Susisiekite su mumis

Vila prie jūros už 1 dolerį

9
Komentarai

Žinutė skelbime: „Parduodama vila prie jūros. Dviejų aukštų. Teritorijoje yra baseinas ir išpuoselėtas sodas. Kaina – 1 doleris“.

– Nesąmonė! – burbtelėjo benamis ir atsikratė laikraščio. Vaikštinėdamas po kiemus ir ieškodamas maisto, jis pamatė ant sienos pakabintą skelbimą: „Parduodama vila prie jūros. Dviejų aukštų. Teritorijoje yra baseinas ir išpuoselėtas sodas. Kaina – 1 doleris“.

– Turbūt klaida, – pagalvojo benamis ir nuėjo toliau murmėdamas. Praėjo valanda, ir netyčia jis pastebėjo milžinišką reklaminę iškabą: „Parduodama vila prie jūros. Dviejų aukštų. Su baseinu ir sodu. Kaina – 1 doleris“.

Benamiui pasidarė labai smalsu, gal tai koks žaidimas. Jis pagalvojo: „Koks gi beprotis galėjo tai parašyti?“, ir nusprendė tai patikrinti. Jis neturėjo, ko prarasti, išskyrus paskutinį dolerį kišenėje. Atėjęs pagal nurodytą adresą, jis pamatė 3 aukštų vilą. Jį pasitiko graži moteris. Tada jis nedrąsiai paklausė:

– Aš pagal skelbimą. Ar tai ne pokštas? Ar ši vila tikrai kainuoja tik vieną dolerį?
– Tai tikrai ne pokštas. Kaina – 1 doleris. Jei jus ji domina, galite apžiūrėti vidų.

Apstulbęs nuo pamatyto grožio, jis atidavė savo paskutinį dolerį ir tapo pasakiškos vilos savininku. Tapęs teisėtu vilos šeimininku, dar vakar buvęs benamiu, panoro sužinoti, kodėl kaina tokia žema? Moteris šyptelėjo ir atsakė:

– Prieš mirtį mano vyras testamente nurodė, kad aš parduočiau mūsų vilą ir visus gautus pinigus pervesčiau į jo meilužės sąskaitą. Juk negaliu neįvykdyti savo vyro paskutinės valios! Skelbimas kabėjo pusmetį ir jūs – vienintelis, kuris į jį atsiliepėte. Viso geriausio. Ir nuėjo.

Visiems suteikiama galimybė! Reikia tik patikėti, kad neįmanoma yra įmanoma.

9 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt