Susisiekite su mumis

Kodėl Facebook pašalino mano paskyrą. Kas kaltas?

124
Komentarai

(Šis straipsnis yra apie pinigus, žavius šeimos santykius ir…)

Prieš gerus du metus gavau laišką. Laiško autorė teigė, kad esu panašus į kažkokį Grant Cardone. Kas tai per bičas pagalvojau aš ir įrašiau Google paieškoje Grant Cardone… Išmetė nuotraukas. Pirmas įspūdis: gerai besirengiantis vyras… Suradęs straipsnį, pamačiau komentarą: Van GeOrge: Cardonas? Jis šika knygomis! Jau penkias pavarė, sumautas pardavimų guru!

Kažkas jį vadina pasipūtėliu + egocentriku… Kažkas vadina pardavimo guru Nr. 1, kuriam reikia tik pinigų… O aš ji vadinu žmogumi, kuris spėja viską… Matai, jis kažkokiu būdu sugebėjo sudominti savo veikla ir žmoną, ir net vaikus… Taigi, kartais jis išeina į sceną su dukra Sabrina (video)… o kartais su žmona jie veda laidas apie santykius

Kitais žodžiais dirba jie visi kartu, kaip tikra šeima. Taigi, nors jis yra materialistas, tačiau tuo pačiu jis yra rūpestingas tėvas ir… Pripažinkite, nėra lengva sukurti šeimą, kurios nariai palaiko vienas kitą ir dirba kartu? O taip, čia neužtenka tik kiaušų… 

Kad pasiekti jo lygio reikia turėti ne tik pinigų, bet ir charizmos… O taip, šis žmogus turi parako! Jis dėjo vertikaliai ir horizontaliai ant kritikų, todėl iš jo galima išgirsti nepasaldintų pasisakymų.

Geriausia jo mintis (PATARIMAS NR. 1) skamba taip:
Jeigu tavęs neblokuoja Facebookas ir Instagramas, tuomet tau nusispjauti ir tu esi sumautas tinginys!!! Jeigu tavo močiutė nesiskundžia dėl to, kad tu per daug kalbi apie savo verslus ir veiklas, tuomet tu nė velnio nepasieksi!!!

FAKTAS: šie žodžiai pakrovė mane!!! Todėl Instagramas praeitais metais blokavo mane mažiausiai tris kartus…

O Facebookas pašalino paskyrą, kurioje turėjau 60 000 skaitytojų…

Facebook pašalino paskyrą ir… 

Galėčiau kaltinti Cardone dėl to, kad jis mane užmotyvavo taip stipriai, jog Facebookas mane išjungė, bet to nedarysiu… Faktas: jeigu ne jis, neturečiau tiek motyvacijos. Plius aš rašiau Facebook aptranavimo personalui 10 kart, ir man pavyko atstatyti profilį!

O dabar mano lietuviškame Facebooke yra 99 000.

Todėl esu skolingas Grantui!

Dėkui žmogau!

124 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt