Susisiekite su mumis

Vyriškos pėdkelnės

220
Komentarai

Tuoj papasakosiu apie 2 pagrindines klaidas, kurias daro žmonės, norintys pasiekti svajonių, laimės, pripažinimo, laisvės ir… Bonusas: sužinosi auksinę sėkmės paslaptį.

Pradėkime.

Kartą man pasakė, kad esu kiaulė. Nesupykau. Matai, kartais po vakarienės ant stalo palieku trupinių. Ne tik ant stalo. Trupinių lengvai galima rasti ir ant megztinio, ant veido ir palangės. Bet įdomiausia tai, kad nepriklausomai nuo to, jog nesu misteris tobulasis, draugai ir artimi žmonės vis tiek mane myli. Dar kartelį paboldinsiu paskutinę frazę: nepriklausomai nuo to, jog nesu misteris tobulasis (kokiu norėtų būti dauguma), man vis tiek sekasi ir draugai + artimi žmonės mane tebemyli.

Taigi, žinodamas, kad neturiu būti tobulas, nedarau vienos iš dviejų klaidų, kurias daro tie, kas stokoja dėmesio, pripažinimo, pagarbos, ir bando kitų akyse pasirodyti protingiau, gražiau nei yra iš tiesų, todėl
prisidaro problemų, kurių neprisidaro net gyvūnai, kuriuos matai nuotraukoje.
Pigs
Gaunu daug laiškų, kuriuose skaitytojai prašo patarti, kaip jiems elgtis. Štai vienas jų:

Labas! Norėčiau paklausti. Kai noriu susipažinti su naujais žmonėmis, aš pastebėjau, kad bendravimo pradžioje per Facebook aš esu visiškai nuobodus. Todėl man ir neina susibendrauti, labiau susipažinti. Realybėje su pažįstamais esu gan linksmas ir charizmatiškas (dažniausiai moku prajuokinti). Kaip man bendrauti su merginomis, kad nereiktų sukti galvos, ką rašyti ir kad  bendravimo pradžioje būčiau lygiai tiek pat charizmatiškas ir linksmas, koks esu su esamais draugais, draugėm.”

Esu įstikinęs, kad jei žmogui, parašiusiam šį laišką, ataugtų rausva uodegytė, jis akimirksniu nugalėtų blogas mintis, nerimą, nepasitikėjimą ir automatiškai taptų įdomus, žavus, charizmatiškas. Taigi, šiam žmogui reikėtų kuo greičiau griebti į rankas vėliavą su paršiuko logotipu ir… Suprask mane teisingai, nesiūlau žmonėms visais gyvenimo atvejais elgtis kiauliškai. Bet, kas jeigu žmonės pasimokytų iš gyvūnų paprastumo + atsipalaidavimo? ,,Alex Monaco, aš nenoriu mokytis iš gyvūnų, noriu tiesiog būti sėkmingu ir mylimu žmogumi”– pagalvos vienas iš skaitytojų. Nuos – Ta – Bu! Tuomet nustok elgtis kaip komersantas, kuris bando parduoti save lyg produktą!

Kartą skaičiau knygą, kurioje vienas vyras norėdamas pelnyti pripažinimo / dėmesio, nusprendė dėvėti spalvotas kojines.
Fred

Šio vyro kojinės sulaukė dėmesio. Bet kaip elgtis kitiems vyrams, kurie nori būti įdomesni už tą, kuris jau dėvi įdomias kojines? Šie vyrai nenorės kartotis – elgtis taip pat, todėl jiems reikės dar įdomesnių sprendimų! Todėl vieną dieną, siekdami pripažinimo jie apsiaus vyriškas pėdkelnės!! Beje, tokias pėdkelnes jau galima įsigyti!!!
Vyriskos-pedkelnes2
Taigi, ne už kalnų diena, kai šimtai plaukuotų vyrų „pagaliau” įsigys vyriškas pėdkelnes (PĖDKELNĖS TĖRA METAFORA), kurias vilkėdami jausis žyyyyyymiai intelektualesni, pranašesni, ir užbaigtesni už tuos netobulus žmones, kurie nešioja paprastas, netobulas senamadiškas kojines. Ech…. Man nereikia būti pranašu tam, kad numatyčiau tokių vyrų ateitį… Praėjus laikui pėdkelnės (Kalbu apie lengvai plyštančias dirbtines vertybes) suplyš, o  vyrai nešioję jas, gailėsis dėl to, kad laiku nesuprato, kad būtent netobulumas buvo ta vyšnelė, kurios taip…

NETOBULUMAS + MINUSAI MINUSAI MINUSAI

 ne visada atsiprašau. Aš ne visada paguodžiu. AŠ ne visada sušildau. Kartais dažnai naudoju AŠ.  ne visada iš karto pastebu klaidas. Mano tekstai ne visada yra wow ir kai kurie žmonės manęs dėl to nemėgsta. Net yra žmogiukų, kurie manęs nekenčia! Beje, gali būti, kad greitai įgysiu dar daugiau priešų. Tai tikrai atsitiks po to, kai sukursiu judėjimą prieš vyriškų pėdkelnių pardavėjus! O taip, parduotuvių savininkai tikrai manęs nebemylės už mano asmeninę nuomonę!

Bet žinai, nepriklausomai nuo to, kiek turėsiu priešų, visada bus žmonių, kurie mane mylės. Jie mylės manę todėl, kad esu tikras ir neslepiu savo baisių ydų + įpročių. Jie myles mane, net jeigu vis dar vazinėsiu senu Fordu. Taip, aš paprastas, ir man nesvarbu, ką pagalvos skaitytojai, kai pamatys mane išlipantį iš jo.

Kita vertus, mėgstu ir pasirodyti.

Bet esu daug pompastiškesnis nei atrodo. Kartais užsidedu sparnus, o kartais ragus. Kartais groju popsą, o kartais undergraundą:

Nesu fiksuotas. Todėl kartais keičiu stilių ir net nuomonę. Galbut kada nors pats užsivilksiu vyriškas pėdkelnes. Tai būtų kvaila, žinant, kad prieš minutę juokiaus iš vyrų, kurie jas perka, bet nesistengiu būti tobulas. Galbūt dėl to gailėsiuos, bet šią akimirką nesigailiu dėl nieko. Nesigailiu ir dėl to, kad kartą per mėnesį surūkau cigaretę. Ne visada iki galo, tačiau kartais – visą. Kartais galiu laaabai ilgai, o kartais… Velniava, dabar manimi nusivils visos moterys! Bet tai ne viskas. Kalbu su akcentu. Nemoku taisyklingai rašyti lietuviškai. Nosines taiso draugai ir pažįstami. Jie mokėsi žymiai geriau už mane. Buvau dvejetukų magnatas. „Sasha, jeigu ir trečią trimestrą nelankysi pamokų, pasirūpinsiu, kad tave išmestų iš mokyklos!” – kartą pasakė man matematikos mokytojas, vieną minutę prieš pamokos pradžią. Nespėjus suskambėti skambučiui aš išėjau į kino teatrą žiūreti 2 -ra „Gruobonis” dalį…

Pasakodamas savo istorijas nebijau būti nesuprastas arba atleistas iš pareigų. Nebijau prarasti darbą, nes pats save įdarbinau. Taigi, kas jeigu tu, mielas skaitytojau, susikurtum tokį gyvenimą, kad tau nereikėtų bijoti kitų žmonių poelgių? Supranti apie ką aš?

Atejo laikas pakeisti taktiką!

Atėjo laikas išeiti į GYVENIMO SCENĄ su tikslu ne būti įdarbintam, o duoti darbą tiems, kas jo ieško!

Atėjo laikas ne pasiimti, o duoti progas kitiems žmonėms!

Atėjo laikas tapti žmogumi, kuris nelaukia paguodos ir pripažinimo, o guodžia kitus ir padeda kitiems tapti pripažintiems!

Žinau, kad nėra paprasta tapti tokiu žmogumi, todėl siekiant šio tikslo tu prarasi draugus, bet vieną dieną jie sugrįš. Jie tikrai sugrįš, jeigu elgsies, kaip pasakiau. Žinau, ką sakau. Patyriau visa tai savo kūnu, žmogau! Štai ir papasakojau tai, ką norėjau. Štai ir… ,,Bet, Alex, o tai…” – nutrauks mane skaitytojas, nesupratęs potekstės. Žinau, kad šį straipsnį sudėtinga suprasti iš pirmo karto, tad jausdamas kaltę, nepatenkintam skaitytojui paruošiau oficialų atsiprašymą.

OFICIALUS ATSIPRAŠYMAS

Atsiprašau dėl to, kad tu iki šiol nieko nepadarei dėl savęs…

Taip pat atsiprašau dėl to, kad skaitant mano straipsnius reikia galvoti daugiau, nei įprasta. Tikriausiai viskas būtų paprasčiau, jeigu savo svetainėje pašokčiau striptizą. Būtų linksma, ar ne? Nereikėtų mąstyti – užtektų tik žiūrėti į ekraną!!! Būtų S-M-A-G-U! Bet bandydamas sužavėti skaitytojus, nepulsiu žemiau nei Donny Montell!
donny
Bet turiu paruošęs skaitytojams kai ką stipresnio už odos parodymą. Matai, visai greitai ruošiuosi nusimesti drabužius! Kalbu ne apie kūno, o sielos drabužius!!! Padarysiu tai knygos pagalba. Knyga vadinsis ,,Sielos drabužiai”. Perskaitęs mano naują knygą, tu patirsi intelektualų, o ne paprastą, kūnišką, orgazmą! Bet, deja, knygos teks palaukti. Dėl šio dalyko taip pat atsiprašau. Bet leisk man paklausti vieno dalyko. Atsakyk, KODĖL TU NORI IŠ MANĘS GAUTI DAUGIAU, NEI PATS IŠ SAVĘS? Juk Tu Galėtum Sau Duoti Daugiau Nei Aš Daviau/Duosiu Tau? Ar Sakai Neverta?

Vis dar spoksai į ekraną? Kur tavo veiksmai, po velnių? Kiek dar laiko būsi žmogumi, kuris abejonių turi daugiau nei laimės?

Nori pasakyti, tau sunkiau nei tam žmogui, kuris neturi rankų ir kojų? Jis važinėja po pasaulį ir įkvėpia milijonus!
Nick

Tu turi kojas ir rankas, kodėl vis dar žiūri į ekraną???

,,Alex, tu nesupranti mano situacijos, aš praradau artimą žmogų ir nieko nenoriu” – pasakys kažkas. Turiu atsakymą. Manai jam būtų gera, jei žinotų, kad tu nuleidai rankas? Užsidirbk pinigų ir pastatyk tam žmogui diiiiidelį paminklą, jeigu jau taip jį myli… Parašyk jam knygą. Pastatyk jam filmą, bet maldauju, nesėdėk sudėjęs rankų, sušiktas tinginy!

Vis dar lauki stebuklingo patarimo, kuris galėtų palengvinti tavo netobulą gyvenimą? Puiku, man didelė garbė pasidalinti su tavimi nuostabiu patarimu.   

Velniop tobulą gyvenimą!

Kai kurie žmonės nuolat skundžiasi, kad gyvenimas nėra tobulas. Velniop tobulą gyvenimą!!! Mano supratimu, gyvenimas neturi būti paskendęs meduje. Jis turėtų būti įvairus: juokingas, sarkastiškas ir nesuprantamas. Atsakymų paieškos – štai kas mus veda į priekį! Supranti apie ką aš? Tik supratęs, kad gyvenimas privalo būti mįslingas ir problematiškas, o ne tik tobulas, tu pats užsigeisi daugiau iššūkių. Tik užsinorėjęs daugiau iššūkių, tu pajusi krūtinėje didžiausią norą SU – KLYS – TI ir vėl ATSISTOTI!

Sustokim trumpam…

Įkvėpkime oro, ir lyg dulkes nuo plaukų, nukratykime velniop įsitikinimus, prisisiurbusius prie mūsų pilkųjų smegenų, ir dar kartą perskaitykime žemiau esantį tekstą:

Gyvenimas neturi patikti. Gyvenimas neprivalo būti tobulas. Gyvenimas neturi būti paskendęs meduje. Jis turėtų būti įvairus: juokingas, sarkastiškas ir nesuprantamas. Atsakymų paieškos – štai kas mus veda į priekį! Tik supratęs, kad gyvenimas privalo būti mįslingas ir problematiškas, o ne tik tobulas, tu pats užsigeisi daugiau iššūkių. Tik užsinorėjęs daugiau iššūkių, tu pajusi krūtinėje didžiausią norą SU –  KLYS – TI ir vėl ATSISTOTI! Tik pajutęs krūtinėje didžiausią norą kovoti, spręsti problemas, tu pradėsi mėgautis procesu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tikiuosi, pasiėmei iš mano straipsnio naudos? O gal lauki vienintelės, didžiausios, auksinės sėkmės paslapties? Gerai. Atėjo laikas papasakoti tau vieną istoriją.

35 KAMBARIAI

Kažkada seniai, seniai, gyveno vienas žmogutis, kuris laaaaabai aistringai norėjo išmokti išminties ir kovos menų, todėl bandė patekti pas geriausius mokytojus. Bet jam niekas neleido mokytis, juk jis buvo paprastas vyrukas iš kažkokio kaimo pavadinimu, San Te. Bet jis apgaule praspruko į mokymų teritoriją. Mokytojai, pamatę jo užsidegimą, priėmė jį į Šaolinį šluoti grindis. Po metų mokiniui leido pradėti mokslus. Tam, kad taptų meistru, jam reikėjo pereiti net 35 kambarius.

Kiekviename kambaryje buvo super mokytojas, kuris lavino skirtingus mokinio įgūdžius. Taigi, mokinys pradėjo kelionę per kambarius. Praėjo daug dienų + mėnesių, ir vieną nuostabią dieną, pagrindinis mokytojas pasikvietė mokinį į didįjį susirinkimą ir tarė: „Šaunuolis, per 5 metus tu perėjai visus 35 kambarius. Tad leidžiu tau tapti vienu iš 35 klasių mokytoju”.

„Bet aš nenoriu būti vienu iš 35 kambarių mokytoju, aš noriu sukurti visiškai naują 36 kambarį” – atsakė mokinys. Mokytojas išgirdęs tokią akiplėšišką mokinio užgaidą, iššiuntė jį kuo toliau nuo mokyklos. Bet mokinys vis tiek sukūrė savąjį 36-tą kambarį. Pas jį atėjo daug mokinių ir …

Kodėl pasakoju šią istoriją?

Suprask, tau nereikia kitų žmonių leidimo, kad galėtum sukurti savo 37-tą kambarį!

Tu gali pasiekti daugiau už kitus. Bet kad tai įvyktų, turi leisti sau elgtis kaip mokytojui. Žinau, kad tavo manymu tu nesi pasiruošęs, bet tai tėra tavo asmeninė nuomonė…

220 Komentarai

 1. Valerija

  2017-01-23 at 22:24

  Aleksandrai, ačiū tau už straipsnius, jie man visada labai patinka ir dar kartą atsako į kartais kylančius klausimus ir verčia judėti pirmyn, kelti naujus tikslus ir juos įgyvendinti.. :))

  • Vida

   2017-01-25 at 19:53

   Pritariu 🙂

   • Airida

    2021-01-14 at 23:37

    Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta! 😊

    • Deimantė

     2021-03-12 at 11:13

     Tik dar kartą įsitikinau,jog tokie žodžiai kaip tobulas ir idealus neegzistuoja! Visada yra kur stengtis ir tobulėti dar labiau. Net jei tavo ar kitų akimis moki iškepti tobulą pyragą,bet visada gali jį padaryti dar skanesnį,todėl kad mūsų darbas ir pastangos neturi finišo tiesiosios. Niekada nereikia nustoti ieškoti naujų skonių gyvenime. Ir ne todėl,kad ieškotum tobulumo,bet todėl,kad žmogaus siekiai ir svajonės neturi ribų.😇

     • Janina

      2021-03-12 at 13:21

      Tiesa as turiu taisykles gyvenime . Man patinka stabilumas 🙂 pas mane juoda arba balta. Kaip ir rase kai pabaigiau klausimus . Man nepatinka kažka daryti nepagalvojus. Bet kartais darau iskarto tuo laiku kai pagalvoju kažka daryti tai ir darau 😁 Nenoriu buti tobula ir nesiekiu to 🙂 manau mes visi skirtingi esam. Ir visi kitaip suprantam ta idealuma 🙂 pvz tu galvosi kad iskepti pacius tobuliausius pyragus. Bet galbut kitam zmogui jie nebus tobuli.

   • Roberta

    2021-01-15 at 15:55

    Man labiausei istrigo tai kad zmogus be kojiu ir ranku gali padaryti daugiau nei mes budami sveiki. Zemai lenkiu galva visiems saunuolems. Manau kad mes turetume pagalvot jai jie gali padaryt kazka del savo laimes kodel mes negalime kas negerai su mumis. Taip atsakymas esam tynginei. Manau kad idieliu zmoniu nera as taipat visada klystu bet is savo klaidu mokausi. Kazkada visada sakydavau viskas turi buti idealei negali buti nei vienos klaidos bet klydau ir klystu dabar. Tu turi daryti klaidas ir is jiu mokintis viena karta suklydes antra kart elgiesi kitaip. O kaip ismokti gyventi kaip zinoti ko istikruju nori niekada nesuklydes. Manau neimanoma.

    • Kristina

     2021-03-12 at 14:15

     As pasauli matau vienaip, kiti kitaip. Musu zvilgsniu pozicijos skirtingos, ismatuoti batai skirtingi, ir praeiti keliai veda i skirtingas puses. Tad man buna be galo idomu suzinoti kodel tas ar kitas zmogus i viska zvelgia kitaip nei as. Kokios priezastys ji atvede ten, kur jis yra, ir kodel jis masto kitaip nei as. Visi mes tobuli savo gyvenimo kelyje.
     Tik neseniai to ismokau. Bet ir dziaugiuosi, nes nebepatyriu itampos del kito zmogaus kitokios pasauleziuros. Elgiuosi taip, kaip as noriu jaustis gerai. Ir velniop kas ka pagalvos. Atsaskaitu neduosiu. Nebent labai artimam zmogui issipasakosiu. Nepatinka-nusisuk😁,nebendrauk😁.
     Siai dienai as esu tobulesne versija saves nei buvau kazkada. Bet tai ne riba. As zinau kur einu😉.

   • Marta

    2021-03-13 at 15:31

    Tikrai taip, man nereikia žmonių leidimo, kad galėčiau sukurti savo 37 kambarį! Ir jį jau pradėjau kurti…

  • Toma

   2020-03-16 at 00:09

   Wauw! Geriausias, toks paprastas, atviras kadanors skaitytas tekstas, kuris motyvuoja. Žiauriai kietai! Ačiū 😎❤

   • Vyginta

    2021-01-13 at 06:32

    Tobulų nėra visi darome klaidas ir iš to mokomės☺️tik gaila, kad ne visi supranta tai ir verčia būti ta tobulaja kuria nesu nes jie patis savę laiko tobulais!!bet aš žmogus kaip ir visi ir kartais darau klaidas ir to nebijau!!!

    • Vilija

     2021-01-13 at 18:53

     Wow! Taip gražiai ir aiškiai parašyta. Mes patys esame priklausomi tik nuo savęs ir savo minčių. Mes patys varžome save. Leidžiame laiką ieškodami tobulumo, vietoj to, kad mėgautumėmės dabar esančia akimirka. O mums besiblaškant tobulumas gali neateiti visą gyvenimą, tik gyvenimo gale susimąstysim, kiek šansų ir nuostabių akimirkų praleista vėjais. Linkiu kiekvienam kasdien džiaugtis mažais dalykais, gražiom ir jaukiom akimirkom su savimi ir sau artimais žmonėmis. ❤

    • Agnė

     2021-01-15 at 19:34

     Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta. Visi darome klaidas ir tuo esame unikalūs. Visi mes esame priklausomi tik nuo savo minčių ir nereikia savęs varžyti. Mėgaukimės šią akimirka ir neleiskime laiko bereikalingai ieškodami tobulumo. Kiekvienas yra tobulas savaip ir unikalus

   • Vida

    2021-01-14 at 17:29

    Man taip pat patinka netobuli žmonės. Jie įdomus ir neatsibosta.

    • Jurgita

     2021-03-14 at 17:12

     Wau ! Atėjo noras veikti. Vis norisi tobulai ! O juk tobulai jau yra taip kaip yra nors nėra tai tobula. Gal ir esmė ne tobulai o tiesiog gyvendinti ir veikti taip kaip Norisi ir nelieka itampos ir iliuzijų. Labai gilus straipsnis 🙂 😀 ačiū !

   • Audronė

    2021-01-19 at 09:48

    Naudingas ir praplečiantis ribotą sąmonę straipsnis. Tikiu, kad pasaulis ir mes, žmonės, esame tobuli Dievo kūriniai. Viskas priklauso nuo požiūrio, kaip viską priimsi. Kasdien dėkoju Visatai už viską, nes viskas aplinkui yra tiesiog tobula ❤

  • Ilona

   2021-01-15 at 22:07

   Nuostabus ir įkvepiantis tekstas iš galima suvokti, jog nieko nėra tobulo. Jei viskas būtų tobula tuomet būtų neįdomus gyvenimas.

  • Neringa

   2021-01-16 at 13:22

   Mano gyvenimo kelias labai vingiuotas duobėtas ir „cionguotas“- stipriai vėjuotas.
   Kai buvau maža mėtė vėtė kaip maža medžio lapelį.
   Kai buvau beveik paauglė patyriau kokie žmonės gali būti žiaurūs, o vaikų žiaurumas baisesnis už juodžiausią pragarą.
   Paauglystėje pajutau kad visiškai svetimas žmogus be išskaičiavimo gali tave sušildyti atgaivinti suteikti užuovėją kad sugytum atsitiestum ir pakiltum skristi.
   O tadada keli žiaurūs smūgiai be atokvėpio…..
   Bet visa tą laiką vadovavausi keliomis taisyklėmis:
   1) Kvėpuok, sustok, galvok.
   2) Viskas praeina, praeis ir tai. Nesvarbu kiek tai užtruktu.
   3)Kas benutinka viskas tik į gera. Nors dažnai tuo metu taip ir neatrodo.
   4) Iš gyvenimo pasiimk kiek duoda ir truputi daugiau.
   Manes niekas nepopino. Pati geriausias močiutės paguoda būdavo leidžia tą dieną išsiverkti o kitą dieną nubraukia ašaras ir išgena atgal į gyvenimą toliau gyventi, nes jis nelaukia. O viską pasidaryti turi pati, nieks nepadarys už tave.

  • Agnė

   2021-03-12 at 17:59

   Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta!

  • Jolanta

   2021-03-12 at 20:12

   Tobulumo siekimas dažnai apriboja, varžo, sukausto gyvenimą. Neleidžia judėti pirmyn, siekti svajonių…. 😊

 2. Arvydas

  2017-01-24 at 00:53

  Sveikas, perskaiciau, 2 bedu neradau, vienintele beda jei yra tai tinginyste, pas mane irgi buna, bet kaip sakei nereikia buti tobulam 😉 atsiprasymas nereikalingas, nes cia galvot nera ka, skaitai ir tiek, darai arba ne 🙂 atsakymas kodel vis dar skaiciau? Nes jau velu ir guledamas skaitau, darbai ryte prasides, dabar tik mazdaug planavimas rytojaus eigos, nes viskas priklauso nuo oro is mano puses 🙂 kaip reikes taip prisitaikysiu 🙂 parsisiunciau tavo knyga, bet noriu pirma pabaigti pradeta jau skaityti 🙂 sekmes tau 😉

 3. Marius

  2017-01-24 at 00:53

  Žmogus kuris remiasi į paprastus žmonės. Labai patinka skaityti tavo straipsniu Aleksai. Tu leidi žmonėms suprasti, kad ne stebuklai juos padaro nuostabiais, bet truputėli praplėtus savo mąstymą!

 4. Toji

  2017-01-24 at 01:00

  Ačiū!

  • Kristina

   2021-01-15 at 09:28

   Pagaliau privertei mane pakelt sėdynę ir kažką daryt,o ne gailėtis savęs.Taip pat supratau,kad man visai ir nereikia to tobulumo,tiesiog noriu nugalėt savo baimes,kad toliau gyvenčiau,pradėčiau svajot ir nebijočiau suklyst.

 5. Andrius

  2017-01-24 at 09:04

  Kaip visada, SUPER!!!

  • Daiva

   2017-01-24 at 12:01

   O taip, 100%

 6. Indre

  2017-01-24 at 09:08

  Dar viena BOMBA!!!

  • Daiva

   2017-01-24 at 12:01

   Faktas!

 7. Goda

  2017-01-24 at 11:27

  Super, dėkui už dar vieną spyrį eiti pirmyn – tolyn – geryn ;)!

  • Alex Monaco.lt

   2017-01-24 at 12:00

   Dėkui už komentarą!

  • Rita

   2021-01-13 at 06:38

   Noriu būti paršiuku😉Klystančiu, gal ne visiems maloniu, gal kartais ir apsi…, tačiau besimėgaujančiu gyvenimu!

 8. AUDRA

  2017-01-24 at 11:48

  Ačiū!

  • Natalija

   2021-01-14 at 07:08

   Ačiū, tai dar vienas spyris judeti pirmyn tik pirmyn. Tokie nuostabūs straipsniai labai motuvuoja.

 9. Dovilė

  2017-01-24 at 17:03

  Ačiū Tau! Nuridenai naštos akmenį, pasirodo nereikia siekti tobulumo ir net netobulus mus artimieji mylės taip kaip mylėjo. Kartais stengiamės dėl kažko užsidėt kaukes, išeikvojam energiją, o realiai tereiktų tik būt laimingu paršiuku and who cares what others think 🙂 Buvau pamiršus šią tiesą, dėkui, kad prižadinai 🙂

  P.S. labai laukiu knygos, jaučiu driokstelsi smarkiau nei pirmą kartą, sėkmės!

 10. Nežinomoji

  2017-01-24 at 22:30

  Alexai, tikiuosi tu moki priimti kritiką, bet kadangi gavau laišką į el.paštą atidariau tą straipsnį ir pradėjau skaityti. Prisipažinsiu, perskaičiau jį 3 kartus ir supratau tik vieną dalyką: tu plaukioji…. nori pasakyti daug, bet perskaičiusi iki galo jau nebe prisiminiau ką rašei pradžioje… tekstas per daug ilgas. Jame tiek daug informacijos! Iš žinai ką? Kai turėsi laiko – atsisėsk ir suskaičiuok kiek kartų tekste vartojai žodžius: AŠ, MAN, MANE. Skelbi kaip tave myli artimieji, kad ir koks beviltiškas esi. Kad nemoki nei rašyt, nei kalbų nei nieko… Bet ar pagalvojai apie kitus??? Ar bent kartą per dieną pagalvojai apie kitus? Ar bent kada nusišypsojai praeiviui? Ar davei vargstančiam žmogui gatvėje nuleidusiam galvą bent bandelę ar 20 centų? Ar paglostei galvelę vaikui? Ar nebūtų geriau palikti pėdsaką žmonių atmintyje, kad buvai geras/paslaugus? Galbūt tas tavo paprastas gestas žmogui suteiktų stiprybės gyventi? Jis tada būtų visą gyvenimą tau skolingas. O mano manymu, tai daug didingiau nei likti žmonių atmintyje kaip pikto žvilgsnio Alexui 🙂 Nieko asmeniško

  • Alex

   2017-01-24 at 22:57

   NEŽINOMOJI, dėkoju už tai, kad vis dar skaitai ir domies.

   • Agnė

    2021-01-13 at 22:09

    Mūsų netobulumas turi būti mums paskatinimas labiau pažinti save ir iš klaidų pasimokyti, pats procesas siekti norų, tikslų ir t.t. yra mūsų gyvenimas savaip kiekvienam tobulas🙂

  • MASTANČIOJI

   2017-01-25 at 13:01

   Nežinomoji, ar tikrai viską skaitėte? „Taip pat atsiprašau dėl to, kad skaitant mano straipsnius reikia galvoti daugiau, nei įprasta.“

   • Nežinomoji

    2017-01-25 at 19:04

    Dėkoju, kad teiraujatės 🙂 Skaičiau ir kol jūs mąstote aš jau seniai padariau išvadas. Turiu pasakyti, kad žmonės nevisad yra tokie, kokiais mes jau laikome 🙂

    • MASTANČIOJI

     2017-01-25 at 19:45

     Atrodo kad esate protingiausia pasaulyje. Tik žmonės niekada nebūna tokie, kokiais mes juos laikome 😉

     • Kan

      2017-03-17 at 20:39

      Fight!!!

   • Aiste

    2021-01-13 at 21:35

    Norejau skaityti dar ir dar.. O kodel? O todel blemba kad pasirodo esu tikra tingine.. Ir skaityti juk lengviau nei kazka daryt! Puiki knyga! Manau dar ne viena karta paskaitysiu!

   • Di

    2021-01-13 at 23:54

    Kai sirdy ramu ir gera – tai as vadinu idealumu! ❤️

  • Mindaugas

   2017-01-26 at 12:29

   Tai ką, susprogo Alex Monaco burbulas, vienam straipsnyje rašo, kad žmonės per daug naudoja: AŠ, bet šitame straipsnyje tamsta pasielgė ne kitaip.

  • Po šimts

   2017-01-28 at 05:14

   Nesvarbu, kad tiesa žiauri… O ar kažkas sakė, kad bus kitaip?… Šįkart įpatingai sunkiai skaitėsi. Bet ką prisitaikiau sau- tai tiesiog griežta tiesa. …Geriausi žodžiai iš viso straipsnio:
   „Tu gali pasiekti daugiau už kitus. Bet kad tai įvyktų, turi leisti sau elgtis kaip mokytojui. Žinau, kad tavo manymu tu nesi pasiruošęs, bet tai tėra tavo asmeninė nuomonė…“ Šitai ir man buvo nutikę gyvenime ir be reikalo …turėjau labiau savimi pasitikėti. ! nes suknisti veiksmai ilgainiui kartojami tampa įročiais ir norma.
   Jo. Pažadu iš savęs reikalauti daugiau.
   Bet žinai, kas neša, ant to ir krauna…
   Sumoku tavo sielai. Ačiū!

  • Po šimts

   2017-01-28 at 05:20

   Jau eilinį kartą galima įsitikinti, kad žmonėms ir lietuviams reikia daugiau jautrumo vieni kitiems, atjautos, supratimo ir gerų žodžių. Pagal statistiką lietuviai mažiausiai empatiški žmonės Europoj. Pamedituoti gal vertėtų 🙂 o ir yra sprendimai- nepatinka- neskaityk. Svarbu- nekenk.

   • Milda

    2020-05-08 at 04:03

    Ech…kaip mums norisi tos tobulybes…ir is kur tas nesamoningas perfekcionizmas,kas mums ji ikale i galva?? Pati kovoju su tuo kiek save pamenu..vis galvojau,kad cia gerai-leidzia tau tobulet,eit i prieki,stengtis..bet matau kad cia gaunas tokia kova su savim…tai tampa liga ir kad ir kiek pasiektum-vis atrodo negana,vis norisi geriau..Taip nepasidziaugi ne viena is savo mazu pergaliu..velniop ta tobuluma,taip keista kai visi vaiksto su kaukem,o kitame iesko to tikrumo,nuosirdumo,draugiskumo…Gal nusimetam tas kaukes,zmones,ka?

    • Kristina

     2021-01-15 at 09:30

     Pagaliau privertei mane pakelt sėdynę ir kažką daryt,o ne gailėtis savęs.Taip pat supratau,kad man visai ir nereikia to tobulumo,tiesiog noriu nugalėt savo baimes,kad toliau gyvenčiau,pradėčiau svajot ir nebijočiau suklyst.

  • 2021-01-15 at 02:46

   As manau Nezinomoji ne taip supratot straipsni,gaila kad neisigilinat ka skaitot.. Alex moko kaip myleti save kad ir koks esi,kad ir kokie tavo sugebejimai kad myleti save turi,ir kitiems esi reikalingas toks koks esi.Juk cia ne apie geruma kitiems kalbama.. Ir kad ir daro gerus darbus ar tie kas nuosirdiziai daro ir skelbia? Paaukoji gyvuneliams ir ka reikia ant fb sienos detis? Paaukoji mociutei prie parduotuves kur grybus,uogytes pardavineja ir vel privalai skelbtis? darydamas gerus darbus tiesiog jautiesi gerai kad gali kitiems padeti bet ne skelbtis kazkur.. Straipsnis yra tam kad zmogus suprastu koks jis yra mylimas,svarbus su visais trukumais ir privalumais,kad pasitikejima zmones susigrazintu kuri kazkur pamete.. Nezinau ar skaitysite komentara,bet man norejosi atrasyti,nes vel matau neteisybe 🙈🙉 o gal tik man taip atrodo 🙂 nezinau gal kiekvienas skirtingai viska suprantame 🙂

 11. Tadas

  2017-01-25 at 19:51

  Ačiū!

 12. JULIJA

  2017-01-26 at 13:43

  Super!!! 🙂

 13. Marija

  2017-01-26 at 13:45

  Stipriai.

 14. Andrius

  2017-01-27 at 10:14

  Nuostabi muzika. ACIU!!!!!!!

 15. Po šimts

  2017-01-28 at 05:21

  Nesvarbu, kad tiesa žiauri… O ar kažkas sakė, kad bus kitaip?… Šįkart įpatingai sunkiai skaitėsi. Bet ką prisitaikiau sau- tai tiesiog griežta tiesa. …Geriausi žodžiai iš viso straipsnio:
  “Tu gali pasiekti daugiau už kitus. Bet kad tai įvyktų, turi leisti sau elgtis kaip mokytojui. Žinau, kad tavo manymu tu nesi pasiruošęs, bet tai tėra tavo asmeninė nuomonė…” Šitai ir man buvo nutikę gyvenime ir be reikalo …turėjau labiau savimi pasitikėti. ! nes suknisti veiksmai ilgainiui kartojami tampa įročiais ir norma.
  Jo. Pažadu iš savęs reikalauti daugiau.
  Bet žinai, kas neša, ant to ir krauna…
  Sumoku tavo sielai. Ačiū!

  • Alex Monaco.lt

   2017-01-28 at 18:59

   IR TAU AČIŪ.

 16. Mona

  2017-02-12 at 22:01

  Ilgas straipsnis,graziai parasytas…bet kokia esme?
  kaip sviestas sviestuotas…kartais maziau yra daugiau 🙂

  • Ramunė

   2021-01-15 at 07:41

   „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 17. Martynas

  2017-02-28 at 03:07

  Bam! Geras spyris. Ačiū

 18. Justina

  2017-03-16 at 09:40

  Tobulumui nėra ribų, jos tik mūsų galvoje, bet jei jų neislaikysime mokysimės kasdien ir taip judėsime pirmyn. Svarbu niekada nesustoti judėti, mokytis, siekti 🙂

  • Inga Javelinga

   2017-03-16 at 11:14

   Judeti! Judeti! Eksperimentuoti! Testuoti! Judeti!

 19. Lina

  2017-03-16 at 10:15

  „Atsakymų paieškos – štai kas mus veda į priekį!“ Imu savaip suprasti apie ką tu… Visi mes esame tobuli tokie, kokie esame čia ir dabar, buvome vakar ar būsime rytoj. Mes esame tokie, nes įdėjome visą turėtą savo 100 proc. į savo dabarties realybę. Nuostabu, kad pas kiekvieną tas 100 proc. yra skirtingas. O ir mes patys vakar ir šiandien esame tokie patys 100 proc., bet tuo pačiu skirtingi jo sudėtimi. Įdomu kokia būsiu rytoj? Dar įdomiau tai, kad savo rytojų galiu modeliuoti jau dabar. Vesti save į priekį!

  • Inga Javelinga

   2017-03-16 at 11:13

   Puikiai pasakyta! 🙂

 20. Gintarė

  2017-03-16 at 13:19

  Nžn kas t.y. tobuli ir netobuli žmonės…Man tobulumas asocijuojasi su neįsispraudimu į kažkokius sugalvotus rėmus (ale taip turi būti, nes visi taip daro).

 21. Daiva

  2017-03-16 at 14:01

  Visiskai sutinku su tavim, kiekvienas savaip tobulas esam, tik reikia tai zinoti ir priimti. Tik klysdami einama link tobulybes.

 22. Gintare

  2017-03-16 at 15:59

  Kiekvieno tobulumas yra unikalus. Kas man yra tobula, kitam gali būti visiškai atvirkščiai. Tobulumo ieškojimas – savo galimybių ribų ieškojimas, išeinant iš komforto zonos. O šitų ribų, kaip žinome, nėra. Nors dažnai pagaunu save tobulumą vertinanti, kaip ateinantį iš išorės, o ne vidaus. Ir tada kyla pyktis, nepasitenkinimas savimi ir aplinka.

 23. Lina

  2017-03-16 at 17:15

  Perėjau kažkokį labirintą, bet daug tiesos ir spyris į subinę 🙂 AČIŪŪŪŪ

 24. Arùnė Šip

  2017-03-16 at 18:29

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 25. agne

  2017-03-16 at 19:11

  Blogiausia, kad zinome ko nereikia daryti, bet nedarome. Paprasciau remtis kitu pavyzdziais, bet ne visada jie ikvepia.

 26. Jone

  2017-03-16 at 19:32

  Man patinka netobuli žmonės, nes jie kitokie, o ne standartinio tipo 🙂

 27. Gytautė

  2017-03-16 at 21:01

  Tas, kuris vienam yra tobulas, kitam gali buti nuobodus ir visiskai nepatrauklus ir atvirksciai, nes visi mes labai skirtingi ir savaip suvokiam tobulybe. O savojo tobulumo siekimas geras tuo, kad isbandai save, savo galimybes, ismoksti nauju dalyku. Svarbiausia visame tame nepaskesti, moketi atsipalaiduoti ir nebijoti buti savimi, tokiu tobulu, koks tuo momentu esi 🙂

 28. RENATA

  2017-03-16 at 21:19

  Tobulas žmogus man yra tas žmogus,kuris dega aistra daryti tai,kas patinka,ir dega meile savo gyvenimui,visiškai negalvodamas apie kitus ir nesistengdamas nuolat įsėsti į šių dienų traukinį, kuriuo važiuoja žmonės, sąmoningai norintys tapti tokie kaip visi, kaip dauguma, pasiduodantys šiandienos „madai“.

 29. Asra

  2017-03-17 at 00:55

  Ir as nesu tobula, turiu daug trūkumų, bet man jie netrugdo gyventi.

 30. Irma Vo

  2017-03-17 at 07:38

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 31. Ieva

  2017-03-17 at 07:49

  Man patiko mintis, kad tobulumas slypi netobulume. Pritaikysiu ją sau. Ačiū, kad esate netobuli :*

 32. Lina

  2017-03-17 at 08:41

  Nuo dabar man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta. Straipsnis awesome!!!! Ačiū Tau. kad turiu galimybę po truputį keisti požiūrį į įsisenėjusias normas! 🙂

 33. Laura

  2017-03-17 at 09:48

  O kas nustato/apsprendzia tobuluma? 🙂 Man tobulumas daznai asocijuojasi su kitu primetamomis normomis, nusistatymais – nes pagal juos, jei atitinki tai – tu tobulas! Bet yra mazas BET… tobulas jiems, o kaip sau?
  Reikia nemazai drasos priimti save ir buti savimi – tokiu nuostabiu netobulu 🙂 As tobula savo netobulumu ir tuo didziuojuosi!

 34. Erika

  2017-03-17 at 09:55

  Nėra tobulų žmonių (nors kitiems atrodo priešingai). Susidarome tokią nuomonę (apie tobulus ir ne), nes mėgstame spręsti apie knygą iš viršelio. Bet kai susipažįsti su savo idealu / tobuluoju’ -ąja, supranti, kad ech, jis/ji toks pats kaip ir aš ir tai veža :)) Aš už išskirtinumą!

 35. Lauryna

  2017-03-17 at 09:58

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 36. Roma

  2017-03-17 at 10:10

  Perskaičiau ir supratau.Buvimas savimi priėmimas saves toks koks esi-tai Tobulumas!

 37. Renata

  2017-03-17 at 10:43

  Tobulumas slypi netobulume. Ir tuom viskas pasakyta 🙂 Vis tik, manau, kad yra gerai turėti tam tikrą savęs geresnio matymą, nes tai veda į augimą, norą mokytis ir tobulinti savo įgūdžius. Tik reikia nepamiršti mėgautis tuo savęs auginimu dabar, o ne laukiant kai bus pasiektas kažkoks rezulatatas.
  Ir dar.. džiaugiuosi už tave Alexai, kad gimiai ir augai tokioje aplinkoje, kur tave myli netobulą.. deja ne kiekvienam pasiseka taip, todėl ir išmokstam būti „tobuli“ pagal kažkieno primestus tobulumo kriterijus, nes šeimos nepasirinksi, o išsižadėti savo kraujo būtų kvaila…

 38. Živilė

  2017-03-17 at 11:12

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta

 39. Rasa

  2017-03-17 at 11:33

  Yra posakis, „Tobulumui ribų nėra“, tai kaip ir atspindi, kad nėra vieno tobulumo modelio. Mes, visa visata, yra skirtingi ir kažkuo kartai panašūs. Išlikime savimi ir priimkime aplinkinius, išklausykime, mylėkime ir nesigraužkime, o judėkime pirmyn, kas benutiktų. Turėkime savo svajonių, siekime jų ir gyvenimas pražys įvairiomis spalvomis ir patirsime daug nuotykių.

 40. Manta

  2017-03-17 at 12:09

  Kaip visada viskas labai laiku ir vietoj. Šiuo metu mano pagrindinis tikslas ir yra išmokti atsipalaiduoti ir paprasčiau į viską pažvelgti. Nekontroliuoti ir tiek daug nebegalvoti. Ačiū, Aleksai, už įkvepiančias mintis!

 41. Routha

  2017-03-17 at 12:19

  Žaviuosi žmonėmis, plaukančiais prieš srovę.

 42. Laura

  2017-03-17 at 12:44

  Sykiais gyvenimas iškrečia pokštą: pripažįstame tik geriausią kokybę, ją ir gauname. – Somerset Maughan. Man tobulumas, slypi paprastume. Sinchroniškas paukščių skrydis, trunkantis keletą akimirkų – atrodo tobulas. Tačiau tai tik akimirka…. o posakis „Tobulumui ribų nėra“, man asocijuojasi, kad ir pačio tobulumo nėra, tai daugiau siekis, susikurta iliuziją, jeigu prie jos per stipriai prisiriši, nepastebėsi, kaip ir gyvenimas prabėgs ir vis atrodys, kad jis nėra tobulas…

 43. Giedrė

  2017-03-17 at 12:44

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“ Atėjom į žemę žemiškam gyvenimui ir turim ji nugyventi žemiškai, su savo klaidom, nuopuoliais ir palikilimais, įdomis ir privalumais, todėl mes esame įdomus ir gyvenimas įdomus.

 44. Judita

  2017-03-17 at 13:18

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

  • Aurelija

   2021-03-14 at 00:06

   Man taip pat patinka netobuli žmonės. Jie įdomūs ir neatsibosta 😊

 45. Daina

  2017-03-17 at 13:43

  Žaviuosi netobulais žmonėmis, kurie nebijo tokiais būti. Nes jie yra įdomūs ir neatsibosta

 46. jurgita

  2017-03-17 at 14:03

  Man patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta 🙂

 47. Beata

  2017-03-17 at 15:21

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta

 48. Iveta

  2017-03-17 at 17:30

  Tiesą sakant, visada jaučiau ne itin pagrįstą priešiškumą Tavo straipsniams, rašymo stiliui ir būdui perteikti mintis. Tikrai nesu skaičiusi visų Tavo straipsnių ir nenoriu kritikuoti, bet kiekvienas juk esame skirtingas skaitytojas, ir kiekvienam „limpa“ skirtingi dalykai, ar ne? 🙂 Tad, Tavo minčių perteikimas man „nelipo“, atrodė šiek tiek akiplėšiškai numestas „žemiau“ esantiems. Bet šis straipsnis man net labai patiko, manau, jį paskaityti reikėtų ir dažniau negu tik peržvelgti, gauti įkvėpimo ir vėl užmiršti. Šiuo atveju ir visi kreipiniai į skaitytoją, kaip į tinginį ar panašiai, labai tinka ir tarnauja kaip spyris į užpakalį pačiam pradėti veikti. Visiškai pritariu, jog nereikia stengtis būti tobulais. Ir paradoksalu, bet pati esu perfekcionistė ir idealistė.. 🙂 Ir šios mano savybės tikrai sukelia sunkumų gyvenime, nepavykus ko nors padaryti tobulai, visuomet kenčia mano pasitikėjimas ir savivertė. O vis dėlto tikrai suvokiu, jog idealumo siekti nereikia ir kiekvieną kartą tobuli nebūsime. Norėčiau labiau prisijaukinti mintis apie netobulumą ir jame slypinčią naudą bei grožį į kasdienį gyvenimą ir mąstymą. Ir iš tikro, nuostabu, kad netobulumą galima prilyginti įdomumui – visuomet labiausiai ir norėjau būti įdomi ir aplinkoje ieškoti įdomumo, kokios nors stimuliacijos savo žingeidumui. Kada suvoki, kaip neįdomu būtų, jei viskas aplink būtų tobula, tikrai pradedi vertint ir kiekvieną netobulumą, tiek aplinkoje, tiek savyje. Kiekviena klaida tampa gyvenimo paįvairinimu, sužadina mus. Tad, tikrai netgi galima džiaugtis, kad turim galimybę būti netobuli, skirtingi, klystantys.. 🙂

 49. Laura

  2017-03-17 at 19:28

  Tobulumo reikia tiems, kurie neturi smegenų 🙂 Na, o aš būsiu netobula, bet atvira prieš save ir žmones, kuriems esu brangi tokia kokia esu.

 50. Vita

  2017-03-17 at 19:33

  Mmmm… susimąsčiau… Iš tiesų, ko norėjau visą gyvenimą, tai būti tobula, o gal tokia, kokie man atrodė „tobuli“ žmonės. Tačiau kas dieną dirbdama su misijomis, kas dieną pažindama naujus žmones, atrasdama naujas drauges suprantu, kad tobulumas tai nėra įšvaizda, bendravimas, manieros ir t.t. Kiekvienas žmogus yra UNIKALUS, ir tai jį daro TOBULU. Juk nėra svarbu, kaip Tu atrodai, ką Tu moki, ko sieki, kad Tu nesi toks kaip visi, bet Tu esi toks tik vienas, ir Tu TOBULAS!!!! 🙂

 51. Giedrė

  2017-03-17 at 19:36

  Tobulų žmonių nėra. Nes tobulumas yra sąlyginis dalykas, kurį kiekvienas suvokia skirtingai – jei man kažkas atrodys tobula, kitam neatrodys. Todėl tobulumo kitiems siekti nereikėtų, tačiau niekas neuždraudė siekti tobulumo sau. Dirbk, stenkis, siek, veik dėl savęs, tam kad TU jaustumeis gerai, negalvodamas, kaip tavo veiksmus vertins kiti.
  Šis tekstas tikrai įkvepia motyvuojančioms mintims, sunkesnė užduotis jas tokias išlaikyti ilgiau nei valandą.

 52. Marija

  2017-03-17 at 19:45

  Blem, tavo straipsnis tikrai supurte mano samone.
  Dar siandien galvojau, koks sudetingas mano gyvenimas, visos ateities iliuzijos subyrejo kaip kortu namelis. Net negalejau patiketi, kad viskas gali is niekur nieko apsiversti aukstyn kojom. Masciau, o ka kiti pagalvos, ka sakys… Bet dabar velniop tuos kitus.
  Dabar dziaugiuosi, nes gyvenu tikrai idomu ir nenuspejama gyvenima, o svarbiausia, kad suzinojau, jog yra zmoniu, kurie, kad ir kokios problemos ar bedos uzpuls, pades man ir palaikys mane 🙂

 53. Miglė

  2017-03-17 at 19:51

  Alex, perskaičiau šį ilgą tekstą…jis įdomus, kitoks, neįprastas ir sukeliantis, kaip tu paminėjai „intelektualinį orgazmą“. Lenkiuosi Tau žemai, vien dėl priežasties, kad tu drąsiai rodai savo minusus, savo netobulumą. Tai tikrai žavu!!!! Pagarba.
  Turiu pridurti, kad ir aš labai mėgstu sakyti AŠ, todėl pasidalinsiu savo pasiekimu – AŠ irgi nebijau būti netobula. Nes AŠ esu AŠ.
  Tačiau, visgi, galvoju, kad keliavimas link tobulumo yra PALYGINAMAS su progresu. Todėl žodis TOBULYBĖ neturi būti išmetamas iš mūsų kalbos. Pabrėžiu – garantuoju, kad mes nė vienas nepasiekiam tos tobulybės, tačiau tai yra kažkas, kas mus stumia į priekį ir panaikina baimę klysti..
  AČIŪ! 🙂

 54. IEVA D.

  2017-03-17 at 20:29

  wow!

 55. Regina

  2017-03-17 at 20:51

  : „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 56. Gundė

  2017-03-17 at 22:25

  Man patinka netobuli žmonės ir straipsnio mintis gera bei priverčianti susimastyti.
  Bet kam ta reklama straipsnyje ir „milijonas“ šauktukų ir klaustukų…

 57. Irma

  2017-03-17 at 23:37

  Prisipažinsiu – anksčiau labai siekiau tobulumo tiek savo atliekamoms veiklos, tiek sau, kaip asmenybei, kritiškai vertinau savo išvaizdą ir norėjau tobulumo. Ir gyvenimo draugo labai norėjau TOBULO, tokio, kokį aš įsivaizdavau 🙂 jaučiau nepasitenkinimą savimi, nes jaučiau netobulumą.
  Vis tik atėjo toks metas, kai žiūrėjau į tuos, mano akimis, tobulus žmones, ir pajutau, kad juose lyg trūktų laimės (gal tiesiog toks metas pasitaikė). Tada pagalvojau apie save ir supratau, kad mane tobulumas varžo ir po to pradėjau vertinti savo netobulumus-keistenybes, man jos pradėjo patikti. Kituose žmonėse man taip pat pradėjo patikti jų keistenybės tiek viduje, tiek išorėje, man jie spalvingi atrodo 🙂 man jie tikri atrodo 🙂 tiesa, aš ir anksčiau vertinau kiekvieną žmogų, jų patirtis, mąstymą, pomėgius, bet po supratimo, kad man patinka netobulumas, dar labiau vertinu savitus žmones, patinka susipažinti su gana skirtingais žmonėmis.
  Tenka prisipažinti ir vėl – kai kuriose gyvenimo srityse tobulumo siekiu, bet jau leidžiu sau ir suklysti. Dėka šio dalyko jaučiuosi laisviau nei anksčiau.

  Šis straipsnis vėl atgaivino mintis apie netobulumą, patiko man jis.
  Ir tikrai, netobuli žmonės yra įdomūs 🙂

  Ačiū!

 58. Jurgita

  2017-03-17 at 23:43

  Alex, tu neteisus. Tavo noras būti netobulu yra kvailas(beveik). Netobulumas yra didelė klaida, nekenčiu netobulų žmonių! Pati noriu būti tobula ir atitikti visus įsivaizduojamus parametrus – tik tada būsiu laiminga! Ir man praktiškai jau ne daug beliko… 😉

 59. Lina

  2017-03-18 at 00:52

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 60. Sonata

  2017-03-18 at 10:54

  Alex, daug kas tavo straipsnyje surezonavo. Nuojauta kuzda, kad tapus savo gyvenime roziniu kiaulioku, tai padetu gyventi geriau, pilniau, skaniau, labiau atsipalaidavus…. jau uzuodziu ta vidine veikimo laisve! Bet kol kas globoju viduje labai stipru perfekcionizmo monstra, vidini kritika, kurio deka esu savo gyvenimo stabdziu, todel meluociau sau jei pasirinkciau komentarus nr. 2 ar 3. Dabar esu komentaras nr 1

 61. 2017-03-18 at 12:42

  Kai įmanoma, kad antrąkart skaitant naujus dalykus atrandu! Geras. Gilios mintys, bet supratau. Labai gurudžiškai perteikta išmintis. Bravo. Paprasti dalykai, tik reikia atkreipti dėmesį!
  Ačiū. Įkvėpė.
  Apie idealuma, manau, kai žmogus siekia ir pasiekia savo svajoniu, tada jis ir tampa tobulas:)

 62. 2017-03-18 at 13:04

  Kitas klausimas- o koki vaizda matote, kai galvojate apie tobuluma? Dievulis stebukladarys su barzda? Lėlytė gražuolytė? Supermenas?
  Manau …. Alex, aš nenoriu pripažinti, kad netobulumas yra jėga, juk aš taip jo siekiu!!!!!!!!!!!!! Bet …..tikriausiai tu teisus… būtent ! netobuli žmonės yra unikalūs ir idomūs! Būtent!!!! Juk tobulybei ribu nėra!!!!!:DDDD cha cha!!!!!aš supratau!!!!!! Kai aš sakau, kad siekiu tobulybės, aš siekiu tobulėti, link saves idealo, tikslu igyvendinimo!! Aš nesu tobula, o gal ir esu?! Koks skirtumas!!!! 😀 Tai nekeičia mano noro tobulėti. Galu gale, aš ir kojas , rankas turiu. Wow, tas žmogus( Nikas) tikrai nepalūžo, ir tai visiem parodė.
  Darau išvada- tobulumas – filosofinis klausimas:D
  Ir galiai manau, kad tu, Alex, per daug atskiri vidu nuo išorės. Juk galima siekti abieju pusiausvyros, ir tobulos tobulybės. Tai ir yra siekiamybė. Man. O jums kaip?:)

 63. Leta

  2017-03-18 at 13:24

  Kiekvienas turi savitą išraiškos braižą ir niekam nesuteikta teisė reikalauti iš kito tobulumo. O ko kam reikia ir kiek nori, renkasi patys. Todėl manau pasaulis margas, o asmenybės dar margesnės 🙂 Yra gera kai gali išlikti tolerantišku ir savimi. Ačiū už mintis išsakytas straipsnyje.

 64. Dovile

  2017-03-18 at 17:15

  Kiekvienas zmogus yra savotiskas ir savaip tobulas. Tai , kad musu su tuo zmogumi poziuriai ar nuomenes nesutampa, nepadaro jo moaziau tobulu. daznai tokie zmones dar ir ikvepia susimastyti apie tokius dalykus , i kuriuos anksciau net demesio neatkreipdavai … benravimas su skirtingais zmonemis praturtina Tavo paties vidu 🙂

 65. Aiste

  2017-03-18 at 18:10

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta

 66. Virmantė

  2017-03-18 at 20:26

  Manau, kad tobulumo siekimas įdeda į „rėmus“, į įvestų standartų patenkinimą.. O kam reikia kažkam pataikauti? Juk ne dėl to žmogus tampa laimingas.. Kiekvienas žmogus yra savaip gražus, nes kiekvienas yra tobulas tik jam vienam ypatingu būdu – vienas gali kepti skaniausius pyragus, kitas mokėti rašyti fantastiškas knygas ar daryti pasakiškai skanią kavą, o kitas mokėti puikiai išklausyti.. ir tai yra tikrasis tobulumas, kas įneša savotišką chaosą ir padaro pasaulį daug margesnį. Ir tai turėtų skatinti kiekvieną ieškoti ir atrasti savo netobulumą, savo stipriają pusę, atskleisti tikrąjį save!

  • 2017-03-19 at 22:04

   Visiškai sutinku:)

 67. Monika

  2017-03-18 at 20:32

  Kiekvienas jau yra tobulas ir net su visomis savo silpnybėmis, kurios dažnai būna ir dar labai žavios bei įdomios, reik tik nustot galvot pagal kažkokius visuotonus brukamus „tobulumo standartus“…tad iš esmės taip -netobuli žmonės yra įdomūs ir nuostabūs, tik reik šiek tiek savo mintis, programas pravalyt, kad tai pamatyt…:)

 68. G

  2017-03-19 at 04:47

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.!!!

  jo! NEreikia buti tobula.. labai seniai visko norejau butent pagal taisykles. viska ismokti tobulai, gaminti visada turi pavykti, mokantis kalbos – tarti be akcento, siuti be jokio nukrypimo, vairuojant be jokios klaideles, kol vienas zmogus man tai ir pasake – nesistenk buti tobula, net as padarau klaidu (30 metu stazas). ir tai tiesa. tas tobulumo siekis kaip tik stabdo!! >:/ imant tuos pacius pavydzius, gaminant galima atrasti kazka nauja ir galbut labiau patinkancio nei pagal recepta, nesklandumai istarti viena sunkia fraze be klaidu, stabdo ismokti kitas 5, taciau lengvai isimenamas, vairuojant susikoncentravus i tai, ka praleidai, galima issaukti didesni ir pavojingesni ivyki, nei tiesiog pirmaji pamirsus ir toliau susikoncentravus i kelia. ACIU 😉

  • 2017-03-19 at 22:04

   Super!

 69. Rita

  2017-03-20 at 09:59

  Būtent dėl to ir esu ČIA!!! Noriu tapti laisva ! Nuo kažkieno standartų ,nuomonių, nuo savo “ remu“ , ir dabar dar žinau , kad dar ir nuo “ tobulumo “ siekimo 🙂

 70. Juste

  2017-03-22 at 11:21

  Sis straipsnis istikruju priverte mane susimastyt, kad turiu veikt. Paskutiniu metu tapau nuolat del Kazko verkslenancia,bet nebekovojancia kaip seniau. Nuo siandien viskas bus kitaip!! Pazadu pirmiausia sau!:-)

 71. Mona

  2017-04-04 at 21:34

  Komentaras nr. 2: „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“ Ir dar noriu pakartoti ištrauką iš straipsnio:

  Velniop tobulą gyvenimą!

  Kai kurie žmonės nuolat skundžiasi, kad gyvenimas nėra tobulas. Velniop tobulą gyvenimą!!! Mano supratimu, gyvenimas neturi būti paskendęs meduje. Jis turėtų būti įvairus: juokingas, sarkastiškas ir nesuprantamas. Atsakymų paieškos – štai kas mus veda į priekį! Supranti apie ką aš? Tik supratęs, kad gyvenimas privalo būti mįslingas ir problematiškas, o ne tik tobulas, tu pats užsigeisi daugiau iššūkių. Tik užsinorėjęs daugiau iššūkių, tu pajusi krūtinėje didžiausią norą SU – KLYS – TI ir vėl ATSISTOTI!))))))))))

 72. Rita

  2017-04-10 at 03:51

  didžiają dalį sekmadienio nakties skyriau perskaityti Alex straipsniams, nekeista pačiai, bet norėjosi taip neatsilikti nuo visų užduočių ir info, tik tiek 🙂 manęs nustebinti niekuo neįmanoma, daug kas išgyventa, tai tavo mintys man kai kurios itin artimos, manau, kas nėra kai ko patyręs ( tu suprasi) , nelabai supras ir rašys išvedžiojimus, jauni dar 🙂 , nemalonu skaityt komentarus ir matyt rašančių pavydą, susireikšminimą, save vadinti tobulais daugiau nei juokinga 😀 , kiekvienam savo, ne visiems iš aukščiau duota kai kurie dalykai, visi skirtingi, taip yra taip ir … ačiū už naujai atrastą muzikos puslapį, na, judam toliau, nesnaudžiam, už mus niekas nieko nepadarys, žmogus taip sukurtas, kad turi pats kelt subinę 😀 atvirai pasakius tingiu ir noriu poilsio, bet jo nenusimato dar kokį pusmetį, visiems išminties ir sėkmės 🙂

 73. Egle

  2017-04-21 at 10:27

  Netobulumui nėra RIBŲ 😉 Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta. Gaila, kad anksčiau to nespratau…

 74. Rita

  2017-04-21 at 11:00

  Ačiū ! Kekviena ryta uzveda ant geresnes nuotaikos,pozityvumo.Super!

 75. Virginija

  2017-04-21 at 11:02

  Paskutiniu metu daug apie tai galvoju. Galvoju ko imtis gyvenime… Ir kad ir ką galvočiau jaučiuosi vidutinybe. Moku visko labai daug, bet visko po truputį dėl to nežinau kur pasiduoti. Tobulumo siekimas atrodo kaip neblogas variantas, bet galvodama, kad tobulas žmogus turi viską išmanyti ir visko mokėti galų gale nieko nebežinau. Kažkada tobulumą laikiau siekiamybe ir tai yra mano stabdis. Bandydama atitikti kažkokius nerealius standartus iš tikrųjų pati nebežinau ko iš savęs noriu. Todėl dabar turiu išmokti nesiekti tobulumo ir net nežinodama ką darau, daryti…

 76. NAKRI

  2017-04-21 at 16:05

  Nematau prasmės siekti tobulybės – kas vienam tobula, kitam ne.

 77. Gabrielė

  2017-04-21 at 16:13

  Dėl netobulumo ir mylime žmones!!! Nesu tobula , veiksmai netobuli nu ir koks skirtumas. Galiu tiesiog suprasdama tuo džiaugtis, lengviau į viską žiūrėti, kam statyti save į tam tikrus rėmus?! Relax ir mėgaujames gyvenimu <3

 78. Sigita

  2017-04-21 at 16:37

  tobuli zmones, daro daugiau nesamoniu ( tik jie isivaizduoja, kad tobulai jas maskuoja:) beto tobulieji rusiuoja zmones kaip grybus, pirma rusis, antra rusis, treciarusiai ir kita. netobuli man labai simpatiski, nes jie yra TIKRI ir nebijo buti savimi. O salia tobuluju jausites prastai, todel, kad remai visada taip privercia jaustis, bet mes juk esam laisvi zmones, kam mum tie remai, palikim juos tobuliesiems. Jie viska tiksliai nusipieshe, bet nuo to jiems patiems jau bloga ( bet nepasisakys ta tema:) man labai patiko pavyzdys su fordu, as pati turejau ford sierra, mano pirmoji masina, kaip as ja… tebemyliu! 🙂 mano baltoji gulbela 🙂 kokia smagiau parudijus, kaip prastai jungesi begiai ( tik as juos ir zinojau kaip imusht is kokio trecio karto 🙂 dar mano brolis zinojo jis ja man ir padovanojo, paskui brolis turejo ne viena geleziuka, bet nei retas prabangus mersas niekas jam sake tokio dziaugsmo nekele, kaip gulbele pravaziavusi tiek kilometru, kiek prasuke subyretu ferariai 🙂 o gulbele vis plauke… Svarbiausia kas vairuoja, o ne ka tu vairuoji. As ir dabar sesciau ir vaziuociau su ja, as nesergu liga ka zmones pasakys, bet dabar jau mano masinyte i geleziukus isvaziavo…amzina jai atilsi…o kaip mums pavydedavo mersai su bemvais, nes as buvau imetusi geriausius basavykus su stipriakais 🙂 ir nuvaziavus pas mociute i kaima, niekas neidavo i kulturke 🙂 nes galedavome atsidaryti bagazine ir langus bei pasidaryti diskoteka prie ezero su geriausiais draugais (visi ferariai vazineja vienisi arba su kruva netikru draugu) o as turejau geros nuotaikos sukelejus salia:) paskui as visus isveziodavau, gryzdavau kad ir 10 kartu, kaip as megstu but uz vairo net drebedavau is laimes 🙂 siai dienai viskas truputi pasikeite, as kitoje salyje ir mano teises giliai miega nors masina ir turime, as sau isikaliau i galva kad kaire puse as nemoku vairuoti 🙂 nezinau is kir sita siena, gal kai turi vaika, tampi atsargesne, as taip dziaugiuosi paciu vaziavimu esu keleta ratu prasukusi salia namu, bet tai ir visi pasiekimai kolkas…iki autostrados dar toli,prasysiu pagalbos kas nugalejot sita isikalbejima,gal duosit zinot;)

 79. Ernesta

  2017-04-21 at 17:20

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 80. Modesta

  2017-04-21 at 19:56

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 81. Vaida

  2017-04-21 at 20:35

  Nieko nėra nuostabiau už originalų, geranorišką ir netobulą žmogų!

 82. Marija

  2017-04-21 at 20:38

  Taip pritariu, nesitengiu būti tobula ir nesiekiu tobulumo ir išvis kas tą sąvoką sugalvojo?!

 83. Sandra

  2017-04-21 at 21:55

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

  • Lina

   2021-03-12 at 09:47

   Man taipat patinka netobuli žmonės. Jie įdomūs neatsibosta:)

 84. Joana

  2017-04-22 at 00:17

  Netobulumas lygus tobulumui, kuo labiau tobulėju, tuo stipriau supratu, kad netobulesnė esu ir man patinka! Žmogus plaukdamas į kitą krantą jau moka plaukti (yra tobulas?), viskas ko jam trūksta – troškimas tą krantą pasiekti. O jeigu, tas žmogus lenktyniauja? Ar jis elgsis kaip šalia plaukiantis varžovas? Jeigu, tas žmogus atsisuktų ir pamatytų save, o akyse įsitikinimus žmonių, kurie gyvena pagal kitų sukurtus šablonus? Hey, ne pralaimėti/laimėti žaidi, o įveikti savo tobulumo supratimą, kuris net nepriklauso tau. Tobulai nemėgstu t>ouuo.

 85. Asta

  2017-04-22 at 09:14

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 86. Edz

  2017-04-22 at 19:45

  3: Alex, tu neteisus. Tavo noras būti netobulu yra tiesiog tobulas. Tikrasis tobulumas slypi tik netobulume. Netobulumas kuria tobulumą …

 87. Jura

  2017-04-23 at 07:33

  Man patinka netobuli žmonės

 88. M

  2017-04-24 at 22:05

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 89. Sandra

  2017-04-25 at 09:14

  “Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 90. Aistė

  2017-05-11 at 20:19

  Mums, paprastiems ir netobuliems, tiesiog reikia kartais tokios painios rašliavos, kad suprastume regis pačius aiškiausius ir prieš tai suvoktus dalykus. Ačiū už žodžių kirčius ir vėl atvertas akis, ačiū už motyvaciją.
  Netobulai, sėkmės, Alexai!

 91. Gaivile

  2017-05-11 at 22:30

  Super. Aciu, Alex, tu ka tik privertei mane i kai ka pazvekgti is salies ir kitaip 🙂 Noriu buti netobula 🙂

 92. Jurgita

  2017-05-12 at 09:00

  Man taip pat patinka netobūli žmonės. Jie įdomūs ir neatsibosta.

 93. Ugnė

  2017-06-06 at 10:23

  Labai ačiū už proto įkrėtimą. Reik pažinti save ir realizuoti save, o ne „lakstyti“ paskui tobuluosius.

 94. Augustina

  2017-06-24 at 10:06

  Reikia drąsos būti netobulu ir drąsos būti savimi. Apsimoka, tikrai. Tobuli žmonės galiausiai tampa neįdomūs, o gal įdomūs ir nebuvo?

 95. Agnietė

  2017-06-24 at 12:56

  Laisvas laisvos Jillian Michaels (nežinau, gal ir ji iš kažko pasiskolino tą mintį) citatos, kuri mane įkvepia, vertimas:
  ‘Tobulumas užknisa. Tobulumas yra nuobodus antrarūšis dalykas. Žinai, kas yra svarbu? Tu ir tavo kasdienės pastangos visame, ką darai. Pastangos gyventi savo gyvenimą. Ne tobulą, o savo.’

 96. Kristina

  2017-06-24 at 15:56

  Man nepatiko šitas straipsnis.

 97. Migle

  2017-06-24 at 16:38

  Taip. Velniop tobulumą! Jis tiesiog neegzistuoja. Juk kiek žmonių, tiek ir nuomonių kas yra tobulas gyvenimas, kas yra tobulas žmogus, koks yra tobulas darbas ar tobuli santykiai. Ir visi esame teisūs, nes tobulumo tiesiog NĖRA.

 98. Aiste

  2017-06-24 at 20:05

  ‘Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“
  Apie tobuluma as siandiena suzinojau naujo!! ir man sokas totalus!!! Bet jis velniai rautu!!’ Teisus!!!!!

 99. Jurate

  2017-06-24 at 22:44

  Tobulumas mane visada vargino, aš jo visada siekiu . Man net sienos išdaužytos turi būti . Aš nzn ar man pavyks jo atsikratyti…..

 100. Agnė

  2017-06-25 at 10:32

  Brangus Aleksai, tavo straipsniai, kaip visada nuostabūs. Tavo mintys apie netobulumą tokios įkvepiančios, kad pati trykštu noru būti netobula. Noriu iššūkių, kad galėčiau mėgautis jų įveikimo procesu. Yeh rock baby !

 101. Rugile

  2017-06-25 at 13:12

  Velniop tobula gyvenima! – Stai mano naujas moto!

 102. Larisa

  2017-06-25 at 21:05

  supratau, kad reikia kazka daryti: megzti, siuti, virtti, rasyti knyga, piesti, lipdyti ….tik negalima leisti smegenims „uzmigti“ ir tinginiauti

 103. Samanta

  2017-06-26 at 15:34

  Nereikia būti tobulam žmogui,klaidos ir sunkūs išbandymai gyvenime priverčia susimąstyti ir daryti pokyčius į gerąją pusę.

 104. Kristina

  2017-06-26 at 21:15

  Daug tiesos čia parašyta. Būtų nuostabu, jei būtų taip lengva imti ir nesiekti tobulumo. Tik kaip susidraugauti ar nudėti tą kritiką viduje, kuris tik ir laukia progos pasišaipyti iš tavo klaidų ir netobulumo.

 105. Agnė

  2017-06-27 at 13:32

  Tobulumas, kas sukūrė šį žodį? 🙂
  Juk kad ir kiek siektm vis tiek vis atrodys per mažai ir kad dar nepasiekei tobulumo.
  Manau, jog daryti geriausiai kaip gali ir tai bus „tobula“, juk esmė ne rezultate, o pačiame veiksme, juo norime ir galime mėgautis, o rezultatas tik parodo, kiek pastangų ir aistros įdėta yra.

 106. Ilona

  2017-07-08 at 17:53

  Kuo toliau, tuo labiau man patinka netobuli žmonės. Pastaruoju metu įsitikinau, kiek daug galiu padaryti ir kokia esu laisva, laiminga, kai nesistengiu būti/ atrodyti/ elgtis tobulai.

 107. Ilona

  2017-07-23 at 20:22

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 108. VIKA

  2017-09-19 at 15:05

  Tobula yra tai ,kad visi skirtingi ir savaip tobuli. Tobulumas netobulume!

 109. Lina

  2017-09-23 at 16:28

  Manau, kad Moterys, pirmiausia, turi klausyti savo Širdies. Bet tikrai klausyti ir Ją girdėti, veikti pagal Ją. Tuomet net ir savo netobulame Gyvenime pajausi pilnatvę 🙂

 110. Jurga

  2017-10-05 at 23:29

  Viskas, nutariau, kad žengiu vis dėlto teisingu keliu. Užteks būti tobulai. Ir aš noriu klysti…

 111. Kristina

  2017-11-20 at 02:20

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 112. Ingrida

  2018-01-03 at 16:45

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta

 113. Vaida

  2018-01-09 at 01:24

  Visi mes esam netobulai tobuli zmones. Kaip gamtoje yra ir tiesiu ir kreivu medziu, bet vistiek jie yra medziai. Taip ir zmones yra skirtingi, ir kiekvienas turi savu trukumu. Bet pasistenkime matyti zmonese tik grazius dalykus, nes grozis slypi ziurinciojo akyse. Manau verta ne tobulybes siekti, o tapti geriausia savo paties versija. Straipsnis patiko, Alex yra teisus.

 114. Natalija

  2018-12-02 at 09:44

  Supurtei smegenine!Priminei mane pacia.Turejau uz matematika 2 nes neejau atsakineti prie lentos!
  Buvau kovotoja nuo mazumes,teks ja pazadint.Tas noras buti tobulai uzliulojo mano vidine kovotoja,Vat iskur atsirado tas susiktas nepasitikejimas savimi.Gana!Tai bus nauja pradzia naujo gyvenimo.Sedziu asaros riedasi kur ta mergaite kuri nebijoj nieko.kur?…..

 115. Natalija

  2018-12-14 at 08:21

  Hmmmm.Siekdami buti tobuli ir bandydami itikt kitiem neretai atstumiame tuos kurie mus isties myli tokiai kokie esam.Is kur tas noras itikt?…

 116. Jurga

  2018-12-21 at 16:21

  Reikia velniškai daug drąsos ne tik būti netobulam, bet ir išdrįsti tai parodyti. Jeigu kažkas yra priimtina ir įprasta didžiąjai daugumai, dar nereiškia, kad tai iš tiesų gerai. Tai netgi nereiškia, kad visa tai veda mus pirmyn. Žaviuosi netobulais žmonėmis, kurie drįsta daryti, bandyti,o suklupę stojasi ir eina toliau.
  Kai kurie metų metus mokosi užsienio kalbos, bet taip ir nepradeda ja kalbėti, nes laukia, kol išmoks ją idealiai! Esmė tame, kad nekalbėdami jie jos niekada idealiai neišmoks. Tiesa pasakius jie labai prastai ją temokės (jeigu išvis)… Kad kažko išmoktume, turime keltis, eiti ir daryti. Klysti!

  • Laura

   2018-12-22 at 03:34

   Isdestet mano mintis, Jurga 🙂 Pritariu 100%. Deja, as pati esu tokia – siekiu tobulumo. Reikia ideti daug darbo, rimtas issukis 🙂

 117. Irma

  2018-12-21 at 17:47

  Su viskuo sutinku, tik įpročiai ir įsitikinimai kužda galvoje, kad „labai baisu keistis ir daryti ko nesi pratęs ir nebandęs, baisu būti nepriimtu kitų“. Bet suprantu ir palaikau pagrindinę mintį – tiesiog daryti ir būti. Tobulumo ir idealumo nėra, o jų apibūdinimai tik mano galvoje 🙂

 118. Jonita

  2018-12-23 at 09:06

  Mes kiekvienas savaip esam tobuli. Visi ieškom to tobulumo, bet tai darydami atrandame žymiai daugiau:siekiam tikslų, ieškom atsakymų, mokomės. Mes keičiamės

 119. Česlovas

  2019-01-13 at 23:32

  Labai geras straipsnis…

 120. Gediminas

  2019-01-29 at 20:52

  Super,kabina gerai,motyvuojantys straipsnei tavo Alex tikiu kad nevienam ipusigero vejoi smegenine,taip ir toliau

 121. Ausra

  2019-06-18 at 12:36

  Pasirodo elgiausi teisingai gyvendama netobula gyvenima,auginau viena sunu nenaudodama zodzio negalima.Sunus gyvenimui paruostas,pavyko vaisius netobulos motinos,…

 122. Monika

  2019-09-21 at 22:15

  Ačiū.

 123. Aivaras

  2019-11-25 at 23:51

  Dėkui.

 124. Palmira

  2020-04-17 at 00:57

  Dėkoju. Lauksiu Jūsų naujos knygos.
  „Bet aš nenoriu būti vienu iš 35 kambarių mokytoju, aš noriu sukurti visiškai naują 36 kambarį”

 125. Agnė

  2020-05-07 at 08:34

  Netobulumas veda link tikslo. Jei kurtume lygiai taip kaip sako kiti, tai butu ne musu, o ju kurinys. Reikia kurti taip kaip pats nori, su visomis klaidomis, nes jos yra Tavo. Todel kartais tycia darau priesingai nei man yra sakoma, nezinau ar tqi gerai. Bet as paaidarau del saves ir taip kaip as noriu.
  Netobulumas, tai nereiskia, kad negali savimi pasitiketi, tai reiskia eiti savo keliu, su savimi ir pasitikejimu del savo sprendimu, net jei klysti.

  • Kristina

   2021-01-15 at 13:30

   Nereikia siekti tobulumo, reikia būti savimi ir siekti savo tikslų. Ačiū, kad tai priminėte.

 126. Sigita

  2020-05-07 at 11:05

  Labai fainas straipsnis, labiausiai patiko tos dvi kiaulaitės, tokios natūralios ir labai savimi patenkinros būdamos tokios, kokios yra 🙂
  Renkuosi 2.variantą, man patinka netobuli žmonęs, jie įdomūs, įkvepiantys ir nenusibosta.

 127. Karolina

  2020-05-07 at 17:28

  Labai įkvepiantis straipsnis! Ir labai vertingos mintys, ypač paskutiniai du sakiniai man labai įsirėžė, jog „turi LEISTI sau būti mokytoju“. Ačiū.

 128. Aurelija

  2020-05-08 at 00:04

  Paprastumas ir netobulumas yra tobuliausia. O tiems, katrie mano esą geresni už kitus, nors elgiasi baisiau už laukinį gyvūną, tenoriu pasakyt „užjaučiu“ ☺️

  • Jurgita

   2021-01-13 at 09:55

   „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“ Tik netobulumas mus ir daro išskirtiniais, daro asmenybėmis, todėl ir esame kiekvienas savaip skirtingas, darome skirtingas klaidas, mokomės iš jų ir taip kas dien tampame geresne savo paties versija…

 129. audrone

  2020-05-08 at 01:11

  Pasaulis nėra tobulas, kaip ir nėra tobulų ir idealių žmonių.Tada būtume visi vienodi ir nieko nebenorėtume išmokti.Tas netobulumas ir veda žmones į priekį kažko naujo sužinoti.

 130. Kristina

  2020-05-08 at 13:19

  Netobulumas yra UNIKALUMAS! Aš alergiška tobulumui!

 131. Sigita

  2021-01-13 at 08:50

  Aciu, geras straipsnis 👌🏼❤️. Buvo idomu skaityti 👍.
  Tobulu zmoniu nera, jie tik isivaizduoja, kad yra tobuli ir ju gyvenimas tobulas, bet jie patys vargsta tai irodinedami kitiems

 132. Rima

  2021-01-13 at 15:44

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 133. Ramune

  2021-01-13 at 18:09

  Kaip bebūtų keista,bet mes vis stengiamės kopijuoti kitus,vis galvojame,kad jei jiems taip pasisekė,tai ir mums pasiseks.Tingime pakilti iį komforto zonos ir imtis veiksmų.Bijome nežinios ir atsakomybės.Puiki idėja sukurti 37 savo kambarį.Tai gali būti naujo plano dalis.Ačiū už stumtelėjimą į priekį

 134. Solveiga

  2021-01-13 at 20:42

  2 atasakymas

 135. Modesta

  2021-01-13 at 21:25

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 136. Daiva

  2021-01-13 at 22:50

  Mes siekiame dvasinės pažangos, o ne tobulumo. Įdomiausia ir yra pats procesas.

 137. Sonata

  2021-01-14 at 02:46

  taip!:) 🙂 🙂 🙂 🙂 aciukas labai!:) 🙂 🙂 🙂 🙂

 138. Ramune

  2021-01-14 at 07:25

  Mano nuomone, tobulų žmonių nėra ir nebus, bet kam to reikia?…mes visi netobuli ir savo netobulumais esame MES unikalios asmenybės.

 139. Kristina

  2021-01-14 at 08:54

  Man patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta!

 140. Greta

  2021-01-14 at 10:07

  Ko gero savo gyvenime nesu sutikusi tobulo žmogaus. Kai pasieki savo įsivaizduojamo tobulumo viršūnę, kas tada? Sustoja gyvenimas? 🙂 Kaip sakoma – tobulumui ribų nėra. Ačiū už straipsnį, tikrai įdomiai susiskaitė.

 141. Irena

  2021-01-14 at 10:38

  Man taip pat patinka netobuli žmonės!Jie įdomūs ir neatsibosta

 142. Davinija

  2021-01-14 at 11:39

  Kas reta man, straipsnis įkvėpė.Ačiū.

 143. Rūta

  2021-01-14 at 12:53

  Dėkui už straipsnį, buvo įdomu skaityti.
  Taip, manau nereikia būti tobulam, kad būtum įdomus kažkam. Visiems gyvenime sutiktiems žmonėms nepatiksi, bet juk tai normalu, visi mes skirtingi su savo gerom, keistom ar įdomiom savybėm. Manau svarbiausia patikti sau, o artimi žmonės (kurie pamils tave) turi tave mylėti toks koks esi, o ne apsimestinį variantą. Mylėkim gyvenimą, džiaukimės juo ir būkim tobuli tokie kokie esam!

 144. Kristina

  2021-01-14 at 14:26

  Perskaičius giliau susimąsčiau apie tai, kokia aš…siekiu iš sąvęs ir iš kitų tobulumo, įsistačius į kažkokius šablonus, rėmus…ir tikrai mano gyvenime tik juoda arba balta…Ačiū už straipsnį! Aš labai stengsiuosi ieškoti ir kitų spalvų

 145. Justė

  2021-01-14 at 15:34

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

 146. Ina

  2021-01-14 at 18:05

  Netobulume ir yra visas žavesys: kiekvienas savas individualumas yra tobulumas.

  • Jolita

   2021-01-15 at 10:40

   Sveiki 😉Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.

   • Sonata

    2021-01-15 at 13:22

    Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 147. Verutė

  2021-01-14 at 20:58

  Pasaulis yra tobulas su visais „netobulumais“. Nieko nėra netobulo, nes viskas yra tobula, jeigu jau reikia įvardinti 🙂

 148. Agnė

  2021-01-14 at 21:59

  Puikus straipsnis, tikrai tenka mąstyti skaitant, o ir jame atrandu savo gyvenimo dalelių. Pasistengsiu ir toliau siekti savo tikslų, svajonių. Vėl mylėti save. Vis labiau pamilti kitus su visais netobulumais. Išlysti iš tų žlugdančių kitų nuomonių apie mane.

 149. Edita

  2021-01-15 at 00:19

  Aciu! Nereikia buti tobulai, kad save mylėtum. Nereikia patikti visam pasauliui, kad pasiektum, tai ko nori.

 150. 2021-01-15 at 02:30

  Istikro net nezinau kas tas tobulumas,nes vienintelis ko siekiu buti tobula mama.Ir pykstu ant kitu zmoniu jei matau kaip neteisingai elgesi,kalba su vaikais,kaip juos skaudina ar izeidzia,ir jei dar pasakai pastaba,draugei ar draugui dar supyksta kaip mums tevai sake,su mumis tevai taup elgesi mes gavome i uzpakali,bet tai traumuoja vaika,jo pasitikejima,saviverte..Pikta kad net nesidomi,neskaito nei knygu bet aukleja taip kaip juos tevai auklejo,bet as noriu kad mano vaikas uzaugtu sveikas,savimi pasitikintis,laimingas,drasus ir bijau kazkur suklysti,ieskau informacijos,skaitau kaip geriau ir tinkamai pasielgti auginant vaika kad nepakenkti jam.. O siaip as esu savimi tokia kokia esu,nesistengiu kazkam itikti ar patikti,ir draugui sakiau kaip jis visada su savo kritika,arba su tuo kad nepavyks,nenusisnekek,padarysi klaida,sakiau nera tobulu zmoniu,visi klystam tik taip mes mokomes is klaidu,tik taip mes augame.Zinoma kad ir issakiau savo nuomone,bet mano pasitikejima sunaikino,atsirado kalnas baimiu.. Tai net nezinau ar siekimas vaikui gero,baime kazkur suklysti ar pyktis ant tu kurie neteisingai elgesi ar tai tobulumo siekimas,nes tikrai suvokiu kad visi suklystam,tik klysdami mes augame.

 151. Alina

  2021-01-15 at 08:49

  Straipsnis tikrai geras ir motyvuojantis.Drąsiai pripažystu sau jog esu tinginė ir nieko nesiimu.Ir dėl tobulumo taippat visada norėjau būti tobula, visiems gera visiems įtikti.Bet galų gale vistiek apšnekėdavo jog kokia esu netobula.Supratau tik viena dalyką turiu keisti strategiją-mastymą.Dzin kiti pirma Aš Aš Aš

 152. Karolina

  2021-01-15 at 09:03

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta 🙂

 153. Aušra

  2021-01-15 at 10:59

  Labai geras ir įkvepiantis straipsnis. Kiekvienas mes esame savaip tobuli ir nereikia ligiuotis į kitus, nes kiekvienas iš mūsų esame unikalūs ir tuom žavūs 🙂

 154. Danguoke

  2021-01-15 at 22:47

  Straipsnis nuostabus ir iš ties viskas tiesiai šviesiai parašyta. Tiesa sakant tas žmogutis be rankų ir kojų yra mano favoritas. Kaip bu uvo jyodai sunku, stebint jo viena iš motyvacijų, labai supykau ant savęs. Kuo aš skiriuosi nuo jo? Aišku fizinėmis galimybėmis aš pranašesnė,, tačiau ne aš turtuoke, o jis. Tiesa tokia, kad pasiekti kažko, nereikia laikyti kad kažkada perskaitysiu visas gudres knygas, tapsiu drasesne ir tada gal kažką keisiu. Manau bet ką esu užsibrėžęs siekti, turi pradėti čia ir dabar, nes rytojaus galui ir nebūti. Knygos ir kita motivacija, tampa tarsi kūno ir sielos penas, varomoji jėga. Ačiū Alex Monaco

 155. Neringa

  2021-01-16 at 01:02

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

  • Jurgita

   2021-03-12 at 08:16

   Tobulumui nėra ribų ir tobulų žmonių nebūna… Gal būt,kai kada mes ir atrodome sau tobuli, bet tai yra tik mūsų pačių nuomonė. Mes mokomės visą gyvenimą ir mirštame dar daug ko neišmokę. Todėl manau, reikia mėgautis gyvenimu ir tuom kokiais esame dabar! Mylėkime save ir kiekvieną savo artimą, su įdomis, su klaidomis, nes kas yra tobulas – tikslaus apibrėžimo nėra. Nebūkime tobuli – būkime Žmonėmis! Manau tai yra svarbiausia!

 156. Roma

  2021-01-16 at 12:53

  Alex AČIŪ Tau,
  Už visus tavo straipsnius,pozityvą,motyvaciją ir spyrius į šikna :)))
  Gerą nuotaiką,malonu rasti bendrų minčių žmonių,kuriems vienodai rodo,ką aplinkinei mano apie jų gyvenimą ar jų pasiekimus,svarbiausia kad tu esi laimingas savo gyvenimu.
  Tikri draugai niekada neatsigriaš,aišku tai tik vienetai.
  Užtenka,tik:TIKĖTI,MYLĖTI,GYVENTI.

 157. Laura

  2021-01-18 at 17:48

  Prieš dvi dienas nusipirkau ir perskaičiau „Sielos drabužiai“ knygą, man patiko. Alexo rašymo stilius man tinka, labai primena mano pačios rašlevas, tiesa, niekur nepublikuotas. Šis straipsnis ir supykdė, kai Alexas mane pavadino „sušikta tingine“, ir įkvėpė būti žmogumi, ne kiaule. Dėl „sušyktos“ nežinau, bet tinginės vardą, tarkim, priimu. Vis galvoju, nu ir chamas ir drąsus esi, Alexai, esi be proto įžvalgus ir įgijęs/pajutęs įtaigią strategiją žmoniškai paprasta ir suprantama kalba kalbėti, supurtyti, nesuklydai, turi gerbėjų visame pasaulyje. Na, o savo žavesiu ir stotu tirpdai daugelio moterų svajones ir fantazijas 🙂 (ne mano, bet žinau, ką rašau). Sveikinu, pagavai sėkmės žvaigždę, įdėjai pastangų, darbo ir oplia! Gerbiu už atvirumą. Šlovė netobulumui!

 158. Roberta

  2021-01-24 at 14:18

  Visa laika norejau buti tobula. Bet dabar tobulumas man nesvarbu. Norint buti tobulam viskas turi buti nepriekaištinga o tai varzo. Skaitau antra kart straipsni begalo patinka. Aciu

 159. Ingrida

  2021-03-12 at 09:37

  Perskaičius šitą straipsnį vienintelė mintis, kuri sukirbėjo, tai kiekvieno žmogaus netobulume ir yra tas tobulumas.

 160. Vitalija

  2021-03-12 at 09:37

  Kiekvienas esam savaip kažuo tobulas, jei nesam sušikti tinginiai.

 161. Gustė

  2021-03-12 at 20:53

  Ačiū už spyrį judėti pirmyn🙂

 162. Greta

  2021-03-12 at 21:26

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

 163. Živilė

  2021-03-12 at 22:24

  Tobulas netobulas… Visi esame unikalūs ir nepakartojami.

 164. Ilona

  2021-03-12 at 23:06

  Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta. Tavo žodžiai turėtų būti kasdien mano galvoje, tai lyg spyris į minkštąją vietelę, kad laikas judėti pirmyn ir išlipti iš juodos gyvenimo duobės.

 165. Darja

  2021-03-13 at 08:56

  Perskaičius straipsnį atsirado jausmas, kad susudėliojo mano situaciju dėlionė. Skaitydama, prisiminiau, kad išties buvo faina, įdomu, daug pasiekiau, nebuvo kaltės jausmo, kuomet nesekiau tobulumo. Bet pabandžiau kita kelia….Tobulumas-tai ne mano šalis 🙂 Aš myliu laisvę, ir pažiūrėjus į save, matau, kodėl ir kada nustojau būti savimi….

 166. Irma

  2021-03-13 at 17:50

  Pasiėmiau naudos iš tavo straipsnio

 167. Egle

  2021-03-14 at 01:36

  Atrodo, kad visa gyvenima ir elgiausi pagal save – netobulai ir nuolat klysdama, taciau…tai mane taip nuvargino ir isblaske, kad siandien as ne galiu pasakyti kas AS, nei koks mano tikslas, nei is vis ka veikiu.. netobulumas man siandien asocijuojasi su aplaidumu..:/

 168. Laura

  2021-03-14 at 21:36

  „Man taip pat patinka netobuli žmonės! Jie įdomūs ir neatsibosta.“

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt