Susisiekite su mumis

Jeigu filmą apie jus sukurtų Jamesas Cameronas, ar jis būtų įdomus?

5
Komentarai

Kaip manote, kas būtų, jei talentingas ir garsus režisierius nufilmuotų filmą apie jūsų kaimyną, kuris dirba, atrodytų, paprasčiausią darbą? Ar jo gyvenimas atrodytų įdomus? Aš manau, kad jūsų kaimyną žiūrovai „suvalgytų“ kartu su DVD dėžute. Ar teko matyti skirtingas vienos knygos ekranizacijas? Arba tą patį filmą, tik pastatytą kito režisieriaus? Vienas iš jų visada yra geresnis, tai priklauso nuo režisieriaus, nuo to, ką jis nusprendė išryškinti. Nors istorija – viena, bet būdų interpretuoti personažų gyvenimą – milijonai…

O jeigu filmas būtų apie jus – gal ir pats jį peržiūrėjęs susižavėtumėte, kokį šaunų gyvenimą gyvenate? O gal ir šiaip žavitės savo gyvenimu, bet tai, ką pamatytumėte, jus labai nustebintų?

Prisiminkite savo pažįstamą – taip, tą, kuriam nuolat nesiseka, juk turite tokį? Jis dirba prastą darbą, jam nesiseka versle ir jo gyvenimas atrodo nykus? Paklauskite savęs, iš kur apie tai žinote? Ogi jis pats taip sakė. Jis pats meniškai, aštriais lyg peiliai žodžiais išdarkė savo gyvenimą, ir pateikė šį „kūrinį” jums ant švaraus stalo, laukdamas nuomonės. Tokie dėl prasto gyvenimo besiskundžiantys žmonės yra labai kūrybingi: jie sugeba taip vaizdžiai nupasakoti, kodėl jiems nesiseka! Už tai net galima būtų pretenduoti į kokius garsius apdovanojimus! Jų žodžiai skamba taip įtikinamai, kad išgirdę mes patikime: taip, šio žmogaus gyvenimas ir darbas tikrai yra neįdomūs.

Kiekvienas iš mūsų žiūrėdamas Holivudo filmą ar serialą jaučiame, tarsi kažkas gyvena įdomiau už mus. Pamenate serialą „Komisaras Reksas“? Apie šunį policininką? Užuot gyvenę savo įdomų gyvenimą, mes žiūrime supuvusį filmą apie padarą, kuriam sekasi geriau nei žiūrovui šiapus ekrano. Tik noriu priminti, kad šuo nemoka kalbėti, režisierius ir scenaristas tikrai nekūrė istorijos pagal šuns pasakojimus, šią istoriją sukūrė jie, žmonės su ūsais ir apvaliais akinukais, sukūrė ir poto dar pagražino. O tada dar pagražino. Ne tiek, kad man patiktų, bet savo auditoriją šis šuo užsitarnavo.

Ar esate sutikę žmonių, kurie niekada nesiskundžia? Tokie nesiskundžia ne dėl to, kad jiems viskas sekasi, tiesiog pasakodami apie save jie užsideda filtrą. Vieni naudoja rožinį filtrą, kiti – laimingo žmogaus filtrą. Jie „transliuoja“ aplinkiniams geriausią savo gyvenimo versiją. Taip, teisingai supratote: tam, kad taptumėte sėkmingu žmogumi, nereikia būti režisieriumi, tereikia „transliuoti“ tai, kas geriausia, negražinti, nemeluoti sau, tiesiog pasakoti žmonėms tik geras emocijas.

Gyvenime svarbiausia – išmokti pastebėti geriausius dalykus ir apie tai papasakoti aplinkiniams.

8 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt