Susisiekite su mumis

Ar verta pasakoti apie savo tikslus, svajones?

75
Komentarai

Tuoj (a) išsiaiškinsi ar verta žmonėms pasakoti apie svajones, verslo idėjas (b) gausi galimybę laimėti 101 EUR!

DĖMESIO: Šis straipsnis sumenkina standartus, todėl mėgstantiems gyventi robotų gyvenimą – geriau jo neskaityti. O tiems kas a) nori pasiekti daugiau ir b) nori laimėti 101 eurą (101 eurą laimės visi be išimties kas šiandien susilažins su manimi), siūlau pratęsti skaitymą…)

Argumentai

Taigi, ar verta pasakoti apie ketinimus? Mokslininkai mano: Garsiai išreikšdami savo norus individai išeikvoja dalį energijos, todėl jaučiasi taip, lyg jau būtų atlikę darbą. Todėl nieko nedaro…

Dalis tiesos jų žodžiuose yra, tačiau jie kalba tik apie minusus.

Pasiruošę pliusams???

Šią vasarą sugalvojau 3 – čios knygos pavadinimą. Papasakojau apie tai facebooke. Pamatęs  tai pažįstamas parašė asmeninę žinutę: Alex, knygos pavadinimas (“Pasitikėjimo instruktorius”) yra liuks, bet ar nebijai, kad jį kažkas pavogs? FB pažįstamo mintis buvo logiška, tačiau yra vienas bet. Kai tu viešai papasakoji savo idėją, tai tampa įrodymu, kad tu pirmas ją sukūrei. Juk šalia tavo pranešimo (pvz facebooke) liks data, kaip įrodymas, kad tu… Tokį veiksmą nepavadinsi patentavimu, tačiau niekas negalės paneigti – tu buvai pirmas sugalvojęs šią idėją… Bet jeigu tu tylėsi kaip užpakalis, kažkas galbūt aplenks tave. Yra ir kitas privalumas… Kuomet tu paskelbi apie idėją, atsiranda žmonių, norinčių ir galinčių padėti. Taip įvyko man. Pamatė pranešimą apie 3- čią knygą pasiūlė pagelbėti su iliustracijomis, video reklama, reklama. Atsirado kas pasiūlė versti knygą į kitas kalbas. Taigi, žmogau, jeigu turi, tarkime, verslo idėją, siūlau neužrakinti jos po devyniom spynom… Nebūk ir pseudoverslininkas, kuris tik pasakoja apie verslo idėjas, bet nieko nedaro!!!

Pasakoti kitiems apie savo svajones neverta tik tuo atveju, jeigu jūs nesiruošiate įdėti darbo….

Faktas: niekšeliai gali pavogti tavo idėją, ir įgyvendinti ją greičiau už tave tik tuo atveju, jeigu judėsi sraigės greičiu!

Nedaryk: šliaužt – šliaužt! NEBŪK SRAIGE!

Kaip nebūti sraige?

Nenorėdamas būti sraige, nusprendžiau viešai pažadėti tau, kad baigsiu rašyti šią knygą jau Spalį…

MANO PAŽADAS TAU (lažybos): Skaitytojau, jeigu iki spalio pabaigos neišleisiu 3 – čios knygos, Tu laimėsi 101 eurą…  

Tu gali uždirbti!!!

Laimėk 101 eu!

Jeigu nori dalyvauti lažybose – laimėti 101 eurą – parašyk komentaruose šiuos žodžius: „ Dalyvauju lažybose! Jeigu Alex Monaco neišleis knygos iki spalio pabaigos, tuomet jis turės man atlikti 101 EUR pavedimą!“

Jau palikai komentarą? 

Jaučiu kaip noras dirbti kyyyyyla…  Mmmmm… Kaip manai, ar aš pasieksiu tikslo? Taigi, ar verta pasakoti savo tikslus / norus / troškimus??? O taip, verta! Pasakok apie planus, net jeigu tarkime nori nuskristi į Marsą. Elonas Maskas nebijo sakyti ko siekia, kodėl turėtum bijoti tu? Nori pasakyti tavo tikslai juokingesni arba sudėtingesni už jo tikslus? Papasakok visiems ko nori, po velnių!!! Užteks tylėti! Svarbiausia – ne tik kalbėti. Svarbiausia – VEIKTI – ĮSIPAREIGOTI! Tik įsipareigojęs, tu gali judėti raketos greičiu. Tai ne viskas…. Slėpti norų neverta, net tuo atveju, jeigu tai liečia intymius dalykus… Apie tai reikėtų pasakoti antrajai pusei, kitaip tavo artimas žmogus taip ir nesužinos kodėl esi nelaimingas… Taigi, štai ir mano nuomonė… Tiesa, yra dar šis tas…

Siūlau tau ne tik pasakoti apie tikslus! Kas jeigu dokumentuotum savo kelionę link tikslo? Pvz: vienas mano tikslų yra išleisti knygą New York’e. Ne tik išleisti. Noriu, kad ją pirktų. Dar Liepos 22 d. parašiau straipsnį apie ketinimus Amerikoje, ir patalpinau čia

Nežinau ar šios mano pastangos atsipirks… Galbūt siekdamas tikslo užtruksiu metus… Gal tris… Bet aš nepasiduosiu… IŠBANDYSIU VISAS KOMBINACIJAS! Ar esi girdėjęs posakį: „Žmogus planuoja, Dievas juokiasi?” Šį posakį naudoja liurbiai, pralaimėtojai. Nugalėtojams sukūriau geresnį variantą. Prisimink: Dievas turi paruošęs tau planą, ir tikrai jį realizuos, jeigu tęsi sofos trynimą!”

Taigi, mano patarimas tau: PASAKOK GARSIAI APIE TIKSLUS IR EIK LINK JŲ!

Vienas iš skaitytojų pasakys: „Vėl gi ne kiekvienam tinka plačiai skelbti tikslus, priklauso aplinka, koks pats žmogus esi. Jai esi Dalai Lama, tai žinoma, kad bus daugiau norinčių padėti, nei kažkokiam Jurgiui iš kažkokio kaimo… Daug rašyti galima šia tema. Bet esmė, kad tai tinka ne visiems“. Turiu atsakymą… Gimiau Kaune… Gyvenau Vilijampolėje… Pripažinkime, Niujorkiečiui aš esu, kaip tu sakei „Jurgis”. Niujorkiečiams Jurgiai yra ir iš Kentukio atvažiavę… Taigi nėra svarbu iš kur tu esi ir koks tavo vardas. O kalbant apie tai koie yra tavo tikslai. Dėl ko tu kuri, filmuoji, rašai… Pamenu savo pradžią… Iš manęs juokėsi… ilgą laiką rašiau ypač blogai… Mane vadino grafomanu… Buvo žmonių, kurie sakė: „tavęs nepriims į rašytojų sąjungą…“ O aš ir nebandžiau… Kam man titulai? Man nereikia institucijų pritarimo, kad žmonės taptų laimingesniais skaitydami mano tekstus. Institucijų tikslas rašyti teisingai. O mano tikslas duoti skaitytojams naudą. Institucijų tikslas pavergti – mano išsilaisvinti! Tai tapo mano aistra. ir žmonės tai matė… Jie matė mano meilę darbui… Jie matę mano gramatines klaidas, bet jos nebuvo svarbesnės už turinį… Buvo daug kritikų… Vaidas Baumila… Jis išjuokė mane dėl to, kad gyvenau Vilijampolėje… Ar dėl to turiu save pasmerkti? Baumilų šiame pasaulyje daug… Pasiruošk jų antplūdžiui! Kai tave užpuls skėriai užduok sau klausimą: kas svarbiau, įkvėpti ar pasiduoti? Šie klausimai padėjo Vilijampoliečiui tapti bestselerių autoriumi! Šie klausimai padėjo tapti Nr. 1 – perkamiausių Lietuvoje saviugdos knygų autoriumi. O dabar mano užduotis pasunkėjo 1000 kartų… Šiandien istorija prasidės iš naujo… Niujorke… Esu „Jurgis”, kuris užsitarnaus pagarbą. Nemoku gerai kalbėti angliškai… Mano tekstus į anglų verčia tikintis manimi žmonės… jeigu tau rūpi pripažinimas, turi suprasti štai ką: kuo didesnis Jurgis esi, tuo labiau tavimi žavėsis kai pakilsi į aukštumas!

…Ačiū už tai, kad esi, skaitytojau…

Taigi, ar verta pasakoti apie savo tikslus, svajones? Kur tavo atsakymas?

Ir dar…

Jeigu pažįsti žmones, slepiančius savo idėjas lyg šunys slepia kaulus, užkasdami juos tolėliau (kad galėtų pamiršti), tuomet pasidalink su jais šio straipsnio nuoroda!!!

75 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt