Susisiekite su mumis

Kurį soc. tinklą geriausia pasirinkti: FACEBOOK, Instagram ar TikTok

82
Komentarai

To dar nebuvo. Kas savaitę tu gausi PREMIUM socialinių tinklų paslaptis, už kurias skūpi rinkodarininkai prašytų tavęs mokėti tūkstančius $. O aš nesu SKRUDŽAS, todėl padovanosiu tau visas paslaptis už DYKĄ!🎁 Ir tegul keikia mane kiti soc. tinklų rinkodarininkai – man rūpi ne JIE, O TU, SKAITYTOJAU!

Ir nesvarbu, kas esi – atlikėjas ar verslininkas (pradedantis arba esantis pusiaukelėje), mano patarimų dėka tu:

1. Patrigubinsi savo auditoriją Facebooke, Insta arba TikTok. O jeigu neturi akaunto, sukursi jį ir pradėsi rinkti ištikimus sekėjus!
2. Išgelbėsi savo užpakaliuką nuo nesėkmės liūno.
3. Išmoksi kurti charizmatišką „kontentą“.
4. Padidinsi pardavimus ir žinomumą.
5. Išeisi į užsienio rinką (jeigu tik tu nori). Sugebėjau su Instagram ir TikTok pasiekti JAV sekėjus! Gali ir tu. Bet tau reikia manęs ir mano straipsnių!

DĖMESIO! Sužinosi tik tai, ką patikrinau pats, dirbdamas savo rinkodaros įmonėje daugiau nei 20 metų, ją jau pardaviau (įmonė vadinasi „ADFACE“). Mano įmonė dirbo su tokiomis kompanijomis kaip „Topo Centras“, „Viciunai Group“, „MonAmi“ ir užsienio įmonėmis, tokiomis kaip „Travel Visa Pro“, „Monaco Fine Arts Gallery“. Tai bus nuoširdu, tikra, jausminga ir nesuvaidinta!

LANKYKIS ČIA KIEKVIENĄ SAVAITĘ IR TU GAUSI TIEK VERTĖS, KIEK NIEKUR KITUR!  PARAŠYK KOMENTARUOSE: „Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!“

Jau palikai komentarą? Tuomet esi vertas pirmo straipsnio!

Oh yes, pradėkime NUO klausimo, kurį soc. tinklą pasirinkti protingiausia?

Nes juk žmonės nori sutaupyti laiko. Jie nenori skirti laiko soc. tinklams, kurie „galbūt“ nesuteiks jokios naudos?

Taigi, kurį soc. tinklą pasirinkti? FB, Insta ar TikTok?

Socialiniai tinklai

Nevyniosiu į vatą. Tikiu, kad renkasi tik lėtapėdžiai, o aš nesu toks, todėl pasirinkau visus soc. tinklus!

Gyvenime aš visada renkuosi viską. O tu? Įsivaizduok, tavo mylimas žmogus klausia – į kurį filmą norėtum, į „Įsikūnijimo“ antrą dalį ar Aš noriu šokti“ apie Whitney Houston? Kurį filmą tu pasirinksi?

Avataras ir Aš noriu šokti filmai

Atsakyk.

Aš pasirinkčiau du. Nes nesu stabdys.

Todėl aš jau mačiau šiuos nuostabius filmus. Beje, Whitney Houston filmas yra geresnis. Bet, anyway, abu filmai verti dėmesio. Ir abu reikia pamatyti kino salėje. Todėl nesirink. Jeigu myli tą žmogų, nesirink, ką bučiuoti – kaklą ar nosytę, ar lūpas – bučiuok viską! Panašiai su soc. tinklais. Jeigu myli žmones, kuriems parduodi produktus, tuomet rinkis visus nemokamus reklamos kanalus! Pasakysiu, kodėl.

6 priežastys, kodėl aš naudoju visus įmanomus soc. tinklus

1. Kol mąstai, kurį tinklą pasirinkti, prarandi laiko. Velniop abejones!  

Žmogus yra keistas gyvūnas. Jis galvoja per daug ir daro per mažai. Kita vertus, tai nuostabu. Kadangi daugiau nei 95% žmonių nuolat mąsto, aš galiu juos aplenkti. Būtent taip ir vyksta. Kol visi galvoja, aš talpinu turinį Facebooke, TikToke ir Instagrame. Ir tu elkis taip pat. Nebūk vienas iš 95% žmonių. Kol jie mąsto, talpink turinį. Galvok mažiau ir kurk daugiau. Amen.

2. Jeigu mane ištrins Facebooke (kaip jau kartą vos neįvyko), aš vis dar būsiu Instagrame arba TikToke, arba…

Įsikalk į galvą pagrindinę taisyklę: visada saugokis Zuckerbergo.

Zuckerbergo pimpačkiukai gali ištrinti tave, todėl protingiausias dalykas yra talpinti turinį skirtinguose socialiniuose tinkluose.

Nes tavo akauntą gali pašalinti ir Instagrame, ir Facebooke, ir TikToke. Pavyzdžiui, vieną kartą FB pašalino mano akauntą. Gerai, kad žinojau, kaip elgtis. O tu, ar žinai?

Ir būtinai turėk interneto svetainę. Tai itin svarbu. Nuolat reklamuok interneto svetainę ir rink el. paštus žmonių, kurie seka tave bet kuriame iš soc. kanalų.

3. Soc. tinklai yra nemokami!

Ar žinojai, kad tau nereikia mokėti jokio prenumeratos mokesčio, kad būtum soc, tinkluose! O tu vis dar svarstai, ar verta… Ech…

Seniau, kad atsidurtum kažkur ant SIENOS miesto centre (pakabintum plakatą), tau reikėjo mokėti solidžią sumelę. Dabar, kai žmonės sėdi internete ir soc. kanaluose, tu gali atsidurti ant jų SIENŲ nemokamai! Tau tereikia patalpinti turinį! Ir gerai būtų, kad turinys kabėtų ne ant vienos sienos, o ant kuo daugiau ir iš skirtingų šalių. Plius, reikia kabinti ne tik „plakatus“, bet ir kito formato reklamas. Ir visa ta gali daryti NEMOKAMAI!!!!

Prisiminkime 2003 metus, kai nenaudojau soc. kanalų. Kad išreklamuočiau savo verslą, man reikėjo pirkti reklamą. Todėl pirkdavau Google Ads ir Facebook Ads. Kadangi kainos buvo didžiulės, nusprendžiau išmokti SEO. Pasidaręs gerą svetainės optimizaciją, aš pradėjau gauti užsakymų iš viso pasaulio ir Monako. Tačiau norėjau papildomų reklamos kanalų, bet jų buvo laaabai mažai. Pavyzdžiui, buvo YouTube. Naudojau šį kanalą. Kai kurie mano video surinkdavo 50 tūkst. peržiūrų. Pavyzdžiui, prieš 13 metų sukūriau partizaninę reklamą savo įmonei Adf.lt (apie jos pardavimą minėjau straipsnio pradžioje): https://www.youtube.com/watch?v=pV406lLmGZU&ab_channel=adfgerbejas.

Močiutę suvaidino animatorius, o skriptą sukūriau aš. Ir nors gavome daug peržiūrų, esu įsitikinęs, jeigu tokį video patalpinčiau TikToke, būčiau surinkęs žymiai daugiau dėmesio. Pažiūrėk, kiek dėmesio gauna Vilius Jurgaitis TikToke. TikToko monstras (gerąja prasme). Bet mano laikais TikToko dar nebuvo. Kartoju, visa tai buvo prieš 13 metų. Nors Facebookas jau buvo, aš juo netikėjau, nes nemačiau potencialo. Ir tai buvo mano klaida. Bet tu turi panašių įsitikinimų. Šiuo metu tu lyg ir žinai, kad turėtum skirti daugiau dėmesio soc. tinklams, bet svarstai, ar tikrai verta. Šios mintys žlugdo tavo sėkmę. Tu net neįsivaizduoji, kiek daug gali nuveikti su soc. tinklais. Pavyzdžiui, mano knygos „Įkrautos mintys“ reklama pasiekė 500 tūkst. žiūrovų. Nemokėjau už tai nieko. Video susukau pats ir įrašiau balsą per mikrofoną, kainuojantį 15 eurų. Nes soc. tinklų privalumas yra tas, kad tau nereikia tobulų kamerų. Čia yra tavo galimybės, kurias tu pasiuntei ant 5 žodžių, todėl kenki sau. Nekenk savo sėkmei, žmogau. Nebūk senąja mano versija. Mąstyk globaliai. Kaip Alex Monaco.

4. Esu sukūręs pakankamai turinio, todėl jį „repostinu“ kituose kanaluose.

Jeigu tu jau turi Facebooką arba Instagramą ir jeigu talpini turinį, kodėl nepatalpinus jo visur kitur?

Būna, kad video, kuris „neiššovė“ Facebooke, iššauna TikToke ir atvirkščiai. Taip jau vyksta socialinių tinklų pasaulyje.

Taigi, jeigu turi video, dėk jį į Facebooko realsus, į Instagramo realsus ir į TikToką, ir į Pinteresto realsus!!! Nes juk jau turi turinį? Patalpinti vienodą turinį 3 kanaluose užtruktų 3 minutes per dieną! Sakai, žmonėms nepatiks tas pas turinys skirtinguose kanaluose? PO VELNIŲ, JUOSE YRA VISIŠKAI SKIRTINGI ŽMONĖS. Kita vertus, net jeigu žmonės tie patys, tikri fanai nesupyks už tai, kad talpini gerą turinį, nes juk jie yra tavo fanai!  

Jeigu tu turi tekstinę info, talpink ją ir Facebooke, ir Instagrame (gali ją talpinti į baltą foną kaip foto). Esmė dalintis savo idėjomis visuose kanaluose. IR JEIGU TU TO NEDARYSI – PRALAIMĖSI ŽAIDIMĄ!

Galų gale, TikToke yra pilna nejudančio turinio. Taigi talpink foto, o ne video. Sakai, sarmata? Mąstyk mažiau ir daugiau veik! Mažiau plepėk, daugiau veik! Mažiau svajok – daugiau veik!

– Bet, Alex, kaip tu spėji talpinti turinį per visus savo 10 akauntų? – paklausi. Aš naudoju Buffer.com. Tai svetainė, kurioje tu gali sudėlioti visus pranešimus metams į priekį. Net kai man reikia patalpinti pranešimą po 10 minučių aš vis tiek atsidarau Bufferį. Nes ten žymiai patogiau nei naudotis Instagramu ar Facebooku. Bufferyje gali pajungti visus soc. tinklus ir valdyti juos iš Bufferio! Tai paprasta ir dieviškai saugu!

5. Man rūpi kiti žmonės. Žiūriu į savo veiklą rimčiau už kitus…

Man labai rūpi, kad skaitytojai gautų mano patarimus. Todėl darau viską, kad kuo daugiau žmonių pamatytų mano sukurtą turinį. Ir tegul, kai kuriuose soc. tinkluose mane skaito 2 žmonės, aš vis tiek talpinsiu ten turinį. 2 žmonės yra daugiau nei vienas. Pavyzdžiui, aš talpinu turinį Twitteryje, kur turiu tik 12 sekėjų. Štai mano akauntas: https://twitter.com/AlexMonacoNet.

Taigi, kol tu mąstai, ar verta skirti laiko savo soc. kanalui, kur tėra 30 žmonių, prisimink, kad aš kai kur irgi neturiu daug fanų. Iš esmės aš irgi esu lūzeris tam tikruose tinkluose. O taip, aš turiu problemų, kaip ir tu. Bet nepasiduodu. O tu pasidavei?

Bet…

Kadangi aš turiu miiiilžiniškas ambicijas, visi soc. tinklai kartu padeda man pasiekti daugiau nei 100 tūkst. auditoriją KASDIEN.

Naudoju ir Pinterestą, ir LinkedIną, ir Twitterį, ir Instagramą, ir TikToką, ir Facebooką. TikToke turiu 3 akauntus (vienas iš jų amerikietiškas), Instagrame turiu daugiau nei 4 (bendrai daugiau nei 100 tūkst. anglakalbių fanų) ir taip pat turiu akauntų soc. tinkluose, apie kuriuos nesi girdėjęs.

Kitais žodžiais, kai Lietuvos blogeris džiaugiasi gavęs 100 tūkst. peržiūrų už savo „sėkmingą“ YouTube video, aš panašius peržiūrų skaičius gaunu organiškai, net nesistengdamas kurti „viral“ turinio.

O taip, mano turinį skaito daugiau žmonių nei „Žalgirio“ arenoje susirenka sirgalių per krepšinio rungtynes. Nekalbu tik apie Alex Monaco brendą. Turiu daugybę kitų projektų, apie kuriuos sužinosi, jeigu skaitysi mano knygas.

6. Tau reikia ne tik palaikyti garą – tau reikia auginti naująją kartą!

Jeigu tu prižiūri tik vieną soc. kanalą, tuomet vieną dieną tavo auditoriją pasens ir tavo prekės ženklas bus užmirštas. Ir kad užtikrintum saldesnę ateitį, tau reikėtų dalintis savo kūryba / produktais ir paslaugomis su jaunimu! Tai vienintelė išeitis. Todėl TikToke rasi ir Gary Vee, ir Grant Cardone, ir kitus senukus. Girdi, net senukai yra ten!

– Alex, aš suprantu, tu siūlai skirti laiko visiems soc. tinklams, bet aš neturiu tiek laiko! – pasisakys vienas iš skaitytojų. Negi manote, aš turiu daug laiko?

Manote, man patinka sėdėti prie pc ir žudyti akis?

Po velnių, aš turėjau -6 dėl nuolatinio akių varvinimo!!!! Negi manai, man patiko??? Ir nors aš pasidariau akių operaciją, ir nors dabar jaučiu, kad vėl blogsta akys, aš vis dar dirbu! Nes yra šis tas svarbesnio už tavo laiką. Suprask, tūkstančiai žmonių ieško tavo kūrybos, tavo sprendimų, tavo minčių IR TU, ŠUNSNUKI, NELEIDI JIEMS TAVĘS SURASTI SOC. TINKLUOSE!!!

Kartoju, jie ieško tavęs, o tu…

– Bet, iš kur tu žinai, kad aš reikalingas kitiems? – paklausi. 

– Nes aš pats maniau, kad nesu reikalingas, bet klydau – ištars Alex Monaco…

– Ok, supratau, žmogau, bet… Visi plepa, kad Facebookas išėjo iš mados ir niekas jo nenaudoja, tai kodėl aš turėčiau jame būti???? – paklaus kitas skaitytojas. Turiu atsakymą!

Atsakyk, jeigu Facebookas praranda įtaką, tuomet, kodėl mano pažįstamas, kuris jau 5 metus teigia, kad „Facebookas mirė“, paprašė, kad pareklamuočiau jo verslą per savo Facebooko puslapį? Ar ne per daug ironijos?

Jis netikėjo, kad Facebookas yra geras dalykas, todėl neskyrė laiko auditorijos auginimui, o aš nepasididžiavau. Esmė, kad žmonės per daug mąsto. Bet gal nevarykim į vienus vartus. Būkime teisingi, vis dėlto Facebookas sensta. Todėl daug kas klausia, kas atsitiks Facebookui po 5 metų.

Būkime realistai, Facebookas visada išliks. Ir aš prižadu, kad po 5 metų aš vis dar būsiu Facebooke, net jeigu jį aplenks visi socialiniai tinklai. Suprask. Kuo daugiau žmonių išeis iš Facebooko, tuo mažiau bus konkurentų. Mažiau konkurentų nėra blogas dalykas!

Bet aš būsiu ne tik Facebooke. Aš būsiu visur. Ir jau dabar esu visur.

Ir būsiu ne tik dėl savęs.

Būsiu dėl žmonių, kurie ieško atsakymų. Gimiau, kad pagelbėčiau jiems, todėl turiu padaryti viską, KAD KUO DAUGIAU ŽMONIŲ GAUTŲ NEMOKAMUS STRAIPSNIUS, KAIP ŠIS. Todėl šis straipsnis bus patalpintas 6 kalbomis svetainėje www.alexmonaco.net, kur skaito lenkai, arabai ir …

Nes rūpinuosi ne tik lietuviais. Rūpinuosi visu pasauliu. Darau viską, kad mano gyvybė būtų kažko verta. Ne tam, kad gaučiau aplodismentų. Tiesiog, jeigu yra galimybės, kodėl turėčiau naudoti tik vieną soc. tinklą?

Dėkui tau ir man!

Padėkok už straipsnį komentaruose. Kuo daugiau palaikysi mano veiklą, tuo daugiau gausi naudos ir naujų straipsnių. Prisimink: SKAITAU KIEKVIENĄ KOMENTARĄ, TODĖL TIKRAI PAMATYSIU TAVĄJĮ!

Rašyk: „Dėkui, lauksiu daugiau straipsnių“. Arba rašyk…

English version of article.

82 Komentarai

 1. Marius

  2023-01-12 at 21:21

  „Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!“

 2. Rasa

  2023-01-12 at 21:29

  Sugrišiu po savaitės

 3. Zenonas

  2023-01-12 at 21:30

  Alex, dėkui,laukiu daugiau straipsnių

 4. Janina

  2023-01-12 at 21:33

  Alex,labai lauksiu tavo kitu straipsniu

 5. Džeraldas

  2023-01-12 at 21:33

  Dėkui lauksiu daugiau straipsniu

 6. Dżeraldas

  2023-01-12 at 21:34

  Sugrišiu po savaitės

 7. Jovita

  2023-01-12 at 21:35

  Sugrisiu po savaites

 8. Kristina

  2023-01-12 at 21:37

  Ačiū už straipsnį. Nuoširdžiai laukiu daugiau 😉

 9. Deimantė

  2023-01-12 at 21:40

  Aš būsiu čia kita savaite. Ačiū tau Alex už straipsnius.😍😊

 10. Aušrinė

  2023-01-12 at 21:41

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!

 11. Aldona

  2023-01-12 at 21:48

  Ačiū Tau ,kad suteiki informacijos,👍

 12. Egle

  2023-01-12 at 21:55

  Alex, as sugrįšiu po savaites! Lauksiu daugiau straipsnių, aciu tau uz viską!

 13. Aušrinė

  2023-01-12 at 21:58

  Nuostabus straipsnis, paskatinantis veikti ir padrąsinantis, kad esi reikalingas šiam pasauliui. Dar karta dėkoju už viską.

 14. Zita

  2023-01-12 at 21:59

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską! Ar galiu pasidalinti šia informacija , AČIŪ

 15. Janina

  2023-01-12 at 22:03

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!

 16. Deimantė

  2023-01-12 at 22:04

  Lauksiu daugiau straipsniu

 17. Rasa

  2023-01-12 at 22:15

  „Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!“

 18. Zydrune

  2023-01-12 at 22:22

  Alex, sugrįšiu po savaitės . Lauksiu naujo straipsnio . Dėkoju

 19. Rasa

  2023-01-12 at 22:24

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską.

 20. Ramunė

  2023-01-12 at 22:25

  Dėkui… kaip visad lauksiu straipsnių😊….
  Labai labai labai patiko!!!!!
  Todėl nesirink. Jeigu myli tą žmogų, nesirink, ką bučiuoti – kaklą ar nosytę, ar lūpas – bučiuok viską! Panašiai su soc. tinklais. Jeigu myli žmones, kuriems parduodi produktus, tuomet rinkis visus nemokamus reklamos kanalus! Pasakysiu, kodėl.
  Labiausiai mOtyvuojanti mintis EVER👍🤗😍

 21. Lina

  2023-01-12 at 22:26

  Aleks sugrįšiu čia po savaitės!!!Dėkui tau už viską!!!

 22. Daiva

  2023-01-12 at 22:29

  Alex,aš sugrįšiu po savaitės. Ačiū tau už viska

 23. Inesa

  2023-01-12 at 22:39

  Alex, dėkui, lauksiu daugiau straipsnių

 24. Ingrida

  2023-01-12 at 22:43

  Ačiū. Labai vertinga informacija, įkvepianti ir skatinanti veikti.

 25. Lina Polina

  2023-01-12 at 22:43

  Super! Lauksiu kito straipsnio

 26. Rita

  2023-01-12 at 22:45

  Mane veža tavo straipsniai. Aš sugrįšiu po savaitės.

 27. Darina

  2023-01-12 at 22:49

  Dėėėėėėkuj… 🙂👌 Sėėėėėkmės 🙂

 28. Laima

  2023-01-12 at 22:50

  Sugrysiu po savaites, aciu!

 29. VITAS

  2023-01-12 at 22:55

  Ačiū, aš seku tave ir laukiu tęsinio 🙏🏻

 30. Laura

  2023-01-12 at 23:24

  Dekui, 😊

 31. Rasa

  2023-01-12 at 23:40

  Alex,
  Didelis ačiū už žinių pasidalinimą ir padrąsinimą.

 32. Joginta

  2023-01-13 at 00:04

  Lauksiu jusu žinučiu ir daugiau straipsiu Alex😊

 33. Darius

  2023-01-13 at 00:06

  👍

 34. Gražina

  2023-01-13 at 00:25

  Dėkui, lauksiu daugiau straipsnių👍

 35. Jurate

  2023-01-13 at 00:53

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!“

 36. Jurate

  2023-01-13 at 00:53

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską.

 37. Vaida

  2023-01-13 at 01:52

  Aciu

 38. Kristina

  2023-01-13 at 03:11

  „Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!

 39. Sigita

  2023-01-13 at 03:33

  Dėkoju. Įdomu tave skaityti☺

 40. Julija

  2023-01-13 at 06:24

  dekui.

 41. Gedas

  2023-01-13 at 06:57

  Protingai išdėstyta 👍

 42. Dalia

  2023-01-13 at 07:15

  Dėkui.Jūsų mintys Alex motyvuoja. Motyvuoja gyvent..kurt ir džiaugtis Gyvenimu!

 43. Aurelija

  2023-01-13 at 07:25

  Alex grįšiu po savaitės. Dėkoju

 44. Indrė

  2023-01-13 at 07:30

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!

 45. Kristina

  2023-01-13 at 07:37

  Dėkui, lauksiu daugiau straipsnių. Ir tikrai grįšiu čia po savaitės.

 46. Daiva

  2023-01-13 at 07:38

  Ačiū. Buvo idomu

 47. Virginijus

  2023-01-13 at 08:01

  Ačiū, lauksiu ir skaitysiu…

 48. Živilė

  2023-01-13 at 08:01

  Sugrįšiu po savaitės, labai ačiū Alex, kad daliniesi…

 49. Rūta

  2023-01-13 at 08:20

  Ačiū už informaciją ir motyvaciją! Grįšiu po savaitės!

 50. Danguole

  2023-01-13 at 08:24

  Ačiū. Lauksiu daugiau straipsnių!

 51. Simona

  2023-01-13 at 08:55

  Ačiū tau!
  Ka rašai visada yra idomu paskaityti,ir pamastyti apie viska.

 52. Atlantis žirgai

  2023-01-13 at 08:57

  Mes pavarysim!
  Tavo straipsniai – JĖGA

  https://alantoszirgai.lt

 53. Andrius

  2023-01-13 at 09:27

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!“

 54. Nijolė

  2023-01-13 at 09:33

  ačiū, būtinai sugrįšiu kitą savaitę 🙂

 55. Ona

  2023-01-13 at 09:41

  Dėkui,lauksiu daugiau straipsnių👍👌

 56. Rolandas

  2023-01-13 at 10:00

  Ačiū 😉

 57. Vaida

  2023-01-13 at 10:07

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską🥰

 58. Saulius Bagdonas

  2023-01-13 at 10:27

  labai geras ir naudingas atviras straipsnis.

 59. AUSRA

  2023-01-13 at 10:37

  Idomu,praktiska,informatyvu,lauksiu sekancio straipsnio

 60. Irena

  2023-01-13 at 10:55

  Sugrįšiu po savaitės.

 61. Asta

  2023-01-13 at 11:28

  Ačiū, kad daliniesi. Sėkmės tau versle ir gyvenime!

 62. Ligita

  2023-01-13 at 12:55

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską

 63. Sekėja

  2023-01-13 at 15:09

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!“

 64. Marija

  2023-01-13 at 15:23

  „Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės!“ beskaitant gimė labai šaunių idėjų, ačiū Tau labai. Just do it!!!

 65. Regimantas

  2023-01-13 at 15:23

  Ačiū ir laukiame daugiau.

 66. Vaida

  2023-01-13 at 16:55

  Dėkui ir laukiu dar, aš sugrįšiu po savaitės😊

 67. Aurika

  2023-01-13 at 21:37

  Po savaitės

 68. Raimis

  2023-01-13 at 22:31

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!

 69. Alma

  2023-01-14 at 00:21

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės. Laukiu kitų straipsnių, ačiū Tau už motyvaciją 👍🙂.

 70. vaida

  2023-01-14 at 07:25

  grįšiu po savaitēs

 71. Regina

  2023-01-14 at 17:37

  Dėkui, lauksiu daugiau straipsnių ir grįšiu po savaitės 😊

 72. Darius

  2023-01-14 at 21:27

  Dėkui, lauksiu tęsinio.

 73. Agnė

  2023-01-15 at 00:17

  Aš būsiu čia ir po savaitės👌💯 dėkui už puikias mintis, idėjas🤗 net twiterį susikūriau, ir tapau berods 24 Jūsų sekėja 😀

 74. Alvyyda

  2023-01-15 at 08:47

  Grįšiu po savaitės.

 75. Birutė

  2023-01-15 at 21:54

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!

 76. Jūratė

  2023-01-15 at 22:18

  AČIŪ! Pagaliau skaitau tai, apie ką kalbu pati. Tip norisi, kad žmonės kuo daugiau dalintusi savo žiniomis ir patirtimi! Visiškai nepriklausomai nuo amžiaus. Man 62, bet aš esu TikTok. Ir kai vedu edukacijas moksleiviams visada sutinku pažistančiau mane iš TikTok’o. ir mano autoritetas kila. Nors ten turiu tik apie 19ooo sekėju.
  Ačiū Alex už paskatinimą ar net spyrį dažniau daryti video.
  Lauksiu kito straipsnio. 🙂

 77. Angel

  2023-01-16 at 00:36

  Ačiū , Alex! Tu- šaunus ! Lauksiu Tavo kitų straipsnių !

 78. Paulius

  2023-01-16 at 16:59

  Alex, aš sugrįšiu čia po savaitės! Dėkui tau už viską!

 79. Ina

  2023-01-17 at 13:33

  Ačiū Jums

 80. Solveiga

  2023-01-17 at 17:17

  Ačiū 🤗🤗🤗

 81. Sandra

  2023-01-22 at 21:39

  Alex, tu tiesiog užturbintojas 🤩 kiek pas tave parako, tai uhh 😅 Ačiū kad daliniesi, tai labai vertinga ir žinoma naudinga🤞lauksiu tavo straipsniu 🥰

 82. Rima Rita

  2023-01-28 at 07:28

  Dėkui.Laukiu naujų straipsnių.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt