Susisiekite su mumis

Didžiausia verslo paslaptis

682
Komentarai

Tikriausiai esi sutikęs žmogų, ieškantį turtingo patarėjo/rėmėjo. Jis mano, kad pažintis su rimtu verslininku viską pakeistų! Turiu šiam žmogui klausimą: atsakyk, kodėl vyriausiasis Zuckerberg’o (Facebook įkūrėjas) finansininkas, vis dar dirba ne sau? Juk jis pažįsta Zuckerberg’ą, galėtų paklausti patarimo + pasiūlyti bendrai sukurti naują versliuką. Juk jis finansininkas, velniai griebtų, žino visas Zuckerberg’o pinigų operacijas ir paslaptis, todėl galėtų…

Viskas, ką turi turtingiems žmonėms dirbantys finansininkai – tai žinios + pažintys + šiek tiek investicijų, bet jie neturi….

Prisimink: Zuckerberg’o valytojas liks dirbti šias pareigas tol, kol jį tenkins esama situacija!

Daugybė žmonių suradę Aladino lempą taip ir nepasinaudotų Džino galiomis todėl, kad juos tenkina dabartinis gyvenimo būdas…

Mes kalbame ne tik apie verslą. Kaip manai, kodėl Dalai Lama supantys žmonės nėra išmintingesni už jį? Juk jį supa daugybė mokinių, bent vienas galėtų tapti dar vienu gigantiško dydžio švyturiu. Manai žmonijai nereikia daugiau tokių kaip jis??? Ha ha! Kaip matai, buvimas tarp pasaulinio lygio žinomumo žmonių nesuteikia garantijos, kad tapsi išmintingesnis/protingesnis/turtingesnis. Kyla klausimas, kas gali užtikrinti, kad pakilsi į aukščiausią lygį? Rimtai, kame gi iš tiesų slypi superduper sėkmingo verslo/gyvenimo paslaptis?

Žinau atsakymą. Jis susijęs ne tik su verslu, bet su kiekvienu tavo gyvenimo pikseliu. Jeigu gyvenime nenori būti paskutinis, turėtum… Mhm. Nors, tu dar nepasiruošęs tam, ką noriu pasakyti – vis dar vadovaujiesi sukalkėjusiais/surūdijusiais visuomenės elgesio šablonais, kuriuos pavogei iš sielas tempiančių zombių. Tu neturi savo nuomonės. Tu cituoji kitų žodžius (Bilo Geitso, Stivo Jobso, Robert Kiyosaki). Nesi išskirtinis. Jeigu šią akimirką atsidurčiau šalia tavęs ir paklausčiau: kas tu esi? Suprastum, kad neturi ką atsakyti. Tu nesi asmenybė. Esi kažkieno kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopija.  Tu nedarai nieko, kas išskirtų tave iš tokių kaip tu. Ar nepastebėjai, kad šiuolaikiniai žmonės niekuo nesiskiria nuo gyvulių? Jų pagrindinė užduotis yra daugintis. Ėsti. Daugintis. Ėsti. Daugintis. Ėsti. Daugintis. Ėsti. Daugintis. Ėsti. Daugintis ir… Tai viskas, ką jie sugeba. Žmonės net nėra protingesni už gyvūnus todėl,  kad dar neišsprendė nė vieno klausimo, kurį seniai išsprendė gyvūnai. Tik pažiūrėk: jie neina į darbą + NEMOKA MOKESČIŲ +  išsprendžia visus klausimus be kvailos politikos. Jie nežiūri serialų ir neturi priklausomybės nuo svaigalų. Jie neturi pasiteisinimų. O tu… Atleisk, gerbiamas skaitytojau, bet ko tu pasiekei? Patalpinai facebookiškėse dar vieno klouno Algio Greitai sukurtą juokelį? Pareklamavai Katlerio bajeriuką? Nors ne, tu nesi toks kvailas. Bet atsakyk, ką padarei prasmingo šiais metais? O juk jau šeštas mėnuo bėga… Pažeminai žmogų, kuris pasielgė ne taip, kaip norėtum? Vėl perpildei šiukšliadėžę vietoj to, kad pripildytum artimus žmones laimės ir palaimos kupinom minutėm? Sakai turi svajonių? Negi turėčiau gerbti tave dėl to, kad pasvėrus svajones, paaiškėtų, jog jų turi žymiai daugiau nei pastangų? Kur tavo pastangos? Atsakyk, kiek investavai pinigų į saviugdos mokslus? O juk čia ir turi investuoti daugiausia! Vienintelis dalykas, kurį padarei kokybiškai – tu pasidavei… Tu net nesi sistemos dalis – esi viena iš milijardo pilkų dulkelių, nukritusių ant varžtelio galvutės, kurią netrukus nulaižys skersvėjis, atkeliavęs iš vakarų. Tu net nesi nulis. Tavęs dar nėra. ,,Alex Monaco, kodėl tu esi toks piktas?” – paklaus skaitytojas. Atsakymas: žodis „piktas“ yra per skystas norint apibūdinti mane. Esu velnias. Esu…. Bet baikime apie mane, šiandien mes susirinkome kalbėti ne apie „misterį Monaco“, o apie tave, mielas skaitytojau. Nuo pat vaikystės tu jauteisi svarbus, bet pasitaikius progai parodyti ką sugebi – tu pasislėpdavai krūmuose. Kyla klausimas: kaip tu gali pasiekti aukštumų, jeigu nesi ryžtingas ir nenori kovoti?

,,Kur man išmokti ryžto, kaip išmokti kovoti? ’’ – paklausi.

TU VISADA BUVAI KOVOTOJU

Tikriausiai neprisimeni, bet būdamas mažas, neatsiklausęs aplinkinių, griebdavai rankytėmis daiktus taip, lyg jie priklausytų tau. Tu buvai laisvas. Bet vieną dieną viskas pasikeitė – tu suaugai. Rezultatas: tu tapai paklusnus, o kovotojo instinktai užsnūdo. Tau reikia pažadinti kovotojo instinktus!

Alex Monaco niekada nesiekė išmokyti tavęs būti tuo, kas nesi. Jo užduotis buvo pašalinti įsitikinimus, kurie trukdė tau pasirodyti visame gražume!

Tu net neįsivaizduoji, kiek įdėjau darbo/pastangų, kad pakliūčiau ten, kur esu. Mano knyga ,,Laimingi šunsnukiai” tikrai nebūtų patekusi į pirmąsias vietas, jeigu nebūčiau apsėstas noro būti geriausiu. Esu vilkas. Esu šunsnukis. Taip, esu garbėtroška, bet be šio jausmo nepasiekčiau visiškai nieko. Be noro nugalėti man nepadėtų jokie patarimai, kuriuos esu girdėjęs/išmokęs. Be noro laimėti, man jokios pažintys nepadėtų. Be troškimo… Ar supratai apie ką aš? Esu šimtu procentų įsitikinęs, kad TROŠKIMAS pasiekti tikslą yra kur kas galingesnis / didingesnis / gilesnis / platesnis / rezultatyvesnis / prasmingesnis / stipresnis už žinojimą kaip daromas verslas…

Žinios, susijusios su verslu, yra bevertės – jos neveikia, jeigu nesi apsėstas troškimo būti geriausiu.

Kur dairaisi? Vis dar ieškai mygtuko, kuris viską išspręstų??? Vis dar ieškai knygos apie verslą? Vis dar nori švaistyti laiką ieškant turtingo žmogaus, kuris atskleistų paslaptis, kuriomis net nesiruoši pasinaudoti? Nesakau, kad patarėjai/mokiniai/mentoriai tau nėra reikalingi, bet vienintelis jų tikslas – tai pažadinti tavyje kovotojo mąstymą bei  troškimą užlipti į didžiausią kalną! Visa kita nėra taip svarbu…

,,Taip taip, Alex Monaco, žinau, ką turi omeny! Visai neseniai kambariuke likęs vienas su mergina pastebėjau, kad ji nedėvi apatinių! Praradau kalbos dovaną kai ji išsiskėtė!!! O juk galėjau pamylėti ją ant sofkutės, bet …” – pasakys vyrukas, žinantis kur ir ką kišti, bet taip ir neatradęs ryžto žengti kitą žingsnį…. Nesakau, kad reikia pamylėti visas pasaulio merginas, bet rimtai pagalvok apie tai, ką dabar pasakysiu:

Kam tau kiaušai, jeigu nesiruoši jais pasinaudoti?

Vertimas: Internete yra daugybė obuolių pyrago receptų (pinigų uždirbimo receptų), bet kas tau iš jų, jeigu tu neturi noro kepti pyragus (pinigus)?

Super aiškus vertimo paaiškinimas: Tu gali perskaityti tūkstančius straipsnių ir knygų, bet sukauptos žinios bus bevertės, jeigu nebūsi pasiryžęs/apsėstas noru jomis pasinaudoti!

O gal tau nereikia kovotojo mąstymo? Paklausiau savo mokinio ką apie tai mano jis.

Būdamas 15 metų kasdien svajodavau kaip ringo teisėjas pakelia mano ranką į viršų ir paskelbia mane nugalėtoju. Praėjus trims metams ši svajonė išsipildė. Kovojau narve, pagal mėgėjų taisykles ir tą vakarą aš nugalėjau. Tada supratau, kad svajonės pildosi ir tai yra mano kelias, kuriuo aš eisiu. Nuo to laiko teko stoti į kovą su daugybe priešininkų. Įsimintiniausias pasiekimas – Europos taurės auksas. Tą dieną laimėjau prieš tris patyrusius varžovus ir dienos pabaigoje ant mano kaklo buvo užkabintas aukso spalvos medalis.

Netikiu talentais. „Talentas“ tai tik gražus žodis. Savo akimis mačiau kaip nuvertinti žmonės pasiekia daug daugiau nei kas galėjo pagalvoti. Sunkus darbas. Štai kas paverčia žmones talentingais. Nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas gali pasiekti to, ko trokšta jei neis kartu su „masėmis“ – ir lavins kovotojo mąstymą. Jei norite gyventi įsimintiną gyvenimą, dirbkite ties savo svajonėmis, investuokite savo laiką į jas ir jos išsipildys. Kovokite už jas!
Raimondas Zeniauskas –  MMA (antikinė olimpinė kovinio sporto šaka, bokso ir imtynių sintezė) Europos taurės nugalėtojas, šiuo metu dirbantis treneriu sporto klube „KMN Klaipėda“.

,,Bet aš nesiruošiu boksuotis – lįsti ant ringo!” – pasakys skaitytojas liūdnu balseliu. Turiu atsakymą. Išrėksiu jį tiesiai į veidą! Gyvenimas Yra Tavo Ringas, Velniai Griebtų! Griebk Į Rankas Smegenis (intelektuali kova) Ir Pradėk Kovą Už Savo Ir Artimųjų Ateitį, Nelaimingas Šunsnuki!!!

Atsakyk, kas tave veža? Kas tave įkvepia? KUO ESI APSĖSTAS?

,,Mane įkvepia batų siuvimas” – pasakys kažkas. Nuostabu! Bet turi žinoti vieną dalyką: Jeigu siuvimas tave žavi labiau už verslą/norą laimėti – tu taip ir liksi duobėje / garaže / supuvusiame ofise.

,,Alex Monaco, kas tau pasidarė? Anksčiau kalbėjai apie tai, kad pinigai blogai, o dabar..” – pasakys nedėmesingas skaitytojas, kuriam nusišikti ant savo ir artimųjų laimės, todėl neskirdamas laiko įsigilinti į tai, ką parašiau, klaidingai interpretuoja mano pasisakymus. Bet niekada nesakiau, kad pinigai yra blogai. Minėjau, kad:

Iš pradžių gerai būtų susikrauti ne turtus, o geriausias žmogiškąsias savybes, tiesiog tapti ŽMOGUMI. Kad vėliau nereikėtų grįžti į pradžią.

Pameni Matricą, kur Morfijus siūlė dvi piliules? Faktas: Tu vertas abiejų. Pasiūlysiu tau aukso viduriuką – pinigus ir sąmonę. Galbūt šiandien tu nesuprasi, ko iš tavęs noriu, bet perskaitęs šį straipsnį daugybę kartų…. /////Kalbu apie balansą tarp juodo ir balto, tarp klasikos ir sunkiojo roko, tarp velnio ir angelo. Noriu, kad būtum greitas, bet atsipalaidavęs. Tu tikrai gali būti nuoširdus, bet įsiutęs. Tu gali būti ramus, bet žvėriškai alkanas. Tu gali, nuspaudęs pedalą iki dugno, jausti ramybę. TU GALI VISKĄ!!! Atėjo laikas prisijungti prie manęs ir pasipildyti visas įmanomas sąskaitas, esančias ne tik galvoje. Išspausk iš gyvenimo maximumą, velniai griebtų! Užteks laukti – myžčioti! Perimk mano draivą! Tapk radioaktyvus! Išdulkink abejones! Pasielk nepadoriai su problemomis! Ne problemos, o tu turi ****** jas. Susitvarkyk gyvenimą ir pasidaryk didelius pinigus! O gal tave tenkina tai, kad tavo gyvenimas čiurlena, o ne liejasi fontanu?

,,Bet kam man daugiau pinigų? Juk aš esu geras žmogus!” – bandys pasiteisinti *******. Turiu šiam savanaudžiui, „saldų” žodelį. Tu esi geras žmogus? Tai viskas ką gali pasakyti? Atsakyk, kaip pasielgsi kai tavo artimas žmogus susirgs sunkia liga, o tu neturėsi lėšų, kad apmokėtum gydymą? TU GALI NE TIK PAGLOSTYTI ARTIMĄ ŽMOGŲ PER GALVYTĘ, BET IR PADĖTI JAM PINIGAIS!!! TU GALI PAREMTI ŽMONES VISAIS ĮMANOMAIS FORMATAIS! TU GALI BŪTI GERIAUSIAS VISAIS ASPEKTAIS! Suprask, šis straipsnis skirtas kovotojams, o ne stabdžiams, taigi, jeigu NETURI noro būti tarp geriausiųjų, siūlau atlaisvinti vietą kitiems. Tik būk geras, pasitraukęs daugiau nesiskųsk dėl to, kad tavo konkurentai dirba prasčiau už tave!

Jeigu nenori būti geriausiu – nustok kritikuoti/žeminti/peikti konkurentus. Geriau baik karjerą ir įsidarbink kioske, kuriame galėsi pagelbėti žmonėms paduodant jiems į rankas alkoholį ir cigaretes. Nekovok už švarų pasaulį. Nekovok už svajones, kam tau problemos? Tegul tie nemokšos, kuriuos peiki, edukuoja supuvusią visuomenę + keičia pasauli, o tu gali eiti toliau smaukytis į savo surūdijusią kriauklę. Beje, tai buvo tik metafora. Kol kas tu neparodei savo talento… Esu įstikinęs, kad tu bandysi mane įtikinti, jog jokio talento neturi, bet tai netiesa. Tu turi talentą skųstis. Galėtum parašyti knygą apie tai! Tai tik vienas talentas iš … Ech… Tu net nesupranti kaip tavęs reikia žmonijai. Tu net nesuvoki, kokį didelį potencialą turi. Tu neįvertinai savęs ir to, kiek daug tu gali. Tu pats save nuteisei. Tu savanoriškai nusprendei, kad nesi vertas viršūnės. Tikriausiai nepatikėsi tuo, ką pasakysiu, bet Tu Esi Neįkainojamas. Kodėl prakalbau apie tavo svarbą? Supratimas koks esi svarbus užveda/pakrauna!

Matydamas jūsų žinutes, kurias jūs siunčiate man, aš suprantu kaip klydau, kai norėjau nusižudyti. Taip, aš norėjau to prieš daugybę metų, kai buvau pradžioje. Jeigu tu pamatytum tai, ką mačiau aš… Nekalbu apie kažkokius sugalvotus angelus arba neapčiuopiamus dalykus, turiu galvoje žmones ir jų pasiekimus. Manęs dažnai klausia: kas privertė mane pasikeisti? Atsakymas: mane įkvėpė laimingi šunsnukiai.

Nori tokiu tapti?  

Nustok ieškoti pažinčių, verčiau ieškok kam galėtum pagelbėti. Tai tu turi atidaryti žmonėms duris, o ne jie tau. Tau reikia pakilti aukščiau standarto! Tau reikia tapti visapusiškai turtingu žmogumi, kuris moka atverti žmonėms ne tik širdį, bet ir piniginę! Tik tiek norėjau pasakyti….

,,Alex Monaco kažko nepasakė” – pasiskųs, nedėmesingas skaitytojas… Ypač nesupratingiems pakartosiu štai ką: Tu nesi sėkmingas verslininkas todėl, kad nesi apsėstas noru būti sėkmingu verslininku. Taip, tu norėtum būti turtingu, bet netrokšti to – tau tai nėra gyvybės ir mirties klausimas. TU NESI TURTINGAS TODĖL, KAD VIS DAR NESUVOKI, KIEK DAUG GERŲ DALYKŲ GALI PADARYTI.

Yra daug kitų priežasčių kodėl tu vis dar dugne.

Tu nesi turtingas todėl, kad nesvajoji pravežti savo šeimos su cabrio + tau nusišikti ant  Alex Monaco, o juk jis norėtų, kad pavėžintum jį savo naujuoju super automobiliu, o atsisveikinęs padėkotum už tai, kad jis pakeitė tavo gyvenimą. Tu nenori dalintis su manimi gerais žodžiais. Tu manai, kad man užtenka tavo šiltų laiškų… DUOK MAN DAUGIAU NEI PAŽADUS, ŽMOGAU! Tu bijai išbandymų. Tu vis dar nesi kovotojas. Esi minkštas. Kol kas tu primenti man jogurtą. Manai kalbu apie išorę? Net jeigu prisipompuosi raumenis, bet pamirši praplatinti mąstymą/charakterį – tu vis dar būsi jogurtas! Tau reikia pokyčių, velniai griebtų!!! Pradėk nuo mokytojo paieškos! Jis turėtų ne mokyti tave tapti dar vienu robotu, o pažadinti tavyje kovotoją!

Galbūt kažkam mano straipsnis pasirodė per veržlus, bet tai tik pradžia. Ruošiuosi padvigubinti apsukas + vis dažniau mesiu degalus į reaktorių, esantį tavo krūtinėje, kurį, deja, kol kas tu kūreni abejonėmis.

Bum!

Velniop matematiką + chemiją + verslo išmanymą ( gali suburti  į vieną komandą protingiausius žmones, kurie moka tai, ko nemoki tu). Velniop viską, išskyrus tikrąją verslo paslaptį. Verslo paslaptis: tik aistra/troškimas laimėti užtikrina rezultatus!

Būk ištroškęs kraujo. Suprask mane teisingai: nenoriu, kad žudytum žmones, noriu, kad būtum supykęs ant sistemos ir priverstum ją išsivemti. Noriu, kad tavo protas būtų toks švarus, kad jo negalėtų suteršti didelės banko sąskaitos. Noriu, kad tavo mintys būtų švaresnės už pinigus! Noriu, kad būtum ne ,,Wolf of wallstreet”, o ,,wolf of conciousness”. Noriu, kad sugrįžęs į kelią (prabudęs iš ilgos hipnozės, kuri apvilko ištisus miestus + rajonus) įkvėptum žmones siekti aukščiausios sąmonės.

Jeigu patiko ir nori daugiau…

682 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt