Susisiekite su mumis

Vertybių kodeksas. Ar tu iš tiesų esi kietas?

32
Komentarai

Jie trokšta, kad juos pastebėtų, stengiasi būti kietesni už kitus, bet mainais užsitarnauja ne komplimentų, o krūvos minusiukų… Kai kurie gauna bonusą – pašaipų…

Kieti-zmones
Matai, egzistuoja dvi kietuolių rūšys. Pirmoji – prisipumpavusi silikoninių vertybių, nusipelniusi spyrio į užpakalį. Antroji – verta tikros pagarbos + visuotinio pripažinimo, apkabinimų, apdovanojimų, gal net Anglijos karalienės bučinio. O ką užsitarnavai tu?  Galime tuoj pat išsiaiškinti!

Tegul šis straipsnis tampa vertybių kodeksu, parodančiu, ko šiame gyvenime verta siekti, o ko ne!

„Alex’ai, ESU PROTINGAS + PAVYZDINIS ŽMOGUS + neturiu nieko prieš gėjus + nežudau praeivių!!! Kam man gilintis į tas vertybes – švaistyti laiką, juk ir taip jaučiuosi gerai?!!!” – paklaus vienas iš skaitytojų… Štai ką atsakysiu: Man labai džiugu, kad jautiesi neblogai, taip narciziškai glostai savo apdovanojimus (už nuopelnus žmonijai), kuriuos pats sau įteikei…  Bet leisk man įsiterpti į orgijas, vykstančias tarp tavo pagyrūniškų minčių ir tavęs, ir paklausti: kokį pavyzdį parodysi savo vaikams? Manai, jiems užteks tik to, kad kartais ant grindų numesi jiems saldainį, pažaisi su jais lyg su šuniukais? Ir viskas?

AR TAVO VAIKAI TAPS ŽMONĖMIS?!!!

Jeigu netobulėsi, tavo vaikams tikriausiai nieko neatsitiks… Visiškai nieko… Jie, kaip ir dauguma robotukų, įgyvendins visuomenės nurodymus: dirbs darbą, susiras antrąją pusę… Bet jausis taip, lyg kažko nepadarė – kažko reikšmingo/svarbaus. Bet kas pasakys jiems, kad tas kirminas užsiveisęs smegenyse/sieloje nėra psichologinė liga, kad visa tai turi logišką paaiškinimą???

Na gerai, paliekam vaikus ramybėje, internete/gatvėse apstu religingų fanatikų/maniakų, pasiruošusių pasirūpinti tavo atžalomis, parodyti jiems „teisingiausią” kelią, o tu gali toliau švaistyti laiką titulams/daiktams, kurie turėtų padidinti tavo vertę prieš tuos pačius vaikus ir kitus žmones, kuriems vis nerandi laiko!!!

DAIKTAI

Tikriausiai turi pažįstamą, manantį, kad įsigijus gražesnių daiktų, tarkim, automobilį, jo gyvenimas mirkt ir pasikeis: jam bus lengviau gauti darbą, pripažinimą, nusikabinti merginą. Įdomu, ar jis kada nors buvo susimąstęs, kaip Leonardui da Vinčiui  pavyko tiek pasiekti neturint automobilio arba telefono?!

Kaip matai, daiktai neturi smegenų ir nepadidina žmogaus vidinės vertės, jie tik masažuoja savigarbą/atlieka smegenų vibratoriaus funkciją…vrrrrrrrrrr
vrrrrrrrrrr-vrrrrrrrr-vrrrrrrrr vis dar atlieka smegenų vibratoriaus funkciją…
vrrrrrrrrrr-vrrrrrrrr-vrrrrrrrr VIS DAR atlieka smegenų vibratoriaus funkciją!..
vrrrrrrrrrr-vrrrrrrrr-vrrrrrrrr VIS DAR ATLIEKA smegenų vibratoriaus funkciją!!!

Vis dar masažuoji savo smegenėles daiktais?!!

MES ESAME BEVEIK DIEVAI

Jeigu palygintume Leonardo da Vinčio ir šiuolaikinio homosapiens galimybes, galėtume teigti, jog mes esame dievai. Turime visą pasaulį savo telefone, tiesiogine žodžio prasme nardome internete!!! Bet tu žinai, kas atsitiktų, jeigu būtum vandenyje ištisas valandas? TAU SUTRAUKTŲ KOJAS! RANKAS!!! MUMS, CIVILIZUOTIEMS ŽMONĖMS, TAIP IR ATSITIKO!!! Tik šiuo atveju daugumai suparalyžiavo smegenis…

Tačiau yra žmonių, kurių smegenys vis dar veikia. Dalis jų uždirba daug, bet vadovaujasi superhiperžvėriškai siauru materialių vertybių spektru, kurį sudaro pinigai. Būtent jiems skirčiau savo naująją sentenciją:

Tu gali turėti greičiausią internetą / geriausią kompiuterį / paauksuotus akinius / Tv pultelį / Versace švarką / vardinius automobilio numerius / didelį namą / džiakuzi, bet jeigu tu esi asilas, tavo vertė vis tiek bus lygi nuliui!!!

…bet atsirado prieštaraujančių:

Facebook komentaras

Sugebėtų, brangus komentatoriau!!! Matai, gana daug pinigingų žmonių yra skurdūs vidumi. Jie nėra džentelmenai: žemina moteris, muša vaikus – elgiasi kaip tikri asilai, todėl mane labiau žavi tie, kurie ne tik moka uždirbti, bet yra inteligentiški, taktiški, dėmesingi, subalansuoti, remia paramos fondus +  vertina šeimą ir skiria jai laiko! Jeigu ir tu toks esi – tu esi kietas!

Bet yra dar kietesnių!!!

KIETAS KVADRATU

Mano manymu, kietas nėra tas, kuris suka versliuką ir kartais perveda pinigų našlaičiams, juk jis asmeniškai nenusišypso tiems vaikams – jis tik elgiasi taip, kaip jam liepia patarėjas…

,,Ką tu kalbi, Alex Monaco, šie žmonės, duodantys pinigų, yra geresni už tuos, kurie to nepadarė nė karto!” – pertrauks mane tiesos ieškantys! „Nuostabu” – tarsiu. Tada padėkokime jiems už tai!!! Yeeee!!! Suberkime kilogramą pliusų už puikiai apgalvotą reklaminį žingsnį!!!

N-e-e-e-e, esu matęs žymiai kietesnių, daugiau pagarbos vertų žmonių!

Kas tie žmonės?

Tie, kurie savo rankomis daro gerus darbus!

Žymiai labiau nei besireklamuojantys geradariai pagarbos vertos akušerės, dirbančios klinikose! Jos patiria žymiai daugiau išbandymų nei mes visi savo biuruose…

Dabar visi bėgs stoti į akušerių specialybę…

Būtų šaunu, tačiau žmonės neturėtų taip elgtis tik dėl to, kad būtų įvertinti.

EVERESTAS

Aš siūlau tau pakilti į kitą lygį. Nustok siekti to, kad taptum puikesnis, žinomesnis, labiau gerbiamas. VELNIOP ŠLOVĘ / POPULIARUMĄ / ATPAŽĮSTAMUMĄ!

Kai tu nusispjausi į visa tai ir pradėsi daryti gerus darbus tik dėl to, jog KITAIP NEBEGALI, tu iš tiesų tapsi kietas!!!

Nagi, ką manai apie tai, ką papasakojau? Turi geresnių idėjų – pasiūlymų, kaip žmonės galėtų pakilti į dar aukštesnį lygį, taptų hiperturbosuperduper vertingi?

REAKTORIUS

Tikriausiai atsiras skaitytojų, norinčių gauti aiškesnių nurodymų, nepaprieštarautų, jeigu Alex Monaco savo rankomis praskirtų Raudonąją jūrą, pasvertų kilogramą vertės ir padėtų tiesiai ant stalo sušukdamas: VUALIA!!!

Bet turiu nuliūdinti, to neatsitiks! Turi viską pasidaryti pats, išsiaiškinti, ko turi siekti, o ko ne. Teisingai, raginu tave susikurti savo vertybių kodeksą, kuriame pirmame puslapyje didelėmis raidėmis būtų išrėžta sentencija, skambanti šitaip:

„Tavo vertė padidės tik tada, kai pradėsi daugiau duoti, o ne imti.”

Arba

„Tavo vertė padidės šimtais kartų, kai pradėsi dalintis amžinomis, o ne lengvai pasiekiamomis, fabrikuose pagamintomis vertybėmis!”

Vis dar žiūri į ekraną?

Vis dar lauki tolimesnių nurodymų?

Na gerai, brangieji mano!!! Monaco traukinio vis tiek jau nebeįmanoma sustabdyti – jis skrieja visu pajėgumu!!!

Monaco-traukinys-3
O kadangi esu lojalesnis nei bet kuri kompanija Lietuvoje, (duodu viską veltui), nusprendžiau atskleisti labai intymų dalyką! …Klausimą, kuris kasdien aplanko mane.

Kiekvieną dieną pradedu nuo darbų sąrašo. Pildydamas klausiu savęs: Ar tai, ką šiandien padarysiu, iš tiesų padės žmonėms, ar tai įkvėps juos, ar padės jiems pasiekti svajonių? Kaip aš tai patikrinu? Jeigu skaitytojai rašo man į PM, dėkoja, prašo tapti mokytoju, reiškia einu teisingu keliu. Todėl man svarbūs visi tavo pastebėjimai, pakrauna net minimaliausi komentarai, tokie kaip: „ačiū” arba „patiko”.

Vienas iš top klausimų, kuriuos gaunu paštu yra: „Kokiu tikslu rašote straipsnius, stengiatės dėl kitų?” Atsakymas: Nes kitaip nebegaliu!!! Atsakymas 2: Nėra jokio sumauto tikslo, tiesiog darau tai, ką privalau!!!

Privalai ir tu!!!

Jūs visi!!! Visi iki vieno!!!

Prisiminkite, Jūs nesate vieni – visi esame vienoje komandoje. Taigi, atsižvelgiant į tai, kad tam tikra prasme esu Jūsų gyvenimo treneris, turiu būti becukris ir garsiai išrėkti: Atsakykite, kada pagaliau pakelsite savo užpakalius ir parodysite man, ką iš tiesų sugebate!???

32 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt