Susisiekite su mumis

4525tttasa22ere22r2er5

11
Komentarai

Pameni, kai nusprendei viską pakeisti? Pabandęs sukurti ką nors reikšmingo ir papasakojęs aplinkiniams super idėją išgirdai: „Neblogai, bet…“. Manai, kad žmonės daro tai nesąmoningai? Papasakosiu, kodėl niekas tavęs nepalaiko ir nuolat gesina.

Tikriausiai galvoji, kad viskas pasikeis, kai tau nusišypsos sėkmė? Neee! Esu šventai įsitikinęs, jeigu tu tapsi žinomas, kurį laiką tavo pažįstami mielai fotografuosis su tavimi, bet jie nežadins tavęs rytais, norėdami priminti, kad turi judėti toliau. Tam yra rimtų priežasčių. Pasiruošęs tiesos dušui?

Galėčiau lažintis, kad šiandien nesulaukei skambučio iš Lietuvos vyriausybės (ar bet kurios kitos įstaigos) darbuotojo, kuris pasidomėtų, kodėl tu vis dar nesi laimingas. Matai, valstybei nereikia, kad jaustumeis gerai. Čia, Lietuvoje, sąmoningi ir laimingi žmonės nėra reikalingi. Tik pagalvok, jeigu žmonės išmoktų jaustis gerai be laimės pakaitalų – jie daugiau nepirktų gražiai supakuoto šlamšto iš „šventyklų”. Tai pakenktų ekonomikai! Parduotuvių savininkai nenori bankroto! Bet šis straipsnis nėra apie Ozo gatvėje esančios parduotuvės savininką. Jis yra apie vergus, tavo pažįstamus ir net artimiausius draugus. Juk jie taip pat nenori, kad tu keistumeisi. Tik galiu įsivaizduoti, kokią jie sukels paniką pajutę, kad tu evoliucionavai. Jiems tikrai nepatiks, jeigu atsisakysi su jais nueiti į kazino arba į striptizo barą. Tie žmonės nusiviltų, jeigu tu įgautum proto! Na gerai situacija nera tokia jau bloga, vis dėlto yra žmonių, norinčių tavo pokyčių. Išvardinsiu juos:

1. Stilistai nori, kad pagilintum savo žinias dizaino srityje – domėtumeisi mada. Jie nori, kad neatsiliktum ir atrodytum madingai. Jie nenori, kad tu jaustumeisi gerai dėvėdamas kasdienio neįmantraus stiliaus drabužius!

2. Reklamos agentūrų vadovai ir reklamų kūrėjai nori, kad tu ir aš, Alex Monaco, prabustume. Jie nori, kad mes pagaliau pradėtumėme gerbti jų meno  „šedevrus”. Jiems pavyko! Rezultatas: reklamų vergai kasmet mielai perka bilietus į Kanų liūtų reklamų festivalį… Tikiu, kad tik degradavęs žmogus gali mokėti už tai, kad jam leistų kino salėje pažiūrėti reklamas… P.s. Egzistuoja didelė grupė asilų, kurie mielai seka dansu.lt svetainę, skirtą reklamos fetišistams…

3. Bažnyčia. Ji taip pat nori, kad patobulėtum, patikėtum, kad dievas tikrai egzistuoja. Kuo labiau žmonės tuo tiki, tuo daugiau jie uždirba. Bažnyčios tarnai prašo žmonių, kad juos remtų, tikriausiai bažnyčios šefas, gyvenantis danguje, neturi už ką pavalgyti…

4. Mokesčių gavėjams patiktų, kad tu patobulėtum – taptum paklusnesnis. Jie palengvina tavo būtį. Visai neseniai jie dėl tavęs sukūrė svetaines, kuriose gali susimokėti mokesčius neišeidamas iš namų. Tai patogu, velniai griebtų! Tik įsivaizduok, kaip VMI švęs tą dieną, kai valstybė „prastums” įstatymą, kuris leis mūsų kūnus prijungti tiesiogiai prie sistemos, kad galėtume atsiskaityti natūra! Jeee! Būtų patogu ir paprasta!
Matrix-5
5. Tavo šefas taip pat nori pamatyti pokyčius. Jis nori, kad šiandien pasielgtum taip, kaip nori jis. Kalbu ne apie piktą šefą, apie kurį pagalvojai, o apie tavo pasąmonę. Štai kas valdo tave! Tavo pasąmonei nepatinka sunkiai dirbti. Jai nepatinka kvaili egzistencijos klausimai. Jeigu galėtų tavo pasąmonė įsipatogintų sofoje, bet negali, todėl paprašo, kad pailsėtum + papramogautum + pavalgytum + parūkytum + išgertum.

Tavo šefas – pasąmonė mėgsta augintis lašinius. Vos tik pajutusi, kad smegenų užkampyje sustingę neuronai pradėjo krutėti (dėl to, kad perskaitei šį straipsnį), nusiųs tavo organizmui hormonų, kurie privers tave ieškotis patino arba patelės. Uch… Greitai ateis vasara… Man kilo klausimas… įdomu, kam dažniau paklusti: sąmonei ar pasąmonei?

6. Vyriausybė. Ji nori, kad pasikeistum ir nustotum ieškoti teisybės. Nenori, kad žmonės mąstytų savo galva. Ji suvokia, jeigu visi turėtų savo nuomonę, kiltų revoliucija, būtent todėl valstybių prezidentai taip retai susitinka su švietimo ministerijos darbuotojais. Būtent todėl jie nesirūpina švietimo sistema. JIEMS NEREIKIA, KAD KAŽKAS BŪTŲ NUOVOKESNIS, GREITESNIS, STIPRESNIS! Manai, kalbu apie Lietuvą? N-e-e-e-e. Kalbu apie Ameriką. Rusiją. Angliją. Ir t.t. Šių šalių vadovai neverti pagarbos. Juos reikėtų nuversti. Visus iki vieno. Vietas, kur renkasi politikai, reikia sudeginti. Aš mėgstu deginti. Esu grubus. Esu šunsnukis. Taip, kartais moku būti dieviškai švelnus ir rūpestingas. Moku bučiuoti ir mylėtis. Bet, kaip jau ir minėjau, kartais elgiuosi nepadoriai. Kodėl? Tikiu, kad su problemomis reikia elgtis įžūliai. Velniai griebtų! Rekomenduoju taip elgtis ir tau. Žinok: priešus reikia traiškyti, o ne cackintis su jais! Taip aš elgiuosi su velniu, kuris nuolat  bando prabusti many. Savo vidinį Liuciferį ilgai laikiau ant pavadėlio. Bet jis priprato, prisijaukinau jį. Bet aš nesiruošiu užmigti ant laurų. Ir tu neturėtum. Ir net nebandyk tapti šventas angelėlis. Turėtum siekti ne gėrio ar blogio, o pusiausvyros – aukso viduriuko. Bet niekas to nenori. Vieni tau sakė, kad turi tikėti dievu. Jie nori, kad atsisakytum materialių dalykų. Kiti sakė, kad turi siekti pinigų ir šlovės. Velniop kraštutinumus! Atėjo nauja era! Tikiu, kad reikia siekti visko, kas tau priklauso.

„Alex Monaco, negi tu nori revoliucijos?” – paklaus kažkas. Atsakysiu: nesiruošiu imti į rankas ginklo. Nesiruošiu tapti Supermenu arba Batmanu. Tie superherojai dirbo policininkų darbą. Jie buvo naivūs ir kvaili. Pavyzdžiui, supermenas, užuot pasinaudojęs tarpgalaktine sąmone, kad išspręstų žmonijos problemas, nusprendė fiziškai sutrukdyti bankų plėšikams atlikti savo darbą:
Batman-3
Matai, kiek supermenas turi galių? Potencialas tiesiog veržiasi laukan! O dabar pagalvok, kas būtų, jeigu Supermenas, užuot naudojęs fizinę jėgą, panaudotų protą? Manau, kad nė vienam iš mūsų nereikia apsiausto, kad pasielgtume protingiau nei Supermenas! Kad kažko pasiektum, užtenka smegenų! Tačiau niekas netiki savo jėgomis. Netiki ir tu. Asilas… Ne, ne tu. Kalbu apie Supermeną…

Žmonija ritasi žemyn. O tu ar rities su ja? Ko tu trokšti? Vis dar sieki statuso? Negi manai, kad svajonėms pasiekti reikia antgamtinių galių? Supermenas gebėjo savo lazerinėmis akytėmis žiūrėti kiaurai, bet jam neužteko proto paklausti savo moters, ką ji iš tiesų jaučia… 
Superman
Tik pagalvok, kaip tu panaudotum super galias, jeigu jas turėtum?

Pereikime prie kito herojaus. Jis taip pat turėjo ilgą apsiaustą, bet šis nepadėjo jam pakeisti visuomenės iš pagrindų. Rašyti manifestus ir keisti įstatymus nuobodu. Įdomiau yra važinėti į darbą super automobiliu.
570-Alex-Monaco
Kaip manai, kodėl turėdami kiečiausias technologijas nė vienas iš superherojų, užsitarnavusių šlovę, taip ir nesugebėjo išmokti laimės meno? Jie net neišmoko šypsotis…  Na gerai, veikėjai, apie kurios kalbu, yra išgalvoti. Tačiau realybėje mus supa šimtai panašių superherojų. Jų yra politikoje, visuomeninėje veikloje. Pažiūrėk į Tapino ir Užkalnio fizionomijas! Jų noras būti populiariais yra toks didelis, kad jie pradėjo rašyti ne apie tai, ką reikėtų, o apie tai, kas rūpi masėms. Kitaip ir negalėjo pasielgti, juk vieną dieną jie parsidavė mėlynajam portalui. Manau, kad jie norėtų pakeisti šį pasaulį, bet jie tam neturi laiko. Jie užimti savo snukučių reklama. Jie bandė daryti įtaką visuomenei, tačiau pamiršo, kad pradėti reikėjo nuo savęs. Jie taip ir neišmoko šypsotis. Jie net ilsėtis nemoka. Šią akimirką jie plaukia titanike. Jiems atrodo, kad kažkas vyksta, tačiau jie klysta. Jie plaukia pasroviui. Jie nemąsto globaliai. Įdomu, apie ką tu mąstai? Kaip planuoji pasielgti? Gal atėjo laikas pakeisti kryptį? Mes kalbame apie tave, skaitytojau, o ne apie Joną iš Savanorių gatvės. Atsakyk, kodėl aš, Alex Monaco, tikiu tavimi, o tu savimi ne?

Kada tu pradėsi elgtis taip, kaip reikia, o ne taip, kaip įprasta, kaip esi išmokytas?

Aplinkiniai nuolat mane moko, kaip turėčiau elgtis. Kai pasakiau, kad rašysiu knygą, jie paklausė, kam man to reikia. Kiti pasakė, kad Lietuvos rinka per maža, todėl net neverta! Todėl jie nieko nedaro! Kai kuriems nepatiko knygos pavadinimas. Pasiūlė sukurti ne tokį iššaukiantį. Jie paklausė, ar aš nebijau, kad mane vadins šunsnukiu (mano knyga vadinsis Laimingi šunsnukiai). Kaip matai, ne tik tave jie bando įsprausti į standartinius rėmus! Jie nori, kad tu ir Alex Monaco pradėtų mąstyti kaip jie – teisingai. Seo specialistai + žurnalistai + žinių portalų savininkai mane mokino, kad svarbiausia yra straipsnio antraštė. Jie mokė mane, kad antraštė turi būti labai aiški, kitaip straipsnio neskaitys! NĖ VELNIO!!! Pavadinęs šį straipsnį ,,4525tttasa22ere22r2er5”  aš vis tiek sulaukiau skaitytojų! Padariau eksperimentą, išverčiau šį straipsnį į anglų kalbą ir sukūriau labai lengvai suprantamą straipsnio pavadinimą. Rezultatas: why nobody wants you to become happy. Kaip matai, užsieniečiai mano straipsnių kol kas neskaito. Žinau kodėl. Priežastis: aš neįdėjau pakankamai pastangų į tai! Kol kas visą laiką atidaviau savo knygai. Tai vienintelė priežastis. Esu tikras, kad netrukus mane skaitys tūkstančiai užsieniečių. Jie tai darys ne dėl to, kad aš esu Lady Gaga. Jie mane seks ne dėl to, kad turiu didelę subinytę. Jie mane dievins ne dėl antraščių ir ne dėl to, kad mane lengvai randa google. Todėl seo specialistams noriu parodyti vidurinį pirštą. Jo užsitarnavo ir google. Nepirksiu reklamų iš google adwords!

Tu vis dar lauki, kol kažkas paglostys tave už mintį ir idėją, kurios dar nepradėjai realizuoti?

Kada  pasielgsi taip, kaip nori, o ne taip, kaip esi išmokytas?

Nagi? Kur tavo atsakymas?

Kodėl tu vis dar lauki, kad kas nors tave padrąsintų/pagirtų/suprastų? Turi nustoti laukti, kol kažkas tave parems – padrąsink save pats!

SIENA

Atsakyk, kada ruošiesi sugriauti sieną, esančią tarp tavęs ir nesuvaidintos laisvės/laimės? Po metų? Už savaitės? Rytoj? Šiandien? Dabar? Aš stengiuosi dėl tavęs, o tu dėl savęs? Geležinis faktas: Darbdaviai, bendradarbiai, pažįstami ir net artimiausi draugai bandys nugesinti tave kas kartą, kai bandysi prasiskleisti. Tokios jau yra šiuolaikinių ,,džiunglių” taisyklės. Kaip man pasielgti?” – paklausi. Šiame straipsnyje paminėtos instancijos ir autoritetai” mielai patartų tau, kur tiksliai eiti. Bet aš to nedarysiu. Mano misija kitokia. Galėčiau tave išmokyti elgtis kaip Alex Monaco, bet geriau susitelksiu į tai, kad pats sukurtum save. Mano tikslas tave pažadinti – priminti, kad dažniau privalai palįsti po išminties dušu ir padirbėti su asmeniniu vertybių kodeksu. Taigi, užeik dažniau pas mane į svečius: www.facebook.com/AlexMonaco.lt

Tikiu, kad vieną dieną tu pasieksi savo svajonių. Tačiau turi su jomis dirbti. Privalai kasdien plauti savo galvą iš vidaus. Dievinu dirbti su savo svajonėmis. O tu? Esu apsėstas laisvės pojūčio. O tu? Esu įsitikinęs: tam, kad taptum laisvas nereikia turėti sparnų. O tu kuo tiki? Tik tuo, ką sako kiti?

11 Komentarai

 1. Giedrius

  2016-01-25 at 22:27

  Yra vienas geras išgalvotas herojus, kuris atitinka Alex standartus, tai ne kas kitas, o SonGokas. Skamba vaikiškai, bet tai siekis keisti pasaulį ir amžina koncentracija į save ir tau artimus žmones.
  Kaip Visada Alex iš peties ir vertas dėmesio.

 2. Nerijus

  2016-01-25 at 22:48

  GERAS STRAIPSNIS…. ACIU!!!!!

 3. Jolanta

  2016-01-25 at 23:18

  Patiko.AČIŪ

 4. VILMA

  2016-01-25 at 23:22

  Puikus straipsnis,teisybe,tik jos maza dalelyte zmoniu moka priimt..

 5. Sandra

  2016-01-26 at 00:54

  O žinai, aš pirmą kartą skaičiau tavo straipsnį nuo pradžių iki galo. Vat prisiverčiau. Nes man visad atrodydavo per ilgi, tingėdavau skaityti. Pripažįstu. Tokia tiesa. Skaitydama dabar visą laiką šypsojausi, taip nuoširdžiai.Ne todėl, kad skaičiau nuo pradžių iki galo, o todėl, kad tavo mintys nuostabios! Iš tikrųjų. O kad kiekvienas galėtų galvoti taip, kaip tu… Pasaulis būtų geresnis! Iš dalies įdomesnis. O iš likusios dalies nuobodesnis. Nes kas gi tada atliktų superherojo vaidmenį ir įkrėstų proto? Nepyk, aš čia ne blogąja prasme. Bet tu mane nustebinai, nuoširdžiai. Pradėsiu skaityti ir kitus straipsnius nuo pradžių iki galo. Nes tu mane įkvėpei. Tiesiog. Linkėjimai nuo 19-metės, kuri jau mąsto kaip pakeisti savąjį vidinį dvasinį pasaulį ne tik sau, bet ir draugams!

 6. Aiste

  2016-01-26 at 00:54

  Puiku. Niekada neleidau ir neleisiu atimti savo svajoniu. NIEKAM. o bande daug: svelniai, subtyliai, izeidzianciai ir naudojant jega, iki siol kala kaip man nepavyks, sako“kaip mums gaila tavo laiko“. o man gaila ju, nes bijo svajot ir patiket. Aciu, Tau.

 7. Darius

  2016-01-26 at 08:27

  Aciu! Padeda..

 8. Erlandas

  2016-01-26 at 14:38

  Dėkui už straipsnį.
  Respect.

 9. Aivaras

  2016-01-28 at 17:51

  Pasakyta tiesiai šviesiai 🙂 Sutinku su Tavo mintimis visu 100proc. Kiekvienam žmogui atėjus į šia žemę yra jau duoti tam tikri uždaviniai, o kai kuriems net ir misijos 🙂 Alexai, Tavo atveju manau atlieki misiją – skleisti tokias mintis, o kitų užduotis – tai įsisąmoninti ir skleisti kitiems. Ne vien Tavo dėka, bet ir kitų žmonių kurie užsiema panašia veikla, kad tik kuo daugiau žmonių prabudinėtų iš šios su***** iliuzijos ir suprastų kas iš tikro vyksta 🙂 po galais šioje žemėje juk MES visi esam kaip vienas ir turėtumėm buti tokiais, ir išmokti vieną bendrą laaabai didžiulę pamoką 🙂 Dėkui Tau, kuo toliau tuo laisviau ir geriau 🙂

 10. Joana

  2016-04-15 at 11:58

  Įspūdingiausia iš visko, ką paskutiniu metu teko skaityti. Standing out from the crowd – ačiū, kad nebijai tuo daryti.

  O knygos pavadinimas.. genialiausias sprendimas! Tik dėl viršelio atkreipiau į ją dėmesį Knyguklubas.lt ir dėl viso kito jau keliauja į mano namus.

 11. Aivaras

  2018-03-10 at 06:57

  Ačiū tau Aleks kad padedi man ir kitiems suvokti koks žmogus yra iš tikro ir ką gali. ??

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt