Susisiekite su mumis

Kuo labiau bijai, kad tave paliks, tuo greičiau tai atsitiks

56
Komentarai

Tuoj kalbėsime ne tik apie vestuves, meilę ir verslą – paliesime vieną svarbiausių gyvenimą stabdančių įpročių. Esu įsitikinęs, visi atsisakę šio vieno įpročio taps super laimingais ir sėkmingais žmonėmis!

Pradedam?

Kartą vienas iš mokinių, vardu Mantas, uždavė klausimą: „Mano mergina man labai patinka, bet nežinau ar verta pasipiršti, mums gali nepavykti… O kas jeigu ji mane apgaus?“  – dvejojo jis… Mano atsakymas: Mantai, paskambink savo merginai. Pasakyk jai: – „palieku tave”-. Ir daugiau nebendrauk su moterimis. Tegul kiti žmonės patiria suartėjimą ir įvairias santykių metamorfozes, o tu nelysk į santykių peripetijas – geriau investuok laiką į patikimus dalykus. Kas tie patikimi dalykai? Zombadėžė! O taip, tas daiktas neturi kojų – jis negali pabėgti pas kitą žmogų. Zombadėžė nėra linkusi permiegoti su kitais, todėl daugiau laiko skirk tam plastmasės gabalui!!! Sakai nori garantijų? Jeigu tau mylėtis su garantijomis yra geriau nei su mylima moterimi, tuomet man labai gaila… Ech… Tai ne viskas… Tyrimai įrodo, kad net artimiausi draugai gali išduoti… Todėl mano pasiūlymas TAU: paimk ir atsisakyk visų savo draugų… Nėra draugų – nėra problemų!

Tai ne viskas… Atsikratęs antros pusės išspręsi tuziną problemų… Vaikai… Sauskelnės…  Fuuuui… Pats pagalvok – vaikai gali nepateisinti lūkesčių. Kas jeigu užaugusios atžalos pradės elgtis ne pagal TAVO nustatytas taisykles? Tiesa, gali būti kad tavo vaikai bus nuostabūs, bet deja, aš negaliu to garantuoti, todėl jeigu nori garantijų, siūlau atsisakyti visų, visų galimų rizikų!!!

Po mano kalbos Mantas nutilo… Jis suprato sarkazmą… Nes, Kuo labiau bijai, kad tave paliks, tuo greičiau tai atsitiks!

Ir man labai malonu, jeigu tu skaitytojau, sugebėjai suvirškinti mano metaforas… Deja, tokių kaip tu, skaitytojau, yra mažai, KURIE SUVOKIA KAIP SVARBU NUŽUDYTI ĮPROTĮ BIJOTI SANTYKIŲ ir t.t.

Tai ne viskas.

Turiu pažįstamą – pseudo verslininką. Pavadinkime jį Petru…

Petras ilgą laiką PLANAVO uždirbti iš mėgstamo užsiėmimo arba hobio… Bet jis taip ir neįkūrė jokios įmonės… Ir jis nuolat klausdavo manęs patarimo. Kiekvieną kartą gavęs naujos motyvacijos dozę jis savo dėmesį skyrė ne svajonių pasiekimui, o abejonėms. Matyt jam reikėjo spyrio, o ne patarimų… Ech… Kai penktame laiške jis išvardino tuziną galimų verslo rizikų (jis buvo velniškai kūrybingas), atrašiau: PETRAI!!! Ar tu pakvaišai??? Kokių velnių lįsti į verslą??? Dažniau klausykis kaimynų ir močiutės – jie patvirtins: kurti įmonę yra rizikinga! Kadangi, Registrų centras neišduoda garantijų, kad tavo įmonei pavyks pražysti lyg gėlei, siūlau kuo greičiau sutrypti ją! O taip, išmesk visas, visas savo svajones ir norus šiukšliadėžėn! O taip, pasielk kaip eiliniai piliečiai! Šiais laikais yra madinga iškeisti svajones į darbą Maximoje, ir Iki! Tai ne viskas, Petrai… Prašau, maldauju – išvalyk savo gyvenimą nuo visų, visų įmanomų rizikų! Susikurk super sterilią aplinką! Apsisaugok nuo visų galimų rizikų, susidūrimų ir avarijų likdamas namuose! Ir dar… Nustok sakyti kitiems žmonėms gerus žodžius, juk gėris gali nesugrįžti… Kam aušinti burną? Nuo šiol tavo šūkis tebūna: saugumas svarbiau už narsumą ir svajones. O DABAR DUOSIU TAU RIMTĄ PATARIMĄ! Susitelk ne į riziką, o į svajonę!!! Atsisakyk įpročio prie kiekvienos idėjos klijuoti raudoną etiketę su užrašu „O Kas Jeigu Nepavyks”?… Velniop abejones! Velniop baimę!!! Esu šventai įsitikinęs, tik atsikratęs įpročio abejoti savo svajonėmis tu gali tapti super laimingu + sėkmingu žmogumi.

Žinau, šis straipsnis yra pernelyg sarkastiškas, bet turi suprasti: nesu žurnalistas. Nesiruošiu barstytis cukrumi. Tikiuosi, jūs tai vertinate. Ir ačiū už jūsų palaikymą! 

56 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt