Susisiekite su mumis

Kaip pažadinti grožį?

2
Komentarai

Mane visada žavėjo žmonės, kurie atrodo lyg prisukti: jie šypsosi ir jiems nuolat sekasi. Visada atrodė, kad jie tokie, nes yra gražūs: jų nosys, ausys neatrodo per didelės, ir jos dera. Bet grožį kuria ne tik veidas, ne tik kūnas. Žmogus tampa gražus tada, kai pasiekia išsvajotų tikslų, kai akys pradeda degti. O jausdamasis nugalėtoju jis šypsosi, nušviečia visą kambarį, savo žavesiu.

Noriu paklausti, ar kada nors esate matę išties laimingą žmogų, kuris būtų labai nesimpatiškas? Bandžiau tokį atrasti – neradau. Juk laimingi žmonės šypsosi, jų akys dega – jie nebūna negražūs. Bet esu sutikęs senų pažįstamų, kurie, kažkada atrodę gražūs, kuriems prieš kelerius metus, atrodo, buvo ko pavydėti, netikėtai netenka grožio, jų akys užgęsta. Jie tampa mažiau gražūs, nes atrodo liūdni. Akys…Bet būna akimirkų, kai jie suspindi. Kada? Prieš kameras. Žmonės šypsosi prieš vaizdo, foto kameras, pasąmonė mums sako – „papuošk save“. Nelaimingieji taip elgiasi prieš kameras, ir tik prieš jas. O štai mane žavintys gražūs žmonės tai daro bet kada, iš ryto, darbe, ir net tada, kai juos fotografuoja.

Visi norime būti gražūs, bet to grožio kiekvienas siekia skirtingai. Merginos perka reklamos išgirtas grožio prekes, vaikinai eina i sporto klubus, kiti praranda 8 valandas kasdien, plėšydamiesi dėl algos, kad tik įsigytų automobilį. O kur iš tiesų verta investuoti laiką ir pinigus? Į savijautą. Į šypseną. Šie du dalykai niekada neišeis iš mados, štai kodėl verta investuoti į sveikatą ir išmokti kuo dažniau šypsotis. Tai pasiekti sudėtingiau nei pasidaryti plastinę operaciją: susimokėjai – pasinaudojai chirurgo paslaugomis, tačiau sukurtas kitas veidas vis tiek išliks liūdnas.

Noriu pasakyti štai ką, visi žmonės gražūs, bet gali būti, kad nuotaika, požiūris į pasaulį šį grožį paslėpė po užšąlusia mimika. Vienas pažįstamas kartą pasakė: „Pažiūrėkite į įsimylėjusį žmogų, argi nemalonu jį matyti?“ Norite, kad jumis labiau žavėtųsi? Pasirūpinkite savo sveikata, mylėkite pasaulį, ir jūsų akys blizgės.

2 Komentarai

  1. Johnc986

    2014-08-30 at 21:13

    I really enjoy the blog post. Great. keecgdeddkad

  2. Collins agreg que los Obama parecen entender que la industria de la moda es una fuerza importante en la economa estadounidense y que su influencia poltica es poderosa. No tratan la moda de forma frvola, seal.

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt