Susisiekite su mumis

Grožis prieš grožį. Ką daryti, jei tavo išorė ne tokia, kokios norėtum

Tiems, kurie mano, kad turi išvaizdos problemų, atskleisiu informacijos, kuri pakeis jų gyvenimą. Jie sužinos, kaip tampama žmogumi, kurio kiti geidžia ir vertina. Perspeju, savo straipsnyje nevyniosiu žodžių į vatą. Spausk ir mėgaukis.

41
Komentarai

Gyveno kartą Išorinis grožis. Regis, gyveno gerai, bet iki laimės kažko trūko.  Visi aplinkui nuolat kalbėjo apie kažkokį Vidinį grožį. Kalbėjo labai daug, tik niekas negalėjo aiškiai pasakyti, kas jis ir kur jį rasti.

Bėgo metai, ir Išoriniam grožiui tapo sudėtinga konkuruoti su Vidiniu grožiu. Jis nusprendė paskelbti Vidiniam grožiui karą: surinko dideles pajėgas, apsiginklavo ir išvyko į karą. Vidinio grožio ieškota ilgai, kol…  Istorijos pratęsimą surasite žemiau. O tiems, kurie mano, kad turi išvaizdos problemų, atskleisiu informacijos, kuri pakeis jų gyvenimą. Jie sužinos, kaip tampama žmogumi, kurio kiti geidžia ir vertina.

DĖMESIO: Šis straipsnis labai atviras. Todėl tiems, kurie bijo atviro pokalbio, patarčiau užverti šios interneto svetainės langą.  

Likote? Tada pereikim prie „Tu“.  

Žmogus prieina prie juvelyro langelio ir numeta didelį rudą gabalą. Juvelyras švelniai paima jį į rankas, pažiūrėjęs per mikroskopą patrina rankomis ir šypsodamasis taria:
– Galėtum bent jau nuplauti… Imu…

Kaip įvertintų rudą objektą eilinis praeivis skeptikas, jeigu pamatytų jį gulintį kur nors miesto centre? Ko gero, jis netgi bijotų paliesti jį koja.

Kaip ir padengto purvu brangakmenio, tavo, kaip žmogaus vertė, gali būti paslėpta labai giliai, po įsitikinimų sluoksniu. Vienas iš įsitikinimų yra tikėjimas išoriniu grožiu, tuo, kad jis: padeda gauti darbą, pelnyti visuomeninį pripažinimą, išspręsti problemas su antrąja puse. Tokie žmonės „apiberia” save visokiausiais blizgučiais: drabužiais, daiktais, kremais, net operacijomis, manydami, kad tai išspręs problemas. Bet gavus visa tai, kažkodėl nenutinka nieko. Taip yra todėl, kad išorinis grožis nėra tai, apie ką tu visada galvojai. Tai visai kas kita…

Atsakyk sau į šį klausimą: Ar kada nors matei laimingą, besišypsantį, bet negražų žmogų?

Jeigu klausimas pasirodė pernelyg paprastas, siūlau atsakyti į naują:

Kada paskutinį kartą matei labai grakštų, išsitiesusį, tvarkingą ir pasitikintį savimi, tačiau negražų vyriškį?

Dar vienas klausimas… Nors palauk… Negi tu manai, kad šis straipsnis nupirktas „Maximos“ tam, kad aš įlįsčiau tau į galvą ir išreklamuočiau šampuną plaukams, kuris išsprendžia visas problemas? N-e-e-e, www.monaco.lt svetainėje nereklamuoju nieko, išskyrus tavo paties klaidingus standartus.

baneris
Tam, kad senatvėje tau nebūtų gaila savo gyvenimo, klausiu dar sykį: Kada paskutinį kartą matei labai grakščią, išsitiesusią, tvarkingą ir pasitikinčią savimi, tačiau negražią moterį?

Kokiomis savybėmis pasižymi gražus žmogus? Kas labiau žavi aplinkinius – išorinis ar vidinis grožis? Dėl kurio turėtum stengtis labiau, kad pasiektum pripažinimą, sėkmę, patinkančio žmogaus dėmesį? Aš atsakysiu tau į šiuos klausimus. Pradžiai kartu išsiaiškinsime

Ką tau gali duoti išorinis grožis?

Išorinis grožis yra neįtikėtinai galingas įrankis / ginklas. Tai tarsi naikintuvas. Tačiau ką tu gali padaryti su naikintuvu, jei nemoki juo skraidyti? Yra žmonių, manančių, kad išvaizda daro įtaką jų gyvenimui. Taip, įtakos ji turi, tik ne tokios, apie kokią rašoma moterų žurnaluose.

Įsivaizduokime, kad mane tituluoja simpatiškiausiu vyruku. Ir ką? Kur man šį faktą dėti? Ar jis man padės prasimaitinti? Kur dėti gražią, simpatišką jachtą, stovinčią vidury Vilniaus senamiesčio?

Gražuolės merginos… Vadinamojo išorinio grožio dovana suteikia joms galimybę būti šalia 70-mečio senuko ir vaidinti sėkmingą santuoką. Šios jaunutės manekenės yra tokios „sėkmingos“, kad nesugeba susirasti tokio paties išoriniu grožiu pasižyminčio jauno, turtingo vyriškio. O gal joms to ir nereikia? Gal joms nereikia to, ko reikia vyrams? Gal jos iš prigimties supranta žodį „gražu“ kitaip? 

Žodžiai „grožis“, „patrauklus“ kai kurių žmonių suprantami kaip materialus įrankis, skirtas tam, kad jie taptų laimingi. Tokie vyrai, pamatę filmą „Transporteris“, įsivaizduoja, kad tas raumeningas vyrukas (Jasono Stathamo veikėjas) yra tobulas. Todėl jie eina sportuoti, dirba tam, kad įsigytų automobilį. Vasarą jie kaip statulos stovi Palangoje šalia klubo „Mojo“. Viskas, ką jie daro – žiūri į panas, nežinodami, ką joms pasakyti, nes visą laiką skyrė tik išorei. Jie tarpusavyje kalbasi:

–    Gaila, su nauju BMW negalima įvažiuoti į paplūdimį…

–    Matai tuos laimikius kairiajame „Mojo“ kampe – tuos, kur geria šampaną. Jie turi visas paplūdimio mergas…

–    Matai tą paną dešinėj? 6 balai…

Ei, gal tas vyrukas turi paslėpęs CŽV sukurtą prietaisą, galintį įvertinti žmones balais?

MOJO

Taip, jie taip kalba. Šie vyrukai per dienas mąsto, kaip pakabinti tas panas. Jie pasikliauja savo mintimis, jog tos panos tuščios, nes neįvertina vaikinų pastangų… Ne-e-e-e-e, negaliu tylėti. Turiu pasakyti šiems vyrams, ką apie juos manau. Ir aš nelaikysiu liežuvio už dantų… Noriu išrėkti jiems tiesiai į veidą: „Jeigu nori užkariauti moterį, žinok, joms tikrai nereikia tokio vyro, kokio TAVO MANYMU jos norėtų turėti“.

Tai – ne viskas. Šiais metais prie to paties „Mojo“ vienas mano pažįstamas, turintis didžiulį pilvą, gulėjo ant nugaros. O jo gražuolė žmona, glostydama pilvą, sakė: „Dievinu tavo pilvuką“. Nejaugi tu manai, kad tavo raumenys priverstų šią moterį nustoti mylėti didelį savo vyro pilvuką? Po šių žodžių tu dar tiki, kad tavo paties galvoje suformuotas vyro idealas iš tiesų reikalingas moterims – tik dėl to, jog šį standartą susikūrei pats?

Tavo išorinio grožio svarba visuomenėje

Ar politikoje grožis naudingas? Kiek jaunų gražuolių sėdi Seime? Sakoma, kad Lietuva yra gražuolių kraštas. Kodėl tuomet nė viena lietuvė nesifilmuoja Holivude arba nėra užkariavusi pasaulinės muzikos scenos? Jokia atlikėja su įspūdingais išorės duomenimis, ypatingais veido bruožais netapo žinomesnė, nei atlikėjas, pseudonimu DEADMAU5, turintis pelės galvą (žr. http://www.youtube.com/watch?v=SX2Gd-kqV5s). Ar vis dar netiki, kad veidas, ūgis, plotis nereiškia VISIŠKAI NIEKO? Kaip manai, ar ši „pelė“, kurią rodė per MTV žiūrimiausiomis valandomis, turi įtakos? TAIP, JIS ĮTAKINGAS, NES JIS YRA PELĖ. Kitiems atlikėjams nesiseka taip, kaip jam, nes jie nevalgo sūrio…

Velnias… Vis dar negaliu pamiršti atlikėjo su pelės kauke… Šis vaikinas žino, kad jokios išoriškai pagražintos moterys, surinktos į grupę ir pavadintos „Olialia pupytėmis“, negali pasiekti to, ko pasiekė jis. Storis, ūgis, veidas – visa tai taip nesvarbu, kad aš sutikčiau sustorėti tam, jog tai įrodyčiau. Sutikčiau valgyti „McDonald’s“ restorane Savanorių prospekte, Kaune, tris kartus per dieną. Tik yra vienas „bet“: nekenčiu plastmasės skonio išmatų. Kita vertus, kažkas jau padarė tai, apie ką aš visada troškau. Vyrukas sustorėjo tam, kad įrodytų, jog išvaizda iš tiesų nereiškia nieko. Tu privalai tai pamatyti:

http://youtu.be/X7PAYhmoKkA

P. S. Aš nesakau, kad tau nereikia savimi rūpintis – sportuoti, pirkti priemones veido odai. Kodėl gi ne, tik reikia nepamiršti, kad tai tik priedai. Išorės grožio priemonių verta įsigyti tuomet, kai išmoksi žavėti aplinkinius kitais būdais. Tu turėtum būti tarsi velniškai skanus obuolių pyragas, kurį norisi valgyti net tuomet, kai jis nėra patiektas auksinėje lėkštėje. Net jei esi beformis. Turėtum būti skanus net tada, kai esi be vanilinių ledų. Tik kodėl gi neuždėjus jų ant viršaus? Vaniliniai ledai – tai tavo grožio priemonės, o štai pyragas esi tu pats, TIKRASIS TU…

Grožis prieš grožį. 2 dalis

Tuo metu, kai mes kalbėjomės, karas tarp Išorinio ir Vidinio grožių tęsėsi.

Laikui bėgant Išorinio grožio tankus pradėjo ėsti erozija. Išorinis grožis manė, kad eroziją pasiuntė Vidinis grožis, todėl sutelkė dar didesnes pajėgas. Tačiau Vidinis grožis buvo toks stiprus, kad aplinkiniai žmonės, gyvenę mažuose namuose aplink ėmė protestuoti prieš Išorinį grožį. Jie rašė ant plakatų: „Problema yra ne ten, kur jos ieškai”.

Jie skandavo teiginius už Vidinį grožį, teigdami, kad jis formuoja Išorinį grožį, tad šis turėtų jam paklusti. Tačiau Išorinis grožis negalėjo to pripažinti. Kariuomenei teko pakeisti dislokaciją, ir karas persikėlė į Holivudą. Tačiau ir čia kariai negalėjo nieko padaryti: nepaisant blizgučių ir „žolės” kvapo, dengiančių Holivudą, Vidinis grožis ir čia buvo pernelyg įsišaknijęs. Deja, Išorinis grožis vis tiek negalėjo jo pamatyti… (Istorijos pratęsimą surasite žemiau)

Daugybę metų Holivudo filmų kūrėjai mėgina žmonėms perduoti žinią, kad svarbiausia – elgesys, poelgiai.

Pameni filmą „Žmogus voras”? Jame mergina susižavi mandagiu ir išradingu voru! Kai ji pirmą sykį pabučiavo vorą, net nematė jo veido… Tai vyksta ne tik filmuose. Tu pats esi matęs, kaip moterys ir net vyrai leidžia šunims save „bučiuoti”. Išduosiu paslaptį… Muska, taip pat mane kartais aplaižo… Ir jai nė motais, kad ji turi ilgesnį snukį nei kito šuns… O žmonės vis dar tiki, kad jų veido bruožai, kūno sudėjimas trukdo pasiekti gyvenime daugiau! Taip, trukdo, bet tik dėl to, kad jie depresuoja dėl savo išvaizdos daugiau, nei šunys… Šunys elgiasi taip, kaip nori, jie negalvoja: „Kas bus, jeigu aš nepatiksiu šiam žmogui?” Būtent dėl to jie gauna tai, ko nori…

Aktoriai filmuose „Supermenas” „Žmogus voras” jau prieš daugybę metų išaiškino, ko reikia, kad suvaidinti patrauklų personažą. Vilkėdami kostiumą jie būdavo mandagūs, išradingi ir taktiški su moterimis. Bet nusivilkę herojaus kostiumą jie akimirksniu prarasdavo pasitikėjimą savimi… O tu žinai, ko reikia, kad būtum patraukliu žmogumi? Ar dažnai susikūprini ir atrodai tarsi Peteris Parkeris iš „Žmogaus voro”, kol jis nėra apsivilkęs savo kostiumo? Ar tu esi tas kuris gyvena įdomų gyvenimą ar vaidini nuskriaustąjį?

Manau, kad tavo gyvenimas yra žymiai įdomesnis, nei tau atrodo. Jei Jamesas Cameronas nufilmuotų kino juostą apie tavo kasdienybę, tavo kaimynas jį tiesiog prarytų. Pasidomėk apie tai daugiau čia: https://monaco.lt/filmas-apie-jus/. Pamąstyk, kokią rolę atlieki savo gyvenime. Supratęs, kad tavo kasdienybė yra šio to verta, jausies geriau. Štai ko iš tavęs noriu: kad tiesiog jaustumeisi geriau. Jausdamasis geriau tu ir atrodysi geriau. Noriu, kad paskelbtum karą savo paties išgalvotoms priežastims, kodėl esi netinkamas aplinkiniams žmonėms.

Ginklas, kuriuo siūlau pasinaudoti, yra supratimas, kas yra vidinis grožis ir kaip juo pasinaudoti, kad pasiektum visus savo troškimus. Kovodamas už savo laimę, teisingai naudodamas vidinio grožio priemones, tu automatiškai įgysi išorinio grožio, nes vidus visada pasireiškia per išorę.

Vidinis grožis

Pasakysiu tau asmeniškai, kokiu būsi, jei suprasi, kad išorinį grožį kuria vidinis grožis, o ne atvirkščiai.

Jei nesuksi galvos dėl išorės problemų, tau bus visiškai nebesvarbu, jog slenka plaukai ar sulaukei 40 metų amžiaus. Tu galvosi: taip yra surėdyta, žmonės sensta, atsiranda raukšlių. Kai esi senesnis, žmonės be žodžių supranta, jog esi patyręs. Tai Dievo dovana tau – tikras statusas. Tu gali ramiai sau pietauti restorane, ir visi mato, kad esi patyręs, ir iš tiesų esi kietas – ne toks kaip vaikėzas, kuris aptarnauja šį senuką. Žinok: kovoti su raukšlėmis reiškia iškeisti laiką su brangiu žmogumi į kliniką baltomis sienomis.

Ar žinai, kodėl moterys eina į kairę? Todėl, kad jų vyrai nesijaučia gerai dėl savo susigalvotų priežasčių. Dėl jų jie kenčia nuo impotencijos. Mąstymas apie impotenciją jiems sukelia dar didesnę impotenciją, kuri sukelia dar didesnę impotenciją, kuri s-u-u-u-k-e-e-e-l-i-a

STOP!!!

(  )
()
(  )

Užteks galvoti apie tai, kas galėtų nutikti, jei atrodytum geriau. Kodėl žmonės negalvoja, kas būtų, jei jie atrodytų blogiau?

Kai kurie vyrukai tikrai susigalvoja problemų. Dėl to juos apgauna žmonos. Ne visos, bet apgauna. Moterys pasiilgsta šiltų, natūralių vyrų. Bičiukų, kurie priima save tokius, kokie jie yra.  

Dviejų žmonų pokalbis viešbučio tualete:

–   Jis turi kažką tokio. Negaliu pasakyti, ką.

–   Na, taip, ir aš norėčiau…

–   Su juo taip gera kalbėti apie nieką…

Kartais man iš tiesų gaila moterų. Ne dėl to, kad jos patiria nuostabų seksą su atsitiktiniais vyrukais. Man ju gaila dėl to, kad jos gyvena su mirusiais vyrais, kurie mano, kad jų karjera, meilės reikalai priklauso nuo jų išvaizdos, ir pinigų kiekio seife. Bet šią akimirką jų seifai vis dar tušti, o organas, kurį jie dar turi galimybę panaudoti, atšalęs. Kalbu apie širdį…  

Transformacija

Mano pažįstamas turėjo žmoną, su kuria praleido 10 metų. Buvau pas juos svečiuose ir nieko ypatingo nepastebėjau. O pasirodo, buvo į ką žiūrėti. Po dviejų dienų sužinojau, kad jo žmonai prieš kelias savaites atlikta krūtų didinimo operacija. Mhm… Nepastebėjau… Tačiau padidėjus biustui moteris akimirksniu įgavo pasitikėjimo, sulaukė kito vyro dėmesio ir su juo pabėgo… Klausimas: ar ji būtų sulaukusi to paties vyro dėmesio nepasididinusi biusto? Atsakymas – TAIP, ji jo gautų. Tam reikėtų vienos sąlygos: neturėdama didelių krūtų ji turėtų elgtis taip, tarsi jai nieko netrūktų.

Tačiau sunku įsivaizduoti, kad turi didelį biustą, jei jo neturi, ar ne? Tam reikia būti reklamos agentūros meno vadovu. Tik mano draugo ex buvo daug kūrybiškesnė. Ji tokia kūrybiška, kad susigalvojo visą paletę priežasčių, kodėl verta nepriimti savęs tokios, kokia ji yra… Dėl šių priežasčių ji mažai šypsojosi. Jos vidus pasireiškė per išvaizdą. Baisią išraišką, kurią ji nusprendė paslėpti nukreipdama dėmesį į biustą. 

Mano pažįstamo ex vis dar tiki, kad problema – išorėje. Turėdama didesnį, nei Angelinos Jolie biustą, ji gavo “vaidmenį” savo pačios režisuotame filme, kurio scenarijus nesiskiria nuo panašių moterų. Ji taip ir nesuprato, kokių savybių reikia žmogui, kad gautų dėmesio be chirurginių išorės intervencijų.

Atsakymai

Anoniminis komentatorius Nr 1:

–  “Alex Monaco, Aš geras žmogus, elgios gerai su aplinkiniais, tik esu isitikines kad buti geru, jaustis gerai neuztenka. Esu istikines, kad man tikrai nesiseka del to, kad dievas man nedave pakankamai geru isores duomenu. 

Anoniminis komentatorius Nr 2:

–  “As vakareliu siela, dalyvauju visuomeninije veikloje, pasitikiu savimi, ir atrodo neturiu bendravimo problemu,  bet vis dar esu toje pacioje skyleje..kartais atrodo kad netraukiu zmoniu… “

Štai ką jiems atsakysiu:

  1. Tu labiau už kitus garbini išorę, tiki, kad ji svarbesnė už vidų.

„Man sekasi ne taip gerai, nes atrodau prasčiau už kitus. Jeigu tik turėčiau gražesnį…, galėčiau pasielgti…”; „Jeigu tik turėčiau tokius raumenis, kaip tas bičas arba tokį užpakaliuką, kaip ta mergina, tikriausiai gaučiau daugiau…”; „Jeigu būčiau toks, tai daryčiau taip…” Jeigu nepasitikėjimas išore daro įtaką tavo poelgiams, reiškia, esi išorinio grožio vergas.

Tiems, kurie vis dar tiki, kad įgimti veido bruožai, kūno svoris, ūgis turi daugiau įtakos jų gyvenimams nei vidinis troškimas siekti svajonės, siūlau pamąstyti apie milžinišką šio noro įtaką filmų industrijos žmonėms. Apie Jackie Chaną, Bruce Lee niekada nebūtume sužinoję, jeigu jie nebūtų pamišę dėl savo veiklos. Šiems žmonėms buvo nusišikti, ar jie atitinka kažkieno „standartus”, ar jie tinkamos tautybės, ūgio, kūno sudėjimo, ar jie moka tobulai kalbėti angliškai. Jie nelaukė, kad jiems pasiūlytų vaidmenis, jie patys sukūrė savo imperiją.

  1. Išnaudoji per daug energijos dalykams, kurie nedaro tavęs gražesniu.

Gali būti, kad kažką šis straipsnis įžeidė. Tačiau monaco.lt sukurtas tam, kad įspirtų, o ne paglostytų per galvytę kaip straipsniai, skambantys taip: „Mes visi kartais jaučiamės vieniši ir nežinome, ką daryti, todėl gerbiama psichologė Vardas Pavardė, dirbanti socialine veikla užsiimančioje įstaigoje pavadinimu …, mielai patars…”. Tokie depresiją sukeliantys straipsniai privertė mane veikti. Savo energiją nusprendžiau panaudoti tam, kad ne „mielai pasišnekučiuotume apie problemėles”, o pažadinčiau tave veiksmui.

Yra dar viena priežastis, kodėl rašau straipsnius. Čia – nuoroda į mano mažytę išpažintį: www.monaco.lt/alex-monaco

Jeigu mano atvirumas tave įžeidė ir nori išreikšti savo pyktį, tebūnie – gali palikti komentarą apačioje. Tačiau prieš komentuodamas nepamiršk, kad pyktis ir kitos neigiamos emocijos palieka veide ne itin gražias pykčio raukšles. Taigi, tau rinktis, ar šiandien skirsi laiko nepasitenkinimo išsiveržimui, kad savo jauną veidą išvagotum pykčio raukšlėmis, ar ne. Veidas nėra tik kaukė, skirta identifikacijai. Veidas yra vidaus atspindys.

getsbi
„Tokią įkvepiančią, neišdildomą, suteikiančią palaimą šypseną galima sutikti 4-5 kartus gyvenime. Jūs jaučiate, kad jus supranta tiek, kiek jūs norėtumėte būti suprastas, ir tiki jumis.” – ištrauka iš „The Great Gatsby” (F. Scott Fitzgerald)

 

gatsby
Leonardo DiCaprio žino, kaip suvaidinti nemalonų, atstumiantį žmogų. Tam reikia viduje sukaupti daug pykčio, prisiminti blogiausias gyvenimo akimirkas. Kūnas, judesiai ir veidas. Tai trys galingiausi ginklai, kurie be žodžių išreiškia žmogaus vidinį grožį arba tuštumą, kultūrą, pagarbą aplinkai ir sau. DiCaprio reikėjo pasistengti suvaidinti blogiausias Getsbio emocijas, o milijonams žemės gyventojų tai pavyksta natūraliai.

 

leothedepartedcell
Ar tau atrodo gražūs žmonės, kurie štai taip priima problemas, senatvėje atrodysiančias ne tokiomis jau reikšmingomis?

  1. Per daug stengiesi dėl komplimentų.

Esu laimingas, jei kažko pasiekei – įkūrei kompaniją, pasiekei nerealių pardavimų, gavai apdovanojimą. Tačiau nustok dėl to girtis. Gražiausių komplimentų gali sulaukti tada, kai žmonės patys sužinos, ko esi pasiekęs. Jei padarei kažką reikšmingo, apie tai tikrai parašys žiniasklaida. Jei padarei kažką tikrai reikšmingo…

Be galo daug verti tie žmonės, kurie iš tiesų nusipelnė pagarbos ir apdovanojimų, bet jie dėl to nesipuikuoja ir neužriečia nosies.

„Apie ką kalbėti, jei ne apie pasiekimus arba darbo problemas?” Čia ir parodyk savo išradingumą, visą savo vidinį grožį. Įrodyk, kad esi turtingas vidumi ir turi ką papasakoti. Papasakok apie tai, kaip pasiilgai žmogaus, su kuriuo ką tik susitikai. Pasakyk, kad džiaugiesi jį sutikęs. Primink paskutinį jūsų susitikimą, pasakyk, jog buvo miela. Papasakok kokią nesąmonę – pavyzdžiui, kad naktį gerai miegojai, paklausk, kaip miegojo pašnekovas. Patikėk, panašūs pokalbiai nėra kvailesni už pokalbius apie tavo pasiekimus.

„Aš būsiu nuobodus, toks, kaip visi, jei kalbėsiu apie nieką” – pasakys kuris nors skaitytojas.  Tačiau kartoju: geriau būti tiesiog nuobodžiu žmogumi, nei nuobodžiai kalbančiu apie savo darbo problemas, bandančiu įrodyti, kad jis tikrai turi darbą ir nėra koks nevykėlis.

  1. Stengiesi, kad tave tikrai pastebėtų.

Vidury pievos, miške dainavo
raudona, ryški, įžūli musmirė:
– Pažiūrėk į mane!
Nėra gražesnės musmirės už mane!
O baltas grybas šešėlyje
ramiai po eglute stovėjo,
garbingai tylėjo, šeimą ir ateitį kūrė, kitų klaidas
ir  nuostabų pasaulį stebėjo.


Jeigu tu moki būti „vakarėlio siela”, nustok tai daryti. Niekam nereikia įrodinėti, kad tu vis dar gyvas ir vertas dėmesio. Aišku, kartais gali būti vakaro žvaigžde, tačiau tau nebūtina nuolat įrodinėti, kad nepraradai šios dovanos. Tam, kad parodytum savo grožį, galėtum laikytis etiketo, vidinės ramybės, leisdamas pasireikšti ir kitiems žmonėms.

  1. Tu pernelyg kūrybiškas.

Žmonės prisigalvoja per daug priežasčių, kodėl jiems nesiseka taip, kaip jie norėtų. Kai kurie tokie kūrybiški, kad sugeba beveik visą kūną „apsiklijuoti” minusais. Jie patys pasiskelbia kritikais ir nusiteisia savo pačių teisme.

Pokalbis su savimi:
–  TAU NESISEKA, NES TU TURI ŠIŲ PROBLEMŲ: ….,….,……,…..,…..
–  Bet… Aš juk nekaltas, gal kažką galima pakeisti?
–  NE, LIK KUR ESI. TU NEUŽSITARNAVAI ….
–  Ne, aš užsitarnavau! Palauksiu, kol kas nors išlaisvins mane iš šio kalėjimo, priims mane tokį, koks esu, štai tada aš būsiu laimingas.

Kas man gražiausia žmonėse

Dievinu žmones, kurie žino, ko nori iš gyvenimo ir kaip tai pasiekti. Jų turtingas vidus, ir jiems nereikia, kad kiti tai patvirtintų. Jie nelaukia komplimentų ir neklausia aplinkinių: „Kaip aš šiandien atrodau?” Jiems nereikia alkoholio, kad galėtų atsipalaiduoti. Jie sugeba mėgautis tuo, kad yra čia ir dabar.

Jie neturi tikslo susipažinti su žmonėmis tam, kad turėtų daugiau projektų ar gautų naują darbą. Štai kodėl jų pokalbių temos nėra tik apie darbą. Jie neateina į vakarėlį dėl naujų santykių, jie nesidairo aplink tarsi šakalai, ieškodami naujos pažinčių aukos.

Tapk tokiu žmogumi ir tave pastebės. Jie kalbės:

–  Kas tas žmogus?
–  Jis kažką turi!
–  Jis visa-a-a-ai nieko!

Toks žmogus yra lobis tiems, kas ieško darbuotojo, draugo, antros pusės. Tokiu paprasta susižavėti. Ne dėl to, kad jis susikūrė save pagal kažkokį šabloną. O dėl to, kad tiesiog nusiplovė po išminties dušu didelę dalį negražių įpočių, minčių, prisiminimų. Dėl to, kad rado aukso viduriuką. Su šiuo žmogumi būti malonu. Šalia jo paprasta JAUSTIS GERAI.

Grožis prieš grožį. 3 dalis. Pabaiga.

Išorinis grožis toliau ieškojo Vidinio grožio. Jis net išbandė cheminius ginklus. Per pirmus kelis mėnesius jam pavyko aptikti tam tikrų pėdsakų, bet jie buvo klaidingi. Vėliau Išoriniam grožiui nebepadėjo jokie ginklai. Prabėgo daug laiko, žemėlapis, pagal kurį jis ieškojo priešo, susitrynė ir jau nesimatė kelių…

Praėjo daug laiko ir Išorinis grožis pasiekė vietovę šalia miško, kur stovėjo mažas, senas, mielas namukas. Iš tolo girdėjosi žmonių juokas. Nuo aukšto kalno šalia upės matėsi prie namo bėgiojantys vaikai. Saulė gražiai apšvietė didelių auksinių kukurūzų laukus. Atrodė, kad kadaise sapnuose Išorinis grožis matė šią vietą. Ji jam atrodė kaip vieta, kurioje jis norėtų gyventi. Tai iš tiesų ta vieta, apie kurią jis visada svajojo. Jam net suskaudo širdį. Išorinis grožis net susidomėjo, kas gi gyvena šiame slėnyje.

Netoliese Išorinis grožis pastebėjo moterį. Dar nepriėjęs prie jos, Išorinis grožis sušuko:
–  Ieškau Vidinio grožio, ar gali man pasakyti, kur jį rasti?

Prieidama arčiau, vis lėtindama žingsnius ji tarė:
–  Apie Vidinį grožį esu girdėjusi daug, mano tėvas prieš daugybę metų išvyko į tolimus kraštus, kad jį surastų.

P.S.
Tavo smegenys yra tikras stebuklas. Jos saugo tave patį nuo pernelyg staigių pokyčių. Tavo organizmas atmeta tai, ką tau sakau – tai normalu. Net jeigu tiki tuo, ką papasakojau, pasąmonė tikriausiai vers tave tikėti tuo, kad tavo likimas labiau priklauso nuo tavo išorės, o ne nuo poelgių. Kaip su tuo kovoti? Ką aš darau, kad keisčiausi greičiau? Kartais yra tik viena išeitis: aš plaktuku kalu sau tą patį informacinį vinį į galvą daugiau nei du kartus. Tokiu būdu jis gerai įsitvirtina pasąmonėje. Patariu ir tau. Perskaityk šį straipsnį dar kartą. Už savaitės, už mėnesio… Kaskart atsivers nauji vaizdai.

Alex Monaco

43 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt