Susisiekite su mumis

Kūrybiškumas versle ir gyvenime

3
Komentarai

Manoma, kad kūrybiškiausi žmonės rašo knygas, tapo paveikslus, kuria eiles ir žodžius dainoms. Tai didžiausia apgaulė: kūrybiškiausi žmonės yra tie, kurie susikuria sau tokį gyvenimą, kokio nori.

Ar esate sutikę muzikantus, menininkus, kuriems nesiseka? Jie kūrybingi mene, bet nėra kūrybingi imdami iš gyvenimo visas galimybes, leidžiančias geriau gyventi. Aš nesakau, kad šie žmonės nėra laimingi ir kad jie daro ne tai, ką turėtų daryti, aš kalbu apie tai, kaip mes vertiname ir suprantame sąvoką „kūrybingas žmogus“. Daugybė žmonių pamatę sėkmingą verslininką vertina jį tik tiesiog kaip apsukrų verteivą arba kaip žmogų, kuris gavo palikimą, arba tą, kuriam šiaip pasisekė. Bet niekas nesako, kad jie yra kūrybingi. Nesako, kad pinigus jie užsidirbo savo kūrybingumu. O juk tik kūrybingumas šiems žmonėms leido pasiekti tikslus. Juos, kuriančius savo ateitį, vadinu savo gyvenimo planuotojais.

Turiu patarėjų, tikrų gyvenimo planuotojų, kurie mane įkvepia. Vienas iš jų yra Saulius, verslininkas  Kauno, tarptautinės kompanijos užsiimančios didmenine prekyba elektronikos prekėmis vadovas. Šis žmogus yra mano finansinis patarėjas. Gerbiu jį už tai, kad žino ko siekia. Kai jis sako ką veiks už metų, žinau jis tikrai tai padarys. Kitas mano patarėjas yra nuostabi moteris, gyvenanti Monake: tai mano koučerė. Kai girdžiu šių žmonių patarimus, pagalvoju – iš kur toks kūrybiškumas?

Ir jūs galite rasti patarėjų, kurie padės kūrybiškiau spręsti finansines, gyvenimo problemas. Pamatę, kaip jie tai daro, su laiku ir patys išmoksite tai daryti, ir viskas eisis lyg iš pypkės, tapsite tikrais savo gyvenimo planuotojais. O nuostabiausia yra tai, kad greitai galėsite mokyti kitus žmones, kaip pasiekti užsibrėžtų tikslų. Kuo kūrybiškesnis esate, tuo daugiau pasieksite gyvenime, versle. Todėl svarbu gyvenime nebijoti kurti svajones, dėliotis jas į lentynėles – ir taip lavinti kūrybiškumą.

Dažniau galvokite apie tai, kuo norite būti, kaip pasiekti tai, ką norite daryti, ir Jums atsivers neįtikėtinai daug galimybių.

4 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt