Susisiekite su mumis

LAIMĖS FORMULĖ/ Alex Monaco sėkmės istorija

42
Komentarai

Niekuo neypatingą vakarą, žiūrėdamas mėgstamiausią serialą, išgirdau durų skambutį. Atidariau. Prieš save išvydau prabangų blizgantį kostiumą ir tik po to jį dėvintį vyrą. Jis paklausė: „Gal norite sudalyvauti milijonierių VIP vakarėlyje?” Pasiūlymas buvo tikrai neįprastas. „Taip!” – atsakiau.

Čia, įspūdingame vakarėlyje, prie manęs prikibo keletas turtuolių. Vienas iš jų ypač manimi susidomėjo – toks ryžas – pats paprašė mano vizitinės kortelės.

Kitą dieną, 11 val. ryto, mane pažadino šaižus telefono skambutis… Nepakėliau, juk buvo LABAI ANKSTI… Antrasis atominis telefono sprogimas nužudė paskutinę viltį saldžiai išsimiegoti. Pakėlęs išgirdau vakarykščio ryžo įkyruolio balsą. „Sveikas, Alex’ai, sukūriau naują verslo idėją! Gal nori tapti naujos įmonės direktoriumi? – sušuko ir pridūrė, – paštu jau išsiunčiau raudoną voką su sutartimi”.

Žinau, kad tau, mielas skaitytojau, sunku patikėti tuo, ką girdi, bet paskaityk šią istoriją iki pabaigos ir tikrai viską suprasi, jeigu tik būsi toks dėmesingas, koks aš turėjau būti prieš sudarydamas sandėrį… Dvejojau, ar pasirašyti šią sutartį, nes po savaitės turėjo prasidėti krepšinio rungtynių sezonas, žinojau, kad būdamas vadovu, negalėčiau sau leisti tiek pramogų, kiek anksčiau, todėl paprieštaravau. Bet ryžas pasakė, kad aš galėsiu mėgautis čempionatu, o jis viską padarys pats ir vis tiek privertė pasirašyti sutartį, pasiūlydamas ne 75, o 85% pelno. „Liuks” – pasakiau.

Prasidėjo darbai. Naktimis ryžas plušėjo biure – subūrė žmonių komandą. Aš, žinoma, jam dėl to pritariau. Jis buvo tikras šaunuolis, dirbo taip nuoširdžiai, kad net pražilo. Nuliūdau… juk daugiau negalėjau jo vadinti „ryžu”… Bet svarbu ne tai. Svarbu tai, kad visai netrukus pražilęs „prasuko reikalą” ir mano sąskaitoje atsirado pinigų = nusipirkau kabrioletą! Važiuojant Laisvės alėja, elitinės, ypač ištikimos ir suprantančios tikrąją vertę merginos lyg žuvys pradėjo pačios šokti į jį! Žinai, kai perki kabrioletą, gauni bonusą: į galvą pirkėjui įsiuva James Bondo bajerius + 48 pilkus smegenų atspalvius + Alex Monaco žavesį + amžinai besitęsiančią laimę!!! Jeeeeooohhhhhooooooo, pinigai išsprendžia visas problemas!!!

Kiekviena savo kūno ląstele jaučiu, brangusis skaitytojau, kad nuo pat pirmų straipsnio akordų supratai, kad ši sėkmės istorija be konkurencijos patektų į fantastikos kategoriją, tačiau ji atitinka masių įsivaizdavimą, kaip kiti pasiekia laimę: jie su kažkuo susipažino / permiegojo / apgavo / užsidirbo daugiau pinigų / jiems pasisekė labiau… Rezultatas:  Žmonės vis dar nėra laimingi, juk vis dar vadovaujasi surūdijusia, visuomenės išreklamuota laimės formule! Štai kaip ši formulė atrodo:

Sėkmė santykiuose + sėkmė darbe ir kitose gyvenimo sferose + sėkmė + sėkmė + sėkmė = LAIMĖ

Bet mano formulė buvo kitokia:

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Troškimas pasikeisti + tona investuoto laiko…
↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑

Faktas: gyvenime visko pasiekiau pats… Nuo nulio. Daugiau nei du metus dirbau Anglijoje, kad uždirbčiau naujam verslui… Logotipą savo įmonei ir interneto svetainei taip pat sukūriau pats… Užtrukau virš penkerių metų, kad gaučiau pirmą gerą klientą iš užsienio. Kartą gavau el. laišką iš Monako. Taip gavau projektą… Taip apsigyvenau Monake… Apie savo kelionę papasakojau savo knygose, todėl siūlau pasidomėti mano bestseleriais: „Sielos drabužiai” (biografinis romanas apie finansiškai ir emociškai turtingus žmones) ir „Laimingi šunsnukiai“(motyvacinė knyga apie kokybišką gyvenimą).

Kartais manęs klausia: ar aš pats esu Laimingas šunsnukis. Tegul tai sprendžia patys žmonės. O jeigu tu,skaitytojau, kada nors paklausi manęs šio klausimo, atsakysiu tau: Gali vadinti mane šunsnukiu, juk man pavyko parodyti vidurinį pirštą standartiniam mąstymui. Taip, buvau superplevėsa, bet man pavyko pasikeisti! O dabar leidžiu sau daugiau už kitus, esu becukris + visada pasiekiu tai, ko užsigeidžiu. Nebijau sakyti, ką galvoju. Valdau savo gyvenimą. Suprantu, ko noriu ir žinau, kaip to pasiekti. Savo gyvenime turiu visko, apie ką svajoji ir svajosi už dešimt metų, skaitytojau. Jaučiu tavo skausmą – buvau tavo kailyje, todėl, suprasdamas tavo problemas, negaliu laikyti seife deimantinių paslapčių. O taip, žinau, ką turėtum daryti, kad pakiltum virš standartinio mąstymo! Viską tau atiduosiu, naujoje trečiojoje knygoje!!!! Šios legendinės knygos neįmanoma bus rasti parduotuvėse – ji nėra cenzūruota! Ir bus tik 1000 vienetų!!! Esu šventai įsitikinęs informacija, kurią rasi joje bus švelniai tariant unikali, juk …… …… ………, kurios…. …… Bum!!! Užsisakyti galima čia

Beje, nepamiršk dažniau užsukti pas mane į svečius

44 Komentarai

 1. Žygimantas

  2015-06-18 at 19:40

  „Elitinės, ypač ištikimos ir suprantančios tikrąją vertę merginos lyg žuvys pradėjo pačios šokti į jį!“ Šitas geras!

  O šiaip nors ir siekiama laimės, kartais kiti kerta per nagus. Atsitraukiu, vėl bandau pasiekti- bet vėl spyris atgal. Ir taip ciklas kartojasi…. Ką daryt? Ieškoti kitos laimės?

  • andrius

   2015-06-22 at 00:06

   Manau nei vienas žymus žmogus nepasiekė laimes be begalės nesėkmių

  • Diana

   2015-06-22 at 20:35

   Zygimantai,jei manai ,kad laimes nera salia ar ji dingsta tu klysti.laime eina visada salia, tik tu atsimerk….

  • Eimantas Raudonius

   2015-08-07 at 17:51

   Manau nesupratai, ką Alex’as turėjo omenyje, Žygimantai. Laimės Tau nereikia ieškoti, Tau ją reikia pastebėti. Leisk paaiškinti dėtaliau ir pateikti keleta pavyzdžių. Įsivaizduokime, dabar Tau siūlau 100,000€, už Tavo akis. Siūlau 100,000,000€, už Tavo gebėjima mylėti/s. 200,000€ už Tavo šypseną. Ar gi nekeista, kaip skaitydamas kiek siūlo pinigų už Tave pradedi vertini viską truputį labiau? Puiku, dabar jeigu Tau priminčiau, kad dabar turėdamas tai ką jau turi, jau esi Turtingesnis iš didžiosios T, nei 80%+ žemės gyventojų? Tu turi elementarią ramybę,kuom nevisuomet gali pasigirti žvaigždės, Tu turi tikrus draugus, už ką žvaigždės paklotų daugiau nei galėtum įsivaizduoti. Laimė supa mus, bet MES esam akli jai, ir taip esame akli sėkmei. Laimė yra turėti tiek daug galimybių, ir kai suprasi, kad žmogus neturi ribų Tu išties būsi laimingas vien dėl to, kad esi žmogus ir gali pakeisti šį pasaulį. Pradėsi save vertinti labiau, kai pagalvosi.. Galbūt esi atsakas į kažkieno maldas. Galbūt Tu neši kaiką labai, labai svarbaus. Gerumu gali pasiekti viską. Tau pasirinkti tikėti tuo ar ne. Dėkoju už Tavo brangų dėmesį ir laiką. Kai pakelsi akis nuo ekrano, pamatysi laimę tiesiog aplink save.

   • Leo

    2016-08-07 at 09:00

    Puikus komentaras. Ar susimastėte, kad gyvename geriau, nei karaliai ir imperatoriai prieš 100 metų ir daugiau?

    • Aras

     2016-11-02 at 13:43

     Geriau kuo?

   • Dariuss

    2017-05-10 at 21:20

    Super.
    Kartais aklas daugiau mato nei mes .

   • Gediminas

    2017-07-12 at 15:40

    Labai teisingai pastebeta, laime mus lydi kasdien, tik mes iprate ja suprasti per materialumo prizme.

 2. INGA

  2015-06-22 at 06:51

  ,, Kai tu esi laimingas, sėkmė pati velkasi paskui prašydama, kad pagaliau atkreiptum į ją dėmesį! Supranti, ką noriu pasakyti?“ Nuostabu!

  • Asta

   2015-06-22 at 15:55

   Puikiai pasakyta! Taip ir yra, kai esi laimingas

 3. Ricardas

  2015-06-25 at 00:20

  Kaip yra sunku rasti žmoniu su tokiu pat mastimu kaip kad esi pats , aplink tik energija čiulpiantys organizmai kurie viskuo nepatenkinti, moteriškės žudiku veidais stovinčios autobusų stotelėse. Reikia suorganizuot vakara ne elitinių milijonieriu bet elitiniu žmoniu su pozitiviu mastymu, kaip sakoma apsupk save žmonėmis geresniais uz save kad galetum iš ko mokintis. Kas nori susitikt kavos parašykit fb Ricardas Pagojus

  • Zita

   2018-01-23 at 08:13

   Ričardai,mano patirtis kalba,kad panašaus mąstymo žmonės,tiesiog savaime,atsiranda aplink,kai viduje apsigyvena Laimės išjautimas;tada,tiesiog atkrinta,dingsta,tarsi Gyvenimo „karpos“,visokie nemalonūs dalykai…sėkmės!Beje,bendrauti,su Laimės pojūtį pažįstančiais žmonėmis-Dovana,už darbą SAVYJE!!!

 4. Aan

  2016-07-25 at 20:00

  Savo gyvenimo apmąstymas ir rašymas tikrai padeda pačiam žmogui. O jei dalindamasis savo išmintimi jis geba pakelti ir kitus- tai visai gerai. Ačiū, kas esi.

 5. Honorata

  2016-08-05 at 11:06

  Žodžiu- pradedu triuškinti abejones, tada labiau žvalgausi aplinkui, kad pamatyčiau laimę ir prie manęs pradeda sėlinti sėkmė. Laukiu nesulaukiu kaip čia viskas bus toliau ;)))

 6. Diva

  2016-08-05 at 12:25

  Kai tu esi laimingas, sėkmė pati velkasi paskui prašydama, kad pagaliau atkreiptum į ją dėmesį! Supranti, ką noriu pasakyti?
  Kaip paprasta…

 7. Kristina

  2016-08-05 at 13:50

  Manyje ties laimes klausimu musasi tarpusavyje dvi laimes suvokimo dalykai: vienas tai kad laimingu yra gimstama, tai priklauso nuo zmogaus temperamento, charakterio. Kad nesvarbu kokiom salygom jis gyvena, jis jauciasi laimingas. O kitas – tai kad laime galima prisijaukinti, dirbtinai stengtis buti laimingu. Dirbti ties laimes jausmu, nes laime man tai jausmas. Juk sakome as jauciuosi laimingas! Ir jeigu as daznai tai kartosiu ir dar prie to pridursiu kodel esu laimingas: turiu sveikatos, svaraus vandens, draugu ir panasiai… Tai kas ta laime? Kokia jos formule? Ar turi gimti su laimes jausmu ar turi ji isvystyti?

 8. Tomas

  2016-08-05 at 21:54

  Atrodo žmogus turėtum būti laimingas vien dėl to, kad atsikėlei ryte, kad turi iš ko „susireizinti“ arba dar geriau kas padaro pusryčius, kad turi darbą dėl kurio ryte keliesi, kad turi mašiną, su kuria važiuoji į darbą, kad turi darbe ką veikti, nes visai esi reikalingas, kad turi kur grįžti vakare, nes turi namus, kad turi žmonių, kurie tavęs laukia ir kuriems tu rūpi…
  Bėda ta, kad mes priimame tai kaip savaime suprantamus dalykus ir po kurio laiko, mums tai laimės nebeteikia..
  Reikia ieškoti vis naujų dalykų, o gal ir senų pamirštų, kurie gamina laimės hormoną…Be googlinimo, endorfinas berods. Nors galiu ir nusikalbėti šiuo atveju..
  T.

 9. Linas

  2016-09-01 at 20:33

  Prisimink: Laimė nėra sėkmės rezultatas, tai sėkmė yra laimės rezultatas.

  Išversiu: Kai tu esi laimingas, sėkmė pati velkasi paskui prašydama, kad pagaliau atkreiptum į ją dėmesį! Supranti, ką noriu pasakyti?
  🙂 🙂 tobulai! Žinau ir suprantu tai senai. Bet.. tai pasimiršta kažkodėl ir tu vėl žiurkes rate.. :/

  • Aida

   2017-02-14 at 12:53

   Linai, svarbu yra pastebėti „žiurkės ratą“. Patikėk manimi – tai jau yra LABAI daug. Po to – susirandi tau veikiančią priemonę kaip išeiti iš „žiurkės rato“. Pvz man labai padeda pratimas – susirašyti savo vertybes ir surikiuoti jas pagal svarbiausią. Tada pamatai kad tai kas tave kasdien daro „nelaimingą“ – stovi kokiu dešimtu numeriu…. 😀 tada vėl prašviesėja galva 😀

 10. Deimante

  2016-10-07 at 21:48

  Kai as esu laiminga,kitiems yra gerai,tada ir paciai yra linksmiau ir geriau siekti tikslo daug efektyvesnis rezultatas 🙂

 11. Mindaugas

  2017-03-25 at 07:19

  Mano laimei nieko nereikia, tiesiog esu laimingas, nes esu. Juk jai esu laimingas nebūtinai turiu būti sekmingas. Niekas laimės negali nei atimti, nei pridėti.

  • Lina

   2018-04-25 at 09:14

   Mano laimei reikia labai daug ir ivairiu dalyku, bet tikrai kai juociuos laiminga tai del paprastu ir kasdieniu dalyku ir tai dar nereiskia, kad esu sekminga:) Bet kad laimes nieks negali nei pridet nei atimt, tik tu pats, tai irgi faktas.

 12. vaidas

  2017-04-18 at 08:50

  Pakeiciau darbus ir tai manau jau prasidejo sekmes formule nes isejau is komforto zonos ir siekiu nauju tikslu kitame darbe. Sutikau nuostabia moteri kuri mane palaiko ir del jos man dar didesnis noras yra but laimingam ir padaryti ja laiminga

  • Irma Vo

   2017-05-05 at 12:03

   Nors Tavęs nepažįstu, esu laiminga už Tave. Tavo pačio susikurta laimės formulė jau pradėjo veikti

 13. Irma Vo

  2017-05-05 at 12:18

  Laimės formulė – kiekvieną dieną jaustis komfortiškai (ne materialia prasme) pasitikėti savimi, būti sveikam turint visus pojūčius, arba išėjus iš komforto zonos – nugalėti baimės ir atrasti kažką naujo. Suprasti, kad vistik esame laimingi.

 14. Asta

  2017-05-17 at 01:26

  Laimė ateina tada, kai išmoksti džiaugtis mažais dalykais. Laimė, kai moki džiaugtis kitų laime. Laimė kurti, svajoti daryti tai kas tau patinka, būti neprikausomu, laisvu, džiaugtis savo netobulu gyvenimu.

 15. Deividas

  2017-06-05 at 06:02

  Laiminu Jus Visus! Juk laime dalintis šitaip lengva!
  Net šiuo metu, sedėdamas,mm…ant karališkojo sosto, jaučiuosi laimingas, nes yra išvis ant ko sedėti, aplink maloni aplinka, onbo, įkvepiančios Alex mintys, išmaniosios technologijos. Viską jaučia, mato ir sugeria mano Kūūūnas! Laimingas ir tuo džiaugiuosi!
  O man Laimė, tai paimti jau iškeptą sausainį, įsidėti jį į burną, pajausti jo traškumą, saldų skonį ir kaip jis mane pamalonina. Tuomet padėkoti ir pagalvoti apie visus tuos žmonės, kurie prisidėjo prie jo iškepimo,atgabenimo, įpakavimo, išdėjimo į prekystalį, pardavėjos ir juos palaiminti! O dar daugiau laimės jį pačiam iškepti ir pamaloninti jį kitus!!!

  • Agnė

   2017-07-13 at 16:46

   Ačiū už laimės dalybas !. Priimu ją visa širdimi ir duodu su kaupu atgal :))

 16. Rimantas

  2017-06-05 at 09:42

  Sveiki visi,
  Manau problema yra mumyse, o laimė – tai išmokti džiaugtis kiekviena smulkmena, bei pradėti vertinti tą ką turi. Gyventi, džiaugtis ir būti nepriklausomam nuo kitų nuomonės- būti pačiu savimi, jaustis gerai visur ir visada, susikurti gyvenimišką balansą.

 17. Svajūnas

  2017-06-05 at 11:51

  Mano laimės formulė daugiau džiaugtis mažais dalykais, labiau būti dėkingu už tai ką turiu ir ką gaunu, suprasti tai ir įvertinti. Džiaugtis pasiekimais savo ir aplinkinių, džiaugtis maloniu bendravimu su žmonėmis, džiaugtis gamtos teikiamais malonumais, DŽIAUGTIS GYVENIMU.

 18. Anonimas

  2017-06-05 at 13:15

  Pasinaudosiu šia puikia laimės formule ir dirbsiu su savimi, kad ją pilnai suprast ir įsisavint. Ačiū!
  Laimės suvokimas ir mokėjimas vertinti tai, ką turi = LAIMĖ

 19. Mur

  2017-06-05 at 23:38

  Stipriausią laimės pojūtį sukelia mažiausi, paprasčiausi, natūraliausi, nuoširdžiausi poelgiai džiuginantys ir kitus, tikslų turėjimas ir jų siekimas, vidinė stiprybė.

 20. Gerda

  2017-06-08 at 10:03

  Vertinimas to, ką turi, t.y. ne pastovus bėgimas į priekį ir laimės projektavimas ateities lūkesčiuose, bet būtent dabartyje yra labai svarbu. Sustoti momente ir pasimėgauti – to dabar mokausi. Tikslų kėlimas neatskiriamas nuo augimo, bet žingsnelių žengimas link tikslų yra dabar. Ir tame dabar visada esi.

 21. Rasa

  2017-06-12 at 13:07

  Viskas musu galvoje, tik reikia pakeisti mastyma link laimes matyme mazuose dalykuose ir dirbti su savimi, kad butum pilnai laimingu.
  Monaco formule:
  ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  Laimės suvokimas ir mokėjimas vertinti tai, ką turi = LAIMĖ
  ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑
  *Ismokti suvokti ir vertinti tai, ka turiu ir dziaugtis tuo, buti dekingai uz tai*.

 22. Egidijus

  2017-07-12 at 21:41

  Laimė yra tai, kai galiu daryti tą, ką noriu, žinoma, proto ir padorumo ribose, gal tai, kad galiu sau leisti viską, nors irgi tas pats…

 23. Olga

  2017-07-12 at 22:33

  Renku laimės akimirkas visą dieną, kaip karoliukus.Vakare prieš užmiegant grožiuosi vėriniu, prisimenu kiekvieną.Kas vakarą vėrinyje vis daugiau karoliukų.Užmiegu su mintimi kad vis dėlto esu žiauriai laimingas žmogus.

 24. Aleksas

  2017-11-05 at 04:27

  Hmm.. Alex Monaco straipsnis apie laimės formulę supurtė. Jį perskatęs suvokiau, kad esu laimingas. O mano laimės formulė būtų: „Vertink ką turi ir būsi laimingas!“

 25. Dovile

  2017-12-10 at 13:48

  Darni seima (grazus santykiai) +artimi draugai + mylima veikla = LAIME
  Mano formule 🙂

 26. Rita

  2018-04-27 at 11:21

  Dar negaliu atsakyti,,,Laimes formules………….

 27. Sergej

  2018-05-01 at 00:10

  Vidinė ramybė ir meilė visai visatai man yra laimė

 28. Chuanita

  2019-02-20 at 09:31

  Laimė – tai tiek daug, kad net sunku ją įprasminti žodžiais..Laimė, ne tik nusišypsoti kitam, bet ir sau, įvertinti tai ką turi, kas tave supa. Laimė, tai liūdėti ar verkti, pykti, kristi, pasiekti dugną ir vėl keltis, nes tai yra GYVENIMAS. Laimė yra patirti viską

 29. Indrė

  2019-03-10 at 20:07

  Laimė = vidinė harmonija ir balansas, ramybės jausmas, kad jau dabar esu laiminga, turiu visko, ko trokštu, gyvenu meilėj ir pertekliuj. Laimė, kad esu išvien su visata ir vertinu visus įvykius kaip galimybę tobulėti.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt