Susisiekite su mumis

Kas yra TIKRA dovana?

115
Komentarai

Jei per šventes įteiksi draugams šokolado, netrukus tavo dovanai teks patirti nelabai malonią kelionę per iiiiiiiiiiiiiiiiilgąją žarną… Ten pat atsidurs pyragiukai, gėrimukai ir t.t. Panašius išgyvenimus teks patirti ir daiktams. Jie atsidurs šaltoje spintelėje arba tamsiame kambaryje, o dar vėliau šiukšliadėžėje…

Taigi, ar žinai, ką per šventes (arba gimtadienius) reikėtų padovanoti artimiausiems žmonėms? Prisimink: Tu nesi ypatingas tik dėl to, kad dovanoji savo vaikams arba draugams saldainius ir „žaislus”, ir dar no… „Bet žmonės patiria nuostabius jausmus, kai dovanoji jiems įvairius niekučius” – pertrauks mane vienas iš nekantriųjų skaitytojų. Turiu jam žodelį. Nedraudžiu tau dovanoti niekučius, tačiau kas, jei artimiausi žmonės gautų iš tavęs kažką tokio, kas jų veiduose ilgaaaaaaaaainiui paliktų natūralią šypseną + šilumą širdyse? Šiame straipsnyje nesiruošiu įgrūsti tau nuostabiausios knygos – bestselerio „Laimingi šunsnukiai” – arba kažko, ką galima sudeginti. Šiandien papasakosiu apie tikras, neįkainuojamas DOVANAS, kurios palieka įspūdį ne valandai ar kelioms, o mėnesiams!!! Pradedam?

Neslėpsiu, kažkada ir aš mėgdavau gauti dovanas. Kartą per mano gimtadienį brolis iš močiutės gavo daugiau dovanų už mane. Pamenu, kaip isteriškai žliumbiau. Bet vieną dieną viskas pasikeitė. Pastebėjau, kad daiktai suteikia tik keletą gramų emocijų, todėl užsimaniau šio to daugiau – palaikymo/pagarbos/pripažinimo. Bet mano veiksmai nedavė jokių rezultatų. Atrodė, kad viskas pasikeis, kai užbaigsiu mokslus. Nė velnio! Gavęs pirmą algą pasidžiaugiau tik keletą dienelių…

Ech…

Atrodo turėjau ką įsimesti į barakudą (skrandį), bet nepriklausomai nuo to, kad dažnai jaučiausi sotus, mano siela vistiek jautėsi alkana…

Turėjau šiltus namus, didžialūpę blondinę, bet viduje buvo šalta – širdis buvo sustingusi it ledas.

Jaučiausi senas, nors man buvo perpus mažiau metų nei dabar…

Turėjau mėgstamą užsiėmimą + verslą + pinigų + pripažinimą iš klientų pusės, bet manęs nesuprato draugai… Jaučiau tai, ką jaučia milijardai žmonių, tarp kurių yra tavo draugai, artimi žmonės, kurie būtent šią akimirką jaučiasi atstumti, vieniši, nesuprasti. Esu šventai įsitikinęs, kad šie žmonės norėtų to, dėl ko parašiau šį straipsnį. Geriausia yra tai, kad tu gali jiems tai padovanoti! To, apie ką kalbu nenusipirksi parduotuvėje, bet gali pasigaminti namuose!!!

Įdomu? Esu tikras, kad žodžių, kuriuos tuoj pasakysiu, NIEKADA neatsiimsiu atgal!

Pasiruošei?

Padovanok artimiesiems per šventes naująjį save – geriausią savęs versiją!!!

palaima„Beeeeet aš nenoriu būti dovana kitiems žmonėms, aš juk ne prostitutė (-as)” – pasakys vienas iš skaitytojų… Turiu jam žodelį: Jei nenori būti dovana, tapk 8-uoju pasaulio stebuklu! Prisimink: Nėra didesnės dovanos už dėmesį, supratingumą ir palaikymą! Alex Monaco, su manimi viskas ok, aš ir taip esu vaikščiojanti dovana. Aš įkvepiu žmones ir juos palaikau. Be to, ten kur būnu aš, vi-sa-da būna linksma ir gera, taigi, kodėl turėčiau kažką keisti???” – pagalvojo kątik kažkas iš skaitytojų, kurio žemiau laukia keletas klausimų. Klausimai:

  • Ar tikrai visada išklausai draugus iki pabaigos, o gal tau svarbiau pasirodyti – pareikšti savo NUOMONĘ?
  • Ar pameni, kada paskutinį kartą apkabinai juos dėl pirmadienio, o ne dėl to, kad prieš jus stovi fotografas?
  • Ar moki atleisti taip, kad daugiau neprisimintum nuoskaudų?
  • Atsakyk, kada paskutinį kartą prisipažinai draugams, artimiausiems žmonėms, kad juos gerbi arba myli, o gal tai darai tik per šventes?

Tikriausiai supranti, ką turiu galvoje? Kalbu ne apie greituką – šūdinas dovanėles, o apie pamišusiai DIDELIO kalibro dovanas, kurios pakeičia žmonių nuotaiką ne vienam, nusususiam, vakariūkščiui, o visiems metams, po velnių!!! Tik pagalvok, kaip visi apsidžiaugtų, jei taptum ŽMOGUMI, kuris nekruša proto, nepavydi be reikalo, nekeršija, o įkvepia, sušildo, daugiau daro nei kalba – iš tiesų padeda pasiekti svajones!!!
laukai-1

Alex Monaco, aš mielai pasidalinčiau su kitais šiluma, charizma, įkvėpimu ir t.t. bet viso to neturiu! Iš kur galėčiau visa tai gauti?” – paklaus kažkas… Ech… Taip jau yra, negali nuėjęs į supermarketą išrėkti „prašau man pasverti kilogramą patirties ir laimės – noriu padovanoti draugams!”, todėl tau nebus paprasta. Bet duosiu tau patarimų.

Kas, jei iš pradžių padovanotum dovaną sau – naująjį save!?

„Alex, užteks teorijų, kur realūs pasiūlymai?” – pagalvojo kažkas iš skaitytojų. Turiu pasiūlymą! 

Atsiųsk man šį laišką:

Alex Monaco, prižadu, kad per 9 dienas velniop sugriausiu sutrūnijusius charakterio pamatus + padarysiu viską, kad pasikeisčiau. Perskaitysiu tavo straipsnius dešimtis kartų – išspausiu maksimumą iš informacijos, kurią padovanojai man! Prižadu, kad sumokėsiu tau 30 Eurų baudą, jeigu nepasieksiu tikslo!!! Pasirašau krauju!

Išsiųsk šį laišką čia: alex@monaco.lt

Beje, tau tikrai apsimoka priimti šį iššūkį, todėl, kad laimėjęs lažybas tu ne tik pasikeisi, bet ir: a) Išsaugosi 30 eurų. b) Supratęs, kad nematerialios dovanos yra geriausios, tu sutaupysi pinigų… Svarbu: Primenu, kad dovanoti daiktus galima, tik prašau jų nesureikšminti, todėl kokį niekutį vis dėlto gali padovanoti. Nagi, kur tavo laiškas? Tai ne viskas! Prisimink: Jei nori pasiekti aukštesnį lygį, turėtum įspirti senajam AŠ į užpakalį! Tegul ridenasi kūlversčiais velniop!!!

Tu net neįsivaizduoji, kaip pasikeis tavo gyvenimas, kai tavo protą apsems laimė + pilnatvė! Kai tai atsitiks – tu automatiškai įkvėpsi šimtus žmonių – užsuksi variklius, esančius jų galvose + širdyse, tapsi didžiausia dovana draugams + antrai pusei + pasauliui + planetai + galaktikai + visatai! Žinau, kas yra pilnatvė. Žinau, su kuo ji valgoma. Esu pasilaižęs su ja ne viena kartą. Žinau, ką daryti, kai ji išblėsta. Žinau, kaip ją laistyti + prižiūrėti + puoselėti. Tai nėra lengva, bet tu net neįsivaizduoji, kaip gera ją jausti po oda. Įsivaizduok, kaip būtu gera atsibusti ryte ir jausti ramybę krūtinėje, žinoti, kas esi ir ko nori… Mmmmmmmmmmm… Argi nenori to? 

Vos tik pajutau pilnatvę, šalia atsirado nuostabūs žmonės!

Taigi, ką padovanosi artimiesiems per šventes? Mhmmm. O kam laukti??? Kas jeigu padarytum tai jau…

,,Vualia!“

Kas, jei pasidalintum su artimiausiais žmogiukais tuo, ko neįmanoma nusipirkti?

Dažniau užsuk pas mane į svečius: www.facebook.com/AlexMonaco.lt

Kitas mano straipsnis apie santykiusSavanaudiŠŠŠka meilė

115 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt