Susisiekite su mumis

Tik moterims: Ką tavo vietoje darytų Uma Thurman?

8
Komentarai

Artėja karšta vasara, bet gali būti, kad tau vis tiek bus šalta… viduje…

Bet tu gali tai pakeisti, jeigu pasielgsi taip, kaip Uma Thurman (iš Kill bill) !

…nežinau, kada tai įvyko, tačiau vieną dieną tu, brangioji skaitytoja, pajutai, jog tuoj įvyks kažkas svarbaus…
image00

Tada iki LAIMĖS trūko tik žingsnio,
image05

bet… Gyvenimas kartais būna žiaurus, iš pradžių jis duoda, o po to atima: Draugus, meilę, savigarbą ir…

…atsimerkusi pamatai savo didžiausius priešus: moterį kairėje – nepasitikėjimą savimi, vyrą dešinėje – blogus prisiminimus. Taip, tave supa baimė ir įsitikinimai, jie akylai stebi tave…

Bet nesvarbu, kas tau atsitiktų, yra viena taisyklė – visos problemos visada išsisprendžia.Prisimink, kiek kartų tu manei, kad blogiau būti negali, bet juk nieko blogo neatsitiko – tu vis dar kvėpuoji! Tai įrodymas, kad viskas bus gerai! Klausimas tik, kiek pastangų įdėsi, kad atsistotum!
image00

Pakilusi naujam gyvenimui, tu pradėsi ieškoti mokytojo. Jis neprivalo būti piktas + senas + gyventi kažkur kalnuose.

Tavo mokytoju-įkvėpėju gali būti ir Alex Monaco.
image12
Nuotrauka iš Alex Monaco archyvo

Ir jeigu sąžiningai dirbsi su savimi – jau greitai nustosi kartoti sau, jog esi bejėgė.

Galbūt vyrams atrodys, kad tu vis dar silpna ir tavo problemos yra mergaitiški žaidimai, žinok – jie klysta. Todėl, kad nėra nieko sunkiau, nei nugalėti save. Tie vyrai…. jie to dar nesugebėjo, o tu tai padarysi!

Ir jeigu kitą kartą koks nors menkysta juoksis iš tavęs, pasirink vieną iš dviejų. Arba išmok nekreipti dėmesio į tai, ką šneka nevykėliai, arba išrauk jam liežuvį.
image03

O dabar, kai tau niekas netrukdo, pasiruošk tikrai kovai, paspausk PLAY:

Jau girdi melodiją? Pagarsink muziką kartu su gyvenimu! Pradėk kovą – sudraskyk visus savo priešus: tinginystę, pavydą, nepasitikėjimą, godumą, netoleranciją, neatsakingumą ir t.t.

Žinok, jeigu įdėsi visas, absoliučiai visas pastangas ir vietoj samurajaus kardo panaudosi savo aštrų protą, tu tikrai gausi tai, ko visada troškai!
image01

Ir daugiau niekas, VISIŠKAI NIEKAS nebegalės sutrukdyti tau apsikabinti savo svajonės, laimės, gyvenimo!
image04
Tu jau žinai tą jausmą, kai krūtinėje šilta… Tik nuo šiandien tu jausiesi gerai žyyyyyyyyymiai dažniau! 

Anksčiau ramybė tave aplankydavo tik kartais, o dabar ji apsigyvens tavo namuose! 

Pasakysiu tau dar vieną dalyką: TU NET NEĮSIVAIZDUOJI, KIEK NUOSTABIŲ DALYKŲ DAR PATIRSI ŠIAME GYVENIME!!! Ir kad tai įvyktų greičiau, privalai pažadinti savyje Uma Thurman! Esu šventai įsitikinęs, tu gali būti žymiai narsesnė nei ta mergina iš kino ekrano!

P.s. nepamiršk: kai tau bus sunku – paklausk savęs „kaip mano vietoje pasielgtų narsi moteris?“

Ir dar. Greitai pasirodys straipsnis apie tris filmus, kurie pakeis tavo gyvenimą, tad jeigu nenori praleisti pokyčių, prisijunk prie Alex Monaco:

 

Alex Monaco

8 Komentarai

 1. G

  2015-05-31 at 21:31

  Laba diena,

  Straipsnis puikus, bet (feedback’as kūrėjui) labaai per daug gif’ų. Sunku skaityti, kai visi vienu metu mirga. 🙂

 2. mokinys

  2015-05-31 at 21:33

  Nuostabiai pateikta !

 3. Aistė

  2015-06-01 at 01:02

  man jau truputi panašėja į kažkokią reklamą… rodos pradžios nuoširdi iniciatyva virsta į eilinį XXI a užprogramuotą ,,sėkmės“ verslą, kurio brukalo užkimšti visi knygynai…tiesiog jau didis autoritetas Alex Monaco pradeda supanašėti su bulvarinėm knygiūkštėm ,,kaip uždirbti milijoną“, ,,sėkmė per 1 dieną“, ,,kaip suvilioti“ ir t.t. :/

  • Diana

   2015-06-10 at 00:09

   semkites visko,kas suteikia optimizmo,kas duoda nors menkiausia sansa i laiminga gyvenyma,Zmones ,atsibuskit,juk jus kiekvienas norite buti laimingu zmogumi

 4. Rimc :P

  2015-06-04 at 03:26

  Skirtai Aistei: blemba, moterie, ar visai pablūdai? (Visoms, pasitaisau, VISOMS). Šiam kartui tinka posakis „kas per daug, tas nesveika“. Ką turiu omeny, o gi tai, kad jei jau visi straipsniai ar bent dalis jų Tau(ir kitoms) atrodo kaip posūkis į reklamą, tada tai rimtas signalas, jog per daug pati(ir kitos taip manančios) skaitai tas „knygiūkštes“ ir nieko nedarai(gal ir klystu, tikiuosi, arba tiesiog per mažai stengiesi). Prisimink pirmąją gyvenime perskaitytą motyvacinę knygą ir gerai apgalvok visą gyvenimą nuo to momento iki dabar. Jei ne kažkas pasikeitė, tada nesvarbu kokie bebūtų geri Alexo straipsniai ir pan. Tau reikia viską nustoti skaityti ir pagaliau ryžtingai bei atkakliai pradėti siekti ko nori!

  P.S. tiesiog komedija darosi, kai žmonės perskaitę net už dyką gautą knygą ar pasiklausę neįtikėtinai taiklų ir pamokantį video per YouTube ir pasigirsta „klasika“ – jau žinau šitą, nieko naujo. Tačiau kaip gyvenimėlis metų metus ritasi tuo pačiu „šūdų griovio“ pakraščiu taip ir ritasi.
  P.S.2. Ok, tada pagalvok šitaip – narkotikai kenkia jo? Sakyk jiems ne ir pan., nes tai žudo Tave ir aplinkinius(turbūt pasakytum kokiam narkomanui), tačiau visi motyvacinių medžiagų skaitymai ir tik skaitymai iš eilės taip pat tampa labai blogu įpročiu, jei nieko nedarai, arba net padaręs supranti, jog galėjai pasistengti žymiai geriau ir užuot ieškojęs ir taisęs klaidas, ieškai kitos „panacėjos“ kitame straipsnyje ir t.t.

  • Rūta Rami

   2016-07-09 at 21:56

   Taikliai.

 5. Patman

  2015-09-07 at 12:34

  Beautiful, as always. You iripsne me to try and be more creative with my wardrobe. I am not a very good dresser, but I want to feel confidant and pretty sometimes..

 6. Rūta Rami

  2016-07-09 at 13:16

  Širdis gyva!!!!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt