Susisiekite su mumis

Patyčios/mobingas soc-tinkluose ir mokykloje! Kaip atsakyti?

76
Komentarai

Galime lažintis iš milijono, tai bus geriausias straipsnis apie patyčias ir socialiniuose tinkluose šnarančius trolius bei heiterius. Sužinosi, ką tiksliai atrašyti kritikams / troliams, kai jie prikakos 💩 ant tavo sienos arba bandys pažeminti tave live transliacijos metu (TikToke) arba mokykloje / darbe. O taip, tegul patyčios sustoja!!!

Alex Monaco

Jeigu panaudosi mano patarimus, tu:
a) nustosi bijoti kritikos, gausi daugiau pasitikėjimo,
b) pradėsi dažniau dalintis savo kūryba ir nuomone internete bei gyvai,
c) jausiesi taip nuostabiai, kaip Alex Monaco.

Dėmesio: čia rasi sprendimų / idėjų / pasiūlymų, kurių 100% nerasi niekur kitur. Nes aš nevogiu straipsnių idėjų, kaip tai daro kiti. Plius, šis nuostabus straipsnis tiks ir fiziniams asmenims, ir startuperiams, ir įpusėjusiems kelyje į sėkmę, o tai reiškia, kad jis tinka visiems tavo draugams, pažįstamiems bei konfliktams, su kuriais susidursi netolimoje ateityje.

– STOP, Alex, užteks reklamos! Geriau papasakok, ką atrašyti į komentarus, kuriuos gaunu Facebooke ir TikToke???? – pertrauks mane nekantrus skaitytojas. Ok, tuoj pasakysiu! Kad gautum kuo daugiau naudos, pateiksiu viską per savo asmeninę patirtį. Tinka? Pradėkime.

Mobingas ir patyčios internete arba mokykloje

Kartą gavau komentarą: „Tu esi debilas ir lopas“. Aistringas komentariukas, ar ne? Kaip manai, kaip į jį atsakiau?

– Eik tu ****, idiote, debile, sumautas ***** – galėjau tvoti komentarų skiltyje! O taip, jeigu būčiau susireikšminęs asilas, susiraukęs atrėžčiau: „Eik šikti, LOPE, ASILE, NERALIUOTAS GAIDY, nekenčiu tavęs. Jeigu dar parašysi, paprašysiu draugeliui, kad surastų tave pagal IP ir atvažiuotų pas tave.“

Dar, galėčiau pasiskųsti Čakui Norisui arba policijai, arba mamai, bet pasielgiau išmintingiau. Parašiau: „Dėkui už komentarą. Atsakysiu į jį, kai tik rasiu laisvo laiko“.

Kaip tau toks atsakymas, skaitytojau? 

Toks atsakymas šokiruoja patyčių kaltininą. O įdomiausia, kad jis ima laukti… Bet kitą rytą sugrįžęs į tą pranešimą, jis pamatys špygą taukuotą. 

Kritikas lauks, lauks…

Prabėgs vasara…

Po to ruduo…

Žiema…
Vyras su kompiuteriu mobingas ir patycios
Kas žino, kada tu rasi laiko jam atrašyti… juk tu užimtas žmogus!!!!! Taip, TU UŽIMTAS ŽMOGUS!

O gal aš klystu? Nemanau…

Kodėl mano idėja yra nuostabi ir kodėl ji veikia, ir kodėl su ja galima nugesinti daugiau nei 99% visų konfliktų, kurie vyksta darbe, šeimose ir…?

Pirmiausia, tokia taktika padeda laimėti kuo daugiau laiko. Nes juk didžiausia problema ta, kad susidūrę su kritika dažnai norime iš karto rėžti atsakymą, dėl ko prisidarome problemų. Bet kam skubėti, jeigu nebūtina? Juk jeigu atsakysi: „Dėkui už komentarą. Atsakysiu į jį, kai tik rasiu laisvo laiko“, kiti komentatoriai supras, kad tu:

1) matei komentarą,
2) esi mandagus žmogus,
3) tavo emocijos priklauso tik nuo tavęs,
4) tu subrendęs žmogus ir nekreipi dėmesio į komentarus, kaip tai daro nesubrendę vaikai,
5) nesi susireikšminęs,
6) tu esi išmintingas žmogus, ne kaip kiti…

Taigi, padaryk, kaip sakau, ir turėsi daugiau laiko pamąstymui!

O ryte tu jausiesi geriau ir gal pamirši tą sušiktą komentarą.

Tai ne viskas!

Plius, mano taktika puikiai veikia realiame gyvenime. Pavyzdžiui, jeigu kažkas darbe pareikš: „Tu esi šūdo gabalas“, tiesiog pasakyk: „O kaip stipriai jūs išsireiškėte, bet šia tema dar pakalbėsime, kai turėsime daugiau laiko! O dabar grįžkime prie esminių klausimų.“ 

– Ok, Alex, tu siūlai nugesinti konfliktą kuo greičiau ir po to pasiruošus kąsti kritikui atgal? – pagalvos kažkas. Ne, ne, brangieji! Kritikui nereikia kąsti. Nes šiuo atveju tu taptum kritiku, kuris bando įkąsti kritikui. Todėl siūlau vengti keršto. Nes jis nėra tau naudingas. Tu turi svarbesnių reikalų. Ar ne? Todėl išmok mano frazę ir naudokis ja „į laimę“. Ačiū už tai, kad buvai ir…

Nors…

Nebūkime naiviais drugeliais. Gali būti, kad tu sutiksi ITIN NAGLĄ NEŠABLONINĮ HEITERĮ.

Žinau, ką sakau, nes aš patyriau tai savo kailiu.

Kartą savo TikTok paskyroje gavau „mielą“ komentarą: „Kodėl tu vaikams TikToke video kuri?“

Tai kvailas komentaras, todėl, kad TikToke yra dvigubai senesnių už mane. Plius, aš pats seku Gary Vee ir Grant Cardone, kurie irgi sėdi TikToke. Bet aš nenorėjau to pasakoti kritikui. Be pamokymų atrašiau: „Dėkui už komentarą. Atsakysiu į jį, kai tik rasiu laisvo laiko“.

Jau minėjau, kad tokie komentarai nugesina kritikus, tačiau ne visada. Ne šį kartą. Todėl jis atrašė: „Nu bet pripažink, nesąmones darai!“

Atrašęs „linkiu sėkmės“, sulaukiau dar vieno smūgio, o po to dar vieno… Kilo audra / konfliktas…

Atrašiau vėl: „Dėkui už kritiką, kai dar norėsi parašyti – pirmyn, perskaitau visus komentarus.“

Tai labai stiprus komentaras, kuris reiškia, kad esi pasiruošęs ir negrąžinsi kritikui energijos, kurios jis tikisi, kaip vampyras. Tačiau šis komentaras nesuveikė. Todėl kritikas išpylė dar daugiau purvo ir ištraukęs didžiulę šlangą aptaškė mane šūdu. Jis parašė:

„Nieko tu neklausai. Žmonės tau nerūpi, todėl beprasmiška, galėtum daug nuveikti, nes būna parašai gerai, bet ne visada taip darai.“

Perskaitęs komentarą supratau, kad šis „povas“ kitoks. Dėl įdomumo sumąsčiau pažiūrėti, ką jis pats talpina savo profilyje. Kaip supranti, ten buvo žymiai protingesnių minčių nei mano!!!

Viename iš postų jis buvo nufilmavęs automobilyje esantį spidometrą, šalia kurio matėsi, kad degalai pakrauti 100 procentu. Viso šio vaizdo viršuje jis buvo užrašęs žodžius „I’m rich“.

Filmukas buvo poviškas, todėl galėjau parašyti komentaruose: „O… labai protingas video! Pats kokį šūdą darai?“ Bet šis komentaras įžiebtų dar daugiau ugnies. Virtų aistros. Bet aš negalvojau apie tai. Man iš tiesų patiko energija, vaikiškas užsidegimas, kuriuo pasidalino autorius, todėl parašiau po juo sukurtu filmuku „Liux“.

Kaip manote, kas įvyko?

Šis vyrukas ištrynė visus savo komentarus!

Manau, kad šis kitikas, visam gyvenimui įsimins šią pamoką. Kodėl taip manau? Nes aš bandžiau susirasti šio žmogaus akauntą, kad pasidalinčiau su jumis, bet akauntas dingo nuo Žemės paviršiaus lyg sniegas pavasarį. Gal jis pajuto, kad jam dega kepurė, gal jis nusprendė, kad jo filmukai neturi prasmės? Kas žino. Bet kuriuo atveju, aš nenorėjau, kad jis trintų savo akauntą. Manau, kad žmonės turėtų kurti. Nes kaip kitaip tu gali išmokti sukurti kažką prasmingo, jeigu ne tobulindamas savo kūrybą? Pradžioje visada būna kliurkų ir tavo kūryba gali atrodyti banaliai, kaip kažkada atrodė Picasso paveikslai, tačiau nešlifuodamas savęs, nepiešdamas paveikslų ir negaudamas kritikos – tu negali pakilti į aukštesnį lygį. O tai įvyksta tik tuomet, kai išdrįsti parodyti kitiems savo kūrinius. Kalbu apie pirmą žingsnį. Tai yra, kiekvienas genijus kažkada darė prastus sprendimus. Kaip ir tu, skaitytojau – pradžioje tu visada būsi kritikuojamas. 

Nes tavo kūryba šiandien yra vienas iš laiptelių, kuriais žengi link kažko stipresnio. Nereikėtų šio laiptelio vengti!

Tu mokaisi, todėl nereikėtų per daug jautriai reaguoti į kritiką. Tačiau reikia rodyti pavyzdį kitiems. Nes tai, koks esi žmogus yra daug svarbiau nei tai, ką gamini savo dirbtuvėse.

Kartoju, tavo vertybės ir poelgiai yra daug svarbesni už kritikų nuomonę apie tavo kūrybą. Supranti, ką noriu pasakyti?

– O gali pateikti daugiau variantų, kaip atsakyti į kritiką? – paklaus kažkas.

Taip, aš turiu daug idėjų, bet geriau duoti tau plaktuką, su kuriuo tu galėtum gaminti savo atsakymus širdyje. Kad tas įvyktų, tau reikia suprasti, koks yra pagrindinis tavo tikslas. Rimtai, atsakyk, ko tu nori labiausiai, kai sutinki priešą internete? Ar tikrai tau reikia jį kandžioti, kaip tie vyrukai TikToke, kurie įsijungę video peikia kritikus, nesuvokdami, kad patys yra priekabiautojai!

O taip, nereikia kartoti klaidų, kurias daro priekabiautojai!

Tačiau tu gali įkvėpti priešus taip, kad jie patys užsimanytų tapti geresniais žmonėmis!

Tai yra kas kita nei menkinti, tiesa? Kita energija. Nes jeigu tu pabandysi nugalėti kitą žmogų pažeminimais, jis norės atkeršyti, bet jeigu tu suteiksi jam noro keistis (taip, kad jis nesuprastų, kas įvyko), tuomet tu pasitarnausi visuomenei. Pats pagalvok, kas iš to, kad tu sumenkini kritiką, jeigu jis išeis kritikuoti kitų? Kas žino, gal jis nueis kritikuoti tavo draugų? Ar nori to? Todėl reikėtų žiūrėti plačiau. Reikėtų imtis veiksmų, kurie keičia nelaimingus žmones iš vidaus.

Kaip tą padaryti?

Kuo dažniau naudokis bendravimo su kritikais principu Nr. 1:

„Tavo veiksmuose (šiuo atveju, atsakymuose į piktas internetines žinutes) turėtų būti informacija, kuri įkvepia, o ne atstumia.“

Žinau, kartais žmonės manęs nesupranta, tačiau aš nerašau tik tiems, kurie nori lengvai virškinamo turinio. Tačiau kartais rašau labai aiškų ir lengvą turinį. Tiesiog elgiuosi, kaip noriu, kalbant apie rašymą, o štai vieša reakcija į komentarus yra kitas dalykas. Reagavimas į komentarus gali įkvėpti žmones ir padidinti tavo žmogiškąją vertę – sustiprinti tavo emocines charakteristikas! Kitais žodžiais, atsakinėjimas į blogus komentarus gali būti vienas iš savišvietos įrankių, kuriais tu naudojiesi itin išmaniai ir… 

– Pala, Alex, geri patarimai pas tave, bet kai perskaitai šūdiną komentarą, sukyla emocijos… Ir norisi atrėžti atgal…, o po to mąstai, ar teisingai pasielgei… Kaip elgtis? – paklaus vienas iš skaitytojų. Taip, GALIU atsakyti!

Kai kažkas pasakys tau blogą atsiliepimą, ištark sau: „Hey, kaip manai, ar tu prisiminsi šį atsiliepimą po 30 metų? Negi ši „problema“ yra tokia svarbi, jog aš prisiminsiu apie ją  senatvėje? Kam taip susireikšminti?“

DĖKUI TAU!

Dėkui už tai, kad skaitei. Tikiuosi tau patiko ir dar labiau tikiuosi, kad pasinaudosi mano patarimais, NES JIE SUPER LENGVI! Nekalbu tik apie šiame straipsnyje esantį patarimą. Kitą savaitę gausi dar vieną! Jeigu nori jo, parašyk komentaruose! 

O TAIP, tu net neįsivaizduoji, kaip mane įkrauna tavo komentarai! Todėl laukiu jų! Kartais užtenka parašyti „Ačiū“, kad žmogus pajustų, kad esi dėkingas.

Kitai Monaco straipsniai apie patyčias:
Patyciu kokteilis

76 Komentarai

 1. Aldona

  2023-01-22 at 22:10

  Noriu

 2. Edita

  2023-01-22 at 22:15

  Taip.

 3. Ramune

  2023-01-22 at 22:22

  Dėkui,suteikti kritikui noro keistis, kad net pats nesuprastų,kas įvyko, o ne žeminti atgal!!! Geniali mintis 🥰

 4. Sandra

  2023-01-22 at 22:32

  Čia geras 😀 Ačiūūū!!!! 🤗

 5. Dainius

  2023-01-22 at 22:34

  Ačiū

 6. Deimantė

  2023-01-22 at 22:34

  Ačiū už straipsnį tikrai pasinaudosiu juo. Lauksiu kito straipsnio😉😊😍

 7. Joana

  2023-01-22 at 22:36

  Man labai patiko straipsnis. Ačiū!❤️

 8. Andrius

  2023-01-22 at 22:41

  Išmintingos mintys.
  Liuks!

 9. Ana

  2023-01-22 at 23:05

  Super🥰 Ačiū ❤️

 10. Loreta

  2023-01-22 at 23:58

  Super 👏👏👏👏
  💯 proc. Tiesa, tik kartais emocija pakisa koja 🙈

 11. Juratė

  2023-01-23 at 01:20

  Açiū lauksiu kitos dalies🙂👍

 12. Solveiga

  2023-01-23 at 01:30

  Ačiū 🤗🤗🤗🤗

 13. Margarita Ana

  2023-01-23 at 02:01

  Ačiū už straipsnį. Man šių žodžių labai reikėjo, nes taip bijau talpinti savo kūryba online. Būtent dėl komentatorių, kurie “viską žino geriau”. Labai lauksiu sekančio straipsnio.

 14. Rasa

  2023-01-23 at 05:10

  Dėkoju. 😊

 15. Rolandas

  2023-01-23 at 05:26

  Ačiū

 16. Janina

  2023-01-23 at 06:05

  Ačiū už straipsnį 😉

 17. Darius

  2023-01-23 at 07:51

  Tikrai prasmingi zodziai ir mintys kurias tikrai panaudosiu gal ne siandien ne rytoi bet tokios mintys ir zodziai tikrai neuzsimirs taip greitai nes daznai visokiu debilu atsiranda taip ir parasysiu ir t.t

 18. Julija

  2023-01-23 at 08:08

  Ačiū už idėją👍

 19. Nijolė

  2023-01-23 at 08:29

  Ačiū, super!!!

 20. Jūratė

  2023-01-23 at 09:44

  Ačiū, Alex 🙂 Super straipsnis. Žinau, ką sukelia neigiami komentarai TikTok’e… Dabar aš iš jų juokios 😉 Man padėjo kitaip pažvelgti kitaip statistika. Pasirodo kad dauguma heiteriu – tai berniukai nuo 10 iki 18 metų. (Karantinas atjauninno amžiu, ankščiau nuvo 14-18). O jiems reikia išsilieti. Turiu anūkus nuo 7 iki 13 metų, tai suprantu.

 21. Reda

  2023-01-23 at 10:13

  Labas Alex, perskaičiau jūsų straipsnį. Ir prajuokino ir taip sužavėjo jame išdėstytos mintys. Jūs taip taikliai viską sudeliojat mintis, pastabas, patarimus… Aš sužavėta, ir aš taip norėčiau moketi🥰…. Dėkoju už faina straipsnį juos visada skaitau. Visi jie reikšmingi ir pamojantys. Šis pamoko daug. Kai šiolaikine visuomenė daug laiko leidžia internete… Pagarba jums. Gražios dienos ir sekmes darbuos. R. S

 22. Asta

  2023-01-23 at 10:17

  Ačiū, kad daliniesi 🙂

 23. Vaidas

  2023-01-23 at 10:22

  Ačių už įdomias mintis

 24. Joginta

  2023-01-23 at 10:41

  Jus šaunuolis. Noriu

 25. Aistė

  2023-01-23 at 10:46

  Auksinės mintys

 26. Rita

  2023-01-23 at 10:52

  Patarimai tikrai naudingi.
  Juk pyktis viešoje erdvėje nenaudinga ir neetiška.
  Patarimai patiko,lauksiu kito straipsnio.
  Ačiū.

 27. Reda

  2023-01-23 at 11:08

  Puikus straipsnis, Alex.
  Dėkoju 🙏

 28. Inga

  2023-01-23 at 11:47

  Ačiū! Lengvai ir linksmai susiskaitė tokia nemaloni tema!

 29. Aušra

  2023-01-23 at 11:50

  Dėkoju

 30. Aušrinė

  2023-01-23 at 11:56

  Puikus patarimai, kuriuos galima pritaikyti ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir gyvai bendraujant. Ačiū labai ir laukiu su nekantrumu kitų patarimų.

 31. Valerijanas

  2023-01-23 at 13:01

  Nesvarbu ka atsakysi i pykta komentara (kritika), gali net nieko neatsakyti. Svarbu kad po tokios kritikos pas tave nekiltu emocijas. kaip emocijas nelyla tai ir nesinori atsakyti tuo paciu. O jei neatsakai tuo paciu tai ir neatidavei tam, kuris prase pykta komentara, savo energijos. Juk jis to tik ir norejo. Ir jei ismoksi visiskai nereaguoti i tokius komentarus, islikti ramiam, su vidine pusiausvyra, tai su laiku tokiu komentaru isvys negausi. Juk tie kurie raso jaus kad nieko negaus. 🙂

 32. VIDA

  2023-01-23 at 13:38

  Aktuali pamoka!
  Kaip tik, turėjau įžeidžiantį komentarą prieš menesį po nuotrauką,beje, iš buvusios 1973 -1980 m. kolegės, kuri parašė „nepyk.jauna buvai gražuolė“.

  Paklakliau.O kaip dabar po tiek metų?
  Atsakymo nesulaukiau.

 33. Angele

  2023-01-23 at 14:30

  Toks atsakymas parodo žymiai aukštesnę savivertę, nereikia nusileisti iki kritikuotojo lygio.

 34. Andrius

  2023-01-23 at 17:53

  Ačiū. Noriu daugiau patarimų.

 35. Egle

  2023-01-23 at 18:30

  Ačiū,super! 💪😍

 36. Irena

  2023-01-23 at 19:34

  Ačiū

 37. Ona

  2023-01-23 at 21:24

  Ačiū,tikrai patko.veiksminga…

 38. Laisve

  2023-01-24 at 06:04

  Taip, ačiū

 39. Vilma

  2023-01-24 at 16:01

  Ačiū Jums, noriu ir daugiau patarimų

 40. Mary

  2023-01-24 at 17:53

  It’s good 👍🏻

 41. Žaneta

  2023-01-24 at 22:32

  Ačiū man labai patinka jūsų patarimai , jie tikrai labai vertingi ir knygos labai geros , pamokančios mintys . Esu visada dėkinga , o kritikų nereikia bijoti , jie tiesiog patys nesusipranta kokie jie yra vertingi . 💜🙏

 42. Giedrė

  2023-01-24 at 22:45

  Ačiū,laukčiau.

 43. Halina

  2023-01-25 at 08:57

  Patiko:
  Atsakysiu į jį kai tik rasiu laisvo laiko.
  Tavo vertybės ir poelgiai yra daug svarbesni už kritikų nuomonę apie tavo kūrybą.
  Ačiū,noriu dar komentarų.

 44. Rima

  2023-01-26 at 12:26

  Super straupsnis. Tikrai kartais nesusimastai, kad taip paprastai galima duoti atsakymą, kuris tikrai suglumina tokius kritikus 🙂 Ačiū Tau Alex 🙂

 45. Danguolė

  2023-01-30 at 09:17

  Ačiū už straipsnį. Buvo kilęs noras ištrinti tavo nuorodą, net neskaičius, bet paskaičiau ir tikrai geras straipsnis, paprastas ir geras patarimas. Ačiū.
  Lauksiu naujų žinių ir naujų komentarų.

 46. Rima Rita

  2023-02-05 at 16:10

  Dėkoju.

 47. Loreta

  2023-02-05 at 20:27

  Ačiū. Jūsų straipsniai visad informatyvūs ir…nuteikia optimistiškai!!!Turite puikų jumoro jausmą!

 48. Stefa

  2023-02-16 at 08:27

  AČIŪ

 49. Gitana

  2023-03-22 at 07:43

  AČIŪ:)

 50. Rasa

  2023-03-22 at 07:44

  Dėkui

 51. Inga

  2023-03-22 at 07:47

  Ačiū, kad dalinatės.

 52. Toma Toma

  2023-03-22 at 07:47

  Ačiū Tau 😊

 53. Vida

  2023-03-22 at 07:53

  Ačiū

 54. Akvilė

  2023-03-22 at 08:00

  Dėkui, taip noriu kito straipsnio.

 55. Aistė Bumblauskienė

  2023-03-22 at 08:01

  Super straipsnis!
  Patiko!
  Noriu dar idėjų🤗

 56. Agnė

  2023-03-22 at 08:02

  Ačiū 🥰

 57. Rasa

  2023-03-22 at 08:05

  Ačiū 😉 Puikūs patarimai… Juk kritikas NIEKADA nesitiki tokios reakcijos. Pasinaudojus straipsnyje esančiais patarimais, nuimama įtampa ir užgesinamas galintis prasidėti konfliktas. SUPER!!! Puikus patarimas nepasiduoti kylančioms emocijoms, bet mokytis išlikti mandagiu bei gebėti kontroliuoti situaciją.

 58. Aurelija

  2023-03-22 at 08:13

  Noriu! 😁

 59. Krista

  2023-03-22 at 08:24

  Super parasyta.Aciū uz gilias mintis.kartais norisi atkirsti bet jo mokomes islikti saltiem ir istikruju o kam to atkirtimo reik.Ramybe svarbiau uz viska ir geros emicijos.Aciu😊

 60. Renata

  2023-03-22 at 08:25

  Žinoma noriu,ačiu,labai vertinga

 61. Valdonė

  2023-03-22 at 08:26

  Dėkui!

 62. Lina

  2023-03-22 at 08:35

  Ačiū, už blogį -gėriu🥰

 63. Jurgita

  2023-03-22 at 08:36

  Laukiu labai tavo pastabų ir komentarų, šis išties geras. Ačiū ♥️

 64. Vaida

  2023-03-22 at 08:47

  Noriu

 65. Kristina

  2023-03-22 at 09:02

  Liuks!

 66. Daiva

  2023-03-22 at 09:57

  Super . Labai labai idomu ir ismintinga 🤗👍

 67. Loreta

  2023-03-22 at 10:55

  Ačiū, puikus patarimas. Lauksiu kitų. 😉

 68. Indrė

  2023-03-22 at 12:48

  Ačiū.

 69. Nerijus

  2023-03-22 at 13:56

  Ačiū

 70. Renata

  2023-03-22 at 16:51

  Ačiū

 71. Asta

  2023-03-22 at 17:50

  Labai noriu, AČIŪ 🤩

 72. Brigita

  2023-03-22 at 21:16

  Aciu,taip.

 73. Alvyda

  2023-03-22 at 21:21

  Ačiū

 74. Jurgita

  2023-03-22 at 21:28

  „Dėkui už komentarą. Atsakysiu į jį, kai tik rasiu laisvo laiko“- super atsakymas į kometarą! Juokiausi už pilvo susiėmus!🤣👍
  Ačiū!😊

 75. Evelina

  2023-03-23 at 10:47

  Ačiū! Noriu!

 76. Gražina

  2023-09-06 at 15:55

  Ačiū. Puikiai. Tiesą sakant pati visada kartoju, kad nereikia nusileisti iki tokio pat žemo lygio ir pulti keršyti kritikuojant, bet kai esi tokioje situacijoje gyvai, ne internete, pasiduodi emocijai ir nusiriti ten pat žemyn. Matyt reikia dar dirbti su savimi, kad nereaguoti sukilus emocijoms. Ačiū, žaviuosi mintimis. Noriu dar! 🙂 Sėkmės!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt