Susisiekite su mumis

Dėkingumo Efektas. Geriausia knyga apie dėkingumą

0
Komentarai

Daugiau netylėsiu.

Pasakysiu viską. Tegul pyksta visas pasaulis, bet atėjo akimirka pakelti širmą. Štai ką norėjau pasakyti:

nors pasaulis nėra tobulas, ir nors nuolat kyla problemų – aš dėkoju už viską! Už raukšles, už lietų ir net griaustinį! Dieve, tau nereikia įrodinėti man, kad tu esi, nes tu jau atlikai savo funkciją – padovanojai man gyvybę! Nėra nieko brangesnio už gyvybę, kurią aš turiu ir kurią turi tu, žmogau. Ir dar… Aš dėkoju už plaučius, akis, plaukus. Ir nors plaukai jau pradėjo retėti, aš vistiek esu DĖKINGAS. Kai jų išvis neliks, dėkosiu už tai, kad turėjau! Plikas bet laimingas.

Kažkas juoktis dėl plikio, bet tai tiesa. Sveika pasijuokti iš savęs. O taip, esu dėkingas už kiekvieną akimirką, kurią patyriau! Kadangi esu dėkingas žmogus, todėl manęs neįmanoma palaužti! Nesvarbu, ką iš manęs atimsi, aš vis tiek dėkosiu. Dėkosiu už vasarą, už žiemą, už tobulą moterį. Dėkosiu už viską. Niekas nepavogs iš manęs dėkingumo. Dėkingumas yra mano ginklas. O svarbiausia…. Dėkingumas yra 𝐓𝐀𝐕𝐎 𝐠𝐢𝐧𝐤𝐥𝐚𝐬! Prisimink tai. Visuomet prisimink tai! ⚡

Kadangi esu dėkingiausias žmogus, su manimi susisiekė knygos Dekingumo efektas atstovai.

-AleX, ar gali parašyti reviu apie knygą Dekingumo efektas?

– O taip, atsakiau aš, tik… Galiu perskaityti?

Šiandien esu Lietuviškos knygos nugarėlije.

Štai ką parašiau nugarėlije:

Dėkingumas šiais laikais yra nuvertintas…Todėl mus supa tiek daug nelaimingų žmonių. Jiegu jie tik žinotų, koks Pasaulis yra dosnus jeigu tik esi DĖKINGAS… Paklauskite išmintingų žmonių apie dėkingumą ir jie atsakys: kuo esi dėkingesnis, tuo labiau vertini tave suančius stebuklus. O kuo labiau vertini tuo daugiau džiaugsmo jauti. O juk mums trūksta džiaugsmo? Ši knyga apie dalykus kuriuos pasieksite perpratę dekingumą! 

Knyga: Dėkingumo Efektas

dekingumo-efektas knyga

O tau ar esi dėkingas? Ar žinai su kuo valgomas dėkingumas? Ar naudoji dėkingumo efektą savo gyvenime ir …

Užsisakyk knygą čia:
Pirkti dekingumo efektas

Paskutinis žodis apie dekingumą

Mums nuolat kažko trūksta… Kai esame jauni, norime greičiau suaugti. Atrodo, kad subrendę ir įgiję daugiau žinių, mes pagaliau nuversime kalnus, taigi laukiame, bet staiga suvokiame – esame per seni, kad pradėtume GYVENTI. Mes laukiame atlyginimo, SMS, kuri kviestų į pasimatymą, o gavę, ko troškome, pavyzdžiui, bučinio, užsimanome kažko daugiau. Mums nuolat atrodo, kad gyvenimas sužydės rytoj… Kitaip kalbant, didžiąją mūsų gyvenimo dalį sudaro pasiruošimas, tai svarbiausiai akimirkai… Įdomu, kad pasiekę tos geidžiamiausios akimirkos, mes užsimanome dar vienos užgaidos. Bėgdami paskui nuolat besikeičiančius tikslus, mes pamirštame apie esme, ir apie tai kad artimi vis dar gyvi… Mes nemokame džiaugtis tuo, ką turime šiandien! Mes nevertiname šio pasaulio… Mes nesame dėkingi, todėl skundžiamės dėl to ar ano… Bet dėkingumas yra raktas į laimę. Paverg dekinguma, ir tu nulausi sistema. 

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt