Susisiekite su mumis

Išspausk maksimumą

Gyveno kartą vyrukas, kuris troško išminties + laimės. Internete jis perskaitė kažkokio motyvatoriaus Alex Monaco straipsnį, kuriame rašoma, kad norint iš gyvenimo išspausti maksimumą, reikėtų susirasti mokytoją.,, Ir štai kas atsitiko…

16
Komentarai

Gyveno kartą vyrukas, kuris troško išminties + laimės. Internete jis perskaitė kažkokio motyvatoriaus Alex Monaco straipsnį, kuriame rašoma, kad norint iš gyvenimo išspausti maksimumą, reikėtų susirasti mokytoją. Taip ir padarė, surado.

Prasidėjo pirma pamoka. Mokytojas įkišo ranką į kišenę ir išsitraukė antpirštį. Pastatė jį ant stalo ir parodęs pirštu į statinę su vandeniu tarė: „Ištuštink ją iki pietų“. Mokinys atsiduso, griebė antpirštį ir ėmėsi darbo.

Logiška, kad mokiniui iki pietų nepavyko ištuštinti kubilo, juk antpirštis buvo pernelyg mažas…

„Negi tu dar nebaigei šio paprasto darbo?!!” – nustebo mokytojas.
„Man reikės dar mažiausiai kelių dienų” – pasakė atsidusęs mokinys.
„Negaliu tiek laukti, žiūrėk ir mokykis” – pasakė mokytojas, įsidėdamas antpirštį į  kišenę.
Iš karto griebė kibirą ir su juo greitai ištuštino statinę. Dugne esantį vandenį palenkęs statinę jis išliejo tiesiog vienu mostu.
„Baigta. Ir nereikėjo nė 5 minučių” –  pakylėtai tarė mokytojas, nusivalęs  rankas.
„Bet tai nesąžininga – suriko vyrukas – ir aš taip galėčiau!!!”
„Kodėl nepadarei?” – paklausė mokytojas.
„Juk pats pasakėte, kad turiu viską padaryti antpirščiu  –  jūs mane apgavote!”
,,Aš tiesiog išsitraukiau iš kišenės antpirštį ir padėjau jį ant stalo. Juk nesakiau, kad turi ištuštinti jį būtent antpirščiu?” – atsakė mokytojas. Ir tęsė: „O užduotis buvo pasakyta aiškiai – ištuštinti statinę iki pietų. Nedaviau tau jokių kitų nurodymų, KITOS SĄLYGOS GIMĖ TAVO GALVOJE!“

Po pauzės mokytojas tęsė: „O juk galėjai manęs paklausti, kaip atlikti šį darbą greičiau. Juk esu mokytojas… Galėjai pasakyti man, kad padėčiau tau išpilti vandenį, tačiau pasitaręs su savimi, nusprendei, kad tau padėti niekas negali… Be to, aš neminėjau, kad šį darbą privalai atlikti vienas, galėjai susirasti padėjėjų arba….”

Galėčiau dar ilgai pasakoti apie mokytojo siūlomus būdus, kaip galima dar protingiau ištuštinti statinę, tačiau mes su tavimi, senasis drauge (kaip pasakytų didysis Getsbis), turime pakalbėti apie daug svarbesnius dalykus.

KIEK TU TURI STATINIŲ?
Ale-500

Mokytojas pasakojo apie vieną statinę, o juk tavo kieme, mielas skaitytojau, stovi dešimtys tokių statinių! Viena užpildyta problemom darbe, kita šeimyninio gyvenimo rūpesčiais…. Atsakyk: Kaip tu šias problemas išsemi? Su antpirščiu?!!

NEPASITENKINIMAS

„Šis straipsnis per trumpas“ arba „ Alex Monaco nepasakė, kaip tiksliai turėčiau elgtis, kad tapčiau laimingas!!!“ – pasakys ypatingai išlepęs skaitytojas…

Štai ką atsakysiu jam: pagalvok, jeigu duosiu tau sukramtytą shortkut’ą į laimę, jeigu tu vykdysi visus mano nurodymus – tapsi vergu! Nesiruošiu tapti diktatoriumi!!! Mano užduotis – priminti, kad turėtum blizginti ne tik kėbulą, bet ir tai, kas slypi po tavo kapotu.

„Šis straipsnis banalus / pakvipo klasika ir….” STOP!!! Ar tu vis dar ieškai šiame straipsnyje skylių, pro kurias prasiskverbęs patektum į cukrinį, kritikų dievinamą, trumpalaikių pasitenkinimų urvelį? Faktas: Išsituštinęs, palikęs man dovanėlę – negatyvų komentarą apačioje, tikrai pasijusi geriau. Žyyyymiai geeeeeriau!!! O kas toliau?

Argi tau dar neatsibodo stebėti pro browser’io langą, kaip kiti mėgaujasi gyvenimu?
image00

Atsakyk: KADA PRADĖSI GYVENTI?

Atsakyk 2: KADA PRADĖSI MĄSTYTI SAVO GALVA?

Atsakyk 3: KADA PARODYSI, KAD SUGEBI NE TIK VARTOTI / TERŠTI?  

Atsakyk 4: KADA, VELNIAI GRIEBTŲ, PRADĖSI RAŠYTI ĮKVEPIANČIUS / PROTINGUS / VERTUS DĖMESIO KOMENTARUS???

 Galbūt tu neturi noro stengtis dėl savęs? Tada pasistenk dėl savo vaikų, artimųjų! O gal tu nenori stengtis dėl jų? Pasistenk dėl manęs taip, kad vieną dieną aš, Alex Monaco, norėčiau tavo autografo ir paprašyčiau, kad taptum mano asmeniniu mokytoju!

Pakelk subinę!

PARODYK, KĄ SUGEBI!

16 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt