Susisiekite su mumis

SavanaudiŠŠŠŠŠŠŠka meilė (atnaujinta)

83
Komentarai

Šiame keletą kartų (komentatorių pageidavimu) atnaujintame straipsnyje išduosiu tau didžiausią meilės paslaptį + galėsi pavergti mylimą žmogų: jis maldaus tavo dėmesio, šliaužios paskui tave!!! Bet, prieš pateikdamas tau paauksuotus, ornamentais padengtus meilės burtažodžius, noriu išsiaiškinti, ar …Alex-mona
“Ejjjjj. Alex Monaco! Gana kalbų! Jaučiuos nekaip… Žadėjai pasakyti, ką man daryti, juk tas žmogus vis dar nesielgia su manimi taip, kaip norėčiau!!!?” – staiga pertraukia mane vienas iš skaitytojų.

Atsakau: Esu įsitikinęs, jeigu viskas liks taip, kaip yra, tu TIKRAI kentėsi toliau. Taigi, pokyčiai BŪTINI! Kad jie įvyktų, pirmiausia turi išsiaiškinti, ar tavo meilė yra tikra.

Pradėkime

Gyveno kartą Matas. Kadangi buvo ruduo, kiemelyje jis turėjo obuolių pilną vežimėlį. Natūralu, kad jis buvo susirūpinęs, kur juos padėti. Iš pažįstamų išgirdo, jog viena mergelė, vardu Jolanta, norėtų atidaryti kioskelį. Matas nusprendė pasiūlyti obuolius jai. Paskubom griebė vežimėlį ir nurūko link jos. Bet nusiminė sužinojęs, jog ji negali iškart susimokėti už visus obuolius. Echhh. „Gaila, bet pradžiai turiu tik dalį” – pasakė ji, žiūrėdama į saldžiai blizgančius nuo saulės obuolius. Aplinkiniai drąsino Matą sakydami, kad jis pasitikėtų Jolanta, kad ji tikrai sumokės už visus obuolius su kaupu, ir siūlė jam surizikuoti. Bet sandėris neįvyko. Matas su vežimėliu patraukė namo tikėdamasis, kad kažkas kitas norės jo obuolių ir iš karto susimokės už juos visus. Bet obuoliai supuvo, o Jolanta taip ir negavo progos parodyti, ką sugeba. Obuoliai niekam neatnešė jokio pasitenkinimo!!! Analogiškai įvyksta, kai žmogus, turintis meilės, (obuolių) nerodo jausmų mylimajam tik dėl to, kad nežino ar jis už tai gaus gražą. O TU? VIS DAR LAIKAI JAUSMUS SAVYJE? NEDOVANOJI JŲ BIJODAMAS, KAD TAVE ATSTUMS??? Gal bijai, kad kažkada tau rūpimas žmogus lyg saldus pyragaitis vistiek atiteks kitam??? Žinai, tos abejonės, kurios priverčia tave elgtis nenuoširdžiai, apgailėtinai, šaltai, įrodo, kad tavo meilė nėra tikra.

„Alex’ai! AŠ visada atiduodavau visus obuolius kartu su visu sodu – visą savo meilę tam žmogui, bet eilinį kartą AŠ likau tuščiomis!!!” – suriks PELNO ištroškęs skaitytojas. Štai ką pasakysiu jam: tu nuolat kalbi tik apie save! Bet suprantu tave. Juk tu išaugai AŠ AŠ AŠ kartoje, kur viskas, ką žmonės išmokę, tai siųstis, vartoti, naudoti, eksploatuoti. Tau atrodo, kad pasaulis tau prasiskolinęs. Galbūt laikai Dievą tikru sukčiumi dėl to, kad, davęs tau gyvybę, neatsiuntė paštu aparačiuko, kurį paspaudęs priverstum žmones pamilti tave! Ech… man tikrai gaila dėl to, kad realybė yra nenuspėjama ir kartais apiberta ne tik cukrumi, bet ir druska, bet tu turėsi susitaikyti su tuo, kad kai kurių žmonių praktiškai neįmanoma pakeisti. Tačiau tu turi tris išeitis:

 1. Tapk tobulybe!!!  
  Jeigu tau tikrai rūpi žmogus, kurio laaaaaabai nori, siūlau: perskaityti tūkstančius knygų, tapti geriausiu pasaulyje psichologu ir pakeisti tą žmogų!!! Išmok bendravimo, diplomatiškumo. Tapk geriausiu pasaulyje žavėjimo meno specialistu!!! Tik… kažkodėl abejoju, kad tu pasiryžęs tam paaukoti savo gyvenimą, juk nemyli taip stipriai to žmogaus. Juk vien pagalvojus apie sunkų darbą, kuris tavęs laukia, nusvyra rankos. Ar tai galima pavadinti meile? O gal verta dar pagyventi guminiuose santykiuose? Guminiais vadinu supermazochistinius santykius, kurie TAMPOSI lyg guma ir, kas kartą atleidus, vis skaudžiau smogia. Simptomai: vietoj to, kad mėgautųsi gyvenimu, porelė diskutuoja apie tai, kaip turėtų būti. Bet jie nesikeičia. Taigi, šiuo atveju belieka tik dvi išeitys:
  1. Palikti šį žmogų ramybėje.
  2. Priimti žmogų tokį, koks jis yra. (Jeigu vis dėlto ji iš tiesų myli…)
  Šiuo atveju turi būti pasiruošęs likti šalia to žmogaus nepriklausomai nuo to, kad jis elgiasi su tavimi taip, kaip jam atrodo tinkamai + visiems laikams nustoti graužti jį ir save dėl to.

  Tiesiog tapk jo draugu ir žiūrėk, kas vyksta. Nesitikėdamas nieko padėk tam žmogui tapti laimingam. NUSTOK TERORIZUOTI TĄ ŽMOGŲ SAVO BLOGOM NUOTAIKOM!!! Padaryk viską, ką tik gali, kad tas žmogus jaustųsi gerai šalia tavęs.

VISAIS ATVEJAIS PRIVALAI NUSTOTI KRUŠTI SAVO SMEGENIS PER VISAS ĮMANOMAS VIETAS!!! Sakai nesu mandagus skaitytojams? O kiek kartų per dieną mintyse tu įžeidinėji pats save? Manai, tai aš esu becukris??? Tik pagalvok, juk dulkini savo smegenis per dažnai! Štai pažįstamas tau kažką pasakė ir tu save grauži. Tavęs nepakvietė į vakarėlį – vėl terorizuoji save! Atsakyk: ar tau nepabodo nuolat jaustis paliktam ant ledo? TU GALI TAI PAKEISTI! Padaręs tai, ką tau pasiūlysiu, nesijausi lyg tau į dušią būtų prišikęs katinas!!! Tau daugiau nereikės kiekvieną kartą kentėti, kad kažkas nepateisino tavo lūkesčių!

Manai, pasiūlysiu tau tapti bejausmiam? Manai, siūlysiu išsiplėšti širdį? Neeee!!!

Pasiūūūūūūūūūlysiu tau išmoooooooooookti m-y-y-y-y-y-y-y-y-y-y-y-lėti!

OBUOLIAI 2

Išmokęs mylėti, suprasi, kaip gera duoti laisvę žmogui! Išmokęs MYLĖTI, nustosi būti robotu, nežinančiu, kur iš tiesų saugoma meilė: sieloje, širdyje ar smegenyse! I-š-m-o-k-ę-s  MYLĖTI, tu praplatinsi savo sielą. Suprasi, jog tikra meilė neskaudina, ji išlaisvina! Išmokęs MYLĖTI, nustosi pavydėti! Išmokęs mylėti, tu nebijosi atiduoti žmonėms obuolių (jausmų) – juk turi visą sodą! Pameni istoriją apie Matą? Svarbiausia toje istorijoje ne tai, kad Mato obuoliai supuvo, o tai, kad jis paliko vežimėlį stovėti prie namų, todėl obuoliai pastovėję pradėjo skleisti nemalonius kvapus ir kaimynas (Juozas) pareikalavo juos utilizuoti. Taigi, Matas turėjo supuvusius obuolius kažkur nuvežti ir išmesti. Bet ir tai nėra svarbiausia šioje istorijoje.
ne-tai-svarbiausia

Svarbiausia, kad po to jam reikėjo iškopti jovalą, kuris liko vežimėlyje, ir vėliau jį išplauti! O juk jis galėjo tuos obuolius atiduoti!

O kaip tu elgiesi su mintimis, jausmais, kurie yra tavyje? Juk iš galvos iškopti jovalą sunkiau nei iš vežimėlio!!!

Tau reikėtų išmokti mylėti!!!

O gal mano pasiūlymas išmokti mylėti skamba utopiškai? O ne utopiškai skamba kančios dėl nupasiteisinusios meilės???

Tikriausiai manai, kad šis straipsnis tik apie meilę? Neeeee!!! Kalbu apie NARSĄ, kuri turėtų GYVENTI kiekviename tavo gyvenimo pikselyje!! Tik apsidairyk, tu visą gyvenimą skandini savo galimybes „baimės kokteilyje” galvodamas, jog tavo investicijos tau neatsipirks. Pavyzdžiui, kažkas iš skaitančiųjų nenuoširdžiai atlieka savo pareigas darbe galvodamas: „O kam? Vis tiek manęs vadovai neįvertins/ nepripažins/ nesupras ir juo labiau nemylės!”

„BET KAS IŠ TO, KAD AŠ ALTRUISTIŠKAI STENGSIUOS?” arba „NEĮMANOMA ŽMOGAUS PAKEISTI, JIS VIS TIEK MANĘS NEPAMILS, dėl to kad esu negražus, neturiu milijonų!!!” – pagalvos skaitytojas. Taip, tau gali nepavykti, jeigu nebandysi. Esu tuo tikras. Esu įsitikinęs ir tuo, kad mes neturėtumėm Lietuvos, jeigu nebūtų atsiradę altruistų, kurie kovojo vardan tavo gimtinės!!! Ir esu daaaaaaar laaabiau įsitikinęs, kad jeigu žmogui, kuris tavęs nemyli, ant galvos liesi purvą, jis tikrai dėl to nepamils tavęs labiau! Tačiau jeigu tu duosi jam visa save, gali įvykti stebuklas. Turėjau progą pamatyti tikrąją nuoširdžiausią meilę. Papasakosiu apie ją!
21-erių susipažinau su mergina. Bendrų studijų dėka mes matėmės gana dažnai. Ji man nelabai patiko, visai ne mano skonio. Vieną dieną Kaune, Žaliakalnyje, Utenos gatvėje, mano namuose vyko vakarėlis. Atėjo ir ji. Pasibaigus vakarėliui, ji nenorėjo išeiti iš mano namų. Turėjau palydėti ją iki autobuso. Bet ji juo nepasinaudojo. Buvo vėlu. Sulaukėm ir paskutinio autobuso, bet ji ir toliau liko stovėti stotelėje… Negalėjau jos palikti lauke, juk buvo šalta. Todėl ji liko pas mane. Mes nesimylėjome, bet kitą dieną ji taip pat neišėjo. Pamenu, kaip tą žiemą pavadinau ją okupante. Ji supyko ir išbėgo į lauką trenkusi durimis. „Jėėėė!!” – pagalvojau. Bet po kelių minučių išgridau „sprogimus”. Žvilgtelėjęs pro langą pamačiau, kaip ji galva daužo lauko duris… Įsileidau ją vėl. Ji liko ir kitą dieną, ir dar vieną. Bet tai buvo tik pradžia… 

Ji buvo tikra isterikė, naktimis verkdavo. Bandžiau jai padėti pasikeisti. Kasdien jai kartojau, kad jeigu ji nori būti su manimi, ji turi išmokti susitvardyti. Po mėnesio ji tapo ramesnė, o laikui bėgant mes tapome artimiausiais draugais. Mūsų draugystė sužydėjo. Ji visiškai pasikeitė. Mes išmokome kalbėtis apie viską. Pamenu, kaip susitarėm, jog per kitą “Valentinkę” mes pirmą kartą pasimylėsim.

MANIFESTAS
Manifestas-alex

Šiame meilės manifeste noriu paboldinti svarbų dalyką. Mergina, okupavusi mano kambarį, iš pirmo žvilgsnio pasielgė savanaudiškai, bet  ji visiškai pasikeitė, padarė viską, kad ne tik jai būtų gera. O AR TU GALĖTUM PASIKEISTI DĖL KITO ŽMOGAUS? Esu labai laimingas, kad pažinojau tą moterį. Ji parodė man, kaip galima mylėti. Dar ilgai nebuvau sutikęs tokios narsios ir žinančios ko nori moters, kaip ji. O TU AR ŽINAI, KO NORI??? Ar tikrai nori atsakomybės, kuri užkrenta mums ant pečių, kai turim antrąją pusę? Ar tu pasiruošęs kovoti ne dėl savęs, bet dėl jūsų abiejų laimės? Jeigu ne, kokių velnių kankinti save dėl to, kad tas žmogus nepriklauso tau???

Štai ką parašė vienas komentatorius:Lm-1
Atrodo, jog rašydamas šį komentarą žmogus buvo apsivilkęs švarką ir avėjo lakuotus batus + prieš jį gulėjo dokumentai, sugėrę bereikšmius skaičius. Bet noriu paklausti: 5 metai? 500 km? Argi skaičiai svarbūs, kai kalbi apie meilę? Nors jeigu į meilę žiūri kaip į verslą, kam rinktis klientą, kuriam nereikia tavo produkto? Kita vertus, jeigu į meilę žiūrėtum profesionaliai kaip rimtas verslininkas, tikriausiai pasiektum tikslą. Juk rimtas verslininkas prieš smogdamas ruošis ištisus metus! Geras verslininkas surinktų didelę komandą specialistų. Tikriausiai pameni romantinę istoriją apie vyruką, kuris sužavėjo mylimą moterį ne savo žodžiais? Jam padėjo po balkonu besislapstantis poetas? Taigi, tam laimingam šunsnukiui komandinis darbas atsipirko! O TU, ŽIŪRĖDAMA Į MEILĘ KAIP Į VERSLĄ, VIS DAR BANDAI LAIMĖTI KLIENTĄ BŪDAMA VIENA? SAKAI ,,KEEPING TRYING?” Ar tu myli taip uchhhh, kad susidraugautum su įvairaus ,,plauko” specialistais, surinktum profesionalią komandą, kad pasiektum tikslą? Visų pirma, galėtum susirasti patarėją. Manau, tau patiktų dirbti su Modesta. Tos moters draugija pakeistų tave visiems laikams! Pasidomėk jos veikla ir sek ją: goo.gl/Q75Cfn. Bet tu gali nueiti dar toliau. Tavo patarėja gali būti ne tik Modesta, bet ir Alex Monaco. Bet ar tu pasiryžusi įtikinti mus, jog taptume tavo mokytojais? O gal tavo baimė kreiptis į mus didesnė už tavo meilės jausmą? O gal turi svarbesnių užsiėmimų? KOKIŲ VELNIŲ TADA DĖL TO GRAUŽI SAVE? JUK TU NEĮDĖJAI PAKANKAMAI PASTANGŲ, KAD GAUTUM GRĄŽOS!!!???

,,Aš tikrai stengiaus” – pasakysi. Tikiu. Bet ar esi įsitikinusi, kad tavo pastangos buvo vertos gero atsako? Tik atkreipk dėmesį į smegenų anonistes ir jų kalbas. Vienos sako: ,,Tas žmogus žiaurus”, kitas – ,,Jis tikras šiukšlė, išėjo su žmogumi, su kuriuo rado laimę, – ASILAS!!!” Taip jos kalba apie mylimus žmones!!! Tikriausiai tu juokies iš jų kvailų pasisakymų? Bet dabar pasižiūrėk į savo skundą, kurį pati parašei komentare. Jame nėra NĖ VIENO GERO ŽODŽIO apie mylimą žmogų. Tik juoduliai krenta laukan + kalbėdama apie tą žmogų tu mini žodį SIENA…

Atsakyk, ne gi tikrai negali viešai pasakyti nieko gero apie jį?

Pasistenk įlįsti į save! Dar giliau. Daaaaaar giliau!!! Paklausk savęs, ar tavo pajuodusį komentarą galima pavadinti pastangomis bandant susigrąžinti tą vyrą?  

…Atsiprašau, mielieji, bet kai kurie Jūsų komentarai kiaurut-kiaurai persmelkti savanaudiškumo…

Ech…

Bet problema nėra tik požiūryje į meilę. Esmė kaip ir rafaelo visada slypi viduje…

Tiesiog, jūs, brangieji, esate ne beviltiškai įsimylėję, n-e-e-e-e, jūs esate beviltiški savanaudžiai…

Galiu tai įrodyti:

Įsivaizduok. Esi vakarėlyje. Fotografas su profesionalia Polaroid kamera nufotografavęs tave su draugais parodo tau nuotrauką… Na? Ir kieno snukučio nuotraukoje ieškosi pirmiausia? Draugės? Draugo? Vualia: AIŠKU, KAD IEŠKOSI SAVĘS! Tau labiausiai rūpi, ar apšvietimas tinkamai apgaubė tavo veiduką!!! Tau rūpi šukuosena ir visiškai viskas, kas susiję su tavimi. Atrodo, viskas būtų gerai, bet matematika paprasta: Tiems, kurie tikisi didesnių lūkesčių, dažniau tenka patirti fiasko…

Kristina-a
Žinai, brangioji Kristina, atsiprašau, kad tuoj įsibrausiu į orgijas, vykstančias tarp tavo pagyrūniškų minčių ir tavęs, bet privalau paklausti, kodėl tu nusprendei, jog esi tobulybė? Ar gavai apdovanojimą? Kur parašyta, jog tu esi geriausia? Kas tai nustatė?

Žinai, kai kurie žmonės, kenčiantys dėl meilės, sako ,,aš atidaviau tam žmogui viską, o jis pasielgė taip šlykščiai su manimi … “. Šitaip galvojančių žmonių noriu paklausti: DAVĖTE KĄ? Nagi, ką reikšmingo padarėte dėl to žmogaus? Nuskridote į kosmosą? Užlipote į Everestą? Išmokote groti gitara? Tapote žinomas ir gerbiamas žmogus? Išmokote kepti Lazaniją? Laimėjote Nobelio premiją, atradę meilės formulę? RIMTAI, KRISTINA, KĄ REALIAI PADAREI DĖL TO ŽMOGAUS? Tiesiog buvai gera? Tavo mylimąjį padavėjos prabangiam restorane aptarnauja ne ką prasčiau!!! JOS TAIP PAT YRA JAM GEROS!!!

VIS DAR GALVOJI, KAD DAVEI JAM DAUGIAU NEI KITI ŽMONĖS???

„Jeigu  tik gaučiau galimybę pabandyti dar kartą” arba „MAN taip bloga, dėl to, kaip jis pasielgė su MANIMI” arba  „ daugiau negaliu”. Kažkodėl panašiai kalbantys žmonės neklausia manęs, kaip išspręsti savo mylimojo problemas. Jie prašo išspręsti tik savąsias…

Kažkas labai neteisingai yra jų požiūryje į santykius, laimę ir meilę…

Žmonės yra keisti padarai:
Jie pradeda rimtus santykius nebūdami subrendę, nesuvokdami, jog tai nėra tik žaidimas.
Jie mano, kad norint būti harmoningam ir laimingam, nebūtina molekulinio įsigilinimo į tuos žodžius, kuriais taip dažnai spekuliuoja.
Neturint pakankamai patirties, neišstudijavus santykių, jie leidžia sau rautis plaukus ant galvos, dėl dalykų, kurių nesupranta. 

Tu vis dar manai, kad santykiai tėra tik žaidimas?!! AR TIKRAI MANAI, JOG NEREIKIA MOKYTIS ŽODŽIŲ – MEILĖ, arba SANTYKIAI – PRASMĖS?

O gal tu esi sulipdytas iš kitos tešlos + esi tikras žodžio MEILĖ ekspertas? Įrodyk! Pasisakyk!!! Parašyk komentarą!!! Tik man atrodo, jog kilnumu padengtų žodžių ,,meilė” ir ,,rimti santykiai” apibrėžimų nebus per daug. Šią akimirką po straipsniu esantys komentarai nepaliko man įspūdžio. Bet aš vis dar tikiu, jog yra žmonių, kurie yra kitame lygyje (sužinojęs tai, tiesiogine to žodžio prasme, paskęsčiau palaimoje!!!). O gal esi savo gyvenimo kely sutikusi(sutikęs) tobulą knygą apie meilę? Esu tikras, kad tavo nuorodos padės Monakiečiams pagilinti, praplatinti savo mąstymą!!!!! O gal manai, jog dalintis tuo, ką žinai, nėra būtina? Bet:

Dalindamasis tu augi, o gailėdamas, slėpdamas savy jausmus ir žinias tampi nuliu!

Jeigu tu daugiau reikalauji nei duodi, tavo jausmus įžūlu vadinti tikrąja meile. Šiuo atveju
tavo meilė yra netikra – ji savanaudiŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠka + tavo meilės rūšį IŠKILMINGAI galima priskirti Š kategorijai.

Tiesa, pradžioje minėjau, kad gausi superduperturbohyper veikiančius meilės burtažodžius + atskleisiu, kaip priversti kitus žmones pamilti tave. Turiu nuliūdinti, jokių burtažodžių nebus. Siūlau nustoti persekioti įvairiausius žurnalus, rašančius apie tai, kokius apatinius, batus, žodžius ar triukus naudoti tam, kad priverstum tave pamilti. Siūlau susitelkti į daug svarbesnius dalykus. „Į kokius?” – paklausi? Apie juos rašau savo knygoje. Ši revoliucinė knyga pasirodys jau 2016 balandį. Ji padės tau nepramiegoti to, kas tavo gyvenime iš tiesų yra svarbiausia! Todėl dažniau užsuk į mano namus, facebook paskyroje: www.fb.com/monaco.lt

83 Komentarai

 1. Gedas

  2015-10-05 at 21:59

  Ačiū..

  • Rūta

   2017-04-11 at 16:47

   5kartus perskaičiau ir vis atrandu kažka naujo…nuostabu..Ačiū

 2. Milana

  2015-10-05 at 22:12

  Rekomenduoju paskaityti- 5 meiles kalbos

 3. Rytis Deckaboy's

  2015-10-05 at 22:15

  Stirpus tu Alex ir konkretus ! Dar pries keleta dienu kada tau rasiau , atskleidziau truputeli savo meiles istorijos. Bet dabar privertei susimastyti , ar tik mano meile mano X nebuvo savanaudiska … Hmmm verta susimastyti , gal ir buvo ,o gal as norejau ,kad ji netemptu manes zemyn ,kada man gersi sekesi . Tos meiles jau nebebuvo like , neivienas is musu nebebandem suklijuotiti to kas jau buvo sugriuve . As perskaitysiu tavo knyga , nedelto kad as nezinau kaip myleti ir kaip man toliau gyventi , bet del tavo to pasaukimo ,ikalimo y zmoniu galvas truputi tiesos ,patikrintos ir geros tiesos . Nevisi mes proto bokstai ir meiles expertai , bet kas liecia meile ir visiska atsidavima tam zmogui , tai tikrai tavo issakytos mintys yra visiskai teisingos ,nes jeigu myli tu myli. Rasyk , pilk mintis y savo knyga , as tau padesiu ja isplaukdinti y platesnius vandenis , nes as toks taip ir tu . Iki kito karto biciuli , cia tik visko pradzia ..

 4. Ginta

  2015-10-05 at 22:17

  Pradėsiu nuo savęs, jai ir toliau žadinsi mano protą ir jausmus…

 5. Greta

  2015-10-05 at 22:20

  Skaitau ir žaviuosi. Meilė – tai kai jauti žmogaus šiluma, net už1000km, Meilė – tai kai kai JAM logai, blogai ir Tau. Meile – tai kai neįsivaizduoji nei vienos nakties, bei ryto be mylimo zmogaus. Meilė – tai kai tiesiog apie JĮ galvoji daugiau, nei apie save.
  Mano Meilė net turi varda. Ta varda tariu jau 8-rius savo gyvenimo metus, ir vis dar taip pat skraido drugeliai kaip pirmą kartą, akys žiba kaip pirmą kartą… Man kiekviena diena su Juo yra LAIMĖ. 🙂

 6. EVE

  2015-10-05 at 22:20

  Eina sau! Iš kur tiek parako! Užskaitom!

 7. Jūratė

  2015-10-05 at 22:30

  Sveikas, Monaco,

  patiko straipsnis, patinka visi ligi šiol skaityti :). Greičiau ta knyga Tavo išeitų! Laukiu! 🙂

 8. Karina

  2015-10-05 at 22:43

  Rekomenduoju nuostabų psichologinį filmą apie santykius! Fireproof 2008m.
  Filme atspindi tai, ką paminėjo Monaco. Kad TU pirma turi keistis, vardan savo meilės, TU turi daryti gerus dalykus, nepaisant to, jog antra pusė priešinsis, nesupras… Svarbu nesustoti ir nepasiduoti! Ir tuomet abu bus apdovanoti tikra meile.

  • Karina

   2015-10-05 at 22:57

   P.S. Iš filmo: tu negali duoti tai, ko pats neturi.

 9. Imantas

  2015-10-05 at 23:04

  Ačiūūū 🙂

 10. Giera

  2015-10-05 at 23:12

  Dėl knygos, tai apie tą tyra gerą meilę ir tą laukimą ir kovojimą tai kažkas panašau, tačiau labai geras skaitaslas yra Haruki Murakami – 1Q84

 11. Rūta

  2015-10-05 at 23:58

  Verčia susimąstyti. P.s nekantrauju laikyti knygą savo rankose.

 12. Loreta

  2015-10-05 at 23:58

  AČiŪ…

 13. Paulius

  2015-10-06 at 00:23

  Sveikas Monaco, seniai neskaiciau tavo straipsniu. Gerai cia parasei viska. As zinau kas yra meile, tai besalygiskas jausmas kuriam negali kilti kazkokios salygos kaip „ar man atsilygins tuo paciu“. Tik baime, tik nepasitikejimas savimi visa laika man trukdo. Nepasitikejimo savim kartais nepadarau svarbaus zingsnio. Po to save susigrauziu ir lieku depresijoj. O toks as niekam nereikalingas. Net nezinau ka daryt. Noreciau, kad atsirastu ta moteris kuri irgi butu pasiryžusi taip pat besalygiskai myleti ir padeti keistis, nes vienam sunku, nes vienas net ir nematai tu dalyku kuriuos reikia keisti.

 14. jurgitaj

  2015-10-06 at 01:12

  Visi mes esame savanaudziai, mylime tik todel kad galime pasijausti geriau. Tas jausmas mus pavercia kvailiais, nemastanciais, bet tai geras jausmas, meile isileidziame tik tam kad pasijaustume geriau. Meile tai yra chemija, kai tam tikros daleles paveikia smegenys ir duoda impulsa veikti, prieiti arciau prie zmogaus ar nuo jo atsitraukti. Jei chemija nesuveikia tai ir zmogus kuris bando tau itikti nebus tavo, nes jis taves netraukia. Jei zmogus keiciasi del kito tai reiskias kad taves nepriima tokiu koks esi, tada tu nebetampi savimi ir turi buti kazkuo kitu, tik ar ilgai busi laimingas?

  • Karina

   2015-10-06 at 08:24

   Jurgita,
   Tai, ką paminėjote chemija – tai ne meilė – o įsimylėjimas. Įsimylėjimas labai geras ir malonus jausmas..
   Tačiau tikroji meilė – kai tu tarnauji žmogui, savo antrai pusei. Ne kaip vergė ar tarnaitė, ar iš egoistiškų paskatų, o kaip moteris, kuri nori savo vyrą padaryti laimingu. Bet, kad kitą žmogų padaryti laimingu, turi išeiti iš savo komforto zonos, turi kažką pakeisti savyje, peržengti per savo ego ir išdidumą. Ir stengtis dėl kito vien todėl, kad mylite, nuoširdžiai, nelaikant mintyse to, kad: tuoj aš pabūsiu gera ir gausiu kažką atgal iš jo. Būtinai gausit! Tik nuo jūsų priklausys ką gausit: ar tyrą meilę, ar neapykantą (nes veikėte egoistiškai).
   Bet ar ilgai būsit laiminga, būdama savanaudiška? Sutiksit vieną žmogų, pasijausit gerai (kaip minėjote teksto pradžioje), sutiksite antrą, trečią… Taip ir siurbsite jų energiją savo naudai… Ir galų gale neišmoksite pati mylėti, nes tik lauksite meilės iš kitų, nenorėdaa nieko keisti savyje. Pamilkite pirmą save, tuomet ir kitus mylėsite ne egoistiškai.

 15. Adomas

  2015-10-06 at 05:00

  Geras straipsnis. Patiko. As dar prideciau, kad tikra nuosirdi ir svarbiausia Nesavanaudiska meile yra darbas (mylimas darbas) ir nuolatinis stengimasis ir tobulejimas del kito zmogaus. Labai daznai zmones stengiasi tik santykiu pradzioje, kai nori suvilioti, pritraukti zmogu. Taciau pradeje draugauti ar gyventi kartu jie aptingsta ir pagalvoja ‘ak jis jau mano, niekur nebedings, tad galiu atsipalaiduoti’ Taciau toks poziuris veda tik link toksisku, nelaimingu santykiu ar skyrybu. Meile kaip ir augalas, jei yra kasdien nepriziuretas, nepalaistytas, ne apsaugotas nuo parazitu ar kenkeju, galiausiai nuvysta. Jei tikrai myli zmogu, turi del jo stengtis kasdien, turi ji ‘suvilioti ir pamilti kasdien is naujo’ ieskoti nauju budu ji nustebinti, sudominti, pradziuginti. Taip santykiai islieka ‘sviezi’ spontaniski, aistringi, idomus, o tavo antra puse lieka laiminga, suintriguota. Labai geras straipanis Alexai, ji reiketu paskaityti visiems, nes Gaila matyti tiek daug sugriuvusiu, nelaimingu santykiu bei seimu, vienisu tevu ir vaiku, vien todel, kad daug zmoniu moka myletis o tiek mazai moka myleti 🙂

 16. Mykolas

  2015-10-06 at 07:23

  Ak ta vartotojiska visuomene…nekarta teko issitikinti kad zmones kai jiems arba tarp ju blesta aistra ar meile galvoja kad pasirinko ne ta. Bet taip neistengia pamilti to ka turi ir klausimas ar jie myli save.

 17. Dainius

  2015-10-06 at 08:59

  Alex’ai aš žinau, kas yra tikra meilė! Žinau, nes jaučiu kaip dabar ji bėga mano kūnu, jaučiu kaip kiekvienu širdies dūžiu kartu su krauju po mano kūną pereina tas žodžiais nenusakomas jausmas, kurį iš tiesų yra labai sunkų nusakyti! Pirmą kartą suvokiau, kad tikrai besąlygiškai myliu savo antrąją pusę maždaug prieš 3 metus, buvom dar visai jauni, atrodytų nesubrendę tokiai meilei, tačiau nuo to laiko viskas tik stiprėja, su kiekvieną dieną jaučiu, kad myliu vis labiau ir labiau! Tačiau tam įrodyti reikia pavyzdžių, o aš jų turiu daug! Atsimenu šaltus žiemos vakarus, kai gyvenimo meilė eidavo namo po pamokų, kelios minutės iki namų, o man keliauti per visą Kauną, kad spėčiau ją pamatyti ir palydėti tas kelias akimirkas iki namų! Kodėl taip darydavau? Todėl, kad tos kelios akimirkos, tas vienas apkabinimas, suteikdavo laimės ir džiaugsmo mūsų širdyse, daugiau negu bet kas kitas per visą dieną, todėl, kad tuo metu Ji turėjo daug streso ir nervų, o aš puikiai suvokiau, kad vienas apkabinimas gali nuraminti visai dienai! Tai yra puikūs prisiminimai, nesigailiu nei viena savo sekunde sugaišta važiuodamas per visą miestą! Tačiau tai tik pradžia! Mes pamilom vienas kitą taip, kad neįsivaizduojame sekundės atskirai, kalbu iš patirties, kai tikrai mylite žmogų, pabandykite nematyti jo savaitę, mėnesį ar ilgiau! Prisipažinsiu, kad jau po dviejų dienų sunkiai sugebėjau valdyti ilgesį savyje! TAČIAU LAUKTI KIEKVIENĄ AKIMIRKĄ YRA VERTĄ! Vertą laukti mylimo žmogaus grįžtančio, verta jį apkabinti – apkabinimų niekada nebus per daug! Nieko nėra nuostabiau negu apkabinti savo mylimą žmogų tada kada yra tikrai sunku, kada reikia pagalbos, padėti nukeliant visus savo darbus į šoną, vien tik todėl, kad mylimam žmogui to reikia! Ir tas jausmas kai netyčia nugirsti kai mylimas žmogus sako draugams – mano vyras pats nuostabiausias, turėjo krūvą darbų, bet padėjo man, buvo šalia, kai man to reikėjo – tai jausmas kuris tikrai suspaudžią širdį! Žinoma, meilė ne vien tik gražios ir nuostabios akimirkos, būna ir sunkių, nepakeliamų akimirkų, tačiau jos praeina! Ir, kad jas įveikti daug nereikia, tiesiog išmokti išklausyti ir suprasti ką sako mylimas žmogus!! Žinoma, mūsų istorija čia nesibaigia, su kiekvienu parašytu žodžiu atsiranda vis daugiau ir daugiau prisiminimų! Jų atrodo tiek daug, kad galėčiau pasakoti visą dieną, naktį ir dar nežinia kiek laiko, o juos prisiminus pradeda daužytis širdis! Taip, žinau, kad tai daug kam gali pasirodyti netikrą, tačiau MES JAUČIAMĖS PATYS LAIMINGIAUSI turėdami vienas kitą, jausdami tuos jausmus!
  Ačiūūūū tau Alex’ai už tobulus straipsnius!! Negaliu nustoti jų skaityti!!!!

 18. arsas

  2015-10-06 at 09:41

  Sveiki, labai džiaugiuos, kad, Tu, Monaco, visa tai darai, žmonės per daug paskendę šitame suknistai primestame jiems gyvenimo, suknistų stereotipų, reklamų, vis negatyvių žinių, kurias ačiū Dievui sugebėjau atmesti. Sugebėti pamilti kitus be atsako tikrai nėra lengva, sugebėti atiduoti, nežinant ar gausi atgal, šiais laikais tikrai bijo visi, nes gyvename tokiame pasaulyje, o kas keisčiausia visiems tai patinka… Galima kalbėti ir kalbėti apie tai, bet norėčiau tavęs, Monaco, paklausti, ką tu manai apie transerfingą arba apie panašius apie kalbančius “mokslus

 19. Tomas

  2015-10-06 at 10:10

  apie meile filmas P.S. As Tave myliu. O apie teksta ? Hmm man tai pasirode savanaudiskas tekstas, nes Tu reklamuoji savo dar neparasyta knyga… Duodamas kabliuka laukti tesinio.

 20. Jolanta

  2015-10-06 at 11:10

  Ruduo jau ipusejo..medziai jau meta lapus,o skaitant straipsnius atrodo,kad dar vis rugpjutis 🙂

 21. Virgilijus

  2015-10-06 at 12:56

  Šaunuolis, kad taip rašai !!!

 22. Anonimas

  2015-10-06 at 22:07

  Man asmeniškai labai didelį įspūdį paliko knyga `Vienuolika minučių` Paulo Coelho romanas. Ši knyga ne vien apie meilę, bet ir apie aistrą, vyro ir moters tarpusavio santykius. Patariu paskaityti.

 23. Kristina

  2015-10-06 at 22:15

  Parašyti komentarą??? Va rašau komentarą, jog žinau, visa tai! Tapau tobulybe, tapau! Per 10 mėnesių žmogus vis tiek šito nesuvokė, nei lašelio šilumos… Turiu savo meilės istoriją ir žinai ką, Monaco (tikiuosi paskaitysi mano komentarą), SANTYKIAI NIEKADA NESIKŪRĖ IR NIEKADA NESIKURS IŠ VIENOS PUSĖS!!!!!!

  • LM

   2015-10-16 at 01:51

   5 metai (jei ne daugiau) ir I’m still keep trying.
   Kantrybė be ribų, bet 500 km atstumas vilčių daugiau nesuteikia ir kiekvienas bandymas baigiasi atsimušimu į sieną.
   Cheers! Keep trying!

   • Alex Monaco.lt

    2015-10-16 at 05:44

    Kristina ir Lm, greitai atnaujinsiu šį straipsnį!

    • Laima

     2015-10-16 at 23:30

     Alex, paprastai negrįžtu paskaityti komentarų į forumus, tačiau netyčia radau tavo atsakymą.
     Super, ačiū. Nesu nei pastovi tavo skaitytoją, bet tavo tinklapis priviliojo paprastumu ir nuoširdžia tiesa, kurios nesistengi niekam įbrukti.

     Turiu klausimą. Straipsnio pavadinimas – Savanaudiška meilė. Atleisk, bet taip iki galo ir nesupratau, ką tu vadini savanaudiška meile? Ar tai tie guminiai santykiai be prasmės ir vedimo tolyn? Matyt, praskaičiau arba savanaudiškumą suprantu kitaip.

     Ir tas pasakymas – priversti kažką įsimylėti. Nemanau, kad ji apskritai galima sieti su žodžiu meilė. Meilė nėra nei savanaudiška, nei atsiranda iš prievartos. Tai ne meilė! Taip ją suprantu aš.

    • Kristina

     2015-10-28 at 00:22

     O ar tapęs tobulybe arba besilygiuojantis į tobulą žmogų yra tik tas, kuris moko kitus būti tobulais? Čia jau tai pripažinimas? Iš atsakymo supratau, kad, atrodo, visi kiti žmonės, kuriuos taip besąlygiškai skatinate mokytis iš Jūsų straipsnių, negali iš tikrųjų pasimokyti ir būti tokiais, kokiais mokinate būti? 🙂 Jūs manęs nestėbėjote iš viršaus, nematėte, kaip aš elgiausi ir kokia buvau, kaip išreiškiau tą „buvau jam gera“, tad kodėl galite šitaip mane beveik žeminti? Jei tikrai domina visas pereitas etapas, o ne tik straipsnio atnaujinimas piktybiškai atsakant į komentarus, asmeniškai su visom smulkmenom galiu papasakoti. Išmokite įvertinti kitų žmonių pastangas, ne tik savo, nebūkite savanaudis… Gyvenime teko sutikti įspūdingų žmonių, kurie sužavėjo vidiniu „turtingumu“ ir norisi lygiuotis į juos, po šio atnaujinto straipsnio, Monako, kaip autoritetą, nuleidžiu žemiau… Šitaip negalima 🙂 Turbūt skirtingai suvokiame SANTYKIAI NIEKADA NESIKŪRĖ IR NIEKADA NESIKURS IŠ VIENOS PUSĖS!!

     • Alex Monaco.lt

      2015-10-28 at 08:54

      Tiesa. Esu tiesmukiškas ir įžūlus + becukris, todėl užėjusi į svečius visada gausi kritikos. Bet svarbiausia ne tai. Tavo užduotis ne susitelkti į aplinkinių nuomonės išsakymo būdus, o į tai, kas iš tiesų svarbiausia.

     • Algis

      2016-10-28 at 02:22

      Taip, Kristina, Jūs visiškai teisi… Santykiai niekada nesikurs tik iš vienos pusės… Ar nebūtų paprasčiau jei Jūsų „visko darymas“ būtų paremtas dar ir jo „prisidėjimu“. Ar manote, kad tuomet irgi nepavyktų pakeisti netobulų santykių į ženkliai kokybiškesnius?

   • Rūta Rami

    2016-07-08 at 00:28

    Manau, kad laimės ieškai ne ten…. o bandei nebesibelsti? Jei tas(-a) iš už 500km, pasiges beldimo į duris- tai pats(-i)s tave susiras. Jei ne, tai manau, kad beldi ne į tas duris…… Ir esi daugiau vertas (-a). Bet kokiu atveju sėkmės ! Prisimink atsipalaiduoti:) kai paleidi, palengvėja bent jau tau:)

    • Rūta Rami

     2016-07-08 at 00:30

     hhhh, skirta LM. sORRY, NE TEN PAKAIKIAU.

  • Algis

   2016-10-28 at 02:17

   Kristina, klausimas tau… O ar jis žinojo, kad tiek daug darai, tam, kad pakeisti jį? Gal būtų užtekę jam tai pasakyti, jog jis keistųsi pats? Juk jei neįmanoma pakeisti pasaulio, reikia keistis pačiam, kad atitiktum pasaulį, kuris jau yra.

   • Ingrida

    2019-09-28 at 16:56

    Algi, tobuli žodžiai: ,,Juk jei neįmanoma pakeisti pasaulio, reikia keistis pačiam, kad atitiktum pasaulį, kuris jau yra.“ Aiškiau nebūna :). Ačiū !!!

 24. Rasa

  2015-10-06 at 23:31

  Labai grazi reklama,- kuriai as pritariu 100%

 25. jonas

  2015-10-07 at 21:00

  Alexai,mes jau tampam priklausomi,tikiuosi nepradingsi viena gražia diena.. 🙂

  • Rūta Rami

   2016-07-09 at 12:59

   :DDDD !!! super humoras:DDD

 26. Karolina

  2015-10-18 at 00:17

  Super….:)

 27. Mykolas

  2015-10-19 at 11:12

  Dėl knygų rekomenduoju apskaityti „Grįžimas meilėn“ bei „Išlaisvinta meilė“.

 28. As

  2015-10-20 at 10:20

  Sveiki, visi straipsniai Jūsų puikūs 🙂 Bet dar norėjau paklausti, su kuo darote nuotraukas, kurias tarkim keliate į Instagram, nes jos tokios nerealios, taip gerai atrodo, pasižiūri ir užsisvajoji apie tas gražias vietas kur Jūs esate 🙂

 29. A.G

  2015-10-27 at 22:23

  Deja, Alex, bet esi teisus. Aplink pilna savanaudiškos meilės…
  Tyrai mylėti per diena neišmoksi, bet bandyti verta vien dėl to jausmo, kai plevena drugeliai pilve, nors su žmogum 12 metai. buvo laikas kai į viską žiūrėjau taip turi būt, taip gyvena kiti… net nupurto pagalvojus
  ir šiuo metu didžiausia laimė, kad po ieškojimų, minčių šėlionių, kartu einama viena kriptim: mylint ir gerbiant, saugant ir ginant.
  Tu esi reikalingas, ir tikrai tai zinai

  • Ann

   2016-07-30 at 14:07

   smagu pasidžiaugti

 30. Eivute

  2015-10-27 at 22:40

  Mano akimis, nesavanaudiška meilė, tai kai TAIP stipriai myli, jog paleidi tą žmogų ir leidi jam būti laimingam. Net jei jo laimė yra kitas žmogus. Panašiai kaip P. Choelo knygoje „Alchemikas“.

 31. Savanaudė

  2015-10-27 at 22:51

  Perskaičius šį Jūsų straipsnį, iš tikrųjų, kilo nemažai minčių, prieštaravimų, o tuo labiau emocijų kaita vijo viena kitą. Su daugeliu Jūsų minčių sutinku, kad kartais tikrai bijome parodyti savo jausmus, laukiame kito žmogaus dėmėsio nieko nedarydami, kad duodami kartu reikalaujame ir gauti, tačiau Jūs kalbate, jog žmogaus meilė dažniausiai yra savanaudiška ir nors mums atrodo, kad mes dėl kito darome daug, tačiau realiai jau vien taip galvoti yra egoistiška. Jūs teigiate, kad reikia beatodairiškai stengtis dėl kito žmogaus, negalvoti apie save, savo principus, ribas, paneigti savo požiūrį ir viską, kas mūsų nuomone gali trukdyti siekti kito žmogaus dėmėsio, meilės, visa tai aš galėčiau įvardinti kaukės užsidėjimu, kad mums patinkantis žmogus galbūt pažvelgtų į mus kitaip. Bet tada kyla klausimas : Ar neatrodo, kad taip mes verčiame kitą žmogų bandyti pakeisti savo požiūrį į mus, kad mes tapome geresni, kitokie, kad galbūt dabar esame verti jų meilės, o ar tai nesavaudiška? Galbūt aš kitaip nei kiti, tikiu ta meilės chemija, kuri kartais įvyksta ir to tiesiog paaiškinti neįmanoma. Jūsų išsakytos mintys tikrai įpučia užsidegimo dar daugiau stengtis dėl kito žmogaus, bandyti išmokti , jog maloniau yra duoti, o ne gauti, bet, mano nuomone, žmogus, esantis kitoje barikadų pusėje,su vertybėmis, jausmais, nevisada jaučiasi gerai, nes jis lygtais yra spaudžiamas kažką grąžinti atgal tam iš kurio gauna. Galbūt nesavanaudiškos meilės apraiška kaip tik turėtų pasireikšti tuo, kad žmogus privalo paleisti tą meilę ir leisti savo mylimajam būti laimingam su kuriuo jis nori, nesistengdamas “pasukti saulės sukimosi trajaktorijos”. Juk meilė tai jausmas, emocija, kuriai nėra racionalaus paaiškinimo, o mes savo didelėmis pastangomis būti geresniu, panašesniu į jam galbūt patinkantį asmenį lygtais reiklaujame racionalaus mąstymo: „na taip, jis stengiasi, dabar man jis tinka, jis dėl manęs pasikeitė“, bet juk žmogus nevisada yra racionalus.
  Baigsiu tuo, kad žmogus iš prigimties yra egoistas ir net tada, kai iš visų jėgų mokinsimės mylėti nesanaudiškai, tai dar nereiškia, kad tas prigimties pradas nesušmėkčios tam tikroje situacijoje. Nepamiškime, jog jausmai retai turi racionalų paaiškinimą, tad beatodairiškas stengimasis ( net ir įlipimas į Everestą) dar negarantuoja kito žmogaus dėmesio. Tad mylėdami kitą žmogų, nebūtinai turime nemylėti savęs.

  • Kristina

   2015-10-28 at 00:26

   Man labai patiko Jūsų mintys!

  • Ann

   2016-07-30 at 14:10

   “ nevisada jaučiasi gerai, nes jis lygtais yra spaudžiamas kažką grąžinti atgal tam iš kurio gauna.“ – Labai sutinku.

 32. Tik žmogus

  2015-10-27 at 23:19

  Mano pamąstymai apie meilę
  Meilė – iš tikro tai toks trumpas ir per dažnai šiais laikais vartoajamas žodis, kurio reikšmės gal kokie 85 proc. jį vartojančių žmonių net nesupranta. Nu ką aš galiu pasakyt… Net ir šiame straipsnyje daug dar kas nepasakyta apie ją… O ir žodžių trūksta 🙂
  Pirmiausia, tai mylėti reikia: 1) visą pasaulį, kuriame esi ir 2) gyvenimą, kurį gavai dovanų mainais už nieką. Nes gyveni ir gali daug ką nuveikt ir daug ką išmokt, o svarbiausia, tai padėti kitiems.
  Viena iš svarbiausių pilnavertiško gyvenimo sąlygų yra meilė kitiems – savo noru padėdamas jiems ir nieko už tai mainais nelaukdamas tu iš gyvenimo gausi daug daugiau, nei kas nors tau gali duoti. Tik reikia mokėti laukti + padėti neturint savanaudiškų tikslų. Tas pasakytina ir apie meilę kitam žmogui. Jei jau visai su juo nesiseka, tai, kaip sakoma, jei myli – paleisk. Nes meiė – kaip paukštelis – jei per stipriai spausi, tai uždus nuo tavo „meilės“, o jei negrįš paleistas – tai tavo ir nebuvo, geriau padėkok Dievui (ar kam nors, kuo tu tiki), kad atsiuntė tą žmogų į tavo gyvenimą.
  Kai išmoksi mylėt, tai ateis ir tau skirtas žmogus 🙂
  Nemokėdamas mylėt nei pats būsi laimingas, nei padarysi kitą žmogų laimingu 🙂

  • taip

   2016-07-30 at 14:19

   „Pirmiausia, tai mylėti reikia: 1) visą pasaulį, kuriame esi ir 2) gyvenimą, kurį gavai dovanų mainais už nieką. Nes gyveni ir gali daug ką nuveikt ir daug ką išmokt, o svarbiausia, tai padėti kitiems.
   Viena iš svarbiausių pilnavertiško gyvenimo sąlygų yra meilė kitiems – savo noru padėdamas jiems ir nieko už tai mainais nelaukdamas tu iš gyvenimo gausi daug daugiau, nei kas nors tau gali duoti. Tik reikia mokėti laukti + padėti neturint savanaudiškų tikslų. Tas pasakytina ir apie meilę kitam žmogui. Jei jau visai su juo nesiseka, tai, kaip sakoma, jei myli – paleisk. Nes meiė – kaip paukštelis – jei per stipriai spausi, tai uždus nuo tavo „meilės“, o jei negrįš paleistas – tai tavo ir nebuvo, geriau padėkok Dievui (ar kam nors, kuo tu tiki), kad atsiuntė tą žmogų į tavo gyvenimą.
   Kai išmoksi mylėt, tai ateis ir tau skirtas žmogus 🙂
   Nemokėdamas mylėt nei pats būsi laimingas, nei padarysi kitą žmogų laimingu :)“
   Ačiū. Sutinku.

 33. Mykolas

  2015-10-28 at 01:09

  BRAVO!!!!!!

 34. Tadys

  2015-10-30 at 00:21

  Yra stiliaus klaideliu kurios mus migdo bet ideja pitocint veza i p

 35. Viktorija

  2015-11-01 at 23:07

  Tavo kiekvienas žodis, man tobulas ! Bet, taip kaip Tu rašai, gaila man jau nebebus, esu pasimetusi tarp dviejų vyrų, DVIEJŲ. Ir pati nesuvokiu Ko aš po galais noriu!!! Ką daryti…

  • Rūta Rami

   2016-07-10 at 00:04

   Palik juos abu. Arba pabūk viena. Pamėgink moteriškas praktikas daryti (pvz.:sokoladassielai.lt), duok sau laiko pabūti su Savimi. Su tokia, kokia esi. Išgyvenk save, ir pilnai išjausk, kas esi ir ko nori Tu gyvenime. Užsiimk mėgstama veikla. Arba paklausk, ko nori tie vyrai, kokia jų svajonių moteris, jų vaikų motina. Manau bent kažkiek atsakymai turėtų paaiškėti,. Ar tau reikia vyro iš viso? …. Būk ta, kurios reikia vyrui;)

 36. Ingrida

  2015-11-02 at 09:09

  AČIŪ Monako, AČIŪ AČIŪ AČIŪ!!!
  esu begalo laiminga, kad mes skaitytojai, tave turim!!!
  LAAABAI laukiame tavo KNYGOS!!!

 37. Modestas

  2015-11-06 at 15:42

  Sveiki.
  Rekomenduoju paskaityti Napoleon Hill knygą “ pergudrauti velnią “ keičiantį mąstymą knygą , ten rasi informacijos apie viską ( įskaitant ir meilės klausimą ) jei mokėsi skaityt .

 38. Sigita

  2015-11-07 at 01:16

  Ak. Perskaičiau straipsnį, komentarus ir likau išsižiojusi!! Rimtai!
  Turiu ir aš meilės istoriją, savosios 🙂 Sutikau Jį prieš du metus, na pažinojome vienas kitą nuo pat vaikystės, bet per vienas Kalėdas, nemoku paaiškinti kaip, bet smarkiai atkreipėme dėmesį vienas į kitą. Tą vakarą mes kalbėjomės, šokome ir Jis prasitarė jog iškart po naujųjų išvyksta dviems mėnesiam į užsienį ir paklausė ar lauksiu ( laukti kažkokio nepažįstamojo DU mėnesius? ). Žadėti nieko nežadėjau, nes tuo metu ne vaikinai labiausiai rūpėjo. Tuos du mėnesius bendravome draugiškai ir šiltai. Kol bendravome jis emė man labiau ir labiau patikti. Kai gryžo po kelionės aš vis dėl to buvau Jo išlaukusi. Kažkas manyje per du mėnesius sukirbėjo. Tada pakviečiau Jį į savo gimtadienio šventę, kurios metu Jis man išrėžė “ Arba draugaujame, arba einame skirtingais keliais „. Buvau sužavėta Jo drąsa. Kaip tikra moteris pasakiau, kad noriu pagalvoti ( nors atsakymas ir tada jau buvo TAIP). Praėjus trims dienoms susitikome vakarienės ir aš sutikau būti Jo mergina. Po to viskas aprimo, Jis vėl išvykdavo į užsienį, aš – laukdavau. Po vienos kelionės pasakė, kad nebenori jog būčiau viena čia – Lietuvoje, todėl grįžta visam laikui. Buvau nustebinta, nes nežinojau kaip viskas bus kai Jis nuolatos bus su manimi, kadangi turėjau gerą darbą, daug užklasinės veiklos, be to studijavau. Apsigyvenome kartu, tada prasidėjo trintis, nes nei Jis nei aš niekada neturėjome partnerio su kuriuo gyventume. Ir atėjo Kalėdos, Jis išsivežė mane praleisti atostogas į Norvegiją, mažą salą, kurioje tik keletas namų. Ten pažinome vienas kitą, kitu kampu. Po atostogų šurmulio, Valentino dienos, atėjo mano gimtadienis ( vėl.. 🙂 ). Gimtadienio proga jis mane nusivežė į tą pačią mažą kavinukę, kurioje sutikau būti jo mergina ir pasipiršo. „TAIP!!“ – pro ašarotas akutes išrėžiau. O po to didžiojo TAIP prasidėjo tikras gyvenimas. Kadangi aš gyvenau viename mieste, o Jis – kitame, nusprendėme vienoje vietoje pirkti būstą. Kilo ginčiai, aršios diskusijos, bet nusipirkome būstą Jo mieste.
  Tada remontai.. Baisus išbandymas. Dirbome abu, nes abu troškome tobulų namų, todėl kildavo pykčių – su fejeverkais.. Bet abu stengėmės neprarasti sveiko proto, kai kuris negražiai pasielgdavo, nepraėjus nė valandai susėsdavome pakalbėti, o tada problemų kaip nebūta. Dabar gyvename taikiai nes pažinome vienas kitą ir pasimokėme iš savo klaidų. Kai Jis padaro klaidą, kuri mane skaudina, klausia „Kaip man to nedaryti?“, o aš stengiuosi nuvyti blogas mintis, keiksmus, ižeidinėjimus ir tiesiog patariu, kad pažiūrėtų mano akimis į šią bėdą, taip pat kaip aš žiūriu Jo. Ko išmokau iš mūsų vargų? Kad ir kaip Jis būtų nusikaltęs, niekada nesmugdydavau Jo savivertės. Nes Jis mano pagrindas, mano antra pusė ir jei Jis jausis silpnas tada ir man bus negera. Niekada nekritikuoju Jo prie draugų ar giminių. Visada stengiuosi pakloti švarią patalynę ir paruošti vakarienę kaip restorane, nes esame tik mudu du ir pasaulyje nėra tiek daug laiko, jog galėtume elgtis savanaudiškai. Jis mane išmokė būti moterimi. Aš Jam duodu viską ką perskaitau knygose, nes Jis jų neskaito. Jis domisi mašinomis ir nekilnojamu turtu, todėl ir aš šio to jau išmokau, o gal ir padangą pasikeisčiau.. 🙂
  Visada poros santykiuose bus nuosmukių ir pakilimų, bet NIEKADA negalima vertinti santykių kai esate nuosmukyje arba smagiame pakilime, kaip mano Meilė sako : „Reikia turėti viduriuką“.
  Anksčiau aš su santykiai žaisdavau, kaip autorius sako : „guminiai santykiai“. Bet sutikus žmogų, kuris stengiasi kaip tik išmano ir pačiai kilo noras būti geresniai. Tobula Jam!

 39. Dainius

  2015-11-17 at 00:31

  Tiesiog Mylekime,paprastai ir nuosirdziai,tik pradekime myleti,ir atrasime uz ka ir delko,ir kaip sako alex sekme(graza vilksis ispaskos)Zmones mieleji,kodel jus bijote busti savimi?kodel vaikstote po kaukemis….Aciu aleex uz isminty!

 40. Monika

  2015-11-17 at 09:09

  Ne…. Tiesiog ne. Šiame straipsnyje tikrai daug vietų kuriom nepritariu. Savanaudiška meilė? Taip, viena iš rūšių. Bet vis ne kiekvieną meilę tokia vadinti… Ne. Aš padariau VISKĄ, reiškia ne laimėti Nobelio premiją ar įkopti į Everestą, nes būtent tai tu darai dėl SAVĘS. Padaryti viską dėl tuo metu begalinio susižavėjimo ( galbūt vienpusės simpatijos kuri su laiku turi tikimybę išsirutulioti į meilę ) gali būti paprasti dalykai, kaip dėmesio rodymas tam žmogui, stengimasis, viena, du, tris kartus. Daugiau? Tai jau sau nerodoma pagarba. Savanaudiška? Tai labiau išlikimo jausmas. Dienos pabaigoje, kad ir kas benutiktų mes liekame vieni su savo mintimis, nesvarbu kas šalia mūsų gulės ar galvos apie mus. Kiekvienas turi savo gyvenimo taisykles, vertybes, tai kas padaro mus tokiais kokiais esame. Tada mūsų sprendimai arba mus graužia arba paglosto. Pasirinkusi „nedaužyti galvos į duris“ mane kažkam įžeidus, aš tikrai jausiuosi gerai. Tai plati tema ir šiuo metu mano mintys šokinėja ir juolab rašau pasitelkusi emocijas. Kartais atrodo tu tuos obuolius ir sodus esi pasiruošęs atiduoti, bet kai matai kad tam žmogui to nereikia? Jam tiesiog to nereikia. Tada persilauži per save ir norom nenorom kitą kartą renkiesi atsargiau… atidavus visus obuolius, matai kaip jie išmetami, o tiek auginti, puoselėti…. Vėl pradedi iš naujo, tik ne su tokiu pat entuziazmu… Dėl savęs tobulinimo ir augimo? Taip, tu gali perskaityti tūkstančius knygų, apkeliauti puse pasaulio ir panašiai save ugdyti. Bet ar tau bereikės to žmogaus? Nes vėlgi pateisinsi meilės sau išsireiškimą. Sakysi darei tai dėl kito? Oj ne. Tu augi kaip tik nes myli save. Myli pakankamai, kad žmogus tau neteikiantis atsako nesugiuždytų tavęs, pasitelki savisauga ir augi. Ir po metų, dviejų, tu atsisuki ir taip, jautiesi geresnis. Tu taip išgyji nuo tos vienpusės meilės jausmo kuris taip kankino. O obuoliai tampa vėl prisirpę, tik daug geresniam žmogui nei buvai sutikęs prieš tai.

  • Ina

   2017-04-07 at 08:48

   Mes sutinkame tokius zmones, kokiu esame verti.

 41. Gintare

  2016-04-17 at 22:56

  Meile-tai kaip jis laimingas nors ji apkabine kitos rankos..

  • Rūta Rami

   2016-07-08 at 00:50

   o tau dėl to neskauda? o tave apkabinę kažkieno rankos?:)

 42. Rūta Rami

  2016-07-08 at 00:07

  Iš kur tiek gėrio?… Ačiū!

 43. Rūta Rami

  2016-07-08 at 00:48

  Knyga- „Šeši vyrai, šešios žmonos“. KAIP EINANT METAMS KEIČIASI ŽMOGUS IR KAIP SVARBU TOBULĖTI KARTU.

 44. Tik tak

  2016-07-30 at 13:11

  „Žmonės yra keisti padarai:
  Jie pradeda rimtus santykius nebūdami subrendę, nesuvokdami, jog tai nėra tik žaidimas.
  Jie mano, kad norint būti harmoningam ir laimingam, nebūtina molekulinio įsigilinimo į tuos žodžius, kuriais taip dažnai spekuliuoja.
  Neturint pakankamai patirties, neišstudijavus santykių, jie leidžia sau rautis plaukus ant galvos, dėl dalykų, kurių nesupranta.

  Tu vis dar manai, kad santykiai tėra tik žaidimas?!! AR TIKRAI MANAI, JOG NEREIKIA MOKYTIS ŽODŽIŲ – MEILĖ, arba SANTYKIAI – PRASMĖS?“

  Anksčiau maniau, kad žinau, kas yra meilė. Bet jei duodi, o gauni skausmą- nemanau, kad tai meilė. Vis tiek yra svarbu, ką gauni atgal. Taip kaip ir meilė be atsako, netruks ilgai, juk gyvename ne knygoje, o gyvenime. Ir čia viskas vyksta realiai.

  Verta pamąstymo.
  Ačiū.

  • Ina

   2017-04-07 at 08:45

   Paskaitykite knyga IS KUR ATEINA MEILE? Ir ismoksite i gyvenima ziureti paprasciau

 45. ar mylėjau?

  2016-07-30 at 13:15

  „Dalindamasis tu augi, o gailėdamas, slėpdamas savy jausmus ir žinias tampi nuliu!“
  Ar gali dalintis su tuo, nuo kurio skauda širdį? …..

 46. Tiesa

  2016-07-30 at 13:32

  „Guminiais vadinu supermazochistinius santykius, kurie TAMPOSI lyg guma ir, kas kartą atleidus, vis skaudžiau smogia. Simptomai: vietoj to, kad mėgautųsi gyvenimu, porelė diskutuoja apie tai, kaip turėtų būti. Bet jie nesikeičia. Taigi, šiuo atveju belieka tik dvi išeitys:
  1. Palikti šį žmogų ramybėje.
  2. Priimti žmogų tokį, koks jis yra. (Jeigu vis dėlto ji iš tiesų myli…)
  Šiuo atveju turi būti pasiruošęs likti šalia to žmogaus nepriklausomai nuo to, kad jis elgiasi su tavimi taip, kaip jam atrodo tinkamai + visiems laikams nustoti graužti jį ir save dėl to. “
  Supratau. ….. Tiesą.
  Ačiū, Alex Monako.

 47. aha

  2016-07-30 at 13:35

  „VISAIS ATVEJAIS PRIVALAI NUSTOTI KRUŠTI SAVO SMEGENIS PER VISAS ĮMANOMAS VIETAS!!!“
  Va taip.

 48. Grazina

  2016-12-08 at 20:31

  Nu tu pavarai..Bet tai blefas …Taip nera…As zinau…As tikrai zinau

 49. Ina

  2017-04-07 at 08:42

  Is tiesu, neturiu ka pasakyti. Man nei sis nei pirmesnis straipsnis nera labai aktualus. Taip, gyvename su vyru 10 metu kartu, ir tarp musu yra tikrai visko buve, bet nebuna namu be dumu. Ir tiesiog noredami vienas kita tureti mes ismokome abu daryti viska del vienas kito. I Everesto kalna nelipau, bet lazanija ir varskes apkepa, kuriuos jis taip megsta ismokau ruosti. Bet cia tik smulkmenos yra ir didesniu bei prasmingesniu dalyku ka padareme del vienas kito. Is jo puses niekada nesulaukiu priekaistu apie tai, ka dariau ne taip. Zodziu reikia laiko ir noro noro noro pasikeisti paciam. Kalbant apie draugus, ju turiu visai nedaug, net gi mazai, bet jie TIKRI draugai, su kuriais ir laimingesnio gyvenimo klausimus aptariam ir tikrai esu ju gerbiama ir pati juos myliu ir gerbiu, ir jie tai zino, nes mes iprate vieni kitiems tai sakyti. Tad visi mielieji skaitytojai, visi idemiai isiskaitykite ka sako ALEX, nes tai yra tikra tiesa. Ir pirmiausia pradekite keistis nuo saves, o ne keisti kitus. Alex tu man vis primeni, kaip gerai as gyvenu ☺

 50. Sandrute

  2017-04-14 at 16:24

  Nesuprantu kas man darosi… Tai ką tu rašai, Alex, mano gyvenime jau įvyko prieš tau rašant… Aš dar jauna, LABAI, bet apie tai, kad meilė kitiems yra pati svarbiausiai ir jokiu būdu nenorėti už tai grąžos, yra man suprantama jau ilgokai. Bet vistiek malonu, kad toks straipsnis išėjo į viešumą.. BRAVISIMO !!!

 51. Laura

  2017-04-24 at 20:11

  Žinot, daug ką suvokiau dkaitydama šį straipsnį. Daug kartų kratau savo praritį, ją analizuoju, kodėl visa tai įvyko, aš tiek kartų siekiau gerų santykių, tiek siekiau savo mylimo žmogaus, tiek visko dariau, stengiausi, dariau viską, kas man atrodė geriausio tuo metu, kad pamiršau tikrąjį dalyką-meilę. Aš smaugiau savo paties kuriamą meilę, tiesiogine žodžio prasme. Ir dar bandžiau suverati visą kaltę, tam žmogui, kurį myliu. Gaila, kad suvokiau tik tada, kada jo nebeturiu. Meile, gaila, kad tai suvokiau per vėlai, bet tikiuosi, kad gavau pamoką ir noriu, kad tokie dalykai nebesikartotų.
  Ačiū, Alex, kad šiuo straipsniu man parodėti, kad aš einu teisingu keliu!!!

 52. Joana

  2017-06-01 at 16:36

  Pasidalinsiu, kaip pati suprantu meilę. Seniau viskas aplink bandė man įskiepyti, kad meilė tai pilve drugeliai, jis toks romantiškas, jis toks pats ir mane supranta ir išsilydome ir viskas elegantiškai… Netiesa. Pasibaigs.
  Malonumas susijęs su susižavėjimu nėra meilė. Malonumas išgaruoja – nieko nereiškia. Meilė yra laimė, o laimė priklauso nuo to, kiek tu esi pasiryžusi duoti, kad kitam žmogui būtų gerai.
  Meilė priklauso nuo to, kiek tu duodi non-stop.
  Kažkada skaičiau Frederiko Beigbederio knygą „Meilė trunka trejus metus“, tada nieko nesupratau ir suvokiau ją visiškai kitaip. Tai gera knyga, tik reikia teisingai ją suprasti, nepriimti jos visiškai tiesiogiai – skaityti tarp eilučių ir dėmesingai.

 53. Skaiste

  2018-06-25 at 09:52

  Ačiū

 54. Jonita

  2018-10-25 at 13:18

  Nuostabu 🙂 bet juk mylime ne dėl kažko ar už kažką, tas jausmas neapsakomas…

 55. Inga

  2018-12-27 at 10:27

  Tikslingas straipsnis pamąstymui apie save

 56. Giedre

  2019-06-27 at 15:52

  Ka padarei dėl to žmogaus išmokau virti cepelinus nors to nedariau 36m, darau viską ko jis nori nors nepamirštu rūpintis ir savimi šneku tik mazybiniais x žodeliais vakar paklausiau mažutį kodėl nepasakei kad šalia namų yra parduotuvė nes 2 savaites persikrausciau pas ji nieko nežinau tam rajone o jis atsakė ko čia kabinejies pati turėjai matyt ir žinot kur yra parduotuvė smagus toks gyvenimas su mylimu zmogum…

 57. Neringa

  2019-06-28 at 10:03

  Nu jo gerai cia paraset, daug masciau ir daug situaciju pamaciau save. Verta atsisest ir gerai apgalvoti o ka ir kaip noreciau padaryti del patinkancio zmogaus. Bet velgi mes visi esam savanaudziai ir taip suuunkuuuuj per lipti per save ir kazka keisti. Tikrai taip mes darome kazka gero nes norime gauti daugiau ir tikrai pritariu kodel darant visgi mes tikimes kazka gauti o gal tiesiog darykime o nelaukime ir lai laikas, artimi supras kad mums rupi jie o ne tai kad mes norim visko mainais…… AS supratau tai kad kai daug tikiuosi is draugu, artimuju o kai negaunu nusiviliu man skauda . Bet po straipsnio pradedu suvokti reikia duoti ir nelaukti atgal!!!! Reikia ismokti augti kaip zmogus, asmenybe ir neturi artimi tau kazka duoti atgal!

 58. Edita

  2019-07-04 at 08:34

  Meilė _skaudu kai tu ją pats paleidi, sutrypi, ir nukiši kažkur toli toli toli. Ir galvoji, kad susitvarkiau su šia užduotimi, toliau žiūrim ką čia gyvenimas duos, pakiš!? Surandi, myli, gyveni, šeima ir t. t. Hmmm kažkas po mintis, širdį beldžiasi, nori sprogti, kas nežinai??? Ieškau ats, nerandu, bet vis kyla, nenori pripažinti, nesąmones lenda į galvą, širdį oi sunku. Bet vieną gražią dieną tenka pripažinti, kad ta meilė išlindo kurią nugramzdinau! Ką daryti??? Pasilikau, kaip gražų prisiminimą. Gyvenu, myliu, džiaugiuosi, verkiu, pykstu, bet stengiuosi ir noriu tos pilnatvės, laimės ir Meilės 😉😊

 59. Ingrida

  2019-09-28 at 17:05

  Meilė yra viskas…Iš meilės atsiranda gyvybė. Meilė yra visa ko pagrindas. Kai myli – tai tu gali duoti daugiau negu gali… Ir viskas tuo pasakyta !!!

 60. Daiva

  2020-01-18 at 20:24

  Labai prasmingos mintys. Verčia susimąstyti. Ačiū kad daliniesi gerais patarimais, įžvalgomis. Įdomu ir prasminga paskaityti. Esu dar skaičiusi, kad moters esybe yra duoti meile, skleisti grožį, kurti geri. Čia moters stichija. O vyro stichija yra užkariauti moters širdį, nešti “mamuta” į namus, apsaugoti šeima. Ir jei vienas kuris pažeidžia gamtos dėsnį – gamta baudzia. Meile reikia puoselėti abiems kartu.

 61. Jurgita

  2020-01-24 at 01:24

  Pritariu visoms išsakytos mintims… Gyvename kartą, o taip save taupome, lyg turėtumėm proga viską ištaisyti kažkada… Ačiū, kad nepasilaikei sau savo meilės recepto🙂

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt