Susisiekite su mumis

Išspausk maksimumą

Gyveno kartą vyrukas, kuris troško išminties + laimės. Internete jis perskaitė kažkokio motyvatoriaus Alex Monaco straipsnį, kuriame rašoma, kad norint iš gyvenimo išspausti maksimumą, reikėtų susirasti mokytoją.,, Ir štai kas atsitiko…

16
Komentarai

Gyveno kartą vyrukas, kuris troško išminties + laimės. Internete jis perskaitė kažkokio motyvatoriaus Alex Monaco straipsnį, kuriame rašoma, kad norint iš gyvenimo išspausti maksimumą, reikėtų susirasti mokytoją. Taip ir padarė, surado.

Prasidėjo pirma pamoka. Mokytojas įkišo ranką į kišenę ir išsitraukė antpirštį. Pastatė jį ant stalo ir parodęs pirštu į statinę su vandeniu tarė: „Ištuštink ją iki pietų“. Mokinys atsiduso, griebė antpirštį ir ėmėsi darbo.

Logiška, kad mokiniui iki pietų nepavyko ištuštinti kubilo, juk antpirštis buvo pernelyg mažas…

„Negi tu dar nebaigei šio paprasto darbo?!!” – nustebo mokytojas.
„Man reikės dar mažiausiai kelių dienų” – pasakė atsidusęs mokinys.
„Negaliu tiek laukti, žiūrėk ir mokykis” – pasakė mokytojas, įsidėdamas antpirštį į  kišenę.
Iš karto griebė kibirą ir su juo greitai ištuštino statinę. Dugne esantį vandenį palenkęs statinę jis išliejo tiesiog vienu mostu.
„Baigta. Ir nereikėjo nė 5 minučių” –  pakylėtai tarė mokytojas, nusivalęs  rankas.
„Bet tai nesąžininga – suriko vyrukas – ir aš taip galėčiau!!!”
„Kodėl nepadarei?” – paklausė mokytojas.
„Juk pats pasakėte, kad turiu viską padaryti antpirščiu  –  jūs mane apgavote!”
,,Aš tiesiog išsitraukiau iš kišenės antpirštį ir padėjau jį ant stalo. Juk nesakiau, kad turi ištuštinti jį būtent antpirščiu?” – atsakė mokytojas. Ir tęsė: „O užduotis buvo pasakyta aiškiai – ištuštinti statinę iki pietų. Nedaviau tau jokių kitų nurodymų, KITOS SĄLYGOS GIMĖ TAVO GALVOJE!“

Po pauzės mokytojas tęsė: „O juk galėjai manęs paklausti, kaip atlikti šį darbą greičiau. Juk esu mokytojas… Galėjai pasakyti man, kad padėčiau tau išpilti vandenį, tačiau pasitaręs su savimi, nusprendei, kad tau padėti niekas negali… Be to, aš neminėjau, kad šį darbą privalai atlikti vienas, galėjai susirasti padėjėjų arba….”

Galėčiau dar ilgai pasakoti apie mokytojo siūlomus būdus, kaip galima dar protingiau ištuštinti statinę, tačiau mes su tavimi, senasis drauge (kaip pasakytų didysis Getsbis), turime pakalbėti apie daug svarbesnius dalykus.

KIEK TU TURI STATINIŲ?
Ale-500

Mokytojas pasakojo apie vieną statinę, o juk tavo kieme, mielas skaitytojau, stovi dešimtys tokių statinių! Viena užpildyta problemom darbe, kita šeimyninio gyvenimo rūpesčiais…. Atsakyk: Kaip tu šias problemas išsemi? Su antpirščiu?!!

NEPASITENKINIMAS

„Šis straipsnis per trumpas“ arba „ Alex Monaco nepasakė, kaip tiksliai turėčiau elgtis, kad tapčiau laimingas!!!“ – pasakys ypatingai išlepęs skaitytojas…

Štai ką atsakysiu jam: pagalvok, jeigu duosiu tau sukramtytą shortkut’ą į laimę, jeigu tu vykdysi visus mano nurodymus – tapsi vergu! Nesiruošiu tapti diktatoriumi!!! Mano užduotis – priminti, kad turėtum blizginti ne tik kėbulą, bet ir tai, kas slypi po tavo kapotu.

„Šis straipsnis banalus / pakvipo klasika ir….” STOP!!! Ar tu vis dar ieškai šiame straipsnyje skylių, pro kurias prasiskverbęs patektum į cukrinį, kritikų dievinamą, trumpalaikių pasitenkinimų urvelį? Faktas: Išsituštinęs, palikęs man dovanėlę – negatyvų komentarą apačioje, tikrai pasijusi geriau. Žyyyymiai geeeeeriau!!! O kas toliau?

Argi tau dar neatsibodo stebėti pro browser’io langą, kaip kiti mėgaujasi gyvenimu?
image00

Atsakyk: KADA PRADĖSI GYVENTI?

Atsakyk 2: KADA PRADĖSI MĄSTYTI SAVO GALVA?

Atsakyk 3: KADA PARODYSI, KAD SUGEBI NE TIK VARTOTI / TERŠTI?  

Atsakyk 4: KADA, VELNIAI GRIEBTŲ, PRADĖSI RAŠYTI ĮKVEPIANČIUS / PROTINGUS / VERTUS DĖMESIO KOMENTARUS???

 Galbūt tu neturi noro stengtis dėl savęs? Tada pasistenk dėl savo vaikų, artimųjų! O gal tu nenori stengtis dėl jų? Pasistenk dėl manęs taip, kad vieną dieną aš, Alex Monaco, norėčiau tavo autografo ir paprašyčiau, kad taptum mano asmeniniu mokytoju!

Pakelk subinę!

PARODYK, KĄ SUGEBI!

16 Komentarai

 1. Žygimantas

  2015-06-07 at 23:05

  Neblogai neblogai

  Beje, taip ne į temą. @Alex o kas Tave privertė pasirinkti lietuviškai kalbančią auditoriją? Juk galėtum rinktis, tarkim anglistus ir sulaukti x20, x100, x1000 daugiau „Like“ gerbėjų bei komentarų

  • Alex Monaco.lt

   2015-06-08 at 15:19

   Žygimantai, rašau ne tik lietuviškajai auditorijai. Vieną dieną viską sužinosi.

  • Danielius Goriunovas

   2015-06-08 at 21:55

   Like ir komentarų surinksi. Bet kokia to prasmė? Parsiduoti it prostitutei, kad daugiau dešrelių pasiektų? Ar gal geriau pirmiau padėti tiems, kurie arčiausiai ir (spėju) svarbiausi? 😉

   Visgi jei ne Alexas (ar ne aš + kelioliką kitų Lietuvos saviugdos/tobulėjimo blogų autorių), tai… Na, taip ir nebūtų nė vieno blogo lietuviškai, kad galėtume ateiti ir bendrauti prakeikta kalba, su kuria gimėme ar kurią išmokome. :))

   Likes ir fanai nėra vienintelis dalykas, kuris skatina rašyti. Manyčiau. 😉

   • Žygimantas

    2015-06-08 at 22:11

    Kartais labai sunku patikėt, kad dar liko žmonių kurie moko kitus be kažkokio tai buvo pasipelnyt 🙂
    Vienas facebook’e sekamas panašaus pobūdžio asmuo parašo identiškus postus kaip ir Alex. Netgi buvo loterija laimėt susitikimą su šio puslapio autoriumi.
    Kartais pagalvoju, kad kitą profilį taip pat administruoja tas pats asmuo 🙂
    AlexMonaco.lt nemačiau reklamos, o minėtas kitas intensyviai agitavo už neseniai vykusius intensyvius milijonieriaus kursus. Manau, vis vien reikia pasipelnyti. Kita vertus- turtingas finansiškai bei viduje gali ir turėti kilnumo. Na pasimetęs visiškai…

    Va kiek blogo išsakiau… tik kažkaip nepasijutau geriau… net akimirkai….

   • Rita

    2015-11-27 at 20:49

    Mielas Danieliau,
    Tavo dėka radau puikių tinklaraščių. Dėkoju už tai.
    Bet žmogui, vadinančiam save rašytoju ir rašančiam lietuviškai, savo gimtąją kalbą pavadinti prakeikta …
    Tolai atitolai …

 2. Lukas

  2015-06-08 at 21:47

  vienas iš straipsniu,kuris verčia jaustis nepatogiai ir sujudina smegenis, puiku Alex, taip ir toliau 🙂

 3. Jaunuolis

  2015-06-08 at 22:16

  Daugeliui žmonių tokie įkvepiantys straipsniai vis tiek nepadeda pajudėti iš vietos, pradėti kurti savo požiūrį į gyvenimą, kurti savo asmenybę, bet perskaičius šį straipsnį sau ir kitiems norėjau iškelti paprastą pasiūlymą, ant balto popieriaus lapo užrašykite visus, Jūsų nuomone didžiausius savo gyvenimo pasiekimus. Kai tai padarysite įdėmiai kelis kartus perskaitykite sąrašą. Pas kai kuriuos sąrašas bus ilgas, pas kai kuriuos gali būti tuščias. Sąrašo ilgis parodo jog vis dėl to mes pamažu judame į priekį ir tik nuo mūsų priklauso ar sąrašas ilgės ar ne. Pasiekimai gyvenime gali būti įvairūs, svarbu, kad jų būtų kuo daugiau. Galiausiai lape neužteks vietos Jūsų pasiekimams ir galiausiai Jūs nustosite pasiekimus rašyti, bet nenustosite jų siekti, pasiekimų vykdymas taps Jūsų įpročiu ir gyvenimo būdu ir tai pamažu padės Jums tapti sėkmingu.

  – Jaunuolis

  • į tikslą

   2016-10-08 at 03:42

   Geras patarimas, Ačiū:)

 4. Vaida

  2015-06-08 at 22:27

  Pasakęs kažką blogo – būsi banalus. Visi taip moka, tad būkime originalūs 🙂 Idėja super. Šaunuolis 🙂

 5. ASTA

  2015-06-09 at 11:45

  Lengviausia palaikinti ir toliau burbuliuoti savo statinėje. Ne daugelis randame jėgų, kantrybės ją išsemti… Tačiau vis viena geriau bandyti su antpirščiu bent jau tol, kol rasi kitokį būdą. Tai nors ir mažas, bet vis viena žingsnis gilyn, į save…

 6. 333

  2015-06-20 at 21:56

  Niekas nevyksta veltui, viskas kas vyksta tėra pasiruošimas sekančiai cenai. Aš nežinau iš kur Jus atsiradote ir kas toks esate, tačiau noriu pasakyti jog kiekviena diena padarau ta ka mastau, o mastau ta ka JUS man perteikėte. Visi mano pasiekti rezultatai buvo itakoti Jusu. Dėkoju Dievui ir jo Šeimai, kad Jūs esat. Ačiū

 7. 11

  2015-06-25 at 08:47

  Brilliant

 8. Mantas0

  2015-09-14 at 01:52

  Tekstas teisingas. Mokytojas- tai vedlys kuris tau padeda sutaupyti daug laiko ir kitu resursu, jis tau parodo greitesni kelia, kaip nueiti i Tiksla kurio sieki. MOKYTOJAS, Tikrai geras mokytojas ta kelia turi buti pats nuejas.. kitaip jis tik teoretikas, ir tau palankiau butu laika skirti knygoms, bet nesmegenu plovimui… Dar idomus pastebejimas, kai sieki to ko nori, mokytoja susirandi… tai zenklas… eini teisingu keliu. Bet tada turi isnaudoti maximuma, lupti viska is mokytojo ka gali… kitaip tu nusivilsi mokytoju, nes tau jis nieko nepadejo.. ne jis uz tave viska padarys, jis tik vedlys ir duos tau zenklus, o jeis vadovaudamasis keliausi tu.. pasitikek mokytoju, atsiverk jam.. jis turi zinoti ko bijai, ko nesugebi.. jis pades eliminuoti trukumus.. optimizuos tave ir tavo sugebejimus.. tu tapsi negersniu uz kitus.. BET TU BUSI KITOKS…!!!

  • į tikslą

   2016-10-08 at 03:41

   Teisingai pasakyta. Pritariu.

 9. daina

  2016-03-11 at 21:33

  Labiausiai įsiminė šie žodžiai: kad pasitares su savimi nusprendei, kad tau padėti niekas negali. Mes galime ir nesusimastyti, kad galime ir patarimo paklausti, galime taip pasielgti dėl blogų patirčių, dar galime taip elgtis kai nuo vaikystės esame įsprausti į tam tikrus rėmus.

 10. į tikslą

  2016-10-08 at 03:28

  Alex, o tu gal kuri filmukus vaikams ar komedijas? Nes prajuokinti sugebi nerealiai fantastiškai nepakartojamai :DDDDDD iki nukritimo:DDDD tikrai turi gebėjimą pagauti akimirką:)
  Geras juokas niekad neatsibosta
  O prajuokinti žmogų tikrai yra talentas Ir tu jį turi.
  Linkiu sukurti gerą , ne banalią ir ne vulgarią komediją, jų tikrai reikia.
  Tavo darbai yra pastebėti ir nenueis per niek.
  Lašas po lašo ir akmenį pratašo! Tai yra gryna tiesa, kaip skaidrus vanduo. Tas pats kuris pratašo:D
  O kas įdomiausia, kad žmogaus smegenys geriau įsisavina informaciją, kai patiria atsipalaidavimą ir juoką. !!!
  Taigi tu šaudai abiem rankom.
  Sėkmės tau didžiausios!
  Tu gali Žyyyymiai daugiau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :))

  Geras->
  „KITOS SĄLYGOS GIMĖ TAVO GALVOJE
  pasitaręs su savimi, nusprendei, kad tau padėti niekas negali… „

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt