Susisiekite su mumis

SavanaudiŠŠŠŠŠŠŠka meilė (atnaujinta)

83
Komentarai

Šiame keletą kartų (komentatorių pageidavimu) atnaujintame straipsnyje išduosiu tau didžiausią meilės paslaptį + galėsi pavergti mylimą žmogų: jis maldaus tavo dėmesio, šliaužios paskui tave!!! Bet, prieš pateikdamas tau paauksuotus, ornamentais padengtus meilės burtažodžius, noriu išsiaiškinti, ar …Alex-mona
“Ejjjjj. Alex Monaco! Gana kalbų! Jaučiuos nekaip… Žadėjai pasakyti, ką man daryti, juk tas žmogus vis dar nesielgia su manimi taip, kaip norėčiau!!!?” – staiga pertraukia mane vienas iš skaitytojų.

Atsakau: Esu įsitikinęs, jeigu viskas liks taip, kaip yra, tu TIKRAI kentėsi toliau. Taigi, pokyčiai BŪTINI! Kad jie įvyktų, pirmiausia turi išsiaiškinti, ar tavo meilė yra tikra.

Pradėkime

Gyveno kartą Matas. Kadangi buvo ruduo, kiemelyje jis turėjo obuolių pilną vežimėlį. Natūralu, kad jis buvo susirūpinęs, kur juos padėti. Iš pažįstamų išgirdo, jog viena mergelė, vardu Jolanta, norėtų atidaryti kioskelį. Matas nusprendė pasiūlyti obuolius jai. Paskubom griebė vežimėlį ir nurūko link jos. Bet nusiminė sužinojęs, jog ji negali iškart susimokėti už visus obuolius. Echhh. „Gaila, bet pradžiai turiu tik dalį” – pasakė ji, žiūrėdama į saldžiai blizgančius nuo saulės obuolius. Aplinkiniai drąsino Matą sakydami, kad jis pasitikėtų Jolanta, kad ji tikrai sumokės už visus obuolius su kaupu, ir siūlė jam surizikuoti. Bet sandėris neįvyko. Matas su vežimėliu patraukė namo tikėdamasis, kad kažkas kitas norės jo obuolių ir iš karto susimokės už juos visus. Bet obuoliai supuvo, o Jolanta taip ir negavo progos parodyti, ką sugeba. Obuoliai niekam neatnešė jokio pasitenkinimo!!! Analogiškai įvyksta, kai žmogus, turintis meilės, (obuolių) nerodo jausmų mylimajam tik dėl to, kad nežino ar jis už tai gaus gražą. O TU? VIS DAR LAIKAI JAUSMUS SAVYJE? NEDOVANOJI JŲ BIJODAMAS, KAD TAVE ATSTUMS??? Gal bijai, kad kažkada tau rūpimas žmogus lyg saldus pyragaitis vistiek atiteks kitam??? Žinai, tos abejonės, kurios priverčia tave elgtis nenuoširdžiai, apgailėtinai, šaltai, įrodo, kad tavo meilė nėra tikra.

„Alex’ai! AŠ visada atiduodavau visus obuolius kartu su visu sodu – visą savo meilę tam žmogui, bet eilinį kartą AŠ likau tuščiomis!!!” – suriks PELNO ištroškęs skaitytojas. Štai ką pasakysiu jam: tu nuolat kalbi tik apie save! Bet suprantu tave. Juk tu išaugai AŠ AŠ AŠ kartoje, kur viskas, ką žmonės išmokę, tai siųstis, vartoti, naudoti, eksploatuoti. Tau atrodo, kad pasaulis tau prasiskolinęs. Galbūt laikai Dievą tikru sukčiumi dėl to, kad, davęs tau gyvybę, neatsiuntė paštu aparačiuko, kurį paspaudęs priverstum žmones pamilti tave! Ech… man tikrai gaila dėl to, kad realybė yra nenuspėjama ir kartais apiberta ne tik cukrumi, bet ir druska, bet tu turėsi susitaikyti su tuo, kad kai kurių žmonių praktiškai neįmanoma pakeisti. Tačiau tu turi tris išeitis:

 1. Tapk tobulybe!!!  
  Jeigu tau tikrai rūpi žmogus, kurio laaaaaabai nori, siūlau: perskaityti tūkstančius knygų, tapti geriausiu pasaulyje psichologu ir pakeisti tą žmogų!!! Išmok bendravimo, diplomatiškumo. Tapk geriausiu pasaulyje žavėjimo meno specialistu!!! Tik… kažkodėl abejoju, kad tu pasiryžęs tam paaukoti savo gyvenimą, juk nemyli taip stipriai to žmogaus. Juk vien pagalvojus apie sunkų darbą, kuris tavęs laukia, nusvyra rankos. Ar tai galima pavadinti meile? O gal verta dar pagyventi guminiuose santykiuose? Guminiais vadinu supermazochistinius santykius, kurie TAMPOSI lyg guma ir, kas kartą atleidus, vis skaudžiau smogia. Simptomai: vietoj to, kad mėgautųsi gyvenimu, porelė diskutuoja apie tai, kaip turėtų būti. Bet jie nesikeičia. Taigi, šiuo atveju belieka tik dvi išeitys:
  1. Palikti šį žmogų ramybėje.
  2. Priimti žmogų tokį, koks jis yra. (Jeigu vis dėlto ji iš tiesų myli…)
  Šiuo atveju turi būti pasiruošęs likti šalia to žmogaus nepriklausomai nuo to, kad jis elgiasi su tavimi taip, kaip jam atrodo tinkamai + visiems laikams nustoti graužti jį ir save dėl to.

  Tiesiog tapk jo draugu ir žiūrėk, kas vyksta. Nesitikėdamas nieko padėk tam žmogui tapti laimingam. NUSTOK TERORIZUOTI TĄ ŽMOGŲ SAVO BLOGOM NUOTAIKOM!!! Padaryk viską, ką tik gali, kad tas žmogus jaustųsi gerai šalia tavęs.

VISAIS ATVEJAIS PRIVALAI NUSTOTI KRUŠTI SAVO SMEGENIS PER VISAS ĮMANOMAS VIETAS!!! Sakai nesu mandagus skaitytojams? O kiek kartų per dieną mintyse tu įžeidinėji pats save? Manai, tai aš esu becukris??? Tik pagalvok, juk dulkini savo smegenis per dažnai! Štai pažįstamas tau kažką pasakė ir tu save grauži. Tavęs nepakvietė į vakarėlį – vėl terorizuoji save! Atsakyk: ar tau nepabodo nuolat jaustis paliktam ant ledo? TU GALI TAI PAKEISTI! Padaręs tai, ką tau pasiūlysiu, nesijausi lyg tau į dušią būtų prišikęs katinas!!! Tau daugiau nereikės kiekvieną kartą kentėti, kad kažkas nepateisino tavo lūkesčių!

Manai, pasiūlysiu tau tapti bejausmiam? Manai, siūlysiu išsiplėšti širdį? Neeee!!!

Pasiūūūūūūūūūlysiu tau išmoooooooooookti m-y-y-y-y-y-y-y-y-y-y-y-lėti!

OBUOLIAI 2

Išmokęs mylėti, suprasi, kaip gera duoti laisvę žmogui! Išmokęs MYLĖTI, nustosi būti robotu, nežinančiu, kur iš tiesų saugoma meilė: sieloje, širdyje ar smegenyse! I-š-m-o-k-ę-s  MYLĖTI, tu praplatinsi savo sielą. Suprasi, jog tikra meilė neskaudina, ji išlaisvina! Išmokęs MYLĖTI, nustosi pavydėti! Išmokęs mylėti, tu nebijosi atiduoti žmonėms obuolių (jausmų) – juk turi visą sodą! Pameni istoriją apie Matą? Svarbiausia toje istorijoje ne tai, kad Mato obuoliai supuvo, o tai, kad jis paliko vežimėlį stovėti prie namų, todėl obuoliai pastovėję pradėjo skleisti nemalonius kvapus ir kaimynas (Juozas) pareikalavo juos utilizuoti. Taigi, Matas turėjo supuvusius obuolius kažkur nuvežti ir išmesti. Bet ir tai nėra svarbiausia šioje istorijoje.
ne-tai-svarbiausia

Svarbiausia, kad po to jam reikėjo iškopti jovalą, kuris liko vežimėlyje, ir vėliau jį išplauti! O juk jis galėjo tuos obuolius atiduoti!

O kaip tu elgiesi su mintimis, jausmais, kurie yra tavyje? Juk iš galvos iškopti jovalą sunkiau nei iš vežimėlio!!!

Tau reikėtų išmokti mylėti!!!

O gal mano pasiūlymas išmokti mylėti skamba utopiškai? O ne utopiškai skamba kančios dėl nupasiteisinusios meilės???

Tikriausiai manai, kad šis straipsnis tik apie meilę? Neeeee!!! Kalbu apie NARSĄ, kuri turėtų GYVENTI kiekviename tavo gyvenimo pikselyje!! Tik apsidairyk, tu visą gyvenimą skandini savo galimybes „baimės kokteilyje” galvodamas, jog tavo investicijos tau neatsipirks. Pavyzdžiui, kažkas iš skaitančiųjų nenuoširdžiai atlieka savo pareigas darbe galvodamas: „O kam? Vis tiek manęs vadovai neįvertins/ nepripažins/ nesupras ir juo labiau nemylės!”

„BET KAS IŠ TO, KAD AŠ ALTRUISTIŠKAI STENGSIUOS?” arba „NEĮMANOMA ŽMOGAUS PAKEISTI, JIS VIS TIEK MANĘS NEPAMILS, dėl to kad esu negražus, neturiu milijonų!!!” – pagalvos skaitytojas. Taip, tau gali nepavykti, jeigu nebandysi. Esu tuo tikras. Esu įsitikinęs ir tuo, kad mes neturėtumėm Lietuvos, jeigu nebūtų atsiradę altruistų, kurie kovojo vardan tavo gimtinės!!! Ir esu daaaaaaar laaabiau įsitikinęs, kad jeigu žmogui, kuris tavęs nemyli, ant galvos liesi purvą, jis tikrai dėl to nepamils tavęs labiau! Tačiau jeigu tu duosi jam visa save, gali įvykti stebuklas. Turėjau progą pamatyti tikrąją nuoširdžiausią meilę. Papasakosiu apie ją!
21-erių susipažinau su mergina. Bendrų studijų dėka mes matėmės gana dažnai. Ji man nelabai patiko, visai ne mano skonio. Vieną dieną Kaune, Žaliakalnyje, Utenos gatvėje, mano namuose vyko vakarėlis. Atėjo ir ji. Pasibaigus vakarėliui, ji nenorėjo išeiti iš mano namų. Turėjau palydėti ją iki autobuso. Bet ji juo nepasinaudojo. Buvo vėlu. Sulaukėm ir paskutinio autobuso, bet ji ir toliau liko stovėti stotelėje… Negalėjau jos palikti lauke, juk buvo šalta. Todėl ji liko pas mane. Mes nesimylėjome, bet kitą dieną ji taip pat neišėjo. Pamenu, kaip tą žiemą pavadinau ją okupante. Ji supyko ir išbėgo į lauką trenkusi durimis. „Jėėėė!!” – pagalvojau. Bet po kelių minučių išgridau „sprogimus”. Žvilgtelėjęs pro langą pamačiau, kaip ji galva daužo lauko duris… Įsileidau ją vėl. Ji liko ir kitą dieną, ir dar vieną. Bet tai buvo tik pradžia… 

Ji buvo tikra isterikė, naktimis verkdavo. Bandžiau jai padėti pasikeisti. Kasdien jai kartojau, kad jeigu ji nori būti su manimi, ji turi išmokti susitvardyti. Po mėnesio ji tapo ramesnė, o laikui bėgant mes tapome artimiausiais draugais. Mūsų draugystė sužydėjo. Ji visiškai pasikeitė. Mes išmokome kalbėtis apie viską. Pamenu, kaip susitarėm, jog per kitą “Valentinkę” mes pirmą kartą pasimylėsim.

MANIFESTAS
Manifestas-alex

Šiame meilės manifeste noriu paboldinti svarbų dalyką. Mergina, okupavusi mano kambarį, iš pirmo žvilgsnio pasielgė savanaudiškai, bet  ji visiškai pasikeitė, padarė viską, kad ne tik jai būtų gera. O AR TU GALĖTUM PASIKEISTI DĖL KITO ŽMOGAUS? Esu labai laimingas, kad pažinojau tą moterį. Ji parodė man, kaip galima mylėti. Dar ilgai nebuvau sutikęs tokios narsios ir žinančios ko nori moters, kaip ji. O TU AR ŽINAI, KO NORI??? Ar tikrai nori atsakomybės, kuri užkrenta mums ant pečių, kai turim antrąją pusę? Ar tu pasiruošęs kovoti ne dėl savęs, bet dėl jūsų abiejų laimės? Jeigu ne, kokių velnių kankinti save dėl to, kad tas žmogus nepriklauso tau???

Štai ką parašė vienas komentatorius:Lm-1
Atrodo, jog rašydamas šį komentarą žmogus buvo apsivilkęs švarką ir avėjo lakuotus batus + prieš jį gulėjo dokumentai, sugėrę bereikšmius skaičius. Bet noriu paklausti: 5 metai? 500 km? Argi skaičiai svarbūs, kai kalbi apie meilę? Nors jeigu į meilę žiūri kaip į verslą, kam rinktis klientą, kuriam nereikia tavo produkto? Kita vertus, jeigu į meilę žiūrėtum profesionaliai kaip rimtas verslininkas, tikriausiai pasiektum tikslą. Juk rimtas verslininkas prieš smogdamas ruošis ištisus metus! Geras verslininkas surinktų didelę komandą specialistų. Tikriausiai pameni romantinę istoriją apie vyruką, kuris sužavėjo mylimą moterį ne savo žodžiais? Jam padėjo po balkonu besislapstantis poetas? Taigi, tam laimingam šunsnukiui komandinis darbas atsipirko! O TU, ŽIŪRĖDAMA Į MEILĘ KAIP Į VERSLĄ, VIS DAR BANDAI LAIMĖTI KLIENTĄ BŪDAMA VIENA? SAKAI ,,KEEPING TRYING?” Ar tu myli taip uchhhh, kad susidraugautum su įvairaus ,,plauko” specialistais, surinktum profesionalią komandą, kad pasiektum tikslą? Visų pirma, galėtum susirasti patarėją. Manau, tau patiktų dirbti su Modesta. Tos moters draugija pakeistų tave visiems laikams! Pasidomėk jos veikla ir sek ją: goo.gl/Q75Cfn. Bet tu gali nueiti dar toliau. Tavo patarėja gali būti ne tik Modesta, bet ir Alex Monaco. Bet ar tu pasiryžusi įtikinti mus, jog taptume tavo mokytojais? O gal tavo baimė kreiptis į mus didesnė už tavo meilės jausmą? O gal turi svarbesnių užsiėmimų? KOKIŲ VELNIŲ TADA DĖL TO GRAUŽI SAVE? JUK TU NEĮDĖJAI PAKANKAMAI PASTANGŲ, KAD GAUTUM GRĄŽOS!!!???

,,Aš tikrai stengiaus” – pasakysi. Tikiu. Bet ar esi įsitikinusi, kad tavo pastangos buvo vertos gero atsako? Tik atkreipk dėmesį į smegenų anonistes ir jų kalbas. Vienos sako: ,,Tas žmogus žiaurus”, kitas – ,,Jis tikras šiukšlė, išėjo su žmogumi, su kuriuo rado laimę, – ASILAS!!!” Taip jos kalba apie mylimus žmones!!! Tikriausiai tu juokies iš jų kvailų pasisakymų? Bet dabar pasižiūrėk į savo skundą, kurį pati parašei komentare. Jame nėra NĖ VIENO GERO ŽODŽIO apie mylimą žmogų. Tik juoduliai krenta laukan + kalbėdama apie tą žmogų tu mini žodį SIENA…

Atsakyk, ne gi tikrai negali viešai pasakyti nieko gero apie jį?

Pasistenk įlįsti į save! Dar giliau. Daaaaaar giliau!!! Paklausk savęs, ar tavo pajuodusį komentarą galima pavadinti pastangomis bandant susigrąžinti tą vyrą?  

…Atsiprašau, mielieji, bet kai kurie Jūsų komentarai kiaurut-kiaurai persmelkti savanaudiškumo…

Ech…

Bet problema nėra tik požiūryje į meilę. Esmė kaip ir rafaelo visada slypi viduje…

Tiesiog, jūs, brangieji, esate ne beviltiškai įsimylėję, n-e-e-e-e, jūs esate beviltiški savanaudžiai…

Galiu tai įrodyti:

Įsivaizduok. Esi vakarėlyje. Fotografas su profesionalia Polaroid kamera nufotografavęs tave su draugais parodo tau nuotrauką… Na? Ir kieno snukučio nuotraukoje ieškosi pirmiausia? Draugės? Draugo? Vualia: AIŠKU, KAD IEŠKOSI SAVĘS! Tau labiausiai rūpi, ar apšvietimas tinkamai apgaubė tavo veiduką!!! Tau rūpi šukuosena ir visiškai viskas, kas susiję su tavimi. Atrodo, viskas būtų gerai, bet matematika paprasta: Tiems, kurie tikisi didesnių lūkesčių, dažniau tenka patirti fiasko…

Kristina-a
Žinai, brangioji Kristina, atsiprašau, kad tuoj įsibrausiu į orgijas, vykstančias tarp tavo pagyrūniškų minčių ir tavęs, bet privalau paklausti, kodėl tu nusprendei, jog esi tobulybė? Ar gavai apdovanojimą? Kur parašyta, jog tu esi geriausia? Kas tai nustatė?

Žinai, kai kurie žmonės, kenčiantys dėl meilės, sako ,,aš atidaviau tam žmogui viską, o jis pasielgė taip šlykščiai su manimi … “. Šitaip galvojančių žmonių noriu paklausti: DAVĖTE KĄ? Nagi, ką reikšmingo padarėte dėl to žmogaus? Nuskridote į kosmosą? Užlipote į Everestą? Išmokote groti gitara? Tapote žinomas ir gerbiamas žmogus? Išmokote kepti Lazaniją? Laimėjote Nobelio premiją, atradę meilės formulę? RIMTAI, KRISTINA, KĄ REALIAI PADAREI DĖL TO ŽMOGAUS? Tiesiog buvai gera? Tavo mylimąjį padavėjos prabangiam restorane aptarnauja ne ką prasčiau!!! JOS TAIP PAT YRA JAM GEROS!!!

VIS DAR GALVOJI, KAD DAVEI JAM DAUGIAU NEI KITI ŽMONĖS???

„Jeigu  tik gaučiau galimybę pabandyti dar kartą” arba „MAN taip bloga, dėl to, kaip jis pasielgė su MANIMI” arba  „ daugiau negaliu”. Kažkodėl panašiai kalbantys žmonės neklausia manęs, kaip išspręsti savo mylimojo problemas. Jie prašo išspręsti tik savąsias…

Kažkas labai neteisingai yra jų požiūryje į santykius, laimę ir meilę…

Žmonės yra keisti padarai:
Jie pradeda rimtus santykius nebūdami subrendę, nesuvokdami, jog tai nėra tik žaidimas.
Jie mano, kad norint būti harmoningam ir laimingam, nebūtina molekulinio įsigilinimo į tuos žodžius, kuriais taip dažnai spekuliuoja.
Neturint pakankamai patirties, neišstudijavus santykių, jie leidžia sau rautis plaukus ant galvos, dėl dalykų, kurių nesupranta. 

Tu vis dar manai, kad santykiai tėra tik žaidimas?!! AR TIKRAI MANAI, JOG NEREIKIA MOKYTIS ŽODŽIŲ – MEILĖ, arba SANTYKIAI – PRASMĖS?

O gal tu esi sulipdytas iš kitos tešlos + esi tikras žodžio MEILĖ ekspertas? Įrodyk! Pasisakyk!!! Parašyk komentarą!!! Tik man atrodo, jog kilnumu padengtų žodžių ,,meilė” ir ,,rimti santykiai” apibrėžimų nebus per daug. Šią akimirką po straipsniu esantys komentarai nepaliko man įspūdžio. Bet aš vis dar tikiu, jog yra žmonių, kurie yra kitame lygyje (sužinojęs tai, tiesiogine to žodžio prasme, paskęsčiau palaimoje!!!). O gal esi savo gyvenimo kely sutikusi(sutikęs) tobulą knygą apie meilę? Esu tikras, kad tavo nuorodos padės Monakiečiams pagilinti, praplatinti savo mąstymą!!!!! O gal manai, jog dalintis tuo, ką žinai, nėra būtina? Bet:

Dalindamasis tu augi, o gailėdamas, slėpdamas savy jausmus ir žinias tampi nuliu!

Jeigu tu daugiau reikalauji nei duodi, tavo jausmus įžūlu vadinti tikrąja meile. Šiuo atveju
tavo meilė yra netikra – ji savanaudiŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠka + tavo meilės rūšį IŠKILMINGAI galima priskirti Š kategorijai.

Tiesa, pradžioje minėjau, kad gausi superduperturbohyper veikiančius meilės burtažodžius + atskleisiu, kaip priversti kitus žmones pamilti tave. Turiu nuliūdinti, jokių burtažodžių nebus. Siūlau nustoti persekioti įvairiausius žurnalus, rašančius apie tai, kokius apatinius, batus, žodžius ar triukus naudoti tam, kad priverstum tave pamilti. Siūlau susitelkti į daug svarbesnius dalykus. „Į kokius?” – paklausi? Apie juos rašau savo knygoje. Ši revoliucinė knyga pasirodys jau 2016 balandį. Ji padės tau nepramiegoti to, kas tavo gyvenime iš tiesų yra svarbiausia! Todėl dažniau užsuk į mano namus, facebook paskyroje: www.fb.com/monaco.lt

83 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt