Susisiekite su mumis

Intymios nuotraukos + ekstremalūs pokyčiai

83
Komentarai

Visai nesenai, didžiausio kalibro abejonėmis sušaudei visas savo svajones… Kaip tu galėjai? Tik pažiūrėk, viena iš svajonių, vargšelė, guli ant asfalto – ji kraujuoja, o tu net nepadavei jai rankos… Ne į svajones reikėjo šaudyti, mielas drauge, o į abejones… Dėl to, kas įvyko kaltas ne tik tu… Per tūkstančius metų žmonija galėjo surinkti bent kažkiek informacijos, susijusios su efektyvesniais saviugdos metodais (nei įprasta), bet jie neturėjo tam laiko. Civilizacija buvo užsiėmusi svarbesniais reikalais. Vieni pramogavo, o kiti pramogavo. Tik saujelė žmogiukiukų rūpinosi homo sapiens vertybėmis, apsidengę juodais apdarais, jie gamino alų: Nuoroda. Tai ne viskas. Tuoj papasakosiu ne tik apie tikinčiuosius, bet ir apie Jenifer Lopez ir Lady Gaga pasipliuškenimą vonioje. Vakar vienas hakeris įsilaužė į Gagos išmanųjį ir pasidalino failiukiukais, kuriuose jie daro tralialia. Pamatyk intymias nuotraukėles pirmas!!! Spausk Čia

Įdomu, ar paspaudei nuorodą?  

Jeigu skandalai tau rūpi labiau nei saviugda, tu esi ******* (vartotojiškos visuomenės išvarža).

Tikiuosi, kad tau rūpi šis tas daugiau nei paskolos?

Jeigu nori numesti svorį (kalbu apie žemyn tempiančias abejones, baimę, nepasitikėjimą savimi) jau šią vasara, o ne po reinkarnacijos turėtum griebtis ekstremalių saviugdos priemonių! Esu paruošęs du punktus, kurie gali tau padėti.

1. Kad pajudėtum iš mirties taško tau reikia įžūlaus, energingo mokytojo, kuris jau yra pasiekęs savo svajonių + nešiotų kišenėje elektrošoką (kaip Alex Monaco)
Foto-6
„Aš stengiausi surasti gerą mokytoją, bet…” – ištars mano pašnekovas. Labai įdomu, kaip pasireiškė tavo bandymai? Nagi? Ar tikrai viską išbandei? Atsakyk, kiek laiko skyrei mokytojo paieškai? 1 valandą per metus? Ar žinai, kiek man teko pakeisti mokytojų, kol suradau tą, kuris bent jau supranta, ką daro? Pažvelgęs į praeitį matau, jog padariau viską, kad žmogus, kurio patirties labiausiai troškau, taptų mano mokytoju! Tas išsvajotas mokytojas nenorėjo manęs mokyti, todėl sugalvojau planą, kurio šūkis buvo: įsidarbink mokytojo biure, kad pamatytum jo gyvenimą iš vidaus! Tam žmogui be atlygio dirbau ištisus mėnesius! Per šį laiką išsiurbiau iš jo viską, ką tik galėjau! O ką tu padarei dėl savo ateities? Pasiskundei pažįstamam dėl nesėkmių? NEGI MANAI, KAD TO PAKANKA? 

Esu įsitikinęs, kad tavo gyvenimas tikrai pasikeistų, jeigu susirastum ne vieną nusususį senamadišką mokytoją, o keletą! Netrukus papasakosiu, iš kur gali gauti tokių mokytojų, o kol kas pakalbėkime apie dar viena laaaaabai svarbu niuansą, užtikrinanti žaibiškus pokyčius.

2 Dirbti su savo svajonėmis/tikslais reikia kasdien, o ne kartą per savaitę.
gyvenimas
Kai paklausiu žmonių, ar jie skiria laiko saviugdai, jie atsako: „Kartais pažiūriu įvairių seminarų per Youtube + esu skaitęs keletą knygų”. Žinai, ką atsakau šiems žmonėms? Seminarai, knygos ir padrikai išmetyti filmukai youtube tėra desertas prie saviugdos mokslų!

Esu girdėjęs, kaip vienas lėtapėdis „motyvatorius” mokymų metu pasakė: „Viskas ateis su laiku, kartais reikia palaukti”…. Šį mokytoją aš vadinu ,,Leisgyviu vežliu”. Esu įsitikinęs, kad jo mokymai tobulai tiktų šiam vyrukui.
Istrauka-is-filmo
Dankanas Maklaudas (Kalnietis) turi laiko lėtapėdiškos saviugdos metodams, juk jis nemirtingas, velniai griebtų! O tu esi žmogus. Tu neturi tiek laiko. Mes abudu neturime jo.    

Privalai gyventi taip, lyg sąskaitoje turėtum tik vieną dieną. Jeigu tuo nesivadovausi, nuolat atidėliosi tai, kas svarbiausia.

Tikriausiai galvoji, kad mano straipsnis skirtas ne tau, o kažkam kitam. Tu klysti. Faktas: kiekviena šio straipsnio raidelė ir net nosinės priklauso tau. Žinau, kas esi. Žinau, kuo gyveni. Žinau, ką jauti. Žinau, kaip dažnai jauti vienišumą. Jautiesi vienišas todėl, kad nesi pakankamai užsiėmęs.

Didžiausia žmonių problema yra ta, kad jie turi laiko pamąstymams apie tai, jog nėra laimingi.

Bet aš neturiu laiko. Esu pernelyg užimtas, myliuosi su gyvenimu. Atsiduodu gyvenimui, o jis atsiduoda man.
Foto-alex
Tai, ką darau su juo kartais, galima pavadinti juodu seksu. Gyvenimas yra mano, turiu teisę su juo daryti, ką tik noriu, velniai griebtų!

Nesu tobulas. Nesu viską numatęs. Kartais gyvenimas man pakiša kiaulę, bet jis jau ne kartą matė, kaip abejingai sudraskiau abejones į skutelius. Aš apsėstas troškimų. Štai kodėl neturiu laiko žmonių sukurtam šlamštui: cigaretėms, alkoholiui.

Neturiu laiko ir ,,ginklams”, kuriais naudojasi silpnavaliai tinginiai.
Ginklas
O tu turi laiko svaigalams + pasiteisinimams?

Esu sutikęs tik saujelę žmonių, kurie aukoja trumpalaikes linksmybes dėl kažko šviesesnio. Šių žmonių ištvermė/užsispyrimas žavi. Su visa pagarba pristatau Olimpietę, Ingą Stasiulionytę (nuoroda). Tai ji išmokė mane disciplinos (kas yra svarbiausia, jei nori pasiekti troškimų).

Su Inga Stasiulionyte ilgai dirbom ties grandioziniu projektu. Rezultatas: Sukūrėme 30 dienų trunkančius Online mokymus. Esu įstikinęs, jie tiktų tau. Tai tikra revoliucija!!!

Užsiregistrave šiandien, pateke į norinčiųjų sąrašą kasdien (30 dienų iš eilės) gaus po

  1. Trumpą, bet efektyvią pamoką, kurią sukūrėm su Inga. Jokios vatos!
  2. Misija. Misijos, kurias gausi, su laiku užgrūdins tave. Tu tapsi ryžtingesnis ir išmoksi greičiau priimti sprendimus.
  3. Kiekvieną dieną gausi po testą, sukurtą pagal kovotojų sistemą, kurią naudoja žymiausi pasaulio olimpiečiai. Šie testai padeda atsakyti sau į labiausiai rūpimus klausimus. Patikrinome šiuos testus Californijos ir Monaco universitetuose.
    monaco-universitetas
  4. Po kiekvienos pamokos būsi įvertinamas. Tai būtina, kad žinotum, ar pasistūmėjai ir kiek dar liko iki tikslo.

Atsakyk, ar nori nušlifuoti savo svajones, tikslus, ir išsiaiškinti, kaip galima šių tikslų pasiekti? Jeigu atsakymas yra TAIP, turėtum kasdien (30 dienų iš eilės) apsilankyti sąmonės treniravimo salėje! Tuoj duosiu inforamcija kur gali užsiregi…„ Aš neturiu pinigų SAVIUGDAI, todėl neturiu galimybės pasikeisti” – pertrauks mane skaitytojas. Negaliu daugiau tylėti! Turintiems išmanųjį telefoną/ įkroviklį/ kompiuterį/ pelę/ stalą/ INTERNETĄ/ lovą/ akinius nuo saulės/ pakabukus/ ausinukus ir kitus nebūtinus pragyvenimui daiktus išrėksiu tiesiai į veidą:

Kam tau gražutis telefonas (būtent tos spalvos, kokios norėjai) + kompiuteris, jeigu naudodamas šiuos daiktus nesijauti gyvas?

Ganėtinai pasiturinčių skaitytojų (tų, kurie mano, kad nieko neturi) paklausiu:

Kam tau geležinė dėžė ant ratų + galimybė patekti iš taško A į tašką B greičiau, jeigu vis dar neišsiaiškinai, koks tikrasis kelionės tikslas?

„Bet mano automobilis yra surūdijęs – tikrai neturiu pinigų” – pasakys personažas, turintis pinigų benzinui, kurio užtenka tam, kad nuvažiuotų iki draugų parūkyti žolytės… Turiu jam atsakymą! Parduok tą kibirą – verčiau pasirūpink surūdijusiu mąstymu!

Tu nesi kvailys, supranti, kad brangiausia valiuta yra ne pinigai, o teisingai subrandintų atsakymų kiekis galvoje, bet atsakyk man, kodėl vis dar nepadavei JAI rankos? Tik pažiūrėk, viena iš svajonių, vargšelė, VIS DAR guli ant asfalto – ji kraujuoja…

Tau reikia mankštinti ne tik raumenis, bet ir sąmonę!

Tau reikia disciplinos treniruoklio. Kol kas mankštini tik abejones ir liūdesį.

Įrodyk, kad tau rūpi tavo gyvenimas ir pasinaudok Onbo!

Registruokis – spausk čia: www.pradek.onbo.lt/tik-du-pyrago-gabaleliai

84 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt