Susisiekite su mumis

Kas yra TIKRA dovana?

115
Komentarai

Jei per šventes įteiksi draugams šokolado, netrukus tavo dovanai teks patirti nelabai malonią kelionę per iiiiiiiiiiiiiiiiilgąją žarną… Ten pat atsidurs pyragiukai, gėrimukai ir t.t. Panašius išgyvenimus teks patirti ir daiktams. Jie atsidurs šaltoje spintelėje arba tamsiame kambaryje, o dar vėliau šiukšliadėžėje…

Taigi, ar žinai, ką per šventes (arba gimtadienius) reikėtų padovanoti artimiausiems žmonėms? Prisimink: Tu nesi ypatingas tik dėl to, kad dovanoji savo vaikams arba draugams saldainius ir „žaislus”, ir dar no… „Bet žmonės patiria nuostabius jausmus, kai dovanoji jiems įvairius niekučius” – pertrauks mane vienas iš nekantriųjų skaitytojų. Turiu jam žodelį. Nedraudžiu tau dovanoti niekučius, tačiau kas, jei artimiausi žmonės gautų iš tavęs kažką tokio, kas jų veiduose ilgaaaaaaaaainiui paliktų natūralią šypseną + šilumą širdyse? Šiame straipsnyje nesiruošiu įgrūsti tau nuostabiausios knygos – bestselerio „Laimingi šunsnukiai” – arba kažko, ką galima sudeginti. Šiandien papasakosiu apie tikras, neįkainuojamas DOVANAS, kurios palieka įspūdį ne valandai ar kelioms, o mėnesiams!!! Pradedam?

Neslėpsiu, kažkada ir aš mėgdavau gauti dovanas. Kartą per mano gimtadienį brolis iš močiutės gavo daugiau dovanų už mane. Pamenu, kaip isteriškai žliumbiau. Bet vieną dieną viskas pasikeitė. Pastebėjau, kad daiktai suteikia tik keletą gramų emocijų, todėl užsimaniau šio to daugiau – palaikymo/pagarbos/pripažinimo. Bet mano veiksmai nedavė jokių rezultatų. Atrodė, kad viskas pasikeis, kai užbaigsiu mokslus. Nė velnio! Gavęs pirmą algą pasidžiaugiau tik keletą dienelių…

Ech…

Atrodo turėjau ką įsimesti į barakudą (skrandį), bet nepriklausomai nuo to, kad dažnai jaučiausi sotus, mano siela vistiek jautėsi alkana…

Turėjau šiltus namus, didžialūpę blondinę, bet viduje buvo šalta – širdis buvo sustingusi it ledas.

Jaučiausi senas, nors man buvo perpus mažiau metų nei dabar…

Turėjau mėgstamą užsiėmimą + verslą + pinigų + pripažinimą iš klientų pusės, bet manęs nesuprato draugai… Jaučiau tai, ką jaučia milijardai žmonių, tarp kurių yra tavo draugai, artimi žmonės, kurie būtent šią akimirką jaučiasi atstumti, vieniši, nesuprasti. Esu šventai įsitikinęs, kad šie žmonės norėtų to, dėl ko parašiau šį straipsnį. Geriausia yra tai, kad tu gali jiems tai padovanoti! To, apie ką kalbu nenusipirksi parduotuvėje, bet gali pasigaminti namuose!!!

Įdomu? Esu tikras, kad žodžių, kuriuos tuoj pasakysiu, NIEKADA neatsiimsiu atgal!

Pasiruošei?

Padovanok artimiesiems per šventes naująjį save – geriausią savęs versiją!!!

palaima„Beeeeet aš nenoriu būti dovana kitiems žmonėms, aš juk ne prostitutė (-as)” – pasakys vienas iš skaitytojų… Turiu jam žodelį: Jei nenori būti dovana, tapk 8-uoju pasaulio stebuklu! Prisimink: Nėra didesnės dovanos už dėmesį, supratingumą ir palaikymą! Alex Monaco, su manimi viskas ok, aš ir taip esu vaikščiojanti dovana. Aš įkvepiu žmones ir juos palaikau. Be to, ten kur būnu aš, vi-sa-da būna linksma ir gera, taigi, kodėl turėčiau kažką keisti???” – pagalvojo kątik kažkas iš skaitytojų, kurio žemiau laukia keletas klausimų. Klausimai:

 • Ar tikrai visada išklausai draugus iki pabaigos, o gal tau svarbiau pasirodyti – pareikšti savo NUOMONĘ?
 • Ar pameni, kada paskutinį kartą apkabinai juos dėl pirmadienio, o ne dėl to, kad prieš jus stovi fotografas?
 • Ar moki atleisti taip, kad daugiau neprisimintum nuoskaudų?
 • Atsakyk, kada paskutinį kartą prisipažinai draugams, artimiausiems žmonėms, kad juos gerbi arba myli, o gal tai darai tik per šventes?

Tikriausiai supranti, ką turiu galvoje? Kalbu ne apie greituką – šūdinas dovanėles, o apie pamišusiai DIDELIO kalibro dovanas, kurios pakeičia žmonių nuotaiką ne vienam, nusususiam, vakariūkščiui, o visiems metams, po velnių!!! Tik pagalvok, kaip visi apsidžiaugtų, jei taptum ŽMOGUMI, kuris nekruša proto, nepavydi be reikalo, nekeršija, o įkvepia, sušildo, daugiau daro nei kalba – iš tiesų padeda pasiekti svajones!!!
laukai-1

Alex Monaco, aš mielai pasidalinčiau su kitais šiluma, charizma, įkvėpimu ir t.t. bet viso to neturiu! Iš kur galėčiau visa tai gauti?” – paklaus kažkas… Ech… Taip jau yra, negali nuėjęs į supermarketą išrėkti „prašau man pasverti kilogramą patirties ir laimės – noriu padovanoti draugams!”, todėl tau nebus paprasta. Bet duosiu tau patarimų.

Kas, jei iš pradžių padovanotum dovaną sau – naująjį save!?

„Alex, užteks teorijų, kur realūs pasiūlymai?” – pagalvojo kažkas iš skaitytojų. Turiu pasiūlymą! 

Atsiųsk man šį laišką:

Alex Monaco, prižadu, kad per 9 dienas velniop sugriausiu sutrūnijusius charakterio pamatus + padarysiu viską, kad pasikeisčiau. Perskaitysiu tavo straipsnius dešimtis kartų – išspausiu maksimumą iš informacijos, kurią padovanojai man! Prižadu, kad sumokėsiu tau 30 Eurų baudą, jeigu nepasieksiu tikslo!!! Pasirašau krauju!

Išsiųsk šį laišką čia: alex@monaco.lt

Beje, tau tikrai apsimoka priimti šį iššūkį, todėl, kad laimėjęs lažybas tu ne tik pasikeisi, bet ir: a) Išsaugosi 30 eurų. b) Supratęs, kad nematerialios dovanos yra geriausios, tu sutaupysi pinigų… Svarbu: Primenu, kad dovanoti daiktus galima, tik prašau jų nesureikšminti, todėl kokį niekutį vis dėlto gali padovanoti. Nagi, kur tavo laiškas? Tai ne viskas! Prisimink: Jei nori pasiekti aukštesnį lygį, turėtum įspirti senajam AŠ į užpakalį! Tegul ridenasi kūlversčiais velniop!!!

Tu net neįsivaizduoji, kaip pasikeis tavo gyvenimas, kai tavo protą apsems laimė + pilnatvė! Kai tai atsitiks – tu automatiškai įkvėpsi šimtus žmonių – užsuksi variklius, esančius jų galvose + širdyse, tapsi didžiausia dovana draugams + antrai pusei + pasauliui + planetai + galaktikai + visatai! Žinau, kas yra pilnatvė. Žinau, su kuo ji valgoma. Esu pasilaižęs su ja ne viena kartą. Žinau, ką daryti, kai ji išblėsta. Žinau, kaip ją laistyti + prižiūrėti + puoselėti. Tai nėra lengva, bet tu net neįsivaizduoji, kaip gera ją jausti po oda. Įsivaizduok, kaip būtu gera atsibusti ryte ir jausti ramybę krūtinėje, žinoti, kas esi ir ko nori… Mmmmmmmmmmm… Argi nenori to? 

Vos tik pajutau pilnatvę, šalia atsirado nuostabūs žmonės!

Taigi, ką padovanosi artimiesiems per šventes? Mhmmm. O kam laukti??? Kas jeigu padarytum tai jau…

,,Vualia!“

Kas, jei pasidalintum su artimiausiais žmogiukais tuo, ko neįmanoma nusipirkti?

Dažniau užsuk pas mane į svečius: www.facebook.com/AlexMonaco.lt

Kitas mano straipsnis apie santykiusSavanaudiŠŠŠka meilė

115 Komentarai

 1. Ina

  2016-11-30 at 08:32

  NEREALIAI GERAS. ACIU!

  • Asta

   2017-04-07 at 08:07

   Tikiuosi pasieksiu ir tapsiu tokiu žmogučiu:)

  • Monika

   2017-04-10 at 17:58

   Pažadėti nėra lengva, bet stengtis yra gerai

   • Rasa

    2017-09-14 at 12:40

    Ne tik gerai, bet ir verta

  • Mantas

   2018-12-28 at 09:40

   Čia tai super.neseniai pradėjau vertinti niekuciu vertė.pasirodo,kad jie tušti.dovana yra ta kuri prisimins tave ilgokai oij jeeeeee!mes žmonės per daug prisirisome prie tų šiukšlių ir sureiksminame.

  • Monika

   2019-05-28 at 22:52

   Puikus straipsnis, ačiū!

  • Justina

   2019-07-01 at 09:51

   Aciu uz straipsni. Gera misija, ir as ja ivykdysiu per 9 dienas tapsiu geresniu zmogumi.👍

  • Kristina

   2020-01-15 at 09:13

   Jau kuris laikas su vaikais ir taip stengiames daiktus pakeisti kokybisku laiko leidimu kartu. Jau ir jie mato,kad daiktai nera butini. Yra zmoniu,kuriems jau seniausiai esu prisipazinusi kaip juos gerbiu ir vertinu. Ir zaviuosi. Ir jie man yra pavyzdys.

  • Vita

   2020-01-15 at 16:18

   Sutinku. Super.

  • Ieva

   2020-01-22 at 08:09

   Ačiū už ši puiku straipsnį. Didžiausia dovana kitam yra dėmesys, palaikymas, ir nuoširdus pokalbiai.

  • Adele

   2020-05-07 at 20:34

   Taaaipppp,kad gyvenime gerbtų tave reikia užsitarnauti.Su asmenims kurie supa tave, reikia jų išklausyti ir prašyti patarimo sau,taip pasikrauni daugiau išminties ir pačiam reikia gerbti,išklausyti ir duoti gerus patarimus.Kad ryte pabustum ir būtų veide šypsena,tai reikia šalia turėti tokį žmogų kuris tave suprastų.

  • Lineta

   2021-05-14 at 08:50

   Priverčia susimastyti.

 2. Mindaugas

  2016-11-30 at 11:12

  Joooo, mano aplinkoje tokių žmonių nėra, kurie neknisa proto ir padeda siekti tikslų.

  • Lina

   2020-01-15 at 07:20

   Puiku!!!

 3. Kristina

  2016-11-30 at 11:36

  Nerealiai naudingas straipsnis, AČIŪ!

 4. Irena

  2016-11-30 at 12:08

  AČIŪ!! Labai geras ir naudingas straipsnis!!

  • Giedre

   2020-01-15 at 07:37

   Aciu

 5. Toji

  2016-11-30 at 12:49

  Pritariu. Ačiū už straipsnį!

 6. Aidas

  2016-11-30 at 14:06

  Dekui uz gera straipsni!!!taip ir toliau!

 7. Daina

  2016-11-30 at 15:00

  Super straipsnis ! Aciū !!!

  • Edita

   2020-01-15 at 10:29

   Super

 8. Daiva

  2016-11-30 at 17:46

  Ačiū už straipsnį! Visada smagu save motyvuoti Tavo pagalba:)

 9. Robertas

  2016-12-01 at 03:18

  Ačiū, Aleksandrai ! Linkiu jėgų, nuotykių ir įkvėpimo 🙂

 10. Eglė

  2016-12-01 at 10:34

  Noriu noriu ir aš su ta pilnatve pasilaižyti, o gal su pilnatviu? 🙂

 11. Tadas

  2016-12-20 at 00:36

  Save sunku tobulinti ir gerinti, todėl gerai eiti į seminarus ar nuolat mokytis universitetuose ar profkėse. Buvo iš http://www.sdgakademija.lt atvažiavę apie priklausomybės kalbėjo pavydžiais ir pan. Gerai reflektuoti koks esi ir kaip elgiesi gyvenime. Bet jei pakeiti aplinką arba dėl naujų žmonių rutiną, tik tada kitaip elgiesi su žmonėmis ir kažkas aplamai pasikeičia

 12. Snaigė

  2017-01-10 at 03:36

  Tiesiog nerealu. Šiluma. Ačiū 🙂

 13. Giedre

  2017-04-06 at 07:25

  Aciu,uz labai gera straipsni ..

 14. Donatas

  2017-04-06 at 07:46

  Žiauriai geras straipsnis. Reikka dovanoti, ne niekučius, o patį save. Nes tu esi pagrindines patiekalas jiems. Reikia jiems leist džiaugtis tavim, ir bus dar smagiau kaip tu pradėsi džiaugtis jais.

 15. Dovile

  2017-04-06 at 07:48

  Puikus straipsnis. Ačiū

 16. Egidijus

  2017-04-06 at 08:30

  Gaila, bet pas mane aplinkoj yra netikrumo, pavydo..nesu sventas ir as..siektiek pavydziu kai kazkas pasiseka kitiem labiau, bet tikrai dirbu su savim ties tuo ir pergalvoju kas kaip ir kodel..noriu tapti geresniu.gal net galeciau pasakyti palaipsniui stengiuosi nutraukti draugystes su tais kurie yra netikri..su jais smagu tik prie butelio..o to man nereikia..nors ir tikru draugu tikriausiai neturiu..gal tik 1.. ir tai nesu tikras. Aciu uz straipsni, smagu kasryt gauti doze pozityvo

 17. Daiva

  2017-04-06 at 10:36

  Tiesą pasakius, nesuprantu, kas čia tokio „žiauriai” gero. Straipsnis (net ir straipsniu sunku pavadinti) tiesiog nuotrupų kratinys, ir sakyčiau, labai paviršutiniškas. Šios dienos misiją iš viso modifikavau ir nusiunčiau, nes baudos ir pasirašymas krauju labai jau atgyvenos.
  Sėkmės visiems žvelgti giliau ir pasiimti kiekvienam savo!

 18. vygandas

  2017-04-06 at 11:42

  pritariu Daivai straipsnis kaip straipsnis, nieko cia (ziauraus) nera. ir jokiu baudu nezadu moketi,cia primena kazkokia afiora.

 19. Sigita

  2017-04-06 at 12:40

  vakar jau skaiciau, bet ir vel atejau paskaityti, nepakenks 🙂 man patinka misija, kuria gavau siandien i savo el. pasta artimuju ir draugu paklausti ir ISKLAUSYTI ( to reikia mokintis nes perdaug kalbu tikrai neuzsiciaupdama 🙂 tik kai valgau biski apsiraminu, nes kur desies :)) ypac jei gyvename skirtingose salyse ir retkarciais pasisnekam apie ora ir ka ne tokio reiksmingo, tai dabar eisim prie reikalo ir rimciau bus proga uzklausti, ne jie tikrai yra mus perkande. Sis straipsnis apie tikrus dalykus apie galimybe keistis ir tuo paciu pradziuginti tave supancia aplinka. kas cia zino gal taip pasikeisim kad ir visa svieta pradziuginsim, ikvepsim 🙂 pradesim gal nuo pavasarines talkos savo sieloje kartu su zmonemis,kurie mums linki gero, eime paklausti: „Ką galėtum patarti, kad būčiau laiminga?” 🙂 o kai busime laimingi, laime spinduliuosime ir pakrausime ja visus aplinkui tai ir bus DOVANA! Pirmyn!

  • Neringa

   2020-05-09 at 08:19

   Taikliai pasakyta,reik mokintis būti dovana artimiems žmonėms,bet pradžiai reik išmokt susitvarkyti pačiai su savimi.

 20. Agnė

  2017-04-06 at 13:41

  Man labai, labai patiko misija, kurią gavau šiandien. Dažnai lekiu, skubu ir kažkaip vis noriu savo jėgomis viską išnokti, o tokiu būdu parodau kitiems, kad jais nepasitikiu. Ir štai. Proga man parodyti, kad aš gerbiu kitus, kad noriu it galiu jų išklausyti nenuginčidama to, ką jie man pasakė, patarė. 🙂 ačiū!!

 21. Dovilė

  2017-04-06 at 16:46

  Būtinai išmėginsiu tai, pabandysiu užsikariauti draugų pasitikėjimą ir tapti tikra drauge. 🙂

 22. Rita

  2017-04-06 at 17:08

  Kaip tik siandien gimtadienis. Puiki proga keistis, keisti 😉

 23. Virginija

  2017-04-06 at 17:48

  Man patiko , turiu pasitiketi kitais 🙂

 24. Darius

  2017-04-06 at 22:00

  o taip, gyvenimas priverte ismokti isklausyti ir isgirsti ka kalba kiti , tai tikrai keicia zmoniu poziuri i tave

 25. Nerijus

  2017-04-06 at 22:49

  Labai geras straipsnis!

 26. Valdas

  2017-04-06 at 23:37

  Nerealiai taiklus ir daug kam bei žinoma man privalomas perskaityti straipsnis!!!

 27. Sofija

  2017-04-07 at 08:35

  tiesą pasakius, ši misija buvo įvykdyta tik kiek kitaip 🙂 aš nespėjau paklausti, paklausė patarimo manęs 🙂 vakar ilgai su pussesere kalbėjomės apie laimę, prašiau jos pasirūpinti savimi ne tik vyru, kuriam tik rūpi kad ji būtų pašonėje niekur neišeitų. o moteris jaunesnė už mane 🙂 kai tik susiruošia kur važiuoti, vyrui iš karto sukyla spaudimas. …. taigis… mokytoja iš mokinės patapau pati 🙂 gera išklausyti ir būti išklausytam,,,

 28. Jurgita

  2017-04-07 at 11:32

  Labas,
  Labai įkvepiantis straipsnis, ačiū 🙂

 29. Andrea

  2017-04-07 at 11:56

  Woohoo man puikiai sekasi! butent atsikeliu rytais su sypsena ir malonia ramybe viduje!

 30. Greta

  2017-04-07 at 14:15

  Puiki dovana artėjančių Velykų proga artimiesiems ir draugams. Ir kaip tik 9 dienos liko 🙂

 31. Janina

  2017-04-07 at 15:08

  AČIŪ!! Labai geras ir naudingas straipsnis!!

 32. Ligita

  2017-04-07 at 15:24

  Straipsnis geras, ačiū. Skaičiau du kartus. Vertas pamąstymui:)

 33. Regina

  2017-04-07 at 18:21

  Ačiū,Iš tikro straipsnis labai geras,tobulumui nėra ribų,bet džiaugiuos,kad jau nemažai pasiekiau,jaučiu iš aplinkinių,draugų pasitikėjimą,nes lb dažnai tenka išklausyti jų problemas,paskui kartu ieškot atsakymo kodėl jos įvyko ir t.t.,kiekviena misija priverčia susimatyt,ką galėčiau padaryt geriau:)

  • Ruslanas

   2020-01-15 at 11:11

   Puikus straipsnis.
   Turiu vaikystes drauga.kuri senai mačiau.važiuosiu pas ji patarimu.

 34. Diana

  2017-04-08 at 00:48

  Pridesiu:nuostabus straipsnis ir labai gera misija nr.10 klausima uzdaviau savo sesei..ji pradejo kalbet,atsakynet i mano klausimus..o man,jos pokalbio pradzioje ivyko toks visiskas pasipriesinimas..taip norejau atsakyt ir tiesiog nutylejau ir klausiausi jos pokalbio…man taip patiko,ir susimasciau,kad vis delto ji yra teisi ir net labai..
  P.s.siandien paciai reikejo tapt klausytoja.. ir as tai istengiau padaryti neikisus savo ale super nuomuones.

 35. Edita

  2017-04-08 at 09:05

  Aciu uz naudinga straipsni.

 36. Lina

  2017-04-08 at 11:31

  Nuostabus straipsnis lb ikvepiantis, ir motyvuotas viska paciam pakeisti.;)

 37. Dalė

  2017-04-08 at 18:17

  Ir misija gera,ir straipsnis tikrai geras.Jug taip nutikdavo visada neišklausai kitų ir jie taves neklauso.O padovanoti save kitokia ,naujai atrasta tikrai gerai.Turiu kam iteikti tokią dovaną.

 38. Salvinija

  2017-04-08 at 20:23

  velniop seną mane, labas naujasis aš

 39. Alina

  2017-04-09 at 12:18

  Bandysiu klausti, aciu!

 40. Jurgita

  2017-04-09 at 22:56

  Buti geru klausytoju yra sunku, o klausytis kritikos apie save nepakeliamai sunku bet taip prasideda pokyciai …. Uzduotis nr. 10 buvo labai reikalinga ! Aciu Monaco

 41. Dovileeeee

  2017-04-10 at 00:32

  Aciu uz puiku straipsni, gerai, kad as elgiuosi taip kaip tu rasai. Tai galeciau buti ir nebloga mokytoja 😀

 42. Dovileeeee

  2017-04-10 at 00:34

  Judu toliau, nugaleti baimes ir eiti i prieki 😀

 43. Rita

  2017-04-12 at 17:26

  Aciu ,straipsnis ,labai ,labai naudingas,aciu.Dovanoju visas zines ka zinau is savo mokymu,saviems tiems kas manes praso ir klausia ir jauciuosi labai gerai,aciu.

 44. Rimantas

  2017-04-18 at 06:52

  Kaip paprasta, bet stipru. Atrodo kiek nedaug reikia.

 45. Rimantas

  2017-04-18 at 06:54

  Labai gera 10 užduotis. Klausytis ir girdėti visada sunku. Labai reikėjo šios užduoties.

 46. Laura

  2017-04-24 at 19:45

  Ačiū!!! Niekur neskaičiau kažko panašaus, tai visai naujas dalykas mano gyvenimas.
  Žinoma, tai sunku, bet viskas įmanoma. Reikia tik pasistengti ir tai pavyks!!!

  • Laura

   2017-04-24 at 19:48

   Aš skaitau ne pirmą kartą, atrodo, kad vakar supratau vienaip, o šiandien kitaip. Atrodo, kad kiekvieną kartą vis brandesnės mintys ir įstengiu pažvelgti kitu kampu.
   Ačiū už tokią galimybę!!!

 47. zaneta

  2017-04-27 at 10:28

  Aciu uz rytine motyvacija.Saves tobulinimu jau uzsiimineju daug metu,bet tam niekada nera ribu.Taip pat ,kaip ir gerumui kitiems.Mes juk ir atejom i si pasauli,kad butumem laimingi ir perduotumem sia laime kitiems.Saunuolis Alex!

 48. Diana

  2017-06-14 at 00:48

  Man atrodo, aš turiu kitą „bėdą“- kaip tik esu tas žmogus, kuris visus nuoširdžiai išklauso, palaiko, padrąsina, bet sau laiko neberanda…. Kartais dėl to tikrai pavargstu emociškai, bet tikrai gaunu dovanų- nuoširdų AČIŪ, dėkingą šypseną, vėl optimizmu šviečiančias akis ar net apkabinimą. Tokiomis akimirkomis vėl pasikrauna mano vidinės baterijos ir aš jaučiuosi laiminga 🙂

 49. Audrius

  2017-06-27 at 10:05

  Ačiū Alex Monaco, naudingas straipsnis, smagu skaityti ir įkvėpti save!!!

 50. Ingrida

  2017-08-05 at 21:19

  Aciu Alex uz straipsni. Mane supa daug, geru zmoniu,kurie mane isklauso,pataria,padeda,kai buna labai sunku. Stengiuosi ir as jiems padet ,kai jiems manes reikia,ar tiesiog jiems paskambinu ir paklausiu,kaip jie laikosi,kaip darbuose sekasi…Norisi uzspaust savo bedas ir pradet ziuret i viska kitu kampu,bet vis nepaleidzia prisiminimai.noriu vel savo gyvenime surast pilnatve ir gyvent pilnavertiska gyvenima. Stengsiuos to siekt visom savo jegom.

 51. Irena

  2017-09-22 at 07:14

  Veža tos jūsų misijos… nors esu solidaus amžiaus, patiko Tavo stiliukas, lyg rašytum tik man asmeniškai :-).

 52. Asta

  2018-06-14 at 12:47

  Kadangi tai praktikuoju jau geras pusmetis tikrai zinau kad nera lengva nustumti savo EGO ir savo mylimiem zmonem dazniau sakyti myliu,atleisk,isklausyti,bet tikrai verta stengtis.

 53. Deimantė

  2018-06-15 at 18:52

  Ačiū už nuostabia motyvacija kuri mane veža ir jau žingsnis po žingsnio einu savo laimingo gyvenimo link. Super didžiausias nuoširdžiausias AČIŪ…

 54. Deimantė

  2018-06-23 at 09:24

  Ačiū už nuostabų straipsnį! Būtinas darbas su savimi, savo mintimis, kai atrodo jas apkrauname visiškai nereikšmingais dalykais, pamiršdami dabartį. Svarbiausia dovana kitam žmogui, tai dėmesys, motyvacija, kurios žmonėms kartais LABAI TRŪKSTA, jie sulaukia ne palaikymo, o priekaištų, ir darosi pikta, kai bandome tam žmogui padėti, teikti geras emocijas, kad pakrautume jį pasitikėjimu ir norinčiu pasiekti savo svajonių, tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila pasako, kad yra visiškoje šiknoje ir nebežino ką daryti su savo gyvenimu. Erzina, kai stengiesi traukti žmogų iš nevilties gniaužtų, o jis apimtas depresijos sugeba atsakyti „man gerai atsibusti ir nieko neveikti“, juolab kai žmogus siekdamas savo tikslų, pasiduoda žaibišku greičiu ir nesistengia nieko keisti, kad situacija pagerėtų. Tokiam žmogui reikalinga vienintelė dovana – emocinis spyris.

 55. Vaida

  2018-06-29 at 16:27

  Kiekvienas dirbame su savimi daugiau ar mažiau. Kitiems tai patinka arba ne. Tuo pačiu keičiasi ir aplinkui esantys žmonės. Tik tikri draugai lieka šalia. O apie dovanas…tai jau senokai dovanoju dovanas, kurias pati padarau. Tai pat mėgstu dovanot motyvuojančias dovanėles, kad atsirastų liepsnelės akyse, pradėtų veikti ir siektų savi tikslą. Ar net darome kartu dovanas..yra daugybė kitokių dovanų ?

 56. Ramunė

  2018-07-04 at 08:15

  Puikus straipsnis, labai įkvepia keistis??

 57. Asta

  2018-07-08 at 21:01

  Aciu uz straipsni!!!

 58. Miglė

  2018-07-29 at 21:43

  Patiko !..

 59. Miglė

  2018-07-29 at 21:44

  Ačiūū !..

 60. Sandra

  2018-08-14 at 10:28

  Ačiū!!

 61. Jonita

  2018-10-23 at 15:36

  NUOSTABU 🙂 AČIŪ, AČIŪ AČIŪ…už spyrį 🙂

 62. Inga

  2018-12-27 at 09:53

  Ačiū už misiją.Tik kaip susikaupt tam reikalui?Žiauriai išsibarsčius savyje,bet pažadu dar šiandien paskambint buvusiam draugui

 63. Inga

  2018-12-28 at 23:11

  Man pavyko!!! Aš galiu!!!

 64. Gediminas

  2019-02-06 at 19:57

  gera misija geras ir straipsnis,paklausiau zmoniu ka reikia man pakeisti siam gyvenime tai is vieno su laukiau atsakymo o is kitu tik zodeli NEZINAU tai susimasciau as tai zinau ka reikia manpakeisti,pirma mintis kilo jiem reikia motyvacijos ko is gyvenimo ar gyvenime siektu.Nes zodelis NEZINAU daug ka pasako apie zmogu,ar as klystu ….

 65. Gediminas

  2019-02-06 at 22:04

  Uzteks vaidinti laimingais ,reikia buti tais laimingais sunsniukiai nusimetam kaukkes ir bunam kas esam o mes esam Kaip alex monaco sako laimingi sunsniukiai.

  • Aušra

   2019-02-07 at 10:09

   Teorija aiški, bet praktiškai sunku…

   • Gediminas

    2019-02-07 at 21:49

    Nėra nei praktiškai sunku tik reikia didelio noro ir svarbiausei tiketi savimi….

   • Lina

    2019-07-02 at 21:34

    Sutinku, su tavim Aušra nes visa savo gyvenimą darai pokyčius. Bet vieniems pavyksta, kitiems ne.

 66. Edita

  2019-02-10 at 22:04

  Taip, paklausiau, ką man reikia pakeisti gyvenime, kad būčiau laiminga,?
  Ir žinote ką man atsakė!!!!
  O ką tu nelaiminga? Juk tu ir taip viską savo gyvenime keiti!
  Tai va, kaip išeina…
  O dovanas dovanoti yra smagu:)
  tokios dovanas apie kurias tu Alex išmokei mus savo misijose.
  Kiekviena karta paskambinus mamai, sesei savo draugams aš visada sakau kad juos myliu, kad pasiilgau jų, ir priduriu tuos stebuklingas žodelius,,ačiū kad esat”.
  Šios misijos mane daro stipresne, ryžtingesne ir geresne…

 67. Edita

  2019-05-14 at 22:09

  Geras straipsnis. Norėčiau, kad kiekvienas žmogus susimąstytų apie nematerialias dovanas. Dažnai noriu pasakyti mane supantiems žmonėms kaip juos myliu, kaip džiaugiuos, kad jie yra. Bet… Baimė, kad manęs nesupras, kad juoksis iš manęs mane stabdo. Tad kaip įveikti šią baimę?

 68. VilioHideo

  2019-06-09 at 17:01

  Man regis aš dar nepasiruošęs misijoms. Sunku pažadėti tai, ką man sunku ištesėti. Nes pažadas man šventas dalykas (nemanau kad „dalykas“ yra teisingas žodis, bet nežinojau teisingesnio tuo metu kai rašiau), ir jei pažadu – turiu laikytis to, negaliu svaidytis pažadais. Stengiuosi atlikti misijas, per ilgesnį laiką, savo tempu kaip jau man išeis. Straipsnis, kaip ir visada – SUPER! Ačiū, kad esate, Alex Monaco!!!

 69. Brigita

  2019-06-14 at 11:05

  Labai geras straipsnis, verta demesio save motivuoto skaitant tokius straipsnius. Didelis Aciu jums Alex Monaco!

 70. Dainius

  2019-06-26 at 17:37

  Aš tikiu, kad man pasisesk.

 71. Kristina

  2019-06-27 at 23:30

  Siandien buciau pati laimingiausia sioje zemeje jei buciau galejus apkabinti ir apdovaniti svelnumu ir graziais zodziais savo tevus.. bet realybe tokia kad ju nebera……
  Paklausiau sau artimiausiu zmoniu ka man reikia keisti savo guvenime ir zinot ka isgirdau “nieko nekeisk tik pasitikejimo savimi reiketu daugiau” Taip pripazystu man pasitikejimo vis dar truksta, nepavyks nei per diena nei per dvi jo igauti, bet laikiu began jis bus toks koks buvo anksciau. PAZADU !!!!!!!

 72. Anvar

  2019-06-28 at 21:50

  Perfect. Po truputu vis i prieki !!!

 73. Lina

  2019-07-02 at 21:46

  Ačiū. Nuostabus straipsnis, nors nepavyko paklausti tėvų patarimo. Bet tai paklausiau man labai artimų žmonių kurie mane labai myli ir jų išklausiau nors taip norėjosi įsiterpti ir paprieštarauti. Tai blogiausia mano yda. Pažadu jos atsikratyti.

 74. Edita

  2019-07-04 at 07:44

  Tas klausimas iš gveldentas pas mane. Gavau sočiai atsakymų! Apmąstymo turiu iki debesų 😉Labai stengiuosi po mažą žingsnelį dedu ir manau pradedu suvokti kad aš noriu būti švari, be jokių pykčių, pavydų, ir t. t. O dovanos, galėtų jų nebūti, man užtenka kad žmogus prisimena skiria nors 1-5min man ir pasako labai labai gražių linkėjimų. O dar geriau kai negalvoji apie laiką 😉😉😉😉

 75. Loreta

  2019-08-15 at 07:38

  Aciu uz misija,stengsiuos vykdyti,ti labai sunku buti visiem gera ,kai aplink vien pavydas ir nematai nuosidumo is kitu,as kalbu ne apie seimos narius ,o apsimetelius draugais,bet tirai stengsiuos,kad pakeisciau savaji AS,paziuresim kas bus,Aciu uz motyva,bandau jau dabar,tikiu kad pavyks😊👍

 76. Ingrida

  2019-09-28 at 00:15

  Taip… 10 misija yra tikra dovana :), vertinu ją, džiaugiuosi ja, stebina ji mane…, džiugina ji mane…, įkvepia ji mane… Ši misija įkvepia – būti kitokiu žmogumi :).

 77. Ingrida

  2019-09-28 at 00:18

  Kas yra TIKRA DOVANA? Tai kiekvienas sutiktas žmogus mūsų gyvenime :). Vertinkim tai!!! ALEX MONACO,ačiū, kad esi!!!

 78. Vilma

  2020-01-08 at 10:35

  nuostabus, ikvepentis straipsnis

 79. Neringa

  2020-01-15 at 08:50

  Šiuo klausimu ne taip ir mažai jau pasiekta, bet bet bet… visada yra kur tobulėti,o straipnis dar karą ,,pabudina,, veiksmui. Ačiū

 80. Eglė

  2020-01-15 at 09:21

  Ačiū. Nuostabus starpsnis. Dar gavau daugiau ryžto siekti savo tikslų .

  • Ruslanas

   2020-01-15 at 11:30

   Puikus straipsnis.
   Turiu vaikystėe draugą.pas kuri nuvažiuosiu.patarimo

 81. Laima

  2020-01-15 at 12:04

  Ačiū už misiją. Buvo malonu išgirsti artimų žmonių patarimų!!! Paklausiau daugiau nei tris asmenis. Klausiausi ir žavėjausi jų nuoširdumu ir meile man. Supratau, kad dažnai mes negirdime, neįsiklausome į kitų žmonių žodžius. Aš skiriu, kiekvieną dieną savo brangiausiems žmonėms, laiko paskalbėti. Dalinuosi savo naujom patirtimi, džiaugsmais. Nepamirštu ir draugų. Jų yra nedaug, bet jie tikri. Palydžiu praeivius su šypsena, kam palankiu geros dienos. Tai daro mane laimingą. Tai dalis mano gyvenimo!!!!

 82. Vaida

  2020-01-15 at 12:23

  Ačiū už misijas. Įkvepiantys straipsniai,primenantys,kokie svarbūs gyvenime, mūsų kasdienybėje yra nematerialūs dalykai, nors kasdien žmonės didelę laiko dalį atiduoda ne jiems. Kasdien skiriu laiko geroms mintims, skaitymui ir klausimui kitų. Mokėkim suderinti darbą su poilsiu, skirkim laiko brangiausiems. Ačiū.

 83. Lijana

  2020-01-15 at 12:23

  Ačiū, super straipsnis😉

 84. Anželika

  2020-01-15 at 12:58

  Ačiū uz straipsni. Stengisiuosi siais metais daugiau ir atidziai isklausyti savo draugu ir nekisti nuomones ir patarimu. Kiekvienas turi nuspresti ka his nori keisti ir ko jam labiausiai reikia. 🙂

 85. Ausra

  2020-01-15 at 18:15

  Perskaiciau ir man nuotaka pagerejo tikiuosi pavyks padaryti visa tai .Aciu!

  • Romas

   2020-01-16 at 15:25

   Aciu uz super straipsni !!!

 86. Inesa

  2020-01-15 at 18:57

  Labai geros visos mintys, visi straipsniai, sukratyti mintis ir viska , eiti tinkama linkme…Skaitau ir matau, kad daug ka jau naudoju savo gyvenime…

 87. Daiva

  2020-01-15 at 21:24

  Dėkoju uż dovaną.

 88. Rima

  2020-01-23 at 09:15

  Pokyčiai ne už kalnų

 89. Raimonda

  2020-01-23 at 12:44

  Ačiū, šiandiena man to reikėjo.

 90. Jurgita

  2020-01-24 at 01:28

  Ačiū, kad verti pakelti užpakalį ir kažko imtis. Kuo daugiau žmonių pradės vadovautis tokiomis tiesomis, tuo mažiau antidepresantu reikės išgerti. Būkim! Čia ir dabar! Cheers! 😄

 91. Ona

  2020-05-06 at 07:55

  Dėkoju už straipsnį, įkvėpiantis keistis, pasižadu…

 92. Jurgita

  2020-10-29 at 22:20

  Ačiū, belieka veikt.

 93. Roberta

  2021-01-22 at 12:09

  Labai teisingai. Daznai sakau savo artimiesiems kad juos myliu parasau tecui zinute kad labai Ji myliu ir pasilgau. Mano dede per kaledas sako ne dovanuose esme. Svarbu kad mes susitiktume ir leistume laika kartu. Istikruju taip ir yra man taspats jai mano draugai paklausia ko noreciau dovanu as atsakau kad jiu. Dovanas galiu pati nusipirkt galu gale zinau ko noriu. O geru draugu nenusipirksi.😌😌

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt