Susisiekite su mumis

Kaip tapti sėkmingu svetimam mieste: Niujorke, Londone, Paryžiuje arba…

38
Komentarai

Kaip manai, ar įmanoma lietuviui prasilaužti svetimam mieste, pavyzdžiui – Niujorke arba Paryžiuje, arba…? Ketinu išleisti ten knygą. Ne tik išleisti, bet ir parduoti ją amerikiečiams. Parduoti daug. 

Nors Lietuvoje man sekasi ir mano knyga „Laimingi šunsnukiai“ parduota daugiau nei 15 000 egz., Niujorke esu net ne nulis, o minusas…,  todėl pasiekti tikslo bus šėtoniškai sudėtinga. Vienas žmogus man pasakė: „Prasilaužti Niujorke sunkiau, nei vyrui pagimdyti vaiką…“ Kitas veikėjas įrodinėjo man: „Prasimušti Niujorke gali tik turėdamas pinigų, pažįstamų ir amerikiečio pilietybę…“. Nežinau, ar jie teisūs… Tačiau neneigsiu – turiu sunkumų:

  1. Niujorke neturiu galingų pažinčių. Būsiu vienas lyg pirštas…
  2. Mano anglų kalba šlubuoja…(todėl dabar kasdien mokausi po 3 valandas).
  3. ….
  4. ….…..
  5. ……..…..

Nežinau, kur gyvensiu…

Gali būti, kad šio projekto metu teks miegoti parke…

Juk ant kortos pastatysiu viską…

Taigi, mielas skaitytojau, kol kas delnuose turiu tik troškimą, toną vilties ir mažiausiai trisdešimt metų…

Nežinau, kuo tai baigsis… Galbūt, siekiant tikslo reikės 101 kartą pakeisti taktiką… Galbūt, man teks persirengti sielos drabužius – įsitikinimus, tačiau aistringai tikiu savo knygomis: „Laimingi šunsnukiai“ ir Sielos drabužiai“. Kiekvieną dieną gaunu super atsiliepimus = mano tikėjimas nėra aklas. O taip, „Sielos drabužiai“ yra geriausia knyga – tikra bomba!!! Tiesa, kol kas ji nėra išversta į anglų kalbą, bet man tai netrukdo – jau turiu bilietą į New York’ą!

O taip, PRASIDEDA neapibarstytas cukrumi šou (Nauja pradžia), kurio metu informuosiu tave, skaitytojau, apie laimėjimus + skausmingas aukas. Bus velniškai įdomu, juk čia, www.monaco.lt iššššššššššssssssssssssssssssamiai pasakosiu, kaip susipažinsiu su naujais žmonėmis. Mano atvirumas nuraus tau stogą! Galėsi kartoti paskui mane arba su manimi. Šventai tikiu – tau tai bus naudinga. Tu juk taip pat turi idėjų, kurias nori ranka pasiekti? Todėl nuo šiandien – esu tavo draugas, likimo brolis, mąstantis stambiais formatais mentorius.

Ką pardavinėsiu Niujorkui? Savo knygą! – „Knygą? New Yorke yra daug knygų, ir niekam nėra įdomus kažkoks vyrukas iš Lietuvos“ – pagalvos kažkas… Taip, manimi daug kas netiki. Pavyzdžiui, kai prieš savaitę paklausiau nuomonės kieto rinkodaros specialisto, Eric M., išgirdau: tavo knygos nepirks… Kaip manote, man reikėtų reaguoti į jo nuomonę? Nustoti tikėti savimi? Manimi ir taip tiki tik maža saujelė skaitytojų. Visi kiti nusiteikę skeptiškai. Žinau, lengviausia būtų nuleisti rankas, tačiau NEPASIDUOSIU be kovos. Padarysiu viską, kad pasiekčiau tikslą!!!

Beje, manęs neremia Maxima… manęs neremia Lexus… Mane remi tik tu, skaitytojau… Supranti, apie ką aš? Tu man esi svarbesnis už pinigus. Todėl netylėk. Komentuok. Siūlyk. Papasakok man apie draugus, pažįstamus, kurie galbūt jau yra Niujorke. Pasakok apie savo svajones komentaruose. Rimtai: kur planuoji nukeliauti šiais, 2018 – taisiais? Jeigu būsi New York’e – prisijunk! Planuoji užkariauti Londoną arba Paryžių – prisijunk. Jeigu bandai prasilaužti Vilniuje, Kaune – PRISIJUNK! Išsiaiškinkime, ką reikia padaryti, kad ir kiti lietuviai galėtų prasilaužti svajonių mieste!!! Būkime online ir kovokime už save/artimus žmones ir svajones!

O taip, parodykime abejonėms vidurinį pirštą!!!

39 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt