Susisiekite su mumis

Planai + velniop pranašystes!

222
Komentarai

Papasakosiu ką nuveiksiu artimiausiu metu.

1. 2017 metais tavęs laukia naujas bestseleris. Knyga bus ne tik sotesnė + aistringesnė + radioaktyvesnė, ji kandžiosis dar stipriau už praeitąją + privers galvose esančius neuronus šokti ne tik lambadą, bet ir karštakošišką džeivą!
Projektas pristatytas

2. Po mėnesio pasirodys naujas skandalingas elektroninis žurnalas „Gyvos moterys“. Beje, šiais metais sukūriau (kartu su Inga Stasiulionyte) organizaciją „Gyvos moterys“. Prie šio projekto per 40 dienų prisijungė jau virš 9000 moterų. Nuoroda: www.facebook.com/groups/gyvosmoterys

3. Šią akimirką darbas vyksta ties muzikiniu kūriniu „Sielos drabužiai”. Tikriausiai bus ir vaizdo klipas. Beje, mano muzika dažnai groja per radija: Pvz 1.

4. Gims visiškai nauji mokymai subalansuoti moterims – „Laimingos”.

5. Atnaujinsiu „ADF STUDIJOS“ puslapį.

6. Pradėsiu rimčiau dirbti su projektu, kuris yra skirtas anglakalbiams – Happy bastards. Užsukęs Instagram‘ą, pradėsiu populiarinti angliška „Laimingi šunsnukiai“ knygos versija. Tai įvyks ne rytoj, tačiau tai įvyks.

7. Dar stipriau pradėsiu dirbti ties Alex Monaco instagram, skirta užsieniečiams. Šiais metais, čia bus 20 000.

8. Nepamiršiu susprogdinti tikras Online Bombas: www.onbo.lt + www.onbotraining.com

Tai tik dalis proj…

Svarbiausia: brandindamas projektus, kurios aprašiau aukščiau gerai praleisiu laiką. Išspausiu iš gyvenimo maximumą!

Kaip manote, ar verta atsiversti horoskopus, nueiti pas chiromantę arba burti iš kavos tirščių tam, kad gaučiau atsakymą į klausimą „ar man pavyks pasiekti išvardintus tikslus?“ Neeeeeee. Aš pats valdau gyvenimą, todėl ramiai gali laukti iš manęs įkvepiančių darbų. Padarysiu viską, kad paskęstum palaimoje. Tikiuosi jau nekantriai lauki mano darbo rezultatų? Jeigu taip, komentaruose parašyk ,,ačiū avansu!”

222 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt