Susisiekite su mumis

5 Dirbtinio Intelekto ir GPT Chat minusai: kodėl neverta kurti savo skaitmeninio klono.

17
Komentarai

Tuoj išklosiu DIDŽIAUSIUS dirbtinio intelekto ir GPT chat minusus. Tik nuoga tiesa. 

Lažinuosi, šis straipsnis padės Tau:
1️⃣ suprasti, kodėl neverta naudoti DI ir GPT Chat;
2️⃣ apsispręsti, ar reikia generuoti savo balsą, DI kloną;
3️⃣ tapti sitpresniu už tuos kurie naudoja DI

Pradėkime?

Įsivaizduok, kaip tu sukuri savo skaitmeninį kloną.

Alex Monaco klonas pagaminta su dirbtiniu intelektu

Tavo klonas:
1. atrodo kaip tu;

2. kalba tavo balsu internete, Facebooke, Instagrame, TikToke (balsą gali sugeneruoti su Elevenlabs. Labai gerai klonuoja);
3. pats generuoja temas, tekstus, straipsnius;
4. pats sprendžia, kada įkelti turinį į Facebooką IR PATS JĮ ĮKELIA;
5. pats atsakinėja į komentarus.

Kadangi DI klonas viską daro už tave 24/7. Tau daugiau nebereikia švaistyti laiko!

Kol tu miegi, jis aria kaip bitė. Bzzzzzzzzz. Stebuklas! Maaaagija!!! Tiesiog nuostabu, nepakartojama! Tu kaifuoji dėl to, kad gauni milijonus peržiūrų, nors VISIŠKAI nieko nedarai. Tik geri pinakoladą. Kol tu siurbi gėrimus Bora Boroje, tavo DI klonas tampa įžymiausia interneto asmenybe. Todėl gauni laiškų iš BBC ir CNN. Juose rašoma: „Mes kviečiame jus į mūsų laidą, kad papasakotumėte apie save!“

Tu sutinki!

Ir štai tu jau scenoje.

Reporteris praveria burną.

Tu gauni klausimą, BET nežinai, ką atsakyti, nes suteikęs klonui visas galias, tu nustojai filmuotis priešais kamerą, todėl tau trūksta žinių, kaip elgtis gyvame eteryje. Tu nežinai, kaip bendrauti su įkyriu pašnekovu bei argumentuoti savo poziciją.

Panaši situacija su nuotraukų generavimu įvairiose DI programose, kaip Midjorney. Jeigu tu generuosi savo nuotraukas su DI programomis, tuomet neištreniruosi tokios laikysenos, kokią turi Alex Monaco!

ALex Monaco

Pažvelk į šią foto. Kaip matai, nuotraukoje esantis vyras trykšta pasitikėjimu. Jeigu šis vyras generuotų savo nuotraukas su programomis, tuomet jis vaikščiotų kaip kirminas. Dabar supranti, kodėl tau reikia FOTOGRAFUOTIS, o ne tik GENERUOTI? Ha ha! 

Suprask, fotografavimasis padės tau daugelyje klausimų! Fotografai padės tau pasitempti, pagerinti garderobą! Na gerai, velniop garderobą! Tačiau jeigu tu niekur neisi o tik varvinsi akys priešais ekraną, tuomet koks bus tavo gyvenimas?

Tai ne viskas!

Čia kalbėjome apie skaitmeninį kloną, bet pažvelkime į DI platesniu rakursu! Tau patiks!

Išvardinsiu 5 priežastis, dėl kurių žmonės negali išpešti naudos iš generavimo įrankių.

5 šokiruojantis GPT Chat ir DI minusai 

1. Dirbtinio intelekto įrankiai pririša prie monitoriaus.

Prieš mėnesį vienas pažįstamas man įrodinėjo, kad dirbtinis intelektas palengvina darbus. Tačiau, kai pakviečiau jį į Monaką, jis pasakė: „nespėju su darbais“. Argi tai neironiška?

Po velnių, jeigu DI palengvintų darbus, tuomet mums nereikėtų spoksoti į monitorius, tačiau visi, kas naudoja DI yra priversti lenkti nugarą prie kompiuterio.

Bet DI pagreitina darbą, draskys man akis daugybė skaitytojų. Taip, DI pagreitina darbą, tačiau taip pat nupigina. Netiki? Patikrinkime. Pasiūlyk kažkam iš pažįstamų, kad nusipirktų iš tavęs straipsnius, kuriuos tu sugeneruosi su ChatGPT. Kaip manai, ar kažkas sutiks tau sumokėti 15 eurų už 800 žodžių? 

2. DI įrankiai skirti darbuotojams, o ne vadovams.

Didžiausia problema yra ta, kad visi DI ir GPT mokymai, kuriuos tik surasi internete yra skirti tik darbuotojams.

„Code Academy“ nėra išimtis. Jie siūlo mokymus, po kurių gauni galimybę įsidarbinti tokiose įmonėse kaip ŠUDA ir pn. Tačiau siūlomos išskirtinai žemiausios pozicijos.

Code Academy

Pabaigęs šiuos kursus tu NEGAUSI galimybės įsidarbinti projektų vadovu arba direktoriumi, nes šioms pozicijoms reikalingos kitos žinios… Nors… Sekundėlę… Gal tu NENORI atsakingų pareigų???

Sakai, nenori uždirbti daugiau?

Tuomet ok, būk darbuotoju, kuriam liepiama maigyti „generate“. Tačiau jeigu išmoksi generuoti turinį vienu paspaudimu, tuomet tave bus lengva pakeisti, juk vietoj tavęs galima bus pasodinti beždžionėle… Klick… Klick… Suprask mane tinkamai, tikrai įmanoma uždirbti milijoną iš DI, tačiau tik tuo atveju, jeigu pasielgsi, kaip verslininkas ir sukursi DI svetainę, kuria naudosis beždžioniukai ir mokės už abonementą.

Taigi užduok sau klausimą, ko tu nori?
a) gauti darbą;
b) uždirbti daugiau?

Jeigu nori padidinti pajamas, tuomet teks mokytis vadovavimo, nes tik taip tu gali uždirbti daugiau nei 4001 Eur per mėnesį. Jau parašiau apie tai puikų straipsnį. Esu dosniausias pasaulyje blogeris, imk straipsnį čia: „8 dėsniai, kuriais vadovaujasi „self-made“ milijonieriai“. Tikrai nerašau ten apie GPT, nes pinigus uždirba verslininkai.💸  

Kartoju, esmė ne ta, kaip gerai moki dirbti DI programa, o ta, ar turi darbuotojo, ar vadovo mąstymą.  

Pavyzdžiui, Elonas Muskas supranta, kas yra DI, bet jis kasdienybėje nesinaudoja nei ChatGPT, nei Midjorney. Nes Elonas nėra naudotojas. Jis yra verslininkas, kuris deleguoja darbus, tačiau pats tikrai nemaigo klaviatūros. Jis samdo darbuotojus ir tiek.

Bet aš neturiu pinigų, kad pasamdyčiau kitų žmonių!!! pasiskųs žmogus, kuriam išrėksiu į ausį: „Manai, aš neturėjau panašios problemos?!!!“ Štai patarimas: susirask verslo partnerį, su kuriuo iš pradžių dirbsite nemokamai. Po to pasidalinsite pelnu, tačiau tu privalai nuo pat pradžios perimti vairą. Tu privalai nurodyti darbus ir valdyti procesus, o ne maigyti sumautą GPT!!! Nes jeigu tu maigysi GPT, o tavo partneris vadovaus, tuomet jis taps vadovu ir taip uždirbs daugiau nei tu. Prisimink: Tik Tu Turi Būti Vadovas. Viso pasaulio valdovas.

Prisimink: milijonus uždirba tik tie, kas vadovauja žmonėms, o ne tie, kas savo pirštais spaudinėja klaviatūrą.

3.  Jeigu esi tinginys, joks DI ar ChatGPT nepagelbės.

Lietuvoje yra tūkstančiai žmonių, kurie jau sugeneravo knygas (su ChatGPT), tačiau jie nepardavė jų daugiau už Alex Monaco! Nes esmė ne ta, kas parduodama, o ta, kiek tu įdėsi pastangų, kad išreklamuotum produktą. Supranti?

Bet kas jeigu tu esi tinginys?     

Tinginys negali uždirbti iš produkto, kurį sugeneravo ChatGPT, nes jis moka tik tris dalykus:
a) skųstis dėl nesėkmių;
b) žiovauti;
c) žiūrėti serialus.

Bet sekundėlę, juk ChatGPT ar DI sistemos gali sukurti reklaminės kampanijos idėją??? Ar ne? Taip, gali, tačiau, kas panaudos sugeneruotas idėjas? Petras? Jonas? Darius? Ar tu?

Kitais žodžiais, rinkodaros įgyvendinimas yra daug svarbiau už rinkodaros strategiją ir patį produktą.

Tačiau nei GPT nei DI programos nemoka įgyvendinti įdėjų. Nes jų funkcija kitokia.

O gal aš klystu?

Patikrinkime!

Nueikime į GPT chat čia:

Ir užduokime jam šį klausimą: Brangusis Chat GPT, ar gali reklamuoti mano naują knygą? Galiu sumokėti milijoną, bet nenoriu visai dirbti. Tu viską atlik pats be manęs. Ar gali tai padaryti?

chatgpt

Taigi, Chat GPT nenori kišti nagučių į šį reikalą.

GPT chat nenori įgyvendinti reklamos idėjų.

Bet sekundėlę, juk būtent execut’inimas yra svarbiausias sėkmės komponentas?

Todėl man kyla daug klausimų, kam išvis reikia idėjų, kurias generuoja GPT?

Juk tu gali paimti jau sukurtą Alex’o knygą ir perparduoti ją, ir vien iš to uždirbti tūkstančius.

O taip, kam tau generuoti turinį, kai pasaulyje jau yra tonos produktų???  

Beje, turiu įdomų pažįstamą, kuris periodiškai atsiunčia man muzikėlės, kurią sugeneruoja su DI įrankiu. Nors muzika yra nebloga ir nors jis sako, kad panaudos ją klipuose, taip nieko ir nedaro.

Jis mėgsta generuoti muziką, tačiau nėra apsėstas noro tapti žinomu atlikėju.  

Jam neužtenka motyvacijos, kad pasinaudotų sukurtais kūriniais. Jis tik pasakoja, kad norėtų būti scenoje, tik plepa ir tiek. Plepėti ir spaudinėti mygtuką „generuoti“ gali kiekvienas. 

4. DI technologijos nedidina žmogaus vertės.

Kaip manai, kaip Rūta Meilutytė tapo legenda? Ar dėl to, kad sugeneravo daug turinio? Kodėl Maslobojevas tapo žinomų??? Dėl DI? Kodėl da Vinčis išliko istorijoje???

KITAIS ŽODŽIAIS, naudokis, kiek nori, tais DI ar SI, bet jeigu tu nesielgsi kaip herojus, iš tavo gyvenimo liks tik Š. 

5. Nei GPT nei DI nepadės, jeigu tavo širdis skylėta ir tu neturi tikėjimo arba aiškios misijos.

Manoma, kad jeigu pasitelkus ChatGPT ir kitas DI programas bus sukurta daug superinio teksto, tuomet sėkmė pati įžengs pro duris. Tačiau pamirštama apie svarbiausią sėkmės komponentą: Tikėjimą tuo, kad tavo darbas svarbus. Kalbame apie tai, ką jauti savo krūtinėje, kai viešai reklamuoji savo idėjas, produktus ir paslaugas.

Pvz.: Martinas Liuteris Kingas tapo legenda, todėl, kad jis turėjo aiškią misiją. Jam net interneto nereikėjo, kad išpopuliarėtų ir padarytų gerų darbų.

Tu irgi gali skelbti misiją. Įmonės, brendai irgi gali turėti misiją. Todėl pirmiausia tu turėtum ją sukurti.

Aišku, tu gali paprašyti ChatGPT: „Sukurk misiją“, tačiau kas iš jos, jeigu ji gimė ne per asmeninę patirtį? Taigi esmė ne ta, ką sukurs GPT įrankiai, o ta, kiek tu patyrei skausmo, kuris privertė tave užsiimti veikla, kurią ketini vykdyti.   

Pavyzdžiui, aš turiu itin svarbią misiją. Aš kovoju prieš rinkodarininkus, kurie nuolat bando įkišti tau „Facebook Ads“ paslaugas. Jie meluoja, neva tu NEGALI REKLAMUOTIS NEMOKAMAI. Bet juk yra žmonių, kurie neperka reklamos, tačiau vis tiek yra sėkmingi. Pavyzdžiui, aš niekada nemokėjau už reklamas, tačiau turiu virš 100 000 sekėjų. Aš esu įrodymas, kad viskas įmanoma.

Aš esu revoliucionierius, kovotojas, kurio reikia jaunimui ir visiems, kas nori pasiekti svajonių, tačiau neturi didelių investicijų. Aš esu jų išgelbėtojas. Todėl man daug kas dėkoja. Praeitą savaitę gavau padėką iš kunigo, nes mano patarimai (organiškos rinkodaros patarimai) padėjo jam gauti pinigų svarbiai misijai.

Ir nors daug kas galėtų užsiimti tuo, kuo užsiimu aš, pasakoti apie organišką rinkodarą, tačiau niekas neturi tiek atjautos, kiek yra manyje. Todėl tik mano akyse žmonės mato norą pagelbėti. Kartoju, esmė, kiek akyse yra aistros ir noro pagelbėti, o ne kokias DI programas tu naudoji. Kalbame apie tai, kokie yra tavo kėslai ir ką tu patyrei pats. Nes kai pradėjau verslą, gyvenau supuvusioje skylėje, kur nebuvo šaldytuvo…  Man buvo labai sunku ir aš neturėjau pinigų reklamai. Todėl aš suprantu, kaip jaučiasi tie, kas neturi pinigų, bet nori pradėti verslą. Suprantu žmonių skausmą, todėl darau viską, kad pagelbėčiau tiems, kas šiuo metu jaučiasi, kaip kažkada jaučiausi aš.

Kadangi aš buvau toks kaip tu, aš žinau, ko tau reikia. Ir aš jau turiu paruošęs visą informaciją. Man nereikia DI ir GPT, nes mato tikslas duoti tau tik svarbiausią informaciją, kurią jau turiu. Man beliko tik paskelbti nuorodą į projektą, kur tu gali surasti šias žinias. Nes viskas padaryta, paruošta, subrandinta. O taip, prisijunk prie organizacijos pavadinimu „Nemokėk už reklamą“. 

Organizacija „Nemokėk už reklamą“, pakeis tavo mąstymą ir išlaisvins tave iš įsitikinimų, susijusių su savireklamas.

Tau daugiau nereikės mokėti už jokias reklamas. Nereikės kurti apgaulingų reklamų. Nereikės spaudinėti „boost“. Galime lažintis, tu:

1. žinosi, kaip reklamuotis nemokant jokioms reklamos platformoms;
2. pasididinsi pardavimus (nesinaudojant Meta, neperkant Delfi paslaugų!);
3. gausi geriausias organiškos rinkodaros paslaptis ir OR įrankius;
4. sužinosi daugybę naudingos informacijos, kurios nerasi niekur kitur.

Kaip prisijungti? Čia: www.contribee.com/organizacija

Prisimink projektas startavo šią savaitę!!! Projekte rasi visiškai naujos informacijos, kuri šokiruos atvirumu. Naujas turinys kuriamas kas savaitę!!! Tai geriausia, ką galima gauti internete! O taip, man iš tiesų rūpi žmonės ir tai svarbiausia. P.s. Šis projektas neužknis nes aš nenaudosiu sumauto GPT chat!

Pranašystė!

Štai kas vyks artimiausiu metu:

1. Šių metų balandį ir kitais metais DI produktų kūrėjai bandys įvilioti tave į spąstus, tik todėl, kad jie nori iš tavęs uždirbti. Jiems reikės vartotojų, kurie tiki pasakėlėmis ir tokių atsiras labai daug. 
2. Tie žmogeliukai, kurie sukurs digital klonus ir naudos juos soc. tinkluose ateityje gailėsis dėl to, kad neišdrįso patys kalbėti į kamerą!
3. Ateityje atsiras daug fake influencerių, kurie naudoja botus ir digital klonus, tačiau populiariausi žmonės bus tie, kurie moka reklamuotis, o ne tie, kas naudoja DI.
4. Jau dabar establishmentas naudojasi DI, kad suvaldytų visuomenę, todėl visi, kas naudosis DI, taps sistemos įkaitais.
5. Prie mano projekto „Nemokėk už reklamą“ prisijungs šimtai žmonių. Tai bus vienintelis geriausias projektas, kurio dėka žmonės sužinos esmines nemokamos reklamos paslaptis.

Ech…

… kas tris metus vyrai keičia profesijas. Tai jie yra NFT ekspertai, tai GPT žinovai, tai… Jie bėga paskui madas ir tiek…

Kalbant apie mano ateitį…

Aš nenaudosiu DI. Nei rytoj nei 2027 metais. Tačiau juo naudosis mano darbuotojai. Jie jau tą daro. Daro sėkmingiau už bet ką, kas skaito šį straipsnį. Tačiau reikia suprasti, kad ne aš maigysiu mygtukus. Todėl man nereikia mokytis, kaip veikia GPT ar DI. Aš sakau žmonėms, ko man reikia, o jie sprendžia problemas naudojant naujausias technologijas. Neslepiu, norėčiau pamaigyti įvairias programas, nes man įdomu, bet neturiu laiko tam, kad nuolat gilinčiau žinias apie nuolat atsinaujinančias programas. Taigi mano žinutė tokia: tegul kiti naudoja DI įrankius, bet ne tu. Tegul jie sėdi prie kompiuterių, jeigu tik nori. O aš nenoriu spoksoti į ekraną. Man patinka sujungti žmones, sukurti jiems darbo vietas ir… Nes svarbiausia žmonės ir jų norai, o ne programos. Programos tėra įrankis. 

Ką daryti Tau?

Būk geriausias savo srityje. Nesimėtyk, kaip tie žiopliai, kurie šokinėja nuo NFT ant GPT, o po to ant… Nesivaikyk madų! Tobulėk savo veikloje ir mokykis NEMOKAMOS reklamos paslapčių, kad uždirbtum iš veiklos, kuria jau užsiimi. Tai būtų protingiausias sprendimas, išmokti reklamuotis. Būtent mokėjimas parduoti ir reklamuoti padės tau uždirbti daugiau.

Prisimink: daug kas gali sukurti arba sugeneruoti produktą, tačiau mažai kas žino, ką tiksliai daryti, kad padidintų pardavimus. O tu gali sužinoti tai, jeigu tik prisijungsi prie mano autorinio projekto „Nemokėk už reklamą“. Tuoj gausi nuorodą, kurią paspaudus gausi medaus ir aukso luitą. O taip, susitiksime jau šiandien: čia.

O taip, viskas, ko tau reikia: ŽINOTI, KAIP PARDUOTI SAVO PASLAUGAS IR PRODUKTUS BEI SURINKTI DAUG PERŽIŪRŲ NIEKAM NEMOKANT.

Tai nėra sudėtinga, kai tavo mokytojas moka viską papasakoti paprastai ir įdomiai, kad įsimintum. Registruokis čia: www.contribee.com/organizacija

Dėkui Tau!

Man svarbu gauti tavo feedback’ą. Visus komentarus perskaitau. Kiekvieną dieną! Taigi, tikrai pastebėsiu tavąjį!

Parašyk komentaruose „dėkui“ arba „ir aš prisijungsiu prie organizacijos „Nemokėk už reklamą“!

 

17 Komentarai

  1. Neringa Marcinauskienė

    2024-04-04 at 23:26

    Dėkuj 🙂 Visada smagu rasti Tavo laišką elektrininiame pašte 🙂 Įdomu skaityti Tavo straipsnius 🙂 Aš dirbu su jaunimu Elektrėnų jaunimo centre ir būtų puiku Tave pasikviesti pas mus vasarą 😉

  2. Kristina

    2024-04-04 at 23:50

    Dėkui už mintis. Neturėjau nei laiko,nei progos,nei noro domėtis tuo DI. Mačiau pasiūlymus „mokytis“. Bet man kažkaip nelimpa🤔. Dabar bent jau žinau kas tas DI ir su kuo valgomas🤣. Pritariu,kad ir man pačiai žymiai įdomiau kurti pačiai. Nes mano vizija yra tik mano galvoje. Ir tik aš pati žinau ko noriu kaip matau galutinį rezultatą.
    Ačiū

  3. Deimantė

    2024-04-05 at 07:03

    Dėkui😊

  4. Tomas

    2024-04-05 at 07:52

    Įdomu kaip kitų profesijų atstovai mato DI ir jo naudą. Man (programuotojas) DI padeda kodo rašyme paduodamas programinės logikos veiksmų seką, vadinamas funkcijas. Funkcijų seka ir jų tarpusavio apjungimas per loginius IF THEN ELSE blokus DI pakankamai gerai sugeneruota, tačiau visada bus viena ar keletas loginių klaidų. Nesant specialistu tokia klaida liktų nepastebėta, kadangi ne specialistas neturi nuojautos kur pasiūlytoj loginėj sekoj yra silpnoji jungtis, specialistui tai gana lengva vien pažvelgus DI sugeneruotą kodo gabalą. Panašiai kaip Aleksui DI sugeneruotų knygos skyrių ir poskyrių sąrašą, o jam kaip ilgametę patirtį turinčiam autoriui žvelgiant į sąrašą kiltų mintys:
    „pff kas per..“,
    „o! čia gera idėja“,
    „šitas geras, bet ne vietoj“,
    „gera antraštė, tik reik perfrazuot“,
    „čia reikėtų įterpti apie..“,
    „nusišnekėta“,

    Palikt taip kaip DI pasiūlė – nesėkmė, tačiau apjungus ir pakoregavus su turima patirtimi – pusė velnio rezultatai.

  5. Vaida

    2024-04-05 at 10:02

    Ačiū😊

  6. Zenonas

    2024-04-05 at 10:03

    Didelis Dėkui,Alex!

  7. Asta

    2024-04-05 at 10:12

    Dėkoju. Sutinku su tavimi, Alex, kad dirbtinis intelektas nepakeis žmogiškojo.

  8. Vaidas

    2024-04-05 at 10:38

    Vaidas
    2024-04-05
    DI dirba, bet niekada negalės mastyti kaip žmogus.

  9. Regi

    2024-04-05 at 10:49

    Dėkui!🌞

  10. Elena

    2024-04-05 at 11:49

    Dėkoju Aleksai🙂

  11. Darius

    2024-04-05 at 12:37

    Dėkui,ir aš prisijungsiu ,,kaip nemokėti už reklamą,,

  12. Rimvydas

    2024-04-05 at 15:19

    Ačiū .Išsamiau sužinojau apie tą DI

  13. Aleksandras

    2024-04-06 at 10:34

    Ačiū už puikų straipsnį 👍

  14. Raimonda

    2024-04-06 at 20:48

    Ačiū

  15. Petras

    2024-04-06 at 21:30

    Aciu,bandysiu prisijungti!

  16. Dalia

    2024-04-08 at 08:38

    Dėkui, nematau, bent jau savo, ateities su tuo „ID“. Kažkada rašiau, kad ateinanti „velniava“ ir bus tas „ID, bus ir „užkibusių“, todėl tikrai nukentės, bus kas priešinsis, o tame tarpe būsiu ir aš. Nėra geresnio bendravimo, kaip santykis su gyvu žmogum, matant jo emocijas, gestikuliaciją , gyvai bendraujant. Va, link to ir turim eit, atgaivint santykį tarp visų…

  17. Laura

    2024-04-14 at 17:08

    Ateinu 😍 Ačiū!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt