Susisiekite su mumis

Koks turėtų būti žmogus?

192
Komentarai

Šis straips is skirtas Onbo dalyviams.

Dievinu turtingus žmones. Kalba sukasi ne apie popieriukus, o apie… Kalbu apie žmones, kurie nelaukia komplimentų, neklausia aplinkinių: „Kaip aš šiandien atrodau?” Esu sutikęs tokių laimingų šunsnukių. Jie nesuka galvos dėl išorinių  problemų. Jie nebijo pasenti, jie žino, kad senatvė siejama ne su praradimais, o su įgijimu (kalbu apie patirtį, išmintį, ramybę).

Tokie žmonės visose (net ekstra) situacijose elgiasi sąmoningai.

,,Protingas žmogus niekada nesupyks. Jis palauks, kol audra nurims. Protingas žmogus žino -, reikia tik laiko ir viskas kristalizuosis, vandenynas nurims ir draugystė + santykiai neišvengiamai sustiprės!”

Turiu tau keletą klausimų. Atsakyk. Kokie žmonės tau patinka? Kokiomis vertybėmis jie turėtų vadovautis? Kokie žmonės tau imponuoja? Įsiliek į Onbo.lt narių diskusiją! Kartu suformuokime ŽMOGAUS (iš didžiųjų raidžių) prototipą!

Šiandien turi dvi užduotis.
1. Komentaruose aprašyk žmogaus savybes, kurių nenorėtum matyti aplinkiniuose. Pagal prioritetus paskirstyk, ko labiausiai nemėgsti žmonėse. Tai gali padėti kitiems suprasti, ties kuriomis savybėmis reikėtų padirbėti.

2. Komentaruose aprašyk, kokiu žmogumi tu norėtum tapti.

Svarbu: Komentuodamas šį straipsnį nerašyk savo vardo. Šiuo atveju būk anonimas. Būk kuo atviresnis! Būk tikras, tavo IP niekas neatseks.  

Pvz:
1. Labiausiai nemėgstu, kai žmonės nesilaiko žodžio, dar nemėgstu kai: 
Apgaudinėja
Dažnai pyksta (ant manęs ir savęs)
Nemoka išklausyti
Yra nepagarbūs
Mano, kad yra tobuli, bet pirst…
Diskutuoja apie politiką, bet net nepabando nieko pakeisti
Vartoja alkoholį
Nežino, ko nori
Daug kalba, bet mažai daro
Garsiai čepsi
(papasakok, kas erzina tave) 

2. Noriu tapti žmogumi, kuris žino, ko nori. Noriu būti žmogumi, kuris dorai siekia svajonių. Norėčiau būti žmogus, kuris supranta kitus. Norėčiau būti laimingas. Norėčiau turėti savo vertybių kodeksą. Norėčiau daugiau daryti nei žadėti. Noriu išmokti išklausyti kitus žmones. Kol kas pavyksta tik plepėti…

192 Komentarai

 1. Anonimas

  2016-07-16 at 00:11

  Tobulų žmonių nėra ir nereikia tos vadinamos Tobulybės siekti. Kiekvienas turime demoniuką viduje.

  Tiesiog dievinu žmones, kurie pripažįsta ir supranta, kad nėra tobuli ir moka iš savo įdų pasijuokti ir viešai tai pasakyti. Taip pat žaviuosi žmonėmis, kurie kituose mato tik geras savybes ir sugeba net pasimokyti iš kiekvieno sutikto savo kelyje, netgi iš benamio.

  1. Mėgstu visas žmonių savybes. Visos savaip įdomios ir iš visų galima ką nors išmokti ar pritaikyti sau.

  2. Norėčiau tapti žmogumi spinduliuojančiu charizma iš tolo ir mokančio parodyti, kad pažeidžiamumas gali tik užgrūdinti, o ne susilpninti.

  • Laimingas sunsnkukis

   2018-03-12 at 22:39

   1.Mane labiausiai erzina zmones kurie kuria istorijas nebutas, kurie nesilaiko zodyio ir pazadu, kurie meluoja ir skundziasi, kad viskas negerai, bet neivertina to ka turi dabar, apie ka kiti tik pasvajoti galetu..taip suruge ir bumbebkliai..
   2. Noreciau tapti zmogumi kurio zodziai virstu ralybe, kuris turetu savo vertybiu plana ir ju laikytusi, kuris kitus zmones uzmotyvuotu.

   • Ou yeees

    2019-08-20 at 13:34

    1. Labiausiai erzina meilikaujantys žmonės. Tie, kurie apkalbinėja ir kiša savo nuomone kur tik įmanoma.
    2. Noriu tapti išmintingu, ikvepiančiu, greitai tikslų pasiekiančiu ir pasitikinčiu savimi Žmogumi.
    Jau dirbu ties tuo!

 2. Iiiii

  2016-07-16 at 12:36

  Visiems kas nors patinka, ar nepatinka, bet man nepatinka piiiiiiiiikciurnos!!!! Susiraukeliai, susireiksmine, arogantiski sikniai. Sau palinkeciau ir toliau i tooookius niekaip nereguoti ir pagaliau susivokti ko labiausiai noriu is gyvenimo:) nes dazniausiai noooooriu visko:)))

 3. X

  2016-07-16 at 21:10

  1. Labiausia nemėgstu tų ,kurie gyvenime į priekį eina tik lipdami kitiems per galvas (t.y. išsisukt, apgaut, nuslėpt ir pan.), arogantiškų žmonių nemėgstu ir tų kuriems pastoviai viskas blogai ir daugiau verkia nei daro.
  2. Noriu būti tuo kuris daugiau daro nei kalba, kuris yra pavyzdys kitiems, kuris žino kas yra vertybės.

 4. Anonimas

  2016-07-16 at 21:59

  Labiausiai erzina, kai žmonės pastoviai reiškia pretenzijas, dažnai bumba, yra nelaimingo veido riteriai ir viskuo skundžiasi, bet nieko nedaro, t.p. arogantiški žiūrintys į kitus iš aukšto. O su nepagarbiais išvis nebendraučiau.

  Patinka pozityvūs, charizmatiški, laisvai bendraujantys, paprasti, nuoširdūs, mokantys išgirsti kitą ir sau to paties linkiu 🙂

 5. Anonimas

  2016-07-17 at 01:43

  Neigiamas savybes kurias pastebime kituose žmonėse, kad ir kaip būtų sunku tai pripažinti, turime ir mes. Bent kruopelytę. Kažkur toli paslėptą.
  1. Labiausiai nemėgstu kai:
  žmonės nesiklauso, ką jiems sakai, o tiesiog užsitveria nuo tavęs „siena“;
  neprisiima atsakomybės, o dėl savo bėdų kaltina visą pasaulį, bet tik ne save;
  skundžiasi, skundžiasi, skundžiasi, bet vis tiek nieko nedaro, kad kažkas pasikeistų;
  riboja save, mano, kad daugiau negali pasiekti, susikuria savo įsivaizduojamas ribas
  2. Noriu tapti žmogumi, kuris būtų įkvėpimas kitiems. Pasitikintis savimi, visada su šypsena veide, visada turintis ką pasakyti, patarti. Žmogus, kuris ne tik siekia savo svajonių, bet ir padeda kitiems jų siekti. Noriu tapti tokiu žmogumi, kurį kiti prisimins dar ilgam.

 6. Anonimė

  2016-07-17 at 13:24

  1. Labiausiai nemėgstu melo ir veidmainystės. Be galo nemalonu. Jeigu taip įvyksta, žmogus išnyksta iš mano gyvenimo. Pasitikėjimą vargu ar kas galėtų atgauti. Taip pat labai erzina pernelyg savimi pasitikintys, susireikšminę, arogantiški žmonės. Primetantys, kad kažkokiu būdu yra geresni už kitus ir kvailais juokeliais bandantys tai įrodyti. Nemėgstu, kai žmonės tuščiai kalba, tiksliau tariant tik tam, kad kalbėtų. Jau verčiau patylėti, nei laidyti nesąmones. Labai erzina ir pernelyg paslaptingi žmonės. Šiek tiek paslaptingumo gerai, bet kai jo per daug, žudo 🙂 žinoma, nepatinka susiraukę pikčiurnos. Bet tokie man tik šypseną kelia, smagu juos sava šypsena paerzinti 🙂 arba lengvai gražiu žodžiu įgelti, kad atsikvošėtų 🙂 dievinu, kai pavyksta 🙂
  2. Manau esu žmogus, kuris žino, ko nori. Tad noriu tapti tokiu, kuris visą laiką aiškiai žinotų, kaip tai pasiekti 🙂

 7. Unknown

  2016-07-17 at 16:49

  1.Kai kuriems labiau uz viska reiketu ismokti buti mandagiems aplinkai. Mandagumas nugali prasta savijauta ir padeda kitiems jaustis geriau. Susirauke veidai aplinka veikia taip pat, tad sypsokites gyvenimui ir megaukites viskuo, kuo tik galite.
  2.Noriu buti visiskai save ir aplinka kontroliuojanciu zmogumi. 100% pasitikinciu savimi. Laimingu zmogumi.

  • hm

   2016-07-20 at 17:57

   ką konkrečiai norėtum savyje ir aplinkoje kontroliuoti?

   • Unknown

    2016-07-28 at 19:54

    Savyje labiausiai noriu kontroliuoti ramybe visu 100%, bet kur ir bet kada. Aplinkoje noriu kontroliuoti emocijas.Moketi nuraminti aplinka, kai siaucia audra. Ismokyti aplinkinius sokti per lietu, o ne laukti kol nusiramins audra.

 8. Anonimas

  2016-07-17 at 21:30

  1.
  Dar nuo vaikystės pamenu kažkieno žodžius:
  Žodis – kiekvieno iš mūsų akcija. Jei žodžio laikysiesi, vertė kils, jei ne – tavo akcijos nuvertės.
  Tad stengiuosi vengti tų, kuriems jų žodžiai nieko nereiškia.
  2.
  Noriu tapti tokiu, į kurį žiūrėdami kiti rastų įkvėpimą keistis ir tobulėti. Džiaugtis gyvenimu taip, kaip tai darau aš.

  • hm

   2016-07-20 at 17:58

   Džiaugiuosi su tavim!!!!!!!!!!!

 9. x

  2016-07-17 at 21:53

  Nemėgstu žmonių kurie nuolatos skundžiasi, kad jiems kažko trūksta, yra blogai ir visi aplink kalti dėl jų nesėkmių.
  Tačiau mažai ką daro dėl savo sėkmės ir tik nuolatos ieško pasiteisinimų.
  Nemoka išklaustyti kitų, o patys neužsičiaupdami kalba.

  Norėčiau tapti tokiu žmogumi, kad būčiau pavyzdys kitiems. Norėčiau išmokti mėgautis gyvenimu visu 100 %.

 10. Ka

  2016-07-17 at 23:06

  Labiausiai nemegstu tai tu kurie dejuoja ir nieko nedaro del savo geroves,kritikuoja tuos kurie kazka daro,stengiasi ir nepasiduoda. O pats noreciau buti zmogumi,kuris tvirtai zino ko nori is gyvenimu.

  • ah

   2016-07-20 at 18:00

   Kaip tai padarysi? kaip sužinosi , ko nori iš gyvenimo?

 11. Anonimas

  2016-07-19 at 11:06

  1. Labai erzina besiskundžiantys ir atidėliojantys darbus žmonės, nors realiai nieko doro neveikia. Taip pat erzina kai bandai su tokiais diskutuoti ar patarti ką nors ir supranti, kad kalbi kaip su siena kuri net negalvoja pasikeisti.
  Nemėgstu veidmainių kurie elgiasi vienaip kai bendrauji su juo asmeniškai ir visiškai pasikeičia prie „chebros“.
  Nemėgstu tų kurie sugeba tik juoktis vietoje to, kad padėtų.
  2. Norėčiau tapti tokiu žmogumi kuris sugeba būti nepriklausomas nuo materialaus pasaulio, bet tuo pačiu ir gali naudotis visais jo privalumais. Norėčiau tapti tokiu kuris sugeba išlikti ramus kritinėse situacijose.

  • jo?

   2016-07-20 at 18:03

   O tu ne per rimtai kartais priimi pasaulį? Gal kartais išties verta pasijuokti vietoj to , kad nervintis? 🙂 Man labai įdomu, ką reiškia būti nepriklausomu nuo materialaus pasaulio. Gal papasakotum?:) Kaip tai įsivaizduoji?

  • As

   2020-02-02 at 22:35

   Nemegstu zmoniu, kurie galvoja jog yra protingi, taciau ju samoningas mastymas toli grazu nuo tikroves, nemegstu zmoniu kurie negerbia geru zmoniu, kurie naudojasi jais ir manipuliuoja…
   Noreciau buti zmogus, kuriam tiek daug nereiktu izvelgti, butu tiesiog lengviau gyventi. Tai nasta kai matai ir jauti daug ir visiem reikia pagalbos o pats tada nebezinai koki gyvenima gyventi…

 12. Tiesiog As

  2016-07-19 at 11:27

  Labai nemėgstu:
  1, Žmonių, kurie žemina ar skaudina kitus, tam kad patys jaustųsi viršesni ir svarbesni,
  2, Taip pat veidmainių žmonių,
  2, Melagių (meluojam visi, tačiau melas, kokie jie yra nuostabūs, nepakartojami, viską žinantys ir suprantantys…),
  3, Garbėtroškų.
  O norėčiau tapti tokiu žmogumi, kurį teko garbė pažinoti: paprastas, nuoširdus, spinduliuojantis ramybe ir mokantis džiaugtis gyvenimu 🙂 Tokiu, kurį sutikus gatvėje, atkreiptum dėmesį, nes jo akyse kibirkštėlės, jis eina neskubėdamas ir su šilta šypsena veide. Jauti kad jis gyvena dabartyje ir mėgaujasi tuo ėjimu. Nuo jo sklinda tokia ramybė ir pasitikėjimas savimi, kad tiesiog ne tik matai, bet ir jauti kad tai Žmogus 🙂

 13. Laiminga moteris :)

  2016-07-19 at 22:10

  Taip taip, tikrai savybės, kurių nemėgstame kituose žmonėse didžia dalimi atspindi mus pačius, arba mes patys tokie esam ir mus erzina labiau mus pranokstantys tomis savybėmis žmonės, arba mes giliai širdyje norėtume tokie būti, pavydime tų savybių, kurios neva mus erzina. Arba pavydime to, ką žmonės pasiekia naudodamiesi „nemėgstamomis“ savybėmis.
  Tarkim, man labai nepatinka, tikrai nepatinka konkurentiškos, gudrios asmenybės, kurios savo tikslų siekia bet kokia kaina, juodina žmones, kuria intrigas, išaukština save lygindamiesi su tuo kitu visur kur įmanoma ar draugų rate, ar darbe vadovų akyse. Naglai reiškia savo nuomone, vadina save geriausiu ir jaučiasi geriausiu, nors jeigu patikrini elementariu klausimu tą gerumą, staiga jis kažkur išgaruoja o „geriausias iš geriausių“ toliau drąsko akis ir randa kitą būdą įrodyti savo gerumą, meluoja, kad kažko nesakė, kad tai tu pats neteisingai supratai jį ir pan. Ir mane tokie žmonės nuoširdžiai erzina, nors aš tų savybių tikrai neturiu. Aš visiškai nesu konkurentišką ir jau greičiau užleisčiau vietą labiau skubančiam o pati iš lėto pasiimčiau tai ko noriu, niekam nelipant per galvas ir netrukdant ramybės. Taigi galvoju, man netinka tas variantas, kad aš nemėgstu kituose žmonėse to ką pati turiu… Tada ėmiau galvoti kodėl visgi mane tai erzina? Ir priėjau prie išvados kad tokie akiplėšos žmonės yra tikrai labiau pastebimi ir įsimenami. Jeigu tu niekam neparodysi koks tu neva protingas esi, tai niekas to ir nepastebės. Visokie ne tokie protingi rėksniai dažnai užima geresnes vietas visur kur nei kur kas už juos protingesni žmonės, tačiau tylesni. Taigi mane galbūt ėmė erzinti mano tylumas ir nemokėjimas pristatyti ar parodyti aplinkiniams savęs. mane ištikro erzina mano pačios kompleksai ir nors man tos savybės atrodo tikrai nemalonios, kuriomis naudojasi konkurentiškos garsiai rėkiančios asmenybės, visgi tai, kad manęs neįvertina – liūdina ir žeidžia. Aš nesiruošiu tapti garsiai belenką, kad tik mane pastebėtų, rėkiančia asmenybe ir šiuo metu galvoju, ar man labai svarbu būti įvertintai ir neištirpti vos tik šalia pasirodys garsiai apie savo pranašumus kudakuojantis žmogus. Šiaip ar taip jau džiaugiuosi tuo, jog supratau kodėl mane erzina būtent tokie žmonės. Ir aš suprantu, kad jie turi teisę būti savimi, tai ne jų problema, kad jie neva idiotai. Tai mano pačios požiūrio problema, o požiūri galima keisti ir apskritai daugiau mažiau viską galima keisti 🙂 Kadangi supratau savo pamoką iš tokių sutiktų žmonių savo gyvenime, tiesiog tikiuosi, kad jie stebuklingai išnyks iš mano gyvenimo 😀 Pirmiausia aišku įvaldysiu ramybės meną esant tokiems šalia 🙂 Pasižiūrėsiu, gal yra kokia viena kita savybė, kuria galima tikrai nugvelbti iš tokių žmonių, kuria sau įsiskiepijus nekiltų noras susideginti iš gėdos 😀
  2. Kokiu žmogumi norėčiau tapti? Noriu tapti laimingu žmogumi, kuris yra laisvas nuo aplinkinių vertinimų ir įvertimų, ramiai siekti savo tikslų ir džiaugtis pačiu procesu ne ka mažiau nei rezultatu. Noriu turėti didesnių tikslų nei šiuo metu turiu ir noriu turėti pakankamai parako juos įgyvendinant. Nenoriu niekam kišti savo nuomonės, noriu, kad žmonės patys į mane kreiptųsi patarimo, informacijos, įkvėpimo, patirties, išminties tada kai aš tapsiu tinkamas sėkmingo, išmintingo ir tuo pačiu laisvo ir laimingo žmogaus pavyzdys.

  • ei!!!!!!!

   2016-07-20 at 18:22

   O tu susimąstai kada nors apie Save ar visada galvoji- „kas geresnis?“, „kas gudresnis?“, „kuri gražesnė?“. Ar moki BŪTI savimi, ir jaustis nuostabiai? Ar moki save mylėti? Kodėl tave nervina klounai? Juk klounai ir yra tam sukurti!!! :)))) Tik pažiūrėk, tu visgi esi linkusi konkuruoti. perskaityk į savo komentarą ir įsigilink dar kartą. Tai pastebėjau net aš, komentatorius anonimas:DDDD
   O galbūt Tu jau esi nuostabi moteris, kaip ir sakai, bet tau reikia atsipalaiduoti ir Būti savimi, ir parodyti tą pasitikėjimą savimi. Ir gal tu turi savo būdą, kaip būti nuostabiai, ir nebūtinai rėkiant kitiems. Gal tu tiesiog nori būti kažkuo, o siekdama to kažko, tu prarandi savo unikalumą. 🙂 pamąstyk:)
   „….kad jie stebuklingai išnyks iš mano gyvenimo 😀 Pirmiausia aišku įvaldysiu ramybės meną esant tokiems šalia 🙂 Pasižiūrėsiu, gal yra kokia viena kita savybė, kuria galima tikrai nugvelbti iš tokių žmonių, kuria sau įsiskiepijus nekiltų noras susideginti iš gėdos :D…..“ oho….
   Aš būtinai kreipsiuos į tave patarimo ir įkvėpimo. Ta linkiu tau pasiekti Savo įdealą;)
   Sėkmės!!!!!

 14. as

  2016-07-19 at 22:20

  Kokie žmonės tau patinka? Kokiomis vertybėmis jie turėtų vadovautis? – Man patinka savimi pasitikintys ( ne uzriete nosi) zmones, tie, kurie padeda silpnesniam, tie, kurie sugeba isklausyti ir paguosti, patarti, tie, kuri myli gyvenima, tie, kurie kituose zmonese pirmiausia mato ju gerasias savybes, tie, kurie moka atsipalaiduoti bet kurioje vietoje, tie, kurie moka dziaugtis gyvenimo smulkmenomis, tie, kuriu akys ziba, tie, kurie zino, kada geriau patyleti, tie, kurie geba rasti kompromisa ir sunkiausiose situacijose, tie, kurie savo pozityvumu uzkrecia kitus, tie, kurie daug svajoja ir siekia savo svajoniu, tie, su kuriais paprasta bendrauti, ismintingi, protingi, pozityvus, mandagus, turintys sirdyje daug meiles bei ja dovanojantys zmones 🙂

  1. nemegstu susireiksminusiu zmoniu
  pripazistanciu tik savo nomone
  agresyviu
  PRINCIPINGU!
  nesukalbamu
  meluojanciu
  nesugebanciu isreiksti savo minciu
  daug norinciu, bet tik besiskundzianciu ir laukianciu, kad kazkas kitas uz juos ispildys ju paciu ssvajones
  bijanciu atvirai issakyti savo nuomone
  negarbingu zmoniu
  zmoniu, kurie i moteris ziuri tik kaip i mesos gabala
  zmoniu, kurie viska padarys “gal kazkada“

  2. Jau nuejau ne trumpa kelia kuriant save, kiekviena diena jauciuosi super laiminga, isgyvenu kiekviena akimirka maksimaliai, visada esu geros nuotaikos, megaujuosi, rodos kiekviena gyvenimo teikiama smulkmena – zydincia gele, skrendanciu pauksciu, geru, blogu oru, zmonemis, esanciais aplink, bendravimu su jais, jauciu daug meiles, savo geras emocijas islieju budama zmoniu rate, tiek draugu, tiek bendradarbiu, sakau komplimentus zmonems, kuriu net nepazistu, jei nuosirdziai patinka pvz pardavejos sukuosena, administratoriaus gera nuotaika, taksisto grojama muzika, kavineje patiektas desertas, registraturos darbuotojos manikiuras ir t.t.t.t.t…. susitvarkiau su sioke tokia betvarke galvoje, tik vieno dalyko nepavyksta panaikinti, kuris man manyje nepatinka – kartais uzplaukia “debeselis“ , kuomet norisi nuosirdaus apkabinimo, rupescio, meiles. Tuomet apima toks keistas jausmas – nei liudesys, nei tustuma, nei pyktis, nei nusivylimas. Sakyciau labiausiai tai panasu i ramybe, tik si ramybe nera rami. Ne, as elgiuosi taip, kaip isvardinau virsuje ne del to, kad pasakytu man kazka atgal,(o negavus ateina ta busena – NE!) o del to, kad tie zmones pasijustu geriau net jeigu jauciasi gerai, noriu jiems duoti gera emocija, kuri kyla is mano sirdies, be tikejimosi atgal. NORIU TAPTI ZMOGUMI, KURIS NEJAUCIA sios busenos, noriu ismokti suprasti, kas tai ir kodel as taip jauciuosi…

  • pala pala:DDDD

   2016-07-20 at 18:37

   Leisk pastebėsiu, kad šis jausmas , kaip kad tu įvardiji ”debeselis” , kuomet norisi nuosirdaus apkabinimo, rupescio, meiles“- TAI MEILĖS POREIKIS, ir su tuo jausmu yra viskas yra gerai. Yra NATŪRALU jausti meilės poreikį. Aš kaip ir tu irgi jaučiuosi liūdnai, norisi, kad mane apkabintų, pabučiuotų, suprastų ir tiesiog būtų…. Nenaikink šio jausmo, o priešingai- puoselėk jį!! Kai tau norisi globos, artumo, meilės- padaryk tai- paskambink artimam žmogui, jei neturi artimų žmonių, tai apkabink kąnors- kad ir medį!!!! Pasakyk, ką galvoji kitiems, pasidžiauk su jais kartu. Pagirk save! Štai aš tave noriu pagirti už tavo gebėjimą mokėti “ kiekviena diena jauciuosi super laiminga, isgyvenu kiekviena akimirka maksimaliai, visada esu geros nuotaikos, megaujuosi, rodos kiekviena gyvenimo teikiama smulkmena – zydincia gele, skrendanciu pauksciu, geru, blogu oru, zmonemis, esanciais aplink, bendravimu su jais, jauciu daug meiles, savo geras emocijas islieju budama zmoniu rate, tiek draugu, tiek bendradarbiu, sakau komplimentus zmonems, kuriu net nepazistu, jei nuosirdziai patinka pvz pardavejos sukuosena, administratoriaus gera nuotaika, taksisto grojama muzika, kavineje patiektas desertas, registraturos darbuotojos manikiuras ir t.t.t.t.t….“ :))))
   Tad būk tokia ir toliau. Džiaugis. Bet nukreipk dėmesį ir į save- o kas tau patinka savyje: kokios savybės ir pan. Pasidžiauk savimi:) Puoselėk ir savo vidų:) Ir tikiu, kad ateis laikas , kai galėsi savo meile dalintis su savęs vertu žmogumi:)))))) Sėkmės Tau;))))

   • AS

    2016-07-22 at 15:19

    Vaje, kaip grazu, ACIU!
    Net issisaugojau si atsakyma, kai uzplus “meiles poreikis“, zinosiu, ka paskaityti ir kaip pasielgti 🙂
    SEKMES IR TAU! 🙂

 15. Lia lia lia

  2016-07-20 at 17:51

  1. Nemėgstu :
  -užsidepresavusių, kurie nieko nenori keisti ir nieko nekeičia,
  -kurie skundžiasi, bet nieko nedaro, kad būtų geriau!
  -tinginių
  -apsileidusių nevalų
  -narkomanų
  -alkoholikų
  -netvarkingų
  -gašlių
  -melagių
  -veidmainių
  -tokių, kurie yra nejautrūs ir nuolat skaudina, kuriems nerūpi kitų žmonių jausmai ir patys žmonės
  -neištikimų, kurie nemoka išsaugoti paslapčių, kurie išpliurpia viską, ką papasakoji
  -pasipūtusių, perdėm pasikėlusių, vien tam kad pasikelti, o rezultatų nėra
  -kurie tam, kad pasijustų gerai- žemina kitus
  -kurie daug žada, bet pažadų neišpildo nei sau nei kitiems..
  2. Noriu tapti žmogus, kuris:
  *patenkintas savimi (t.y., elgesiu, manieromis, kalbėsena, pasiekimais, gyvenimo būdu)
  *yra geriausias savo vaikui, kad mano vaikas manimi didžiuotųsi. Ir kad jis būtų laimingas ir su džiaugsmu ir užtikrintumu pasakytų- „čia yra mano tėtis/mama“.
  *Moka mylėti.

 16. Nežinomoji

  2016-07-21 at 20:41

  1. Norėčiau, kad žmonės nebūtų tokie savanaudžiai.. Kad nusipirkę kebabą nesukimštų jo trim kąsniais, o pasidalintu su tuo, kuris neturi maisto. Norėčiau, kad nebūtų paskalų nešiotojai… Dažniausiai jų gyvenimas būna tikrai baisus ir man jų gaila.. Norėčiau, kad žmonės būtų nuoširdūs ir bent vienam žmogui per dieną padovanotų savo šypseną. 2. Norėčiau labiau pasitikėti savimi!! Kad galėčiau viduryje gatvės sušokti rokenkolą ir palikti žmones su šypsenom visai dienai. Norėčiau būti draugiškesnė.. Kadangi žmonių susvetimėjimas kartais neleidžia pasielti taip, kaip norėčiau. Norėčiau tapti laiminga šunsnuke!!

  • ces

   2016-08-13 at 09:36

   o pati kada pasidalinus kebabu? ( ne su draugais) 🙂

 17. Z

  2016-07-24 at 14:21

  Daugelis nemėgstame panašių žmonių, su panašiomis neigiamomis savybėmis. Kurie žmonės man anksčiau nepatikdavo, erzindavo? Tie, su kuriais susitikus nuolat girdėsi tik, kaip viskas negerai, pastovus bambėjimas, skundimasis, pokalbio pertraukinėjimas, atrodo, kad svarbiausi tik jie. Turiu gerą naujieną – tokių žmonių šalia manęs vis mažiau, o ir šiaip, ko čia erzintis. 🙂 Bambekliai toliau tegu bamba, jų bėdos? Tai jų PASIRINKIMAS. Gerkit, rūkykit, bambėkit ir vėl kelkitės sunkia galva į darbą. Jei tik Jums gerai ir tik tiek norit iš gyvenimo!

  Tapsiu žmogumi, kuriuo žavėsis kiti, norės bendrauti, domėsis, kaip pavyko tapti laimingu ir seks panašiais žingsniais. Būsiu konkretesnis, išmoksiu geriau išklausyti, nes kiek daug žmogus gali pasakyti, kai sugebi jo išklausyti…. 🙂 Tapsiu laimingu ir kas dieną nepamiršiu savo tikslų ir svajonių. Įkvėpsiu kitus gyvenimo pokyčiams.

  And one more time… Pirmyn! :)))

  • j

   2016-08-05 at 14:52

   Tobula!

 18. ...

  2016-07-25 at 10:59

  Nemėgtu pasaulio bambų, kurie mano, kad visada ir visur yra teisūs ir visi turi aplink juos šokinėti. Nemėgtu tokių kurie dėl savo problemų kaltina kitus. Nemėgtu tokių kurie negalvoja ką kalba ir prisikalba, ko nėra pasiryžę padaryti. Nemėgstu tokių kurie nėra sąžiningi patys su savimi ir aplinkiniais. Nemėgstu tokių kurie negerbia savęs ir aplinkinių. Nemėgtų super duper kritikų, kurie tik kalbomis, o ne pavyzdžiu auklėja artimuosius arba visai nepažįstamus žmones. Nemėgstu, kai nuostabų gyvenimą turintys žmonės jo nevertina ir labai gerbiu tuos kurie gyvendami „šūdinai“ sugeba pasidžiaugti kiekvienu spindulėliu ir kas svarbiausia kartais tokie žmonės pasiekia neįtikėtinai daug (tai labai įkvepia).
  Norėčiau tapti supratinga asmenybe. Noriu savo gyvenimu įkvėptų kitus. Norėčiau tapti išmintinga ir žinanti savo vertę, tuo pačiu išlikti paprasta. Norėčiau būti tokia, kuri visada turi savo nuomonę, bet yra lanksti ir geba tą nuomonę pakeisti, priimti naujoves, kitokias mintis. Gerbti save ir aplinką. Noriu mokėti savo nuomonę pasakyti tik tuomet kai reikia, laiku ir vietoj, kad tai įkvėptų kitus siekti savo svajonių. Noriu išmokti visada laikytis savo žodžio arba jeigu nesu pasiryžusi kažko padaryti – tiesiog pasakyti NE. Noriu džiaugtis kiekviena gyvenimo milisekunde ir išnaudoti visas jo teikiamas galimybes.

 19. Rasa

  2016-07-26 at 00:50

  1. Labiausiai nepatinka žmonėse:
  pavydas;
  melavimas;
  arogancija;
  nepagarba;;
  agresyvus elgesys;
  bukumas.
  tinginystė.
  2. Kokiu žmogumi noriu būti:
  labiau pasitikinčiu; ryžtingesniu; kontroliujančiu savo mintis ir emocijas, bet ir laimingesniu (t.y. nepamiršti, kad laimė yra aplinkui, tik tu jos kartais nematai ir negirdi)..

  • ces

   2016-08-13 at 09:20

   bukumas sakai 🙂

 20. Anonimė ;)

  2016-07-26 at 13:00

  Žmogaus savybės, kurios man nepatinka, yra melavimas, veidmainiavimas, savanaudiškumas, patyčios, agresija, žodžio nesilaikymas, tuščias pliurpimas, vaidinimas, kas yra labai jau svarbus, nors toks nėra (susireikšmina), kito nuvertinimimas, menkinimas, rūkymas, įvairių svaigalų vartojimas, pertraukinėjimas kalbant, nemokėjimas išklausyti, čepsėjimas.
  Norėčiau tapti žmogumi, kuris išklauso, nesinaudoja kitais, tuščiai neaušina burnos, už jį kalba veiksmai, o ne pats eina ir pasakoja viską, gali padėti kitiems, pastebi ir vertina mažus dalykus. Moka atsipalaiduoti bet kur ir bet kada, nėra priklausomas nuo kitų, turi savo galvą ir ja naudojasi. Nepasiduoda kitų ir aplinkos įtakai.Norėčiau imti ir veikti, o ne tuščiai laiką leisti.

 21. 123

  2016-08-02 at 20:58

  Koks turėtų būti žmogus
  Labiausiai nemėgstu:
  • Pažadų netesėjimo
  • Kalbėjimo ir nedarymo
  • Pasikėlimo ir arogancijos
  • Diktatoriškumo
  • Kitų nuomonės nepaisymo
  • Emocinio silpnumo ir verkšlenimo
  • Atsakomybės trūkumo
  • Nesavarankiškumo

  Noriu būti pasitikintis, energingas, charizmatiškas, bendraujantis, patikimas ir gebantis motyvuoti kitus.
  Noriu būti:
  • Vyru, kuriuo tiki ir pasitiki žmona
  • Tėvu, kurio vaikai sako, jis mūsų pavyzdys
  • Vadovu, kurio komanda jį laiko lyderiu
  • Sūnumi, besirūpinančiu tėvais
  • Draugu, linksmu ir ištikimu
  • Kaimynu, solidžiu ir patikimu

  Noriu žinoti savo tikslus ir lengvai juos pasiekti.
  Noriu būti laimingas ir jaustis gerai.
  Noriu iš gyvenimo išspausti maksimumą.
  Noriu prieš mirdamas būti ramus, kad nugyvenau tokį gyvenimą, kokį ir norėjau.

 22. ces

  2016-08-13 at 09:19

  Labiausiai nemegstu kurie galvoja ,kad esa protingesni,kazkuo aukstesni uz paprasta zmogu,darbininka.Elgiasi su tuo zmogum,kaip jis butu bejausmis,zombis. Gal jis toks ir yra bet nereiskia ,kad turi teise taip elgtis… Noreciau valdyti jausmus, nepykti,kaip pravokuoja, nesinervuoti ,kaip kazkas netinkamai elgiasi (bent jau tau taip atrodo) .Visada jausti ramybe ir harmonija viduje,nesvarbu kokia situacija butu. Visada tobuleti ir buti pavyzdziu ,kad tie „zombiai“ noretu tapti ZMONEMIS gerbenciais save,aplinkinius ir patys taptu pavyzdziu kitiems!

 23. trututu

  2016-08-22 at 12:26

  1. Labai norėčiau, kad žmonės mokytųsi iš savo praeities. Daug kas įvardijo bumbeklius, visada kaltinančius viską ir visus už viską, tik ne save. Aš manau, kad jie tiesiog nesimoko iš savo klaidų. Lipa ir lipa ant to paties grėblio. Labai daug kas pamiršta savo praeitį. Pats paprasčiausias pavyzdys yra vaikiškų problemų nuvertinimas. Vaikiškos problemos irgi yra ne mažesnės problemos nei tavo suaugėliškos problemos. Padėk jaunam žmogui tvarkytis su jo problemomis, o ne sakyk, kad čia ne problema, nes va kai užaugsi, tai ten jau bus problemos.
  2. Norėčiau išmokti labiau vertinti tai, ką turiu. Noriu nustoti save lyginti su kitais, nes dažnai lyginu save ir pamirštu, kad aš turiu kažką kito, ko negalėčiau turėti jei būtų kitaip. Ir galbūt kažkas man pavydi to, ką turiu. O aš to nevertinu.

 24. Gintė

  2016-08-28 at 22:15

  Savybės, kurių nemėgstu:
  1. Puikybė
  2. Išdidumas
  3. Melas
  4. Žodžio nesilaikymas
  5. Veidmainystė.

  Žmogus, kuriuo norėčiau tapti:
  1. Laimingas žmogus.
  Laimingas viduje; laimingas išorėje; darantis kitus laimingus.
  Laimės sąvoka apima daugelį dalykų, pvz.: tikslų siekimą, santykius su artimaisiais, meilę, darbą, tikėjimą savimi, vertybių laikymąsi, nuoširdumą ir dėkingumą Dievui už kiekvieną nuostabią dieną.

 25. Baltai-juodas

  2016-08-29 at 10:21

  Man nepatinka, kai žmonės:
  Nuolat keičia savo planus.
  Yra nepatikimi.
  Diskutuoja apie dalykus, kurių neišmano.
  Nieko nedaro, kad jaustųsi gerai.
  Stovi vietoje, nejuda gyvenimo kreive aukštyn.

  2. Noriu tapti geru žmogumi. Noriu tapti žmogumi, kurio gyvenimo pavyzdžiai įkvepia kitus. Noriu nuolat kaifuoti nuo gyvenimo.

 26. ANONIMUS

  2016-08-29 at 10:40

  Sveiki, yra įvairių savybių kurių gali nemėgti tačiau jos kiekviename žmoguje skiriasi… viena iš labiausiai paplitusių mano atžvilgiu yra tingėjimas veikti.. žmonės kalba tačiau stovi vietoje.
  o žmogus kuriuo norėčiau tapti tai yra toks žmogus į kurį žiūrėtu ir suprastu iš jo akių, kad tas žmogus yra laimingas, kad akys žibėtų lyg pirmą kart įsimylėjus. tokiu žmogumi norėčiau būti.

 27. Zmogus

  2016-08-29 at 11:47

  Zmones kurie neturi suvokimo apie jokias vertybes, gyvena is eigos, kaip yra taip yra. Dirba tik rankos ir kojos, o smegenimis ju dirba kiti. Neturintis savo nuomones, nezinantis ko nori, arogantiski ir pikti.
  Noreciau buti pavyzdys savo vaikams, aplinkiniams. Noreciau labiau moketi susijoncentruoti ir buti discipliniskesnei kad pasiekti tikslu. Vertinu zmogiskuma ir paprastas vertybes tokias kaip draugiskumas, atvirumas, gerumas ir t.t.

 28. Anonimas

  2016-08-29 at 11:51

  Man nepatinka,kai zmones siukslina aplink save,kai is ju burneliu byra siuksles.kai yra nepakantus ir viskuo nepatenkinti,vis bamba ir bamba.kai jie taip viska puikiai „nusimano“,nors patys sedi ir nieko neveikia.kai noredami buti geresniais uz kitus,kitiems ant galvu supila daug meslo.kai save laiko tokiais protingais,nors puikiai matosi,kad patys visiskoj skylej.kai nera pagarbos,kai yra arogantiski,kai tusciai kalba..
  Noreciau buti tokiu zmogumi,kuris atejo i Zeme Gyventi pagal visus Visatos desnius.GYVENTI!!!!

 29. Anonime

  2016-08-29 at 14:51

  Nemegstu : savanaudziu zmoniu, tu kurie jauciasi geresni uz kitus ir mano turintys teise kitus kritikuoti,susireiksminusiu. Patinka: mylintys gyvenima, rupestingi, tie kuriems ju seima svarbiausia, mokantys su visais bendrauti, ikvepiantys.

 30. Anono

  2016-08-29 at 19:21

  1. Nemėgstu geriančių, rukančių, meluojančių žmonių. Nemėgstu tų, kurie kitiems viską apie tave papasakoja, ko galbūt tu nenorėtum,, Nemėgstu nieko nesiekiančių žmonių, kurie tik egzistuoja, nieko nesimoko, o švaisto laiką nieko naudingo neveikdami. Mano nuomone tokie žmonės nieko verti.

  2. Noriu tapti blaiviu, savo tikslų siekiančiu ir pasiekiančiu žmogumi. Noriu tapti lyderiu ir kitų žmonių įkvėpėju, būti geriausiu srityse, kuriose aš noriu. AŠ TURIU BŪTI GERIAUSIAS IR AŠ TO SIEKIU JAU DABAR. IR AŠ ŽINAU, KAD MAN PAVYKS!

 31. Anonimas

  2016-08-29 at 21:28

  Siaip as zmoniu stengiuosi del savybiu neteisti nes tai ju pasirinkimas, kiekvienas tavo sutiktas zmogus yra tavo veidrodis, jeigu tu keitiesi, puoseleji savo vertybes tai tie zmones su blogom savybem tiesiog pasitraukia is tavo gyvenimo arba patys keiciasi.

  Noriu buti tokiu zmogumi kuris megaujasi kiekviena akimirka.

 32. Anonymous

  2016-08-29 at 23:44

  Nenorėčiau būt žmogumi, kuris:
  1. yra nesąžiningas sau ir kitiems
  2. kuris neturi tikslų ir svajonių ir dėl jų nesistengia
  3. meluoja sau ir kitiems
  4. yra tinginys
  5. neisiima veiskmų, nors esama situacija jo netenkina
  6. nesivadovauja savo vertybėmis
  7. egzistuoja, bet negyvena

  Norėčiau būt žmogumi, kuris žino ko nori iš gyvenimo ir tai paseima, kuris problemas paverčia pamokomis, kuris įveikia tinginį vardan tikslo, kuris myli gyvenima ir jame pasilieka žmones, kurie yra turtingi vidumi, yra įžulus su ,,tuščiaviduriais“ , drąsiai sako ir elgiasi taip, kaip nori.

 33. Anonimas

  2016-08-30 at 09:54

  Nemėgstu:
  1. Negatyvių, peršančių savo šlykščią poziciją kitiems.
  2. Vaidinančių pasaulio bambas.
  3. Žiūrinčių į kitus iš aukšto.
  4. Negerbiančių aplinkinių.
  5. Savanaudžių.
  Noriu tapti:
  1. Atviras visiems.
  2. Dosnus.
  3. Įkvepiantis aplinkinius.
  4. Siekiantis savo tikslo.
  5. Laimingas.
  6. Laimingas šunsnukis!!!!!!

 34. A

  2016-08-30 at 10:44

  1. Labiausiai nemėgstu, kai žmonės meluoja ir netiki tuo, ka daro.
  2. Norėčiau būti žmogumi, kuri moka iš tikro mylėti save ir kitus, jaustis laimingu, mokėti džiaugtis kiekviena diena iš širdies, ir moka padėti kitiems.

 35. Alisa

  2016-08-30 at 11:55

  labiausiai nenoreciau matyti skubos ir netkrumo, tai stengiuosi isgyvendinti ir is savo charakterio. Taip pat demonstratyvumo ir noro patikti visiems. Su tuom irgi stengiuosi tvarkytis. Isties kazkas cia is besimokanciuju jau minejo, kad pastebime tas savybes, kuriu turime ir patys. Tad tos nemegstamosios kazkiek yra ir manyje. Nuostabiausia, kai zmones yra autentiski, kokie jie bebuve. Skrtingi. Tame zavesys. Mokausi priimti kritika, nes neveltui jos yra.
  Noreciau augti ir buti dar labiau savarankiska. Savo mintimis idejomis. Pati islaikyti save ir savo vaikeli su perspektyva sukurti ka nors savo. Savo veikla versla, kur butu be galo idomu man paciai. Stengiuosi ikvepti kitus zmones, ir buna, neretai, kad ikvepia mane. Pradedu myleti kiekviena savo diena….Noriu sutikti tave, gyvenimo meile, bet jauciu, kad dar turiu augti….

 36. anonime

  2016-08-30 at 14:11

  1.labiausiai nemegstu surugeliu,depresuojanciu zmoniu…budama Lietuvoj stebiu zmones-dauguma tokie niurus,jei kazkam nusisypsai,tai paziuri tokiu zvilgsniu lyg prasytum milijonine skola grazinti 😀 kiti atsako sypsena,bet taip nedrasiai,lyg vogciomis(tai parodo,jog zmonems norisi buti laimingiems ir jiems patinka buti :pasnekintiems sypsena).dar siutina apkalbos ir dviveidiskumas-tai skatina nepasitikejima.nemegstu vartojanciu alkoholi zmoniu.
  2.noriu buti tokiu zmogumi,salia kurio butu gera buti kitiems,kad galetu pasitiketi manimi.noriu dar daugiau sypsotis sau ir aplinkiniams.dar stipriau jausti koks nuostabus sis gyvenimas ir gyventi ji su dar didesniu troskuliu!ir jei pasakyciau,jog liko visai nedaug-meluociau…greiciau as pusiaukeleje 🙂

 37. Šefas

  2016-08-30 at 22:00

  Man labiausiai nepatinka žmonės kurie jaučiausi aukštesni už kitus ir tai viešai demonstruoja.
  Nepatinka tie kurie nesilaiko duoto žodžio,
  Nepatinka tie kurie veluoja tiek į susitikimus tiek ir atlikdami darbus
  Norėčiau tapti tokiu žmogumi kuris laikytųsi duoto žodžio ne kitiems bet pats sau.
  Norėčiau būti ramesnis žmogumi kuris spinduliuoja iš savęs pasitikėjimu ir ramybe.
  Norėčiau tapti tuo žmogumi kuris neatidėliojant daro darbus.

 38. V

  2016-08-31 at 00:00

  1. Nera taip, kad nemegciau konkreciu zmoniu savybiu, tai greiciau buna konrecios situacijos ir reakcijos nepatikimas, nei paties zmogaus savybes.

  2. Noriu tapti kasdien tobulejanciu, gyvenimu besidziaugianciu ir tiesiog laimingu ir sekmingu zmogumi 🙂

 39. Anonimas

  2016-08-31 at 07:30

  Nemėgstu veidmainių, melagių, kurie akli kaip kurmiai arba kaip žirgai su tais raiščiais prie akių kad šonuose nieko nematytų, kurie mato tik save ir nieko aplinkui, akmeninėm širdim ir betikslia ateitim-eina nežinia kur,nežinia kam ir nežinia dėl ko,o paskui dar skundžiasi,kad gyvena ne savo gyvenimą, bet neva aplinkybės dėl to kaltos. Tiklsiau kalti, bet tik ne jie dėl to, kad pabunda ir gulasi pikti, pavargę ir gyvena tik todėl, kad širdis niekaip nenustoja plakti, kad ir kiek jie save alintų netiksliais veiksmais.
  Noriu ir kasdien stengiuosi būti pavyzdžiu savo vaikams, pavyzdžiu to, kad nors gyvenimas ne tik rožėmis klotas, bet visgi reikia nepasiduoti, šypsotis ir siekti savo tikslų, bet kartu nepamiršti, kad gyvename tarp žmonių ir mūsų veiksmai neturi griauti kažkieno svajonių ar gyvenimų. Beto privalome nepamiršti artimųjų ir nebūti akli jų jausmams. Kitaip sakant – visada turi būti balansas tarp egoizmo ir altruizmo, tarp gaunu ir duodu, tarp dėjau skersą ant visko ir užlipsiu ant galvos bet kam, bet pasieksiu savo. O labiausiai stensgiuosi kuo daugiau šypsotis ir norėčiau kuo daugiau šypsenų matyti savo vaikuose ir atimuosiuose.

 40. as

  2016-08-31 at 10:44

  Neperlipu per save bendrauti, o tiesiog nejauciu pagarbos zmonems, kurie:
  Meluoja;
  Akivaizdziai pavydi;
  Veidmainiauja;
  yra nenuosirdus;

  Noriu neprarasti motyvacijos buti laiminga;
  noriu,ir toliau atsiradusias kliutys traiskyti kaip riesutus
  Noriu ir toliau buti kitiems pavyzdys.
  Svarbiausia noriu ir toliau buti savo vaikui mama, kuria jis nenustotu didziuotis:)
  Tai vadinasi paskutinis noras, man ijungia varikliuka, rengtis kiekviena diena stibrybes kostiumu, autis pasitikejimo batus, ir nesioti maloniai sunkia kurpine pripildyta: nuosirdumo, sypsenos, ryskiu ideju, kurias reikia igyvendinti, spalvotu tikslu. Noriu islikti butent tokiu zmogumi koks esu dabar!

 41. ANONIMAS

  2016-08-31 at 22:06

  1.Labiausiai nemėgstu- dviveidžių, aklai aukštinančių savo tikėjimą ir kišančių jį kitiems, pagyrūnų, melagių, žeminančių kitus, savandaužių, turinčių daug žalingų įpročių bei juos peršančius kitiems.
  2.Norėčiau būti žmogumi kuris jau yra įgyvendinęs savo svarbiausias svajones ir tikslus, norėčiau būti laimingas šunsnukis kuris švyti savo vidumi, prie kurio aplinkiniams malonu būti, kuris įsisavinęs visas geriausias savybės ir tapęs ŽMOGUMI, noriu būti puikus pavyzdys savo ateities vaikams, norėčiau būti pakeitęs pasaulį.

 42. .

  2016-09-02 at 11:10

  1. Nemėgstu, kai žmogus yra veidmainis, meluojantis ir nieko išties nedarantis šiknius – su tokiu prasidėt – gyvą bėdą turėt.
  2. Noriu būt laimingu šunsnukiu – pasitikinčiu savimi, tvirtai žengiančiu savo gyvenimo keliu ir žinančiu ką ir kaip reikia daryt. Drąsiai prisiimančiu atsakomybę už savo sprendimus, taip pat teikiančiu pavyzdį aplinkiniams bei būnant stipriu ramsčiu šeimai!

 43. Anonims again

  2016-09-02 at 12:24

  Nenoreciau matyti: savanaudiskumo, nepagarbos, nedemesingumo.

  Noreciau tapti: sugebanciu myletuui ir rasti gera, silta zodi kiekvienam, tapti ikvepenciu asmeniu, tokiu, kokiu noretu tapti mano vaikai, atsikratyti visu baimiu, nustoti pykti ir save kaltinti, kai mane atstumia. Noereciau susirinkti visas geriausias zmogiskas savybes, tapti inovatyviu profesionalu savo profesineje srityje, pasiekti svajones.

 44. Dj

  2016-09-04 at 23:46

  Nemegstu zmoniu, kurie visada blogos nuotaikos ir stengiasi sugadinti ja kitiems. Zmones kurie visada keikia aplinka ir kaltina visus, bet ne save. Zmones kurie negerbia vyresniu zmoniu. Zmones kurie neturi savo nuomones ir yra vejo papuciami. Zmones kurie meluoja visiems.

  Noreciau buti toks pavyzdys kad mane sektu mano vaikai ir kiti zmones. Noriu buti turtingas visomis prasmemis, protu, ismintimi, patirtimi, saskaita banke, pripazinimu 🙂

 45. Di

  2016-09-06 at 23:03

  Labiausiai nemėgstu žmonėse:
  a)dviveidiškumo(nemėgstu kai žmonės prie vienu būna vienoki prie kitu kitokie)
  b)neapsisprendimo,nežinojimo ko nori(kai ilgai masto ar ta reikia daryti,ar ta reikia pirkti)
  c)kai daug skundžiasi(viskas jiem blogai,nemato nieko gero aplinkui,pesimistai)
  d)kai jiems rūpi,ka kiti pagalvos apie juos(rūpi kitu nuomonė aprangos aspektu ir t.t)
  e)neempatiškumo(neįeina į kito žmogaus kailį,žiūri tik savęs)
  2.Norėčiau tapti žmogumi,kuris kitiem pakelia nuotaika,moka motyvuoti,o labiausiai trokštu būti pavydziu kitiems.

 46. A

  2016-09-08 at 08:26

  1. Labiausiai nemėgstu:
  kai žmonės nesilaiko žodžio
  linkę į intrigas, veidmainiai
  pavyduoliai, savanaudžiai
  tinginiai, vartojantys alkoholį
  žeminantys kitus
  2. Noriu tapti žmogumi 100 proc. pasitikinčiu savimi, mylinčiu save, dorai ir ryžtingai siekiančiu svajonių. Žavingu ir charizmatišku ;), net jei bus 80 ))))))))
  Kad akys nuolatos spindėtų gyvenimo aistra)))…

 47. Anonimas

  2016-09-12 at 11:45

  Stengiuosi MOKETI PRIIMTI ZMONES TOKIAIS, kokie jie yra ir nieko nekeisciau.
  As pati noreciau buti savimi .

 48. 2016-09-13 at 16:27

  1. Arogancija… bjauriausia savybė su kuria teko susidurti… ji teršia ne tik patį žmogų, bet skleidžia blogį į aplinką… žemina, liūdina, pykdo, galbūt kažkam kelia pavydą, o kažkas mato tai kaip pavyzdį, idealą…
  2. Džiaugiuosi, kad turiu savo vertybių sistemą, nepajudinamą, nesikeičiančią nuo vaikystės. Ačiū Onbo, kad padėjo suvokti, jog tai dar viena mano vertybė 🙂 Tikiuosi ją perduoti ir savo vaikams. Dar noriu juos išmokyti svajoti. Tik prieš tai to turiu išmokti pati.
  Aš neabejoju, kad galiu pasiekti tai ko noriu…. tik neatrandu ko noriu 🙁 … štai kodėl sukuosi kaip voverė rate…

 49. Drugelis

  2016-09-18 at 11:37

  1. Nemégstu žmoniú, kurie yra dviveidžiai ir melagiai. Kurie negerbia kitú nuomonés ir néra tolerantiški.
  Ir žinoma tokiú, kurie manantys, kad viská žino ir neduok Die jiems ká nors pasakysi…fuuuuuu
  2. Mégstu harmoningus, lanksčius žmones. Kurie mégsta mokytis ir tobuléti. Nuoširdžius ir malonius, kurie žino ko nori!

 50. Dėmesys

  2016-09-26 at 03:35

  1. Aplinkiniuose nenorėčiau matyti:
  Melo, apgavystės
  Vartotojiškumo.t. y.
  naudotis žmogumi, kaip daiktu
  Liūdesio
  Kančios
  Sielvarto,
  Pykčio
  Nesąmoningumo.

  2.
  Norėčiau būti laimingas žmogus nepriklausimai nuo aplinkybių,
  Norėčiau būti tiek pasitikintis savimi žmogus, kad pasiekčiau viską, ko tik noriu.
  Norėčiau būti vertas pagarbos ir tikro draugo vardo , Žmogus.

  Linkiu tau laimės !

 51. 2016-10-05 at 07:18

  Labiausiai nemėgstamos savybės:
  Puikybė
  Išdidumas
  Lipimas per galvas
  Šmeižimas

  Norėčiau tapti žmogumi, kuris spinduliuoja laime ir aplinkinius priverčia šypsotis vien savo buvimu šalia.

 52. G

  2016-10-05 at 08:59

  * Arogantiskas kvailys – labai nemaloni kombinacija. Dar labai erzina smulkmeniskumas ir nuolatinis zyzimas, kad viskas blogai.. Melagiai, pazadukai, demagogai ir hedonistai… A4 formato poziuris – kai zmogus nemato toliau savo nosies ir net nesistengia pazvenlgi toliau. Netolerancija (rasistai, religiniai fanatikai ir siaip visokios piktos to pacio A4 formato pagiezingos asmenybes), Pamokslavimas ir nelankstus poziuris, pataikavimas, isdidumas ir pavydas, smeizimas.
  * Noreciau tapti zmogumi, kuris yra laisvas nuo savo iprociu, daiktu ir kitu poziurio. zmogumi, kuris ikveptu ar bent jau parodytu pavyzdi dukrai. Zmogumi, kuris rupintusi, skleistu geri ir pozytivuma, kuris butu tvirtas sprendimuose ir issukiuose, bet kantrus ir svelnus aplinkiniams. Noreciau buti zmogumi, kuris dainuoja gyvenima kasdiena.

 53. Zmogus

  2016-10-05 at 15:58

  Labiausiai nemegstu zmoniu pavirsutiniskai ale rodomo demesio. Ne megstu tokiu klausimu : kaip sekasi? Kur dirbi? is zmoniu, kurie tik nori patenkinti savo smalsuma. Nemegstu ir is artimu zmoniu klausimu, kai jie yra nenuosirdus. Tiesiog paklaust, kad paklaust ar numalsinti ta nemalonia tyla. Geriau tada patyleti.. nors it kaip gasdina tyla didziaja dali zmoniu..
  Noreciau buti zmogumi, kuti kiti pamate jaustu palengvejima.. jaustu sielos laisve.. noretusi sypsotis.. butu gera vien tik nuo akiu kontakto.. zmogumi, kuris butu 100 procebtinis as.. ir skatintu kitus atsigrezti i savuosius as.. Zmogumi, kuris butu priminimas, kad Gyventi yra Labai Gera..!

 54. Edz

  2016-10-05 at 18:26

  Aš ne teisėja, kad teisčiau kitus. Kas vieniems blogis, kitam – gėris. Žmones reikia priimti tokius, kokie jie yra.
  O pati norėčiau gyventi visiškoje sielos ir kūno harmonijoje ir kartais būti mažiau emocionalesnė.

  • Kukute

   2018-09-03 at 21:00

   Turbūt vienintelis tikrai padorus atsakymas,neapšikant pusės pasaulio žmonių,o priimant juos ir pirmiausia nusprendus pradėt nuo savęs.

 55. anonimass

  2016-10-05 at 22:23

  1.Labiausiai nemegstu zmoniu,kurie meluoja,manipuliuoja,pavydi,kerstauja,yra pastoviai be nuotaikos,pikti,jiems vis kas nors neitinka.

  2.Noreciau buti zmogumi,kuris dziaugiasi gyvenimu,ikvepia kitus,nuotaika nepriklauso nuo aplinkybiu ar zmoniu, siekinati uzsibrezto tikslo 🙂

 56. Diana Jay

  2016-10-05 at 23:36

  Svarbiausia buti savimi,visur ir visada.Stengiausi,darau ir tobulesiu kiek ymanoma.Ramiai priimk arba atmesk tai kas tau patinka ar netinka. Tai 2 atsakymai viename.Toks mano gyvenymo budas: padeti,myleti,gerbti

 57. Anonimas

  2016-10-06 at 22:49

  1. Nekenciu melo. Nemegstu zmoniu, kurie meluoja i akis. Net smulkmenas jeigu meluoja. Man taip pat nepatinka zmones, kurie verkia del savo gyvenimo (neva jis yra blogas, nelaimingas), taciau net nesistengia jo keisti. Man nepatinka zmones, kuriu vertybes yra pinigai ir jie daznai nori tai parodyti, „pavaidinti“ kokie jie yra del to isskirtiniai. Man gaila tokiu zmoniu, kuriems gyvenimas sukasi tik ties pinigais ir gerais, prabangiais daiktais, jie net nesuvokia, kad pas juos nera vertybiu, kurios gali atnesti jiems tikraja laime ir dziaugsma. Man nepatinka merginos, kurios yra naivios ir tuscios, o ju vertybes tai tik istatyti papai, pripustos lupos ir vardiniai kuo brangesni daiktai. Man nepatinka zmones, kurie yra pernelyg pavydus, nes pavydas yra blogis, kuris neigiamai mus veikia. Man nepatinka negarbingi zmones, o ypac kai nesuvokdami negerbia ne tik kitu, bet ir saves. Taip pat nemegstu silpnu zmoniu (tik tokiu atveju, kai del savo nelaimiu jie nuolat kaltina kitus, kai nuoskaudas pavercia neapykanta kitiems), kurie daznai net nesuvokia, kad jie yra silpni. Nepatinka zmones, kurie nera teisingi. Nepatinka blogi zmones. Nepatinka nesupratingi, bei kartais, maziau protingi.
  2. Noreciau tapti tokia, kad galeciau buti pavyzdys kitiems. Noriu ir bandau ikvepti kitus. Zmones privalo elgtis deramai, privalo buti garbingi ir nuolat elgtis garbingai. Privalo buti geri, teisingi, kantrus, suprasti geruju vertybiu svarba, tokiu kaip: paprastumas (visad sakau, jog paprastumas puosia), nuosirdumas, pagalba, supratingumas, atsidavimas, tikejimas, istikimybe, geranoriskumas. Svarbiausia yra supratingumas, saviugda ir tobulejimas (asmeninis augimas). Tuomet mes automatiskai pradedam suvokti kas yra tikrosios vertybes bei kokie dalykai turi buti svarbiausi. Ir nepamirskime pradeti nuo saves – t.y. elkimes su kitais taip, kaip noretumeme, kad elgtusi su mumis!

 58. į tikslą

  2016-10-07 at 05:30

  Supratau jau šio klausimo esmę…
  1. Nenorėčiau matyti- žmonių marionečių….- kurie nežino, kas jie… nežino kaip save vertinti… daro daug klaidų, nes NĖRA ĮPRATĘ MĄSTYTI SAVO GALVA , kurie bijo savarankiškai priimti sprendimus, nes kažkam tai nepatiks- laaaaaaaabai , yra pripratę, kad juos vertina tik kiti, ir jie privalo apie save galvoti tai, ką apie juos sako kiti, ar įsako taip mąstyti…. Kurie, buvę stiprūs, kažkada palaužti ar palūžę , nustojo keltis ir kovoti už save, už savo gyvenimą, vertybes ir gyventi laimingai, kurie nustojo tikėti gėriu, meile, ir tiesa;
  kurie susitaiko, ar prisitaiko prie blogio….
  kurie laikosi seno- patirčių , įsitikinimų, skausmo, ir nemato ar nenori matyti šviesos, ar į save net !!! pažvelgti kitu kampu- iš esmės tai čia tie, kurie nepasimoko iš klaidų ar pamokų.

  2. Noriu !!!!!!!!!!!! tapti tokiu žmogumi, kuris tvirtai žino, KAS yra, KO nori, KAIP sieks, iki KADA pasieks ir SIEKTŲ tikslų, nepaisant , kad „šunys los“, kažkas netikės, tuo, ką darau, nepasitikės, menkins, ar smugdys.
  Juk svarbiausia, kad pati/ pats tikėčiau, tuo ką darau. Nekenkiu.
  Juk svarbiausia- kad pati / pats tikiu tuo, ką darau, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Velnio visus trukdžius! Atėjo laikas Savo Gyvenime GYVENTI LAIMINGAI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Aš Turiu DIDŽIAUSIĄ DRAUGĄ- SAVE, dar Dievas būna aplanko, Ramybė, Pasitikėjimas, Kvėpavimas, Saulė, Mėnulis, Žvaigždės, ir Žemė!!! o ir aplinkui paieškojus yra pilna žmonių, kurie siekia gerų, tikslų, kaip ir aš! Tai VISAI GERAI!!!!!!! einu pamedituosiu 😀 susitvarkysiu kambarį ir padarysiu pirmą darbą, kuris priartins mane prie tikslo!!!!
  o tu gal kartu????? 🙂

 59. Anonymous

  2016-10-11 at 23:33

  Nepatinka žmonės, kurie yra įpratę dejuoti… tačiau nebando keisti padėties ir toliau dejuoja kiauras dienas. Taip pat nepatinka veidmainiai ir melagiai, kurie nėra nuoširdūs ir pan.
  Norėčiau tapti savo gyvenimo šeimininku, išmokti džiauktis kiekviena akimirka (net ir ta kai žadintuvas nuskamba 6.45 ryte). Norėčiau atrasti sau įdomią hobį/ veiklą, kuri neštu naudą ne tik man, bet ir visuomenei.

 60. Anonimas

  2016-10-18 at 08:56

  1. Nemegstu senemadisku zmoniu su supuvusiu mastymu , nemegstu gobsuoliu ir pavyduoliu , pikciurnu ir bailiu , narkozombiu ir tinginiu.
  2. Noreciau kuo greiciau susitvarkyti mintis po issiskyrimo su mergina ir gryzti i mastyma kuriam nebuvo ribu, susigrazinti ikvepima ir buti kazkam reigalingas ne tik del pinigu ar isvaizdos.

 61. anonims

  2016-11-03 at 19:43

  Nemegstamos savybes: tuscias puikavimasis, patycios, nemandagumas, netaktiskumas, nesilaikymas zodzio, siaura pasauleziura, kurioje mastantys taip, kaip jis teisingi, o kiti kvailiai.

  Tapsiu: pasitikinciu savimi, nebijanciu priimti sprendimus, atkakliu, pozityviu, emociskai stipriu, ismoksiu valdyti laika. Pasikliausiu sirdies balsu.

 62. Saulius

  2016-11-14 at 18:27

  1. Nemėgstu sukčiu ir melagiu (kurie nesugeba laikytis savo žodžio )
  2. Norėčiau tapti žmogumi turinčiu viso gyvenimo tiksla (o ne tumpalaikes užgaidas)

 63. anonimė

  2016-11-26 at 08:46

  Nekenčiu tų, kurie mano esantys geresni už kitus. Pasipūtėliai, moraliniai teroristai.
  Nekenčiu pavydo.

  Noriu dar labiau džiaugtis kiekviena gyvenimo diena, valanda, minute. Kaip gaila, kad tik antroje gyvenimo pusėje supranti koks gyvenimas nuostabus. Jaunystės blaškymasis, įsimylėjimai, populiarumo siekimas, turtų krovimas yra tokie niekai.

  Paskutiniai marškiniai be kišenių. Nieko materialaus anapilin nepasiimsi. Gyvenk čia ir dabar.

 64. Anonimas

  2016-11-26 at 09:07

  Ko nemėgstų kituose? Kai žmogus nenuoširdus, tokiu apsimeta kazką gauti. Nekenčiu žmonių, kuriem daiktai vertingesni už žmones. Nemėgstu išmaldos neduodančių. Nemėgstu žmūnių, nesugebančiu keisti nuomonės apie kitą- pvz.vieną kartą sugalvojai, kad tas geras, ir nors daro n klaidų, geras, o tas kas lopas- stengiasi ir tobulėja, bet gi jau buvai susikuręs nuomonę apie jį, ne gi keisi. Nemėgstu rėksių, priklausančių nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų- jeigu jie nenori iš to ištrukti. Nekenčiu žmonių, kurie psichiškai, fiziškai kenkia kitiems. Nesuprantu žmonių, kurie bijo šypsotis arba galvoja, kad tai kvaila.

  Ką norėčiau – išmokti valdyti savo emocijas. Dažniau rasti brangiem žmonėm dėmesio. Daugiau laiko skirti saviugdai.

 65. Misteris X

  2016-11-26 at 10:57

  O kodel blogai matyti kazka bloga kituose zmonese,toks klausimas man iskilo,matau geraja puse tame,kai matai neigiamas zmogaus savybes,stengiesi pats buti geresnis,nedaryti taip kaip daro tas kazkas,daryti geriau,elgtis geriau,teisingiau,mastyti pozityviau,tobulinti save.leiskim zmonems buti tokiems kokie jie yra.
  Ir pradekim keistis nuo saves,tada ir kiti pasikeis.
  As esu pozityvus,linksmas zmogus,ykvepentis kitus,ramus,stabilus ir harmoningas,pastoviai tobulejantis,padedantis kitiems atsverti akis,padedantis kitiems isspausti is gyvenimo maksimuma,Pats spaudziantis maksimuma is gyvenimo,ydomus,verzlus,energingas,atsipalaidaves,laisvas,drasiai priimantis issukius,mastatntis kitaip,individauliai,matantis kitaip,samoningas,mylintis,mylimas,suprantatntis,nuosirdus,be melo,atsipalaidaves,ryztingas,su blizganciom akim nuo norejimo gerti gyvenima,uzsikasti laime,kvepuoti meile,ragauti palaima…

 66. Anonimas

  2016-11-26 at 15:23

  1. Nemėgstu, kai žmonės skundžiasi (ypač valstybe), o veiksmų nesiima.
  2. Noriu būti visiškai savimi neabejojančiu, nenuleidžiančiu rankų.

 67. Anonimas

  2016-11-26 at 23:30

  Vaidina „aukas“nors iš tiesų tokie nėra, galvoja, kad viskas blogai su jais, susikuria situacijas, kad pakenktų sau, nemasto pozityviai, kurie vieną kartą pabandę nuleidžia rankas, daugiau kalba negu daro, mažai šypsosi, yra pasipūtę, veidmainiai, kurių vertybės yra principai,
  Kokiu žmogumi noriu tapti? Atsipalaidavusiu, turinčiu savo prioritetus, laimingu, įkvepiančiu kitus siekti tikslų.

 68. Anonimas

  2016-11-27 at 02:08

  Nepatinka:
  1. Žadėti, bet ne ištesėti
  2. Grubumas, melas
  3. Kito žeminimas
  4. Nosies krapštymas prie kitų
  5. Kitų nuvertinimas, apšnekėjimas jiems už nugarų

  Patinka:
  1. Nuoširdumas
  2. Atvirumas
  3. Atsidavimas darbui
  4. Linksmumas
  5. Palaikymas
  6. Išmintingumas
  7. Tobulėjimas

 69. Misis

  2016-11-27 at 13:54

  Žmonėse nemėgstu pesimizmo ir nenuoširdumo.
  Pati noriu būti visada gerai nusiteikusi, energinga, charizmatiška, savimi pasitikinti, atsipalaidavusi ir laisva, atvira bei nuoširdi.

 70. Ilona

  2016-11-28 at 10:07

  Nemėgstu egoistiškų, tinginių, neveiklių, snobiškų žmonių.

  Norėčiau būti laisva, nepriklausoma nuo kitų nuomonių. Nuolat besimokanti, veikli ir padedanti kitiems. Mokanti atleisti ir mylėti, priimti gyvenimo iššūkius ir kitus žmones sų pliusais ir minusais.

 71. AS

  2016-11-28 at 16:10

  Man nepatinka zmoniu dviveidiskumas, kitu zeminimas ir menkinimas, kerstas, nuolatinis nepasitenkinimas kitais zmonemis ir aplinka, burbuliavimas, kaip viskas blogai. Dar nepatinka pavydas, pyktis. Nesuprantu tu, kuriems vienintele religija yra televizorius, kurie kalba tik apie mokescius, ligas, katastrofas ir kitas blogybes, tarsi nebutu kitu temu…
  As noriu buti svelnia, gera, taciau stipria ir mokancia pakovoti uz save ir savo artimuosius. Noriu islikti rami sunkiose situacijose ir ikvepti kitus. Noriu buti Zmogumi, kurio akyse dega Aistra Gyventi!

 72. Julius

  2016-11-28 at 23:59

  Man nepatinkančios žmonių savybės:
  1. Problemų ieškojimas ten kur jų dar nėra.
  2. Daug kalbų, bet mažai darbų.
  3. Kitų kaltinimo dėl savo problemų.
  4. Pažadų nesilaikymas.
  5. Neišnaudojimas savo potencialo.

  Aš norėčiau tapti žmogumi, kuris nevėluoja. Tas kuris rodo pavyzdžiu, tai kas yra teisinga. Toks kuris dažniau šypsosi. O labiausiai norėčiau, kad aplinkiniai būtu laimingesni. Manau, kad aš tinkamam kelyje…:)

 73. Pavel

  2016-11-29 at 16:55

  Nepatinka: pamaivos, veidmainiai, padlaižūnai, „kietuoliai“ kurie viską žino ir nenori girdėti nei kruopelės kitos nuomonės argumentų, pikti, radikalai.
  Norėčiau būti: harmoninga asmenybe. Šiek tiek trūksta daugiau: drąsos, ryžto, savidicplinos (valia/drausmė), ženkliai daugiau veikti nei kalbėti, ir būti crazy optimistu. 🙂

 74. *

  2016-11-29 at 21:30

  1.Labiausiai nemegstu tinginiu ir pikciurnu, kurie visada yra blogos nuotaikos neisspaudzia sypsenos veide.Susireiksmine ir tik galvojantys tik apie save. Nemegstu zmoniu kurie nesugeba laikyti liezuvio uz dantu ir tokiu kurie nesugeba isteseti pazadu.
  2. Noreciau tapti zmogumi spinduliuojanciu charizma,. Buti visados atsipalaidavusi nestokojanti geros nuotaikos ir sypsenos veide.

 75. j

  2016-12-08 at 21:58

  Nemegstu kai diena is dienos skundziama ir nebandoma nieko daryti, kai rekia kad viskas ir visur blogai.
  Noriu buti zmogus , kuris neleidzia savyje paseti blogio seklu ir daug sypsotis

 76. Anonimas

  2016-12-26 at 06:35

  1. Labiausiai nemėgstu melo ir kai žmonės nėra nuoširdūs bendraudami su kitais ir nėra atviri sau.

  2. Norėčiau tapti žmogumi, kuris išdrystų dėl savo svajonių mesti darbą ir nebijotų „kas bus jei nepakaks ar bus daug mažiau pinigų pragyvenimui“, žmogumi kuris pradėtų įįgyvendinti savo svajones, ne rytoj ne kitais metais, o čia ir dabar.

 77. Nėra

  2016-12-26 at 09:51

  1.Nemėgstu melagių,savanaudžių,pagyrunu,nekenčiu žmonių kurie tyčiojasi iš kitų,apkalbinėja už nugaros ir vėliau šypsosi į akis,negaliu pakesti savimylu,tokių kurie nemoka išklausyti,užknisa tie kurie nuolat skundžiasi, vargina tie kurie nuolat pyksta ant viso pasaulio užuot kažka ėme ir pakeite.
  2.Noriu būti tokiu žmogumi kad visad būčiau linksma,kad galėčiau kitiems pakelti nuotaika,kad nesusierzinčiau dėl smulkmenų ir mokėčiau lengviau susitvarkyti su stresu,mažiau jaudintis dėl visko,tiesiog paprasčiau žiūrėti į viską, labiau pasitikėti savimi.

 78. Marius

  2016-12-26 at 11:28

  Nepatinka zmones, kuries netesia duoto zodzio. Taip pat erzina zmoniu neryztingumas, kai ateina proga veikti, o ne kalbeti. Nepatinka zmones, kurie be svaigalu negali net dienai atsipaaiduoti.
  Noreciau but tokiu zmogumi, kad daugiau daryciau, o nekalbeciau. Noreciau kas dien kelt sau naujus tikslus ir savo veiksmais ikvepti zmones. Be to, noreciau, kad ryzto ir laimes man kas diena butu per akis.

 79. ANONIMĖ

  2016-12-26 at 11:32

  Labiausiai žmonėse nemėgstu perdėto pasipūtimo, vaidybos, kitų smerkimo, kalbėjimo apie siekius, bet visiškai nieko dėl jų nedarymo, apsimetinėjimo protingesniais, geresniais ir kitokiais -esniais negu jie yra.
  O norėčiau tapti žmogumi, kuris, pirmiausia, patinka pats sau. Tikėjimas ir pasitikėjimas savimi yra raktas į savo laimingą gyvenimą. Kai pays spinduliuoji, darai tai, ko trokšti, tampi tokiu, iš kurio gali mokytis ir kiti.:) Man reikia žmonių minios, norėčiau būti jos verta.

 80. Andrzej

  2016-12-26 at 13:33

  1. Nemėgstu melo, apsileidimo, išankstinio įsitikinimo, nusistatymo prieš kitą žmogų, nemėgstu, kai nurašo žmogų dėl padarytos klaidos ir ne duoda kito šanso, nemėgstu pykčio, linkėjimo ir darymo blogų dalykų kitiem.
  2. Noriu būti savimi, tobulėti, nuolat eiti į priekį, daryti pasaulį gražesnį, nepasiduoti, nedelsti ir kovoti iki galo.

 81. Xwmen

  2016-12-26 at 19:23

  Nemegstu zmoniu, kurie nuolat veluoja, nesilaiko zodzio, kalba tik apie save, galvoja, kad viska zino geriau net uz specialistus 😉 yra nepagarbus, keikiasi, vartoja alkoholi, negalvoja apie kitus (pvz., kelyje, vairuodami ir pan.), persa kitiems tik savo nuomone, nesugeba pripazinti klaidu, yra netolerantiski ir nepakantus.

 82. Xwmen

  2016-12-26 at 19:32

  Noriu tapti tokiu zmogumi, kuris visada zino ko nori, sugeba islaikyti ramybe bet kokiose situacijose, savo pavyzdziu ikvepia kitus, moka nuosirdziai ir paprastai bendrauti, igyvendina savo tikslus.

 83. Deividas

  2016-12-26 at 22:19

  1. Šnekant apie žmonės, kurie nepatinka. Absoliučiai tokių nėra, nors ir didžiausias vaikščiojantis „nevykėlis“, „nuodas“, „pataikūnas“,“savimyla“,“kenkėjas“ ir kt. Primena man, koks Aš unikalus. Kokios mano vidinės vertybės ir kaip jas puoselėju. Parodo, kokiu būti nevalia ir kaip elgtis yra negerai. Visi unikalūs, visus mylių. Vieni parodo, kokiais nebūti ir ko nedaryti, o kiti mus įkvepia ir mokomės iš jų. Mylėk visus ir visi mylės Tave!

  2. Noriu būti Žmogus, kurio vertybės yra tikros, jas pastebėti ir jomis žavisi. Viskas kitas , kaip ir šios vertybės yra manyje ir jie/jos pradeda gydyti ir valdyti mano liguistą prota, gyvenimo suvokimą, pasaulį kaip supančia aplinką ir t.t.

  Visiems ONBO fanams, nenorėkit būti kažkuo kitų, norėkite būti Savimi!

 84. Incognito

  2016-12-27 at 00:37

  1. Labiausiai nepatinka žmonės kurie elgiasi, baudžia ir kitaip reaguoja į gyvenimo įvykius „iš principo“. Kiek esu sutikusi žmonių, tie kurie buvo labai principingi, nieko gero galų gale iš to nebuvo. Taip pat nemėgstu, kai žmonės daro darbus atmestinai, bet apsimeta, kad padarė puikiai, taip pat sunku yra su tais, kurie iš vis beveik nieko nedaro, o galutiniame variante dar ir nuopelnus kitų atlikto darbo prisiima sau. Nepatinka veidmainiai žmonės.
  2. Norėčiau būti žmogus, žinantis ko noriu, tvirtai siekiantis užsibrėžtų tikslų, stiprus gyvenimo iššūkiams ir problemoms. Žmogus, kurio darbai ir veiksmai puoštų jį, o ne tik žodžiai (nebent tie žodžiai yra darbas ir įkvepia kitus) bei pažadai. Norėčiau žinoti, jog bet kokioje, net ir pačioje ekstremaliausioje, situacijoje rasiu sprendimą ir galėsiu susidoroti su problema. Norėčiau, kad mažiau rūpėtų, ką žmonės pagalvos (nes koks skirtumas) ir bučiau laisvesnė elgtis ir galvoti savaip.

 85. Miau

  2016-12-29 at 10:42

  1. Nemėgstu:
  1. Nesąžiningumo;
  2. Žodžio nesilaikymo;
  3. Veidmainiavimo;
  4.„Plevėsų“;
  5. Vėlavimo.

  2. Norėčiau tapti:
  1. Punktualiu (tiek su susitikimais, tiek su darbų atlikimu);
  2. Drąsesniu;
  3. Ryžtingesniu;
  4. Atkaklesniu.

 86. as

  2017-01-05 at 00:51

  nemgstu zmonese matyti pavydo ir melo

  o savyje noreciau jausti balansa tarp rutinos ir saves

 87. Fsociety

  2017-01-23 at 23:50

  1. Kalbėsiu ne tik apie kt žmonių neig bruožus, bet ir savo ydas. Nekenčiu silpnumo, nuolatinio dejavimo, neveiklumo, laukimo, kad kažkas ateis ir už mane išspręs visas problemas. Susierzinimo, nekonstruktyvios agresijos. Nuobodumo. Marginalinio elgesio ir mąstysenos. Tuščios arogancijos, ypač kai iš tikro nėra kuo didžiuotis. Pavydo. Kvailumo, nenoro mąstyti savo galva ir noro gauti gatavus atsakymus į savo klausimus. Nekenčiu bailių, tinginių. Žmonių, kurie nešioja mielumo ir mandagumo kauke, o po ja slypi supuvusi siela (nevadinu jų apsimetėliais, nes mes visi daugiau ar mažiau esame linkę apsimetinėti). Noro pasinaudoti kitais ir nedėkingumo. Perdėto noro įtikti visiems.
  2. Noriu būti protingu, mąstančiu žmogumi, kuris turi puikų humoro jausmą ir charizmą. Erudicija, gudrumas, loginis ir analitinis mąstymas, pastabumas, kiti intelekto aspektai. Vidinė harmonija, ramybė, išmintis, pasitikėjimas savimi. Drąsa, stiprybė, atkaklumas, maištingumas, kilnunas. Giliai jaučiančiu, mylinčiu, kūrybingu. Kuriančiu daug gražių dalykėlių. Fizinis grožis, stilius, manieros irgi yra svarbūs. Niekada nepasiduoti. jei liūdėti, tai tik gražia melancholija. Pamiršti, kas yra silpnybės. Priimti pasaulį ir žmones tokius, kokie jie yra. Neatidėlioti reikalų. Mąstyti, veikti ir gyventi išties originaliai. Siekti savo svajones, įveikti pasitaikančias kliūtis ir tuo pačiu metu padaryti laimingesniais kuo didesnį kiekį žmonių. Daugelio aspektų nepaminėjau, bet visada turi likti vietos vaizduotei..

 88. JT

  2017-01-26 at 11:14

  1. Nemėgstu melo; veidmainystės; smurto; išnaudojimo.
  2. 100% sąžiningas ir teisingas. Pasitikintis savimi. Laisvas gyventi pagal savo sprendimus. Laimingas.

 89. Jura

  2017-01-26 at 12:37

  Nepatinka kategoriskai nepriemimas kito nuomones, nervina dejavimas kad yra blogai kartu su tingejimas ir nieko nedarymas.
  Noriu visada turet tikslu ir juos siekti ir ivykdyt, ismokti kritikai pasakyt „dejus“, nebijot ir drasiai kaifuoti duodamais gyvenimo dziaugsmais ir isbandymais

 90. Anonimė

  2017-01-26 at 18:15

  Labiausiai nemėgstu, kai su žmogumi kalbuosi, o jis kiekvieną mano pasakytą sakinį pratęsia „O aš… O pas mane…“ tarsi bandytų mane pranokti (kas pas jį geriau ar baisiau nutiko). Tokie žmonės nemoka išklausyti ir atrodo baisūs savanaudžiai egoistai. Jiems nesvarbu, ką kitas sako, jiems tai tik eilinė proga pasirodyti, kas pas juos gyvenime vyksta kitaip. Nemėgstu manipuliatorių, kurių kredo yra „daryk taip, kad man įtiktum arba būsi mano priešu“. Nemėgstu aukų, kurie nieko nedaro gyvenime, kad kažko pasiektų, bet nuolat virkauja aplinkiniams kaip jiems baisiai nesiseka ir koks neteisingas pasaulis ar kaip kiti (pvz, valstybė?) su jais blogai pasielgė. Nemėgstu žmonių, kurie nesilaiko duoto žodžio ir netęsi pažadų. Nemėgstu žmonių, kurie visur ir visada kiša savo neprašytą ir neklaustą nuomonę arba nurodinėja ką daryti (Tu turėtum tapti vegetaru! Tu turėtum valgyti daugiau mėsos ir neskaityti tų nesąmoningų knygų apie žaliavalgystę! Tu neturėtum nešioti ir pirkti kailinių net jei jie dirbtinio kailio! Tu toleruoji homoseksualus? Tuomet su tavim tikrai kažkas netvarkoj, nes tavęs mūsų rajone niekas nesupras. Nedaryk nesąmonių, nes liksi nesuprastas. Ką kaimynai pasakys? Tyliau šnekėk, visi girdi, dar ką pagalvos…) ir t.t.

  Noriu tapti žmogumi, kuris gyvenime siekia balanso – jis nėra isteriškas, tačiau nėra ir šaltakraujis. Jis gyvenime daug siekia, susiduria su daug iššūkių, pokyčių, bet savo pasiekimų niekad nedemonstruoja prieš mažai pasiekusius ar nieko nenusimanančius (net jeigu jie tą akimirką teigia klaidingas savo tiesas), jie nebruka savo nuomonės, o įdėmiai klauso. Tokiam žmogui lygus tiek prezidentas, tiek gatvės valytojas. Abu jis gerbia vienodai. Jis nesivadovauja visuomenėje priimtais stereotipais, jo galvoje ramybė, todėl jis moka nutildyti galvoje kylančias abejones. Taip pat jis nevaidina aukos ir nesigiria kiek kartų jam yra tekę kentėti ar bandyti vis iš naujo ir iš naujo, kad pasiektų tikslus. Žmonės jis atrodo visiškai paprastas ir niekuo neišsiskiriantis žmogus, tačiau viduje visi jį laiko pavyzdžiu ir į jo nuomonę atsižvelgia vos jam prabilus. Jis žino, kad „tyla vertesnė už auksą ir kalba tik tada, kai tikrai turi ką svarbaus pasakyti“.

 91. D.

  2017-01-26 at 23:59

  Nemėgstu: vaidmainių, žmonių, kurie tik šneka, tačiau nieko nedaro, žmonių kurie lenda į šikną, kad įtiktų. žmonių kurie nesilaiko duoto žodžio ir netesi pažadų, melagių, negarbingų žmonių, žmonių, kurie skriaudžia silpnesnius.
  Noriu labiau pasitikėti savimi, nebijoti siekti savo tikslų,, būti stipri morališkai, visada vadovautis tik sau išsikeltomis vertybėmis ir nesileisti paveikiama aplinkinių žmonių. Kad ir kokia kiltų situacija išlikti ramiai, priimti logiškus ir teisingus sprendimus, motyvuoti ir būti pavyzdžiu kitiems, būti savimi ir niekada negalvoti apie tai ką pasakys kiti.

 92. Anonimas

  2017-01-27 at 09:17

  1. Vartojančių besaikei alkoholį, rūkančių, neryžtingų, neapsisprendusių, nesidžiaugiančių gyvenimų, nemokančių šypsotis.

  2. Būti pozityvu bet kokioje situacijoje, būti kitų žmonių įkvėpėju, būti mentoriumi, būti laisvam, laimingu, būti sąžiningu.

 93. A

  2017-03-01 at 16:31

  1.Nemėgstu pagyrūnų, melagių, veidmainių, intrigantų. Nemėgstu, kai žmogus nesugeba pripažinti, kad klydo ir nesugeba atsiprašyti
  2. Noriu tapri žmogumi, kuris pasitiki savimi, žino ko nori ir žino, kaip to pasiekti. O jei ir nežino, tai nebijo rizikuoti. Noriu tapti žmogumi, kuris sugeba išlikti ramus net ir sudėtingiausiose situacijose, kuris sugeba džiaugtis gyvenimu, net bėdų prispaustas.
  Yra labai gražus posakis. Gyvenimas – tai ne tai, kaip išvegti audrų, o tai, kaip išmokti šokti lietuje. Noriu būti ta, kuri šoka ir lietuje, ir audrose 🙂

 94. anonimas

  2017-03-14 at 22:29

  Nemegstu nesaziningu,smurtaujanciu,priklausomybiu turinciu zmoniu.Nepatinka visuomet besiskundziantys savo gyvenimu,melagiai,pazadu netesetojai,nemokantys isklausyti kitu.
  Patinka saziningi,charizmatiski,optimistai,issilavine,zinantys ko nori,komunikalus,isklausantys kitus.

 95. AS

  2017-03-27 at 09:22

  Kai sakote ko nemėgstate kituose žmonėse, jus tik dar labiau jų nemėgsite. Geriau papasakokite kokias gerasias savybes pastebejote juose.

 96. S

  2017-04-21 at 20:58

  Netoleruoju ir man nepriimtina, džiugu kad aplink mane supa nuostabūs žmonės… Tai:
  1. Žodžio nesilaikymo – taip vadinami „pažadukai“. Kartais tiesiog smegenys neišneša kaip galima žadėt į akis ir pamiršt…
  2. Meluojančių į akis-veidmainiaujančių
  3. Tokių, kurie naudojasi kitais savo naudai pasipelnyti… kuriems pasidaro patogu ant kito kupros
  4. Tinginčių ir viskuo nepatenkintu

  Patinka :
  1. Nuoširdumas + paprastumas
  2. Atsidavimas veiklai ir sau+mėgavimasis
  3. Tiesos sakymas ir žodžio laikymasis
  4. Pasitikėjimas savimi ir tikslų siekimas!

 97. Sonata

  2017-04-22 at 03:21

  Esame vyrai ir moterys, kurie bando tik gyvenime kažkam pakenkti, karšinti galvą net iki pat grabo lentos. Bet kas iš to, kai nesugebame priimti tokias žmonių rūšis kokie yra jie. Mus priima tokius kokie esame su visokiauseis trukumais, minusais. Tai ir stengėmės ne kritikuoti žmonių elgesio ir manierų. Taip man ir nepatinka, tai tokie tai anie žmonės, bet mes mokomės gyveno, tai galime ir išmokti pagarbos kitiems.
  1. Labiausiai nemėgstu, kai žmonės nesilaiko žodžio, dar nemėgstu kai:
  Apgaudinėja
  Dažnai pyksta (ant manęs ir savęs).
  Nemoka išklausyti.
  Yra nepagarbūs.
  Mano, kad yra tobuli, bet…
  Vartoja alkoholį.
  Nežino, ko nori.
  Daug kalba, bet mažai daro.
  2. Noriu tapti žmogumi, kuris daugiau žinotų, ko nori. Noriu būti žmogumi, kuris daugiau stengtųsi siekti savo svajonių. Norėčiau labiau ir dažniau, būti žmogus, kuris supranta kitus. Norėčiau dar ir dar labiau būti laiminga. Norėčiau turėti savo vertybių kodeksą. Norėčiau daugiau daryti nei svajoti, kad tai savaime atsitiks, man reikia imti į rankas vadžias ir su jomis dirbti kuo rimčiau. Noriu išmokti būti laisva ne pririšta prie kažkokių išsitikinimu, kuris varžo laivą ir pilnavertį gyvenimo troškimų.
  Noriu tapti tokiu žmogumi, kuris priimtų kiekvieną žmogų šiltai, su pagarba ir be blogo įsitikinimo.

 98. as

  2017-04-24 at 09:31

  1. Labai nemegstu melagiu; pazaduku; daug kalbanciu, bet nieko nedaranciu; zeminanciu kitus zmones; netolerantisku.
  2. Noriu buti zmogumi, kuris visu pirma sazinigas pries save; zino ko nori ir to siekia; nepasiduoda kitu itakai ar nuomonei, nesileidzia zlugdomas; tiki savimi; didziuojasi savimi; myli save ir padeda, ikvepia kitus.

 99. Laura

  2017-04-24 at 20:17

  Ačiū!!! Tai dar vienas tobulas straipsnis!!
  1.Aš niekada nenorėčiau susidurti su melagiu, apgaviku, nekenčiu tų, kurie apkalba, išsijuokia iš kitų, smerkia.
  2. Labiausiai noriu tapti pakanti, supratinga, mokėti suprasti, išklausyti, padėti tiems, kam reikia gyvenime pagalbos. Pagaliau nebūti abejinga.

 100. Anonime

  2017-04-30 at 00:08

  Nepatinka egoistiški, apgavikai, melagiai, pikti žmonės
  Patinka nuoširdumas, harizmatiški, savimi pasitikintys, optimistiški, kulturingi žmonės.
  Norėčiau būt bebaimė mokanti traiškyti visas abejones.

 101. Su Saule

  2017-05-10 at 03:28

  Nemėgstu :
  Tingėjimo
  Skundų
  Beviltiškų, manančių, kad nieko negalima pakeisti
  Susitaikančių su bloga situacija,
  netobulėjančių visapusiškai.

  Noriu tapti žmogumi, kuris
  planingai siekia savo užsibrėžto tikslo;
  žino, kad yra svarbiausias asmuo savo gyvenime ir pirmiausia pats savo mintimis, jausmais ir veiksmai gali jį keisti, siekti geriau, daugiau;
  moko to, kuo gyvena pats;
  yra laimingas ir su šypsena visada įkvepia kitus ;
  veikti holistiškai.

  Ačiū

 102. OP

  2017-05-12 at 14:30

  Labiausiai nemėgstu nesupratingų žmonių kurie betkokią savo nuomonę stipriai išreiškia ir jos nekeičia. Bando įrodinėti esą teisūs, nors akyvaizdžiai kartais matosi ir pats žino, kad yra neteisus.. Net nebando išklaisyti kito pašnekovo ir net nepabando suprasti ką jam norima pabandyti pasakyti. Taip pat nemėgstu žmonių kurie negerbia saves ir nepajudina savo subinės dėl geresnio gyvenimo. Kurie sako: “ ai man vis tiek nepavyks“. Nemėgstu pgirūnų ir kurie nesilaiko duoto žodžio.

  Aš norėčiau tapti žmogumi, kuris galėtų įkvėpti kitus žmonės. Padaryti kažką dėl jų, kad taptų laimingesni, bei dažniau šypsotūsi! Taip padarydamas kažką gero kitiem jaučiuosi labai laimmingas! Noriu daugiau veikti nei plepėti ir girtis, kad padarysiu… Noriu išmokti džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka..

 103. Anonime

  2017-05-12 at 20:10

  1. Labiausiai nemėgstu žmonių kurie kabinėjasi prie silpnesnių ir puola juos tik tam kad pakeltų savo EGO prieš kitus… tokių žmonių tiesiog nevirškinu… Neapkenčiu negatyvių žmonių, dar nieko kai stengiesi padėti jiems išlipti iš depresijos ir klauso ką sakai bet kai jau jiems tai būna tiesiog įaugęs į kraują… su tokiais geriau ne prasidėti… Veidmainiai tai pat įeina į tą patį sąrašą… kai su jais būni jie tau geručiai o už nugaros visa purvą pila… jiems galvoja sukasi tik mintys kaip kai ką apkalbėti…
  Isterikai, na šitą grupė žmonių… jų nemėgstu bet jiems tereikia susitvarkyti su savo psichinėm problemom ir tapti ramesniems bet su jais bendrauti tikrai nemėgstu… manau apie tai jau užteks…

  2. Noriu tapti žmogumi, kuris sugeba valdytis savo emocijas, kuris jaučia garbės jausmą viduje, visada tinkamai įvertina kiekvieną situacija ir pasirenka tinkamiausią sprendimą, noriu tapti dosnių žmogumi kuris negaili aukoti ne tik savo artimiems bet ir tiems kuriems iš tiesų to reikia, noriu tapti tuo kuris sugeba siekti savo tikslų ir kiekvieną dieną skiria tam kad nešvaistytu laiko bevertiems dalykams, noriu tapti laisvu žmogumi, tuo kuris subėga save pilnai išreikšti visur ir visada, kuriam visiškai nerūpi ką apie jį pagalvos aplinkiniai ar tiesiog nepažįstami, noriu būti žmogumi kuris sieks turtų galvoje bet nepamirš tuo pačiu ir pasirūpinti finansais kurie už tvirtins jo ir jo artimu gyvenimus visapusiškai, noriu tapti tokiu kuris problemas triuškina ir susidoroja su jomis vos tik atsiradus, noriu tapti tuo kuris sugeba išauklėti vaikus pagal tikrąsias vertybes, noriu tapti įpatingai kantriu žmogumi kuris sugebės išlaukti iki tikslo pasiekimo ir nemes nei vieno užsibrėžto tikslo tik dėl to kad vis dar jis nepasitvirtino…noriu būti žmogumi kuris sugeba džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka net ir ta kuri yra bloga nes ir bloguose dalykuose galima įžvelgti gerį, noriu tapti žmogumi kuris įkurs savo treniruočių salę ir uždirbs iš jos tiek kad gyvenime daugiau nebereikės artimiems kentėti skurdą…noriu tapti supratingu ir visą laiką užsiiminėti saviugda.

 104. Anonymous

  2017-05-12 at 20:20

  Labiausiai nepatinka tokie žmones, kurie skundžiasi gyvenimu, yra nepatenkinti savo problemomis, kuriu net nesprendžia! net nepaklausia kitu kaip jas spręsti turiu omeny draugų, šeimos narių, Alexo. Jeigu skundžiasi ir nieko nedaro, kam išvis skustis…

  O aš norėčiau, būti toks kaip Alex, turiu omeny ne iš išvaizdos, o užvesti kitus, kad pradėtu gyventi, kad pats būčiau laimingas pajuščiau ramybe, laime, sėkme, pilnatve viska viename!!! Ir man ties tuo tikrai sekasi, nes dirbu ties tuom kiekviena diena ne valanda, ne dvi, o visą dieną GYVENU!!!

 105. Mo

  2017-05-17 at 21:45

  1. Nepatinka girdeti kiekviena diena negatyva is zmogaus lupu.
  Kai kalba apie kitus zmones blogai, o i save net nepasiziuri. Niekada neisgirsti ka nors teigiamo.
  Visada pakeltas balso tonas
  Rukymas prie nerukancio zmogaus. ( Nuodiji save, prasom, cia tavo pasirinkimas, bet buk geras nenuodik kitu zmoniu )
  Nemokejimas atsiprasyti ir atleisti.
  Tie kurie sako, kad zmones nesikeicia. ( Keiciasi !! Su kiekviena diena )
  Skuciasi kaip jiems yra blogai, kokie jie vargsai. ( Bet nieko, del to nedaro)
  Kurie teise kitus ( O patys tai “ tobulybes “ )
  Kuriems blogai, kai kitam gerai.

  2. Noriu tapti zmogumi be stabdziu.
  Zmogumi kuris keliautu, pazintu save ir pasauli.
  Kuris ikveptu kitus savo pozytivumu, savo Meile GYVENIMUI !!!
  Supratingu.
  Zmogus kuris daugiau veikia, nei kalba.
  Noriu savo vaikams buti pavyzdziu, kad nereiketu ju aukleti zodziais. Jie stebetu kaip ju Mama megaujasi gyvenimu.
  Zmogus kuris stresinese situacijose islieka ramus !! Dabar labiausiai to noriu
  Kuris visada yra uz savo mylimus zmones, visada jiems pasiruoses padeti.
  Kuris pasauli darys gersni, nes nuo vieno zmogaus viskas ir prasideda !!

 106. Anonimas

  2017-05-26 at 12:54

  Nepatinka kai žmonės viską mato neigiamomis spalvomis. Kai netiki, kad gali padaryti tai ko nori. Kai šneka daug, bet nieko nedaro. Nepatinka kai užsideda sau ribas ir paskui skundžiasi, kad niekas nevyksta. Nepatinka kai laukia, kad kas nors kitas už juos nugyvens geresnį gyvenimą.
  Aš pati noriu visada išlaikyti savo pozityvumą ir nesenkančią energiją bei norą padaryti dar daugiau. Noriu visą gyvenimą mokytis ir tobulėti. Noriu gebėti kokybiškai padėti kitiems, būti autoritetu savo vaikams ir anūkams :).

 107. Anonimas

  2017-05-26 at 19:40

  Labiausiai nemegstu veidmainiu, „pasikelusiu“, su kitu zmogu kalbanciu taip kad ele tu turetum dziaugtis kad isvis su tavimi kalbu. O pats noreciau buti del savo tikslo kovojantis, niekada nepasiduodantis zmogus.

 108. Anonimas

  2017-05-26 at 22:07

  Visi žmonės yra netobuli, bet tai ir daro mus nuostabius ir išskirtinius. Bet labiausiai nemėgstama, kad žmogus žmogaus negerbia, gali sakyti tai ką galvoja, bet pamiršta, kad kitam sukelia didelį vidinį skausmą. Nepatinka tie, kurie nesiekia tikslų ar svajonių, o kalbėti gali, bet stovi vietoje ir vis kaltina kitus, patys nieko ne darydami. Nepatinka tie kurie patys meluoja sau.
  Norėčiau būti žmogus nebijantis kovoti už savo svajones, savimi pasitikintis, neleidžiantis savęs menkinant, o tiesiog džiaugtis savo trūkumais, juos paverčiant privalumais. Būti žmogus, kuris gali dovanoti meile ir taip pat būti mylimas.

 109. Anonimas

  2017-05-26 at 22:33

  Labiausia nemegstu zmoniu kurie yra milziniskai pagyrunai kalba vien apie save mano kad visas pasaulis susideda tik is ju paciu. Taip pat nekenciu kai zmones meluoja ir apgaudineja tarsi zodziai sazine ir geranoriskumas jiems neegzistuotu. Vienas blogiausiu bruozu kai zmones nesugeba isklausyti. Jiem galvoje tik ju problemos nesiekia kitiems suteikti pagalbos, patarimo. Galiausiai zmoniu kurie mano kad zmogus negali pasikeisti ir pasiekti kazko daugiau nekalbant apie materializma.
  Noreciau tapti ir tapsiu pozityviu zmogumi kuris moka jaustis laimingu be ferari. Uzsispyres bei ambicingas ties savo tikslais ir ju realizavimu. Noreciau tapti zmogumi su nenuzudomu tikejimu savimi kad galiu pasiekti ko tik noriu. Taip noriu tapti geranoriskumu ir stengtis padeti artimiesiems realizuoti ju potenciala ir samone. Na ir galiausiai ismokti myleti nieko netikint atgal ir suteikiant laisve artimam zmogui

 110. Anonimas

  2017-05-26 at 22:44

  1. Kokiu nemėgstu:
  prisiplakėlių ( tik kai viskas šaunu puiku, o jeigu jie tau nė nepaskambina vadinasi tavo popieriai prasti:)
  išnaudotojų (duok man, nešk, padėk man, o kai tau ko reikės oj negaliu negaliu arba tai kaip sakai tavo vardas?)
  nesiorientuojančių aplinkoje ( tokie biski grybukų užvalgę, bet sako viskas normaliai 🙂 niekada sau nepripažins, kad jau derėtų prisišvartuot:) tokie gali išduoti, nes turi priklausomybę ir vardan JOS padarys viską
  kita grupė turi priklausomybę pinigams jie dažnai mini žodį prestyyyyyžas 🙂 tokie irgi padarys viską, kad nustumt, kaip jie isivaizduoja konkurentą, gelbėėėėkite nuo šitų kol galit, pinigėliai akyse
  dejonių maišams irgi laiko skirti reikėtų…neperdaugiausia, nes inkaras gali ir tave į dugną nusinešti
  visažiniai ką bepasakytum, jie esą žino geriau ir pertraukia tave net neįpusėjus sakinio, bet paaiškėja, kad nėra tokie protingi, nors norėtų 🙂
  žmonės kurie padarys viską, kad tu NEsišypsotum (naudoja psichologinį smurtą) o jei pamėginsi, juos tikrai ištiks paralyžius, jiems persikreips veidas ( dažnai jie visada tokiu ir vaikšto, jeigu ir juokiasi tai tik iš kito nelaimės) užstoja saulę, palikit kuo greičiau, nes pradėsit iš pradžių keiktis, o paskui…net negalvokit kad išlaikys nervai, vieną kartą trinktelsit…gerai jeigu tik durim:)
  kvailelių irgi nemėgstu, laiką atima klausdami to pačio po 100 kart, o po 20 minučių nuo atsakymo sako Aaaaaa supratau:)
  skiauterėtieji, pasikėlę, gaus vieną dieną nuo gyvenimo per kuprą ir atsistatys 🙂 kam laiką gaišti klausantis koks jis puikutis arba koki ji puikiooooooji:)))
  2. Kokia norėčiau būti..
  laisva nuo aplinkybių, ramesnė, turėti daugiau kantrybės, prikasti liežuvį, nes būna ateinu tiesiai šviesiai pasakau žmonių trūkumus, ne todėl, kad norėčiau blogo, bet todėl, kad kitaip nemoku,o paskui jie supyksta, na, kad matau pro jų pasistatytas sienas:) kalbu tikrai daug, norėčiau išmokti daugiau klausytis, norėčiau pagelbėti kuo galiu, kitaip tariant rasti kuo gi aš čia galėčiau būti naudingiausia šiame gyvenime, norėčiau išlaikyti savo nuoširdumą, sažiningumą, teisingumo jausmą, kad ir kiek man tai kainuotų, tas tikrąsias vertybes apginti. Kompromisai su savimi ir nutylėjimai labai brangiai kainuoja, todėl norėčiau kuo mažiau keisti kaukes, mes ju tikrai visi turime. Koks žmogus turėtų puoselėti tikrasias vertybes. Anot Maslow, būties vertybės yra svarbiausios, tad galima pagrįstai teigti, kad žmogaus gyvenime reikia mokėti vertinti supančią aplinką, o kartu turėti dvasinį potencialą, kuriuo sekdamas jis gali tobulėti kaip asmenybė. O žinot kas mus formuoja? Kodel esame tokie, kokie esame? Vadinamieji makro ir mikro veiksniai. Vertybių ugdymą Lietuvoje įtakojo ir įtakoja svarbiausi makro veiksniai: kultūra, politika, visuomenė, nes jie formuoja visos tautos požiūrį į gyvenimą ir vertybių ugdymą bei puoselėjimą. Mikro veiksniai –šeima, mokykla, bažnyčia ir bendraamžiai, padeda arba trukdo gilinti vertybines orientacijas. Kol gyvi, tobulėkime, kai žinome apie save daugiau, tada ir aiškėja ką gi reikėtų keisti, jeigu kasdien skirsime laiko saviugdai, tai ir teigiami pokyčiai netruks ateiti. Sėkmės kiekvienam 😉

 111. :)

  2017-06-20 at 07:15

  Nemegstu pasikelusiu, nenaturaliu, daug snekanciu zmoniu. Tik jie viska zino ir tik jie viska supranta. Savanaudziu, egoistu, bedavojanciu !
  Pati noreciau buti empatiska, linksma, laiminga, noriu traukti zmones, noriu kad jiems butu linksma su manimi, noriu buti svytinti, noriu buti sveika ir megautis gyvenimu, noriu buti naudinga !

 112. Assss

  2017-06-29 at 08:52

  Visokių savybių reikia, čia kaip prieskoniai. O dėl skonio nesiginčijama 🙂 Žavi žmonės gebantis būti atviri, nuoširdūs, paprasti ir nesvarbu ką, kiek turi, ką pasiekę ir kur yra.
  Siekiu ir savyje harmonijos, atvirumo, nuoširdumo, supratingumo.

 113. star

  2017-06-29 at 10:14

  Nemegstu-negatyviu, bumbekliu, susiraukusiu, apgaviku, plesiku, despotu , bjaurybiu.
  Noreciau buti laiminga, dziaugtis gyvenimu ir i daug ka -negatyva nekreipti demesio ir nusispjaut i tai:) tiesiog gyventi, dziaugtis, myleti, juoktis..

 114. kivi.

  2017-06-29 at 13:16

  Nemėgstu, kai žmonės spinduliuoja negatyvą, viskuo skundžiasi, dejuoja, menkina kitus žmones, nesilaiko žodžio, meluoja, apgaudinėja, manipuliuoja.

  Noriu tapti žmogumi, kuris išsigrynina savo vertybes ir absoliučiai visada jų laikosi. Disciplinuotas, bet kūrybingas.

 115. 2017-06-29 at 13:56

  1. Nemėgstu veidmainiu, bijančių prisiimti atsakomybės, visą laiką burbančių, arogantiškų, besirūpinančių tik savimi, meluojančių, manipuliujančių kitais.
  2. Noriu tapti tiesiog žmogumi, kuris bet kuriose situacijose būtų pozityvus, degtu aistra gyventi ir visada žibėtų akys, būti optimistu.

 116. Anonimas S

  2017-06-29 at 16:42

  1) Labiausiai nemegstu, kai zmones
  Ruko
  Nesilaiko duoto zodzio
  Nemoka isklausyti, moka tik teisti
  Skundziasi gyvenimu ir del jo nieko nedaro
  Santazuoja
  Per daug susikoncentruoja i neigiamus dalykus
  Netobuleja
  Kalba tik apie darba
  2) Noriu tapti zmogus, kuris yra tikras del savo sprendimu, veiksmu, tikslu; puikiai mokantis ignoruoti isorines aplinkos neigiama energija; drasiai priimantis bet koki issuki. Iskilus problemai giliai ikvepti ir problemoje pamatyti galimybes. Noriu labiau ikvepti kitus zmones, kad jie imtusi veiksmu savo svajonems igyvendonti. Visada buti cia ir dabar.

 117. 2017-06-29 at 18:30

  1-Aš nemėgstu kai žmonės:
  1. Nesilaiko žodžio;
  2. Negerbia kalbančiojo, garsiai komentuoja, ar šiaip garsiai su kažkuo plepa, trugdydami ir pranešėjaui ir kitiems besiklausantiems.
  3. Kai dedasi už visus kitus geriau žinantis ir niekad nepraleidžia progos reikštis bet kokiomis temomis kaip visų galų ekspertas.
  4. Nepriima kitaip mąstančių, kitaip besirengiančių, laiko kvailiais tikinčiuosius ir atvirkščiai (žodžiu galvoja, kad visi žmonės turi atitikti tokį patį šabloną, o jeigu neatitinka, tai jis kvailas, nieko vertas.)
  5. Daug skundžiasi, bet nieko savo gyvenime, valstybėje, planetoje nekeičia;
  6. Teigia, kad nesielgia kitaip, nes nuo jo vieno čia nieko nepasikeis.
  7. Kaltina viską aplinkui (kaimynus, valstybę, likimą, orą, tėvus, viršininką, garsiai lojantį šunį, šūduką paliktą lauke, neskanią kavą, mėnulį…) tik jokiais būdais ne save.
  8. Žiaumoją kramtomą gumą;
  9. Čepsi;
  10. Valgo tik dėl to, kad prikišti skrandį, o ne pasimėgauti, praleisti laiką su artimais žmonėm.
  11. Vadovaujasi visuomenėje nustatytais stereotipais.
  12. Kurie tiesiog skęsta telike, ir dar viršūnė kai sako „o kam keliauti, kam eiti į koncertą ar teatrą, aš per teliką viską galiu pamatyti“;
  13. Kai apsimeta, kad su tavim kalbasi, klausosi, o akys įbestos į telefoną, kompiuterio ekraną ar televizorių.
  14.O labiausiai nemėgstu, kai kelia balsą, rėkia ir akivaizdžiai nori kitą sumenkinti.
  15. Dar nervina kai bamba ir panikuoja be reikalo…

  2-aš norėčiau tapti žmogumi, kuris:
  1. Geba greit priimti sprendimus.
  2. Nejaučia baimės naujai pažinčiai.
  3. kantriai ir nuosekliai siekia užsibrėžto tikslo, nesimėto;
  4. Daugiau daro nei kalba;
  5. Yra pavyzdys aplinkiniams, įkvepia kitus;
  6. Visada ramiai reaguoja į stresines situacijas;
  7. Nebijo klysti;
  8. Nesigraužia dėl nesėkmių;
  9. Įgyvendina kilusius sumanymus, idėjas;
  10. Ir dar kitų gerų mano savybių kurias esu išsiugdžiusi. Jų taip pat nereikia pamiršti.

 118. Anonimė

  2017-06-29 at 21:10

  Labiausiai nemėgstu žmonių, kurie žemina kitus žmones.
  Taip pat piktų;
  Kai meluoja ir apgavinėja;
  Nesilaiko duoto žodžio;
  Geria per daug alkoholio;
  Mėgsta pasirodyti savo materialiais daikčiukais;
  Nemėgstu ir kituose matyti nenoriu paprastai tariant – materializmo.
  Kurie skleidžia blogą energiją;
  Niekuo nesidomi;
  Būna nedraugiški;
  Apkalbinėja už nugaros.

  Noriu tapti, būti ir toliau tobulėti turint šias savybes:
  Gebėjima visada suprasti ir užjausti kita, būti empatiška.
  Visada laikytis žodžio ir ištesėti pažadus.
  Mylėti gyvenimą, aplinkiniu ir save.
  Šypsotis kasdien ir visiems.
  Mėgautis gyvenimu.
  Būti subalansuota tarp džiaugsmų ir vargų.
  Būti pozityvia realiste.
  Būti pavyzdžiu kitiems.
  Visada siekti savo tikslų.
  Mokytis ir užsiimti pastovia saviugda.
  Nekelti konfliktų, spręsti problemas.
  Mažiau kalbėti ir daugiau daryti.

 119. Ane

  2017-06-29 at 22:50

  Nemegstu zmoniu kurie nuolat skundziasi gyvenimu, darbu, valdzia, pinigu stygium ir t.t. Nemegstu tokiu kurie siekdami savo tikslu lipa kitiems per galvas. Taip pat tokiu kurie pazada, bet netesi savo zodziu.
  Noriu tapti žmogumi, kuris butu pavyzdziu kitiems, juos ikveptu. Nebijotu issukiu, siektu savo svajoniu ir tikslu. Butu laimingas, myletu gyvenima kiekviena akimirka. Keistu pasauli savo gerais darbais.

 120. B

  2017-06-29 at 23:19

  Nemėgstu žmonių, nepažįstančių ir nepripažįstančių savo jausmų,
  įsitikinusių savo teisumu, įkyriai tą „teisumą“ brukančių kitiems,
  iškart be gilesnio pasidomėjimo vertinančio ir nuteisiančio kitus,
  manančio, kad jo reikalas svarbiausias,o aplinkiniai turi tam tarnauti,
  labai daug kalbančių.
  Noriu tapti žmogumi, kuris tikrai žino, ko nori, tada kryptingai to siekia, tampa labai laimingas, kai jo norų įgyvendinimas suteikia džiaugsmo kitiems.

 121. Ano

  2017-06-30 at 00:30

  Labiausia nemegstu dviveidziu ir pasiputusiu zmoniu, tokiais negaliu pasitiketi, pesimistai ir nemokantys dziaugtis gyvenimu zmones.
  Pagrindus as jau turiu, elgiuosi priesingai nei esu isvardines apie zmones kuriu savybes man labiausiai nepatinka. Noriu tapti toks zmogus, kad mano šarmo uztektu ne tik man, bet ir mano aplinkai, noriu tapti dar didesnis pozityvas, visuomet sviesiu minciu, gliaudyti problemas kaip riesutus su replemis, nes is kiekvienos problemos galima pasisemti nenuperkamos patirties.

 122. Vilties beieškantis

  2017-06-30 at 00:39

  1.Nekenčiu žmonių, kurie įsivaizduoja, kad žino viską. Nemėgstu tų, kurie nemoka priimti kitokios nuomonės, nežmoniškai erzina arogantiški šunsnukiai, nemėgstu tų, kurie drįsta menkinti kitą žmogų, nepatinka ir tie kurie švaisto savo gyvenimą ir pabaigai – niekada nenorėčiau tapti robotu, kuris įsijungia kai pamiršti jaunystę ir tampi „suaugusiu“ o tavo aistra gyvenimo atradimams po mažu naikina savo liepsną.
  2.Norėčiau tapti, tiek išmintingas, kad pakeisčiau žmogaus požiūrį į gyvenimą vos keliais ištartais žodžiais, norėčiau tiesiog būti šypsenos magnatu, norėčiau tapti tokiu artimu, kad žmonės vis dažniau drįstu prašyti manęs pagalbos, norėčiau būti toks nenuspėjamas romantikas, kad savo būsimai žmonai, kiekviena diena būtu pirmas kartas.

 123. Nuostabu

  2017-06-30 at 05:11

  Nepatinka agresyvus žmonės. Žmonės ieškantis tik sau naudos ir melegei.

  O norėčiau tapti žmogumi kuris daugiau pasitiki savimi.

 124. Pagonis

  2017-07-11 at 23:59

  1. Nemėgstu žmonių kurie yra tikri visuomenės parazitai. Taip pat aferistų, išnaudotojų, energetinių vampyrų. Žmonių kurie yra girti ir agresyvūs. Sunkiai pernešu verksnius. Nemėgstu bukų bet save aukštinančių į visažinius žmonių. Vadinu juos „kalakutais“. Žmonių kurie yra nevalos. Sužvaigžėjusių arogantiškų niekšelių kurie žiūri į kitus taip lyg jie būtų žemiau žolės. Akiplėšų kurie tik stengiasi tave įtraukti į konfliktą ir morališkai pažeminti. Moralinių sadistų kurie mėgaujasi kitų kančia. Nemėgstu lauko kavinėse rūkančiujų.
  2. Noriu tapti žmogumi kuris moka nekreipti dėmesio į aplinką ir jos skleidžiamą triukšmą. Noriu būti žmogus kuris neteisia, neapkalbinėja, nekritikuoja. Kuris daro apart tuščiai kalba. Žmogum kuris moka išklausyti ir neįžeisti kito žmogaus. Noriu tapti žmogum kuriam niekada nepritrūks ryžto, gyventi savo legendą. Noriu būti žmogus kuris moka mylėti, pasitikėti, atvirai reikšti mintis ir išreikšti save. Būti doru, intelektualiu, kūrybingu, sumaniu, išradingu, organizuotu. Žmogus kuris turi savo vertybes ir tradicijas, jų laikosi ir jas puoselėja. Būti žmogum kuris moka atleisti ir priimti pasaulį su visais jo trūkumais. Noriu tapti žmogumi kuris mato paslėptą grožį, kuris jaučia harmoniją. Būti žmogum kuris nestokoja gero žodžio, kuris įkvėpia kitus.

 125. d

  2017-08-03 at 14:51

  nemėgstu žmonių, kurie meluoja, nesvarbu kokia tema, bet melas yra pati blogiausia žmogaus savybė, dar žinoma ir tie kurie apgaudinėja, tokiais niekada negalima pasitikėti.apgaudinėja, ir dar tų kurie negerbia kitų laiko vėluoja ar iš vis nepraneša nieko. Man tik tiek, o vis kita nėra taip svarbu,
  Otapti norėčiau tokiu žmogumi, kuris skleistų pasitikėjima, stiprybę, įkvėptu kitus ir būtų pavyzdys jiems, noriu būti laimingu žmogumi, besimėgaujančiu gyvenimu ir į visus gyvenimo iššūkius žiūrinti be baimės ir su šypsena veide, juk viskas praeina 🙂

 126. Anonimas

  2017-08-08 at 08:28

  Nemėgstu tokių, kurie manimuliuoja kitais žmonėmis, meluoja, kurie yra agresyvūs ir visada visuom nepatenkinti.
  Norėčiau tapti žmogumi, kuris visur pasitiki savimi, yra visiškai laisvas, besišypsantis, laimingas ir besidalinantis teigiama energija su pasauliu.

 127. Anonimė

  2017-08-08 at 16:01

  Labiausiai nemėgstu netolerantiškų begėdžių žmonių kurie meluoja ne tik kitiems bet ir sau, ir jiems tai norma, nemėgstu žmonių kurie nemato toliau svo nosies, ir mano kad yra nepriekaištingi, arba žmonių kurie mano esą tobuli, bičiuliai „tobuli“ žmonės nuobodūs,
  Norėčiau tapti, dar labiau tolerantiška, veržli, nebijanti kitų kritikos ir norėčiau išspausti iš gyvenimo maksimumą, taip kaip tai daro Aleksas, Inga,Danielius, ir visa jų komanda, noriu tapti laiminga šunsnuke, ir pasakysiu savanaudiškai, kad galėčiau nušluostyti nosį žmonėms kurie tyčiojosi iš manęs.

 128. Ji

  2017-08-09 at 12:26

  Ilgai galvojau kokių žmonių nemėgstu… Bet kad kiekviena paminėta savybė – grubus, pasalūnas, išdavikas ir pan yra tam tikroje situacijoje ir prie tam tikrų aplinkybių, tačiau jei man teko su ja susidurti vadinasi man tereikia suprasti ją, kodėl ji atsimušė į mane ir kodėl tai buvo sužadinta žmogaus viduje ir tada atėję atsakymai nebesukelio pykčio ir kito tamsaus jausmo o tik supratimą ir paaiškinimą. Bet čia kalba eina apie lengvas fazes. Tačiau kaip bebūtų gaila bet yra tokių bruožų kaip sadistas, žmogžudys, prievartautojas – šio dalyko visai nenoriu suprasti ir pateisinti.
  Kokia norėčiau tapti? – manau tapsiu pačia harmoningiausia pati su savimi ir sau, iš to ką man davė gamta ir tobulinsiu tai ko man nedavė gamta ir ko man trūksta. Visuomenėje priimtos gėrio normos ir man aktualios. Labiausiai noriu būti pavyzdys dukrai kuri užaugs laiminga ir beprotiškai mylinti gyvenimą su visomis jo spalvomis ir suprantanti jo grožį, vadinasi ir pati tokia noriu būti.

 129. Vardas

  2017-08-10 at 12:55

  Nemekstu pilkų, nežinančiu ko nori iš gyvenimo žmonių, piktų, kurie nevaldo savęs, melagiu, tu kurie nemoka gerbti kitus ir t.t
  Noriu būti tokia kokia esu, tik turėčiau mažiau tingeti ir daugiau veikti.
  O labiausiai noriu būti gera mama!

 130. Eva

  2017-08-17 at 12:36

  1. Piktų, surūgusių, mėgstančių vadovauti tavo gyvenimui -reikia, nereikia, veidmainių, melagių, pasipūtėlių žmonių.
  2. Norėčiau visuomet būti nuoširdi, nors kitą kartą tai ir skaudintų, bet tai atitiktų mano vertybę – nemeluok. Būsiu pasitikinti savimi ir nebijanti išreikšti nuomonės, drąsi, bet nepasikėlusi moteris. Gebėsiu išklausyti ir patarti arba pasitelkusi savo nuostabų humoro jausmą pralinksminti.

 131. X

  2017-08-17 at 23:45

  Melas griauna viską. Su mellagiais, aferistais ir savanaudžiais man nepakeliui. Dar nemėgstu bambeklių ir negatyvių žmonių.
  O aš noriu tapti žmogumi, kuris aiškiai žino savo gyvenimo kryptį ir tikslingai pasieke svajones.

 132. ANONIMAS

  2017-11-24 at 14:27

  1. Labiausiai nemėgstu, kai žmonės
  jauciasi uz kitus virsesni, dazniausia turbut tokiu buna tarp pasikelusiu turtuoliu, kurie turi daug „zaislu“, sneka apie stambias babkiu sumas, nepagarbiai elgiasi su kitais, zemina, tipo tu sudas, nieko nepasiekes, matai koks as krutas 🙂 ;
  ikirus savanaudziai (stumk visus darbus i sona ir DABAR padek man, mano problema svarbiausia);
  Daug kalba, bet mažai daro (manau jog pat AS dar vis DAUGIAU SNEKU NEGU VEIKIU 🙂 , na bet po biskuti su ONBIECIU pagalba stengiuosi keistis);
  veidmainiauja;
  pastoviai susirauke;
  nevertina tam tikro darbo (pvz.: tai cia gi fignia, dar nepadarei, pajami ir padarai, bet va kad pats nors pabandytu tai neee 🙂 );
  nesilaiko žodžio, dar nemėgstu kai: Apgaudinėja;

  2. BLYN Aleksas gerai cia surase 🙂 (perskaiciau gal kokius 10 kartu 🙂 ir pabandziau pastumdyt vietas)
  Noriu tapti žmogumi, kuris žino, ko nori.
  Norėčiau būti laimingas.
  Norėčiau turėti savo vertybių kodeksą.
  Noriu būti žmogumi, kuris siekia savo svajonių.
  Norėčiau daugiau daryti nei žadėti (Kol kas pavyksta tik dazniau plepėti…).
  Norėčiau būti žmogus, kuris supranta kitus.
  Noriu išmokti išklausyti kitus žmones.

 133. Jura

  2017-11-26 at 15:17

  Nepatinka neturejimas savo nuomones, neatsakingumas uz savo elgesi, pastovus kito kritikavimas.
  Noriu buti daugiau atsakingesne uz savo poelgius, rystingesne , dekoti uz sunkumus ir uz geri

 134. vakias

  2017-12-03 at 23:12

  Nemėgstu standartiškumo, bandos mąstymo, žiūrėjimo į kitus, noro pritapti. Taip pat polinkio į apkalbas

  Mėgstu iškalbą, savarankišką mąstymą, ramumą, koncentraciją, intelektualumą, ryžtą.

 135. Mauglis

  2018-01-02 at 06:05

  1. Kai nesilaiko savo žodžio,
  2. Apšneka kitus,
  3. Nepildo savo svajonių,
  4. Nerizikuoja,
  5. Permažai sako taip
  6. Ir daug kitų, kurias manau esame daugelis patys praėję ir patyrę.

  Noriu:
  Greičiau tai suprasti, išgirsti, pasikeisti. Būti visada laimingu dabar, siekti svajonių taip pat dabar, dar dažniau kitus pagirti, pakelti nuotaiką, apkabinti, palaikyti, padėti, suprasti.

 136. Anonimas

  2018-01-03 at 18:50

  Labiausiai nemegstu vaidmainiu ir apsimeteliu, taip pat tu kurie apkalbineja kitus, tokiu kurie kartais atrodo megaujasi kai kazkam pakenkia-labai nemegstu tokiu piktu zmoniu.
  O noreciau tapti laisvesne viduje,drasi, nebijanti permainu , tokia kurios negali itakoti kitu zmoniu nuptaikos, jausmai ar komentarai 🙂

 137. Dovilė

  2018-01-10 at 16:24

  Nemėgstu žmonių, kurie galvoja viena, daro antra, šneka trečia – nenuoširdžių, bandančių įtikti, kenkenčių ir apkalbančių.
  Aš pati noriu būti žmogumi, kuris nepameta savo vertybių, kuris tiki ir pasitiki savimi, kuris atjaučia ir supranta kitą žmogų, pažįsta savo vidų.

 138. Artur

  2018-01-20 at 13:18

  Is kiekvieno zmogaus galima daugybes dalyku pasimokyti is vienu kaip nereikia pykti, is kitu kaip nereikia elgtis, is treciu kokiu nereikia buti, is ketvirtu jei eiti tokiu keliu darant tokius veiksmus kur galima ateity, is penktu galima ismokti kaip daryti paprastai sunkius dalykus , is sestu galima ismokti kaip galima myleti, is septintu galima ismokti kaip nuosirdziai juoktis . Kiekvienas zmogus sutiktas musu mokytojas ir buna musu gyvenima tol kol neismokstame tam tikros pamokos , jei ismokstame tuomet zmogus iseina is musu gyvenimo arba lieka, kad mes ismoktume kitu pamoku. Santykiai tokiu pat principu yra tik zmogus santykiuose atejes su savimi atnesa daug pamoku kuriuos mes turime ismokti ir buna ilgesni laika, tol kol mes viska ismokstame.
  1 savybes kuriuos mums nepatinka yra tam tikros savybes nuo kuriu mes norime pabegti galima isvardinti daug . Taciau visos lenda is baimes ir nesaugumo.
  2 savybes kuriu noriu , taj cia link ko mes einame ir sitos vertybes ir savybes skatina augimui, savesrealizacijai ir meiles isreiskimui.

 139. Anoninė Dainora :)

  2018-01-26 at 09:38

  Nemėgstu žmonių, kurie:
  1.Nesilaiko duoto žodžio/vėluoja
  2. Kurie kelia intrigas
  3.skundžasi, bet nieko nedaro, kad tai pakeisti
  4. kurie neišsako savo pastbų iškart, o laiko tai „užantyje“.
  5. beširdžių karjeristų
  6. kurie negerbia savo mamos ir artimųjų
  7. kurie skriaudžia gyvūnus
  8.nelanksčių ( ne fizine prasme)
  9. galvoja , kad jie yra patys patys geriausi ir pradeda sakinį : ‘AŠ juk sakiau…“.
  Kokiu žmogum norėčiau tapti :
  1. Aišku priešingybe aukščiau išvardintoms sąvybėms
  2.Rmybės ii harmonijos įsikūnijimu
  3. neatidėliojančiu darbus
  4. laimingu
  5. įkvepiančiu kitus

 140. Būsimas milijonierius

  2018-01-26 at 11:00

  NEMĖGSTU:
  1. Melo
  2. Išdavystė
  3. Nekonkretumo
  4. Nepunktualumo
  5. Karštakošių
  6. Alkoholikų
  7. Nežinančių ko nori
  8. Nemokančių išklausyti

  NORIU TAPTI:
  Noriu tapti harmoningu žmogumi, kuris geba suprasti ir užjausti, padėti įvairiose nesėkmėse. Mokėti išklaustyi ir pridėti šypseną, kito asmens veide. Noriu būti protingas, turėti protingas ir sudėliotas mintis. užsiimti aktyve veikla ir į ją traukti aplinkinius!

 141. Anonimas

  2018-01-26 at 16:02

  1. Nemėgstu arogantiškų, per kitas galvas lipančių žmonių, meluojančių, apgaudinėjančių. Tais kuriais negalima pasitikėti. Taip pat pletkininkų visažinių, kurie ką tikrai moka, tai komentuoti kitus. Taip pat nepatinka pavyduoliai, negatyvūs, ant visko pikti žmonės.
  2. Norėčiau būti geras pavyzdys kitiems. Juk sako, gali būti pavyzdžiui kaip gyventi ir kaip negyventi. Tai aš noriu būti teisingu pavyzdžiu, noriu siekti svajonių, turėti daug tikslų ir juos įgyvendinti.

 142. XZX

  2018-02-20 at 10:35

  1 Nemėgtu pasikėlusių, žmonių kurie nuvertina kitus, žmonių kurie slepiasi po daugybę kaukių. Nemėgstu vaidmainių, tų kurie žemina kitus.nemėgstu agresyvių žmonių.
  2. Noriu būti žmogumi, kuris įkvėptų kitus pildyti savo svajones, kuris padėtų pajausti tikrąją gyvenimo pilnatvę. Kuris paliktų įspaudą šioje žemėje.

 143. Anonimė

  2018-02-21 at 18:19

  1. Visai neseniai supratau, kas mane labiausiai erzina žmonėse – tai nuovokos nebuvimas. Dažniausiai jis pasireiškia plaukiojimu realybėje, negebėjimu orientuotis kad ir paprastoje situacijoje (tokie žmonės dažniausiai viską nuleidžia juokais, a la tai buvo tiesiog prikolas… Nu kad ne!!!!!), elementarių dalykų nežinojimu (pvz.: kokia šiandien šaliai svarbi diena). Taip, tikrai, pati turiu savyje perfekcionizmo dalį, tačiau toks elementarios nuovokos neturėjimas mane visiškai išbalansuoja ir verčia galvoti, kad aplinkiniai su kiekviena minute degraduoja.
  Taip pat labai erzina susiraukę, viskuo nepatenkinti žmonės. Jau tiek kartų bandžiau ir vis dar bandau juos pralinksminti, bet pastangos nueina veltui, nes jie tiesiog nenori klausytis kitokios nuomonės, nei jų pačių, ir šventai tiki savo depresuotumu.
  Dar erzina pastovus skundimasis – tiek pinigų nebuvimu (nors juos uždirba, tik paskui kažkaip jie greitai pranyksta baruose ir dar kokiose nors nesąmonėse), tiek Lietuvos valdžia, apskritai gyvenimu.
  2. Gal ir keistai nuskambės, tačiau esu labai empatiškas žmogus – vis pabuvus prie tokių žmonių, aprašytų mano 1-ajame punkte, pati greitai pagaunu jų depresinę, liūdną nuotaika ir staigiai patampu piktu žmogumi. Tad norėčiau tapti tokiu žmogumi, kuris mažiau reaguotų į kitų nuotaikų svyravimus ar bereikšmes liūdnas kalbas. Norisi gyventi savo asmeninį gyvenimą, kurį valdyčiau pati, o ne kitų nuotaikos ir pažiūros. Taip pat noriu būti drąsesnė ir išmokti gyvenime daryti dalykus, kuriuos aš tikrai noriu daryti, o ne kuriuos reikia daryti.

 144. Rita

  2018-06-01 at 23:27

  Mane labiausiai erzina pagyrunai ir kur dauk sneka.

 145. Proto architektas

  2018-06-07 at 06:22

  Nenaudosiu žodžio „nenorėčiau“. Būtų sunku dirbti psichologu, jeigu nepriimčiau klientų tokių, kokie jie yra, nepaisant to, kad jie nėra patogūs ir pan. Beje, dažnai nemėgstam tokių savybių kituose, kurias patys turime ar bijome turėti savyje. Kituose žmonėse man būna sunku priimti atsakomybės už savo gyvenimą nusimetimą… į pastarąjį iš tikrųjų daug kas įeina, daugiau nesugalvoju šiuo metu. Kokiu žmogumi norėčiau būti? Na, šiuo metu norėčiau būti dėmesingesniu. Visa kita yra procese, netikiu, kad vieną dieną galim tapti „idealiasiais aš“ ir po to jau nebedirbti su savimi. O procesas šiuo metu eina tinkama linkme!

 146. V.

  2018-06-15 at 07:18

  1. Nepatinka pazadukai, megejai pustis (kokie jie faini ir geriausi), besikeikiantys, verkslenantys, vartojantys alkoholi.
  2. Noriu but laiminga, linksma ir besidziaugianti gyveninu net jeigu tuo metu visiskas Ss… But charizmatiska asmenybe ir tai spinduliuot aplinkai ☺

 147. Tomas

  2018-06-15 at 08:57

  1. Labiausiai nemėgstu, kai žmonės nesilaiko žodžio, veluoja, lauzo pazadus, apgaudinėja, jiesko is kito naudos, nors patys is saves nepasiulo nieko,
  2. As jauciuosi, jog esu toks koks noriu buti. Tik nesusidurus su tam tikrais sunkumais, nezinosi koks gali buti nuosirdus, sekmingas, teisingas ir visaip kitaip laimingas 😉

 148. IrmaVo

  2018-06-15 at 10:43

  1. Nemėgstu žmonių kurie dėvi kaukes. Veidmainystė netoleruotina.
  Erzina viskuo nepatenkinti bumbekliai.
  Nepatinka pažadukai-trintukai.
  2. Siekiu tobulėti, nors rodos su kiekviena diena darausi vis panašesnė į tą kokia noriu būti. Šiandien aš kaifuoju nuo gyvenimo ir visai nesvarbu, kad ryte ☕ išsiliejo ant rūbų, bet automobiliu važiuojant per radiją išgirdau savo mėgstamą dainą – tiesiog garsiai dainavau. Nuostabus rytas 😉

 149. A.

  2018-06-18 at 09:51

  Nemėgstu žmonių, kurie laiko visus kitus kvailais, nors patys nelabai turi kuo pasigirti. Nemėgstu nenuoširdumo, nesugebėjimo prisiimti atsakomybės, vertybių neturinčių žmonių.Tų, kurie tik skundžiasi, maukia alų ir rūko užuot ieškoję teigiamos gyvenimo pusės.
  Noriu tobulėti, išmokti jaustis laiminga nepaisant sunkumų, kad galėčiau daugiau dėmesio skirti kitiems nei sau ir kasdienybėje visuomet vadovautis savo vertybėmis.

 150. A

  2018-07-24 at 08:22

  Negaliu pakęsti melo,žmonių,kurie nesilaiko žodžio,elgiasi chamiškai,turėdami savų problemų,jas sugeba užkrauti ir artimiems žmonėms. Nesulauksi jokio dėkingumo,pagarbos. Bendraujant tavęs nelabai girdi,nes rankoje telefonas.Sugeba tik girtis,žadėti.Žmogus suaugęs,o jokio supratimo apie pagarbą,padėką,supratimą jog esi svečias….
  Noriu kad,ramiau reaguočiau į tokius žmones,nes jų tokį elgesį pastoviai svarstau,analizuoju,o svarbiausia kaip jam apie tai pasakyti,ar nesakyti.

 151. Lin

  2018-08-13 at 16:29

  1.Nemegstu zmoniu, kurie jauciasi esa geresni uz kitus ir ta akivaizdziai demonstruoja, negerbia kitu ir privercia kitus jaustis menkais. Taip pat, intrigantu, zmoniu kurianciu problemas kur ju net nera.

  Mano svarbiausia gyvenimo taisykle yra- elkis su kitaips taip, kaip noretum, kad elgtusi su tavimi.

  2. Noriu nustoti lyginti save su kitaips ir pergyventi del aplinkiniu nuomones. O visu svarbiausia – gebeti valdyti savo emocijas.

 152. A

  2018-09-24 at 23:48

  Nemėgstu žmonių kurie žemina kitus,tauškia niekus užuot tylėję,yra nenuoširdūs ir melagiai.
  . Noriu tapti žmogumi, kuris žino, ko nori. Noriu būti žmogumi, kuris dorai siekia svajonių. Norėčiau būti žmogus, kuris supranta kitus. Norėčiau būti laimingas. Norėčiau turėti savo vertybių kodeksą ir jo ištikimai laikytis. Norėčiau daugiau daryti nei žadėti. Noriu išmokti išklausyti kitus žmones. Kol kas pavyksta tik plepėti… .Norėčiau pirmiau pagalvoti,paskui pasakyti . Norėčiau nepamiršti padėkoti žmonėms jei jie to nusipelnė.

 153. z

  2019-04-02 at 11:05

  1. Nepatinka žmonės, kurie naudojasi kitų silpnybėmis, kad juos pažemintų. Taip pat žmonės „buldozeriuojantys“ savo emocines problemas ant kitų.
  2. Norėčiau tapti žmogumi, kuris geba gydyti savo ir kitų sielos žaizdas.

 154. m

  2019-04-02 at 21:51

  1. Nemėgstu kai žmonės mato, kad kažkas su manimi negerai ir skleidžia apkalbas vietoj to, kad padėtu pasitaisyti.
  Jei su žmogumi kažkas negerai, mes turėtume jam apie tai pasakyti, kad žmogus patobulėtu. tai yra kelias į geresnį pasaulį.

  2. Norėčiau tapti žmogumi, kuris moka džiaugtis paprastais dalykais, ir visada galėtu ką nors patarti.

 155. R

  2019-04-05 at 15:49

  Nemėgstu žmonių, kurie galvoja viena, kalba kitą daro dar kitą, nenuoširdžių, bandančių įtikti, apkalbų.
  Noriu tapti žmogumi, kuris žino, ko nori. Noriu būti žmogumi, kuris dorai siekia svajonių. Norėčiau būti žmogus, kuris supranta kitus. Norėčiau būti laimingas. Norėčiau turėti savo vertybių kodekso. Noriu daugiau daryti nei gslvoti.

 156. M

  2019-04-12 at 22:28

  Teko sutikti ne viena kurie yra 100% klounai-veidmainiai. Nepatinka man jie.

  Patinka stiprus zmones, kurie ka pasake, ta padare! Ir tai nuostabu!

 157. Sandra

  2019-07-05 at 23:30

  Zmogus gali buti arogantiskas ir piktas, bet kovoti visa sirdimi uz tave.
  Zmogus gali buti labai pozityvus ir besisypsantis, bet linketi tau visko kas blogiausia…
  As tiesiog noreciau matyti kuo daugiau paprasto nuosirdaus geranoriskumo…

 158. Anonimis

  2019-07-20 at 07:56

  1. Nepatinka daug kalbantys, bet nieko nedarantys – ypač, jei tos kalbos sukasi tik apie tai, kaip viskas blogai šitoj Lietuvoj, žmonės bjaurūs ir pan. Taip pat, jei žada vis kažką padaryt, bet tai ir lieka pažadais. Nemėgstu tų, kurie viešai vaidina dvadingus šviesuolius, nors tokie realiai nėra.
  2. Noriu tapti žmogumi, kuris nebijo būti savimi ir gali įkvėpti žmones tam pačiam. Kuris bet kokioje situacijoje gali jaustis gerai ir nepamesti vidinės ramybės. Taip pat tokiu, kuris gali priimti aplinkinius su visais jų trūkumais ir privalumais.

 159. Edita

  2019-07-20 at 10:31

  1.Nepatinka žmonės, kurie nuolat skundžiasi, ir kaltina kitus, aplinka, dėl jų savijautos, ar dėl nenusisekusiu dalykų.
  2.Noriu būti tokiu žmogumi, kuris įkvepia kitus ir moka neapsikrauti kitų rūpesčiais, nepriimti jų siunčiamų destruktyviu energijų, mokėti jas transformuoti i energija ir nuveikti nuostabių dalykų, kurie padėtų kitiems ir visatai

 160. Anonimas

  2019-07-20 at 11:28

  1. Nemėgstu dviveidžių, savanaudžių, nepunktualių, surūgusių ir pesimistų, kurie džiaugiasi, kad kitiems kas nors nepasiseka, kai apie naują žmogų turi išankstinę neigiamą nuomonę, kurie jaučiasi svarbesni menkindami kitus, tuštukai, kurie viską vertina pinigais ar daiktais.
  2. Noriu dažniau įkvėpti kitus žmones, mažiau abejoti, dažniau pasielgti impulsyviai, pasiekti savo svajonių, dažniau pasimėgauti maloniomis smulkmenomis. Ir kaip bebūtų keista, labiau mylėti save.

 161. Laikina

  2019-07-20 at 14:11

  Nemegstu manipuliatoriu, savanaudziu, melagiu, materialistu, nepareigingu, nepunktualiu, tokiu, kurie deklaruoja vienokias vertybes, o elgiasi visai ne taip, kaip skelbiasi. Nemegstu pasiputusiu, savimylu, pesimistu, tu, kur kisa savo nuomone, kai jiekas ju nepraso.
  Noriu buti… Noriu islikti tokia, kokia esu. Rimtai. Sia akimirka esu taikoje su savimi, aplinka. Zinau kur ir ko einu.

 162. Anonimelis

  2019-07-20 at 14:36

  1. Nepatinka veidmainia, pavydus ir visuomet besiskundziantys gyvenimu ir bandantys kitiems sugadinti nuotaika ar net su blogais ketinimais, kad ir kitam nesisektu
  2. Noriu dar labiau atrasti save ir buti laiminga sunsnuke! Noriu uzkresti savo aplinka megautis kiekviena akimirka

 163. Mr X

  2019-07-20 at 17:11

  Nemegstu tu Zmoniu, kurie esa skustukai, nepatenkinti bumbekliai, gyvenima nemylintys padareliai su tusciomis, purvinomis galvutemis! Egoistai, savanaudziai. Laiko svaistytojai! Robotukai, kurie kopijuoja viska kas supa juos.Zalingu yprociu ir madu maniakai!

  Noriu tapti tokiu ZMOGUM, kuriuo visu pirma nesigaileciau, to ko nesu padares, sulaukes zilos senatves.Noriu tapti ikvepeju kietiems. Sekmes meno zinovo!

 164. Mauglis

  2019-07-20 at 19:59

  Nemėgstu kvailių. Mes neįvertiname jų griaunamosios galios. Kvailys nepriklauso nuo tautybės, lyties, išsilavinimo,religijos,amžiaus. Neįmanoma nuspėti jo mąstymo. Nėra jokios logikos. Esmė yra ta, kad jis kenkia žmogui, žmonių grupei, visuomenei, neturėdamas sau iš to jokios naudos. Kai kvailių yra daugiau, visuomenė tampa destruktyvi. Kai iškyla klausimas: ar jis durnas ? ar piktybinis? – tai greičiausiai kvailys. Vertinu gebejimą, neprarasti žmogiškumo ekstrinėse situacijos ir profesionalumą, kai akys žiba.

 165. Laura

  2019-07-21 at 11:41

  Kai keitiesi pats, norėtum, kad ir kiti pabandytų keistis: ne dėl manęs, ne dėl kitų, bet dėl savęs.
  Tai nėra toks žingsnis, kurio reiktų taip bijoti, nes viską atpirks žingsniai keitimosi ir tobulėjimo link ❤
  Visada sakiau ir sakysiu, kad noriu būti geresnė versija savęs pačios, tad to ir siekiu: kasdien tobulėti, treniruoti ne tik kūną, bet ir protą ir mėgautis gyvenimu ❤

 166. Siandien as bevardis

  2019-07-21 at 11:51

  1. Aplinkiniuose noreciau matyti uzsidegima gyventi, kad nesiskustu kiekviena diena, kaip jam blogai, kaip jam skaudu, buti fainai, jeogu visi zmones butu patenkinti savo gyvenimu, kad ir koks jis bebutu, kad ir kokios kliutis jiem iskilusios. Labai noreciau, kad kiekvienas zmogus padetu vienas kitam ir butu taikai. Siekaiantys tiksluuu ir galintys ikvepti kitus. Buti laimes valgytojais
  2. Noriu tapti zmogumi, kuris nuolat zobetu laime, siektu savo tiksluuu ir nenustotu tai daryri, turetu klestincia imone, kuro ne tik duodu man naudos, bet ir visai zmonijai, beabejo padeti kitiems ir dalintia savo ziniomis

 167. JEEEEEEEEEE!!!!

  2019-07-21 at 21:14

  nemegstu kai meluoja,nesilaiko zodzio,nesaikingai vartoja alkoholi,neisklauso kitu,bumba ir bumba ir nk nedaro,negatyviu zmoniu.
  o as noreciau buti visada linksmas puikiai valdyti savo prota visada islikti salto proto kritinese situacijose buti ramus ismintingas ikvepentis,pozityvas ,super motyvatorius,zmogus super samone.jeeeeeeeeeee!!!!!!!

 168. 2019-07-21 at 22:32

  1. Erzina žmonės, kurie meluoja, vėluoja, giriasi, nesilaiko žodžio, surūgę bambekliai.
  2. Norėčiau tapti gerbiama, turinti didelę paklausą iš verslo pusės, didelės išminties, mokanti puikiai valdytis bet kokioje situacijoje, be didelių abejonių priimanti sprentimus, gyvenanti pagal savo vertybes, kad meilė gyvenimui trykštų per kraštus.

 169. ZS

  2019-07-23 at 01:08

  1.Nemegstu veidmainiu, arogantisku zmoniu, kurie negerbia kitu, smerkia kitus, saiposi, tyciojasi ir pan. Nemegstu tokiu kurie lipa kitiems per galvas, primetineja savo taisykles, megina parodyti „kas cia bosas“.
  Megstu ir gerbiu nuosirdzius ir atvirus zmones, kurie nesmerkia kitu, kuriems rupi ne tik jis/ji pats/i. Moka dalintis, pagelbeti ir patarti.
  2.Noriu ismokt gyventi kokybiskai, megautis gyvenimu bei tapti tokiu, kuris sugebetu ikvept kitus siekti panasiu tikslu.
  Noreciau ismokti aiskiai ir greitai issakyti mintis.

 170. Julius

  2019-08-04 at 17:45

  Kad taptum unikalus, turi siekti būti panašus į save patį. Į gyvenimą gimdamas atsinešiau ir nedidelį bagažą tai ir išmintį, protą, nuomonę… O, kad tapti dar stipresniu, drasesniu ir protingesniu Dievas man parodė, kas yra paranoja.

  • Julius

   2019-08-04 at 17:49

   Ir taip, tu neklysti, aš irgi esu tas vienas iš daugelio laimingų šunsnukių.

   • Clown

    2020-03-23 at 18:41

    Kas labiausiai nepatinka, ne butent viename žmoguje bet daugelyje tai kad jie nemoka tinkamai savęs įvertinti, neieško panašaus žmogaus į save, manau jei visi taip darytu kaip aš butu tikrai daug daugiau poru nei vienišu žmoniu, noriu pasakyti tai kad dauguma prasideda su betkuo ir ilgai neišbuve išsiskiria, tada abi pusės pradeda apšmeižynėti viena kita ir apibendrindami taria * Visi vyrai yra vienodi* ar *Visos moterys yra karvės*. Reikia atsakingai rinktis su kuo nori buti ir nebus tokiu nesantaiku tarp abieju lyčiu, manau meilė tai ryžto ir atsakomybės ženklas, dėl kito žmogaus tu gali pasiryžti daug ka, jis bus tau kaip valia kurios tu galbut seniau neturėjai, nes argi jums nesinori padaryti kažka gero del kitos pusės? Aišku kad norysi, bet ir nebūtina vien į ja susikoncentruot, svarbu daryti tai kas po to jus abu pavers nepriklausomais nuo pinigų, mes visi norim buti nepriklausomi nuo pinigu ir tai yra faktas, visi mėgstame skaniai pavalgyti, visi mėgstame bent kiek save palepinti. Išvada darau tokia kad ieškokite į save panašaus žmogaus ir jis bus jusu kelias į sėkme.

 171. DDD

  2020-04-14 at 13:42

  Nemėgstu, meluojančių, nepagarbiai besielgiančių, pavydžių žmonių.

  Norėtųsi tapti drąsi, „neskaitanti“ kitų žmonių minčių.

 172. Anonimas

  2020-12-02 at 17:28

  Labiausiai nemėgstu žmonių, kurie yra užsidarę savyje, niūrus, namisėdos, kurie dėl visko yra nepatenkinti. Dievinu žmones, kurie yra atsipalaidavę kiekvienoj gyvenimo situacijoj, kurie visą dieną šypsosi aplinkiniams, bei nemato problemų, o mato iššūkius.

 173. Ramune

  2020-12-10 at 23:12

  Žinau,kad kas nepatinka kitame žmoguje,mes patys tas savybes turime savyje.Man niekada nepatiko žmonės kurie nuolat bamba ir yra nepatenkinti viskuo.Kaip pradėjau analizuoti ir dirbti su savimi,supratau,kad tas savybes aš turiu pati.Todėl pradėjau kontroliuoti šį savo būdą ir keistis.Pradėjau sutiktus žmones vertinti visiškai kitai.Atradau daug daugiau meilė jiems,priimti tokius kokie esa.Negaliu rašyti apie neigiamas savybes,nes viską ką rašysiu apie kitą žmogų visada matysiu savo atvaizdą.Todė mėgaujuosi kiekvieno žmogaus draugijo,man nėra svarbu jo socialinis sluoksnis,užimamų pareigų.

 174. As

  2023-12-27 at 08:25

  Sveiki.man nepatinka aplamai kaip žmonės šiuo metu gyvena nes visur tas pats Instagram, Facebook ir daug visokių nesąmonių.visi daro tą patį apsoliuciai vienodai ir tas gyvenimas atrodo kad nori kažką parodyti iš nieko.cia galima pateikti daug pavyzdžių vienas iš:visi per šventes Kalėdas ir naujuosius darosi asmenukes fotografuojasi ir deda į viešąją erdvę tai yra taip nuobodu ir nieko naujo nes tas vyksta jau visą gyvenimą ir aš čia matau nuobodybe ir žmonių tupuma kam įdomu kai tu stovi prie eglutės??????? į ką man žiūrėti??????ir čia tik vienas pvz.zmones yra pasidarė kaip robotai……. nekenčiu

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt