Susisiekite su mumis

Patarėjai

4
Komentarai

Kaip greičiau pasiekti savo tikslus, svajones? Gal kažkas žino kaip tai padaryti, gal gali papasakoti? Taip, manau, kad gali.

Dirbdamas su verslininkais Anglijoje, Monake, pamačiau kaip jie vertina gyvenimo arba verslo patarėjus. Pastebėjau, kad kuo žmogus turtingesnis, tuo daugiau patarėjų jis turi. Iš tiesų užsienyje patarėjai vertinami lyg brangakmeniai. Lietuvoje padėtis kitokia, čia jie nėra vertinami, nors juos turi visi: dažniausiai tai šeimos nariai, draugai, kurie galbūt tik įsivaizduoja, kad daug žino apie verslą.

Patarėjus galima suskirstyti į dvi rūšis: asmeninius ir virtualius.

Asmeninis patarėjas, dar vadinamas mentorius. Vienas verslininkas man patarė: jeigu tikrai nori sulaukti daug pasiekusio verslininko patarimų, tiesiog pasirink, su kuo nori susitikti, ir paskambink jam. Gali būti, kad jis paprasčiausiai neturės laiko, bet jeigu pasiūlysi susitikti už mėnesio arba dviejų, gali būti, kad jis sutiks. Galima būti dar gudresniu: galite ne tik pakviesti į susitikimą, bet ir pasiūlyti susitikti šalia to žmogaus darbo vietos ir dar pavaišinti pietų – turėsite dar daugiau galimybių.

Turiu visą būrį patarėjų. Vienas iš jų – „Egopay“ vadovas, taip pat „Logopro“ vadovas Giedrius Zinkus. Paskutiniu metu tenka sulaukti patarimų iš Monako verslininkų, milijonierių. Verslo pradžioje didelę įtaką darė Julius Urbaitis, kuris mielai patardavo, kaip elgtis vienu arba kitu atveju. Taip pat padėjo ir Tomas Statkus, „Partner 1“ įkūrėjas. Paskambinęs pasakydavau: „Susitinkam, man reikia tavo patarimo“.

Nemažai įtakos man padarė konkurentai. Socialiniuose tinkluose jie aptarinėjo mano problemas. Juos vadinu efektyviausiais patarėjais, nes padeda išspręsti realiai iškilusius klausimus net to neprašant, už dyką.

Virtualus patarėjas – tai tas, su kuriuo nesusitinkate, kuriam negalite pažiūrėti tiesiai į akis. Tai gali būti knygos ir visa, kas jus įkvepia: filmai apie sėkmingus verslininkus, viskas kas iš tiesų parodo pavyzdį, kuriuo keliu eiti. Virtualus patarėjas negali pasiūlyti, ką daryti konkrečiai jums, tą galėtų padaryti asmeninis patarėjas. Bet jeigu nėra galimybių – virtualus patarėjas tikrai yra gera išeitis. Mano virtualūs patarėjai versle yra Robert Kiosaki, daugumos nemėgstamas Donald Trump, knyga „Rework“. Jūsų virtualus patarėjas gali būti tinklalapis www.monaco.lt – jis apie žmones, sėkmingus versle ir gyvenime.

Paklauskite savęs, ar turite gyvenimo arba verslo patarėjų, kas jie? Užsirašykite popieriuje. Ar tarp jų yra tokių, kurių patarimai tikrai padėjo? Jei taip – tai įrodo, kad patarimai veikia, tad susiraskite dar geresnių patarėjų. Jeigu pradės sektis dar labiau, nesiliaukite ieškoti dar geresnių patarėjų. Patarėją patartina turėti net turtingiausiam žmogui žemėje, kad patartų, kaip šių turtų neprarasti.

5 Komentarai

 1. Tomas

  2015-03-22 at 13:20

  Mano patarėjas kolkas yra tik vienas draugas, kuris kaip ir aš – tik pradedantysis.
  Visi kiti – virtualūs. Vienas geriausių – Alex Monaco. Ačiū tau, tikrai motyvuoji.

 2. Mantas0

  2015-09-25 at 02:22

  Ilgai uztruksu kol radau realu mokytoja.. tai kainavo laiko, bet dabar laika taupau metais… turiu ir virtualu mokytoja.. su juo bendraujame 6 metai.. jokio susitikimo, jokio vardo.. tik klausimai ir atsakymai visom temom.. taip beabejo ir knygos, kol neturi mokytojo , o supanti aplinka yra labai skurdi( nevien turtais) tada ieskai atsakymu knyguose..

 3. Laiminga dabar

  2016-09-19 at 23:41

  Ačiū, už patarimą, patarėjau. Om:)

 4. Am Pm

  2016-10-27 at 02:02

  Va taip.
  “ Jei taip – tai įrodo, kad patarimai veikia, tad susiraskite dar geresnių patarėjų. Jeigu pradės sektis dar labiau, nesiliaukite ieškoti dar geresnių patarėjų. Patarėją patartina turėti net turtingiausiam žmogui žemėje, kad patartų, kaip šių turtų neprarasti“.
  Ačiū, !!!!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt