Susisiekite su mumis

Suvaldyk laiką

168
Komentarai

Žadėjau papasakoti apie laiko taupymą. Vykdau įsipareigojimą. Taigi, pradedam? Norėdamas duoti daugiau tam vertės, mielai išsitrauksiu iš krūtinės savo širdį ir ją padėsiu…. Palauk sekundėėėėėėlę. Štai. Matai, kaip pulsuoja? Tik tak. Tik tak. Tik tak….  „Gyvybingas tas Alex Monaco – pasakys kažkas. Na gerai, užteks vaizdelių, pereinam prie esmės!

Laiko valdymas

Kas rytą, prieš pradedant darbus, VISADA VISADA užsirašau visos dienos planus. Man laaaaabai padeda ši viena stebuklinga programa. Visada viską užsirašau joje. Netgi strategijas talpinu joje. Taigi, pristatau tikrą stebuklą nemokama online programa Trello.com. Naudokitės broliai ir seserys!!!
SVARBU: Dienos darbuose nerašau jokių abstrakčių punktų, pavyzdžiui, kaip „Sukurti super sėkmingą verslą“ ar kaip „Užsidirbti milijoną šlamančių“. Tokie tikslai yra per daug abstraktūs, todėl panašius užsirašinėju ne dienos, o mėnesių arba metų planuose. Dienos darbai dažniausiai yra labai paprasti. Tam, kad juos įvykdyti, reikia 5~10 minučių. Esmė: darbus reikėtų suskaldyti taip, kad net jeigu pro duris įžengs draugai ar apsinuoginusi draugė, galėtum mesti darbus, žinodamas, kad vis tiek spėsi juos šiandien padaryti. Supranti idėją?

Pasidalinsiu vienos dienos darbais.
Pavaduot

Atkreipk dėmesį, kad po pietų darbai dubliuojasi. Tokiu būdu per parą nuveikiu darbus, kuriuos seniau atlikdavau per dvi dienas. Seniau paskirstydavau darbuotojams užduotis vieną kartą per dieną, o dabar   darau du kartus. Taigi, tokiu būdu per metus padarau tiek, kiek kiti padaro per du metus.

Kol nesusidėlioju darbų nepradedu jokių darbų. Ši taisyklė man padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus žymiai greičiau nei…

Susidėliojęs darbus, šoku į tikrai fantastišką, hyper-stebuklingą programą, pavadinimu Google Docs. Tai nemokama online esanti programa, kurioje gali su kolegomis dirbti prie vieno teksto ar dokumento. Tai taupo laiką + nereikia siuntinėti failų. Programa po kiekvieno judesio automatiškai išsaugoja tekstą, todėl išsijungus kompiuteriui, viskas išsisaugo automatiškai! Taip pat čia galima grąžinti tai, kas buvo išsaugota net prieš mėnesį. Tačiau yra vienas bet. Kadangi tekstinių failų turiu per daug, gavosi bardakėlis. Dėl šios priežasties sukūriau vieną dokumentą, kuris yra mano visų tekstinių dokumentų bankas. Ten greitai susirandu tai, ko man reikia. Taigi, visą dieną esu atsidaręs tik du langus: Google Docs (2-jų puslapių ilgio failą, kuriame surašęs visas nuorodas į kitus word failus) ir Trello. Jokių kitų administravimo programų/panelių/sienų nenaudoju!

Bet tu dažnai sėdi Facebooke! – pasakys kažkas. Neeee. Facebooke sėdžiu neilgai. Naudoju programą
 (buffer.com), kuri leidžia automatizuoti pranešimus taip, kad jie pasileistų norimu laiku.

Auto

Ši programa automatiškai (norimu laiku) publikuoja pranešimus tiek grupėje, tiek asmeniniame Facebooke, tiek Instagram ir kituose socialiniuose puslapiuose. Taip, kasdien, tam tikrom valandom, peržiūriu komentarus, bet nestoviu kaip štikas prie vartų…

Mhm, įdomu, kaip tu pradedi savo darbo dienas? Jeigu pirmiausia įsijungi naujienų portalą, arba kitą šlamštą tai reiškia tik viena: TU NEVALDAI SAVĘS! Taigi, turi parodyti vidurinį pirštą žalingiems įpročiams ir susitvarkyti dienos grafiką taip, kad tavo diena būtų neiššvaistyta, o atneštų naudos. „Net nežinau, kokie darbai gali atnešti man naudos“ pasakys kažkas iš skaitytojų. Turiu jam atsakymą. Jeigu dar nežinai, kokiu verslu/veikla užsiimsi (dar neradai savęs), siūlau skirti laiko, kad taptum laiko valdovu. LAIKO VALDYMAS PADĖS VISOSE GYVENIMO SRITYSE. Galbūt turi kitokią nuomonę, tuomet pasisakyk. Rimtai, jeigu jautiesi nesavas+ nesi atradęs savęs, turėtum mokytis ne tik laiko valdymo bet ir gyvenimo guru profesijos. Be šių profesijų, tu neišspausi iš gyvenimo maksimumo! BEJE, JUK SVARBIAUSIA NE VERSLAI IR NE PINIGAI, O TAI, AR TURI DAAAAAAAAAAUG LAISVO LAIKO SAU! TURĖTUM LEPINTI SAVE DAŽNIAU. TURĖTUM GULĖTI VONIOJE DAŽNIAU! TURĖTUM TURĖTI DAUGIAU LAIKO PASIVARTALIOTI LOVOJE IR…

Linkiu tau, mielas skaitytojau, tapti TIKRU laiko magnatu/imperatoriumi!!! Pirmyn! Žinau, kad reikia laiko ir praktikos, bet esu šventai įsitikinęs, jog išmokęs laiko valdymo, sutaupysi trečdalį gyvenimo! O gal turi savo laiko taupymo paslapčių? Tuomet prisidėk ir palik komentarą! Mes gimėme tam, kad apšviestume kitų gyvenimus, ar ne?

Dėkui už tai, kad domiesi savo gyvenimu! Paimk jį už rankos ir eik. Kalbu apie tavo gyvenimą   jis laukia tavęs

Žmogus, kuris sutaupė kiek daugiau nei pusę gyvenimo tam, kad turėtų daugiau laiko savo skaitytojams Alex Monaco ir jo asistentai: Airidas su Mažvydu.

168 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt