. Laura

  Kovo 17, 2017 at 7:28 pm

  Tobulumo reikia tiems, kurie neturi smegenų 🙂 Na, o aš būsiu netobula, bet atvira prieš save ir žmones, kuriems esu brangi tokia kokia esu.

 50. Vita

  Kovo 17, 2017 at 7:33 pm

  Mmmm… susimąsčiau… Iš tiesų, ko norėjau visą gyvenimą, tai būti tobula, o gal tokia, kokie man atrodė “tobuli” žmonės. Tačiau kas dieną dirbdama su misijomis, kas dieną pažindama naujus žmones, atrasdama naujas drauges suprantu, kad tobulumas tai nėra įšvaizda, bendravimas, manieros ir t.t. Kiekvienas žmogus yra UNIKALUS, ir tai jį daro TOBULU. Juk nėra svarbu, kaip Tu atrodai, ką Tu moki, ko sieki, kad Tu nesi toks kaip visi, bet Tu esi toks tik vienas, ir Tu TOBULAS!!!! 🙂

 51. Giedrė

  Kovo 17, 2017 at 7:36 pm

  Tobulų žmonių nėra. Nes tobulumas yra sąlyginis dalykas, kurį kiekvienas suvokia skirtingai – jei man kažkas atrodys tobula, kitam neatrodys. Todėl tobulumo kitiems siekti nereikėtų, tačiau niekas neuždraudė siekti tobulumo sau. Dirbk, stenkis, siek, veik dėl savęs, tam kad TU jaustumeis gerai, negalvodamas, kaip tavo veiksmus vertins kiti.
  Šis tekstas tikrai įkvepia motyvuojančioms mintims, sunkesnė užduotis jas tokias išlaikyti ilgiau nei valandą.

 52. Marija

  Kovo 17, 2017 at 7:45 pm

  Blem, tavo straipsnis tikrai supurte mano samone.
  Dar siandien galvojau, koks sudetingas mano gyvenimas, visos ateities iliuzijos subyrejo kaip kortu namelis. Net negalejau patiketi, kad viskas gali is niekur nieko apsiversti aukstyn kojom. Masciau, o ka kiti pagalvos, ka sakys… Bet dabar velniop tuos kitus.
  Dabar dziaugiuosi, nes gyvenu tikrai idomu ir nenuspejama gyvenima, o svarbiausia, kad suzinojau, jog yra zmoniu, kurie, kad ir kokios problemos ar bedos uzpuls, pades man ir palaikys mane 🙂

 53. Miglė

  Kovo 17, 2017 at 7:51 pm

  Alex, perskaičiau šį ilgą tekstą…jis įdomus, kitoks, neįprastas ir sukeliantis, kaip tu paminėjai “intelektualinį orgazmą”. Lenkiuosi Tau žemai, vien dėl priežasties, kad tu drąsiai rodai savo minusus, savo netobulumą. Tai tikrai žavu!!!! Pagarba.
  Turiu pridurti, kad ir aš labai mėgstu sakyti AŠ, todėl pasidalinsiu savo pasiekimu – AŠ irgi nebijau būti netobula. Nes AŠ esu AŠ.
  Tačiau, visgi, galvoju, kad keliavimas link tobulumo yra PALYGINAMAS su progresu. Todėl žodis TOBULYBĖ neturi būti išmetamas iš mūsų kalbos. Pabrėžiu – garantuoju, kad mes nė vienas nepasiekiam tos tobulybės, tačiau tai yra kažkas, kas mus stumia į priekį ir panaikina baimę klysti..
  AČIŪ! 🙂

 54. IEVA D.

  Kovo 17, 2017 at 8:29 pm

  wow!

 55. Regina

  Kovo 17, 2017 at 8:51 pm

  : „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 56. Gundė

  Kovo 17, 2017 at 10:25 pm

  Man patinka netobuli žmonės ir straipsnio mintis gera bei priverčianti susimastyti.
  Bet kam ta reklama straipsnyje ir „milijonas“ šauktukų ir klaustukų…

 57. Irma

  Kovo 17, 2017 at 11:37 pm

  Prisipažinsiu – anksčiau labai siekiau tobulumo tiek savo atliekamoms veiklos, tiek sau, kaip asmenybei, kritiškai vertinau savo išvaizdą ir norėjau tobulumo. Ir gyvenimo draugo labai norėjau TOBULO, tokio, kokį aš įsivaizdavau 🙂 jaučiau nepasitenkinimą savimi, nes jaučiau netobulumą.
  Vis tik atėjo toks metas, kai žiūrėjau į tuos, mano akimis, tobulus žmones, ir pajutau, kad juose lyg trūktų laimės (gal tiesiog toks metas pasitaikė). Tada pagalvojau apie save ir supratau, kad mane tobulumas varžo ir po to pradėjau vertinti savo netobulumus-keistenybes, man jos pradėjo patikti. Kituose žmonėse man taip pat pradėjo patikti jų keistenybės tiek viduje, tiek išorėje, man jie spalvingi atrodo 🙂 man jie tikri atrodo 🙂 tiesa, aš ir anksčiau vertinau kiekvieną žmogų, jų patirtis, mąstymą, pomėgius, bet po supratimo, kad man patinka netobulumas, dar labiau vertinu savitus žmones, patinka susipažinti su gana skirtingais žmonėmis.
  Tenka prisipažinti ir vėl – kai kuriose gyvenimo srityse tobulumo siekiu, bet jau leidžiu sau ir suklysti. Dėka šio dalyko jaučiuosi laisviau nei anksčiau.

  Šis straipsnis vėl atgaivino mintis apie netobulumą, patiko man jis.
  Ir tikrai, netobuli žmonės yra įdomūs 🙂

  Ačiū!

 58. Jurgita

  Kovo 17, 2017 at 11:43 pm

  Alex, tu neteisus. Tavo noras būti netobulu yra kvailas(beveik). Netobulumas yra didelė klaida, nekenčiu netobulų žmonių! Pati noriu būti tobula ir atitikti visus įsivaizduojamus parametrus – tik tada būsiu laiminga! Ir man praktiškai jau ne daug beliko… 😉

 59. Lina

  Kovo 18, 2017 at 12:52 am

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 60. Sonata

  Kovo 18, 2017 at 10:54 am

  Alex, daug kas tavo straipsnyje surezonavo. Nuojauta kuzda, kad tapus savo gyvenime roziniu kiaulioku, tai padetu gyventi geriau, pilniau, skaniau, labiau atsipalaidavus…. jau uzuodziu ta vidine veikimo laisve! Bet kol kas globoju viduje labai stipru perfekcionizmo monstra, vidini kritika, kurio deka esu savo gyvenimo stabdziu, todel meluociau sau jei pasirinkciau komentarus nr. 2 ar 3. Dabar esu komentaras nr 1

 61. Kovo 18, 2017 at 12:42 pm

  Kai įmanoma, kad antrąkart skaitant naujus dalykus atrandu! Geras. Gilios mintys, bet supratau. Labai gurudžiškai perteikta išmintis. Bravo. Paprasti dalykai, tik reikia atkreipti dėmesį!
  Ačiū. Įkvėpė.
  Apie idealuma, manau, kai žmogus siekia ir pasiekia savo svajoniu, tada jis ir tampa tobulas:)

 62. Kovo 18, 2017 at 1:04 pm

  Kitas klausimas- o koki vaizda matote, kai galvojate apie tobuluma? Dievulis stebukladarys su barzda? Lėlytė gražuolytė? Supermenas?
  Manau …. Alex, aš nenoriu pripažinti, kad netobulumas yra jėga, juk aš taip jo siekiu!!!!!!!!!!!!! Bet …..tikriausiai tu teisus… būtent ! netobuli žmonės yra unikalūs ir idomūs! Būtent!!!! Juk tobulybei ribu nėra!!!!!:DDDD cha cha!!!!!aš supratau!!!!!! Kai aš sakau, kad siekiu tobulybės, aš siekiu tobulėti, link saves idealo, tikslu igyvendinimo!! Aš nesu tobula, o gal ir esu?! Koks skirtumas!!!! 😀 Tai nekeičia mano noro tobulėti. Galu gale, aš ir kojas , rankas turiu. Wow, tas žmogus( Nikas) tikrai nepalūžo, ir tai visiem parodė.
  Darau išvada- tobulumas – filosofinis klausimas:D
  Ir galiai manau, kad tu, Alex, per daug atskiri vidu nuo išorės. Juk galima siekti abieju pusiausvyros, ir tobulos tobulybės. Tai ir yra siekiamybė. Man. O jums kaip?:)

 63. Leta

  Kovo 18, 2017 at 1:24 pm

  Kiekvienas turi savitą išraiškos braižą ir niekam nesuteikta teisė reikalauti iš kito tobulumo. O ko kam reikia ir kiek nori, renkasi patys. Todėl manau pasaulis margas, o asmenybės dar margesnės 🙂 Yra gera kai gali išlikti tolerantišku ir savimi. Ačiū už mintis išsakytas straipsnyje.

 64. Dovile

  Kovo 18, 2017 at 5:15 pm

  Kiekvienas zmogus yra savotiskas ir savaip tobulas. Tai , kad musu su tuo zmogumi poziuriai ar nuomenes nesutampa, nepadaro jo moaziau tobulu. daznai tokie zmones dar ir ikvepia susimastyti apie tokius dalykus , i kuriuos anksciau net demesio neatkreipdavai … benravimas su skirtingais zmonemis praturtina Tavo paties vidu 🙂

 65. Aiste

  Kovo 18, 2017 at 6:10 pm

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta

 66. Virmantė

  Kovo 18, 2017 at 8:26 pm

  Manau, kad tobulumo siekimas įdeda į “rėmus”, į įvestų standartų patenkinimą.. O kam reikia kažkam pataikauti? Juk ne dėl to žmogus tampa laimingas.. Kiekvienas žmogus yra savaip gražus, nes kiekvienas yra tobulas tik jam vienam ypatingu būdu – vienas gali kepti skaniausius pyragus, kitas mokėti rašyti fantastiškas knygas ar daryti pasakiškai skanią kavą, o kitas mokėti puikiai išklausyti.. ir tai yra tikrasis tobulumas, kas įneša savotišką chaosą ir padaro pasaulį daug margesnį. Ir tai turėtų skatinti kiekvieną ieškoti ir atrasti savo netobulumą, savo stipriają pusę, atskleisti tikrąjį save!

  • Kovo 19, 2017 at 10:04 pm

   Visiškai sutinku:)

 67. Monika

  Kovo 18, 2017 at 8:32 pm

  Kiekvienas jau yra tobulas ir net su visomis savo silpnybėmis, kurios dažnai būna ir dar labai žavios bei įdomios, reik tik nustot galvot pagal kažkokius visuotonus brukamus “tobulumo standartus”…tad iš esmės taip -netobuli žmonės yra įdomūs ir nuostabūs, tik reik šiek tiek savo mintis, programas pravalyt, kad tai pamatyt…:)

 68. G

  Kovo 19, 2017 at 4:47 am

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.!!!

  jo! NEreikia buti tobula.. labai seniai visko norejau butent pagal taisykles. viska ismokti tobulai, gaminti visada turi pavykti, mokantis kalbos – tarti be akcento, siuti be jokio nukrypimo, vairuojant be jokios klaideles, kol vienas zmogus man tai ir pasake – nesistenk buti tobula, net as padarau klaidu (30 metu stazas). ir tai tiesa. tas tobulumo siekis kaip tik stabdo!! >:/ imant tuos pacius pavydzius, gaminant galima atrasti kazka nauja ir galbut labiau patinkancio nei pagal recepta, nesklandumai istarti viena sunkia fraze be klaidu, stabdo ismokti kitas 5, taciau lengvai isimenamas, vairuojant susikoncentravus i tai, ka praleidai, galima issaukti didesni ir pavojingesni ivyki, nei tiesiog pirmaji pamirsus ir toliau susikoncentravus i kelia. ACIU 😉

  • Kovo 19, 2017 at 10:04 pm

   Super!

 69. Rita

  Kovo 20, 2017 at 9:59 am

  Būtent dėl to ir esu ČIA!!! Noriu tapti laisva ! Nuo kažkieno standartų ,nuomonių, nuo savo ” remu” , ir dabar dar žinau , kad dar ir nuo ” tobulumo ” siekimo 🙂

 70. Juste

  Kovo 22, 2017 at 11:21 am

  Sis straipsnis istikruju priverte mane susimastyt, kad turiu veikt. Paskutiniu metu tapau nuolat del Kazko verkslenancia,bet nebekovojancia kaip seniau. Nuo siandien viskas bus kitaip!! Pazadu pirmiausia sau!:-)

 71. Mona

  Balandžio 4, 2017 at 9:34 pm

  Komentaras nr. 2: „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“ Ir dar noriu pakartoti ištrauką iš straipsnio:

  Velniop tobulą gyvenimą!

  Kai kurie žmonės nuolat skundžiasi, kad gyvenimas nėra tobulas. Velniop tobulą gyvenimą!!! Mano supratimu, gyvenimas neturi būti paskendęs meduje. Jis turėtų būti įvairus: juokingas, sarkastiškas ir nesuprantamas. Atsakymų paieškos – štai kas mus veda į priekį! Supranti apie ką aš? Tik supratęs, kad gyvenimas privalo būti mįslingas ir problematiškas, o ne tik tobulas, tu pats užsigeisi daugiau iššūkių. Tik užsinorėjęs daugiau iššūkių, tu pajusi krūtinėje didžiausią norą SU – KLYS – TI ir vėl ATSISTOTI!))))))))))

 72. Rita

  Balandžio 10, 2017 at 3:51 am

  didžiają dalį sekmadienio nakties skyriau perskaityti Alex straipsniams, nekeista pačiai, bet norėjosi taip neatsilikti nuo visų užduočių ir info, tik tiek 🙂 manęs nustebinti niekuo neįmanoma, daug kas išgyventa, tai tavo mintys man kai kurios itin artimos, manau, kas nėra kai ko patyręs ( tu suprasi) , nelabai supras ir rašys išvedžiojimus, jauni dar 🙂 , nemalonu skaityt komentarus ir matyt rašančių pavydą, susireikšminimą, save vadinti tobulais daugiau nei juokinga 😀 , kiekvienam savo, ne visiems iš aukščiau duota kai kurie dalykai, visi skirtingi, taip yra taip ir … ačiū už naujai atrastą muzikos puslapį, na, judam toliau, nesnaudžiam, už mus niekas nieko nepadarys, žmogus taip sukurtas, kad turi pats kelt subinę 😀 atvirai pasakius tingiu ir noriu poilsio, bet jo nenusimato dar kokį pusmetį, visiems išminties ir sėkmės 🙂

 73. Egle

  Balandžio 21, 2017 at 10:27 am

  Netobulumui nėra RIBŲ 😉 Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta. Gaila, kad anksčiau to nespratau…

 74. Rita

  Balandžio 21, 2017 at 11:00 am

  Ačiū ! Kekviena ryta uzveda ant geresnes nuotaikos,pozityvumo.Super!

 75. Virginija

  Balandžio 21, 2017 at 11:02 am

  Paskutiniu metu daug apie tai galvoju. Galvoju ko imtis gyvenime… Ir kad ir ką galvočiau jaučiuosi vidutinybe. Moku visko labai daug, bet visko po truputį dėl to nežinau kur pasiduoti. Tobulumo siekimas atrodo kaip neblogas variantas, bet galvodama, kad tobulas žmogus turi viską išmanyti ir visko mokėti galų gale nieko nebežinau. Kažkada tobulumą laikiau siekiamybe ir tai yra mano stabdis. Bandydama atitikti kažkokius nerealius standartus iš tikrųjų pati nebežinau ko iš savęs noriu. Todėl dabar turiu išmokti nesiekti tobulumo ir net nežinodama ką darau, daryti…

 76. NAKRI

  Balandžio 21, 2017 at 4:05 pm

  Nematau prasmės siekti tobulybės – kas vienam tobula, kitam ne.

 77. Gabrielė

  Balandžio 21, 2017 at 4:13 pm

  Dėl netobulumo ir mylime žmones!!! Nesu tobula , veiksmai netobuli nu ir koks skirtumas. Galiu tiesiog suprasdama tuo džiaugtis, lengviau į viską žiūrėti, kam statyti save į tam tikrus rėmus?! Relax ir mėgaujames gyvenimu <3

 78. Sigita

  Balandžio 21, 2017 at 4:37 pm

  tobuli zmones, daro daugiau nesamoniu ( tik jie isivaizduoja, kad tobulai jas maskuoja:) beto tobulieji rusiuoja zmones kaip grybus, pirma rusis, antra rusis, treciarusiai ir kita. netobuli man labai simpatiski, nes jie yra TIKRI ir nebijo buti savimi. O salia tobuluju jausites prastai, todel, kad remai visada taip privercia jaustis, bet mes juk esam laisvi zmones, kam mum tie remai, palikim juos tobuliesiems. Jie viska tiksliai nusipieshe, bet nuo to jiems patiems jau bloga ( bet nepasisakys ta tema:) man labai patiko pavyzdys su fordu, as pati turejau ford sierra, mano pirmoji masina, kaip as ja… tebemyliu! 🙂 mano baltoji gulbela 🙂 kokia smagiau parudijus, kaip prastai jungesi begiai ( tik as juos ir zinojau kaip imusht is kokio trecio karto 🙂 dar mano brolis zinojo jis ja man ir padovanojo, paskui brolis turejo ne viena geleziuka, bet nei retas prabangus mersas niekas jam sake tokio dziaugsmo nekele, kaip gulbele pravaziavusi tiek kilometru, kiek prasuke subyretu ferariai 🙂 o gulbele vis plauke… Svarbiausia kas vairuoja, o ne ka tu vairuoji. As ir dabar sesciau ir vaziuociau su ja, as nesergu liga ka zmones pasakys, bet dabar jau mano masinyte i geleziukus isvaziavo…amzina jai atilsi…o kaip mums pavydedavo mersai su bemvais, nes as buvau imetusi geriausius basavykus su stipriakais 🙂 ir nuvaziavus pas mociute i kaima, niekas neidavo i kulturke 🙂 nes galedavome atsidaryti bagazine ir langus bei pasidaryti diskoteka prie ezero su geriausiais draugais (visi ferariai vazineja vienisi arba su kruva netikru draugu) o as turejau geros nuotaikos sukelejus salia:) paskui as visus isveziodavau, gryzdavau kad ir 10 kartu, kaip as megstu but uz vairo net drebedavau is laimes 🙂 siai dienai viskas truputi pasikeite, as kitoje salyje ir mano teises giliai miega nors masina ir turime, as sau isikaliau i galva kad kaire puse as nemoku vairuoti 🙂 nezinau is kir sita siena, gal kai turi vaika, tampi atsargesne, as taip dziaugiuosi paciu vaziavimu esu keleta ratu prasukusi salia namu, bet tai ir visi pasiekimai kolkas…iki autostrados dar toli,prasysiu pagalbos kas nugalejot sita isikalbejima,gal duosit zinot;)

 79. Ernesta

  Balandžio 21, 2017 at 5:20 pm

  “Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 80. Modesta

  Balandžio 21, 2017 at 7:56 pm

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 81. Vaida

  Balandžio 21, 2017 at 8:35 pm

  Nieko nėra nuostabiau už originalų, geranorišką ir netobulą žmogų!

 82. Marija

  Balandžio 21, 2017 at 8:38 pm

  Taip pritariu, nesitengiu būti tobula ir nesiekiu tobulumo ir išvis kas tą sąvoką sugalvojo?!

 83. Sandra

  Balandžio 21, 2017 at 9:55 pm

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 84. Joana

  Balandžio 22, 2017 at 12:17 am

  Netobulumas lygus tobulumui, kuo labiau tobulėju, tuo stipriau supratu, kad netobulesnė esu ir man patinka! Žmogus plaukdamas į kitą krantą jau moka plaukti (yra tobulas?), viskas ko jam trūksta – troškimas tą krantą pasiekti. O jeigu, tas žmogus lenktyniauja? Ar jis elgsis kaip šalia plaukiantis varžovas? Jeigu, tas žmogus atsisuktų ir pamatytų save, o akyse įsitikinimus žmonių, kurie gyvena pagal kitų sukurtus šablonus? Hey, ne pralaimėti/laimėti žaidi, o įveikti savo tobulumo supratimą, kuris net nepriklauso tau. Tobulai nemėgstu t>ouuo.

 85. Asta

  Balandžio 22, 2017 at 9:14 am

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 86. Edz

  Balandžio 22, 2017 at 7:45 pm

  3: Alex, tu neteisus. Tavo noras būti netobulu yra tiesiog tobulas. Tikrasis tobulumas slypi tik netobulume. Netobulumas kuria tobulumą …

 87. Jura

  Balandžio 23, 2017 at 7:33 am

  Man patinka netobuli žmonės

 88. M

  Balandžio 24, 2017 at 10:05 pm

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 89. Sandra

  Balandžio 25, 2017 at 9:14 am

  “Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 90. Aistė

  Gegužės 11, 2017 at 8:19 pm

  Mums, paprastiems ir netobuliems, tiesiog reikia kartais tokios painios rašliavos, kad suprastume regis pačius aiškiausius ir prieš tai suvoktus dalykus. Ačiū už žodžių kirčius ir vėl atvertas akis, ačiū už motyvaciją.
  Netobulai, sėkmės, Alexai!

 91. Gaivile

  Gegužės 11, 2017 at 10:30 pm

  Super. Aciu, Alex, tu ka tik privertei mane i kai ka pazvekgti is salies ir kitaip 🙂 Noriu buti netobula 🙂

 92. Jurgita

  Gegužės 12, 2017 at 9:00 am

  Man taip pat patinka netobūli žmonės. Jie įdomūs ir neatsibosta.

 93. Ugnė

  Birželio 6, 2017 at 10:23 am

  Labai ačiū už proto įkrėtimą. Reik pažinti save ir realizuoti save, o ne “lakstyti” paskui tobuluosius.

 94. Augustina

  Birželio 24, 2017 at 10:06 am

  Reikia drąsos būti netobulu ir drąsos būti savimi. Apsimoka, tikrai. Tobuli žmonės galiausiai tampa neįdomūs, o gal įdomūs ir nebuvo?

 95. Agnietė

  Birželio 24, 2017 at 12:56 pm

  Laisvas laisvos Jillian Michaels (nežinau, gal ir ji iš kažko pasiskolino tą mintį) citatos, kuri mane įkvepia, vertimas:
  ‘Tobulumas užknisa. Tobulumas yra nuobodus antrarūšis dalykas. Žinai, kas yra svarbu? Tu ir tavo kasdienės pastangos visame, ką darai. Pastangos gyventi savo gyvenimą. Ne tobulą, o savo.’

 96. Kristina

  Birželio 24, 2017 at 3:56 pm

  Man nepatiko šitas straipsnis.

 97. Migle

  Birželio 24, 2017 at 4:38 pm

  Taip. Velniop tobulumą! Jis tiesiog neegzistuoja. Juk kiek žmonių, tiek ir nuomonių kas yra tobulas gyvenimas, kas yra tobulas žmogus, koks yra tobulas darbas ar tobuli santykiai. Ir visi esame teisūs, nes tobulumo tiesiog NĖRA.

 98. Aiste

  Birželio 24, 2017 at 8:05 pm

  ‘Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“
  Apie tobuluma as siandiena suzinojau naujo!! ir man sokas totalus!!! Bet jis velniai rautu!!’ Teisus!!!!!

 99. Jurate

  Birželio 24, 2017 at 10:44 pm

  Tobulumas mane visada vargino, aš jo visada siekiu . Man net sienos išdaužytos turi būti . Aš nzn ar man pavyks jo atsikratyti…..

 100. Agnė

  Birželio 25, 2017 at 10:32 am

  Brangus Aleksai, tavo straipsniai, kaip visada nuostabūs. Tavo mintys apie netobulumą tokios įkvepiančios, kad pati trykštu noru būti netobula. Noriu iššūkių, kad galėčiau mėgautis jų įveikimo procesu. Yeh rock baby !

 101. Rugile

  Birželio 25, 2017 at 1:12 pm

  Velniop tobula gyvenima! – Stai mano naujas moto!

 102. Larisa

  Birželio 25, 2017 at 9:05 pm

  supratau, kad reikia kazka daryti: megzti, siuti, virtti, rasyti knyga, piesti, lipdyti ….tik negalima leisti smegenims “uzmigti” ir tinginiauti

 103. Samanta

  Birželio 26, 2017 at 3:34 pm

  Nereikia būti tobulam žmogui,klaidos ir sunkūs išbandymai gyvenime priverčia susimąstyti ir daryti pokyčius į gerąją pusę.

 104. Kristina

  Birželio 26, 2017 at 9:15 pm

  Daug tiesos čia parašyta. Būtų nuostabu, jei būtų taip lengva imti ir nesiekti tobulumo. Tik kaip susidraugauti ar nudėti tą kritiką viduje, kuris tik ir laukia progos pasišaipyti iš tavo klaidų ir netobulumo.

 105. Agnė

  Birželio 27, 2017 at 1:32 pm

  Tobulumas, kas sukūrė šį žodį? 🙂
  Juk kad ir kiek siektm vis tiek vis atrodys per mažai ir kad dar nepasiekei tobulumo.
  Manau, jog daryti geriausiai kaip gali ir tai bus “tobula”, juk esmė ne rezultate, o pačiame veiksme, juo norime ir galime mėgautis, o rezultatas tik parodo, kiek pastangų ir aistros įdėta yra.

 106. Ilona

  Liepos 8, 2017 at 5:53 pm

  Kuo toliau, tuo labiau man patinka netobuli žmonės. Pastaruoju metu įsitikinau, kiek daug galiu padaryti ir kokia esu laisva, laiminga, kai nesistengiu būti/ atrodyti/ elgtis tobulai.

 107. Ilona

  Liepos 23, 2017 at 8:22 pm

  “Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.”

 108. VIKA

  Rugsėjo 19, 2017 at 3:05 pm

  Tobula yra tai ,kad visi skirtingi ir savaip tobuli. Tobulumas netobulume!

 109. Lina

  Rugsėjo 23, 2017 at 4:28 pm

  Manau, kad Moterys, pirmiausia, turi klausyti savo Širdies. Bet tikrai klausyti ir Ją girdėti, veikti pagal Ją. Tuomet net ir savo netobulame Gyvenime pajausi pilnatvę 🙂

 110. Jurga

  Spalio 5, 2017 at 11:29 pm

  Viskas, nutariau, kad žengiu vis dėlto teisingu keliu. Užteks būti tobulai. Ir aš noriu klysti…

 111. Kristina

  Lapkričio 20, 2017 at 2:20 am

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 112. Ingrida

  Sausio 3, 2018 at 4:45 pm

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta

 113. Vaida

  Sausio 9, 2018 at 1:24 am

  Visi mes esam netobulai tobuli zmones. Kaip gamtoje yra ir tiesiu ir kreivu medziu, bet vistiek jie yra medziai. Taip ir zmones yra skirtingi, ir kiekvienas turi savu trukumu. Bet pasistenkime matyti zmonese tik grazius dalykus, nes grozis slypi ziurinciojo akyse. Manau verta ne tobulybes siekti, o tapti geriausia savo paties versija. Straipsnis patiko, Alex yra teisus.

 114. Natalija

  Gruodžio 2, 2018 at 9:44 am

  Supurtei smegenine!Priminei mane pacia.Turejau uz matematika 2 nes neejau atsakineti prie lentos!
  Buvau kovotoja nuo mazumes,teks ja pazadint.Tas noras buti tobulai uzliulojo mano vidine kovotoja,Vat iskur atsirado tas susiktas nepasitikejimas savimi.Gana!Tai bus nauja pradzia naujo gyvenimo.Sedziu asaros riedasi kur ta mergaite kuri nebijoj nieko.kur?…..

 115. Natalija

  Gruodžio 14, 2018 at 8:21 am

  Hmmmm.Siekdami buti tobuli ir bandydami itikt kitiem neretai atstumiame tuos kurie mus isties myli tokiai kokie esam.Is kur tas noras itikt?…

 116. Jurga

  Gruodžio 21, 2018 at 4:21 pm

  Reikia velniškai daug drąsos ne tik būti netobulam, bet ir išdrįsti tai parodyti. Jeigu kažkas yra priimtina ir įprasta didžiąjai daugumai, dar nereiškia, kad tai iš tiesų gerai. Tai netgi nereiškia, kad visa tai veda mus pirmyn. Žaviuosi netobulais žmonėmis, kurie drįsta daryti, bandyti,o suklupę stojasi ir eina toliau.
  Kai kurie metų metus mokosi užsienio kalbos, bet taip ir nepradeda ja kalbėti, nes laukia, kol išmoks ją idealiai! Esmė tame, kad nekalbėdami jie jos niekada idealiai neišmoks. Tiesa pasakius jie labai prastai ją temokės (jeigu išvis)… Kad kažko išmoktume, turime keltis, eiti ir daryti. Klysti!

  • Laura

   Gruodžio 22, 2018 at 3:34 am

   Isdestet mano mintis, Jurga 🙂 Pritariu 100%. Deja, as pati esu tokia – siekiu tobulumo. Reikia ideti daug darbo, rimtas issukis 🙂

 117. Irma

  Gruodžio 21, 2018 at 5:47 pm

  Su viskuo sutinku, tik įpročiai ir įsitikinimai kužda galvoje, kad “labai baisu keistis ir daryti ko nesi pratęs ir nebandęs, baisu būti nepriimtu kitų”. Bet suprantu ir palaikau pagrindinę mintį – tiesiog daryti ir būti. Tobulumo ir idealumo nėra, o jų apibūdinimai tik mano galvoje 🙂

 118. Jonita

  Gruodžio 23, 2018 at 9:06 am

  Mes kiekvienas savaip esam tobuli. Visi ieškom to tobulumo, bet tai darydami atrandame žymiai daugiau:siekiam tikslų, ieškom atsakymų, mokomės. Mes keičiamės

 119. Česlovas

  Sausio 13, 2019 at 11:32 pm

  Labai geras straipsnis…

 120. Gediminas

  Sausio 29, 2019 at 8:52 pm

  Super,kabina gerai,motyvuojantys straipsnei tavo Alex tikiu kad nevienam ipusigero vejoi smegenine,taip ir toliau

 121. Ausra

  Birželio 18, 2019 at 12:36 pm

  Pasirodo elgiausi teisingai gyvendama netobula gyvenima,auginau viena sunu nenaudodama zodzio negalima.Sunus gyvenimui paruostas,pavyko vaisius netobulos motinos,…

 122. Monika

  Rugsėjo 21, 2019 at 10:15 pm

  Ačiū.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai