Susisiekite su mumis

Kaip išspręsti visas visas savo gyvenimo problemas.

7
Komentarai

Pavargęs nuo triukšmingo miesto jis nusprendė nueiti i parką. Čia vaikščiojo žmonės ir važinėjo dviračiai, rėkavo vaikai. Tada jis nukeliavo giliau į mišką, kad pasislėptų nuo jį blaškančių garsų ir nusiramintų. Tačiau ir čia garsiai čirpė svirpliai. Jis ėjo giliau ir vis tolo nuo triukšmingo fono, kuris trukdė jam susilieti su vidiniu „aš“ . Beieškodamas tylos vyras atsirado urve, uoloje.

Čia buvo tylu ir ramu, trukdė tik vandens lašai, kurie jį taip pat erzino. Tada jis pasistatė mažą namelį su garsui nepralaidžiais langais ir užsirakino visas duris. Tačiau tyloje garsiau ir garsiau girdėjo „tik tak tik tak“ – tai buvo jo laikrodis. Jis persiplėšė laikrodžio apyrankę ir sudaužė jį į sieną. Atsisėdo, nurimo, giliai įkvėpė ir apsidžiaugė, kad dabar pagaliau ramiai galės atsipūsti. Tai truko tik akimirką. Jo ramybę sutrikdė garsas „tuk tuk tuk tuk“ – jis išgirdo, kaip jo širdis plaka krūtinėje vis garsiau ir garsiau.

Šis žmogus greitai surado ramybę, kai sugrįžo i miestą ir suprato, kad problemos buvo ne išorėje, bet viduje. Nėra prasmės ieškoti kažko gero ten, kur mūsų nėra, bet yra prasmė surasti gera ten, kur mes esame.

Milijonas žmonių neranda sau vietos. Jie tiki, kad gyvena ne ten, kur turėtų. Juos supa netinkami žmonės, jiems mokama per mažai… Todėl jie nesijaučia taip gerai, kaip norėtų. Galbūt nėra labai malonu būti namuose, kai vienas iš šeimos narių kalba per garsiai, o kitas per mažai. Kaip ir darbe, gatvėje, bet kur kitur. Problemos aiškios, tik kažkodėl niekas nesikeičia, o priežastis gali buti labai paprasta.

Vyras ėjo dar nematyta gatve. Aplink stovėjo mieli maži namukai. Staiga jis išgirdo keistą garsą ir pamatė senutę, besisupančioje kėdėje. Šalia jos ant antros besisupančios kėdės linksėjo senukas, skaitantis laikraštį. Tarp jų gulėjo šuo ir garsiai cypė, tarsi iš skausmo. Praeidamas vyras susimąstė, kas galėjo nutikti šuniui?

Kitą dieną, eidamas į darbą, jis ėjo ta pačia gatve ir vėl išgirdo tą patį garsą. Pamatė nuostabią pagyvenusią porą ir šalia jų iš skausmo staugiantį šunį. Tas garsas buvo tikrai nepakenčiamas ir vyras pažadėjo sau, kad jeigu taip pat bus ir rytoj, jis išsiaiškins, kas nutiko šuniui ir kodėl jis staugia.

Trečią dieną jis pamatė tą patį vaizdą: besisupančioje kėdėje senutę, ir laikraštį skaitantį vyrą. Šalia gulėjo tas pats kaukiantis šuo. Jis nebeištvėrė ir priėjęs tarė: – Atleiskite, ponia, – kreipėsi jis į moterį, – kas atsitiko jūsų šuniui?

– Ar jam? Jis guli ant vinies.

Vyrui pasirodė, kad jis kažką ne taip suprato:
– Jei jis guli ant vinies ir jam skauda, kodėl jis tiesiog neatsistoja?

Moteris nusišypsojo ir mandagiai švelniu balsu pasakė:
– Taigi, mano brangusis, jam ne taip smarkiai skauda, kad staugtų, bet taip, kad negali pajudėti iš vietos…

Mes dažnai niurzgiam ir skundžiamės dėl visko vietoj to, kad kažką pradėtume daryti, pakeistume požiūrį į save, aplinkinius žmones ir darbą. Mes negalime pajudėti dėl to, kad pajudėti iš vietos būna pernelyg sudėtinga… Paprasčiausia yra tiesiog palaukti, kol laikui bėgant problema pati išsispręs. Bet ar jūs norite laukti – 10 , 20, 30 metų?

Jeigu norite dar paspartinti savo augimą, turite atrasti tai, kas padeda keistis jums asmeniškai. Pavyzdžiui, man padeda keistis knygos, mentoriai. Kitiems padeda kiti dalykai. Kartais žmonės pamiršta savo tikslą ir tam, kad judėtų, reikia priminimo. Tam ir esu aš – siūlau priminti jums, kad turite keistis. Tai darysiu periodiškai, jeigu seksite mano pranešimus socialiniame tinkle: www.facebook.com/AlexMonaco.lt. Jūs sužinosite, kaip asmeniniame ir profesiniame gyvenime pasiekti daugiau. Papasakosiu apie tai, ką sužinojau iš Monake ir Lietuvoje sutiktų vidumi turtingų žmonių, suradusių vadinamąjį aukso viduriuką. Čia sužinosite, kaip jie viską spėja, ką jie daro tam, kad uždirbtų pakankamai pinigų ir kaip suranda laiko šeimai bei draugams.

Alex Monaco.lt

7 Komentarai

 1. Joana

  2014-10-03 at 21:53

  Labai gera istorija, kartais reikia ‘pabegti’ arba pasiekti dugna, kad suprastum jog cia tu turi keistis, o ne aplinkybes… Ir tada Kai ta sunki akistata su savim pagaliau ivyksta, labai palengveja, pakeiti/patobulini tikslus ir sypsodamasis eini I prieki 🙂 svarbiausia gyventi del saves, o ne bandant kazkam kazka irodyt 😉

 2. Andrius

  2014-10-04 at 12:24

  motyvacija motyvacija pozityvas pozityvas tiesiog puiku!!!!!!

 3. Данила

  2015-05-20 at 15:45

  Pastebejau toki dalyka, kad kiekvienas zmogus pasiema tam tikra informacija is knygos ar kokio straipsnio.
  Retas kuris moka priimti visa info.

 4. Aan

  2016-07-12 at 01:33

  Tikrai labai draugiškai palietė. Būtent, tiesiog būna sunku… Bet tada reikia veikti, kad padėčiau sau ir artimui. Veikti, kad būčiau laiminga. Siekti savo tikslų. Tik tada gali padėti kitam. Kaip pažistami žmonės sakė :“ išgelbėk save“ , o tada savo šeimą, savo vaikus.
  Geriausias klausimas- kiek daug aš galiu?
  Ką dar aš galiu? Ir kaip tai galiu?
  Ačiū, Alex.

 5. Laura

  2017-04-28 at 07:30

  Mane taip pat daug kas erzina, bet supranti, kad tai ne jie blogai daro, tai tu su savo vidine ramybe nesusitvarkai.
  O mes visi ir visada inksciame ir niurzgame, tai tas negerai, tai anas negerai, bet nieko nedarome. Idomu kodel taip yra.
  Taip noretusi pajudeti is to tasko, bet nesugebi, nes nenori.
  Aciu uz toki straipsni, jis padejo suprasti daug ka.

 6. Baltlokis

  2018-02-13 at 15:14

  Visai kitoks isvadas dabar. Ir mes norime taip pat galvoti

 7. Kjosas

  2018-06-28 at 18:41

  Labai idomu buvo skaityti!

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt