Susisiekite su mumis

Kaip tapti finansiškai priklausomu ir…

31
Komentarai

“Kaip tapti finansiškai nepriklausomu?” – kartą paklausė manęs vienas studentas. Manau, kad ir tau tai įdomu, mielas skaitytojau. O gal turi kitų norų? Pavyzdžiui, svajoji uždirbti daugiau šlamančių? NUO-STA-BU! Tuoj papasakosiu tau apie tai, ką pats išbandžiau ir patyriau. Taigi, brangus mano drauge, siūlau atsisėsti vienas prieš kitą ir nuoširdžiai pasikalbėti apie tai.

Jau įsipatoginai?

Dabar įkvėpk daugiau oro ir atsipalaiduok. Padaryk tai kokybiškiau, nei tai padaro dauguma Monake gyvenančių milijardierių! Manai jie turi geresnius plaučius? Patikėk, turtuoliai nedažnai atsipalaiduoja.. Jie neturi tam laiko ir naiviai tiki, kad atsipalaiduos tik tada, kai uždirbs daugiau už kaimyną, gyvenantį pačiame Monte Karle… O juk kai kuriems iš turtuolių jau virš 60 metukų…. Uch…

Neeeee, verčiau atsipalaiduok DABAR, o ne tik po to, kai uždirbsi daug.

Kaip tau šis planas?

Kartą, aplankiau pažįstamą milijonierių jo pilyje Oksforde. Ką galimą veikti pilyje? Vaikščioti per kambarius!!! Kadangi apart šaltų ir didelių kambarių + daiktų pilyje nieko nebuvo, aprodęs kambarius, jis pasiūlė nuvažiuoti į restoraną. Važiuojant automobiliu paklausiau jo: “Kada paskutinį kartą labai labai gerai praleidai laiką?”. Man atrodė, kad jis dažnai šėlsta, juk turi krūvą pinigų ir nuotraukose, kurios kabėjo pilyje, buvo dešimtys Holivudo žvaigždžių. Žinant tai, mintyse ruošiausi įspūdingam atsakymui. Bet atsisukęs į mane milijonierius liūdnai ištarė: “Kažkur prieš 30 metų”. Ore įsižiebė tyla.

Tai buvo mano gimtadienis. Buvo apie 70 svečių…” – pratęsė jis po kelių sekundžių.

Taigi, milijonierius, gyvenantis pilyje, kainuojančioje daugiau nei 3 milijonus, gerai nesilinksmino jau tris dešimtmečius!!!

Kažkas ne taip su šiuo pasauliu. Turintys krūvą šlamančių, dažnai nemoka kokybiškai linksmintis (taip, kaip tai daro maži vaikai), o tie, kas jų neturi, tiki, kad tikrai pašėltų, jeigu maudytųsi pinigų vonioje…

,,Alex’ai, nepatikėsi, šuo vėl prišiko sraigtasparnyje” – kartą pasiskundė man vienas oligarchas…

Ech… Net oligarchai turi problemų! Tiems, kuriems yra tekę gyventi Monake arba Dubajuje ilgesnį laiką, žino, ką turiu galvoje. Pavyzdys: Dubajuje dėmesį nusipirkti nėra taip paprasta. Nei Bentley, nei Ferrari, nei Lamborghini nestebina todėl, kad tokius automobilius vairuoja valstybės tarnautojai.
Bentli


Turtuoliai čia jaučiasi prastai todėl, kad kamščiuose visi atrodo vienodai.
Ferar

Dubajuje tu nesi kietas, net jeigu augini gepardą.
Gep

Žmonių nenustebinsi net tuomet, jeigu tavo augintinis bus tigras!
Vil
Esu matęs vyruką, kuris turėjo du tigrus, bet viduje neturėjo nei gramo ramybės…

Bet suprask mane teisingai, šį straipsnį parašiau ne tam, kad įtikinčiau, jog tau išvis nereikia pinigų. Tau jų tikrai reikia. Tik norėčiau, kad juos panaudotum ne kekšėms ir ne daiktams, o…

Siūlau stengtis uždirbti pinigų ne dėl ramybės ir pripažinimo, o dėl kitų priežasčių. O TAIP! TU GALI IŠNAUDOTI KARJERĄ TAIP, KAD PASIEKTUM TO SVARBIAUSIO, AUKSINIO TIKSLO, PAVA………..

Hey, šunsnuki, Alex’ai, kodėl nukreipei kalbą! Verčiau papasakok, kaip tapti finansiškai nepriklausomu!!!” – pareikalaus vienas iš reiklesnių, kuriam mielai prisipažinsiu, kad man einasi puikai tik todėl, kad ESU FINANSIŠKAI PRIKLAUSOMAS.

KODĖL VERTA BŪTI FINANSIŠKAI PRIKLAUSOMU?

Šią akimirką, šimtai paklaidintų jaunuolių ieško straipsnių apie tai, kaip tapti finansiškai nepriklausomais, bet jie daro didelę klaidą. Tikiu, kad kuo esi labiau priklausomas nuo finansų, tuo turi daugiau garantijų, kad ne tik uždirbsi, bet ir išlaikysi formą – neužmigsi ant laurų!

Man neužtektų visų pirštų, kad išvardinčiau, kodėl verta būti finansiškai priklausomu!

Paboldinsiu tik keletą privalumų:
a) Priklausomybė nuo pinigų ir finansinių reikalų neleido mano smegeninei suirti;
b) Pinigai (tai yra priklausomybė nuo jų) tapo GERIAUSIU įrankiu, padėjusiu man pasiekti didžiausio/ auksinio tikslo. Apie tą superinį tikslą jau buvau užsiminęs prieš minutę, todėl daugiau nevilkinsiu straipsnio ir pasakysiu, ką turėjau galvoje. Taigi, auksinio tikslo paslaptis slypi tame, kad…

“Bet pinigai yra baisus dalykas, jie nėra švarūs, fui, beeee, šlykštu, negarbinga, vemti verčia” – pertrauks mane vienas iš šventųjų, nežinia kaip atsidūręs svetainėje Monaco.lt

Pone šventuoli, ar žinai, kad pinigai, yra daug švaresni, už kai kurių žmonių mintis???

Žinau, kad mano mintys prieštarauja Žako Fresko idėjoms, bet yra kaip yra. Tik tapęs finansiškai priklausomu, pajutęs, kaip dega sėdimoji, atradau atsakymus į taip ilgai kamuojamus klausimus!

Dabar supranti, kodėl verta prisirišti prie pinigėlių?

Kitaip tikrai nieko nebus! Manėte nebandžiau kitų priemonių??? Ha ha!!!

“Alex, tu ne taip supranti frazę – finansinė nepriklausomybė” – pasakys kažkas.

Na gerai, paimkime šią frazę į rankas, užsidėkime išmaniuosius akinius ir apžiūrėkime šį klausimą 3D formatu.

Įsivaizduok, kad namuose turi nežmogiškai didelį šaldytuvą, prigrūstą maisto tiek, kad ne tik tau, bet ir tavo anūkų anūkams užteks. Rimtai, įsivaizduok dviejų namų dydžio šaldytuvą, kuriame yra ne tik sušių, bet ir kebabų. Jau įsivaizdavai? Tuomet atsakyk į šį klausimą: Jeigu turėtum 100-tams metų pilnut pilnutėlį prikištą maisto šaldytuvą, ar galima būtų sakyti, kad esi nepriklausomas nuo maisto?

Atsakymas: žmogus negali būti nepriklausomas nuo maisto, juk jis turi jį valgyti!

Na gerai, vis dėlto yra būdų tapti finansiškai nepriklausomu.

2 būdai norintiems pasiekti išsvajoootos finansinės nepriklausomybės:
1. Sudėti visus pinigėlius į maišą, sudeginti ir greitai greitai apsigyventi miške, kur daugiau niekada niekada nebekiši savo nagučių prie euriukų!
2. Susideginti. Tik miręs žmogus gali būti nepriklausomas nuo pinigų!

“Nesąmonė, Alex, nesiruošiu klausyti tavęs, verčiau dirbsiu dešimt metų tam, kad vėliau nedirbčiau” – pasakys Kiyosakio  mokinys, perskaitęs legendinę knygą „Turtingas ir vargšas tėvas”. Šiam žmogui palinkėsiu sėkmės. Tegul siekia savo tikslo, jeigu jam taip norisi. O tiems, kas nori pasiekti šio to didingesnio, siūlau susitelkti į daug svarbesnius dalykus. O taip, kalbu apie globalius tikslus, apie kuriuos tau dar niekas nėra nieko sakęs! Ar esi pasiruošęs priimti naują informaciją? Jeigu esi, turi ištiesti rankas ir priimti naują Alex Monaco tikėjimą + gyvenimo tikslą!

Neišgąsdinau?

AUKSINIS + PAGRINDINIS + GLOBALUS TIKSLAS

Esu pažinojęs žmonių, kuriems kartą pasisekė ir jie tapo turtingi, bet su laiku kiekvienas iš jų patyrė fiasko. KIEKVIENAS! Tik keletas iš jų atsigavo ir vėl uždirbo pinigus. Tik keletas! Taigi, jeigu tu, gerbiamas skaitytojau, nesi kvailys, turėtum numatyti, kad net jeigu tau pasiseks ir tu uždirbsi pinigų, ankščiau ar vėliau tu PATIRSI fiasko. Ar tu būsi tam pasiruošęs? Supranti? Pagalvok apie tai.

Taigi, kas jeigu vietoj to, kad siekti turtų, susitelktum į tai, kad taptum žmogumi, kuris:
1. Bet kada bankrutavęs, galėtų greitai atsistoti ant kojų;

  1. Moka mėgautis gyvenimu be šlamančių, tačiau taip pat moka mėgautis su jais;
    3. Yra laisvas ir nesusireikšminęs;
  2. Per trumpą laiko tarpą moka pasiekti bet kurį tikslą.

Taigi, ar nori tapti žmogumi, kuris greitai pasiekia svajones?

Įsivaizduok, kad prieš tave yra džinas, teigiantis, kad realizuos tik vieną norą iš trijų.

NORAI:
A) Pasirinkęs pirmą norą, gausi 10 milijonų žalių. Šiuo atveju neaišku, kas bus po to. Galbūt bankrutuosi arba…
B) Pasirinkęs antrą norą tapsi finansiškai nepriklausomu. Šiuo atveju tu išspręsi visas materialines problemas (pinigų trūkumo/ nesibaigiančių skolų/ greitųjų kreditų problemas), bet pagalvok, juk negalėsi nusipirkti sielos juvelyro paslaugų. Joks chirurgas negali išpjauti nelaimės, kad pakeistų ją laime arba saldžiąja Monanama® (monaco.lt/nustok-siekti-laimes)!
C) Pasirinkęs trečią norą, pavirsi žmogumi, kuris labai greitai gali išspręsti, bet kokias problemas – pats sau yra džinas!

Taigi, kokį variantą pasirinkai? Mane žavi 3 variantas…

Kyla klausimas. Kaip tapti pačiam sau džinu? Atsakau: Susirask mokytoją ir priversk jį atiduoti tau visas paslaptis, kaip piniginę valiutą paversti savo kekše – įrankiu – tramplinu į kitą lygį. Beje, privalai ne tik susirasti mokytoją ir išklausyti, ką jis sako, bet ir įvykdyti jo visus nurodymus!!! Taigi, pasiimk pasą, dantų šepetėlį ir išvaryk velniop iš šiltų, jaukių namų ir apsigyvenk pas mokytoją, velniai griebtų!

Pamenu, kaip ilgai man teko maldauti, kol priverčiau vieną žmogų tapti mano mokytoju. Atėjęs, neišėjau iš jo ofiso iki pat nakties. Pamenu, kaip įmonės direktorius, atėjęs, pasakė: “GERAI. Klausk.”. 

Taigi, jeigu tau reikia patarimų (arba darbo) turi ne paprašyti, o REIKALAUTI!

TU NETURI KITOS IŠEITIES, ŠUNSNUKI!!!

Vis dar lauki, kol kažkas ateis į tavo namus ir patars, kaip uždirbti daug šlamančių arba pasiekti kitų tikslų? TO TIKRAI NEATSITIKS! Turi arba išlipti iš savo urvo, arba blogiausiu atveju užbombarduoti savo naujus mokytojus pašto žinutėmis + skambučiais ir t.t.

Kartą vienas žmogus man parašė, kad nori mano patarimų. Negavęs atsakymo, prižadėjo, kad rašys man kas dieną. Parašinėjęs tik savaitę laiko, jis sustojo… Tam vyrukui nerūpėjo jo gyvenimas… Jis pasidavė, net neįpusėjęs kelio!!! Jam vienodai. Jeigu jam vienodai, kodėl man neturėtų būti vienodai?  

Žinau, kad nėra paprasta pasielgti taip, kaip siūlau. Kita vertus, suprantu, kad svajoti apie tai, kaip žarstaisi pinigais (kaip Vilkas iš Wall Street’o), žyyyymiai lengviau nei tupėti ant kelių, prašant mokytojo pradėti mokslus.  Kita vertus, tavo gyvenimas nėra toks jau blogas, kad maldautum kitų žmonių tau padėti, nes:
1. Tau gaila atsisakyti seno gyvenimo, kuriame tėra kompiuteris, smaukymasis ir savikritika;
2. Tau nesinori palikti namų, kurie nėra tokie, kokių norėtum. Na, bet sienos negriūna, todėl dar gali čia gyventi;
3. Tu neturi laiko pokyčiams. Visą laiką suvalgo rimti darbai. Bet tu esi matęs visus geriausius Holivudiškus filmus…

Iš vienos pusės džiaugiuosi dėl to, kad turi laiko laisvalaikiui ir iš esmės jau esi laisvas (finansiškai nepriklausomas), todėl pasinaudodamas šia proga, galėčiau pasiūlyti atkimšti šampaną, tačiau nepasiūlysiu. O taip, tikrai norėčiau atšvęsti tavo laisvę, kurią turi, bet kodėl turėčiau tai daryti, kai tu ją niekini!? Juk tu turi laiko viskam, bet ne sau… Vieni turi laiko cigaretėms, kiti alkoholiui, dar kiti žolei, o kam tu skiri laiką?

Atėjo laikas pokyčiams. Pradėk investuoti daugiau laiko į naują gyvenimą! Pradžiai skirk tikslui pasiekti 24 valandas per parą! Nesvarbu, ar nori tapti žmogumi, kuris greitai pasiekia savo svajonių, ar tiesiog padidinti pajamas.Turi suprasti, kad iš pradžių, gana ilgai, TIKRAI ilgai, turėsi arti kaip eržilas – Alex Monaco. O taip, esu išaręs ne vieną gigantišką lauką. Kai kuriuos projektus esu nusitempęs iki pat Monako. Manai man buvo paprasta? Kartą, atvažiavęs į Monaką, net neturėjau už ką nusipirkti valgyti. Bet važiavau. Tai tiesa, rizikavau šimtus kartų. Norėdamas pateisinti klientų lūkesčius, esu užmigęs prie kompiuterio šimtus kartų!

“Bet aš ir taip daug dirbu, o man vis tiek nesiseka” – pasakys didysis darbininkas.

Žinau, ką turi galvoje. Aš taip pat dirbau daug, bet ne tą, ką reikėjo. Didžiausia problema buvo tame, kad norėjau uždirbti pinigus iš veiklos, kuri mane tuo metu vežė, bet su laiku pajutau, kad mane ėmė žavėti visai kiti dalykai. O taip, mane ėmė traukti darbai, kuriuos dirbdamas, galiu dirbti kuo mažiau, bet uždirbti kur kas daugiau.

Kai mėgsti kurti automatizuotus verslus, kurie patys save valdo, tuomet tu iš tiesų pradedi uždirbti pinigus, dirbdamas tik kelias valandas per parą.

Uždirbęs pinigų iš automatizuotų verslų, galėjau juos investuoti į savo mėgstamas veiklas. Už šiuos pinigus užsisakiau įrašų studijos paslaugas ir įrašiau šį kūrinį: Alex Monaco – Cabrio (Dapa Deep Remix). Už šiuos pinigus keliavau į Monaką ir svarbiausia…. Na gerai, užteks apie mane. Pereikime prie tavo piniginės, kuri pastorės tik tuomet, kai įsikalsi sau į galvą šią frazę:

Imkis veiklos + verslo, kuris padėtų tau UŽDIRBTI, o ne tik SUNKIAI PADIRBTI.  

Kad tai įvyktų, turi atsisakyti abejonių ir susirasti mokytoją. Knygoje “Laimingi šunsnukiai” parašiau, kaip tai padaryti. Galbūt tu pramiegojai tą informaciją? Žinai kodėl taip atsitiko? Atsakymas: tu jau esi finansiškai nepriklausomas ir matyt tai vienintelė priežastis, dėl kurios tu negali susikoncentruoti ir įsigilinti į informaciją, kurią gavai iš manęs.

Faktas: Tu tikrai pakeltum mąstymą (arba uždirbtum pinigų) į aukštesnį lygį, jeigu prie tavo smilkinio būtų priremtas šautuvas!

Štai ir viskas…

Šis straipsnis dar kuriamas, todėl gali įsiterpti + paklausti + pakomentuoti + pasireikšti. Šis straipsnis atsinaujins jau kitą savaitę, todėl paskubėk!

Jeigu esi dėkingas už patarimus, parašyk “AČIŪ”.

()

 

(   )

 

()

 

(   )

 

()

“Ką – viskas? Kad čia jokių patarimų ir aiškių pasiūlymų net nebuvo. Dažnai skaitau tavo straipsnius, bet jie man vistiek nepadeda!!!” – pareikš savo nepasitenkinimą stiklinėmis (tinginio) akimis apsiginklavęs personažas, su kuriuo pasidalinsiu NEišskirtiniu pasiūlymu, kurio jis nepastebėjo aukščiau.  

COPY PASTE UŽDUOTYS

Apsigyvenk pas mentorių namuose arba pradžiai prie jo durų!!!

Rimtai. Prisimink istorijas, kuriose žmonės, norėdami išmokti kovų ar išminties meno, nuvykdavo kažkur toli toli pas mokytoją ir apsigyvendavo pas jį. Štai, kur paslaptis, mielas drauge!

Faktas: Jeigu tu niekada nesi pasielgęs kaip siūliau, (niekada nesi apsigyvenęs pas mokytoją/mentorių ir nedirbai jam už dyką mažiausiai tris mėnesius), tau visai nėra, ko tikėtis…

Taigi, arba visiems laikams nustoji verkšlenti ir ieškoti pasiteisinimų, arba pasielgi, kaip siūliau, velniai griebtų!

“Bet, aš dar nežinau kas gali būti mano mokytoju, dar nepasirinkau tokio, taigi, kaip man elgtis” – paklausi? Net jeigu esu tau per prastas, vis tiek galiu pasitarnauti —  būti tramplinu į kitą lygį. Iš tiesų, tu net neįsivaizduoji, ką patirtum, padirbėjęs mano ofise 3 mėnesius!

Deja, bet kol kas tik Alex Monaco gali išspausti iš tavo smegenų visus abejonių pūlinius!

Pirmiausia, prieš kreipiantis, turi žinoti, kad parašęs, gausi užduotį, kurią privalėsi įvykdyti. Turėsi praeiti patikrinimą ir darbus atlikti laiku. Šiuo metu laaaaaabai reikia žmonių, kurie dirbtų su Onbo.lt, Laimingos.lt, Monaco.lt ir Web-gun projektais. Reikia asistento, kuris gavęs darbą, neįtikinėtų manęs, kad darbas yra sunkus (beveik visi taip elgiasi), o padarytų viską, kad padėtų pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Sudėtinga čia viskas, geriau susirasiu darbą ir bus ramu” – pagalvos vienas iš tinginių, laukiančių, kol kažkas įkurs įmonę + sukurs jam darbo vietą. Mielai išrėksiu šiam stabdžiui tiesiai į veidą: Tai tu turi padėti žmonėms uždirbti pinigus, o ne jie tau!!!

Vietoj to, kad galvoti, kaip užsidirbti iš Alex Monaco, tu surask Alex’ui darbo!!! Tapk Alex Monaco menedžeriu/ vadybininku/ prodiuseriu. Pardavinėk vieną iš jo produktų! O gal Alex Monaco yra bloga prekė? Bent pabandyk, žmogau!!!

Prisijunk prie mano komandos!

Pamenate, kaip Wall Street’as (Jordan Belfort) sakė:
Telefonai be jūsų tėra plastmasės gabalai! Griebkite juos ir…

Siūlau pakeisti jo frazę ir ištarti: “Be aistros, tikėjimo ir ryžto jūs esate tik mėsos gabalai! Taigi, gana laukti, pakelkite subines ir parodykite, ką sugebate!”.

Alex Monaco

31 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt