Susisiekite su mumis

Velniop finansinę nepriklausomybę!

44
Komentarai

Būsiu įžūlus ir piktas. Šiandien vienas vyrukas paklausė manęs: „Alex, kaip tapti finansiškai nepriklausomu ir daugiau NIEKADOS nedirbti?“ Šis vyrukas – Dainius, klaidingai supranta terminą „finansinė nepriklausomybė.“ Jis tiki, kad vieną dieną nustos dirbti ir pagaliau atras laimę, ramybę. Ech, naivuolis…

Pažiūrėkite įdėmiau į tuos, kurie moko kitus finansinės nepriklausomybės. Jie kuria video filmukus ir talpina juos youtubėje, ir dažnai filmuodamiesi sėdi priešais kompiuterį! (nuoroda). Argi spoksojimas į kompiuterį nėra darbas? Ar esi girdėjęs apie Grant Cardone, verslininką ir finansinės nepriklausomybės propaguotoją? Nors jis dažnai kalba apie F.N. (finansinė nepriklausomybė), vis dar daug dirba. Ar matėte, kiek jis sukūrė filmukų per keletą metų (www.youtube.com/user/GrantCardone)? Manote paprasta kasdien kurti skirtingą turinį instagrame + facebooke? Pabandykite jūs taip padirbėti… „Alex Monaco, man patinka dirbti prie kompiuterio. Sėdėti ofise yra geriau nei isėtis su savo antra puse Havajuose!“ – pareikš Grant Cardone… Neslėpsiu, gerbiu Grant Cardone, juk jis kartais pasako visai neblogų idėjų, bet kartais jis klaidina žmones! Ne tik jis. Pavyzdžiui, Tonis Robinsonas, viename iš savo straipsnių, pavadintų The 15 Crucial Steps Needed To Achieve Financial Independence teigia: ALWAYS Keep Your Career or Business Moving Forward! (nuoroda) Vadinasi, tas šiknius – Tonis – kalbant apie finansinę nepriklausomybę siūlo NIEKADA NESUSTOTI DIRBTI SU VERSLU IR KARJERA! Taigi, man kyla klausimas: kam siūlyti žmonėms F.N, jeigu tuo pat metu siūlai NIEKADA NESUSTOTI TOBULĖTI VERSLE?

Ech… Mažai kas supranta, jog tie, kas mokina mus F.N. paslapčių dirba daugiau už mus…

Grant Cardone ir Tonis turi puokštę sutarčių, kurių negali atšaukti. Jie turi žyyyyymiai daugiau įsipareigojimų ne tik už skaitančius šį straipsnį studentus, bet ir už tave, brangus skaitytojau! Tačiau būtent tokie žmonės ir yra stiprūs! Jie tokie yra todėl, kad nuolat palaiko tempą, juk jie yra finansiškai priklausomi!

SĖKMINGI ŽMONĖS NETINGINIAUJA, TODĖL JIEMS IR SEKASI

O galbūt aš esu neteisus ir turtingi žmonės iš tiesų nedirba, o tik mėgaujasi gyvenimu?  
Ech, kaip norėčiau, kad dabar tavo sąskaitoje atsidurtų apvali sumelė. Pamatytum, kad kuo daugiau turi pinigų tuo daaaa… Suprask, kuo daugiau turi pinigų tuo dažniau tau teks bendrauti su įvairiais finansininkais, bankais, o juk tai ir yra darbas! O taip, net jeigu esi laaabai turtingas, darbo visada atsiras! Net prezidentai neišvengia darbo! Dirba net Robertas Kijosakis, kuris taip dažnai kalba apie F.N. (tai yra mėgo kalbėti, kol nepasigirdo kalbos apie bankrotą). Viename interviu jis pareiškė, kad galėjo išeiti pensijos būdamas 47 metų. Bet neišėjo… Kodėl?

Kooodėl?

Taigi, brangus skaitytojau, visi sėkmingi žmonės šią akimirką dirba. Tai ne viskas. Dar ir Madonna dirba (straipsnis: Madonna… WORKING on a film), nors manoma, kad ji turi pusę milijardo (nuoroda). Dirba ir Angelina Jolie (straipsnis pavadinimu Angelina Jolie going back to WORK). Kaip matai dirba visi. Dirba ir milijardierius Nerijus Numavičius (nuoroda). Kaip manote, ar Nerijus Numavičius turi pasyvių pajamų? O taip jis turi, tačiau vis tiek aria kaip arklys! Jeigu paieškotumėte Google, pamatytumėte, jog beveik visur jis arba ofise, arba susitikimuose. Kur nuotraukos su palmėmis?

Dirba net Abu Dhabi princas (nuoroda).

Dirba ir Tonis Robinsonas. Ar matei, kiek jis sukūrė produktų? Gali pažiūrėti čia: store.tonyrobbins.com/collections/all. Čia matote tik dalį… Ką jau kalbėti apie jo gerus seminarus… Palyginkite senus ir naujus Tonio pasirodymus. Akivaizdžiai matosi, kaip šaunuolis išlavino kalbėjimą + judesius + bendravimą. Čia neužtenka vieną kartą spragtelėti pirštais! Beje, kaip žinai, Tonis nesiruošia stabdyti traukinio! Negalėtų net jeigu panorėtų! Manai paprasta iššokti iš važiuojančio traukinio?!

Taigi dirba visi. Tu + jie + mes. Tiesa, kai kurie žmonės dirba nereikšmingus, o kiti naudingus darbus, kurie padeda augti, progresuoti. Taigi vienintelis svarbus klausimas yra, ar darbai kuriuos turėsi ateityje padės tau tobulėti kaip žmogui ar ne? Štai kur klausimas, mielas skaitytojau…

KO IŠ TIESŲ VERTA SIEKTI + KOKIUS DARBUS VERTA DIRBTI???

Tiems, kas siekia gyvenimo, kuriame nereikia dirbti, siūlau pakeisti tikslą! Turiu jiems nuoširdžių patarimų! Jeigu nori būti kažkuo daugiau nei esi šiuo metu, privalai:

Patarimas nr.1 NUSTOK BĖGTI NUO DARBO, PO VELNIŲ!
Kodėl verta pamilti darbą? Todėl, kad dirbti yra gerai. Tonis Robinsonas dirba daug. Štai, ką spauda rašo apie jį:

Kaip matote, Tonis yra PADIRBĖJĘS su daugiau nei 2000 sveikatos ir humanitarinių organizacijų. Šaunuolis! Spaudžiu jam ranką už tai, kad jis nors ir yra turtingas, vis dar DAUG DIRBA vardan tų, kuriems reikia pagalbos. Argi tai ne šaunu? Taigi, prisimink, darbas yra gerai, o štai iliuzijomis gyventi yra blogai! 
O taip, gyvenimas be darbo yra tik iliuzija…

Patarimas nr. 2 Išmok dirbti kuo mažiau (strategiškai), bet uždirbti kuo daugiau!
Matai, išmokti dirbti kuo mažiau ir uždirbti kuo daugiau galima greičiau nei tapti finansiškai nepriklausomu! O svarbiausia, kad… Alex, tu ne taip supranti frazę – finansinė nepriklausomybė” – pasakys kažkas. Apie Finansinę N. jau buvau pasisakęs čia (nuoroda), todėl geriau pereikime prie daug svarbesnių reikalų, kurie… Alex, nesiruošiu klausyti tavęs, verčiau dirbsiu dešimt metų tam, kad vėliau nedirbčiau” – pertrauks mane dar vienas Kijosakio fanas, perskaitęs legendinę knygą „Turtingas ir vargšas tėvas”.

TIEMS, KURIE ŠVENTAI TIKI FINANSINE NEPRIKLAUSOMYBE

Jeigu nori taupyti daryk tai, bet nepamiršk, kad gyvenimas bėga. Supraskite mane teisingai, taupyme nėra nieko blogo, bet nereikėtų turėti galvoje tik vieną planą. Siūlau taupyti + mokytis dirbti greitai ir strategiškai. Juk jeigu po dvidešimties, trisdešimties metų jūsų investicijas + vertybinius popierius + bitkoinus nupūs nelauktas pokyčių vėjas? Turėtum išmokti ir dirbti, ir ilsėtis. Privalai į metus bent du kartus pakeliauti! Asmeniškai aš tai darau dažniau. Taigi, užteks svajoti apie tai, kad kažkada pamatysi Majamį, Monaką arba kitą išsvajotą šalį. Turi tai padaryti greičiau! Kaip tai išspręsti? Privalai susitelkti į tai, kad dirbtum kuo mažiau, bet uždirbtum kuo daugiau! Jeigu vis dar tiki, kad tapsi sėkmingas taupydamas centus, tuomet esi voverė! NEBŪK VOVERĖ!

Juk yra F.N. „mokytojų“ teigiančių, kad reikėtų taupyti, o po to investuoti į įvairius popierius + biržas. Tokie „pinigų guru“ teigia, kad po dvidešimties metų galėsime pasidžiaugti rezultatais! Įžūlybės! Jie moko mus elgtis, kaip tie senukai, kurie tik sulaukę pensijos gali sau leisti pailsėti Majamyje! Bet ką veikti Majamyje, kai tau jau utiu tiu? Špyga taukuota! Neatidėliok savo norų dešimčiai metų!

Ech… Man gaila, bet daugybė besivadovaujančių Kijosakio metodais žmonių pasieks F. nepriklausomybės tik grabe. Būtent ten ilsisi daugybė finansiškai nepriklausomų numirėlių. Taigi, pakelkite rankas kas nori tokio likimo? Tiems kas nori suspėti nugyventi prasmingą gyvenimą, siūlau siekti daugiau nei vieno tikslo! Taigi, PRADŽIAI tavo užduotis yra išmokti mąstyti ir dirbti strategiškai! Kai kurie dirba SUPERstrategiškai (Tonis Robinsonas ir visos žvaigždės, kurias nuolat matome internete ir TV), todėl rezultatai tiesiog veržiasi lauk. Bet dauguma žmonių nenori mokytis dirbti strategiškai. Ir aš juos suprantu, juk mokytis projektų ir laiko valdymo yra nuobodu. Ir man buvo nuobodu mokytis viso to, tačiau būtent tai davė man laisvę. Beje, jau esu parašęs straipsnį apie laiko planavimą (nuoroda) (p.s. apie tai kaip suvaldyti laiką dar rašysiu ateityje). O taip, net neįsivaizduoji kaip pasikeis tavo gyvenimas, kai išmoksi taupyti ne tik pinigus bet ir … „Bet aš neturiu pinigų leisti sau keliauti arba… pasakysi? Ką gi, teks pasinaudoti patarimu, kurį jau daviau. Pakartoti? Išmok dirbti kuo mažiau, bet uždirbti kuo daugiau, po velnių!

Tu net neįsivaizduoji kaip stipriai svajoju apie tai, kad pasiektum daug aukštesnių rezultatų nei tie, apie kuriuos galvojai paskutiniu metu! Noriu, kad įpareigotum save pokyčiams ir galų gale išmoktum dirbti protingai-strategiškai!

Žinau kad stengeis, tačiau… Taip, jaučiu tavo alsavimą, skaitytojau, tik, deja, kol kas jis nėra stiprus. Tu vis dar nekvėpuoji pilna krūtine. Tu vis dar nenori dirbti stipriau + nuoširdžiau už Tonį, Grantą ir Alex Monaco. Matyt tik tame ir slypi tavo problema… Suprantu, kad ne viskas ką pasakiau yra aišku. Tai suprantama. Juk vieni valgydami praryja maistą jo nekramtydami, kiti geria vyną taip, lyg tai būtų degtinė, todėl turiu du pasiūlymus.
a) Perskaityk šį straipsnį dar sykį.
b) Dažniau užsuk į Facebook paskyrą, kur jausies geriau. Mano užduotis tave pažadinti, ir …….. Spausk: www.fb.com/AlexMonaco.lt

c) Jau baiginėju straipsnį apie darbus (arba tavo ateities projektus), kurie padės tau per trumpą laiko tarpą išmokti dirbti mažiau, bet uždirbti kuo daugiau! Kas nori straipsnio greičiau, komentaruose parašyk „Noriu tęsinio, šunsnuki!“. (po straispnio paleidimo jau praėjo laiko. Spausk čia: nuoroda)

44 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt