Susisiekite su mumis

8 gyvenimo taisyklės tiems, kas nori ilgalaikės sėkmės ir laimės!

92
Komentarai

Kai buvau mažas ir naivus, gyvenau pagal savo taisykles. Nors jos buvo vaikiškos, tikėjau jomis. Pvz., man atrodė, kad būnant su draugeliais visada reikia būti kietam:

Kietas Alex

Kadangi laikas patikrino mano taisykles, paaiškėjo, kad jos buvo skystos. Teko ieškoti naujų. 

Naujos taisyklės atrodė ok, bet mano kūnas ir smegenys brendo, todėl teko vėl viską keisti.

O po to vėl, vėl ir vėl…

Vieną kartą mane užkniso keisti gyvenimo taisykles ir nusprendžiau suformuoti tokias, kurios niekada nepasikeis.

Žinojau, kad bus sudėtinga, bet vis tiek pasiryžau šiam darbui.

Bėgo metai…

Gimė dukra.

Antra dukra…

Darželis… ir… Tik tak… Tik tak.

Išaugo barzda…

O barzda, kaip žinia, suteikia išminties, todėl aš pagaliau pasiekiau tikslą! Ir tegul Viešpats arba Jordanas Petersonas (kuris yra sukūręs savo „12 gyvenimo taisyklių“) trenkia man per galvą, tačiau gyvenimo taisyklės, kurias tuoj padovanosiu žmonijai yra geriausios ir…!

– Alex, ar ne įžūlu girtis? Sakai, tavo gyvenimo taisyklės yra pranašesnės už kitas? Atsakyk, kodėl? – paklaus skaitytojas. Ok, tuoj papasakosiu.

Mano taisyklės yra geresnės, nes:

1. Jas lengva įsiminti.
Sunku patikėti, bet mano taisyklių sąrašą sudaro tik 8 principai. Ne per daug ir ne per mažai. Todėl jas lengva įsiminti. O štai kiti siūlo krūvas taisyklių. Pavyzdžiui, žydų tradicijose yra net 613 įsakymų. Sėkmės bandant prisiminti visus!

2. Mano taisyklės iš tiesų VEIKIA.
Patikrinau jas savo kailiu. Ir tik šių taisyklių dėka man pavyko pasiekti nuostabiausių dalykų: ramybės, pusiausvyros, pilnatvės, ilgalaikės palaimos ir…

Kitais žodžiais, šios taisyklės tokios galingos ir efektyvios, jog galima būtų pavadinti jas „8 geriausi gyvenimo įstatymai, pagal kuriuos privalo gyventi KIEKVIENAS“, tačiau būkime paprastesni ir pavadinkime jas taip: „8 taisyklės“.

Pristatau jas!

8 taisyklės, kurių reikia laikytis, jei norite gyventi nuostabų gyvenimą

1.  Būk praktikas

Ar žinai, kodėl finansininkai nors ir supranta, kaip veikia pinigai, neuždirba daugiau už savo klientus? Tai tiesa, Elono Musko finansininkai uždirba žyyyyyymiai mažiau už savo vadovą. Nes… jie… yra… teoretikai.

Žodžio „teoretikas“ reikšmė

Teoretikas – (gr. theoretikos – tiriantis; sk. te/oretikas): 1. mokslininkas, nagrinėjantis kokį nors teorinį mokslą; 2. asmuo, linkęs į bendruosius svarstymus, remdamasis teorijomis.

Teoretikus vadinu stebėtojais, amžinais praktikantais, todėl, kad jie mėgsta stebėti ir semtis žinių, analizuoti, diskutuoti ir ruoštis, tačiau jie nėra „doeriai. Ir kas tai supranta, eina mokytis sėkmės paslapčių ne pas teoretikus, o pas praktikus.

Nes kalbant atvirai, teoretikus mažai kas mėgsta. Pameni bendradarbį, kuris nuolat plepėjo ir nieko nedarė, todėl tau reikėjo atlikti visus jo darbus? Taip taip, jis buvo sušiktas teoretikas. O tie šaunuoliai, kurie tave įkvėpdavo dideliems tikslams visada buvo praktikai. Kalbu apie žymiausius atlikėjus, visuomeninius veikėjus. Visi jie yra praktikai.  

Štai toks ir yra skirtumas tarp teoretikų ir praktikų.

O tu, skaitytojau, kas esi, teoretikas ar praktikas?

Žodžio „praktikas“ reikšmė

Praktikas – (vok. praktiker): 1. asmuo, turintis didžiulę praktiką kokioje nors srityje ir tos srities žinių; 2. veiklus asmuo, darantis ką nors praktiškai, nekurdamas teorijos.

Kaip atskirti praktiką nuo teoretiko?

Pažvelkime į du personažus, Joną ir Darių. Jonas, perskaitęs šį straipsnį bėgs skaityti dar vieną. O po to griebs dar kitą straipsnį. Nes jam trūks dėlionės detalės. O Darius sumurmės: „Na gerai, Alex Monaco straipsnis nėra tobulas, tačiau jame yra keli geri patarimai, kuriais aš privalau pasinaudoti dabar! Tik išjungsiu ekraną ir…“

Kaip manai, kuris iš jų bus sėkmingesnis, Jonas ar Darius?

– Alex, kažką čia kalbi ne taip, kodėl balamūtini žmones? – paklaus įžūlus skaitytojas, kuriam reikėtų prisiminti Einšteiną, kuris irgi balamūtino žmones savo pasisakymais. Štai vienas iš jų:Teoriškai teorija ir praktika yra tas pats. Praktikoje taip nėra.

Yra daug panašių pasisakymų. Pavyzdžiui, John Mariotti kartą pareiškė savo tinklaraštyje, kad teoriškai teorija ir praktika labai mažai skiriasi, tačiau praktikoje yra velniškai daug skirtumų. Taip yra gyvenime, versle ir politikoje. Teorija moko mus, kaip viskas turėtų veikti tobulame pasaulyje.

Dėmesio: teoretikai irgi gali būti sėkmingi, tačiau dažniausiai jie dirba kitiems. O štai praktikantai yra lankstesni. Jie tampa olimpiečiais, sėkmingais verslininkais. 

Todėl būtų puiku, jeigu įgytum praktiko įpročius.

Nes kitaip nieko nebus. 

Aišku, tu gali daug skaityti apie laimės paslaptis, bet jeigu tu nepaimsi laimės už ragų (praktika), tuomet liksi ten, kur esi šiuo metu…

Kitais žodžiais, jeigu tu nori išmokti bučiuotis – imkis veiksmų, o ne knygas skaityk! Kalbėdamas apie bučiavimąsi turėjau galvoje ne tik tuos reikalus. Kalbėjau apie mylėjimąsi su pasauliu, laimės emocijomis.

2. Kelias yra svarbesnis už tikslą (tavo kelias yra svarbesnis už tikslą)

Lažinuosi, tu daugybę kartų girdėjai, kad procesas yra svarbesnis nei tikslai, apie kuriuos svajoji kasdien. Tu supranti šį konceptą, tačiau problema ta, kad tavo pasąmonė nuolat bando apsukti tave aplink pirštą. Ji periodiškai šnabžda „siek karjeros, siek ir kitų dalykų, ir daryk taip, kaip kiti daro“. Dėl pasąmonės tu nuolat užmiršti, kaip svarbu mėgautis kelione…

Suprask, siekti tikslų nėra blogas dalykas, tačiau svarbiausia tai, kokias emocijas jauti einant link svajonių.

O taip, esmė ne tai, kas kelio pabaigoje, o tai, kokios gėlės auga pakeliui. Juk gali jas pauostyti!

Tai yra, einant link tikslo reikėtų eiti kaip Alex Monaco – ištiesus rankas į šonus!

Šitaip:

Alex

Ir p*, ką galvoja kiti.

Tai yra, jeigu tu važiuoji žvejoti, tavo tikslas turėtų būti ne žuvis, o tarkim vairavimas link ežero t.t. O ne kelios minutės, kuomet trauki žuvį iš vandens.

Ką jau kalbėti apie malonumus su antra puse. Jeigu tu moki mėgautis tik darbais, kuriuos atlieki lovoje, tuomet greitai iš santykių liks pelenai.    

Tai ne viskas.

Jeigu tu jautiesi darbe nelaimingas, teks pagalvoti, ką pakeisti, kad erdvė būtų kuo malonesnė. Nes kartoju, laimingu turi būti ne po to, o šiandien.  

Žinau, gyvenimą sudaro ne tik laimė ir gali būti, kad sunkus fizinis darbas, kuriuo užsiimi 5 (arba 7) dienas per savaitę yra tavo duoklė pasauliui, tačiau pripažink, nėra blogai susikurti malonią darbo aplinką, tiesa? Nes laikas, kurį leidi siekdamas tikslų yra daug svarbesnis už tikslus, kuriuos pasieksi kažkada ateityje.

Kartoju: Laikas, Kurį Leidi Siekdamas Tikslų Yra Daug Svarbesnis Už Tikslus, Kuriuos Pasieksi Kažkada Ateityje.

3. Kalbėk mažiau ir klausyk daugiau

Kartą 2013 metais susitikęs Monake su ypač sėkmingu žmogumi ėmiau kalbėti, kalbėti, kalbėti.

Mūsų pokalbis atrodė taip:

– Alex, jeigu nori būti sėkmingas, turi dirbti daug ir nuoširdžiai.

– Bet aš dirbu daug. Ariu kaip arklys. Tikrai dirbu daug ir…

Bla bal bla.

O juk reikėjo klausytis to žmogaus!!!

Tačiau vietoj to, kad klausyčiau, aš ėmiau draskytis ir teisintis.

Tai buvo klaida. Ir nors aš žinojau, kad reikia klausytis, nesugebėjau susikišti savo norą kalbėti į subinę, todėl mūsų susitikimas buvo bergždžias.

Po gerų metų man pavyko dar kartą susitikti su tuo žmogumi. Ir šį kartą aš tylėjau. O taip, jo žodžiai buvo aukso vertės, tačiau niekada nesužinosiu to, ko jis nepasakė aną kartą, kai susitikimo metu susitelkiau į pasiteisinimus.

Aišku, daug kas nori girdėti mano patarimus, nes juk aš esu super sėkmingas. Ir man patinka pasakoti, tačiau kiekvienas mano fanas moka kažką tokio, ko nemoku aš. Todėl mėgstu įlįsti į pašnekovo galvą, kad išmokčiau kažko naujo.

4. Mylėk šį gyvenimą labiau nei jis myli tave! 

Tu net neįsivaizduoji, kaip pasikeis tavo gyvenimas, jeigu pamilsi gyvenimą labiau nei jis myli tave…

Suprask, žmonės, kurie myli gyvenimą, neturi jokių lūkesčių. Jie nelaukia, kol gyvenimas pasirūpins jais, nes kartoju: „JIE MYLI GYVENIMĄ LABIAU NEI GYVENIMAS MYLI JUOS.“

Kaip tai veikia? Tuoj papasakosiu! Matai, kai myli gyvenimą, imi jausti dėkingumą. O kai jauti dėkingumą, jauti malonų jausmą krūtinėje ir pilve. Ir kai jauti visa tai, tu supranti, kad jau turi viską, ko reikia.

Mmmmmm…

O taip, esu išbandęs tai savo kailiu.

Vis dar myliu gyvenimą labiau nei jis myli mane.

Todėl aš nelaukiu, kol Dievas ar gyvenimas parašys man eiles.

Aš pats rašau eiles ir dovanoju jas pasauliui.

Gera

Gera
mylėti taip,
kaip nemoka
niekas.

Gera
mylėti pasaulį
labiau nei jis
myli mane.

Ir gera būti
stipriu žmogumi,
emociškai
ir dvasiškai –
tik taip gali
įkvėpti vertybėmis
savo
vaikus.

Ir gera dalytis
meilės emocijomis su kitais,
nesitikint gauti
grąžos.
Velniop
karmos taškus.
Velniop
juos!

Ir gera
atiduoti visą save,
žinant, kad išdalinęs viską,
tu vis tiek turėsi per daug!!!

5. Siek ne laimės, o gyvumo

Kas mane žino, įsitikino, kad siekiu ne laimės, o daugybės skirtingų emocijų. Plius, aš nevengiu negatyvių emocijų. Nes be jų prarasčiau charizmą. O taip, aš mėgstu absoliučiai visas emocijas, net jeigu jos yra blogos. Svarbiausia neužsibūti prie vienos emocijos ilgiau nei 10 minučių!

Kodėl?

Suprask, kuo daugiau emocijų tu patirsi, tuo GYVESNIS žmogus tu būsi.

O taip, gyvumas yra svarbiau už paviršutinišką hedonizmą.

O tu, kiek pažįsti Gyvų Moterų ir Gyvų Vyrų?

(Apie gyvus žmones dar papasakosiu sekančiuose straipsniuose.)

6. Jei nori pasiekti ką nors reikšmingo, turi įsipareigoti

Daugybė žmonių nori pasiekti užsibrėžtus tikslus, tačiau kelyje jie praranda norą judėti. Jie mano, kad problema yra susijusi su motyvacija, todėl ieško jos. Tačiau jiems reikia ne motyvacijos, o įsipareigojimo. Nes būtent įsipareigojimas yra galingiausias ginklas tikslams siekti!

Esu rašęs apie tai čia.

7. Medituok, bet ne lotoso pozoje arba lovoje

Daug kas teigia, kad meditacija galima užsiiminėti tik lotoso pozoje arba gulint lovoje, arba ant grindų. Bet kas jeigu pasakyčiau, kad gali medituoti dirbant prie kompiuterio? O taip, geriausia, kai moki medituoti realiu laiku, dirbant, bendraujant ir t.t.

Supranti, apie ką aš?

– Nesąmonė, neįmanoma medituoti, kai kūnas juda! – pasakys vienas iš skaitytojų, kuriam reikėtų pasidomėti tyrimais. Pasidalinsiu vienu iš jų, cituoju: …tyrimo rezultatai parodė, kad judrioji meditacija, panašiai kaip joga ir tai chi, gali sumažinti nerimą ir stresą. Geriausia judriosios meditacijos dalis yra ta, kad jums nereikia sėdėti sukryžiavus kojas ir koncentruoti dėmesį į savo kvėpavimą.

Bet tai tik gėlytės. Nesvarbu, kur esi ir kokioje pozoje – tu gali skirti laiko meditacijai, relaksacijai arba dėmesingo įsisąmoninimo (angl. mindfulness) technikai. Vadink, kaip nori. Ir nors ką tik paminėjau gan skirtingus dalykus, jie turi daug sąsajų.

Aišku, kad suprastum, kas tai yra, teks pradėti nuo kilimėlio ant grindų, tačiau, reikia suprasti, kad tai yra pirmas etapas. BET JAME NEREIKĖTŲ UŽSTRIGTI.

– Alex, tu ką medituoti moki? – paklaus skaitytojas.

Taip. Aš sugebu medituoti dirbdamas prie PC. Sugebu įeiti į meditaciją kalbėdamas su draugais telefonu ir…

Meditacija tapo mano durimis į ramybę, į pilnatvę.

Žinau, išmokti medituoti yra sunkus uždavinys, bet kas tau žadėjo, kad gyvenimas bus lengvas? 

8. Tau reikia pusiausvyros (50/50 taisyklė)!

Nors šis patarimas yra ganėtinai banalus – jis svarbiausias iš visų!

Nes būtent pusiausvyra padės tau išgyventi – išlaviruoti sunkiu metu.

Netiki? Patikrinkim! Išsinuomok laivą ir išplauk į vandenyną. Tikiuosi tu nepateksi į audrą, bet jeigu taip įvyks, man daugiau nereikės pasakoti, kad viskas gyvenime susiję su pusiausvyra.

Taip taip, pusiausvyros reikia visur; santykiuose, sporte, maiste, ryšyje su savimi, versle.  

Pradėkime nuo maisto.

Geriausia, kai valgai tiek, kiek reikia – ne per daug ir ne per mažai.

Pataikiau?

Sporte nereikia savęs prievartauti (nebent nori laimėti pirmą vietą olimpiadoje), tačiau sportuoti dėl vaizdo irgi nėra gerai.

Pataikiau?

Matai, visur matome 50/50 taisyklę.

O kalbant apie verslą, reikėtų prisiminti, kad nereikia persidirbti. Reikia ir arti, ir ilsėtis. Abu dalykus reikia daryti kokybiškai. O jeigu tik dirbsi – perdegsi ir tapsi Eugenijaus Laurinaičio pacientu.

PABAIGA

Dėkui už tai, kad skaitai mano straipsnius ir dar didesnis dėkui už komentarus!

Suprask, KIEKVIENAS tavo komentaras (net jeigu tai yra paprastas „Ačiū“ arba „Dėkoju“, arba „Geras straipsnis“) įkvepia mane naujiems straipsniams. Todėl dar kartą apkabinu ir dėkoju už palaikymą! H5!

Tiesa, yra straipsnio english version.

92 Komentarai

 1. Violeta

  2022-09-21 at 20:53

  Ačiū

 2. Gintarė

  2022-09-21 at 21:04

  Labai ačiū už straipsnį. Tikrai jame radau šiandienai man reikalingų patarimų. Nepažadu kad visais jais vadovausiuosi( nes moteriška prigimtis, kartais pati nežino ko nori),bet stengsiuosi, bent vienų iš visu punktu kasdien pasinaudoti naujam darbe. Kurio visai nenoriu ir nelaukiu, bet kuris mane veda, kaip jus minėjote „įsipareigojimai“ o tikslų turiu iki vasaros nemažai… pagrindinė susitaupyti automobiliui kuris padėtų man siekti tikslų ir labai palengvintų gyvenima. Ačiū Alex Monaco už pasidalintas mintis 🙂

 3. Vanda

  2022-09-21 at 21:05

  Labai patiko, ačiū nerealu! Panašiai stengiuosi elgtis neseniai, kuriuosi kambaryje kuriame būnu, kad man būtų gera, viską kasdien dėliojuosi, kad patogiau gyventi ir lengviau . Auginu viena dvi dukras 8 ir 14 m dirbu kasdien dienomis, bet mes taip nepavargstam, šypsomės, nes mes stengiames visur susikurti ir matyti tai kas teikia pasitenkinimą čia dabar. Išviso esate nuostabus ! Įkvepiate!

 4. Edita

  2022-09-21 at 21:05

  Ačiū

 5. Jūratė

  2022-09-21 at 21:11

  Ačiū! 😊🙏

 6. Virginija

  2022-09-21 at 21:12

  Geras straipsnis, man jo šiandien reikėjo.

 7. Dale

  2022-09-21 at 21:14

  Jus saunus. Man labai patinka Jusu straipsniai. Dekui.

 8. Rasa

  2022-09-21 at 21:15

  Dėkoju.

 9. Justina

  2022-09-21 at 21:16

  Dėkoju.

 10. Irma

  2022-09-21 at 21:17

  Good

 11. DARINA

  2022-09-21 at 21:19

  Super straipsnis… Sėkmės…

 12. Agnė

  2022-09-21 at 21:20

  patiko! 🙂

 13. Laisvūnas

  2022-09-21 at 21:21

  Dėkoju Alex

 14. Rita

  2022-09-21 at 21:23

  Ačiū už straipsnį, priverčiantį susimastyti…

 15. Ruta

  2022-09-21 at 21:23

  Dar neišmokau klausytis…
  Laukiam meditacijos pamokų 🙂

 16. Lina

  2022-09-21 at 21:24

  Ačiū!

 17. Deimantė

  2022-09-21 at 21:27

  Nuostabus straipsnis, skaitau kiekviena straipsnį su malonumu ir kas svarbiausia, kai jūs parašot straipsnyje pataikiau tai ta pati būnu pagalvojusi ką ir parašėt. Didelis ačiū ❤️🥰

 18. Valdonė

  2022-09-21 at 21:27

  Ačiū, puikus straipsnis! Laukiam naujų!

 19. Juliana

  2022-09-21 at 21:27

  Puiku! Gyvenimas ir yra ta akimirka čia ir dabar! Ačiū!

 20. Giedrė

  2022-09-21 at 21:30

  Aš tik visai nesenai, atradau tave… Bet man patinka, man įdomu paskaityti tavo mintis kaip tu matai pasaulį. Mano gyvenime daug pokyčių, artėja dar daugiau, nemėgstu kopijuoti kitų, ar gyventi pagal kažkieno taisykles, bet šiuos žodžius aš pasikabinsiu ant sienos naujame savo gyvenime ir savo naujame požiūryje į gyvenimą!
  „Laikas, Kurį Leidi Siekdamas Tikslų Yra Daug Svarbesnis Už Tikslus, Kuriuos Pasieksi Kažkada Ateityje.“
  Ačiū, už tavo paprastumą.

 21. Virginija

  2022-09-21 at 21:31

  Ach, nerealiai geros mintys, patarimai ir…ta energija, tookia gaivaliska, uzdeganti…ji tarsi paliecia, sujudina ir sako „hei, nebemiegok, kelk ir daryk, bent kazka, bet neuzmik…
  Labai dekoju autoriui! Jūs( Alex Monaco), esat lyg fakelas, nusvieciantis musu apsnūdusius protus…😃👍😘

 22. Danguole Engelmann

  2022-09-21 at 21:31

  Saunuolis!!!
  Aciu!!!!
  Nepraleidziu nei vieno straipsnio!!!

 23. Laura

  2022-09-21 at 21:36

  Ačiū 🤍🤍🤍 super straipsnis, verčia persidelioti galvoje prioritetus. Skatina eiti per gyvenimą, bei mėgautis kiekviena jo akimirka, ištiesus rankas į šonus ir visiškai negalvojant ką pasakys ar pagalvos kiti. Gyvenimas juk mano 😉 Gyvename tik vieną kartą 🤍
  Apkabinu 🤍

 24. Vilma

  2022-09-21 at 21:42

  Dėkoju. Skaitydama Jūsų straipsnius, aš visada pasitvirtinu sau, kad esu gerame kelyje! 🙂

 25. Gabriele

  2022-09-21 at 21:44

  Ačiū už pasidalintas mintis ir savo sukurtas gyvenimo taisykles, bandysiu pritaikyti jas gyvenime!💕

 26. Irma

  2022-09-21 at 21:47

  Ačiū, Alex už įkvėpimą. Puikus straipsnis.

 27. Andrius

  2022-09-21 at 21:47

  Ačiū, tai dar kartą įrodo, kad tai veikia! Gyvenimas kaip veidrodis.

 28. Erlandas

  2022-09-21 at 21:50

  Gerai kalbi senelyzai. Petersonas turi jau 24 taisykles. Jei parašys dar vieną knygą gal ir išaugs ir iki 36😁

  50/50
  Harmonija
  Balansas
  Ekvilibriumas
  Kaip jau patogiau vadinti antraštę sakyčiau kertinis akmuo kad neužsipistum gyvenime ir galėtum jį mylėti labiau nei jis myli tave.

 29. Ausmike

  2022-09-21 at 22:04

  Kiek daug teisybes jus pasakot. Sirdingas dekui! Jauciu spiri!

 30. Aušrinė

  2022-09-21 at 22:06

  Labas, Alex Monaco. Šitas tavo straipsnis man labai patiko. Labai daug gerų minčių, man priimtinų. Šis straipsnis lyg sūrus saldumynas su prieskoniais. Rasi visko po truputi. Perskaičiau šiame straipsnyje HARMONIJA.

 31. Asta

  2022-09-21 at 22:10

  Ačiū lb patiko…😉

 32. Mireta

  2022-09-21 at 22:14

  Ačiū

 33. Agnė

  2022-09-21 at 22:20

  Dėkoju🙃

 34. Jurgita

  2022-09-21 at 22:25

  Dekui

 35. Zita

  2022-09-21 at 22:32

  Geros taisyklės ypač dėl mokėjimo klausytis, kai kvailai kalba neišeina iki galo išklausyti nesinori ir argumentuoti,nes beviltiška.
  O dėl pusiausvyros, balanso reikia visame kame, pritariu.Papildyčiau dar principu ne tik imti, bet ir duoti.Jamančių vis daugėja auginamos pašalpinių kartos jau net kelios tėvai- vaikai ir t.t.:)

 36. Lolita

  2022-09-21 at 22:33

  Alex, patiko jusu patarimai ir dekui😇

 37. Živilė

  2022-09-21 at 22:41

  Na aš galiu pasakyti kad kiekvienas sttaipsnis perkrauna galvoj smegenis💪

 38. Laura

  2022-09-21 at 22:45

  aciu uz patarimus:)

 39. Regina

  2022-09-21 at 22:51

  Labai aciu! Vertingi patarimai!

 40. Karolina

  2022-09-21 at 23:00

  Dėkoju

 41. Rita

  2022-09-21 at 23:00

  Ačiū! Aleksai. Visada džiaugiuosi tavo laiškais. Kad ir kur tu esi! Kad ir ka tu darai. Tu įkvepi, daug žmonių iš naujo pasiekti gyvenimą ranka,paliesti,suvokti. Kokia tai dovana mums. Rašyk ir dar karta rašyk. Su didžiausiais ir nuoširdžiausiais linkėjimais. Tavo klausytoją ir skaitytoja, Rita.

 42. Margarita

  2022-09-21 at 23:09

  Dekui,ikvepiancios mintys

 43. Danielė

  2022-09-21 at 23:10

  Tikrai labai šaunus pateikimas! Super!

 44. Ingrida

  2022-09-21 at 23:34

  Alex, labai ačiū !!!

 45. Jolanta

  2022-09-21 at 23:37

  Geras jausmas kai randi kažką savo!!! Artimo!!! Dėkinga, kad daliniesi😍

 46. Dainora

  2022-09-21 at 23:40

  Ačiū 😊

 47. Ona

  2022-09-21 at 23:43

  Dėkoju, geras straipsnis.
  Super taisyklės.

 48. Vilija

  2022-09-22 at 00:32

  Nauja, tai senai užmoršta sena, Alex, – šaunios taisyklės, bėda ta, kad savo noru atsisakome būti praktikais, nes tarpe tarp svajoti ir turėti yra žodelis veikti, o tam reikia disciplinos, kūrybiškumo, jumoro reikia būti kitokiu nei tave supanti aplinka ir tai žmones glumina, stabdo. Sėkmės Jums dekit pats, kad kitus uždegtumėt👋👋👋

 49. Dženardas

  2022-09-22 at 00:51

  Dėkui

 50. Erika

  2022-09-22 at 01:14

  Smagus straipsnis. Bet ties viena vieta kilo mintis, kaip išlikti mylinčiam ir dėkingam pasauliui, jei pvz žmogui nesiseka nuo to laiko kai žmogus gimė?
  Kalbu ne apie save, o apie žymiai vyresnio žmogaus istoriją. Kai gimė ir iškart neteko tėčio. Mama buvo nemylinti ir tik išnaudodavo savo tikslams. Maisto gaudavo vos vieną kitą teupinėlį, kai ta pati mama valgė padoriai. Dalinai padėjo išgyventi keli geri žmonės ir sesės. Bet suaugus, patyrė tik mažai laimės.. dabar taipogi sunku, liko vien su vaiku, vaikas suaugęs jr ne dirba, dirba per kelia darbus visą savo gyvenimą. Ir kai bandė gyventi su mylimu žmogumi, kuris susirgo, jo giminaičiai atėmė viską(t.y.sukauptas santaupas, stogą virš galvos) išmetė su visais daiktais. Ačiū dievui bet vaikas priėmė pas save. Tačiau dabar vis prikiša, kad trukdo gyvent. Kaip tokiam žmogui reikia rasti džiaugsmo ir meilės, kai beveik visą gyvenimą esi lyg vis nevietoje ir tave visi atstumia….

 51. Aiste

  2022-09-22 at 01:14

  Dekoju. Puikus tekstas.

 52. Irma

  2022-09-22 at 01:19

  Super

 53. Laima

  2022-09-22 at 03:32

  Superrrr…būtent tokiomis taisyklėmis ir naudojuosi !!!🥰🙂😉

 54. Genovaitė

  2022-09-22 at 06:39

  Ačiū.

 55. Airidas

  2022-09-22 at 07:11

  Super bombinis energetinis wow Aciu!!!

 56. Eglė

  2022-09-22 at 07:17

  Puikios mintys dienos pradžiai – ačiū 🙂

 57. Halina

  2022-09-22 at 07:42

  Aciū🙏,deka jūsų straipsnio supratau,kad esu teoretike,reikia imti laimę už ragų😀

 58. Dalia

  2022-09-22 at 07:47

  Nuoširdžiai dėkoju, Jau skaitydama išbandžiau meditaciją čia ir dabar prie kompiuterio, Tai tirai šaunu.

 59. Živilė

  2022-09-22 at 07:51

  Ačiū..Žaviuosi jūsų knygomis,mintimis ir patarimais..🤗💚💚

 60. Ona

  2022-09-22 at 08:01

  Dėkui už straipsnį.
  Jūs teisus-labai daug kalbėtojų, bet tiek mažai klausytojų. Pati esu daugiau klausytoja ir, patikėkit manim, tiek daug įdomybių išgirstu… Draugams vis patariu-jūs klausykit, ką kiti kalba-rasit atsakymą, išspręsit problemą ir pan.

 61. . Margarita

  2022-09-22 at 08:06

  Maloniai ir lengvai perskaičiau. Naudinga tiesa, netgi man brandaus amžiaus žmogui. Ačiū Dievui lygtai taip ir gyvenu jau. Parašiau žodį „jau“.

 62. Danguolė

  2022-09-22 at 08:15

  Ačiū.Kaip visada puikus.

 63. Edilija

  2022-09-22 at 08:20

  Didelis Aciu, gyvenu tai jau 3 metai, gyvenima myliu Labiau, nei jis myli mane🙏💖

 64. Ernesta

  2022-09-22 at 08:22

  Ačiū

 65. Viktorija

  2022-09-22 at 08:39

  Labai įsamus ir geras straipsnis ačiū už ji. Tikrai jame radau šiandienai man reikalingų patarimų.

 66. Rimvido

  2022-09-22 at 08:45

  Nice

 67. Jolanta

  2022-09-22 at 09:00

  Puikus straipsnis: lengvai ir išmintingai 💚

 68. Ilona

  2022-09-22 at 09:32

  Puikus straipsnis. Kaskart vis įdomiau ir linksmiau. Geros mintys, protingi žodžiai, gyvenimo išmintis. Bet… turiu vairavimo automobilį baimę… Kaip tai įveikti. Vairuoju gerai, bet sėdint už vairo, apima baimės ir dar kažkoks jausmas..Kad ne taip, ir dar kitaip kažką darau. Nors matau vairuojančius žmonės, lengvai atsipalaidavusius ir pan.

 69. Raimonda

  2022-09-22 at 09:58

  Skaityti nemėgstu … atsidariau straipsnį tikėdamasi trumpo straipsnio. Tačiau , MAN jis gan ilgas 😐 Tačiau … užkabino jau nuo pirmų eilučių, perskaičiau iki galo ! Vietomis per kūną nuėjo šiurpuliukai ! Perskaičiusi pagalvojau…na kodėl aš nemėgstu skaityti ! kiek gerų emocijų gali gauti skaitydamas !

 70. Marius

  2022-09-22 at 10:12

  Aciu uz ikvepima gryno oro

 71. Daiva

  2022-09-22 at 10:15

  Ačiū už straipsnį 🤗

 72. Dalia

  2022-09-22 at 10:39

  Dėkoju, labai smagu skaityti mintis, kurių dauguma sutampa su manosiomis.
  Sėkmės ir lauksiu naujų straipsnių.

 73. Dalia

  2022-09-22 at 12:01

  Puikus straipsnis.Aciu

 74. Danguolė

  2022-09-22 at 12:16

  Ačiū, puikus straipsnis, kai kurios tezės įžiebė šypseną veide. Ačiū už geras emocijas ir patarimus, ačiū, kad daliniesi. Nežinau ar pasinaudosiu tavo taisyklėmis, bet bandysiu prisijaukinti. Apie meditaciją ir dėkingumą, tai labai padeda, nuramina. Praktikuoti pradėjau neseniai tik kokie metai, tačiau pastebiu pokyčius ir jie man patinka. Ačiū, kad atsiranda gyvenimo mokytojai, kad jie dalinasi savo žiniomis ir patirtimis. Ačiū, lauksiu kitų straipsnių

 75. Andrius

  2022-09-22 at 13:27

  Super straipsnis. Ačiū! 😀

 76. Jurgita

  2022-09-22 at 13:44

  Ačiū už tikrai vertinga straipsnį ir atrastas naujas įžvalgas

 77. Daiva

  2022-09-22 at 15:06

  Kaip aš ieškau gyvenime GYVŲ ŽMONIŲ ir dėkoju, dėkoju 🙏🙏🙏. Ypač jei po pokalbio ar susitikimo skauda. Tu tobulai tobulas!!!

 78. Gintautas

  2022-09-22 at 16:13

  Ačiū

 79. Solveiga

  2022-09-22 at 17:06

  O aš taip pat apkabinu ir dėkoju🤗🤗🤗

 80. Lina

  2022-09-22 at 18:54

  Dėkoju už puikias taisykles, būtinai jomis naudosiuosi, nuo dabar 🙂

 81. Irena

  2022-09-22 at 20:06

  AČIŪ ALEX 🙌❤TAVO 8 PATARIMAI NUOSTABŪS IR ĮKVEPIANTYS…AIŠKŪS,BET KAI KURIŲ LAIKYTIS NELENGVA 😊

 82. Dijana

  2022-09-23 at 22:05

  Labai sukrečianti tiesa! Dėkoju už įžvalgas, Tavo „rašinėliai“ papurto smegenis!
  Thanks for being brutaly honest!

 83. Gitana

  2022-09-24 at 10:13

  50/50 laiko gaisimas ir naudingas straipsnis

 84. Dita

  2022-09-24 at 12:20

  Ddėkoju už taisykles. Labiausiai patiko 3 taisyklė, jos šiais laikais trūksta daugelio žmonių gyvenime.

 85. Lilija

  2022-09-24 at 13:06

  Ačiū ❤️

 86. Daiva

  2022-09-24 at 15:28

  Skaičiau čia ir dabar..traukinyje..pakeliui namo
  Ir vienintėlė mintis atejus į galvą:
  TAI KO MAN REIK‼️

 87. Rima

  2022-09-24 at 21:46

  Ačiū Alex, tikrai puikios mintys. Pati stengiuosi taip gyventi 😀

 88. Oksana

  2022-09-25 at 22:53

  Ačiū.Puiku

 89. Vika

  2022-09-26 at 10:57

  Geras straipsnis, ačiū. O jei jis būtų trumpesnis ir labiau koncentruotas būtų super, nes laikas….nesimėto 😉

 90. Renata

  2022-10-14 at 03:26

  Dėkoju

 91. Zivile

  2022-10-21 at 22:46

  …AČIŪ…❣️

 92. Egita

  2022-10-21 at 23:06

  o o o taaip teorijos žinau daug, sunku padaryti. Sunkiausia tai neteisinga kova su artimu. Didelė atsakomybė, nesantaika, nesusikalbėjimas, empatijos stoka, nepasitikėjimas iki begalybės… atsiriboti nėra galimybės.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt