Susisiekite su mumis

Intymios nuotraukos + ekstremalūs pokyčiai

84
Komentarai

Visai nesenai, didžiausio kalibro abejonėmis sušaudei visas savo svajones… Kaip tu galėjai? Tik pažiūrėk, viena iš svajonių, vargšelė, guli ant asfalto – ji kraujuoja, o tu net nepadavei jai rankos… Ne į svajones reikėjo šaudyti, mielas drauge, o į abejones… Dėl to, kas įvyko kaltas ne tik tu… Per tūkstančius metų žmonija galėjo surinkti bent kažkiek informacijos, susijusios su efektyvesniais saviugdos metodais (nei įprasta), bet jie neturėjo tam laiko. Civilizacija buvo užsiėmusi svarbesniais reikalais. Vieni pramogavo, o kiti pramogavo. Tik saujelė žmogiukiukų rūpinosi homo sapiens vertybėmis, apsidengę juodais apdarais, jie gamino alų: Nuoroda. Tai ne viskas. Tuoj papasakosiu ne tik apie tikinčiuosius, bet ir apie Jenifer Lopez ir Lady Gaga pasipliuškenimą vonioje. Vakar vienas hakeris įsilaužė į Gagos išmanųjį ir pasidalino failiukiukais, kuriuose jie daro tralialia. Pamatyk intymias nuotraukėles pirmas!!! Spausk Čia

Įdomu, ar paspaudei nuorodą?  

Jeigu skandalai tau rūpi labiau nei saviugda, tu esi ******* (vartotojiškos visuomenės išvarža).

Tikiuosi, kad tau rūpi šis tas daugiau nei paskolos?

Jeigu nori numesti svorį (kalbu apie žemyn tempiančias abejones, baimę, nepasitikėjimą savimi) jau šią vasara, o ne po reinkarnacijos turėtum griebtis ekstremalių saviugdos priemonių! Esu paruošęs du punktus, kurie gali tau padėti.

1. Kad pajudėtum iš mirties taško tau reikia įžūlaus, energingo mokytojo, kuris jau yra pasiekęs savo svajonių + nešiotų kišenėje elektrošoką (kaip Alex Monaco)
Foto-6
„Aš stengiausi surasti gerą mokytoją, bet…” – ištars mano pašnekovas. Labai įdomu, kaip pasireiškė tavo bandymai? Nagi? Ar tikrai viską išbandei? Atsakyk, kiek laiko skyrei mokytojo paieškai? 1 valandą per metus? Ar žinai, kiek man teko pakeisti mokytojų, kol suradau tą, kuris bent jau supranta, ką daro? Pažvelgęs į praeitį matau, jog padariau viską, kad žmogus, kurio patirties labiausiai troškau, taptų mano mokytoju! Tas išsvajotas mokytojas nenorėjo manęs mokyti, todėl sugalvojau planą, kurio šūkis buvo: įsidarbink mokytojo biure, kad pamatytum jo gyvenimą iš vidaus! Tam žmogui be atlygio dirbau ištisus mėnesius! Per šį laiką išsiurbiau iš jo viską, ką tik galėjau! O ką tu padarei dėl savo ateities? Pasiskundei pažįstamam dėl nesėkmių? NEGI MANAI, KAD TO PAKANKA? 

Esu įsitikinęs, kad tavo gyvenimas tikrai pasikeistų, jeigu susirastum ne vieną nusususį senamadišką mokytoją, o keletą! Netrukus papasakosiu, iš kur gali gauti tokių mokytojų, o kol kas pakalbėkime apie dar viena laaaaabai svarbu niuansą, užtikrinanti žaibiškus pokyčius.

2 Dirbti su savo svajonėmis/tikslais reikia kasdien, o ne kartą per savaitę.
gyvenimas
Kai paklausiu žmonių, ar jie skiria laiko saviugdai, jie atsako: „Kartais pažiūriu įvairių seminarų per Youtube + esu skaitęs keletą knygų”. Žinai, ką atsakau šiems žmonėms? Seminarai, knygos ir padrikai išmetyti filmukai youtube tėra desertas prie saviugdos mokslų!

Esu girdėjęs, kaip vienas lėtapėdis „motyvatorius” mokymų metu pasakė: „Viskas ateis su laiku, kartais reikia palaukti”…. Šį mokytoją aš vadinu ,,Leisgyviu vežliu”. Esu įsitikinęs, kad jo mokymai tobulai tiktų šiam vyrukui.
Istrauka-is-filmo
Dankanas Maklaudas (Kalnietis) turi laiko lėtapėdiškos saviugdos metodams, juk jis nemirtingas, velniai griebtų! O tu esi žmogus. Tu neturi tiek laiko. Mes abudu neturime jo.    

Privalai gyventi taip, lyg sąskaitoje turėtum tik vieną dieną. Jeigu tuo nesivadovausi, nuolat atidėliosi tai, kas svarbiausia.

Tikriausiai galvoji, kad mano straipsnis skirtas ne tau, o kažkam kitam. Tu klysti. Faktas: kiekviena šio straipsnio raidelė ir net nosinės priklauso tau. Žinau, kas esi. Žinau, kuo gyveni. Žinau, ką jauti. Žinau, kaip dažnai jauti vienišumą. Jautiesi vienišas todėl, kad nesi pakankamai užsiėmęs.

Didžiausia žmonių problema yra ta, kad jie turi laiko pamąstymams apie tai, jog nėra laimingi.

Bet aš neturiu laiko. Esu pernelyg užimtas, myliuosi su gyvenimu. Atsiduodu gyvenimui, o jis atsiduoda man.
Foto-alex
Tai, ką darau su juo kartais, galima pavadinti juodu seksu. Gyvenimas yra mano, turiu teisę su juo daryti, ką tik noriu, velniai griebtų!

Nesu tobulas. Nesu viską numatęs. Kartais gyvenimas man pakiša kiaulę, bet jis jau ne kartą matė, kaip abejingai sudraskiau abejones į skutelius. Aš apsėstas troškimų. Štai kodėl neturiu laiko žmonių sukurtam šlamštui: cigaretėms, alkoholiui.

Neturiu laiko ir ,,ginklams”, kuriais naudojasi silpnavaliai tinginiai.
Ginklas
O tu turi laiko svaigalams + pasiteisinimams?

Esu sutikęs tik saujelę žmonių, kurie aukoja trumpalaikes linksmybes dėl kažko šviesesnio. Šių žmonių ištvermė/užsispyrimas žavi. Su visa pagarba pristatau Olimpietę, Ingą Stasiulionytę (nuoroda). Tai ji išmokė mane disciplinos (kas yra svarbiausia, jei nori pasiekti troškimų).

Su Inga Stasiulionyte ilgai dirbom ties grandioziniu projektu. Rezultatas: Sukūrėme 30 dienų trunkančius Online mokymus. Esu įstikinęs, jie tiktų tau. Tai tikra revoliucija!!!

Užsiregistrave šiandien, pateke į norinčiųjų sąrašą kasdien (30 dienų iš eilės) gaus po

 1. Trumpą, bet efektyvią pamoką, kurią sukūrėm su Inga. Jokios vatos!
 2. Misija. Misijos, kurias gausi, su laiku užgrūdins tave. Tu tapsi ryžtingesnis ir išmoksi greičiau priimti sprendimus.
 3. Kiekvieną dieną gausi po testą, sukurtą pagal kovotojų sistemą, kurią naudoja žymiausi pasaulio olimpiečiai. Šie testai padeda atsakyti sau į labiausiai rūpimus klausimus. Patikrinome šiuos testus Californijos ir Monaco universitetuose.
  monaco-universitetas
 4. Po kiekvienos pamokos būsi įvertinamas. Tai būtina, kad žinotum, ar pasistūmėjai ir kiek dar liko iki tikslo.

Atsakyk, ar nori nušlifuoti savo svajones, tikslus, ir išsiaiškinti, kaip galima šių tikslų pasiekti? Jeigu atsakymas yra TAIP, turėtum kasdien (30 dienų iš eilės) apsilankyti sąmonės treniravimo salėje! Tuoj duosiu inforamcija kur gali užsiregi…„ Aš neturiu pinigų SAVIUGDAI, todėl neturiu galimybės pasikeisti” – pertrauks mane skaitytojas. Negaliu daugiau tylėti! Turintiems išmanųjį telefoną/ įkroviklį/ kompiuterį/ pelę/ stalą/ INTERNETĄ/ lovą/ akinius nuo saulės/ pakabukus/ ausinukus ir kitus nebūtinus pragyvenimui daiktus išrėksiu tiesiai į veidą:

Kam tau gražutis telefonas (būtent tos spalvos, kokios norėjai) + kompiuteris, jeigu naudodamas šiuos daiktus nesijauti gyvas?

Ganėtinai pasiturinčių skaitytojų (tų, kurie mano, kad nieko neturi) paklausiu:

Kam tau geležinė dėžė ant ratų + galimybė patekti iš taško A į tašką B greičiau, jeigu vis dar neišsiaiškinai, koks tikrasis kelionės tikslas?

„Bet mano automobilis yra surūdijęs – tikrai neturiu pinigų” – pasakys personažas, turintis pinigų benzinui, kurio užtenka tam, kad nuvažiuotų iki draugų parūkyti žolytės… Turiu jam atsakymą! Parduok tą kibirą – verčiau pasirūpink surūdijusiu mąstymu!

Tu nesi kvailys, supranti, kad brangiausia valiuta yra ne pinigai, o teisingai subrandintų atsakymų kiekis galvoje, bet atsakyk man, kodėl vis dar nepadavei JAI rankos? Tik pažiūrėk, viena iš svajonių, vargšelė, VIS DAR guli ant asfalto – ji kraujuoja…

Tau reikia mankštinti ne tik raumenis, bet ir sąmonę!

Tau reikia disciplinos treniruoklio. Kol kas mankštini tik abejones ir liūdesį.

Įrodyk, kad tau rūpi tavo gyvenimas ir pasinaudok Onbo!

Registruokis – spausk čia: www.pradek.onbo.lt/tik-du-pyrago-gabaleliai

84 Komentarai

 1. Mila

  Gegužės 10, 2016 at 6:58 pm

  Ačiū Ačiū Ačiū

  • arturas

   Gegužės 11, 2016 at 8:33 am

   Ačiū Meile

 2. Monika

  Gegužės 10, 2016 at 7:03 pm

  Kaip įdomu! Įsirašiau. Ačiū, kad kuri!

 3. Rita

  Gegužės 10, 2016 at 9:36 pm

  aciu

 4. Viktorija

  Gegužės 10, 2016 at 9:39 pm

  Ačiū!
  Kitą temą būtų įdomu išgirsti apie verslą.

 5. Greta

  Gegužės 10, 2016 at 9:46 pm

  Aciu!

 6. Indre

  Gegužės 10, 2016 at 10:11 pm

  Verslas!

 7. Laura

  Gegužės 10, 2016 at 10:20 pm

  Ačiū

 8. Irmida

  Gegužės 10, 2016 at 10:20 pm

  Aciu Jums

 9. Imantas

  Gegužės 10, 2016 at 10:26 pm

  Ačiū. Apie Verslą ! 🙂

 10. Mintare

  Gegužės 10, 2016 at 10:28 pm

  Ačiū✌️ Norėčiau išgirsti apie tikra meile!

 11. Ineta

  Gegužės 10, 2016 at 10:29 pm

  Ačiū. Apie meile, tai plati savoka talpinanti daug. Bet laukiu, kad ir koks straipsnis butų, nes įkvepia!

 12. Laura

  Gegužės 10, 2016 at 10:30 pm

  Gal tai ir verslas, bet jis šaunus, tikriausiai dar jokiu kitu taip nesižavėjau 🙂 ačiū

 13. Simona

  Gegužės 10, 2016 at 10:36 pm

  Ačiū. Tema: apie meilę darbui ir verslą 😉

 14. Karina

  Gegužės 10, 2016 at 10:44 pm

  GARSIAI ir tiesiai šviesiai į skaudžias vietas!
  Visada atsiras 1000000 priežasčių, jeigu reikia išeiti iš savo komforto zonos…
  Ačiū!!!

 15. Simona

  Gegužės 10, 2016 at 10:46 pm

  super.. pavydetinas mentalitetas. aciu, kad ikvepi!

 16. Kristina

  Gegužės 10, 2016 at 10:50 pm

  ACIU!!!

 17. Erika

  Gegužės 10, 2016 at 10:52 pm

  Ačiū

 18. Leonidas

  Gegužės 10, 2016 at 10:54 pm

  Ačiū

 19. Nerijus

  Gegužės 10, 2016 at 10:54 pm

  Aciu. Meilė

 20. Gabrielė

  Gegužės 10, 2016 at 10:55 pm

  Ačiū.

 21. Vilma

  Gegužės 10, 2016 at 11:00 pm

  Ačiū!

 22. Aivaras

  Gegužės 10, 2016 at 11:00 pm

  aciu tau 😉 versla kita tema.

 23. Asta

  Gegužės 10, 2016 at 11:08 pm

  Ačiū !

 24. Nojus

  Gegužės 10, 2016 at 11:20 pm

  Ačiū ! Kita tema apie meilę !

 25. neringa

  Gegužės 10, 2016 at 11:23 pm

  Ačiū. Verslas.

 26. Edita

  Gegužės 10, 2016 at 11:32 pm

  A
  Č
  I
  ū

 27. Milda

  Gegužės 10, 2016 at 11:41 pm

  Ačiū!! tavo straipsniai nuostabūs ir skatinantis kažką daryti, kurti, ne gyventi dėl išmaniųjų daikčiukų, o pajusti tikrąją gyvenimo vertę. Kadangi esu moteris, romantikė moteris, tai žinoma kad apie meilę. Meilė priverčia mus pasikeisti, arba pakylame arba suklumpame, noriu išgirsti apie nesumeluotą, nesuvaidintą, tikrą meilę kuri gyvena kiekviename mūsų.

 28. Rasius

  Gegužės 10, 2016 at 11:56 pm

  Ačiū!
  Verslas.

 29. Erlandas

  Gegužės 10, 2016 at 11:56 pm

  Ačiū.
  Apie Meile.

 30. Audrius

  Gegužės 11, 2016 at 12:11 am

  AČIŪ

 31. Augustas

  Gegužės 11, 2016 at 12:21 am

  Aciu!!

 32. Robertas

  Gegužės 11, 2016 at 1:57 am

  Ačiū. Verta pakalbėti ir apie meilę, o ne vien apie pinigus. 🙂

 33. Lukas

  Gegužės 11, 2016 at 3:15 am

  Ačiū. Man kaip tik reikia tokio spaudimo. Straipsnį apie verslą.

 34. Diana

  Gegužės 11, 2016 at 6:28 am

  AČIŪ! Prašau kitos temos – verslas.

 35. Andrius

  Gegužės 11, 2016 at 6:54 am

  Ačiū!!! Paprastai ir aiškiai!!!

 36. Jūratė Žemaitytė

  Gegužės 11, 2016 at 7:00 am

  Aciu 😉 Kita tema: meile.

 37. Loreta

  Gegužės 11, 2016 at 8:31 am

  ačiū

 38. Augustas

  Gegužės 11, 2016 at 8:57 am

  Ačiū!! Kitas straipsnis galėtų būti apie verslą.

 39. Meile

  Gegužės 11, 2016 at 9:03 am

  Aciu 🙂 Uz gera spyri i …
  Mano kraujuojanti svajone “Prancuziska kepyklele”. Todel renkuosi Veslas.

 40. Žilvinas

  Gegužės 11, 2016 at 9:40 am

  AČIŪ!!!

 41. Laura

  Gegužės 11, 2016 at 10:59 am

  AČIŪ
  MEILĖ

 42. Ingrida

  Gegužės 11, 2016 at 11:31 am

  Aciu.
  Sauniai cia.
  Kita tema apie Meile, o po jos ir apie Versla.

 43. Indre

  Gegužės 11, 2016 at 11:48 am

  Aciu! Verslas

 44. daina

  Gegužės 11, 2016 at 1:38 pm

  Ačiu. Verslas

 45. Darius

  Gegužės 11, 2016 at 3:38 pm

  Ačiū! Verslas 🙂

 46. Mantvydas

  Gegužės 11, 2016 at 4:27 pm

  AČIŪŪ

 47. Renata

  Gegužės 11, 2016 at 5:14 pm

  ACIU.MEILE.

 48. Edita

  Gegužės 11, 2016 at 5:33 pm

  Aciu

 49. Arturas

  Gegužės 11, 2016 at 7:56 pm

  Ačiū! Verslas

 50. Brigita

  Gegužės 11, 2016 at 8:16 pm

  Aciu! Verslas. Nors ir apie meile butu idomu isgirsri:)

 51. Inga

  Gegužės 11, 2016 at 9:26 pm

  Ačiū!
  Kitas straipsnis būtų įdomus apie verslą! ♡

 52. Evaldas

  Gegužės 11, 2016 at 9:47 pm

  Ačiū! Verslas

 53. Donatas

  Gegužės 11, 2016 at 10:07 pm

  Ačiū. Verslas

 54. Rasa

  Gegužės 11, 2016 at 10:10 pm

  Aciu ! Verslas

 55. Matas Gvazdauskas

  Gegužės 11, 2016 at 10:11 pm

  Ačiū..!
  Apie Meile sekanti prašau..
  Verslas palauks dar truputį..

 56. IRMA

  Gegužės 11, 2016 at 10:22 pm

  Ačiū,verslas.

 57. Deividas

  Gegužės 11, 2016 at 11:26 pm

  Ačiū! Verslas

 58. Aurelijus

  Gegužės 11, 2016 at 11:36 pm

  Ačiū!
  Verslas.

 59. AJ

  Gegužės 11, 2016 at 11:38 pm

  Ačiū, meilę jau radau senai, verslas domintų 🙂

 60. Odeta

  Gegužės 11, 2016 at 11:41 pm

  Aciu. Verslas

 61. Diana

  Gegužės 11, 2016 at 11:43 pm

  Aciu 🙂 meile 🙂

 62. David

  Gegužės 12, 2016 at 8:57 am

  Tik tu pats gali nuspresti kuo buti gyvenime… Tik tu, taip TU esi atsakingas uz savo gyvenima, uz tai kur dabar esi, uz savo padeti.. Ir tik TU turi visas galimybes pakeisti savo ateiti!
  TU net privalai tai padaryti, nes tu – ne sumauta kekse, kuriai nusispjaut ant savo gyvenimo, TU – galinga jega, kuri padarys viska, kad savo svajones paverstu realybe.

  Kieno gyvenimas pats sunkiausias???
  Tu zmoniu kurie dirba, del kitu svajoniu!!!! pasakys ismincius veganas. NEEE!!

  Sunkiausias gyvenimas tu zmoniu, kurie nezino kas yra, nezino kur eina, nezino ka veiks rytoj, nezino ko siekia ir ko nori is gyvenimo!! SUPISTI NEZINIUKAI!!

  Dieve, suteik stiprybes tiems lengvabudziams..
  Dieve, iskiepyk jiems bent po viena tiksla!! Gal tada ju akys ir siela atsivers pasaulio groziui..

  Nors NEE!! Dieve, atimk is ju visus gyvenimo malonumus, priversk juos kaip kale sliauzioti keliais.. Tegul jie jaucia kancia, didziausia kancia, nes tik kancios akivaizdoje zmogus yra pasirenges keistis, keistis tuojpat! Nes tik kancioje labiausiai auga zmogaus charakteris, nes tik tada gimsta tas supistai reikalingas jausmas – jausmas, kai nesi patenkintas savo gyvenimu ir esi pasiryzes, net atiduoti savo gyvybe kad tai pakeistum, nes galiausiai supranti, kad kanors prarasti NEIMANOMA – tu ir taip NIEKADA NIEKO NETUREJAI……

 63. Gitana

  Gegužės 12, 2016 at 9:00 am

  Puiki įžanga dienos pradžiai – privertė nusišypsoti. 🙂 Ačiū! Tarp kitko, mokymus galima pasiūlyti ir anglų k., drįsčiau manyčiau, kad daugumai tai jokia ne problema. Man asmeniškai kartais net geriau skamba minčių išdėstymas ir pateikimas. Sėkmingos dienos!

 64. Pingback: Tikras išbandymas | Monaco

 65. m

  Gegužės 14, 2016 at 2:08 pm

  ačiū. verslas

 66. Indrė

  Gegužės 15, 2016 at 11:56 pm

  AČIŪ!!! Verslas

 67. Lukas

  Gegužės 16, 2016 at 7:22 am

  Ačiū, Aleksai.

 68. Simona

  Gegužės 19, 2016 at 9:48 am

  ACIU, ACIU ACIU VERSLAS

 69. Aismantas

  Gegužės 20, 2016 at 3:32 am

  Ačiū. Būtų įdomu išgirsti apie meilę

 70. Pauleta

  Gegužės 25, 2016 at 4:36 pm

  Ačiū!!!! VERSLAS.

 71. Gedas

  Gegužės 29, 2016 at 3:51 pm

  AČIŪ. Verslas!

 72. Darius

  Birželio 8, 2016 at 7:03 pm

  Ačiu!!!!

 73. Loreta

  Birželio 9, 2016 at 6:20 pm

  Prašau papasakoti apie meilę.
  Ačiū.

 74. RŪTA

  Birželio 9, 2016 at 10:03 pm

  Ačiū. MEILĖ.

 75. Aurimas

  Liepos 6, 2016 at 11:02 pm

  Tu mane nervini( Uzvedi ) kai tik jauciu kad mano nuoseklumas slopsta as uzsuku i tavo namus-monaco.lt ir tada tik opa yra! Tu kaip sazine pradejai lyst i galva! Persekioji visur darbe, namie, laisvalaikiu, visur! Setonas ilindes i smegenis! Bet uz tai turiu pasakyti ACIU ALEX’AI
  Verslas verslas ver… O tu paimk ir parasyk abi temas 1.Meile. 2. Verslas. Suvelk jas i viena ! Iki ! Spaudziu desine Tau

 76. Viltė

  Liepos 19, 2016 at 10:43 pm

  Verslas, ačiū kad įkvėpi tobulėti ,dėkinga!

 77. Paulius

  Liepos 31, 2016 at 7:20 pm

  Super :)! Patinka! https://monaco.lt

 78. Jurgita

  Rugsėjo 4, 2016 at 9:51 pm

  Aciū. Meilė verslui? Verslas meilei? Na taip, abi temos gundančios.

 79. Maksimas

  Rugsėjo 19, 2016 at 3:26 pm

  Meile,Aciu.

 80. AŠ GALIU

  Lapkričio 1, 2016 at 1:13 pm

  Ačiū. Meilė

 81. Andrius

  Gruodžio 12, 2016 at 4:42 pm

  Ačiū.
  Meilė.

 82. 94Xavier

  Liepos 28, 2017 at 11:36 am

  Hi blogger, i must say you have very interesting content here.
  Your page can go viral. You need initial traffic boost only.
  How to get it? Search for; Mertiso’s tips go viral

 83. Aivaras

  Kovo 6, 2018 at 7:26 am

  Ačiū ?

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai