Susisiekite su mumis

APSUPK SAVE TURTINGAIS ŽMONĖMIS!

7
Komentarai

APSUPK SAVE TURTINGAIS ŽMONĖMIS!

(ištrauka iš knygos ,,Laimingi šunsnukiai“)

Esu laimingas dėl to, kad turiu draugų, kurie iš tiesų yra turtingi – prisižiuri ne tik išorę bet ir vidų. Šie ŽMONĖS nerūko, negeria, nesikeikia, neperka moterų. Jų moralė tikresnė už daugumos ir ji labai maloniai akina. Jie patys visko pasiekė. Vieni juos apkalbinėja, kiti pavyduliauja, todėl vadina šunsnukiais. Bet aš juos pakrikštijau LAIMINGAIS šunsnukiais. Tokių žmonių yra laaaaaabai mažai, bet jų tikrai yra ir įsitikinsi tuo, kai vieną dieną susipažinsime, ir kartu nuvyksime pas juos į svečius. Bet kol manęs nepažįsti, papasakosiu, kaip gali pats apsupti save tokiais žmonėmis.

Iš pradžių turėtum išsirinkti žmogų, kurį norėtum matyti savo aplinkoje.

O gal jau esi išsirinkęs + žinai jo vardą? Paskambink jam arba parašyk!

,,Daug pasiekę žmonės tikrai neatsakinėja į laiškus.” – pasakys skeptikas. Nuostabu – gali toliau tikėti tuo, ko nesi pabandęs, bet kažkodėl į mano laiškus yra atrašęs ne vienas žinomas žmogus. Vienas iš jų – Mamontovas. Beje, Andrius Mamontovas padarė man didelį įspūdį ne tik dėl to, kad prieš dešimt metų atrašė man – patiko laiško pabaigoje vietoj parašo palikta mažytė ,,a” raidė. Būtent jo laiškas įtikino mane, jog galiu gauti atsakymus.

LAIŠKAI

Esu rašęs daugybei žymių žmonių. Seniau galvodavau, kad visi, neatrašę man, yra išpuikę. Tik su laiku supratau, koks buvau kvailas. Suvokiau tai tik po to, kai pradėjau pats gauti laiškus iš skaitytojų, norinčių susipažinti su manimi. Tie laiškai buvo tokie pat pilki + perpildyti savanaudiškumo, kaip ir manieji!

Šiuo metu gaunu dešimtį laiškų per dieną ir tikrai peržiūriu juos visus. Bet prisipažinsiu: skaityti norisi tik keletą iš šimto. Apie 70 procentų laiškų prasideda analogiškai šiam:

,,Alex Monaco, manau, kad tikriausiai NETURĖSI laiko atsakyti MAN, bet pabandysiu”.

Dar vienas laiškas:

,,Sveikas, Aleksai. NERASYSIU lietuviskom raidem, nes NEMOKU pasidaryti ju tokiu (keistuolis). Ilga laika AS…”.

Jeigu įsigilintum į aukščiau pateiktų laiškų anatomiją – pastebėtum, kad ,,poemose”, parašytose savanaudžių, apstu žodžių AŠ, MAN! Nesielk, kaip jie: niekam nerašyk tokio laiško, kurio pats nenorėtum gauti!

Kartą man parašė labai įdomus žmogus, tačiau, užėjęs į jo facebook acountą išsigandau.

Štai kokią profilio nuotrauką pamačiau:
image08

Tikriausiai ir tu nenorėtum susitikti su žudiku maniaku? Būtent todėl jam neatrašiau.

Svarbu: jeigu nori kažką pakalbinti facebooke – pasistenk įdėti savo tikrą foto!

Bet kartais gaunu subrendusių žmonių laiškų. Mielai atsakau į tokius:

Sveiki, Alex.Jau kurį laiką seku jūsų pranešimus facebooke bei skaitau straipsnius, talpinamus monaco.lt puslapyje. Jūs kalbate apie dalykus, neminimus kasdieninėse masmedijose, o jūsų išsakomos mintys bei taiklūs pastebėjimai yra labai įdomūs ir inspiruojantys mąstyti bei veikti. Esate tikras minčių cunamis. Labai žaviuosi jumis. Alex Monaco – vienas iš ne daugelio motyvatorių, kurie verti šio vardo. Priešingai nei kiti – jūs nesiekiate savo skaitytojams įskiepyti kažkokios ideologijos ar manipuliacinėmis technikomis pakeisti žmonių sąmonę. Nė vienas žmogus neturi moralinės teisės taip elgtis. Tačiau kiekvienas moralus žmogus tai gali daryti savo asmeniniu pavyzdžiu bei elgesiu, paremtu savomis vertybėmis bei įsitikinimais, kaip tai darote jūs. Ne paslaptis, kad daugybė nūdienos žmonių nemoka, o gal ir nenori mąstyti savarankiškai. Et, o taip norėtųsi gyventi mąstančioje visuomenėje. Manau, kad ne vien man, skaitant jūsų straipsnius, pavyko atsikratyti minčių stagnacijos. O taip norėtųsi, kad tokių žmonių būtų daugiau. Būtent dėl to jums ir rašau. Turiu idėją, kaip būtų galima padidinti monaco.lt skaitytojų ratą. Tikiu, kad didėjant skaitančiųjų skaičiui – dėsningai didės ir savarankiškai mąstančių žmonių skaičius visuomenėje. Būtų labai džiugu, jei 4 savaičių bėgyje, skirtumėte valandėlę savo brangaus laiko ir atvykus į Kauną, leistumėte pavaišinti jus kava bei obuolių pyrago gabalėliu, jaukioje kavinukėje, esančioje Laisvės alėjoje ( iš jūsų straipsnių supratau, jog esate kaunietis). Gurkšnojant kavą išplėtosiu savo idėją bei pateiksiu konkretų pasiūlymą, kaip ją įgyvendinti.

Tokie laiškai iš tiesų turi vertę, kadangi yra sudaryti iš daugybės svarbių sudėtinių detalių. Išnagrinėkime jas:
1. Laiške nėra nė vieno ,,aš” arba ,,man”. Nėra ir neiginių tokių, kaip pirmuose laiškuose: nerašysiu, neturėsiu, nemoku.
2. Teigiama, kad bus pateiktas pasiūlymas – tai reiškia, kad žmogus yra rimtai nusiteikęs ir nėra tik interesantas. Kitaip tariant – aiškūs susitikimo motyvai.
3. Pasiūlęs susitikti už 4 savaičių jis išvengia atsisakymo. Juk jeigu pasiūlytų susitikti poryt – tikriausiai ta diena būtų užimta, tačiau mėnuo tikrai pakankamai ilgas laiko tarpas, kad galėčiau kažkur įterpti susitikimą su asmeniu, kuriam rūpi monaco.lt projektas.

Parašiau tau tik keletą paaiškinimų, kodėl mielai susipažinčiau su žmogumi, kuris parašytų kažką panašaus. Ir pagrindinė to priežastis yra ta, kad jis pasiruošęs padėti tiems žmonėms, kurie skaitys mano straipsnius.

Siūlau dešimtį kartų išnagrinėti paskutiniojo laiško struktūrą ir atkreipti dėmesį į tai, kad laiško kūrėjas buvo super konkretus! Dievinu konkretumą, aiškumą ir subrandintą vyną!

Svarbu: jeigu būsi dėmesingas ir išmoksi būti trigubai konkretesnis, nei esi šiuo metu – pasieksi žymiai daugiau. Kalbu ne tik apie laiškų turinį. Kalbėdamas, reikšdamas mintis aiškiau – tu tikrai sulauksi dėmesio iš žmonių ir netrukus jie taps tavo draugais.

7 Komentarai

 1. Pavasarėja:)

  2017-03-27 at 00:30

  Oho! Kokia gera mintis- “ padėdama kitiems, galiu įgyvendinti pačios svajones“ !
  Kažkada mačiau šį straipsni, bet šį karta įsigilinus, aiškiau suvokiau. Wow!!!
  Labai ačiū už tokį puikų pastebėjimą, įžvalgą ir patarimą:) !
  Toks akivaizdus dalykas, į kurį tereikia aiškiai sąmoningai atkreipti dėmesį.

  • Pavasarėja:)

   2017-03-27 at 00:31

   Sužavėta:) !

 2. Indrė

  2018-05-25 at 14:40

  Ačiū. Galvoju, kaip čia parašyti komentarą, kad būtų be neiginių, ir nesavanaudiška, kad būtų konkretu ir aišku. Ačiū už šiuos žodelius – KONKRETUS ir AIŠKUS. Vis save plaku, kalu, motyvuoju, kad mažiau mąstyk, stebėk , o imk ir daryk, judėk, veik, dirbk – sistemingai, tvarkingai, disciplinuotai, kontroliuok. Bet vis išslysta iš rankų svajonė, rezultatas, tikslas.
  Ačiū už naują etapą, kurio pagrindas – konkretu ir aišku.

 3. Jurgita

  2021-01-21 at 10:36

  KONKRETU IR AIŠKU. Ačiū už pamoką! 🙂

 4. Agnė

  2021-01-21 at 21:52

  Suprantamai ir tiksliai parašyta, kartais tokiu aspektu, netgi neanalizuoji situacijos. Bandyti visada verta, net jeigu abejoji🙂 Ačiū už straipsnius atveriančius akis ir atidarančius žandikaulį😃

 5. Davinija

  2021-01-22 at 20:39

  Viskas priklauso nuo 1000 niuansų…kaip tą dieną jaučiasi ir mąsto jūsų kreipimosi objektas ir ar pataikysite .“Lyderių“ požiūris ir nuomonė kinta kaip vėjas.Sėkmės reikalas pataikyti laiku ir vietoj 😀 Bet pabandyti visad verta!

 6. Roberta

  2021-01-23 at 21:11

  Wow. Labai patiko😌

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt