Susisiekite su mumis

Velniop finansinę nepriklausomybę!

44
Komentarai

Būsiu įžūlus ir piktas. Šiandien vienas vyrukas paklausė manęs: „Alex, kaip tapti finansiškai nepriklausomu ir daugiau NIEKADOS nedirbti?“ Šis vyrukas – Dainius, klaidingai supranta terminą „finansinė nepriklausomybė.“ Jis tiki, kad vieną dieną nustos dirbti ir pagaliau atras laimę, ramybę. Ech, naivuolis…

Pažiūrėkite įdėmiau į tuos, kurie moko kitus finansinės nepriklausomybės. Jie kuria video filmukus ir talpina juos youtubėje, ir dažnai filmuodamiesi sėdi priešais kompiuterį! (nuoroda). Argi spoksojimas į kompiuterį nėra darbas? Ar esi girdėjęs apie Grant Cardone, verslininką ir finansinės nepriklausomybės propaguotoją? Nors jis dažnai kalba apie F.N. (finansinė nepriklausomybė), vis dar daug dirba. Ar matėte, kiek jis sukūrė filmukų per keletą metų (www.youtube.com/user/GrantCardone)? Manote paprasta kasdien kurti skirtingą turinį instagrame + facebooke? Pabandykite jūs taip padirbėti… „Alex Monaco, man patinka dirbti prie kompiuterio. Sėdėti ofise yra geriau nei isėtis su savo antra puse Havajuose!“ – pareikš Grant Cardone… Neslėpsiu, gerbiu Grant Cardone, juk jis kartais pasako visai neblogų idėjų, bet kartais jis klaidina žmones! Ne tik jis. Pavyzdžiui, Tonis Robinsonas, viename iš savo straipsnių, pavadintų The 15 Crucial Steps Needed To Achieve Financial Independence teigia: ALWAYS Keep Your Career or Business Moving Forward! (nuoroda) Vadinasi, tas šiknius – Tonis – kalbant apie finansinę nepriklausomybę siūlo NIEKADA NESUSTOTI DIRBTI SU VERSLU IR KARJERA! Taigi, man kyla klausimas: kam siūlyti žmonėms F.N, jeigu tuo pat metu siūlai NIEKADA NESUSTOTI TOBULĖTI VERSLE?

Ech… Mažai kas supranta, jog tie, kas mokina mus F.N. paslapčių dirba daugiau už mus…

Grant Cardone ir Tonis turi puokštę sutarčių, kurių negali atšaukti. Jie turi žyyyyymiai daugiau įsipareigojimų ne tik už skaitančius šį straipsnį studentus, bet ir už tave, brangus skaitytojau! Tačiau būtent tokie žmonės ir yra stiprūs! Jie tokie yra todėl, kad nuolat palaiko tempą, juk jie yra finansiškai priklausomi!

SĖKMINGI ŽMONĖS NETINGINIAUJA, TODĖL JIEMS IR SEKASI

O galbūt aš esu neteisus ir turtingi žmonės iš tiesų nedirba, o tik mėgaujasi gyvenimu?  
Ech, kaip norėčiau, kad dabar tavo sąskaitoje atsidurtų apvali sumelė. Pamatytum, kad kuo daugiau turi pinigų tuo daaaa… Suprask, kuo daugiau turi pinigų tuo dažniau tau teks bendrauti su įvairiais finansininkais, bankais, o juk tai ir yra darbas! O taip, net jeigu esi laaabai turtingas, darbo visada atsiras! Net prezidentai neišvengia darbo! Dirba net Robertas Kijosakis, kuris taip dažnai kalba apie F.N. (tai yra mėgo kalbėti, kol nepasigirdo kalbos apie bankrotą). Viename interviu jis pareiškė, kad galėjo išeiti pensijos būdamas 47 metų. Bet neišėjo… Kodėl?

Kooodėl?

Taigi, brangus skaitytojau, visi sėkmingi žmonės šią akimirką dirba. Tai ne viskas. Dar ir Madonna dirba (straipsnis: Madonna… WORKING on a film), nors manoma, kad ji turi pusę milijardo (nuoroda). Dirba ir Angelina Jolie (straipsnis pavadinimu Angelina Jolie going back to WORK). Kaip matai dirba visi. Dirba ir milijardierius Nerijus Numavičius (nuoroda). Kaip manote, ar Nerijus Numavičius turi pasyvių pajamų? O taip jis turi, tačiau vis tiek aria kaip arklys! Jeigu paieškotumėte Google, pamatytumėte, jog beveik visur jis arba ofise, arba susitikimuose. Kur nuotraukos su palmėmis?

Dirba net Abu Dhabi princas (nuoroda).

Dirba ir Tonis Robinsonas. Ar matei, kiek jis sukūrė produktų? Gali pažiūrėti čia: store.tonyrobbins.com/collections/all. Čia matote tik dalį… Ką jau kalbėti apie jo gerus seminarus… Palyginkite senus ir naujus Tonio pasirodymus. Akivaizdžiai matosi, kaip šaunuolis išlavino kalbėjimą + judesius + bendravimą. Čia neužtenka vieną kartą spragtelėti pirštais! Beje, kaip žinai, Tonis nesiruošia stabdyti traukinio! Negalėtų net jeigu panorėtų! Manai paprasta iššokti iš važiuojančio traukinio?!

Taigi dirba visi. Tu + jie + mes. Tiesa, kai kurie žmonės dirba nereikšmingus, o kiti naudingus darbus, kurie padeda augti, progresuoti. Taigi vienintelis svarbus klausimas yra, ar darbai kuriuos turėsi ateityje padės tau tobulėti kaip žmogui ar ne? Štai kur klausimas, mielas skaitytojau…

KO IŠ TIESŲ VERTA SIEKTI + KOKIUS DARBUS VERTA DIRBTI???

Tiems, kas siekia gyvenimo, kuriame nereikia dirbti, siūlau pakeisti tikslą! Turiu jiems nuoširdžių patarimų! Jeigu nori būti kažkuo daugiau nei esi šiuo metu, privalai:

Patarimas nr.1 NUSTOK BĖGTI NUO DARBO, PO VELNIŲ!
Kodėl verta pamilti darbą? Todėl, kad dirbti yra gerai. Tonis Robinsonas dirba daug. Štai, ką spauda rašo apie jį:

Kaip matote, Tonis yra PADIRBĖJĘS su daugiau nei 2000 sveikatos ir humanitarinių organizacijų. Šaunuolis! Spaudžiu jam ranką už tai, kad jis nors ir yra turtingas, vis dar DAUG DIRBA vardan tų, kuriems reikia pagalbos. Argi tai ne šaunu? Taigi, prisimink, darbas yra gerai, o štai iliuzijomis gyventi yra blogai! 
O taip, gyvenimas be darbo yra tik iliuzija…

Patarimas nr. 2 Išmok dirbti kuo mažiau (strategiškai), bet uždirbti kuo daugiau!
Matai, išmokti dirbti kuo mažiau ir uždirbti kuo daugiau galima greičiau nei tapti finansiškai nepriklausomu! O svarbiausia, kad… Alex, tu ne taip supranti frazę – finansinė nepriklausomybė” – pasakys kažkas. Apie Finansinę N. jau buvau pasisakęs čia (nuoroda), todėl geriau pereikime prie daug svarbesnių reikalų, kurie… Alex, nesiruošiu klausyti tavęs, verčiau dirbsiu dešimt metų tam, kad vėliau nedirbčiau” – pertrauks mane dar vienas Kijosakio fanas, perskaitęs legendinę knygą „Turtingas ir vargšas tėvas”.

TIEMS, KURIE ŠVENTAI TIKI FINANSINE NEPRIKLAUSOMYBE

Jeigu nori taupyti daryk tai, bet nepamiršk, kad gyvenimas bėga. Supraskite mane teisingai, taupyme nėra nieko blogo, bet nereikėtų turėti galvoje tik vieną planą. Siūlau taupyti + mokytis dirbti greitai ir strategiškai. Juk jeigu po dvidešimties, trisdešimties metų jūsų investicijas + vertybinius popierius + bitkoinus nupūs nelauktas pokyčių vėjas? Turėtum išmokti ir dirbti, ir ilsėtis. Privalai į metus bent du kartus pakeliauti! Asmeniškai aš tai darau dažniau. Taigi, užteks svajoti apie tai, kad kažkada pamatysi Majamį, Monaką arba kitą išsvajotą šalį. Turi tai padaryti greičiau! Kaip tai išspręsti? Privalai susitelkti į tai, kad dirbtum kuo mažiau, bet uždirbtum kuo daugiau! Jeigu vis dar tiki, kad tapsi sėkmingas taupydamas centus, tuomet esi voverė! NEBŪK VOVERĖ!

Juk yra F.N. „mokytojų“ teigiančių, kad reikėtų taupyti, o po to investuoti į įvairius popierius + biržas. Tokie „pinigų guru“ teigia, kad po dvidešimties metų galėsime pasidžiaugti rezultatais! Įžūlybės! Jie moko mus elgtis, kaip tie senukai, kurie tik sulaukę pensijos gali sau leisti pailsėti Majamyje! Bet ką veikti Majamyje, kai tau jau utiu tiu? Špyga taukuota! Neatidėliok savo norų dešimčiai metų!

Ech… Man gaila, bet daugybė besivadovaujančių Kijosakio metodais žmonių pasieks F. nepriklausomybės tik grabe. Būtent ten ilsisi daugybė finansiškai nepriklausomų numirėlių. Taigi, pakelkite rankas kas nori tokio likimo? Tiems kas nori suspėti nugyventi prasmingą gyvenimą, siūlau siekti daugiau nei vieno tikslo! Taigi, PRADŽIAI tavo užduotis yra išmokti mąstyti ir dirbti strategiškai! Kai kurie dirba SUPERstrategiškai (Tonis Robinsonas ir visos žvaigždės, kurias nuolat matome internete ir TV), todėl rezultatai tiesiog veržiasi lauk. Bet dauguma žmonių nenori mokytis dirbti strategiškai. Ir aš juos suprantu, juk mokytis projektų ir laiko valdymo yra nuobodu. Ir man buvo nuobodu mokytis viso to, tačiau būtent tai davė man laisvę. Beje, jau esu parašęs straipsnį apie laiko planavimą (nuoroda) (p.s. apie tai kaip suvaldyti laiką dar rašysiu ateityje). O taip, net neįsivaizduoji kaip pasikeis tavo gyvenimas, kai išmoksi taupyti ne tik pinigus bet ir … „Bet aš neturiu pinigų leisti sau keliauti arba… pasakysi? Ką gi, teks pasinaudoti patarimu, kurį jau daviau. Pakartoti? Išmok dirbti kuo mažiau, bet uždirbti kuo daugiau, po velnių!

Tu net neįsivaizduoji kaip stipriai svajoju apie tai, kad pasiektum daug aukštesnių rezultatų nei tie, apie kuriuos galvojai paskutiniu metu! Noriu, kad įpareigotum save pokyčiams ir galų gale išmoktum dirbti protingai-strategiškai!

Žinau kad stengeis, tačiau… Taip, jaučiu tavo alsavimą, skaitytojau, tik, deja, kol kas jis nėra stiprus. Tu vis dar nekvėpuoji pilna krūtine. Tu vis dar nenori dirbti stipriau + nuoširdžiau už Tonį, Grantą ir Alex Monaco. Matyt tik tame ir slypi tavo problema… Suprantu, kad ne viskas ką pasakiau yra aišku. Tai suprantama. Juk vieni valgydami praryja maistą jo nekramtydami, kiti geria vyną taip, lyg tai būtų degtinė, todėl turiu du pasiūlymus.
a) Perskaityk šį straipsnį dar sykį.
b) Dažniau užsuk į Facebook paskyrą, kur jausies geriau. Mano užduotis tave pažadinti, ir …….. Spausk: www.fb.com/AlexMonaco.lt

c) Jau baiginėju straipsnį apie darbus (arba tavo ateities projektus), kurie padės tau per trumpą laiko tarpą išmokti dirbti mažiau, bet uždirbti kuo daugiau! Kas nori straipsnio greičiau, komentaruose parašyk „Noriu tęsinio, šunsnuki!“. (po straispnio paleidimo jau praėjo laiko. Spausk čia: nuoroda)

44 Komentarai

 1. Milbrite

  2017-10-29 at 20:07

  Gerai pavaryta

  • Tony

   2017-10-29 at 23:45

   Noriu teisinio šunsnuki.

  • Edvinas

   2017-10-30 at 18:23

   Noriu tęsinio šunsnuki!

 2. l_allexis

  2017-10-29 at 20:36

  Hola. Aš, pridėčiau, tai, kad darbą reikia turėti vien tam, kad kažka veiktum. Nes taip galima save realizuoti (arba nebūtinai, bet atitrūkti vien nuo kažkokių blogų minčių, veiksnių ir pasinerti į kažko darymą, kad išsikrautum). Kai neturi darbo ir vien gyvenimas tampa atostogos, be nieko. Jokio darbo, net jei šiukšles nereiktų nešti sakykim gyventum, kaip princas(esė) ir nieko nedarytum, valgytum, pasportuotum gal, pakeliautum, patūsintum ir vien pramogautum tai kažkada atsibostų, nes iską būtum jau išbandęs.
  Juk norėdami įprasminti save mes susirandame kartais veiklos iš nieko. Kad ir kaip pavyzdį aš galiu imti tai,kad aš praeitų metų vasarą neturėjau darbo, nes patirties neatitiko + per vėlai susisgribau jo ieškojimui + nenorėjau š grandyti. Turėjau ta išsvajotą visų laiką, bet jis mane kankiiiiiino.Aš esu tas zmogus, kad turi kažką daryti. Ką aš dariau? Prisiėmiau nesamonių. Hobius paverčiau kažkuo įdomiu. Piešiau pagal užsakymus, rašiau visokius motyvacinius rekomendacinius laiškus kitiems už $, rašiau blogą (ne šitą: https://whitejasumin.wordpress.com/ šitas geras ir gražus. ten buvo toks rimtas, naughty su žmonių prisimažnimais. Tai buvo viso pasaulio žmonių : nuo verslininkų iki modelių, nuo dailininkų iki futbolininkų, nuo pilotų iki paprastų pardavėjų blogas. Aš ir mano sukurta vieta kalbėjo anglų kalba apie tai kam žmonės sako tabu, nors mintyse to trokštą. Tie žmonės man, su konfidencialumo sutikimu pasakojo savo erotines išpažintis, o aš jas aprašydavau.) Bet jį užrišau, įdėjau į šiukšlinę ir išmečiau prieš metus laiko, su visa info ir nieko neliko iš jo 🙂 Dabar viskas gera ir gražu + pradaėjau kurti, iš idėjos užrašus, menininius intarpus, kurie žmonėms patinka.Vieniem patinka, kitiem ne, kiti pavydi ir sako „jauna tai durna“ nu ir ok. Esu jauna. Taip esu. Esu kažkiek nuplaukusi, nes menininkė. Nu ir ką? O tu man pavydi mano gyvenimo, nes aš nebijau rizikuoti ir būti nesuprasta. Visada bus tas, kam patiks ir bus kam nepatiks 🙂
  Kalbant apie idėja, kad mažai DIRBANT, bet DIRBANT galima būtų daug užsikalti yra puikus dalykas. Nes taip turi daugiau laisvės. Kažką veikti+ įprasmini save kažkokiame darbe ? na, ale gali sakyti – nusipelniau to ? na, nezinau ar supratot.
  Kalbant apie bitcoinus ir kitas kripto valiutas, tai vien norint pradėti investuoti, jau turi tureti kažkiek pinigu ? o ju neturesi, jeigu nebusi dirbes anksciau. ? Nes kaip gi gausi pinigų? Nebent rasi pamestus. Bet ir tai… Jei rasi pamestus, jie bus kazkieno kito uzdirbti.
  Tai lyg koks ratas ? Aišku, pinigai yra išgalvotas popierelis, kad butu lengiau atsiskaityti uz paslauga ar produkta, bet visitek ?

 3. Mantas

  2017-10-29 at 22:39

  Noriu tęsinio, šunsnuki! ?

 4. Lukas

  2017-10-29 at 23:23

  Noriu tęsinio šunsnuki!

 5. Airidas

  2017-10-29 at 23:29

  Noriu tęsinio, šunsnuki!

 6. Vytautas

  2017-10-30 at 00:14

  Noriu teisinio šunsnuki

 7. Tomas

  2017-10-30 at 01:30

  Noriu tęsinio, šunsnuki!“.

 8. Laurynas Katinas

  2017-10-30 at 03:45

  Noriu tęsinio šunsnuki!

 9. Kristina

  2017-10-30 at 06:46

  Noriu tęsinio, šunsnuki !

 10. Vilma

  2017-10-30 at 08:35

  TOTALUS Auksas o ne straipsnis! Wow!

 11. Donatas

  2017-10-30 at 11:00

  Noriu tęsinio!

 12. D.

  2017-10-30 at 12:37

  Wow. Dėkui!!!!

 13. JY-KO-X

  2017-10-30 at 12:56

  Finansine nepriklausomybe ir yra darbas kuriuo megaujiesi ir tik tada kai jis nesa labai gerus pinigus , bei esant norui darbo gali buti labai mazai, bet visvien jis stabilus ir nesa pinigus. Finansine nepriuklausomybe tai teisingai sukurta sistema kurioje tu tampi darbuotoju pagal savo nora . Tik turek noro ir ideju, stipru rysta tai igyvendinti . Finansine nepriklausomybe – megstamiausias darbas teikiantis malomuma, tinkama efektyvi sistema, padedanti kontroliuoti viska kaip jus norite, bei gaunamos is to pastovios dideles pajamos .

  • D.

   2017-10-30 at 14:19

   Teisingai. Be darbo pastovios dideles pajamos ilgai neissilaikys…

 14. Olga

  2017-10-30 at 19:32

  Noriu tęsinio, Alexai.

 15. Povilas

  2017-10-30 at 20:25

  Noriu tęsinio, šunsnuki

 16. Saulius

  2017-10-30 at 20:31

  „Noriu tęsinio, šunsnuki!“ 🙂

 17. Aras

  2017-10-30 at 22:46

  Noriu tesinio. Apie R. Kiosaki per grieztai ir netiksliai, Ten galima ziureti apie investavima kitu kampu. ..

 18. Giedre

  2017-10-31 at 08:40

  Noriu tęsinio šunsnuki!

 19. Rytis

  2017-10-31 at 11:05

  Noriu tęsinio, šunsnuki!

 20. Jurgita

  2017-10-31 at 11:10

  „Noriu tęsinio, šunsnuki!“

 21. Mantas

  2017-10-31 at 11:25

  Noriu tęsinio, šunsnuki!

 22. Audra

  2017-10-31 at 11:51

  Noriu tęsinio, šunsnuki!

 23. Marius

  2017-10-31 at 11:56

  Buti Finansiskai nepriklausomu, nereiskia buti turtingu. Zmones vis isivaizduoja kad FI yra nieko neveikiantys ir turtingi zmones, bet tai klaidinga. FI tai gyvenimo budas/galimybe, nieko nedirbant gyventi toki gyvenima koki gyvenai, gaunant pajamas is pasyviu saltiniu.
  Tapes FI tikrai dirbsi, bet ne todel kad reikia, o todel kad reikes islieti ta visa susikaupusia energija, tik skirtumas bus kad dirbsi tik tai kas patinka ir tik todel kad norisi, nereikes dirbi tik tam kad isgyvent (net jei dirbi maziau bet uzdirbi daug).
  Pasistenges keleta meteliu FI gali tapt ir 30 ir 35 ir 40, cia jau skaitosi pensininkas (skaitant straipsni susidaro toks vaizdas).
  Stai geras straipsnis iliustruojantis FI ir darba https://www.moneymow.com/retiring-early-continue-working/

  Vertinu tave, Alex, uz pozytivumo skleidima, bet populistiniu straipsniu nemegstu…

  • Alex Monaco.lt

   2017-10-31 at 12:30

   Atsakymas: Reikalauju iš žmonių siekti žymiai daugiau nei jie siekia šiuo metu. O populizmas, jis turi kitokią, neskanią, siauresnę paskirtį. Siūlau tobulėti visapusiškai, su draivu, o ne senovišku, sutrūnijusiu stiliumi. Siūlau naudotis visais ginklais, įrankiais, o ne tik Kiosakio knygomis arba F.N. propaguotojais. Labai svarbu suprasti, kad esame naujoji karta, kuri turėtų miksuoti svajonių pasiekimo priemones lyg kokteilį. Dėkui už komentarą, Mariau!

 24. Augustas

  2017-10-31 at 12:12

  Noriu tęsinio, šunsnuki!

 25. Aismantas

  2017-10-31 at 17:34

  Įdomus straipsnis

 26. E

  2017-10-31 at 19:39

  Kartais nubėgti 10 km yra lengviau nei dirbti. Bet bėgant motyvuoti save lengviau nes tai yra malonumas.

  Šiandien tiek

 27. Gintarė

  2017-10-31 at 21:38

  Noriu tęsinio šunsnuki!

 28. Sigita

  2017-10-31 at 22:29

  Noriu tęsinio!

 29. Pagonis

  2017-11-01 at 09:29

  Noriu tęsionio šunsnuki!

 30. LARISA

  2017-11-01 at 11:35

  SUNAU,TU SAUNOLIS! SEKMES TAU!

 31. jolantina

  2017-11-01 at 23:43

  Man labai patiko. Labai gera motyvacija ieškantiems savo kelio ir gera pamoka, galvojantiems, kad pinigai įžymybėms ir turtuoliams byra iš dangaus. Ne, aš ne iš turtingųjų tarpo, bet po velnių, nustokim skaičiuoti svetimus pinigus ir pradėkim galvoti, kaip uždirbti daugiau sau, savo šeimai 🙂

 32. Rolandas

  2017-11-03 at 05:54

  Noriu tęsinio šunsnuki!

 33. Samanta

  2017-11-05 at 14:45

  „Noriu tęsinio, šunsnuki!“

 34. Zygis

  2017-11-06 at 01:07

  Nooooriu tęsinio!!

 35. Martynas

  2017-11-07 at 00:08

  Noriu tęsinio šunsnuki..

 36. Topcollect

  2017-11-24 at 14:32

  Suprantu kad Alexas siulo dirbti kuo maziau ir uzdirbti kuo daugiau. Na cia panasiai kaip futbole strategija yra imusti kuo daugiau i priesininko vartus ir praleisti kuo maziau ivarciu i savo vartus. Kitaio sakant tai strategija kurios siuloma yra pravartu ismokti norint pasiekti. Geriau yra tapti visu problemu ir svarbiausiu dalyku valdovu, nugludinti savo igudzius naudotis ciskuo aplink kaip galima efektyviau. Tokia strategija galima vadinti stiliumi ir tuo paciu tikslu.

  • Alex Monaco.lt

   2017-11-24 at 15:39

   Kitas atspalvis: Nors JKD pagrindai įsisąvinami nesunkiai, norint tapti meistru reikia gerai paplušėti ir išmanyti kitus kovos stilius. JKD yra savotiška visų stilių „mišrainė“. Apstu bokso, karate, wing tsun įnašų. Todėl skeptikai jo net nelaiko atskiru stiliumi, o viso labo sumaniu savigynos technikų kratiniu. Pats dabartinis JKD mokyklos paveldėtojas bei tesėjas, Bruce Lee mokinys Dan Inosanto pripažysta jog jo stilus yra veikiau kovos konceptas, nei atskira kovos mokykla. (https://lt.wikipedia.org/wiki/D%C5%BEit_kiun_do)

 37. Tas

  2018-01-09 at 21:04

  Na kaip pasakius. Aš daugiau taupau. Turiu nemažai. Keliauti daug negaliu – žmona nemėgsta o vieno ilgam nepaleidžia. O dirbu itin mažai. Tai ir stumu laiką kažkaip. Dirbti nesinori. Gauni pasyvių pajamų daugiau nei išleidi ir jau pakanka.

 38. Aurimas

  2018-01-18 at 04:39

  2.39val nakties..as dar cia. Davai vyniok kita straipsni !!

 39. Mr. Balticmustache

  2018-06-21 at 16:33

  Man patinka šis blogas, tačiau šis straipsnis yra „popsinis“ 🙂

  Finansinė nepriklausomybė – tai pakankamai lengvai pasiekiamas tikslas, net ir vidutiniškai uždirbantiems Lietuviams. Užtenka sutaupyti puse savo šeimos pajamų ir vuolia – po 17 metų Jūs su antra puse jau „pensininkai“, t.y. iki gyvenimo galo turėsite tiek pinigų, kiek išleidžiate.

  Ką pamiršo Alex paminėti, tai, kad pasiekus finansinę nepriklausomybę, vistiek ateina noras dirbti ir veikti. Tokia žmogaus prigimtis. Bet DARBAS ir SPRENDIMAI esant finansinei laisvei yra absoliučiai kitokie.

  Kad pasitikrinti ar Jums reikia finansinės nepriklausomybės, paklauskite savęs:
  Ar ir toliau keltumėtes kiekvieną ankstų rytą ir važiuotumėt į savo darbą, jeigu dirbti dėl pinigų, kuriuos dabar gaunate nereikėtų? Ar ir toliau praleistumėte tiek pat laiko su vaikais ar antrąja puse? O gal norėtųsi daugiau? Ar ir toliau sėdėtumėte ofise 8 valandas, ar visgi geriau nuvažiuotumėte aplankyti senelius, artimus draugus? O kaip hobiai, ar jiems užtenka laiko, ar visgi darbas svarbiau?

  Pamirškite didelius pinigus. Vienintelė vertybė yra laikas. Laikas veikti tai, ko trokšti. Finansinė nepriklausomybė to laiko prideda bent 8 valandas per parą.

  Mr. Balticmustache

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt