Susisiekite su mumis

Didžiausia LAIMĖS + MEILĖS paslaptis ir kodėl katės murrrkia

2
Komentarai

Nutrenk mane elektra, jeigu klystu, tačiau šis straipsnis yra žaviausias ir intymiausias, kokį tik skaitei lietuviškam internete. O taip, TAU patiks! Juk esu nuoširdžiausias blogeris Lietuvoje ir… tu gausi daugiau nei tikiesi, žymiai daugiau ir…

– Alex, na tu ir narcizas, užteks girtis! – supyks skaitytojas, kuriam paspausiu ranką už tiesą. Kartais giriuosi per daug. Bet tuoj susitvarkysiu ir padovanosiu tau didžiausią meilės bei laimės paslaptį, kuri pakeis tavo gyvenimą.  

Pradėsiu nuo klausimo.

Skaitytojau, atsakyk, kodėl katės taip nuoširdžiai murkia?

smiling cat

Tikiu, kad katės murkia ne tam, kad būtų laimingos, o todėl, kad jau yra laimingos.

Dar kartą perskaityk paskutinį sakinį. Jame slypi esmė. Nes katės murkia ne todėl, kad susirado antrą pusę ir ne todėl, kad pasitvirtino bitkoino investicijos – jos tiesiog murkia ir tiek. Kitais žodžiais, murkimas nėra priemonė, o laimės išraiška. O žmonės kitaip suvokia laimę. Jie bando suvaidinti murkimą tam, kad pajustų laimę, kas yra feikas.

Žinau, ką sakau. Išbandžiau ir tą, ir aną, ir penktą.

Man atrodė, kad suradęs merginą aš pagaliau aptiksiu pro užuolaidas prasilaužusi saulės spindulį ir imsiu vartytis, kaip šis katinas:

Laimingas katinas

Bet planas neišdegė. Vis dar jaučiau krūtinę draskantį vakuumą. O juk galėjau imti ir pasimėgauti laime? Ir EX jautėsi panašiai. Todėl gulėdavo šalia kaip malka. Ji nežinojo, kaip raitytis iš laimės, kaip murkti. Nors p* tą murkimą, esmė, kas matosi akyse, o jose buvo tuščia. Tuščiau nei tuščia… Ir aš gulėjau šalia kaip malka.

Mes abu vaidinome laimingus, tik vaidinome… Žmonės dažniau vaidina nei iš tiesų jaučia…

Gulėdama šalia ex galvodavo: „Aleksandrai, tu šiknius… Jeigu būtum supratingas, viskas būtų kitaip… tu manęs niekada neišklausai… Bla bla… Plepi plepi, o man neduodi žodžio pasakyti. Mokėtum išklausyti, atiduočiau tau daugiau nei tikiesi.“

O aš galvodavau: „Kodėl tu neduodi man išsikalbėti? Plepi plepi…“

Mes abu norėjome to paties, bet bandėme pasiekti tikslų skirtingais būdais. Ji per jausmus, o aš per kūną…

Priekyje mūsų laukė 30 laiptų santykiai, kurių pabaigoje VISADA laukia skyrybos, kurių galima išvengti tik tuo atveju, jeigu ir jis, ir ji pradeda santykius ne tam, kad siurbtų vienas kito laimę. Siurbti ir dalintis yra skirtingi dalykai. Ir tik kvailys (koks aš buvau 22-36 metų) siekia padvigubinti savo laimę naudojantis mylimu žmogumi. Todėl tiems, kas nori susirasti ramybę santykiuose, teks įdėmiau pažvelgti į santykių psichologiją, į tai, kodėl žmonės nori būti su tavimi ir kodėl tu nori su jais būti.

Tai nėra sunku suprasti, tereikia atsiverti man, žmogui parašiusiam šį straipsnį. Nes pats buvau tavimi, skaitytojau. Aš jaučiau tavo jausmus. Mūsų širdys plaka vienu ritmu. Ir mūsų ex elgėsi vienodai. Netiki?

Prisimink savo ex?

Tas žmogus tikėjosi gauti kuo daugiau meilės, tačiau tingėjo atverti tau savo širdį!

Norėjo, kad jį išklausytum, bet pats tarškėdavo it kalašnikovas, neleisdamas tau įsiterpti.

Norėjo, kad elgtumeis supratingai, tačiau pats kabinėdavosi.

Jis matė tik tavo minusus, o pliusus nurašydavo.

Norėjo meilės, nors neskaitė knygų apie tai, kas yra tikroji meilė.

Pradžiai jis tikėjosi dėmesio.

Kai davei dėmesio, pareikalavo bučinių ir meilės.

O po to pareikalavo pagarbos.

Gavęs pagarbos, užsimanė padidinti reikalavimus. Pareikalavo, kad jo draugai MATYTŲ, kaip tu jį gerbi. Ir aišku, tu nepakankamai stengeisi.

O po to norėjo dar ir dar.

Laukdavo tavo atsiprašymų, nors pats nemokėjo atsiprašyti… STOP, taip ir norisi išrėkti: „Hey, pasipūtėli, jeigu tu nemoki atsiprašyti, KOKIŲ GALŲ kurti santykius?“

Bet aš buvau lygiai toks pat! Manai, vaidinsiu, kad visada buvau tobulas? Kas aš tau, koks idiotas? Aš nustojau save teisinti, nes kam vaidinti tobulą? Taip, aš apie save kalbu Aleksą!

Aš irgi laukdavau mylimo žmogaus veiksmų!

Laukdavau, kol ji padarys tai, ką aš turėjau padaryti pats…

Laukdamas dėmesio apraiškos klausydavau Fojė dainos „Niekada man meilės nebus per daug“. Visos mintys buvo nukreiptos į mane IR TIK Į MANE. Ir čia tenka pripažinti faktą, kad obuolių pyragas visada skanesnis, kai kažkas kitas jį atneša… ir kai jis yra su ledais.

Ir tik Counter-Strike + RTCW padėdavo man užsimiršti…

O kai mes vėl susitikdavome, norėjau lėtai… O kartais labai greitai… O kartais… Ir ji turėjo šokti pagal mano dūdelę… Ir nuo to priklausė mano savijauta… Ir atrodo tai normalu, tačiau kalbant apie laimę… Laimė ir meilė turėtų priklausyti tik nuo tavęs! Tai yra nei meilė, nei laimė neturėtų skaudinti tavęs, o atvirkščiai, pakylėti virš debesų. Aišku, aš žinojau, bet žiūrėjau į tai pro pirštus. Todėl gyvenimas biro. Ir kai pakeičiau moterį, emocijos liko tokios pačios. Todėl pasakiau sau: „Viskas. Hasta la vista. Aš turiu ją palikti.“

Sudie! ištariau ir likau vienas.

Atsisakiau santykių. Atsisakiau kūniško sekso, kad ateityje, mylėdamasis su mylimaja, patirčiau ne tik kūno, bet ir sielos orgazmą.

Nors nežinojau, kas laukia manęs priekyje, jaučiau, kad praeitis tolsta…

Patikėk, gera stebėti, kaip praeitis nusitempia su savimi senąjį mąstymą, kaip Titaniką…

Žinojau, jaučiau, kad vos tik atrasiu savyje laimės, raitydamasis saulėje (kaip katinas), netyčia pastebėsiu šalia esančią moterį, kurios akyse degs ramybė ir tik šiek tiek nežinomybės. O ne daug nežinomybės ir šiek tiek laimės.

Mieli kačiukai

Supranti?

O taip, laimė turėtų priklausyti tik nuo tavęs… Ir meilė turėtų irgi priklausyti tik nuo tavęs… Tai yra, laimė ir meilė yra tas pats dalykas, tik laimė išsidėsčiusi vertikaliai, o meilė horizontaliai. Ir abu šiuos dalykus reikia skleisti, o ne siurbti. Tai yra, geriau būti meilės + laimės šaltiniu nei siurbėle. Nes, ko verta gyvybė, kai gesini savyje esantį gėrį?

Nes jeigu tu neskleisi gėrio, kaip tada tu gali žavėti??? Kaip katė gali žavėti, jeigu ji liūdi? Kaip šuo gali žavėti, jeigu loja ant medžio?

Suprask, jeigu tu siurbsi emocijas, į tave žiūrės kaip į siurbėlę.

Ir jeigu tu vaidinsi auką, jeigu saugosies nuo visko, kaip žmonės pajus tavo stiprybę?

Ir kas po galais parodys pasauliui, kokiu žmogumi REIKIA BŪTI???

– Bet mane supa tiek daug šaltų žmonių, kodėl aš turėčiau dalintis??? Ir būti geru? – paklaus pašnekovas… O aš atsakysiu: „Tam, kad GYVENTUM, o ne simuliuotum!“

Tam, kad gyventum iš tiesų.

Tam, kad per metus patirtum tiek, kiek nepatyrei per 10.

Tam, kad pajustum tai, ką kasdien jaučia Alex Monaco.

Ir TEGUL tave supa ŠALTI žmonės (kalbam apie emocijas) – tik tu gali atšildyti juos, kaip ledo statulas!

– Alex, tu debilas, – gali sakyti nelaimingi žmonės, bet juk man pavyko tai padaryti!

Girdi, tik tu gali parodyti žmonėms, kaip gali žydėti žmogus!

Ir man gera žinoti, kad tu jau šiandien suvoki daugiau už kitus. Ir niekas negali tavęs SUSTABDYTI, SUMENKINTI, NUGESINTI, nes tu jau žinai laimės paslaptį ir tau jau nebereikia ieškoti atsakymo, nes tu jį žinai. Tu suvoki, kad atsakymas slypi ne tame, ką gauni, o tame, kuo daliniesi! Todėl svarbu dalintis ne pykčiu, pavydu, smurtu, kūnu, o pasakiška energija, pozityvumu ir įkvepiančiais veiksmais ir, svarbiausia, kad…

Na tu juk žinai, kas svarbiausia?   

Kur tavo atsakymas?

Gal tau atrodo, kad tau trūksta paskutinės dėlionės detalės?  

Žinok, tu turi detalę. Tu turi ją.

Tu žinai atsakymą, tik dar netiki juo. Tu dar netiki savimi, todėl esu aš. Ir tu patikėsi savimi.

Kaip? paklausi.

Galėčiau papasakoti, bet gana kalbų.

Imk mano ranką. 

Einame. Patirk viską savo kūnu, savo emocijomis, visais plaukų galiukais. Kaip? Prisijunk prie uždaros grupės (klubo) ir PASIKRAUSI laimės ir meilės, ir sužinosi:

a) kaip gyvenu,
b) kur gyvenu,
c) kur dirbu (foto, ofisas, video),
d) kaip siekiu tikslų,
e) kaip kasdien laimiu kovą prieš iššūkius,
f) kaip dėlioju darbus, ir kaip uždirbu (tikrai ne iš saviugdos, ne iš seminarų (nes tokių nedarau), mano verslai yra JAV ir jie nesusiję su saviugda).

Kalbėsimės apie meilę ir tikrąją meilę. O juk tai skirtingi dalykai? Diskutuosim, balsuosim = prizai, nauji draugai ir…

Garantuoju! Tai kažkas nematyto, nepatirto, charizmatiško, nesuvaidinto, ko Lietuvoje dar nebuvo! Ir tai gausi už dyką! Tai paprasta! Užsisakyk knygą „Pakrautos mintys“ ir paštu gausi NEMOKAMĄ prisijungimą prie uždaro klubo – grupės!

Kad būtų aiškiau, pateiksiu žingsnius.

Žingsniai:

1️⃣

Išankstinis knygos „Pakrautos mintys“ užsakymas.

2️⃣

Į el. paštą gauni nemokamą raktą į uždarą klubą.

3️⃣

Paspaudi mygtuką „Sekti“ (angl. „Follow“). Ir mes būsime kartu net 30 dienų!

4️⃣

Kai knygos darbai bus baigti, gausi ją paštu (kurį nurodysi užsakymo metu).


O taip,
jeigu spėsi prisijungti, KASDIEN gausi mano pulsą, širdies plakimą!!! BUM BUM! Taip, aš nusivesiu tave ten, kur norėtum pakliūti! Gausi tai, ko tau reikėjo – kalbu apie klubą ir knygą, kuri sulituos tave su tuo žmogumi, kurį matai veidrodyje, bet, kuris kažkodėl nutolo! MES BŪSIME KARTU 30 DIENŲ! O po to įvyks kulminacija! Nurodytu paštu gausi knygą „Pakrautos mintys“. Bet apie datas ir visus niuansus sužinosi pačiame klube! Taigi, prisijunk.

– Bet kam visa tai daryti klube, o ne čia? – paklaus skaitytojas, kuriam atsakysiu: www.monaco.lt svetainė skirta straipsniams, o ne intymiems pokalbiams apie meilę! Po velnių, noriu atiduoti tau viską, bet tai sudėtinga, kai nesu šalia tavęs (fiziškai). Kad mūsų mintys susilietų, kad galėtum pasiimti VISKĄ – paskutinį kartą siūlau prisijungti čia: www.monaco.lt/pasikrauk.

Paaaaaaaaaaaasikraukime!

Pakrautos mintys pirkti nuolaida

 

 

2 Komentarai

  1. Darius G.

    2022-04-11 at 20:21

    Užsisakiau, Alex

  2. Ingrida

    2022-04-12 at 22:51

    Labai geras straipsnis !!!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt