Susisiekite su mumis

Tas pats filmas

3
Komentarai

Kiekvieną rytą, pramerkę akis, mes darome tuos pačius panašius dalykus: mes keliamės, liečiame tą pačią tualeto durų rankeną, matome tuos pačius vaizdus, lydinčius mus į darbą. Mes jaučiame, kad kažką reikia pakeisti, net žinome, ko norėtume iš gyvenimo, bet pakeisti gyvenimo nepavyksta. Vietoj pasikeitimų matome tą patį pasikartojantį, kaip mano draugas Simonas sako, “atsibodusį filmą”.

Sudėtinga pakeisti gyvenimą, kai fone skamba tas pats “soundtrack’as”, kai jus supa tos pačios dekoracijos, kai šimtus kartų turite kartoti tuos pačius žodžius, kai supa tos pačios problemos su sveikata, verslu, asmeniniu gyvenimu. Jeigu jaučiate tai, apie ką kalbu – jums tikrai reikia keistis. Kęstutis Fedirka, vienas geriausių Lietuvoje pardavėjų, paatviravo man, kad žmogus gali pasikeisti lengviau, kai gyvenimas jį sukrės labai, labai stipriai. Ir jis teisus. Man taip pat lengviau pavykdavo pasikeisti tada, kai mane ištikdavo sukrėtimas. O kas, jeigu sukrėtimo nėra, iš kur jį gauti? Gal pabandyti jį sukelti?

Vieną dieną viską mečiau, išvykau iš Lietuvos, pasidariau sau dirbtiną sukrėtimą. Man pavyko. Ten viską pradėjau nuo pradžių, patyriau daug naujų dalykų. Vėliau aš grįžau į Lietuvą, tik buvau jau kitas žmogus. Man tai suveikė, galbūt suveiks ir jums, todėl jeigu jūs norite pasikeisti, siūlau nors trumpam išvykti, pažiūrėti kaip jums seksis. Nesiūlau išvykti į užsienį, galite persikraustyti į kitą miesto galą, arba į kitą miestą. Nesvarbu kur, net jeigu butas bus prastesnis už buvusį – jūs pakeisite filmą. Aplinkos pakeitimas vardan tikslo yra vienas iš būdų, galinčiu įtakoti staigius pokyčius. Visai nesvarbu kaip, svarbu kad gyvenimas pasikeistų į gera, ir kad tai įvyktų kuo greičiau.

4 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt