Susisiekite su mumis

5 priežastys, kodėl pasaulis susikniso ir…

85
Komentarai

Perspėju, mano žodžiai gali įžeisti, todėl jautruoliams siūlau likti komforto zonoje, o tiems, kas nenori mąstyti šabloniškai, pasakysiu: „Šis straipsnis yra geriausias dalykas, kuris galėjo tau atsitikti!“

Vyras su kostiumu galvoja APIE priežastis, kodėl pasaulis susikniso

O taip, aš nesu įmonė ar korporacija, kuri ieško naudos. Nestosiu į Seimą, kaip Tapinas (vis dar yra naivuolių, manančių, kad Tapinas niekada nekandidatuos). Aš turiu kitokią misiją. Neraginsiu tavęs priimti mano filosofijos arba tikėjimo, atvirkščiai išlaisvinsiu tave iš standartinio mąstymo, kuriame tave skandina šiuolaikinė žiniasklaida!

Ar nori viso to?

Tuomet pradėkime nuo pirmos priežasties, kuri gadina ne tik medų, bet ir pipirus su druska.

Priežastys, kodėl pasaulis susikniso…

1. MILŽINIŠKOS vaistų kainos.

Kartą verslininkai peržengė ribą ir nusprendė kalti pinigus gamindami vaistus. Seniau tie patys verslininkai stūmė baltą sniegą (kokainą). O dabar to nereikia daryti, nes iš vaistų gali užsidirbti daugiau.

Rimti vyrukai

🕵– Rimtai, kam stumti koksą, kai iš vaistų galima uždirbti daugiau???

Ech…

(Eskobaro dvasia vis dar valdo medicinos kompanijas.)

Deja, daug kas man paprieštaraus. Nes a) neturi senelių, b) niekada neturėjo rimtų sveikatos problemų. Tačiau tiesa ta, kad vaistų kainos kyla greičiau nei dujų kainos. Nes vaistai gaminami ne tam, kad Lietuvos piliečiai gyventų ilgiau, VAISTAI KURIAMI, KAD PRATURTINTŲ GAMINTOJUS!

Alex Monaco citata apie vaistų pramonę

– Alex, tu debilas, kainos tokios didelės, nes… Nu, nes daug darbo… Mes VARGŠELIAI, MUMS NĖRA UŽ KĄ VALGYTI, – skųsis vaistų magnatas. Bet aš nesu vienas… Inmaculada Hernandez (Skaggs farmacijos mokyklos ir Kalifornijos universiteto farmacijos mokslų docentas bei pagrindinis tyrimo autorius) įrodė, kad didelės vaistų kainos nėra susijusios su mokslinių tyrimų ir plėtros išlaidomis.

Ir tai dar ne viskas. Tyrimų metu paaiškėjo, kad nebuvo rastas ryšys tarp terapinės vertės ir kainos. Matyt su vaistininkais dirba tokio tipo vyrukai:

Vyrukas iš vaistų pramonės

Kitais žodžiais, medicinos pramonė susitepusi savo rankas kraujyje ne ką mažiau nei ginklų prekeiviai. Tai nėra mano mintis, todėl patraukite nuo manęs savo lipnius pirštus, brangieji troliai.

Ir kol youtuberiai kuria filmukus apie tai, kaip blogai elgiasi plėšikai iš tokių kompanijų, kaip CBet ir TopSport, medicinos kompanijų verslininkai žudo senukus… Nes asmenys, nesugebantys susimokėti už vaistus, atsiduria lavoninėse.

Esu įsitikinęs, kad gausiu daug kritikos. Nes mat vaistus pagaminti laaaabai sunku… Kodėl tuomet vitaminai kainuoja net 7 Eur? Kaip jūs manote, kokia yra vitaminų savikaina? Ar tikrai verta mokėti 7 Eur už pakuotę vitaminų? Ar žinote, kad ne visi tėvai išgali vaikams nupirkti vitaminų????????

– Taip taip, bet vaistai kainuoja daug, nes pinigus suvalgo reklama! – skųsis verslininkai. O Coca-Cola neleidžia pinigų reklamoms? Jeigu reklama kainuotų daug, Coca-Cola buteliuko kaina būtų kaip Monake – 6-8 Eur! Sakote, reklamos užkelia kainą?

O gal vaistai kainuoja daug dėl to, kad juos reikia gabenti iš tolį? Na taip, jeigu jie gabenti iš Medelino, kur gyveno Eskobaras, tuomet viskas aišku…

Ech… Teigiama, kad kai kuriems vaistams reikia 25 metų, kad juos galima būtų pardavinėti. Iš paskutinių vakcinų matoma, kad nereikia tiek metų, tačiau vaistų kaina yra nenormali.

Už visa tai turėtų atsakyti ir Lietuvos Vyriausybė, ir pasaulio organizacijos. Vyriausybė PRIVALO padengti visas pensininkų išlaidas. Taip, kalbu apie visas medicinos išlaidas! Nes jeigu už vaistus reikia mokėti, tuomet kokioje valstybėje ir kokiame pasaulyje mes gyvename?

– Bet, Alex, jeigu verslininkai nenorėtų uždirbti, vaistinėse nebūtų gerų vaistų! – pasakysi. Tuomet atsakyk, kodėl buvo sukurtas penicilinas? Ar tikrai penicilino sukūrimą motyvavo pinigai?

Tad, kol troliai ieško manyje minusų, vaistų kainos kyla į viršų. Ir kai šie troliai pasens, jiems irgi teks mokėti už vaistus. Tuomet pažiūrėsime, kaip barzdoti troliai dainuos. Ir pabaigai keletas skaičių:

a) kai „Turing Pharmaceuticals“ kompanija nusipirko teises į vaistą pavadinimu „Daraprim“, padidino jo kainą nuo 13,50 USD už tabletę iki 750 USD už tabletę.

b) „EpiPens“ (naudojamo galimai mirtinoms alerginėms reakcijoms gydyti) vaisto kaina už dvi pakuotes per 3 metus išaugo nuo 265 USD iki daugiau nei 600 USD. Sušikti verslininkai.

Vis dar nestebina kainų šuoliai?

Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl pasaulis susikniso, pereikime prie kitos.

2. Žmonės mano, kad pasiekę tikslų, pagaliau taps laimingi.  

Kažkada maniau, kad sukūręs verslą ir suradęs merginą tapsiu laimingas. Špygą taukuotą. Nors 2014 metais jau dirbau su klientais iš JAV ir Monako, vis dar jaučiausi prastai. Man trūko ne tų tikslų, kurių siekia daugybė žmonių, o dėkingumo ir atjautos. Man trūko žinių apie tai, kas iš tiesų yra laimė. Nežinojau, kaip patirti laimę čia ir dabar.

Tai ne viskas. Aš nežinojau, kad laimė skirta pavišutiniškiems žmonėms.

Ir nežinojau, kad laimė gali būti protingų veiksmų pasekmė, o ne pagrindinis tikslas.

Bet man pavyko surasti atsakymą.

Šiandien siekiu tikslų ne tam, kad tapčiau laimingas… Siekiu tikslų, nes jau esu laimingas. Tai skirtingi dalykai. Kai tu sieki tikslų jausdamas pilnatvę, tuomet viskas gaunasi. Bet kai darai viską tik tam, kad patirtum laimę, tuomet elgiesi kaip susireikšminęs žmogus. Nes jeigu tu darai kažką tik tam, kad patirtum malonumą, tuomet tu įsitempi… Nes juk darai ne iš malonumo, o dėl malonumo…

Žinau, kad supratai mane, bet kitiems neišeina.. Nes jie nemoka skaityti tarp eilučių. Jeigu supratai mane, parašyk komentaruose: „Pritariu, tikslų reikia siekti ne tam, kad taptum laimingas, o todėl, kad jau mėgaujiesi laime.“  

– Bet, Alex, tavo straipsniai nėra išsamūs! Kodėl neparašei apie tai daugiau? – paklaus skaitytojas, nežinantis, kad šį konceptą jau aprašiau savo straipsniuose. Siūlau pasiskaityti, ir patikėk manimi, svetainėje www.monaco.lt rasi laaaabai daug turinio, kurio tikrai nerasi niekur kitur! Plius, rašau 6 kalbomis, čia www.alexmonaco.net.

3. 13 tūkst. atominių bombų negana! (Gretos Thunberg fenomenas)

JAV, Rusija ir kitos šalys pagamino daugiau nei 13 tūkst. atominių bombų (šaltinis).

13 tūkst. atominių bombų negana

Bet jiems negana. Gamina daugiau. Ir, atrodo, nieko čia baisaus, tačiau tu nežinai, kiek kariuomenės daro klaidų.

Ar žinojai, kad 1961 metais amerikiečiai numetė bombas Amerikoje? Tai nėra pasakėlė.

Goldsboro B-52 incidento metu JAV numetė dvi po 3 megatonas sveriančias atomines bombas savo Šiaurės Karolinos valstijoje. Kiekviena turėjo 250 Hirosimų galią. Išslaptinti 2013 metų duomenys parodė, kad viena iš jų po smūgio vos nesusprogo. Laimei, jos nebuvo tinkamai paruoštos ir joms nepavyko užsidegti. Sveikinu visus su sėkme!

Gerai būtų, jeigu klaidos vyktų kartą per 50 metų, tačiau jos vyksta nuolat! Kas dešimtmetį! Ir kuo daugiau pagaminama raketų, tuo dažniau įvyksta klaidų! Čia net nereikia rodyti formulių!

Cituoju: 2022 m. kovą Indija netyčia paleido raketą į Pakistano miestą Mian Channu. Indija dėl nelaimingo atsitikimo kaltino techninį gedimą, įvykusį dėl „įprastinės priežiūros“. 

Įsiklausyk, 2022 metais jie NETYČIA paleido raketą! Tu vis dar pasitiki kvailiais, kurie dėvi uniformas?

Apie daugiau klaidų rašoma čia.

Plius, kol kalbėjomės, įvyko dar vienas kuriozas! 2023 m. sausio 28 d. idiotų šutvė pametė radioaktyvią kapsulę! Manoma, kad kapsulė iškrito iš sunkvežimio, kai buvo vežama į saugojimo vietą! Sunku patikėti visu šiuo absurdu, tačiau apie tai rašoma čia.

Mes kalbame apie pochuizmą, kuris supa mus kiekviename žingsnyje. Ir blogybė ta, kad mums sunku tą pakeisti dėl to, kad yra idiotų, kurie vadina visa tai konspiracijomis. O juk straipsnyje, kuriuo ką tik pasidalinau, kalbama ne tik apie raketas. Ten minimas globalus atšilimas. Tačiau daug kas verkia: „Atšilimo nėra. Tai sugalvota!!!“

Tegul tai sugalvota, tačiau tai nereiškia, kad reikia žudyti planetą! GIRDITE MANE, AR NE? NESVARBU, AR YRA ATŠILIMAS, AR NE, MES BET KURIUO ATVEJU TURIME IMTIS VEIKSMŲ, KAD TO NEĮVYKTŲ!

Ir, atrodo, visa tai suvokia, bet mažai kam rūpi ir baisiausia, kad tiems, kam nerūpi, kiša kojas tiems, kam rūpi. Kalbu apie Gretos Thunberg fenomeną. Mažai kas suvokia, kad tie, kas kovoja prieš Gretą Thunberg, atstovauja tą barikados pusę, kurioje stovi atominių ginklų gamintojai.

Tu jau pastebėjai, kiek daug žmonių nekenčia Gretos Thunberg. Tarp Gretos heiterių rasi įžymųjį psichiatrą Jordaną Petersoną (kuriam seniai pačiam reikia psichiatro). Jeigu Greta būtų jo dukra, jis tikrai palaikytų ją, bet ji nėra jo dukra, todėl jis peikia ją…

Bet planeta nėra užteršta, su planeta viskas ok ir Greta be reikalo stengiasi! – pradės verkti Jordanas Petersonas. Turiu jam atsakymą. Petersonai, net jeigu užterštumas yra 000,01 proc., tai nesuteikia žmonėms teisės ją teršti!

Įdomu tai, kad dvikojams pinigų maišams patogu, kad Greta yra smerkiama. Tai suteikia jiems galimybę toliau uždirbti žudant Žemę!

O gal GRETA yra mamos produktas! Greta yra auka! Ji daro tai, ką sako jos mama!!!! – pritars Putinas. Putinas yra pasakęs: „Greta nepakankamai supranta sudėtingų pasaulinių problemų, kaip šios. Be to, visada gaila, kai žmonės naudojasi vaikais ir paaugliais savo interesams.“

O tu, Putinai, nenaudoji vaikų savo naudai? Tu pasiuntei juos į karą!

O tu, Jordanai… Tu išpopuliarėjai kritikuodamas vaikus ir subūręs ratą studentų, kurie tave išpopuliarino. Sakai, nesinaudoji studentais? Mhm… kvepia dvigubais standartais…

O dėl Gretos mamos… Pasiklausus Gretos kritikų, atrodo, kad kiti vaikai nesielgia, kaip nori mamos! Pasirodo, kad tik Greta klausosi mamytės… Oj, kaip blogai klausytis mamos…

Pasirodo mamos negali rodyti vaikams pavyzdžio! Kažkas piktinasi, kad tėvas „panaudojo“ Gretą savo naudai ir pasiėmes ją iš mokyklose vežiuoja po įvairius renginius. Ogo, pasirodo mokymasis mokykloje yra svarbiau nei rūpinimasis planeta! Ogogo, tie, kas nekenčia edukacijos, skatina vaikus mokytis mokykloje!!!

Tai ne viskas… Dar Petersonas susirūpinęs dėl to, kad Greta jaučia stresą… Ironiška, kaip psichiatras Jordanas Petersonas viename video moko, kad žmogui reikalingas stresas (kad taptų stipresnis), tačiau kitam video verkia, kad Greta patiria streso… Kažkas nesutampa… Ir vis dėlto, ar reikia streso, ar ne?

Plius, kitame video Petersonas teigia: „Tam, kad išgyventum šiuolaikinėje visuomenėje reikia būti monstru.“ Taigi, kaip ten su monstru, Jordanai? Tai sakai, tau galima būti monstru, o Gretai negalima? Ok, ponas diktatoriau!   

Taigi, ar verta žiūrėti į Gretos priešininkus rimtu žvilgsniu? Abejoju… Prisiminkime, kaip kartą Jordanas Petersonas parašė Twitteryje: „Soriukas. Negraži. Ir jokia autoritarinė tolerancija to nepakeis.“

Rimti vyrukai

Įdomu, ką Jordanas Petersonas kalbės apie savo žmoną, kai ji bus metuose – „Mano žmona sena ir negraži.“ Įsivaizduoju, kaip jis sureaguotų, jeigu kažkas ateityje parašytų: „Atsiprašau Petersonai, bet tavo žmona nėra graži. Ir jokia autoritarinė tolerancija to nepakeis.“

Seniau aš gerbiau Jordaną, bet po to, kai jis pradėjo loti ant moterų, ant dukrų ir aplamai ant žmonių, supratau, kad skandalai jam rūpi labiau nei blaivus protas.

Bet aš nesu vienas, manantis, kad tokie žmonės prarado sveiką protą.

Kažkas parašė @jordanbpeterson paskyroje komentarą: „Brolau, tu turi tokį kūną kaip Gumbis, po velnių, nusiramink.“

Šis komentatorius nusileido iki Jordano Petersono lygio. Mano nuomone, nereikia įžeidinėti žmonių dėl išvaizdos. Deja, Jordanui to nesuprasti… Jis nemoka įsprausti save į situaciją, kurioje jo artimi gautų panašią kritiką, kurią jis naudoja prieš kitus žmones. Ir, deja, daug kas to nesupranta, todėl pasaulis ritasi žemyn. 

Nes į kitus žmones žiūrime ne kaip į savo draugus… Mes elgiamės su žmonėmis pagal tai, ar mes juos pažįstame, ar ne. Bet tai yra veidmainiavimas!

Jeigu Jordanas Petersonas būtų mano draugas, aš vis tiek pasakyčiau jam tai, ką mąstau.

Žinau, mane užpuls troliai, kurie bandys įrodyti, kad Greta nėra tobula, o „plus size“ modeliai iš tiesų atrodo baisiai. Jie įrodinės, kad Greta Thunberg netinka savo vaidmeniui. Sakote, Greta netinkama, kad atstovautų vertybes? O kaip turi atrodyti žmogus, kuriam tinka kovoti už ekologišką pasaulį? Panaudokite „Midjourney“. Sugeneruokite su AI, mieli ponai apsišaukėliai.

Mano nuomone, nėra svarbu, kiek žmogui metų, ir nesvarbu, kas jam daro įtaką, svarbiausia, kad būtų KUO DAŽNIAU KALBAMA APIE ŽEMĖS IŠSAUGOJIMĄ! Ir geriau jau atsirastų daugiau Gretų nei heiterių.

Kartoju: NESVARBU, AR YRA ATŠILIMAS,  AR NE, MES BET KURIUO ATVEJU TURIME IMTIS VEIKSMŲ!

4. Žmonės nemoka siekti savo tikslų.

Šiuolaikinė visuomenė teigia, neva svarbiausia yra suprasti, ko nori. Bet kas iš to noro, kai tu nežinai, kaip to tikslo pasiekti?

Duokite man per galvą, tačiau manau, kad švietimo sistema yra žlugusi.

Ne šiaip žlugusi, o žudanti potencialą.

Mokyklose nėra mokoma, kaip siekti tikslų. 

Bet jeigu tu nemoki siekti tikslo, kaip tu gali išmokti pamokas? Kaip tu gali gauti gerą pažymį mokykloje, jeigu mokytojai nemoko siekti tikslų?

Ir visi tai supranta, tačiau nėra pamokos, kurioje būtų mokoma siekti tikslų… Nėra mokoma, kaip vyksta tikslo siekimo procesas… Juk galėtų apie tai paaiškinti bent jau 9 klasėje?

Deja, (…).

– Bet tai nesvarbu, žymiai svarbiau suprasti, ko tu nori, – paskelbs mokytojos… Kažkada norėjau surasti save… Ir suradau… Norėjau tapti kuo sėkmingesniu atlikėju. Tai buvo mano svajonė. Grojau, kūriau muziką naktimis, bet buvau nežinomas. Ir nors mane grojo radijas ir nors buvau LNK, manęs vis dar nežinojo. Nes pats NEŽINOJAU, KAIP PASIEKTI SVAJONIŲ. Taigi, kas iš to, kad žinai, ko nori, jeigu nežinai, kaip to pasiekti?

O po to supratau, ko man reikėtų siekti. Supratau, kad mėgstu siekti tikslų. Tai yra man pradėjo patikti ne pats tikslas, o procesai, kurių dėka galiu pasiekti tikslų.

Tai žymiai svarbiau.

Dabar neieškau savo tikslų. Ir dabar nebijau prarasti savo pomėgį, nes mano pomėgis jau yra tobulas. Nesusireikšminu dirbdamas prie tikslų. Išvis nesusireikšminu. Todėl man netenka liūdėti dėl to, kad nepasiekiau tikslo. Tačiau dievinu planuoti ir vykdyti savo planus. Planų vykdymas yra mano aistra. Ir kuo greičiau pasiekiu tikslą, tuo labiau žaviuosi savimi.

Žinau, kad ne visi suprato, bet 5 proc. skaitytojų paspaus man ranką, kai sutiks gyvai. O dabar pereikime prie 5 priežasties, kodėl pasaulis susikniso.

5. Žmonės siekia tikslų, kuriuos jiems pakišo nelaiminga visuomenė.

– Taip taip, žmonės siekia klaidingų dalykų! Bet aš turiu savo tikslą, groju smuiku, – pasakys Jonas is Nešvilio, manydamas, kad jo tikslai yra cool, kas yra iliuzija. O taip, Jonai, pažiūrėk į veidrodį ir atsakyk, ko tu sieki? Iš kur tu sužinojai apie savo tikslus? Sakai, nori tapti muzikantu? Ar šis tikslas nėra pakištas? Nori išmokti groti smuiku, tuo mediniu gabalu? NESAKAU, KAD SMUIKUS REIKIA SUDEGINTI, TIK SAKAU, KAD YRA SVARBESNIŲ DALYKŲ NEI SMUIKAI!!!

O gal pasakysi, kad esi šaunuolis, nes nori pagelbėti keliems draugams ir savo vaikams? Suprask, padėti savo vaikams ir draugams yra mažiausia, ką gali padaryti! Suprantu, tau atrodo, kad to užtenka, tačiau esmė slypi kur kas giliau…

O taip, yra daugybė išmintingų ir prasmingų tikslų, tik problema yra ta, kad kol kas nežinai apie juos…

Tu NETURI PRASMINGŲ TIKSLŲ SĄRAŠO.

– Ok, bet kodėl nėra informacijos apie tai? – kažkas paklaus.

Kažkas apkaltintų illuminatus. Bet netikiu konspiracijomis. Manau, kad žmonija dar neevoliucionavo. Bet tu turi mane. Su manimi tu peržengsi laiką ir sužinosi tikslus, apie kuriuos žmonija pradės kalbėti tik po daugybės metų.

O taip, aš žinau, ko tiksliai tau reikėtų siekti. Ar nori to? Tuomet parašyk komentaruose: „Noriu tikslų sąrašo! Parašyk apie tai kitame straipsnyje!“

O taip, nesakysiu tau savo tikslų, jeigu nenori, todėl parašyk, jeigu nori juos sužinoti!

Bet žinok, tikslai, kuriuos pasiūlysiu, bus tokie tobuli, kad sužinojus apie juos, tu niekada jų neatsisakysi. Tu pasakosi apie juos savo vaikams ir būsi dėkingas man visą gyvenimą!

Skaitykite straipsnį anglų kalba ir lenkų kalba.

85 Komentarai

 1. Sandra

  2023-01-30 at 21:42

  Noriu tikslų sąrašo 🙂

  • Alex Monaco.lt

   2023-01-30 at 21:55

   Gausi!

 2. Inga

  2023-01-30 at 21:42

  Labas Alex, puikiai parasei, tik nelabai suprantu paskutinio punkto. Kodel ir Tu nori pakisti kam nors tuos tikslus. Bet ir idomu suzinoti. Tai atsiusk, prasau.

  • Alex Monaco.lt

   2023-01-30 at 21:56

   Pasirinksi TU.

 3. Laimius

  2023-01-30 at 21:46

  Noriu tikslų sąrašo! Parašyk apie tai kitame straipsnyje!

  • Alex Monaco.lt

   2023-01-30 at 21:55

   Ok!

 4. Rima

  2023-01-30 at 21:59

  Noriu tikslų sąrašo! Parašyk apie tai kitame straipsnyje!

 5. Valerijanas

  2023-01-30 at 22:05

  Hmm…O ka, jei esi nelaimingas tai nereikia sekti tikslu?

 6. Valerijanas

  2023-01-30 at 22:07

  Ok, ikalbejai, atsiusk tikslu sarasa. 😊

 7. Asta

  2023-01-30 at 22:10

  Noriu tikslų sąrašo! Parašyk apie tai kitame straipsnyje

 8. Darina

  2023-01-30 at 22:17

  Labas 🙂 o taip, pritariu, tikslų reikia siekti ne tam kad taptum laimingu žmogumi, bet kad jau dabar mėgaujiesi laime… o jeigu taip yra tuomet tikslai labai lengvai, tiesiog savaime pasiekiami… 😉 Ačiū už straipsnį ir sėkmės 🙂

 9. Deimantė

  2023-01-30 at 22:18

  Noriu tikslų sąrašo! Parašyk apie tai kitame straipsnyje. Ačiū už šita straispsni 😊😍

 10. Neringa

  2023-01-30 at 22:21

  Norėčiau ir aš gauti tikslus 😁

 11. Andrius

  2023-01-30 at 22:27

  Įdomu, 😀. Noriu tikslų sąrašo.

 12. Joginta

  2023-01-30 at 22:33

  noriu sarašo Alex!

 13. Aurimas

  2023-01-30 at 22:35

  Noriu tikslų sąrašo. Idomu ar jie sutaps su maniškiais. 🙂

 14. Ramunė

  2023-01-30 at 22:37

  Įdomu laukiu tęsinio…

 15. Aurelija

  2023-01-30 at 22:44

  Ačiū! Įstabios mintys! Noriu gauti tikslų sąrašą!

 16. Vilma

  2023-01-30 at 22:44

  Pritariu

 17. Vilma

  2023-01-30 at 22:45

  Noriu tikslų sąrašo!

 18. Vaidas

  2023-01-30 at 22:47

  Noriu tikslų sąrašo.

 19. Gintare

  2023-01-30 at 22:48

  Noriu tikslu sąrašo!

 20. Rūta

  2023-01-30 at 22:53

  Noriu tikslų sąrašo 💥

 21. Dalia

  2023-01-30 at 22:58

  Įdomu. Noreciau ir aš gauti sąrašą.

 22. Virginija

  2023-01-30 at 23:01

  Alex! Jus tikrai kietas zmogus…! Noriu tikslu sąraso!

 23. Ieva

  2023-01-30 at 23:03

  Noriu tikslų sąrašo! Parašyk apie tai kitame straipsnyje!

 24. Virginija

  2023-01-30 at 23:05

  Alex! Visada zavi jusu issakytos mintys…labai noriu tikslu saraso!

 25. Jonas

  2023-01-30 at 23:06

  Noriu tikslų sąrašo

 26. Raimonda

  2023-01-30 at 23:15

  Parašyk apie tai kitame straipsnyje 😉

 27. Inga

  2023-01-30 at 23:34

  Alex,puikus straipsnis! Labai įdomu Tavo tikslų sąrašą pamatyti, būtų SUPER! Supratau,kad tikslų reikia siekti ne DĖL malonumo,o SU malonumu. AČIŪ!

 28. Rasa

  2023-01-31 at 00:14

  Noriu tikslų sąrašo. Parašyk apie tai kitame straipsnyje 👍

 29. Dainius

  2023-01-31 at 00:34

  Pritariu Tau pilnai. Zmones nelinke priimti kitaip mastanciu zmoniu, kurie kelia klausimus kodel taip yra, kokios priezastys, kas yra giliau paslepta.

 30. Renata

  2023-01-31 at 00:41

  O taip, labai noriu tikslų sąrašo. Velniškai įdomu 🙂

 31. Rasa

  2023-01-31 at 01:25

  Labai noriu tikslu saraso😊

 32. Daiva

  2023-01-31 at 01:45

  Labai noriu tikslų sąrašo

 33. Paulius

  2023-01-31 at 02:40

  Noriu tikslų sąrašo

 34. Ona

  2023-01-31 at 05:27

  Ačiū už gerą straipsnį.
  Tikrai taip.
  tikslų reikia siekti ne dėl
  malonumo,bet su malonumu…
  Noriu tikslų sarašo
  sekančiame straipsnyje.

 35. Danguolė

  2023-01-31 at 07:13

  Noriu tikslų sąrašo.

 36. Tomas

  2023-01-31 at 07:33

  Labas, noriu tikslu sarašo. Ačiū

 37. Birutė

  2023-01-31 at 07:34

  noriu tikslų

 38. Rima

  2023-01-31 at 07:35

  Noriu tikslų sąrašo.

 39. Remigijus

  2023-01-31 at 07:53

  Noriu tikslu saeašo.

 40. Rasa

  2023-01-31 at 07:59

  Aha, noriu tikslų sąrašo. pasakyk, Aleksai, ką turiu daryti, nes kitaip jau prapultis.

 41. Halina

  2023-01-31 at 08:07

  „Pritariu, tikslų reikia siekti ne tam,kad taptum laimingas,o todėl,kad jau miegaujiesi laime.
  Noriu tikslų sąrašo.
  Ačiū ❤️

 42. Ala

  2023-01-31 at 08:08

  „Noriu tikslų sąrašo! Parašyk apie tai kitame straipsnyje!“

 43. Vida

  2023-01-31 at 08:33

  Alex,kaip visada STIPRU….Paskutinė skiltis suintrigavo…Gal ir nepatikėsi – esu laiminga.Na o sąrašą mielai paskaitysiu.

 44. Laimutė

  2023-01-31 at 08:41

  Puikus straipsnis, kaip visada Alex… ir lauksiu tęsinio 🙏

 45. Laura

  2023-01-31 at 09:20

  Ačiū, už tokį straipsnį, ir tikrai penktas punktas kaip pirštu į akį. 18 metų pragyvenau Tauragėje, praktiškai nieko nemačiau, galima sakyti neturėjau svajonių ar tikslų, nes mano akiratis buvo labai siauras, tėvai siaurų pažiūrų, aš nei plaukti mokėjau, nei žinojau Queen, pirmą kartą išgirdau apie Amy Winehouse jau gal būdama 24 m. Tik studijuodama ekonomika sužinojau terminą dukterinė įmonė, ir išgirdusi žodį – turiningas – labai juo žavėjausi, nes pusę gyvenimo net nežinojau 😉 Net baisu kaip siaurai gyvenau 😉 Ir kokie galėjo būti mano tikslai??? O dabar su vaikais būdama prie jūros – sūnus sako, norėčiau būti gelbėtojas, o aš net plaukti nemokėjau pusę gyvenimo – nes tėvai nemėgo maudytis 😉 Gelbėtojus pažinojau tik iš serialo 😉 Taigi, tikrai norėčiau gauti prasmingų tikslų sąrašą 😉

 46. Danguolė

  2023-01-31 at 09:55

  Noriu tikslų sąrašo, atsiųsk kitame straipsnyje

 47. Nijolė

  2023-01-31 at 10:01

  Nesutinku, kad mokykla nemoko siekti tikslų. Kodėl ji privalo to mokyti, o kur tėvų vaidmuo, kažkodėl tik mokykla visuose aspektuose kalta. Aš nenoriu gauti tikslų sąrašo, nes kaip gali kitas žmogus žinoti, ko aš siekiu ir noriu įgyvendinti.

 48. Dainius

  2023-01-31 at 10:21

  Noriu tikslu sarašo

 49. Asta

  2023-01-31 at 10:33

  Ačiū už tiesą, Aleksai. Pritariu, tikslų reikia siekti ne tam, kad taptum laimingas, o todėl, kad jau mėgaujiesi laime. Noriu tikslų sąrašo.

 50. Rima

  2023-01-31 at 10:36

  Įdomu, noriu

 51. Danutė

  2023-01-31 at 11:03

  Super Alex laukiu tęsinio sąrašo

 52. Valerija

  2023-01-31 at 11:45

  Labai įdomu,noriu tikslų sąrašo.

 53. Virginija

  2023-01-31 at 12:12

  Ačiū, geras straipsnis, noriu

 54. Andrius

  2023-01-31 at 12:15

  Noriu tikslų sąrašo! Parašyk apie tai kitame straipsnyje!

 55. Dovilė

  2023-01-31 at 13:48

  Noriu tikslų sąrašo!

 56. Giedrė

  2023-01-31 at 14:08

  Žiauri TIESA…

 57. Gintarė

  2023-01-31 at 14:48

  Noriu tikslų sąrašo

 58. Laurynas

  2023-01-31 at 15:31

  Noriu tikslų sąrašo

 59. Laura

  2023-01-31 at 23:19

  Taip, J. Petersonas dažnai demonstruoja savo mizoginistines tendencijas. Gerai, kad yra profesorius, kuris labiau užjaučia moteris ir tuo pačiu visus žmones:
  https://www.youtube.com/watch?v=7nIId0bFSoo
  https://www.youtube.com/watch?v=oacE4IgaQ74&t=828s

 60. Zita

  2023-02-01 at 08:27

  Noriu tikslų sąrašo

 61. Edita

  2023-02-01 at 10:51

  Noriu tikslų sąrašo. Tikslai yra pagal vertybes. O visuomenės vertybės šiais laikais yra labai iškrypusios. Ir iškrypusios ne šiaip sau – dėl panašių interesų turėtojų, tokių kaip tie farmacininkai.

 62. Gerda

  2023-02-01 at 11:12

  Pritariu.
  Laukiu tikslų sąrašo🙃

 63. Angele

  2023-02-01 at 11:45

  Noriu.

 64. Irena

  2023-02-01 at 12:35

  Noriu tikslų sąrašo.

 65. Nerijus

  2023-02-01 at 12:50

  Laukiu sąrašo!!!

 66. Birutė

  2023-02-01 at 22:48

  Noriu sąrašo!

 67. Modestas

  2023-02-01 at 23:28

  Noriu tikslų sąrašo 🙂

 68. Dalia

  2023-02-02 at 01:18

  Noriu tikslų sąrašo!Dėkoju.

 69. Rolandas

  2023-02-02 at 03:39

  Noriu tikslų sąrašo. Parašyk apie tai kitame straipsnyje.

 70. Virga

  2023-02-03 at 10:18

  Noriu tikslų sąrašo! Parašyk apie tai kitame straipsnyje!!

 71. Edita

  2023-02-04 at 11:54

  Alex, parašyk kitame straipsnyje tikslų sąrašą – bus verta paskaityti

 72. Justina

  2023-02-04 at 18:22

  Noriu tikslų sąrašo!!!
  Labai smalsu kokie jie yra…

 73. Audronė

  2023-02-05 at 05:42

  Noriu tikslų sąrašo! Labai lauksiu😊

 74. Rimvydas

  2023-02-06 at 13:46

  Ačiū Alexsai.Kaip visada neblogas straipsnis {nereikia per daug girti kad „neišpuiktum“}Visi nori kad nurodytum tikslus bet juk juos reikia pačiam susirasti .Pats svarbiausias tikslas – eiti tuo keliu link pasiringto tikslo

 75. Neila

  2023-02-10 at 08:24

  Noriu tikslų sąrašo!!!

 76. Solveiga

  2023-02-10 at 17:17

  Noriu ir aš 🙂

 77. Neringa

  2023-02-13 at 14:32

  Laukiu ir aš to stebuklingo tikslų sąrašo! 🙂

 78. Giedrė

  2023-02-17 at 01:14

  Pritariu, tikslų reikia siekti ne tam, kad taptum laimingas, o todėl, kad jau mėgaujiesi laime.“

 79. Tomas

  2023-02-20 at 07:58

  Noriu tikslų sąrašo

 80. Mantas

  2023-03-03 at 11:43

  Noriu draugiško aplinkai namo. Kad žiemą nebūtu šaltą, vasara nebūtu karšta, naudoti gamtinius resursus ir kiek galima didesnis žemės sklypas, kad būtų galima savo maisto užsiauginti.

 81. Sandra

  2023-03-31 at 13:45

  Puikus straipsnis Alex! Kaip man patinka tavo rašymo stilius, liux! 🙌🏻

 82. Jolanta

  2023-08-28 at 15:56

  Straipsnis įdomus. Ačiū,
  Patinka, kad įdėjai aktualias nuorodas, matosi, kad žinai ką reikia daryti 🙂
  Tik nelabai suprantu žmonių, kurie prašo tikslų sąrašo. Ar jie savo tikslų nežino, ar abejoja savo pasirinkimu. Hmmm… palauksime sąrašo.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt