Susisiekite su mumis

Didžiausia pripažinimo paslaptis: kaip tapti gerbiama asmenybė

39
Komentarai

Labiausiai žmogus trokšta pagarbos, pripažinimo ir savirealizacijos, teigė Maslow. Nors siekis būti pripažintam nėra blogas dalykas (nes verčia mus mąstyti ir tobulėti), tačiau žmonės nė velnio nežino, kaip pasiekti šio tikslo. Taigi jie keičia veiklas, daužo galvą į sieną, tačiau kitų žmonių akyse jų vertė nepakyla. Bet šiandien viskas pasikeis ir norintys pagarbos galės jos gauti su kaupu. O taip, broliai ir seserys, šiandien atskleisiu didžiausią pripažinimo paslaptį!

Pradėkime nuo žodžių, kuriuos skirsiu pripažinimo siekiančiam žmogui: „Brangusis, nepyk už tiesą, tačiau yra gana didelė tikimybė, kad pasiekęs savo vaikystės svajonių arba įkūręs sėkmingą verslą, tu nesulauksi pagarbos nei iš tėvų, nei iš pažįstamų. Kodėl? Nes pasauliui ir jame gyvenantiems žmonėms nerūpi, ko nori tu. Pasauliui rūpi tik tai, ką gali jam duoti! Tas pats su tave supančiais žmonėmis. Labiausiai jiems rūpi tai, kokios vertės tu suteiki jiems!“

PASAULIUI NERŪPI, KO NORI TU, JAM RŪPI, KĄ TU GALI JAM DUOTI!

Nežiūrint į tai, daugybė žmonių daro viską, kad pasiekę tikslą galėtų pasigirti: „Žiūrėkite, koks aš nerealus, argi aš ne šaunuolis, dabar pamilkite gerbkite mane!“. Tokiems noriu išrėkti į veidą tris žodžius: neišdegs, brangieji savanaudžiai! Nes žmonės gerbiami ne už povo uodegos pakėlimą (nebent esi tarp kitų povų).

TAPK GALINGIAUSIU TRAUKOS OBJEKTU!

Atkreipk dėmesį į saulę. Saulė dovanoja ENERGIJĄ ją supantiems objektams. Ji šildo Žemę suteikdama mūsų planetai gyvybę, tačiau nieko už tai neprašo. Saulė nesiunčia žinučių Žemei, kuriose prašytų dėmesio.

 Kaip tapti gerbiama asmenybė
O taip, tam danguje kabančiam objektui nusispjauti ant padėkų saulei nereikia nei gerų žodžių, nei pripažinimo, TODĖL JI TURI MILŽINIŠKĄ TRAUKĄ ir visi objektai sukasi aplink ją, o ne atvirkščiai. Kadangi palietėm traukos temą, transformuokime ją į žmonių santykius, ok?

NORI TRAUKTI KITUS ŽMONES?

Įsivaizduokime 25-erių metų vaikinuką, vardu Darius, ir jo draugę, Eglę, ir jų pokalbį apie ateitį. Darius klausia: 

Egle, ar tu mane gerbtum, jeigu aš tapčiau sėkmingu programuotoju?
Ką?
Na, ar gerbtum, jeigu nuveikčiau tai, kas man patinka?
Eglė tyli…
Na gerai, o už ką tu mane gerbtum?
Tu rimtai? Nežinau… Manęs dar niekas nėra klausęs tokių dalykų… Tau rimtai įdomu? Norėčiau, kad….

Ką tik pateikta pokalbio ištrauka turi teisę būti eksponuojama fantastikos skyriuje. Kodėl? Nes realybėje žmonės retai klausia vienas kito panašių dalykų. Dažniausiai jie siekia tikslų nesigilindami į šalia gyvenančių žmonių nuomonę ir norus. Todėl šiais laikais populiarus patarimas „svarbiausia daryti tai, kas tau patinka“ yra mažų mažiausiai naivus ir aplipęs klampiu bei lipniu utilitarizmu. Dėl šios priežasties reikėtų skirti laiko ne tik tam, ką mėgsti, bet ir tam, kad suprastum UŽ KOKIUS DARBUS TAVE GERBTŲ MYLIMAS ŽMOGUS (nes tave gali mylėti, bet negerbti). Deja, praktiškai niekas neskiria laiko, kad suprastų už ką mus gerbia, ir…  

Alex, tu idiotas… pertrauks mane vienas iš skaitytojų, pridurdamas Kalbi nesąmones, pievų PIEVAS! Aš žinau, ko nori mano moteris! Esu rūpestingas ir žinau, kad jai reikia Vuitton tašės. Ji tikrai mane gerbs, jeigu aš tokią nupirksiu! Todėl dirbu dėl pinigų! O tu sakai, nieko nežinau! Ji pati man tai sakė!

Turiu šiam žmogui atsakymą:
Vaikuti, suprantu tave. Tau atrodo, kad uždirbęs pinigų užsitarnausi pagarbą padarysi jai įspūdį. Bet pasiekęs tikslo, tu netapsi gerbiamas. Todėl, kad jai tik atrodo, kad pinigai yra svarbiausias dalykas. Tačiau gavusi tašę ji užsimanys šio to daugiau. Todėl loterijų laimėtojai nebūtinai tampa gerbiamais. Prisiminkime vargšus žmones, kurie laimėjo loteriją, bet nesulaukė pripažinimo iš visuomenės (nuoroda). Todėl neužtenka tik klausti, ko nori kiti žmonės. PRIVALAI SUVOKTI JŲ SLAPTUS TROŠKIMUS, KURIŲ JIE PATYS NESUVOKIA! O čia mes jau kalbame apie pripažinimo dėsnius.

PRIPAŽINIMO / PAGARBOS DĖSNIS

O taip, tave supantiems žmonėms reikia to, apie ką kalbėjo Maslowas. Jiems reikia to, ko paslapčia nori tu! Jiems reikia pripažinimo ir pagarbos! Todėl norintiems būti gerbiamais, pradžiai reikėtų išmokti gerbti kitus žmones. Kodėl? Parašysiu lėtai: N-e-s   l-e-n-g-v-i-a-u-s-i-a-s    b-ū-d-a-s    į-r-o-d-y-t-i,    k-a-d    e-s-i    v-e-r-t-a-s   p-a-g-a-r-b-o-s  (TAI YRA ESI SĖKMINGAS) p-a-r-o-d-y-t-i      k-i-t-i-e-m-s,    k-a-d    t-a-u    J-A-U   N-E-R-E-I-K-I-A    P-A-G-A-R-B-O-S. Analogiškai: Geriausias būdas įrodyti, kad esi NESĖKMINGAS IR SUSIREIKŠMINĘS yra parodyti kitiems, kad tau vis dar reikia pripažinimo, pagarbos ir tu nuo to esi priklausomas.

Vertimas: „Tik dalindamiesi pagarba su kitais (jeigu tai darome išdidžiai, nenuleidę galvos), mes galime įrodyti, kad jau esame stiprūs ir sėkmingi!

Šis pagarbos dėsnis veikia visur, net santykiuose. Netiki? Pasakęs mylimam žmogui, kad jis tavęs negerbia, tu prisipažinsi, kad tau reikia jo pripažinimo. Pripažinęs šį faktą, tu įrodysi, kad esi silpnas žmogus. O silpnų žmonių, kaip žinoma, negerbia, todėl neverta liūdėti dėl nesąmonių, tačiau verta vėl prisiminti Maslową. Kadangi jo atradimai buvo paskelbti seniai tos tiesos paseno. Mes jau kitokie nei žmonės, kuriuos tyrė psichologas, miręs prieš 50 metų! Todėl siūlau patikslinti/atnaujinti/pakoreguoti jo teorijas. Taigi, mes jau įžengėme į naują transformacijos stadiją, kurioje aukščiausias tikslas yra ne asmeninis, o kolektyvinis pripažinimas. Ką jau kalbėti apie SAVIrealizaciją, kuri rūpi tik savanaudžiams…

NAUJAS ETAPAS

Vieną dieną tavo vaikas pasakys tau: gerbiu Tave. Padarys tai nuoširdžiu žvilgsniu nepaviršutiniškai. Išgirdęs šiuos žodžius, tu pagalvosi: Pagaliau mano vaikas subrendo!!!“. Ištaręs gerbiu Tave“, jis taps tau autoritetu. Nes mažai kas sugeba pasakyti tėvams tokius gerus žodžius. Nes taip gali elgtis tik nulaužę sistemą šviesuliai. Kai tai įvyks, tu pajusi palaimą, juk tavo vaikas tapo tikra saule pozityvios energijos dalintoju, dovanotoju. Kai tai atsitiks, tikiuosi, tu jau būsi spėjęs tapti autoritetu savo tėvams?

Juk dabar žinai, ką reikia daryti? Jau žinai kaip tapti gerbiama asmenybė? Jeigu ne, perskaityk dar! Suvirškink ir panaudok!

Noriu, kad pradėtume matyti kituose daugiau pliusų nei minusų. Noriu, kad nulaužtume baimę išmoktume sakyti žmonėms, kad juos gerbiame. Tai būtų stipru. Tik pagalvok, kaip būtų puiku, jeigu tavo artimi žmonės jaustųsi svarbūs ir pakylėti, žinotų, kad turi tave, vienintelį žmogų, kuris juos palaiko! O tiems, kas galvoja „kas man iš to“ patikėkite, grąža bus daug didesnė nei galite įsivaizduoti! Patikrinta asmeniškai, daugiau nei 3 kartus!

Dėkui už tai kad esi, skaitytojau – PAGARBA!

39 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt