Susisiekite su mumis

Geriausios knygos, kurias verta perskaityti šiais metais (2024)

12
Komentarai

Sužinok, kokias knygas myliu labiausiai ir kurias rekomenduoju perskaityti tiems, kas nori suvaldyti sėkmę, laimę!

8 geriausios knygos, kurias verta perskaityti šiais metais!

Foto knygos geriausios

1. John W. Ph. D. Santrock Saviugda, kuri veikia (angl. Self-Help That Works)

Self-Help That Works

Nors Saviugda, kuri veikia yra NUOBODŽIAUSIA KNYGA, kokią tik galima parašyti aš dievinu ją. Matai, turiu keistą hobį renku mokslinių tyrimų rezultatus, susijusius su saviugda. Mano tikslas surinkti kuo daugiau techninės informacijos iš tikrų profesionalų, suvokiančių, kokie saviugdos metodai veikia geriausiai.

Myliu šią knygą, todėl, kad:
a) Knygą parašė 6 filosofijos ir psichologijos daktarai (John C. Norcross Ph.D, Linda F. Campbell Ph.D, John M. Grohol PsyD, John W. Santrock Ph.D, Florin Selagea M.S ir Robert Sommer Ph.D.)
b) Knygoje „Saviugda, kuri veikia“ pateikta daugybė veikiančių saviugdos metodų. Knyga paremta tyrimų rezultatais.

Jeigu skaitysi šią knygą, sužinosi, kaip iš tiesų veikia savišvieta.

Taigi, jeigu tu žiūri rimtai į pokyčius ir nori, kad gyvenimas taptų efektyvesnis griebk šią storą knygą!

Deja, žmonės nenori dirbti prie savo charakterio, žmogiškų savybių, todėl mažai kas pasinaudos šia rekomendacija.

Knygos minusai: brangi.

Paskutinį kartą, kai žiūrėjau, kaina buvo 40 dolerių. Bet neverta taupyti. Įsigyk Kindle arba surask panaudotą!

2. Eckhart Tolle Šios akimirkos jėga

Šios akimirkos jėga

Nors Eckhart Tolle yra kietas autorius, nesutinku su visomis mintimis. Pavyzdžiui, Eckhart Tolle teigia, kad svarbiausia ne tai, kuo buvai vakar arba kuo nori būti rytoj, o tai, kas tu esi šiandien.

Bet aš manau, kad VISKAS YRA SVARBU. Manau, kad stipriausias žmogus yra tas, kuris prisimena, kas jis buvo vakar, žino, kas yra šiandien, ir suvokia, kuo norėtų būti rytoj. Visi šie dalykai glaudžiai susiję. Todėl, kad praeities klaidos sudaro šiandieninius pamatus (juk jeigu neprisiminsi vakarykščių pralaimėjimų ir klaidų, kaip tu galėsi vadovautis vertybėmis?) O rytojaus tikslas formuoja šiandieninius veiksmus. Supranti, apie ką aš?

Bet… vis tiek rekomenduoju knygą Šios akimirkos jėga. Kodėl? Todėl, kad kartais visai šaunu žiūrėti į gyvenimą Eckhart Tolle akimis. O taip, aš kasdien bent kelioms minutėms atjungiu pamąstymus apie praeitį ir ateities norus, kad atsipalaiduočiau. Nes jeigu nuolat mąstyti apie praeitį ir rytojų, tu gali išprotėti!

Neverta nuolat naudotis tik viena filosofija, nes gyvenimas daugialypis ir filosofijas reikia miksuoti!

P.S. Kai kalbu apie miksavimą, turiu galvoje tik pozityvias FILOSOFIJAS. 

3. Alan Watts Už tavo proto ribų (angl. Out of Your Mind

Out of Your Mind

Alanas Wattsas yra Rytų filosofijos rockstar’as. Jis sugebėjo sumiksuoti budizmą su psichoterapija ir kitais ingredientais.

Beje, Alanas Wattsas yra nuostabus pasakorius. Jis yra tikras metaforų meistras bei išradingas rašytojas. Jo kalbos paliečia daugybę pasiklydusių širdžių. Jo temos apima viską: vertybes, pasaulį, visatą, meilę, motyvaciją ir, aišku, saviugdą, dėl ko jo knyga atsidūrė šiame straipsnyje.

Svarbu: geriausias būdas yra ne skaityti, o klausytis šios knygos, nes ją įgarsino pats Alanas Wattsas! 

4. Jen Sincero You are a badass: kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori

You are a badass: kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori

Atsakyk, ar mėgsti tiesmukiškas knygas, kurių tikslas pažiūrėti į save iš šono?

Aš tokias knygas dievinu.

Taigi, jeigu tu nori spyrio į užpakalį, knyga „You are a badass“ yra nuostabi pramoga + įrankis, galintis sužadinti motyvaciją.

Šios knygos užduotis priminti kelis faktus:

a) Tu turi daugiau galių už likimą.
b) Viskas priklauso nuo tavęs!
c) Viskas įmanoma, svarbiausia pačiam tuo patikėti.
d) Jeigu tu nieko nedarysi, niekas tikrai nepasikeis.

Bet…

Ne visiems patinka ši knyga. Ir iš tiesų, daug kas kaltina autorę dėl banalių pasisakymų, tačiau aš siūlau susitelkti būtent į knygos autorę. Patikėkite manimi, reikia daug drąsos, kad pasakytum tai, ką sako ji. Nes ji, po velnių, teisi!

5. Neišvengiama sėkmė!

Neisvengiama sekme Rimantas Petrauskas knyga pirkti

Šią knygą geriausiai pristatys jos autorius Rimantas Petrauskas.

Cituoju: esu Rimantas – paprastas vaikinas, kilęs iš Žiežmarių miestelio. Esu programuotojas, kelių verslų įkūrėjas, ilgų distancijų bėgikas, socialiniuose tinkluose žinomas kaip pozityviai į gyvenimą žvelgiantis žmogus. Tačiau taip buvo ne visada. Prieš trylika metų skendau skolose, turėjau milžinišką antsvorį, o mano pašlijusi sveikata jau skambino pavojaus varpais. Tačiau vieną dieną viskas pasikeitė. Tai buvo diena, kai aš patikėjau, kad galiu daugiau. Daug daugiau! Labai noriu, kad ši knyga iš tikrųjų Tau padėtų, bet ji pati nepakeis Tavo gyvenimo. Šią knygą reikia ne tik skaityti – dirbk su ja ir ji padės Tau dirbti su savimi. Skirk laiko savo gyvenimui, savo ateičiai, savo laimei susikurti.

6. Paulo Coelho „Alchemikas“

Alchemikas

Visi yra girdėję apie Alchemiką. Tai knyga apie fizinę ir psichologinę kelionę, vedančią link išminties, kurios dėka aš atradau ramybę ir sėkmę. Jeigu nori tokios išminties, siūlau kuo greičiau išspausti iš šios knygos naudos ir…  

– Alex, aš jau skaičiau ją! Siūlai perskaityti vėl? – pertrauks mane vienas iš skaitytojų. Turiu jam atsakymą: „Sakai, kad skaitei „Alchemiką“???? Aš irgi skaičiau! Tris kartus!!! O tu, kiek kartų skaitei šį šedevrą?“

Kur tavo atsakymas???

O taip, padaryk tai dar kartą! Suprask, ši knyga turi daugiau „intelektualios mėsos“ nei atrodo! Esu įsitikinęs, jeigu tu perskaitysi ją dar kartą, ji TIKRAI padės tau patirti herojaus išgyvenimus, o tai reiškia suteiks tau daugiau patirties + žinių.

Aš moku įsijausti – įlįsti į herojaus sandalus, todėl pamenu, kai skaitydamas šią knygą, jaučiausi taip, lyg pats būčiau knygos herojus – Santiago. Tame yra tona naudos. Kai įsijauti, gali perimti herojaus patirtį ir išgyventi jo emocijas bei… Po velnių, buvo vietų, kai skaitydamas jaučiau Egipto kvapą bei mano lūpas aplipusį smėlį! 

Knygoje yra daug nuostabių momentų, istorijų, padedančių sutelkti dėmesį į esmę: viskas yra viduje, galvoje ir mūsų gyvenimo rezultatai priklauso nuo patirties.

7. Aukšto efektyvumo įpročiai – Brendon Burchard

Knyga

Prieš 20 metų autorius Brendon Burchard buvo apsėstas noro atsakyti į tris klausimus:

 1. Kodėl vieni žmonės ir komandos pasiekia sėkmės greičiau nei kiti bei išlaiko ją ilgą laiką?
 2. Kodėl vieni iš tų, kuriems pasiseka, yra nepatenkinti, o kiti nuolat laimingi?
 3. Kas pirmiausia skatina žmones siekti aukštesnio lygio sėkmės ir kokios praktikos labiausiai padeda jiems tobulėti?

Atlikęs išsamius pradinius tyrimus ir dešimtmetį būdamas pasaulyje pirmaujančiu aukšto efektyvumo koučeriu, Brendon Burchard rado atsakymus. Pasirodo, tik šeši gerai apgalvoti įpročiai suteikia pranašumo. Kiekvienas gali praktikuoti šiuos įpročius, o kai tai daro, jų gyvenime, santykiuose ir karjeroje nutinka nepaprasti dalykai. Užsisakyk knygą „Aukšto efektyvumo įpročiai

8. Alex Monaco „Įkrautos mintys“

Žinau, mažiausiai tikėjaisi čia aptikti mano knygą. Ir man pačiam keista, kad ji čia atsirado, tačiau šis rankraštis TIKRAI VERTAS TAVO DĖMESIO.

Nėra pasaulyje kitos knygos, kurioje būtų tiek pozityvumo ir meilės gyvenimui! Tavęs laukia įsirėžiančios į širdį ir pasąmonę mintys apie apie gyvenimo tikslus, apie meilę! Niekada nerašiau tiek daug apie meilę kaip šį kartą!

Tai nėra romanas. Tai nėra biografija. Ši knyga yra apie ribų peržengimą, taisyklių laužymą, apie kažką, kas seniau buvo nepasiekiama žmogui, tačiau nuo šiandien tai taps pasiekiama su mano knyga!!!

Užsisakyk čia: www.monaco.lt/parduotuve

O taip, užsisakyk!!!!!!!

Jeigu nori šiurpuliuku, ši knyga skirta tau!

O taip, pasikrauk pozityvumo, LAIMĖS! Tai geriausia knyga kurią verta perskaityti jau šiais metais!

Paskutinis žodis apie GERIAUSIAS knygas:

Tikiuosi tu pasinaudosi mano rekomendacijomis?

Nepamiršk, jeigu nori išspausti iš gyvenimo tiek, kiek aš, perskaityk visas mano paminėtas knygas. 

Ir visada komentuok. Aš skaitau komentarus!!!!

Ir… Dėkui už tai, kad esi!

12 Komentarai

 1. Smiltė

  2022-06-30 at 19:17

  Labas, tik ką perskaičiau knygą Alchemikas antrą kartą ir tai tiesiog nuostabi knyga. Skaičiau ir You are a badass, taip pat puiki knyga. Rekomenduoju Believe it to achieve it by Brian Tracy, tik ką perskaičiau ir labai patiko, daug priminimų kaip būti kuo geresne savęs versija. 😊 Ačiū už knygų rekomendacijas!

 2. Laura

  2022-06-30 at 19:19

  Dėkui ir tau,kad esi! Būtinai perskaitysiu visas knygas. Tikiu, jog jos gali pakeisti mąstymą…

 3. Jolita

  2022-06-30 at 19:26

  Dmitrij Trocki „Kol as nesu as” ir „Laimingi sunsnukiai“ Alex Monaco. Abi kazkoks isprogdinantis smegenis reikalas 🙂
  Laukiu perskaityti Ikrautos Mintys
  Dekoju uz pasidalinimus!

 4. Lina

  2022-06-30 at 20:06

  Labas, perskaičiau jūsų Alex Monaco „Įkrautos mintys“ puiki knygą! Su daug gerų žodžių, minčių! labai rekomenduoju draugėms. Knyga turiu iškart kai tik išleido, bet jau apkeliavo ne vienas rankas. 🙂 Taip pat žadu pasinaudoti šiuo sąrašu ir perskaityti visas likusias, rekomenduotas 🙂

 5. Tomas

  2022-06-30 at 21:07

  Neesu didelis skaitymo
  Megėjas, bet pradėjau skaityti knyga Alex Monaco : Pasitikėjimo instruktorius, ir supratau, kad skaityti man patinka !!!!
  Po to perskaičiau dar keleta panašiu knygu, tada Alex Monaco : Sielos drabužiai ir aš jau Alex’o knygu gerbėjas!
  Būtinai pasinaudosiu patarimu ir perskaitysiu paminėtas knygas, nes mano gyvenima pradėjo keisti Alex’o knygos ir tuo sustot neketinu.

 6. Karolina

  2022-06-30 at 22:07

  Ačiū perskaitysiu 😊 ačiū už nuoširdu dalijimasi man visa laika įdomu skaityti jūsų mintis pamąstymus tuo ir pati beskaitydama pamąstyti daug minčių gerų idėjų net pokyčių atsitinka, nes pradedu ieškoti atsakymų arba tiesiog uždavinėti klausimus sau 😊 ačiū už pažinimą

 7. Asta

  2022-06-30 at 22:12

  Būtinai reiks paskaityti:-)

 8. Ona

  2022-07-01 at 02:37

  Ačiū,kad esi.
  Dėkoju,kad daliniesi…
  Būtinai perskaitysiu ir paskutinę jūsų knygą.

 9. Lina

  2022-07-01 at 08:51

  Ačiū už rekomendacijas, būtinai perskaitysim kurių dar neskaičiau, you are badas skaičiau labai užkabino ir pakeitė iš dalies mano mastymą, šią dieną viskas kitaip nei buvo:)

 10. Silva

  2022-07-01 at 18:27

  Aciu Alex laukiu naujos tavo knygos I Airija ir jau dabar zinau, kad prapulsiu joje kol neprarysiu visos. Turiu ir kitas tavo kurinius. Buk sveikos ir aciu uz rekindacijas. Man 69..bet mokytis nevelu niekada Silva

 11. Angel

  2022-07-02 at 12:41

  Labas, Alex!
  Rašau Tau pirmą kartą, nors Tavo siųstą info, skaitau nebe pirmąkart:).
  Tu, kaip toj dainoj „sušvitai manoj padangėje..“:)))), esi spalvingas Dievo vaikas:) ir siunti spindulį meilės į kiekvieno širdį:). Na, o priimti tai ar ne – labai individualu. Tavo pozityvumas+ sąmoningumas+ kūrybiškumas, – laiku ir vietoje. Aš pasikraunu galinga motyvacine energija, gal irgi išdrįsiu pasirodyti dienos šviesoje:).Ačiū Tau už visa, džiugu, kad Tu – TOKS :)! Ir.. sėkmės!

 12. Svajone

  2022-07-17 at 05:30

  Galiu perleisti paskutinę knygą, visai nesurimuota poezija man visai nesueina. Puse knygos perskaičiau, vis dar tikiuosi surasti tą įkrautą mintį. 🤔
  Saviugdoje >12metų, vūsos kitos minėtos skaitytos.

  Dėl Ekhart Tolle, tiesiog praeityje žmonės būvę kažkuo šiandien nieko nebedaro, bet vis giriasi kuo buvo. Svarbu, kas esi, atnaujinti veiksmus šiandien – tai apie tai, o ne nesimokyti iš praeities klaidų.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt