Susisiekite su mumis

Kas yra TIKRA dovana?

87
Komentarai

Jei per šventes įteiksi draugams šokolado, netrukus tavo dovanai teks patirti nelabai malonią kelionę per iiiiiiiiiiiiiiiiilgąją žarną… Ten pat atsidurs pyragiukai, gėrimukai ir t.t. Panašius išgyvenimus teks patirti ir daiktams. Jie atsidurs šaltoje spintelėje arba tamsiame kambaryje, o dar vėliau šiukšliadėžėje…

Taigi, ar žinai, ką per šventes (arba gimtadienius) reikėtų padovanoti artimiausiems žmonėms? Prisimink: Tu nesi ypatingas tik dėl to, kad dovanoji savo vaikams arba draugams saldainius ir „žaislus”, ir dar no… „Bet žmonės patiria nuostabius jausmus, kai dovanoji jiems įvairius niekučius” – pertrauks mane vienas iš nekantriųjų skaitytojų. Turiu jam žodelį. Nedraudžiu tau dovanoti niekučius, tačiau kas, jei artimiausi žmonės gautų iš tavęs kažką tokio, kas jų veiduose ilgaaaaaaaaainiui paliktų natūralią šypseną + šilumą širdyse? Šiame straipsnyje nesiruošiu įgrūsti tau nuostabiausios knygos – bestselerio „Laimingi šunsnukiai” – arba kažko, ką galima sudeginti. Šiandien papasakosiu apie tikras, neįkainuojamas DOVANAS, kurios palieka įspūdį ne valandai ar kelioms, o mėnesiams!!! Pradedam?

Neslėpsiu, kažkada ir aš mėgdavau gauti dovanas. Kartą per mano gimtadienį brolis iš močiutės gavo daugiau dovanų už mane. Pamenu, kaip isteriškai žliumbiau. Bet vieną dieną viskas pasikeitė. Pastebėjau, kad daiktai suteikia tik keletą gramų emocijų, todėl užsimaniau šio to daugiau – palaikymo/pagarbos/pripažinimo. Bet mano veiksmai nedavė jokių rezultatų. Atrodė, kad viskas pasikeis, kai užbaigsiu mokslus. Nė velnio! Gavęs pirmą algą pasidžiaugiau tik keletą dienelių…

Ech…

Atrodo turėjau ką įsimesti į barakudą (skrandį), bet nepriklausomai nuo to, kad dažnai jaučiausi sotus, mano siela vistiek jautėsi alkana…

Turėjau šiltus namus, didžialūpę blondinę, bet viduje buvo šalta – širdis buvo sustingusi it ledas.

Jaučiausi senas, nors man buvo perpus mažiau metų nei dabar…

Turėjau mėgstamą užsiėmimą + verslą + pinigų + pripažinimą iš klientų pusės, bet manęs nesuprato draugai… Jaučiau tai, ką jaučia milijardai žmonių, tarp kurių yra tavo draugai, artimi žmonės, kurie būtent šią akimirką jaučiasi atstumti, vieniši, nesuprasti. Esu šventai įsitikinęs, kad šie žmonės norėtų to, dėl ko parašiau šį straipsnį. Geriausia yra tai, kad tu gali jiems tai padovanoti! To, apie ką kalbu nenusipirksi parduotuvėje, bet gali pasigaminti namuose!!!

Įdomu? Esu tikras, kad žodžių, kuriuos tuoj pasakysiu, NIEKADA neatsiimsiu atgal!

Pasiruošei?

Padovanok artimiesiems per šventes naująjį save – geriausią savęs versiją!!!

palaima„Beeeeet aš nenoriu būti dovana kitiems žmonėms, aš juk ne prostitutė (-as)” – pasakys vienas iš skaitytojų… Turiu jam žodelį: Jei nenori būti dovana, tapk 8-uoju pasaulio stebuklu! Prisimink: Nėra didesnės dovanos už dėmesį, supratingumą ir palaikymą! Alex Monaco, su manimi viskas ok, aš ir taip esu vaikščiojanti dovana. Aš įkvepiu žmones ir juos palaikau. Be to, ten kur būnu aš, vi-sa-da būna linksma ir gera, taigi, kodėl turėčiau kažką keisti???” – pagalvojo kątik kažkas iš skaitytojų, kurio žemiau laukia keletas klausimų. Klausimai:

 • Ar tikrai visada išklausai draugus iki pabaigos, o gal tau svarbiau pasirodyti – pareikšti savo NUOMONĘ?
 • Ar pameni, kada paskutinį kartą apkabinai juos dėl pirmadienio, o ne dėl to, kad prieš jus stovi fotografas?
 • Ar moki atleisti taip, kad daugiau neprisimintum nuoskaudų?
 • Atsakyk, kada paskutinį kartą prisipažinai draugams, artimiausiems žmonėms, kad juos gerbi arba myli, o gal tai darai tik per šventes?

Tikriausiai supranti, ką turiu galvoje? Kalbu ne apie greituką – šūdinas dovanėles, o apie pamišusiai DIDELIO kalibro dovanas, kurios pakeičia žmonių nuotaiką ne vienam, nusususiam, vakariūkščiui, o visiems metams, po velnių!!! Tik pagalvok, kaip visi apsidžiaugtų, jei taptum ŽMOGUMI, kuris nekruša proto, nepavydi be reikalo, nekeršija, o įkvepia, sušildo, daugiau daro nei kalba – iš tiesų padeda pasiekti svajones!!!
laukai-1

Alex Monaco, aš mielai pasidalinčiau su kitais šiluma, charizma, įkvėpimu ir t.t. bet viso to neturiu! Iš kur galėčiau visa tai gauti?” – paklaus kažkas… Ech… Taip jau yra, negali nuėjęs į supermarketą išrėkti „prašau man pasverti kilogramą patirties ir laimės – noriu padovanoti draugams!”, todėl tau nebus paprasta. Bet duosiu tau patarimų.

Kas, jei iš pradžių padovanotum dovaną sau – naująjį save!?

„Alex, užteks teorijų, kur realūs pasiūlymai?” – pagalvojo kažkas iš skaitytojų. Turiu pasiūlymą! 

Atsiųsk man šį laišką:

Alex Monaco, prižadu, kad per 9 dienas velniop sugriausiu sutrūnijusius charakterio pamatus + padarysiu viską, kad pasikeisčiau. Perskaitysiu tavo straipsnius dešimtis kartų – išspausiu maksimumą iš informacijos, kurią padovanojai man! Prižadu, kad sumokėsiu tau 30 Eurų baudą, jeigu nepasieksiu tikslo!!! Pasirašau krauju!

Išsiųsk šį laišką čia: alex@monaco.lt

Beje, tau tikrai apsimoka priimti šį iššūkį, todėl, kad laimėjęs lažybas tu ne tik pasikeisi, bet ir: a) Išsaugosi 30 eurų. b) Supratęs, kad nematerialios dovanos yra geriausios, tu sutaupysi pinigų… Svarbu: Primenu, kad dovanoti daiktus galima, tik prašau jų nesureikšminti, todėl kokį niekutį vis dėlto gali padovanoti. Nagi, kur tavo laiškas? Tai ne viskas! Prisimink: Jei nori pasiekti aukštesnį lygį, turėtum įspirti senajam AŠ į užpakalį! Tegul ridenasi kūlversčiais velniop!!!

Tu net neįsivaizduoji, kaip pasikeis tavo gyvenimas, kai tavo protą apsems laimė + pilnatvė! Kai tai atsitiks – tu automatiškai įkvėpsi šimtus žmonių – užsuksi variklius, esančius jų galvose + širdyse, tapsi didžiausia dovana draugams + antrai pusei + pasauliui + planetai + galaktikai + visatai! Žinau, kas yra pilnatvė. Žinau, su kuo ji valgoma. Esu pasilaižęs su ja ne viena kartą. Žinau, ką daryti, kai ji išblėsta. Žinau, kaip ją laistyti + prižiūrėti + puoselėti. Tai nėra lengva, bet tu net neįsivaizduoji, kaip gera ją jausti po oda. Įsivaizduok, kaip būtu gera atsibusti ryte ir jausti ramybę krūtinėje, žinoti, kas esi ir ko nori… Mmmmmmmmmmm… Argi nenori to? 

Vos tik pajutau pilnatvę, šalia atsirado nuostabūs žmonės!

Taigi, ką padovanosi artimiesiems per šventes? Mhmmm. O kam laukti??? Kas jeigu padarytum tai jau…

,,Vualia!”

Kas, jei pasidalintum su artimiausiais žmogiukais tuo, ko neįmanoma nusipirkti?

Dažniau užsuk pas mane į svečius: www.facebook.com/AlexMonaco.lt

Kitas mano straipsnis apie santykiusSavanaudiŠŠŠka meilė

87 Komentarai

 1. Ina

  Lapkričio 30, 2016 at 8:32 am

  NEREALIAI GERAS. ACIU!

  • Asta

   Balandžio 7, 2017 at 8:07 am

   Tikiuosi pasieksiu ir tapsiu tokiu žmogučiu:)

  • Monika

   Balandžio 10, 2017 at 5:58 pm

   Pažadėti nėra lengva, bet stengtis yra gerai

   • Rasa

    Rugsėjo 14, 2017 at 12:40 pm

    Ne tik gerai, bet ir verta

  • Mantas

   Gruodžio 28, 2018 at 9:40 am

   Čia tai super.neseniai pradėjau vertinti niekuciu vertė.pasirodo,kad jie tušti.dovana yra ta kuri prisimins tave ilgokai oij jeeeeee!mes žmonės per daug prisirisome prie tų šiukšlių ir sureiksminame.

  • Monika

   Gegužės 28, 2019 at 10:52 pm

   Puikus straipsnis, ačiū!

  • Justina

   Liepos 1, 2019 at 9:51 am

   Aciu uz straipsni. Gera misija, ir as ja ivykdysiu per 9 dienas tapsiu geresniu zmogumi.👍

 2. Mindaugas

  Lapkričio 30, 2016 at 11:12 am

  Joooo, mano aplinkoje tokių žmonių nėra, kurie neknisa proto ir padeda siekti tikslų.

 3. Kristina

  Lapkričio 30, 2016 at 11:36 am

  Nerealiai naudingas straipsnis, AČIŪ!

 4. Irena

  Lapkričio 30, 2016 at 12:08 pm

  AČIŪ!! Labai geras ir naudingas straipsnis!!

 5. Toji

  Lapkričio 30, 2016 at 12:49 pm

  Pritariu. Ačiū už straipsnį!

 6. Aidas

  Lapkričio 30, 2016 at 2:06 pm

  Dekui uz gera straipsni!!!taip ir toliau!

 7. Daina

  Lapkričio 30, 2016 at 3:00 pm

  Super straipsnis ! Aciū !!!

 8. Daiva

  Lapkričio 30, 2016 at 5:46 pm

  Ačiū už straipsnį! Visada smagu save motyvuoti Tavo pagalba:)

 9. Robertas

  Gruodžio 1, 2016 at 3:18 am

  Ačiū, Aleksandrai ! Linkiu jėgų, nuotykių ir įkvėpimo 🙂

 10. Eglė

  Gruodžio 1, 2016 at 10:34 am

  Noriu noriu ir aš su ta pilnatve pasilaižyti, o gal su pilnatviu? 🙂

 11. Tadas

  Gruodžio 20, 2016 at 12:36 am

  Save sunku tobulinti ir gerinti, todėl gerai eiti į seminarus ar nuolat mokytis universitetuose ar profkėse. Buvo iš http://www.sdgakademija.lt atvažiavę apie priklausomybės kalbėjo pavydžiais ir pan. Gerai reflektuoti koks esi ir kaip elgiesi gyvenime. Bet jei pakeiti aplinką arba dėl naujų žmonių rutiną, tik tada kitaip elgiesi su žmonėmis ir kažkas aplamai pasikeičia

 12. Snaigė

  Sausio 10, 2017 at 3:36 am

  Tiesiog nerealu. Šiluma. Ačiū 🙂

 13. Giedre

  Balandžio 6, 2017 at 7:25 am

  Aciu,uz labai gera straipsni ..

 14. Donatas

  Balandžio 6, 2017 at 7:46 am

  Žiauriai geras straipsnis. Reikka dovanoti, ne niekučius, o patį save. Nes tu esi pagrindines patiekalas jiems. Reikia jiems leist džiaugtis tavim, ir bus dar smagiau kaip tu pradėsi džiaugtis jais.

 15. Dovile

  Balandžio 6, 2017 at 7:48 am

  Puikus straipsnis. Ačiū

 16. Egidijus

  Balandžio 6, 2017 at 8:30 am

  Gaila, bet pas mane aplinkoj yra netikrumo, pavydo..nesu sventas ir as..siektiek pavydziu kai kazkas pasiseka kitiem labiau, bet tikrai dirbu su savim ties tuo ir pergalvoju kas kaip ir kodel..noriu tapti geresniu.gal net galeciau pasakyti palaipsniui stengiuosi nutraukti draugystes su tais kurie yra netikri..su jais smagu tik prie butelio..o to man nereikia..nors ir tikru draugu tikriausiai neturiu..gal tik 1.. ir tai nesu tikras. Aciu uz straipsni, smagu kasryt gauti doze pozityvo

 17. Daiva

  Balandžio 6, 2017 at 10:36 am

  Tiesą pasakius, nesuprantu, kas čia tokio „žiauriai” gero. Straipsnis (net ir straipsniu sunku pavadinti) tiesiog nuotrupų kratinys, ir sakyčiau, labai paviršutiniškas. Šios dienos misiją iš viso modifikavau ir nusiunčiau, nes baudos ir pasirašymas krauju labai jau atgyvenos.
  Sėkmės visiems žvelgti giliau ir pasiimti kiekvienam savo!

 18. vygandas

  Balandžio 6, 2017 at 11:42 am

  pritariu Daivai straipsnis kaip straipsnis, nieko cia (ziauraus) nera. ir jokiu baudu nezadu moketi,cia primena kazkokia afiora.

 19. Sigita

  Balandžio 6, 2017 at 12:40 pm

  vakar jau skaiciau, bet ir vel atejau paskaityti, nepakenks 🙂 man patinka misija, kuria gavau siandien i savo el. pasta artimuju ir draugu paklausti ir ISKLAUSYTI ( to reikia mokintis nes perdaug kalbu tikrai neuzsiciaupdama 🙂 tik kai valgau biski apsiraminu, nes kur desies :)) ypac jei gyvename skirtingose salyse ir retkarciais pasisnekam apie ora ir ka ne tokio reiksmingo, tai dabar eisim prie reikalo ir rimciau bus proga uzklausti, ne jie tikrai yra mus perkande. Sis straipsnis apie tikrus dalykus apie galimybe keistis ir tuo paciu pradziuginti tave supancia aplinka. kas cia zino gal taip pasikeisim kad ir visa svieta pradziuginsim, ikvepsim 🙂 pradesim gal nuo pavasarines talkos savo sieloje kartu su zmonemis,kurie mums linki gero, eime paklausti: “Ką galėtum patarti, kad būčiau laiminga?” 🙂 o kai busime laimingi, laime spinduliuosime ir pakrausime ja visus aplinkui tai ir bus DOVANA! Pirmyn!

 20. Agnė

  Balandžio 6, 2017 at 1:41 pm

  Man labai, labai patiko misija, kurią gavau šiandien. Dažnai lekiu, skubu ir kažkaip vis noriu savo jėgomis viską išnokti, o tokiu būdu parodau kitiems, kad jais nepasitikiu. Ir štai. Proga man parodyti, kad aš gerbiu kitus, kad noriu it galiu jų išklausyti nenuginčidama to, ką jie man pasakė, patarė. 🙂 ačiū!!

 21. Dovilė

  Balandžio 6, 2017 at 4:46 pm

  Būtinai išmėginsiu tai, pabandysiu užsikariauti draugų pasitikėjimą ir tapti tikra drauge. 🙂

 22. Rita

  Balandžio 6, 2017 at 5:08 pm

  Kaip tik siandien gimtadienis. Puiki proga keistis, keisti 😉

 23. Virginija

  Balandžio 6, 2017 at 5:48 pm

  Man patiko , turiu pasitiketi kitais 🙂

 24. Darius

  Balandžio 6, 2017 at 10:00 pm

  o taip, gyvenimas priverte ismokti isklausyti ir isgirsti ka kalba kiti , tai tikrai keicia zmoniu poziuri i tave

 25. Nerijus

  Balandžio 6, 2017 at 10:49 pm

  Labai geras straipsnis!

 26. Valdas

  Balandžio 6, 2017 at 11:37 pm

  Nerealiai taiklus ir daug kam bei žinoma man privalomas perskaityti straipsnis!!!

 27. Sofija

  Balandžio 7, 2017 at 8:35 am

  tiesą pasakius, ši misija buvo įvykdyta tik kiek kitaip 🙂 aš nespėjau paklausti, paklausė patarimo manęs 🙂 vakar ilgai su pussesere kalbėjomės apie laimę, prašiau jos pasirūpinti savimi ne tik vyru, kuriam tik rūpi kad ji būtų pašonėje niekur neišeitų. o moteris jaunesnė už mane 🙂 kai tik susiruošia kur važiuoti, vyrui iš karto sukyla spaudimas. …. taigis… mokytoja iš mokinės patapau pati 🙂 gera išklausyti ir būti išklausytam,,,

 28. Jurgita

  Balandžio 7, 2017 at 11:32 am

  Labas,
  Labai įkvepiantis straipsnis, ačiū 🙂

 29. Andrea

  Balandžio 7, 2017 at 11:56 am

  Woohoo man puikiai sekasi! butent atsikeliu rytais su sypsena ir malonia ramybe viduje!

 30. Greta

  Balandžio 7, 2017 at 2:15 pm

  Puiki dovana artėjančių Velykų proga artimiesiems ir draugams. Ir kaip tik 9 dienos liko 🙂

 31. Janina

  Balandžio 7, 2017 at 3:08 pm

  AČIŪ!! Labai geras ir naudingas straipsnis!!

 32. Ligita

  Balandžio 7, 2017 at 3:24 pm

  Straipsnis geras, ačiū. Skaičiau du kartus. Vertas pamąstymui:)

 33. Regina

  Balandžio 7, 2017 at 6:21 pm

  Ačiū,Iš tikro straipsnis labai geras,tobulumui nėra ribų,bet džiaugiuos,kad jau nemažai pasiekiau,jaučiu iš aplinkinių,draugų pasitikėjimą,nes lb dažnai tenka išklausyti jų problemas,paskui kartu ieškot atsakymo kodėl jos įvyko ir t.t.,kiekviena misija priverčia susimatyt,ką galėčiau padaryt geriau:)

 34. Diana

  Balandžio 8, 2017 at 12:48 am

  Pridesiu:nuostabus straipsnis ir labai gera misija nr.10 klausima uzdaviau savo sesei..ji pradejo kalbet,atsakynet i mano klausimus..o man,jos pokalbio pradzioje ivyko toks visiskas pasipriesinimas..taip norejau atsakyt ir tiesiog nutylejau ir klausiausi jos pokalbio…man taip patiko,ir susimasciau,kad vis delto ji yra teisi ir net labai..
  P.s.siandien paciai reikejo tapt klausytoja.. ir as tai istengiau padaryti neikisus savo ale super nuomuones.

 35. Edita

  Balandžio 8, 2017 at 9:05 am

  Aciu uz naudinga straipsni.

 36. Lina

  Balandžio 8, 2017 at 11:31 am

  Nuostabus straipsnis lb ikvepiantis, ir motyvuotas viska paciam pakeisti.;)

 37. Dalė

  Balandžio 8, 2017 at 6:17 pm

  Ir misija gera,ir straipsnis tikrai geras.Jug taip nutikdavo visada neišklausai kitų ir jie taves neklauso.O padovanoti save kitokia ,naujai atrasta tikrai gerai.Turiu kam iteikti tokią dovaną.

 38. Salvinija

  Balandžio 8, 2017 at 8:23 pm

  velniop seną mane, labas naujasis aš

 39. Alina

  Balandžio 9, 2017 at 12:18 pm

  Bandysiu klausti, aciu!

 40. Jurgita

  Balandžio 9, 2017 at 10:56 pm

  Buti geru klausytoju yra sunku, o klausytis kritikos apie save nepakeliamai sunku bet taip prasideda pokyciai …. Uzduotis nr. 10 buvo labai reikalinga ! Aciu Monaco

 41. Dovileeeee

  Balandžio 10, 2017 at 12:32 am

  Aciu uz puiku straipsni, gerai, kad as elgiuosi taip kaip tu rasai. Tai galeciau buti ir nebloga mokytoja 😀

 42. Dovileeeee

  Balandžio 10, 2017 at 12:34 am

  Judu toliau, nugaleti baimes ir eiti i prieki 😀

 43. Rita

  Balandžio 12, 2017 at 5:26 pm

  Aciu ,straipsnis ,labai ,labai naudingas,aciu.Dovanoju visas zines ka zinau is savo mokymu,saviems tiems kas manes praso ir klausia ir jauciuosi labai gerai,aciu.

 44. Rimantas

  Balandžio 18, 2017 at 6:52 am

  Kaip paprasta, bet stipru. Atrodo kiek nedaug reikia.

 45. Rimantas

  Balandžio 18, 2017 at 6:54 am

  Labai gera 10 užduotis. Klausytis ir girdėti visada sunku. Labai reikėjo šios užduoties.

 46. Laura

  Balandžio 24, 2017 at 7:45 pm

  Ačiū!!! Niekur neskaičiau kažko panašaus, tai visai naujas dalykas mano gyvenimas.
  Žinoma, tai sunku, bet viskas įmanoma. Reikia tik pasistengti ir tai pavyks!!!

  • Laura

   Balandžio 24, 2017 at 7:48 pm

   Aš skaitau ne pirmą kartą, atrodo, kad vakar supratau vienaip, o šiandien kitaip. Atrodo, kad kiekvieną kartą vis brandesnės mintys ir įstengiu pažvelgti kitu kampu.
   Ačiū už tokią galimybę!!!

 47. zaneta

  Balandžio 27, 2017 at 10:28 am

  Aciu uz rytine motyvacija.Saves tobulinimu jau uzsiimineju daug metu,bet tam niekada nera ribu.Taip pat ,kaip ir gerumui kitiems.Mes juk ir atejom i si pasauli,kad butumem laimingi ir perduotumem sia laime kitiems.Saunuolis Alex!

 48. Diana

  Birželio 14, 2017 at 12:48 am

  Man atrodo, aš turiu kitą “bėdą”- kaip tik esu tas žmogus, kuris visus nuoširdžiai išklauso, palaiko, padrąsina, bet sau laiko neberanda…. Kartais dėl to tikrai pavargstu emociškai, bet tikrai gaunu dovanų- nuoširdų AČIŪ, dėkingą šypseną, vėl optimizmu šviečiančias akis ar net apkabinimą. Tokiomis akimirkomis vėl pasikrauna mano vidinės baterijos ir aš jaučiuosi laiminga 🙂

 49. Audrius

  Birželio 27, 2017 at 10:05 am

  Ačiū Alex Monaco, naudingas straipsnis, smagu skaityti ir įkvėpti save!!!

 50. Ingrida

  Rugpjūčio 5, 2017 at 9:19 pm

  Aciu Alex uz straipsni. Mane supa daug, geru zmoniu,kurie mane isklauso,pataria,padeda,kai buna labai sunku. Stengiuosi ir as jiems padet ,kai jiems manes reikia,ar tiesiog jiems paskambinu ir paklausiu,kaip jie laikosi,kaip darbuose sekasi…Norisi uzspaust savo bedas ir pradet ziuret i viska kitu kampu,bet vis nepaleidzia prisiminimai.noriu vel savo gyvenime surast pilnatve ir gyvent pilnavertiska gyvenima. Stengsiuos to siekt visom savo jegom.

 51. Irena

  Rugsėjo 22, 2017 at 7:14 am

  Veža tos jūsų misijos… nors esu solidaus amžiaus, patiko Tavo stiliukas, lyg rašytum tik man asmeniškai :-).

 52. Asta

  Birželio 14, 2018 at 12:47 pm

  Kadangi tai praktikuoju jau geras pusmetis tikrai zinau kad nera lengva nustumti savo EGO ir savo mylimiem zmonem dazniau sakyti myliu,atleisk,isklausyti,bet tikrai verta stengtis.

 53. Deimantė

  Birželio 15, 2018 at 6:52 pm

  Ačiū už nuostabia motyvacija kuri mane veža ir jau žingsnis po žingsnio einu savo laimingo gyvenimo link. Super didžiausias nuoširdžiausias AČIŪ…

 54. Deimantė

  Birželio 23, 2018 at 9:24 am

  Ačiū už nuostabų straipsnį! Būtinas darbas su savimi, savo mintimis, kai atrodo jas apkrauname visiškai nereikšmingais dalykais, pamiršdami dabartį. Svarbiausia dovana kitam žmogui, tai dėmesys, motyvacija, kurios žmonėms kartais LABAI TRŪKSTA, jie sulaukia ne palaikymo, o priekaištų, ir darosi pikta, kai bandome tam žmogui padėti, teikti geras emocijas, kad pakrautume jį pasitikėjimu ir norinčiu pasiekti savo svajonių, tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila pasako, kad yra visiškoje šiknoje ir nebežino ką daryti su savo gyvenimu. Erzina, kai stengiesi traukti žmogų iš nevilties gniaužtų, o jis apimtas depresijos sugeba atsakyti “man gerai atsibusti ir nieko neveikti”, juolab kai žmogus siekdamas savo tikslų, pasiduoda žaibišku greičiu ir nesistengia nieko keisti, kad situacija pagerėtų. Tokiam žmogui reikalinga vienintelė dovana – emocinis spyris.

 55. Vaida

  Birželio 29, 2018 at 4:27 pm

  Kiekvienas dirbame su savimi daugiau ar mažiau. Kitiems tai patinka arba ne. Tuo pačiu keičiasi ir aplinkui esantys žmonės. Tik tikri draugai lieka šalia. O apie dovanas…tai jau senokai dovanoju dovanas, kurias pati padarau. Tai pat mėgstu dovanot motyvuojančias dovanėles, kad atsirastų liepsnelės akyse, pradėtų veikti ir siektų savi tikslą. Ar net darome kartu dovanas..yra daugybė kitokių dovanų ?

 56. Ramunė

  Liepos 4, 2018 at 8:15 am

  Puikus straipsnis, labai įkvepia keistis??

 57. Asta

  Liepos 8, 2018 at 9:01 pm

  Aciu uz straipsni!!!

 58. Miglė

  Liepos 29, 2018 at 9:43 pm

  Patiko !..

 59. Miglė

  Liepos 29, 2018 at 9:44 pm

  Ačiūū !..

 60. Sandra

  Rugpjūčio 14, 2018 at 10:28 am

  Ačiū!!

 61. Jonita

  Spalio 23, 2018 at 3:36 pm

  NUOSTABU 🙂 AČIŪ, AČIŪ AČIŪ…už spyrį 🙂

 62. Inga

  Gruodžio 27, 2018 at 9:53 am

  Ačiū už misiją.Tik kaip susikaupt tam reikalui?Žiauriai išsibarsčius savyje,bet pažadu dar šiandien paskambint buvusiam draugui

 63. Inga

  Gruodžio 28, 2018 at 11:11 pm

  Man pavyko!!! Aš galiu!!!

 64. Gediminas

  Vasario 6, 2019 at 7:57 pm

  gera misija geras ir straipsnis,paklausiau zmoniu ka reikia man pakeisti siam gyvenime tai is vieno su laukiau atsakymo o is kitu tik zodeli NEZINAU tai susimasciau as tai zinau ka reikia manpakeisti,pirma mintis kilo jiem reikia motyvacijos ko is gyvenimo ar gyvenime siektu.Nes zodelis NEZINAU daug ka pasako apie zmogu,ar as klystu ….

 65. Gediminas

  Vasario 6, 2019 at 10:04 pm

  Uzteks vaidinti laimingais ,reikia buti tais laimingais sunsniukiai nusimetam kaukkes ir bunam kas esam o mes esam Kaip alex monaco sako laimingi sunsniukiai.

  • Aušra

   Vasario 7, 2019 at 10:09 am

   Teorija aiški, bet praktiškai sunku…

   • Gediminas

    Vasario 7, 2019 at 9:49 pm

    Nėra nei praktiškai sunku tik reikia didelio noro ir svarbiausei tiketi savimi….

   • Lina

    Liepos 2, 2019 at 9:34 pm

    Sutinku, su tavim Aušra nes visa savo gyvenimą darai pokyčius. Bet vieniems pavyksta, kitiems ne.

 66. Edita

  Vasario 10, 2019 at 10:04 pm

  Taip, paklausiau, ką man reikia pakeisti gyvenime, kad būčiau laiminga,?
  Ir žinote ką man atsakė!!!!
  O ką tu nelaiminga? Juk tu ir taip viską savo gyvenime keiti!
  Tai va, kaip išeina…
  O dovanas dovanoti yra smagu:)
  tokios dovanas apie kurias tu Alex išmokei mus savo misijose.
  Kiekviena karta paskambinus mamai, sesei savo draugams aš visada sakau kad juos myliu, kad pasiilgau jų, ir priduriu tuos stebuklingas žodelius,,ačiū kad esat”.
  Šios misijos mane daro stipresne, ryžtingesne ir geresne…

 67. Edita

  Gegužės 14, 2019 at 10:09 pm

  Geras straipsnis. Norėčiau, kad kiekvienas žmogus susimąstytų apie nematerialias dovanas. Dažnai noriu pasakyti mane supantiems žmonėms kaip juos myliu, kaip džiaugiuos, kad jie yra. Bet… Baimė, kad manęs nesupras, kad juoksis iš manęs mane stabdo. Tad kaip įveikti šią baimę?

 68. VilioHideo

  Birželio 9, 2019 at 5:01 pm

  Man regis aš dar nepasiruošęs misijoms. Sunku pažadėti tai, ką man sunku ištesėti. Nes pažadas man šventas dalykas (nemanau kad “dalykas” yra teisingas žodis, bet nežinojau teisingesnio tuo metu kai rašiau), ir jei pažadu – turiu laikytis to, negaliu svaidytis pažadais. Stengiuosi atlikti misijas, per ilgesnį laiką, savo tempu kaip jau man išeis. Straipsnis, kaip ir visada – SUPER! Ačiū, kad esate, Alex Monaco!!!

 69. Brigita

  Birželio 14, 2019 at 11:05 am

  Labai geras straipsnis, verta demesio save motivuoto skaitant tokius straipsnius. Didelis Aciu jums Alex Monaco!

 70. Dainius

  Birželio 26, 2019 at 5:37 pm

  Aš tikiu, kad man pasisesk.

 71. Kristina

  Birželio 27, 2019 at 11:30 pm

  Siandien buciau pati laimingiausia sioje zemeje jei buciau galejus apkabinti ir apdovaniti svelnumu ir graziais zodziais savo tevus.. bet realybe tokia kad ju nebera……
  Paklausiau sau artimiausiu zmoniu ka man reikia keisti savo guvenime ir zinot ka isgirdau “nieko nekeisk tik pasitikejimo savimi reiketu daugiau” Taip pripazystu man pasitikejimo vis dar truksta, nepavyks nei per diena nei per dvi jo igauti, bet laikiu began jis bus toks koks buvo anksciau. PAZADU !!!!!!!

 72. Anvar

  Birželio 28, 2019 at 9:50 pm

  Perfect. Po truputu vis i prieki !!!

 73. Lina

  Liepos 2, 2019 at 9:46 pm

  Ačiū. Nuostabus straipsnis, nors nepavyko paklausti tėvų patarimo. Bet tai paklausiau man labai artimų žmonių kurie mane labai myli ir jų išklausiau nors taip norėjosi įsiterpti ir paprieštarauti. Tai blogiausia mano yda. Pažadu jos atsikratyti.

 74. Edita

  Liepos 4, 2019 at 7:44 am

  Tas klausimas iš gveldentas pas mane. Gavau sočiai atsakymų! Apmąstymo turiu iki debesų 😉Labai stengiuosi po mažą žingsnelį dedu ir manau pradedu suvokti kad aš noriu būti švari, be jokių pykčių, pavydų, ir t. t. O dovanos, galėtų jų nebūti, man užtenka kad žmogus prisimena skiria nors 1-5min man ir pasako labai labai gražių linkėjimų. O dar geriau kai negalvoji apie laiką 😉😉😉😉

 75. Loreta

  Rugpjūčio 15, 2019 at 7:38 am

  Aciu uz misija,stengsiuos vykdyti,ti labai sunku buti visiem gera ,kai aplink vien pavydas ir nematai nuosidumo is kitu,as kalbu ne apie seimos narius ,o apsimetelius draugais,bet tirai stengsiuos,kad pakeisciau savaji AS,paziuresim kas bus,Aciu uz motyva,bandau jau dabar,tikiu kad pavyks😊👍

 76. Ingrida

  Rugsėjo 28, 2019 at 12:15 am

  Taip… 10 misija yra tikra dovana :), vertinu ją, džiaugiuosi ja, stebina ji mane…, džiugina ji mane…, įkvepia ji mane… Ši misija įkvepia – būti kitokiu žmogumi :).

 77. Ingrida

  Rugsėjo 28, 2019 at 12:18 am

  Kas yra TIKRA DOVANA? Tai kiekvienas sutiktas žmogus mūsų gyvenime :). Vertinkim tai!!! ALEX MONACO,ačiū, kad esi!!!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai