Susisiekite su mumis

Kaip pavogti save iš rutinos gniaužtų

50
Komentarai

Kartą draugas Donatas iš Neveronių pakvietė mane nuvažiuoti į Kauną. Iki Kauno buvo netoli (apie 15 km) – sutikau. Įsėdau į jo automobilį. Bet visai netikėtai draugas įvažiavo į autostradą, žvelgiančią į Klaipėdos pusę… Paprašiau, kad sustabdytų, bet Donatas tik nusikvatojo ir išsišiepęs važiavo toliau… Taip mes atsidūrėme prie jūros, Palangoje… Buvo nuostabu!!! Iki šiol prisimenu tą ryškų mėnulį. Tais laikais (prieš daugiau nei 10 metų) buvau tikras snobas + stabdis kvadratu ir tikrai būčiau su juo nevažiavęs, jeigu būtų pasiūlęs nuvykti prie jūros. Bet jis nepasiūlė… Jis tiesiog nusivežė mane prie jos… Ar pameni kada paskutinį kartą siūlei artimiems žmonėms nuvykti prie jūros? – „Ech, žinau, kad jie nesutiktų!“ – sušuksi (gal netgi liksi pasipiktinęs dėl tokio klausimo)… Turiu patarimą! Nustok KLAUSTI! Atėjo laikas DARYTI!!! Pavok mylimąją, draugą, mamą, tėvą. Pavok juos po vieną… Arba pavok iš karto visus!!! Jeigu kitą dieną turi darbų, vis tiek padaryk tai! Išvykite vakare, o grįžkite prieš darbą!!! Gyvenimas trumpas – verta su juo žaisti!

Bijai vogti žmones? Bijai pasielgti spontaniškai? Myžčioji lyg triušiukas? Ech… Tu turi daugybę abejonių + įsitikinimų… Dėl šių sumautų įsitikinimų tu leisi tiems žmonėms toliau pūti prie kompiuterių ekranų… VELNIOP ĮSITIKINIMUS!!!
Turiu tau misiją. O kas jeigu pradžiai pavogtum save?
Žinau, pavogti save nėra lengva… Kasdieniniai darbai turi daugiau smarvės už tavo… Svajonės, kurių sieki tapo pasiteisinimu nevykti prie jūros… Argi tai ne kvaila??? O kas jeigu tu siekdamas svajonių nepamirštum ir apie laiką sau? O taip, nuvažiuok vienas prie ežero! Išvyk į kelionę! Su savimi! O taip, padaryk tai!
Pavok save, ir…

Pavok save du kartus per dieną!
Pavok save tris kartus per valandą!
PAVOK save iš rutinos gniaužtų visam gyvenimui!!!
Pagrobk savo kūną iš savo paties sukurto kalėjimo. Užvaldyk seksualiąją laisvę. Suvaldyk laiką. Tu turi teisę elgtis su savo gyvenimu, kaip tik nori! Parodyk vidurinį pirštą abejonėms! Nusišypsok baimei. Pasakyk jai: „Šią vasarą aš su Alex Monaco deginsiuosi ne tik saulėje, bet ir palaimoje!“
Parašyk komentaruose, kaip ruošiesi pasielgti. Variantai: „O taip, šiandien parodysiu vidurinį pirštą abejonėms – pavogsiu save iš rutinos gniaužtų!“, „Šiandien pavogsiu draugą, artimą žmogų!“ arba „Šią vasarą su Alex Monaco deginsiuosi ne tik saulėje, bet ir palaimoje!“. Arba siūlyk savo variantą. Siekdamas savo tikslų, nepamiršk pasimėgauti šia akimirka!

English version: how to steal yourself

50 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt