Susisiekite su mumis

Išorinis grožis ir jo įtaka

13
Komentarai

Tuoj sužinosi labiausiai paplitusius mitus, susijusius su tavimi – moterimi, meilės reikalais ir tavo išorės įtaką sėkmei. Tau patiks, juk esu nuoširdžiausias blogeris Lietuvoje! Pradėkime!

Mitas nr. 1: nauji drabužiai arba pora batų gali pakeisti tavo gyvenimą!

Nors šis mitas neatitinka tikrovės, Megos ir kitų prekybos centrų savininkai teigia, neva gyvenimo pokyčiams reikia batelių… Štai jų reklama:   

Jeigu Megos vadovai tikėtų tuo, ką sako, tuomet jie patys nešiotų gražius moteriškus batelius, BET jie nešioja vyriškus batus!!!

Įsivaizduokite, kaip Megos vadovas seminaro apie sėkmę metu sako: „norite tikėkite, norite ne, bet tikroji mano sėkmės paslaptis slypi batuose!”

Kyla klausimas, kam didelių prekybos centrų vadovams reikia tiek pinigų, jeigu rezultate viskas, ką jie sugeba, tai meluoti piliečiams? Ar tai galima pavadinti sėkme? Man gaila tų turtingų diedų… O gal aš klystu ir drabužėliai tikrai daro įtaką? Pamenu pažintį su manekene. Ji rengėsi gražiai. Jos plaukai buvo ilgi ir blizgėjo, bet juk nesu su ja… Taigi, grožis negarantuoja sėkmingų ir laimingų santykių. Tai yra faktas! Bateliai taip pat negarantuoja sėkmės. Laimingus santykius gali garantuoti tik draugystė, supratingumas, mokėjimas atleisti ir svarbiausia, MOKĖJIMAS PADARYTI TAIP, KAD PARTNERIS TAVĘS PASIILGTŲ IR SIEKTŲ. Pelenės istorija man visada asocijavosi su moters nepasiekiamumu. Mane visada žavėjo būtent tos moterys, kurių reikia siekti! Ir aš niekada nesiekiau moters dėl to, kad ji dėvi puošnius batelius!

…Esu įsitikinęs, kažkas šiuo metu ieško dažų veidui, kvepalų, ypatingų drabužėlių, gebančių pagauti ant savo kabliuko tuos, kas kimba ant viso šio šūdo… Neslėpsiu, nėra blogai, kai moteris rengiasi ir dažosi, tačiau didelė dalis moterų pamiršta nusiplauti sielos makiažą… neslėpsiu, man patinka ir kvepalai, tačiau sielos kvepalai man patinka dar labiau! Tai ne viskas. Nieko blogo, kai žmogus naudojasi plastinės chirurgijos paslaugomis. Galbūt ir aš kada nors pasinaudosiu, tačiau beprasmiška taisyti veidą, kol nėra sutaisytas mąstymas ir pasitikėjimas!

Mitas nr. 2: man būtų lengviau surasti VYRĄ, jeigu turėčiau žurnalo vertą veiduką („popierinį veiduką“)  

Nesu melagis, popierinis veidukas tikrai gelbsti, bet tik tuo atveju, kai siekiama pasisekimo tarp padarų, kuriems reikia vaikščiojančio papuošalo. Kaip žinia, kiekviena moteris sutikusi būti papuošalu, vėliau yra išmetama. Papuošalai greitai atsibosta! O taip, mitas apie gigantišką popierinio veiduko įtaką sugriūva, kai pradedame kalbėti apie tai, ką reiškia žodis VYRAS. Kažkodėl man atrodo, kad tikras vyras yra tas, kuris turi galvą ant pečių + yra subrendęs. O gal galima pavadinti VYRU tą, kuris elgiasi „kaip pacukas“ ir vertina moterį tik pagal išorę? O gal tikras VYRAS yra tas, kuris turi skonį, bet neturi smegenų??? Faktas: protingi VYRAI renkasi PROTINGAS IR AISTRINGAS MOTERIS! Pvz. Nobelio premijos laureatai renkasi moteris ne pagal išorę! (Siūlau paskaityti straipsnį apie Nobelio premija apdovanotas poras. Nuoroda: nobel-prize-awarded-couples)

„Bet aš nenoriu vyro – mokslininko, noriu išoriškai žavaus princo, valdančio prabangų metalinį žirgą“, – pareikš vieną iš jaunesnių skaitytojų…

Ech…

Nori tikėk, nori ne, tačiau būtent popierinį veiduką turinčioms moterims yra sunkiausia surasti vyrą. Kodėl? Tokios reiklios moterys nusistatė ypač aukštus standartus! Vertindamos savo išorę, jos negali leisti sau kurti šeimos su prasčiau atrodančiu vyru. Tokių yra daug ir jos, deja, pačios save apriboja… Ir žinai, daugiau nei 70 proc. šio straipsnio skaitytojų yra nurašiusios ne vieną toną vyrų tik todėl, kad jie neatitinka jų standartų… Pamenu kaip prieš daugiau nei dešimt metų, atėjau į aklą pasimatymą su viena moterimi. Pamačiusi mane ji pasakė: „Pamačiau, einu!“. Ir ji tiesiog išėjo… Ji net neišgirdo mano balso…. Jai užteko 2 sekundžių, kad nuspręstų – aš esu prastas. Bet tada nešiojau baisius akinius ir mano šukuosena buvo juokinga, tačiau viskas pasikeitė! O taip, seniau mane daug kartų nurašinėjo už išorę… Kai susitvarkiau išorę, moterys pradėjo manimi žavėtis, tačiau, tai nepadėjo man surasti sielos draugės, todėl nuotraukose nustojau rodyti veidą. Daviau moterims tik savo išmintį. Tai viską pakeitė. O tu, pagal ką renkiesi vyrus, brangioji? Pagal išorę? O kaip jiems pristatai save? Pasigražinusi padarai foto ir tikiesi, kad suprastų tavo sielą???? Esu įsitikinęs, tik maaaaažytė dalis moterų suprato, ką noriu pasakyti, todėl jos suras laimę, o kitoms bus laaaabai sunku…

Ech…

Nėra lengva išmesti iš galvos išorės problemų…

„Alex, aš suprantu, ką nori pasakyti, bet man skaudu…!“, – pasiskųs nepatenkinta savo grožiu moteris. Turiu jai klausimą: esu įsitikinęs, tu, brangioji, esi turėjusi romaną? Mažiausiai vieną? Galbūt tas romanas nesitęsė ilgai, bet pradžią turėjai? Tai reiškia, kažkas vis dėlto tavimi žavėjosi. Tegul žavėjosi mažai, bet vis dėlto tas žmogus bandė su tavimi kažką sukurti? Bet tas vyras kažkodėl vėliau pasišalino… Kaip manai, kodėl jūs nelikote kartu? Atsakau: tikrai ne dėl veido arba kūno trūkumų! Viena iš tikrų priežasčių: tarp jūsų nebuvo pakankamai aistros, ugnies ir dėl to (atleisk) iš dalies esi kalta tu!!!

Mitas nr.3: sėkmei reikia grožio!

Yra moterų, mąstančių, – „Jeigu būčiau gražesnė, tuomet būtų daug lengviau gauti darbą, sukurti projektą arba…“. Po velnių, šios mintys yra nesusijusios su realybe!

Ar matėte, kaip atrodo moteris, sukūrusi knygą Harry Potterį? Galbūt kažkas yra matęs šią moterį, bet didelė dalis ne, tačiau tai netrukdo skaitytojams pirkti jos knygų! Beje, ji yra viena turtingiausių ir sėkmingiausių rašytojų!

Mano mėgstamiausia autorė yra Ayn Rand. Nors, kai parašė savo legendinę knygą, ji nebuvo jauna, bet nepaisant to, aš vis tiek susižavėjau šia moterimi…

Jos žodžiuose radau aistrą…  O tu, ar moki rašyti aistringai? O kalbėti? Ar tavyje yra ta ugnelė, brangioji? Faktas: tu neprivalai būti rašytoja, tačiau jeigu nemoki dėlioti minčių, tuomet… „Alex, bet realybėje yra viskas kitaip! Realybėje tik gražios moterys pasiekia didelių dalykų, o aš neturiu gražios nosytės, todėl…“ – pagalvosi? Mhmmm, tiesa, Motina Teresė buvo itin seksuali, todėl patraukusi vyrų dėmesį ir sulaukė pripažinimo!!!

„Alex Monaco, tu esi kvailys, moterys yra diskriminuojamos ir jos tiesiog negali tapti sėkmingomis… Ką jau kalbėti apie vaikus, jie suvalgo visą laiką!“, – pareikš viena iš savanaudiškų moterų, nuolat savo vaikus kaltinančius moteris… Turiu jai atsakymą! O kaip gi Nobelio premijos laureatės ir jų pasiekimai? Dviejų vaikų motina: Marie Skłodowska Curie (du apdovanojimai), dviejų vaikų motina: Irène Joliot-Curie, dviejų vaikų motina: Mairead Maguire, dviejų vaikų motina: Rosalyn Sussman Yalow ir… Pasidomėk čia: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_female_Nobel_laureates

Ech…

Ar čia vis dar yra moterų, manančių, kad išorė stabdo? Na taip, išorė stabdo, jeigu nori pakliūti į fashion žurnalo viršelį!

Norinčioms pakliūti į
popierinių vištų fabriką, siūlau pasidaryti operaciją. Šnai-šnai! O TAIP, PADIRBĖK SU IŠORE, O NE SU IŠMINTIMI!

Vis dar netiki moteriška galia? Turiu pasiūlymą! Sukurk vyrišką pseudonimą -kaip aš!!! Esu gavUSI ne vieną laišką, kuriame teigiama, neva monaco.lt straipsnius rašo moteris. Kas žino, gal tai yra tiesa? Kadangi esu baisiai graži moteris, mano knygą „Laimingi šunsnukiai“ išpirko virš 20 000 tiražų! Tai logiška: kai esi graži, leidybos firmos maldauja, kad išleistum savo knygą pas juos!

Ajjj, dar pamiršau papasakoti apie naujausius batukus iš Megos! Kai juos nupirkau, gyvenimas palengvėjo ir knyga „Sielos drabužiai“ parašė pati save! Opa!

Vis dar tiki, kad daiktai arba gražus veidukas lengvina gyvenimą? O gal atėjo laikas nusiplauti makiažą nuo sielos (kalbu apie įsitikinimus)? O taip, atėjo laikas pamasažuoti ne tik veido raukšles, bet ir galvoje esančią masę!!!

Nori patarimo? Imkis projektų + darbų, kuriems nereikia popierinio grožio arba gražių batelių! Mėgaukis gyvenimu kuriant nuostabius dalykus (svarbiausia ne tuos, kur reikia sėdėti tik prie pc) ir vos tik pradėsi tai daryti nuoširdžiai – sutiksi vyrą!

Kai darai kažką nuoširdžiai ir rodai darbus VIEŠOSE erdvėse – žmonės pradeda tave pastebėti (tave kaip kūrėją, o ne kaip modelį)!

Paboldinu: daryk kažką, kas neakcentuoja išorės!

Pasidomėk Nobelio premijos laureatų pasiekimais, kurių veiklos nėra sintetinės! Rašytojų sąrašas: https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_women_writers

Tapk pirma moterimi, kuri išgarsins savo šalį – Lietuvą visame pasaulyje! Kol kas Lietuvą garsina nesugebantys minčių reikšti vyrai, su šortais ir kamuoliais, arba… Na tu juk viską supranti!

Alex Monaco

13 Komentarai

 1. Agnietė

  2018-02-05 at 19:10

  Kaip visuomet – į dešimtuką. Beprotiškai džiugu, jog, pasirodo, vis dar yra Vyrų, kurie suvokia moteris ne tik kaip gražias dekoracijas, kurių „atnaujinimas“ (kirpyklos, grožio salonai, skudurėliai iš butikų ir t.t.) yra privalomas, kad „dekoracija“ neprarastų prekinės išvaizdos.
  Kai pati prigavau save mąstančią, kad nesugebėčiau pasidaryt rimtesnio makiažo, bet noriu išmokt boksuotis, ar kad mano požiūris į pasaulį ir žmones kai kur gerokai skiriasi nuo „tradicinių“ jaunų moterų… Sutrikau. Nuo pat mažumės jaučiausi „ne į temą“, kai kitos mergaitės žaidė su barbėmis, aš mėgdavau įsilipusi į medį stebėti debesis ir saulėlydžius; paaugus pižamų vakarėlius ir pokalbius apie kosmetiką daug mieliau iškeisdavau į vienatvę su gera knyga. Žinoma, ne kartą bandžiau save laužyti – būti „normali“, rengtis kaip visos, kalbėti apie „įžymybes“, o ne gyvenimo prasmę, skaityti „Žmones“, o ne Kamiu.
  Nežinau, kada atėjo tas tikrasis, vidinis suvokimas, jog… F**k it. Nieko nebus. Nepriversiu žuvies įlipti į medį, kad ir su botagu raginčiau. O ir ar verta?..
  Ar gailiuosi? Nė trupučio! Nors su kai kuriais sutiktais žmonėmis bendravimo nepavyksta išsaugoti ilgiau, nei tą vieną pokalbį ar susirašinėjimą, tačiau tie, kurie randa kelius prieiti arčiau (ir tuo labiau – neatsitraukia po pirmo įdėmesnio žvilgsnio) – jie yra tikrasis lobis.

  p.s.
  „It’s better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.“
  /Kurt Cobain/

  • Ieva

   2018-02-06 at 13:16

   Taip tiesa Alex Monako kaip eilinį kartą mane pritrenkia stipriu smūgiu savo rašymu, stipriai į dešimtuką. Knyga sužavėjo, bei tavo rašymo stylius priimtinas, lyg pati kartais turiu savotiško tokio laisvumo.
   Aš taip vakarais sėdžiu su Kamiu ar filosofiniais skaitiniais, ar psichologiniais straipsniais, bet kai ateina diena, kai reikia pristatyti save, ar pritraukti ką nors į savo gyvenimą, atvirai pasakiusi, tuomet taip suprantu kad esu tokia pati kaip ir visi kiti, žvaigždės, kosmetika ir romanai, taip tai mane žavi, taip mes ir kuriame savo įvaizdį, bet kiekviena mergina yra verta tiek kiek pati esanti verta.
   Literatūrą – leidžia mums suvokti, kad ne viskas kas atrodo blizgu, auksu žiba yra vertas dėmesio. Manau tik tikras širdies savo balso klausymas patvirtina faktą, kad galime rinktis tai kas mums yra priimtina ir būtina. Todėl verta kiekvienam rasti savo tam skirtą lobį ar vietą šiame gyvenime.

  • Irma VO

   2018-07-07 at 11:30

   Kaip artima ir pažįstama. Gerbiu Tave. Už buvimą svaimi, už pasirinikimą – neprievartauti savęs.

 2. Ernesta

  2018-02-05 at 22:46

  Wow!

 3. Gerda

  2018-02-05 at 23:11

  Aistra ir Meile du skirtingi dalykai. Linkiu ieskoti meiles sirdyje ❤️ Ir nepasiduoti visiskai uzvaldytam aistros 🙂

 4. KAN

  2018-02-05 at 23:12

  Nuo mažumės man sakydavo, kad esu graži. Turiu pripažint tai įvarė man kompleksą. Tai gi mielosios, sakykit geriau vaikams kokie jie protingi, geri, kaip gražu, kad moka dalintis. Pagaliau jus, mamos, nusispjaukit į tą išvaizdą ir pamatykit vaiko širdį, visa ko kupiną ir visada atvirą, ir taip laukiančią jūsų pripažinimo.

 5. Mindaugas

  2018-02-06 at 09:39

  Gaila, bet šiuolaikinio pasaulio grožis suprantamas kitaip (pinigai, turtai, daiktai…)
  Įdomu, kada mes sugebėsime šitą mąstymą perversti aukštyn kojomis…, gal tik tada kai išnyks internetas ir jame melagingos reklamos apie tai kaip turi atrodyti žmogus…

 6. Madam

  2018-02-06 at 10:47

  Esu gerokai vyresnė ir už autorių ir , ko gero, už šios svetainės skaitytojus. Žaviuosi šituo vyru – ir kaip skaitytoja , ir kaip moteris. Tai, ką perskaitau, dažniausiai esu suvokusi per savo patirtį. Ir naujų sakinių sau čia kaip ir nerandu.. bet randu čia begalinę išmintį, meilę kiekvienam iš skaitančių, kiekvienas jo straipsnis žadina manyje dar didesnę aistrą ir meilę gyvenimui. Tai ką čia randu tik rodo, kad jam rūpi. Visi. Skaitykite, ką rašo šis žmogus, ir dalinkitės su kitais. Pirmas dalykas ką aš padariau radusi šią svetainę – nusiunčiau nuorodą 30-mečiui savo sūnui. Be jokio komentaro. Šitie straipsniai brandina. Visus. Net ir mane 🙂
  o kai dėl grožio…. jo man visada trūkdavo… kalbu apie viešai priimtus standartus…bet man lengviau susirasti gerbėją trisdešimt penkerių, nei penkiasdešimtmetį diedą :), bet čia jau kita tema 🙂
  o kai dėl pinigų – negerbiu vyro, kuris jų neuždirba sau ir savo šeimai.

 7. Egle G.

  2018-02-06 at 16:03

  Ačiū 😉

 8. Monika

  2018-02-06 at 21:26

  Šiandien kaip tik buvau vienoje vietoje, kur grožis ir butaforija yra darbas. Tiek daug pastangų reikia įdėti, kad apgauti žmogaus akims, kalbu apie reklamą. Mačiau, kaip begalė žmonių stengėsi sukurti tobulą vaizdelį. Tiesiog nuostabu, kaip NEnatūraliomis sąlygomis kuriamas natūralumas 😀 IR APSKRITAI NE KITI TURI MATYTI TAVO VIDINĮ „GROŽĮ“, O TU PATS/PATI. Buvo laikas, kai atėjusi į darbą po žodžių „labas rytas“ išgirsdavau :“ir ką Tu čia apsirengei?“ arba „šitas Tau netinka“ o labiausiai patikdavo: „nesiderina spalvos, medžiagos….“ IR KĄ TU MAnai? Ogi dėl makijažo „trūkumo“ ar nemadingos aprangos MANĘS IŠ DARBO NIEKAS NEATLEIDO 😀 O DRAUGAS mane pakenčia tokią, kokia esu jau ne vienerius metus ir dabar aš mokinuosi būti jam DRAUGE t.y. tikrai girdėti ir tikrai klausytis ir man tai yra velniškai sunku :)))

 9. Monika

  2018-02-06 at 22:09

  P.S. suptiliai akcentuoji pasitikėjimo savimi klausimą ir tai, kad reikia dirbti darbus, kurie neakcentuoja išorės, jei gerai supratau straipsnio turinį. Ar teko susidurti su moterimi, kurią užkėlė vyras ant pjedes stalo? „Jam ji buvo graži tokia kokia yra, protinga tokia“… Ji jį metė, nes jis jai pasidarė per prastas 😀 nes tokia gražuolė -protinguolė gali burėti geresnį 😀 MOTERIS IEŠKOJO LAIMĖS TARP DRAUGŲ, BENDRADARBIŲ IR NERADUSI GERESNIO, BANDĖ SUGRĮŽTI, BET… PASAKA BAIGĖSI IR DURŲ JAU JAI NIEKAS NEATIDARĖ, KITAIP SAKANT VYRAS IRGI PAGALVOJO, KAD GALI SUSIRASTI GERESNĘ. 😀

 10. Kotryna

  2018-02-09 at 19:10

  Mane asmeniškai labai veikia šitas sakinys “būtent popierinį veiduką turinčioms moterims yra sunkiausia surasti vyrą“..
  Nežinau ar ir kiti pastebėjo, tačiau Lietuvoje vis daugėja moterų su “visu paketu“ -gražių ir protingų..
  Tokioms yra ypač sunku, nes kai kiti pamato gražų veidą, šviesius plaukus – tarsi iškart “nurašo“ iš rimtų, protingų sąrašo.. Ir dažnai aplinkiniai (nesitikėdami išgirst kažko protingo iš gražios moters) išgirdę protingus žodžius -išsigąsta ir bėga.. Taigi tokioms moterims yra TAIP-begalo sunku susirasti bent sau lygų (protu) vyrą, nei toms tuštybėms gražiame kūne..

 11. E

  2018-02-19 at 19:52

  Isitikinau 100 procentu jai kam nepatinki gali siusti juos po velniu, zmones ka sugeba tai zeminti, skaudinti, ir tave paversti blogiausiu pasaulyje nors realiai buni normalus, protingas ir grazus zmogus.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt