Susisiekite su mumis

Nemokama knyga – Laimingi šunsnukiai NAMUOSE (pdf)

130
Komentarai

Kartą gavau patarimą parašyti knygą „Laimingi šunsnukiai NAMUOSE“ ir padovanoti ją! Tiesiog atiduoti ir viskas – neprašant jokių el. paštų ir karmos taškų. Velniop karmos taškus! Jau parašiau, todėl jau gali parsisiųsti šį PDF! Atsidaryti gali ČIA: PDF knygos nuoroda, o parsisiųsti: suzipintas failas

Dėmėsio, tai yra knyga Laimingi Šunsnukiai NAMUOSE, o ne „Laimingi šunsnukiai“!
Tai dvi visisiškai skritingos knygos!

Plius…

Dėkui Martynui Šaikui už šią idėją! Visi dėkojam jam komentaruose! Parašykite jam „Ačiū“, „Dėkui“ arba… Jūs mokate dėkoti – pirmyn!

PDF knygos aprašymas:
Prisimink, kas buvo prieš karantiną. Žmonės vaikščiojo gatvėmis nuleidę galvas. Jiems kažko trūko. Žmonių nepasitenkinimo lygis mušė lubas. Prasidėjus karantinui žmonės ėmė svajoti apie tokį gyvenimą, kokį turėjome 2020-ųjų sausį, vasarį… Pasirodo seniau nebuvo taip blogai! Kaip manai, kas bus pasibaigus karantinui? Tie patys žmonės, kurie buvo pasiilgę gamtos, tikro bendravimo, vėl vaikščios gatvėmis nuleidę galvas, be šypsenų, slėpdami savo akis… Kad istorija nepasikartotų, parsisiųsk ir pasidalink su pasauliu karantino proga parašyta PDF knyga „Laimingi šunsnukiai NAMUOSE! Gali tai padaryti Facebooke (dalintis) arba išsiųsti el. paštu draugams! Failą platinimui rasi čia: PDF knygos nuoroda.

130 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt