Susisiekite su mumis

Didžiausia verslo paslaptis

601
Komentarai

Tikriausiai esi sutikęs žmogų, ieškantį turtingo patarėjo/rėmėjo. Jis mano, kad pažintis su rimtu verslininku viską pakeistų! Turiu šiam žmogui klausimą: atsakyk, kodėl vyriausiasis Zuckerberg’o (Facebook įkūrėjas) finansininkas, vis dar dirba ne sau? Juk jis pažįsta Zuckerberg’ą, galėtų paklausti patarimo + pasiūlyti bendrai sukurti naują versliuką. Juk jis finansininkas, velniai griebtų, žino visas Zuckerberg’o pinigų operacijas ir paslaptis, todėl galėtų…

Viskas, ką turi turtingiems žmonėms dirbantys finansininkai – tai žinios + pažintys + šiek tiek investicijų, bet jie neturi….

Prisimink: Zuckerberg’o valytojas liks dirbti šias pareigas tol, kol jį tenkins esama situacija!

Daugybė žmonių suradę Aladino lempą taip ir nepasinaudotų Džino galiomis todėl, kad juos tenkina dabartinis gyvenimo būdas…

Mes kalbame ne tik apie verslą. Kaip manai, kodėl Dalai Lama supantys žmonės nėra išmintingesni už jį? Juk jį supa daugybė mokinių, bent vienas galėtų tapti dar vienu gigantiško dydžio švyturiu. Manai žmonijai nereikia daugiau tokių kaip jis??? Ha ha! Kaip matai, buvimas tarp pasaulinio lygio žinomumo žmonių nesuteikia garantijos, kad tapsi išmintingesnis/protingesnis/turtingesnis. Kyla klausimas, kas gali užtikrinti, kad pakilsi į aukščiausią lygį? Rimtai, kame gi iš tiesų slypi superduper sėkmingo verslo/gyvenimo paslaptis?

Žinau atsakymą. Jis susijęs ne tik su verslu, bet su kiekvienu tavo gyvenimo pikseliu. Jeigu gyvenime nenori būti paskutinis, turėtum… Mhm. Nors, tu dar nepasiruošęs tam, ką noriu pasakyti – vis dar vadovaujiesi sukalkėjusiais/surūdijusiais visuomenės elgesio šablonais, kuriuos pavogei iš sielas tempiančių zombių. Tu neturi savo nuomonės. Tu cituoji kitų žodžius (Bilo Geitso, Stivo Jobso, Robert Kiyosaki). Nesi išskirtinis. Jeigu šią akimirką atsidurčiau šalia tavęs ir paklausčiau: kas tu esi? Suprastum, kad neturi ką atsakyti. Tu nesi asmenybė. Esi kažkieno kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopijos kopija.  Tu nedarai nieko, kas išskirtų tave iš tokių kaip tu. Ar nepastebėjai, kad šiuolaikiniai žmonės niekuo nesiskiria nuo gyvulių? Jų pagrindinė užduotis yra daugintis. Ėsti. Daugintis. Ėsti. Daugintis. Ėsti. Daugintis. Ėsti. Daugintis. Ėsti. Daugintis ir… Tai viskas, ką jie sugeba. Žmonės net nėra protingesni už gyvūnus todėl,  kad dar neišsprendė nė vieno klausimo, kurį seniai išsprendė gyvūnai. Tik pažiūrėk: jie neina į darbą + NEMOKA MOKESČIŲ +  išsprendžia visus klausimus be kvailos politikos. Jie nežiūri serialų ir neturi priklausomybės nuo svaigalų. Jie neturi pasiteisinimų. O tu… Atleisk, gerbiamas skaitytojau, bet ko tu pasiekei? Patalpinai facebookiškėse dar vieno klouno Algio Greitai sukurtą juokelį? Pareklamavai Katlerio bajeriuką? Nors ne, tu nesi toks kvailas. Bet atsakyk, ką padarei prasmingo šiais metais? O juk jau šeštas mėnuo bėga… Pažeminai žmogų, kuris pasielgė ne taip, kaip norėtum? Vėl perpildei šiukšliadėžę vietoj to, kad pripildytum artimus žmones laimės ir palaimos kupinom minutėm? Sakai turi svajonių? Negi turėčiau gerbti tave dėl to, kad pasvėrus svajones, paaiškėtų, jog jų turi žymiai daugiau nei pastangų? Kur tavo pastangos? Atsakyk, kiek investavai pinigų į saviugdos mokslus? O juk čia ir turi investuoti daugiausia! Vienintelis dalykas, kurį padarei kokybiškai – tu pasidavei… Tu net nesi sistemos dalis – esi viena iš milijardo pilkų dulkelių, nukritusių ant varžtelio galvutės, kurią netrukus nulaižys skersvėjis, atkeliavęs iš vakarų. Tu net nesi nulis. Tavęs dar nėra. ,,Alex Monaco, kodėl tu esi toks piktas?” – paklaus skaitytojas. Atsakymas: žodis „piktas“ yra per skystas norint apibūdinti mane. Esu velnias. Esu…. Bet baikime apie mane, šiandien mes susirinkome kalbėti ne apie „misterį Monaco“, o apie tave, mielas skaitytojau. Nuo pat vaikystės tu jauteisi svarbus, bet pasitaikius progai parodyti ką sugebi – tu pasislėpdavai krūmuose. Kyla klausimas: kaip tu gali pasiekti aukštumų, jeigu nesi ryžtingas ir nenori kovoti?

,,Kur man išmokti ryžto, kaip išmokti kovoti? ’’ – paklausi.

TU VISADA BUVAI KOVOTOJU

Tikriausiai neprisimeni, bet būdamas mažas, neatsiklausęs aplinkinių, griebdavai rankytėmis daiktus taip, lyg jie priklausytų tau. Tu buvai laisvas. Bet vieną dieną viskas pasikeitė – tu suaugai. Rezultatas: tu tapai paklusnus, o kovotojo instinktai užsnūdo. Tau reikia pažadinti kovotojo instinktus!

Alex Monaco niekada nesiekė išmokyti tavęs būti tuo, kas nesi. Jo užduotis buvo pašalinti įsitikinimus, kurie trukdė tau pasirodyti visame gražume!

Tu net neįsivaizduoji, kiek įdėjau darbo/pastangų, kad pakliūčiau ten, kur esu. Mano knyga ,,Laimingi šunsnukiai” tikrai nebūtų patekusi į pirmąsias vietas, jeigu nebūčiau apsėstas noro būti geriausiu. Esu vilkas. Esu šunsnukis. Taip, esu garbėtroška, bet be šio jausmo nepasiekčiau visiškai nieko. Be noro nugalėti man nepadėtų jokie patarimai, kuriuos esu girdėjęs/išmokęs. Be noro laimėti, man jokios pažintys nepadėtų. Be troškimo… Ar supratai apie ką aš? Esu šimtu procentų įsitikinęs, kad TROŠKIMAS pasiekti tikslą yra kur kas galingesnis / didingesnis / gilesnis / platesnis / rezultatyvesnis / prasmingesnis / stipresnis už žinojimą kaip daromas verslas…

Žinios, susijusios su verslu, yra bevertės – jos neveikia, jeigu nesi apsėstas troškimo būti geriausiu.

Kur dairaisi? Vis dar ieškai mygtuko, kuris viską išspręstų??? Vis dar ieškai knygos apie verslą? Vis dar nori švaistyti laiką ieškant turtingo žmogaus, kuris atskleistų paslaptis, kuriomis net nesiruoši pasinaudoti? Nesakau, kad patarėjai/mokiniai/mentoriai tau nėra reikalingi, bet vienintelis jų tikslas – tai pažadinti tavyje kovotojo mąstymą bei  troškimą užlipti į didžiausią kalną! Visa kita nėra taip svarbu…

,,Taip taip, Alex Monaco, žinau, ką turi omeny! Visai neseniai kambariuke likęs vienas su mergina pastebėjau, kad ji nedėvi apatinių! Praradau kalbos dovaną kai ji išsiskėtė!!! O juk galėjau pamylėti ją ant sofkutės, bet …” – pasakys vyrukas, žinantis kur ir ką kišti, bet taip ir neatradęs ryžto žengti kitą žingsnį…. Nesakau, kad reikia pamylėti visas pasaulio merginas, bet rimtai pagalvok apie tai, ką dabar pasakysiu:

Kam tau kiaušai, jeigu nesiruoši jais pasinaudoti?

Vertimas: Internete yra daugybė obuolių pyrago receptų (pinigų uždirbimo receptų), bet kas tau iš jų, jeigu tu neturi noro kepti pyragus (pinigus)?

Super aiškus vertimo paaiškinimas: Tu gali perskaityti tūkstančius straipsnių ir knygų, bet sukauptos žinios bus bevertės, jeigu nebūsi pasiryžęs/apsėstas noru jomis pasinaudoti!

O gal tau nereikia kovotojo mąstymo? Paklausiau savo mokinio ką apie tai mano jis.

Būdamas 15 metų kasdien svajodavau kaip ringo teisėjas pakelia mano ranką į viršų ir paskelbia mane nugalėtoju. Praėjus trims metams ši svajonė išsipildė. Kovojau narve, pagal mėgėjų taisykles ir tą vakarą aš nugalėjau. Tada supratau, kad svajonės pildosi ir tai yra mano kelias, kuriuo aš eisiu. Nuo to laiko teko stoti į kovą su daugybe priešininkų. Įsimintiniausias pasiekimas – Europos taurės auksas. Tą dieną laimėjau prieš tris patyrusius varžovus ir dienos pabaigoje ant mano kaklo buvo užkabintas aukso spalvos medalis.

Netikiu talentais. “Talentas” tai tik gražus žodis. Savo akimis mačiau kaip nuvertinti žmonės pasiekia daug daugiau nei kas galėjo pagalvoti. Sunkus darbas. Štai kas paverčia žmones talentingais. Nuoširdžiai tikiu, kad kiekvienas gali pasiekti to, ko trokšta jei neis kartu su “masėmis” – ir lavins kovotojo mąstymą. Jei norite gyventi įsimintiną gyvenimą, dirbkite ties savo svajonėmis, investuokite savo laiką į jas ir jos išsipildys. Kovokite už jas!
Raimondas Zeniauskas –  MMA (antikinė olimpinė kovinio sporto šaka, bokso ir imtynių sintezė) Europos taurės nugalėtojas, šiuo metu dirbantis treneriu sporto klube “KMN Klaipėda”.

,,Bet aš nesiruošiu boksuotis – lįsti ant ringo!” – pasakys skaitytojas liūdnu balseliu. Turiu atsakymą. Išrėksiu jį tiesiai į veidą! Gyvenimas Yra Tavo Ringas, Velniai Griebtų! Griebk Į Rankas Smegenis (intelektuali kova) Ir Pradėk Kovą Už Savo Ir Artimųjų Ateitį, Nelaimingas Šunsnuki!!!

Atsakyk, kas tave veža? Kas tave įkvepia? KUO ESI APSĖSTAS?

,,Mane įkvepia batų siuvimas” – pasakys kažkas. Nuostabu! Bet turi žinoti vieną dalyką: Jeigu siuvimas tave žavi labiau už verslą/norą laimėti – tu taip ir liksi duobėje / garaže / supuvusiame ofise.

,,Alex Monaco, kas tau pasidarė? Anksčiau kalbėjai apie tai, kad pinigai blogai, o dabar..” – pasakys nedėmesingas skaitytojas, kuriam nusišikti ant savo ir artimųjų laimės, todėl neskirdamas laiko įsigilinti į tai, ką parašiau, klaidingai interpretuoja mano pasisakymus. Bet niekada nesakiau, kad pinigai yra blogai. Minėjau, kad:

Iš pradžių gerai būtų susikrauti ne turtus, o geriausias žmogiškąsias savybes, tiesiog tapti ŽMOGUMI. Kad vėliau nereikėtų grįžti į pradžią.

Pameni Matricą, kur Morfijus siūlė dvi piliules? Faktas: Tu vertas abiejų. Pasiūlysiu tau aukso viduriuką – pinigus ir sąmonę. Galbūt šiandien tu nesuprasi, ko iš tavęs noriu, bet perskaitęs šį straipsnį daugybę kartų…. /////Kalbu apie balansą tarp juodo ir balto, tarp klasikos ir sunkiojo roko, tarp velnio ir angelo. Noriu, kad būtum greitas, bet atsipalaidavęs. Tu tikrai gali būti nuoširdus, bet įsiutęs. Tu gali būti ramus, bet žvėriškai alkanas. Tu gali, nuspaudęs pedalą iki dugno, jausti ramybę. TU GALI VISKĄ!!! Atėjo laikas prisijungti prie manęs ir pasipildyti visas įmanomas sąskaitas, esančias ne tik galvoje. Išspausk iš gyvenimo maximumą, velniai griebtų! Užteks laukti – myžčioti! Perimk mano draivą! Tapk radioaktyvus! Išdulkink abejones! Pasielk nepadoriai su problemomis! Ne problemos, o tu turi ****** jas. Susitvarkyk gyvenimą ir pasidaryk didelius pinigus! O gal tave tenkina tai, kad tavo gyvenimas čiurlena, o ne liejasi fontanu?

,,Bet kam man daugiau pinigų? Juk aš esu geras žmogus!” – bandys pasiteisinti *******. Turiu šiam savanaudžiui, „saldų” žodelį. Tu esi geras žmogus? Tai viskas ką gali pasakyti? Atsakyk, kaip pasielgsi kai tavo artimas žmogus susirgs sunkia liga, o tu neturėsi lėšų, kad apmokėtum gydymą? TU GALI NE TIK PAGLOSTYTI ARTIMĄ ŽMOGŲ PER GALVYTĘ, BET IR PADĖTI JAM PINIGAIS!!! TU GALI PAREMTI ŽMONES VISAIS ĮMANOMAIS FORMATAIS! TU GALI BŪTI GERIAUSIAS VISAIS ASPEKTAIS! Suprask, šis straipsnis skirtas kovotojams, o ne stabdžiams, taigi, jeigu NETURI noro būti tarp geriausiųjų, siūlau atlaisvinti vietą kitiems. Tik būk geras, pasitraukęs daugiau nesiskųsk dėl to, kad tavo konkurentai dirba prasčiau už tave!

Jeigu nenori būti geriausiu – nustok kritikuoti/žeminti/peikti konkurentus. Geriau baik karjerą ir įsidarbink kioske, kuriame galėsi pagelbėti žmonėms paduodant jiems į rankas alkoholį ir cigaretes. Nekovok už švarų pasaulį. Nekovok už svajones, kam tau problemos? Tegul tie nemokšos, kuriuos peiki, edukuoja supuvusią visuomenę + keičia pasauli, o tu gali eiti toliau smaukytis į savo surūdijusią kriauklę. Beje, tai buvo tik metafora. Kol kas tu neparodei savo talento… Esu įstikinęs, kad tu bandysi mane įtikinti, jog jokio talento neturi, bet tai netiesa. Tu turi talentą skųstis. Galėtum parašyti knygą apie tai! Tai tik vienas talentas iš … Ech… Tu net nesupranti kaip tavęs reikia žmonijai. Tu net nesuvoki, kokį didelį potencialą turi. Tu neįvertinai savęs ir to, kiek daug tu gali. Tu pats save nuteisei. Tu savanoriškai nusprendei, kad nesi vertas viršūnės. Tikriausiai nepatikėsi tuo, ką pasakysiu, bet Tu Esi Neįkainojamas. Kodėl prakalbau apie tavo svarbą? Supratimas koks esi svarbus užveda/pakrauna!

Matydamas jūsų žinutes, kurias jūs siunčiate man, aš suprantu kaip klydau, kai norėjau nusižudyti. Taip, aš norėjau to prieš daugybę metų, kai buvau pradžioje. Jeigu tu pamatytum tai, ką mačiau aš… Nekalbu apie kažkokius sugalvotus angelus arba neapčiuopiamus dalykus, turiu galvoje žmones ir jų pasiekimus. Manęs dažnai klausia: kas privertė mane pasikeisti? Atsakymas: mane įkvėpė laimingi šunsnukiai.

Nori tokiu tapti?  

Nustok ieškoti pažinčių, verčiau ieškok kam galėtum pagelbėti. Tai tu turi atidaryti žmonėms duris, o ne jie tau. Tau reikia pakilti aukščiau standarto! Tau reikia tapti visapusiškai turtingu žmogumi, kuris moka atverti žmonėms ne tik širdį, bet ir piniginę! Tik tiek norėjau pasakyti….

,,Alex Monaco kažko nepasakė” – pasiskųs, nedėmesingas skaitytojas… Ypač nesupratingiems pakartosiu štai ką: Tu nesi sėkmingas verslininkas todėl, kad nesi apsėstas noru būti sėkmingu verslininku. Taip, tu norėtum būti turtingu, bet netrokšti to – tau tai nėra gyvybės ir mirties klausimas. TU NESI TURTINGAS TODĖL, KAD VIS DAR NESUVOKI, KIEK DAUG GERŲ DALYKŲ GALI PADARYTI.

Yra daug kitų priežasčių kodėl tu vis dar dugne.

Tu nesi turtingas todėl, kad nesvajoji pravežti savo šeimos su cabrio + tau nusišikti ant  Alex Monaco, o juk jis norėtų, kad pavėžintum jį savo naujuoju super automobiliu, o atsisveikinęs padėkotum už tai, kad jis pakeitė tavo gyvenimą. Tu nenori dalintis su manimi gerais žodžiais. Tu manai, kad man užtenka tavo šiltų laiškų… DUOK MAN DAUGIAU NEI PAŽADUS, ŽMOGAU! Tu bijai išbandymų. Tu vis dar nesi kovotojas. Esi minkštas. Kol kas tu primenti man jogurtą. Manai kalbu apie išorę? Net jeigu prisipompuosi raumenis, bet pamirši praplatinti mąstymą/charakterį – tu vis dar būsi jogurtas! Tau reikia pokyčių, velniai griebtų!!! Pradėk nuo mokytojo paieškos! Jis turėtų ne mokyti tave tapti dar vienu robotu, o pažadinti tavyje kovotoją!

Galbūt kažkam mano straipsnis pasirodė per veržlus, bet tai tik pradžia. Ruošiuosi padvigubinti apsukas + vis dažniau mesiu degalus į reaktorių, esantį tavo krūtinėje, kurį, deja, kol kas tu kūreni abejonėmis.

Bum!

Velniop matematiką + chemiją + verslo išmanymą ( gali suburti  į vieną komandą protingiausius žmones, kurie moka tai, ko nemoki tu). Velniop viską, išskyrus tikrąją verslo paslaptį. Verslo paslaptis: tik aistra/troškimas laimėti užtikrina rezultatus!

Būk ištroškęs kraujo. Suprask mane teisingai: nenoriu, kad žudytum žmones, noriu, kad būtum supykęs ant sistemos ir priverstum ją išsivemti. Noriu, kad tavo protas būtų toks švarus, kad jo negalėtų suteršti didelės banko sąskaitos. Noriu, kad tavo mintys būtų švaresnės už pinigus! Noriu, kad būtum ne ,,Wolf of wallstreet”, o ,,wolf of conciousness”. Noriu, kad sugrįžęs į kelią (prabudęs iš ilgos hipnozės, kuri apvilko ištisus miestus + rajonus) įkvėptum žmones siekti aukščiausios sąmonės.

Jeigu patiko ir nori daugiau…

601 Komentarai

 1. Tomas

  Birželio 8, 2016 at 7:37 pm

  Ačiū Tau, tai 10110% apmastymų dozė.

  • Erika

   Balandžio 4, 2017 at 5:22 pm

   Motyvuojantis straipsnis. Kad pasiektum sekme reikia 100% atsidavimo,tikejimo ir daug sunkaus darbo.

   • Giedrė

    Balandžio 5, 2017 at 10:44 pm

    Reikia troškimo, reikia būti apsėstam tapti geriausiu, reikia daug sunkaus darbo, kad galėtum iš gyvenimo išspausti maximumą!

    • Raimonda

     Balandžio 6, 2017 at 7:09 pm

     Aistra troskimas ir intensyvus veiksmai zingsnis po zingsnio veda i tiksla 🙂 aciu Alex super str:)

    • Rūta

     Balandžio 10, 2017 at 7:20 am

     Straipsnis nuostabus! Esu sužavėta. Siekiu savo svajones, tik kartais neidedu visu pastangu. Manau dabar mano troškimas didesnis už visa, dedu pastangas kad tai gaučiau

    • G.K.

     Birželio 24, 2019 at 10:15 am

     Reikia neapremiamo troskimo ir sunkaus darbo pasiekti savo svajone.

     • Liucija

      Rugpjūčio 18, 2019 at 8:31 pm

      Puikus straipsnis! Paversti svajones tikslais ir daryti viską, kad tai taptų realybe!! Svajonės veda pirmyn!

   • Dai

    Balandžio 30, 2017 at 10:26 am

    Kad pasiektum sėkmės, reikia ryžto

  • Rasa

   Balandžio 4, 2017 at 7:19 pm

   Superinis straipsnis! Skaitysiu dar ir dar karta…supratau, kad laikas issilaisvinti is standartu ir nebijoti siekti savo svajones ir uzteks galvoti, kad ai..man nepasiseks.

  • Justina

   Balandžio 5, 2017 at 7:35 am

   Reikia tiek nedaug noro, pastangų, pasitikėjimo. Bet jų iki šiol nėra. Tėra tik baimės. Bet manau laikas iš jų išlysti..Ačiū

  • Aivija

   Balandžio 5, 2017 at 9:16 am

   Tik kaip įveikti visas baimes savo, kurios tave kausto iš visų pusių, o straipsnis tikrai taiklus!!!

   • Lijana

    Balandžio 5, 2017 at 10:41 am

    Baimės kyla iš nežinojimo, tai siūlau surasti atsakymus, t.y. užsirašyti baimę ir atsakyti kas blogiausio gali nutikti bei, žinoma, užsirašyti galimas išeitis. Kai visos baimės bus išsiaiškintos, nebebus stabdžių 🙂

  • Dovydas

   Balandžio 5, 2017 at 10:13 am

   Čia rimta , ačiū 🙂

  • Dovydas

   Balandžio 5, 2017 at 10:15 am

   Kad pasekciau sekmes man reikia stiprybes ir maziau klausyt kitu..

   • Monika

    Balandžio 5, 2017 at 4:32 pm

    Taip pinigu reikia tureti bet ne jie svarbiausia reikia stengtis pasiekti savo svajones ir nelaukti kol kas atnes ant padeklo turim siekti svajoniu

  • Lina

   Balandžio 5, 2017 at 11:37 am

   Geras straipsnis…Super

  • Lina

   Balandžio 5, 2017 at 11:41 am

   SPYRIS… Verčia susimąstyti ir pergalvoti. Sukėlė sumišimą viduje ir pažadino. Taip

  • Asta

   Balandžio 5, 2017 at 6:01 pm

   Reikalingas troškimas, tikėjimas savimi, užsispyrimas ir geras spyris į šikną:). Aš galiu tai! Mano naujas šūkis:)

  • Edvinas

   Balandžio 5, 2017 at 7:18 pm

   drąsos pradėti..

  • Agne

   Balandžio 6, 2017 at 12:38 pm

   Ačiū, pradėsiu veikti ne po mėn. o dabar 🙂

  • Birutė

   Balandžio 7, 2017 at 1:03 pm

   Ačiū už motyvavimą! Kad pasiekčiau sėkmės reikia pasitikėjimo savimi ir noro.

  • Rūta

   Balandžio 10, 2017 at 7:23 am

   Aš tiesiog apsèsta vienos minties, .Jaučiu, kad viskas jau čia pat…

  • Judita

   Balandžio 10, 2017 at 10:08 am

   Troskimas laimeti

  • Rasa

   Balandžio 17, 2017 at 7:45 pm

   Reikia noro imtis veiksmų!! Ačiū už super nuostabų straipsnį!!

  • Indrė

   Gegužės 13, 2017 at 8:28 am

   Mane motyvuoja tai kad prabudus ryte aš suvokiu jog turiu 24 val gyventi ir tapti geresniu žmogumi nei vakar, nesvarbu kur aš būčiau su kuo bendrauciau ar ką veikciau. Laikas skirtas savo svajonėms įgyvendinti, gal ne taip greit kaip norėtųsi, bet kol esi gyvas viskas įmanoma nors ir vėžlio greičiu.

   • Urtė

    Birželio 4, 2017 at 8:02 am

    Kad pasiektum ko nori, reikia daug dirbti ir svarbiausia-norėti būti geriausiam, turėti motyvacijos ir ryžto pasiekti savo tikslus.

  • Jokubas

   Birželio 21, 2017 at 12:06 am

   Reikia surasti vidine pusiausvyra ir spausti visada maximuma

  • Vilius

   Spalio 1, 2017 at 9:36 am

   Tereikia stipraus troškimo ir realybes supratimo kad gyvenime gali būti kuo nori viskas priklauso nuo tavęs.

  • Inga S.

   Gegužės 24, 2018 at 4:21 pm

   Wow. Patiko didžiulė straipsnio energija. Kaip Biblijoje sakoma, kad pradžioje buvo Žodis. Čia Žodis yra SUPER STIPRUS. Ačiū už stiprius žodius, energiją ir “spyrį į užpakalį”.

  • Inga S.

   Gegužės 24, 2018 at 4:51 pm

   Manau, kad tam, kad pasiektum sėkmės versle/santykiuose/gyvenime, reikia noro, ryžto, drąsos ir PRADĖTI DARYTI, KURTI savo gyvenimą.

   • Inga S.

    Gegužės 24, 2018 at 8:23 pm

    Tam, kad verslas būtų sėkmingas, reikia paplanuoti, paskaičiuoti ir PRADĖTI DARYTI.
    Prieš 1,5 metų viena įkuriau pirmąją savo įmonę. Tada pasipylė kalnas pasiūlymų iš pažįstamų ir nepažįstamų dėl esamos ir naujos idėjų. Prieš 1 metus su pažįstamu planavau 2-ąjį verslą. Kai reikėjo startuoti, jis “dėjo į krūmus”, tad beliko tik startuoti su 2-ąja idėja pačiai. Šiandien turiu 2 darbuotojus, su kuriais dirbame kartu ir jų akys dega, kaip nori dirbti kartu. Dabar rašau verslo planą savo 3-iam verslui. Taigi pasakysiu, patyrusi savo kailiu, kad reikia PRADĖTI DARYTI.

  • Teresa

   Birželio 5, 2018 at 1:03 am

   Man reike kad mokeciau savo smegienis naudoti pagal paskirti☺

  • Justinas

   Rugpjūčio 30, 2018 at 2:07 pm

   Ryžto, užsidegimo ir degančių akių tikslui pasiekti – štai ko man reikia!

  • Mantas

   Gruodžio 26, 2018 at 11:42 am

   Būūūūūm!!!reikia tikėti savimi.ir išeiti į ringą su savimi.

  • Rolandas

   Sausio 29, 2019 at 2:32 pm

   Taigi receptas nuo manes. Kad jis veiktu… turi buti kazkuo nepatenkintas dabartim. Jei tau viskas gerai, tai bus kaip vandens pylimas ant duonos su sviestu.
   – Gerai pasvajok rimtai ilgai skirk savaite ko nori isgyvenimo. BUTINAI BUTINAI itrauk bent artimuju gerove I svajone. Idek ir laseli geroves pasauliui.
   – Uzrasyk. Isliek visa emocini kruvi nuo svajoniu I popieriu rasyk tik ranka.
   – Dabar sunkiausia dalis. Turesi eiti per baimes ir vidiniu abejoniu ugni. Ta psichohaliucinacine ugnis yra barjeras tarp tavo svajones ir dabarties. Pazvelk I savo gyvenima I cia ir dabar I toki koks jis yra is tiesu o ne tavo galvoje. Ivardink sau ka matai, ne ka isivaizduoji. Ivardink ka turi, nes tu negali kazko netureti. Realybe yra tai kas yra o ne ko nera. 99% zmoniu realybe yra saugi soti svari pakankama ramiam egzistavimui. Taigi, bijoti nereik nei kas yra nei kas bus kai pradesi versla. Kai uzsidirbsi tai isliks bet is esmes nesikeis.
   – sumesk planeli kaip kas turetu vykti link tavo svajoniu. Tik sumesk. Dek I stalciu.
   – vel gryzk I realybe ir pradek ja keisti savo veiksmais. Kiekviena zingsni I prieki atremk I tavo esama realybe: savo igudzius patirti finansine padeti gyvenama vieta artimuosius, zinias igudzius – nebandyk is automechaniko per nakti tapti farmacininku. Toliau viskas turi buti realu fizineje tikroveje cia svajones baigtos. Finansu gavimas, produkto sukurimas, radimas, kontaktas su pirkejais, pardavimas, verslo registravimas, vel pardavimas, darbuotoju samdymas. Jei moki remontuot masinas mokesi ir servisa valdyt, turesi tam pasitikejimo.
   – kaupk ir saugok kapitala, nepragerk ir nepralosk kazino sutaupyyyk ji, samdyk zmones, nebedirbk pats tik valdyk versla, investuok kapitala.
   – Dabar niuansas. Visas sitas procesas bus sudinas nervingas ir uzknisantis. Jobsas paliko visus nervus kol state apple. Pinigu izdirbsi bet netapsi laimingas. Laime kazkur toj pusej kur Alexas veda, viduj tavyje cia ir dabar I kur nesusikisi pinigu. Ten nueisi tik vedamas to kuris ten yra. Pats tu tik ziurkiukas siekiantis islikimo garantiju zverelis. Duok kazka pasauliu ten po velniu visa laime bet kol saskaita tuscia ir pats nelaimingas tavo biologija ir smegenys neleis duoti pasauliui. VISI GURU PASAULYJE ISKAITANT ALEXA TUREJO ARBA TURI DIDELES SUMAS PINIGU. Ubagas negali pakeisti pasaulio nes jis duonos iesko konteineryje arba guli girtas.

   • Virginija

    Vasario 5, 2019 at 9:41 am

    Rolandai man patiko tavo nuoširdus komentaras!

  • Rasa

   Vasario 5, 2019 at 10:34 am

   Man atrodo, kad ko besiimtum, ko besiektum, svarbiausia- niekada nepasiduoti, nors ir nesisektų “devynis kartus iš eilės”!

  • Karolina

   Vasario 10, 2019 at 1:10 pm

   Tikra tiesa! Kartais per greit pasiduodame ir pamirštame, ko iš tiesų siekėme. Mūsų menkos pastangos tik parodo, kad mums priimtina dabartinė padėtis ir bijome pokyčių. Puikus straipsnis, vedantis į priekį!

  • Jolita

   Gegužės 19, 2019 at 7:36 pm

   Reikia stengtis ir daryti, bandyti ir dar kartą bandyti!niekada nepasiduoti. Tikėti savimi

  • Karina

   Gegužės 25, 2019 at 8:25 am

   Patiko-noriu daugiau

  • Monika

   Gegužės 27, 2019 at 8:39 am

   Kad pasiektum sėkmės reikia atkaklumo, ryžto, begalinio noro, tvirtumo ir aiškių tikslų!

  • Milda

   Gegužės 29, 2019 at 11:05 pm

   Ko man reikia, kad pasiekčiau sėkmės?.. Nebegalvoti, o daryti!!!
   Turiu būti alkana ir ištroškusi realizuoti savo tikslus, nusivilkti seną suknelę su baimėmis, nepasitikėjimu, menka saviverte ir užsivilkti naują kostiumėlį su pokyčių ieškojimu, naujų įpročių ugdymu, mokytojo pastabomis ir t.t.

  • Evaldas

   Gegužės 30, 2019 at 12:14 am

   Gera doze smegenu prasvesejimui. Turiu tikslu perskaicius sia misija tik dar labiau norisi juos igivendinti. Respects taip ir toliau Monaco!

  • Justina

   Birželio 29, 2019 at 11:36 am

   Aciu uz straipsni, labai motyvojantis, reikia stengtis, stengtis,stengtis kad pasektum maximuma. Mano problema yra,kad per greit nuleidziu rankas…

  • Saturnina

   Liepos 8, 2019 at 8:41 pm

   Joa, net zodziu pritruko, o galvoj – biciu avilys… Trinktelejai smarkiai… Dabar neatsakysiu- reikia susidelioti mintis… Tiesa- Aciu- tikrai…

  • Saturnina

   Liepos 8, 2019 at 9:03 pm

   Ko reikia? Ryzto. tikejimo savimi- kiti gali? O as- ka kvailesnis?? Ne- tik suimk save I rankas! Ir nestoveti vietoj- dometis visomis naujienomis ir jomis pasinaudoti. Cia tiek verse, tiek ir gyvenime…

  • Vida

   Liepos 12, 2019 at 10:39 am

   Jeigu gyvenime nenori būti paskutinis, turek NORA BUTI GERIAUSIU…. Motivacija👍

 2. Tadas

  Birželio 8, 2016 at 8:13 pm

  Kietas straipsnis. Verta apmąstyti!

  • Dinara

   Balandžio 17, 2017 at 5:23 pm

   UZVEDEI,ATRODO TAIP NESUNKU

 3. Aurelijus

  Birželio 8, 2016 at 10:38 pm

  Įdomiai išdėstyta, bet teorijos ir lieka teorijomis. Reikia, kad tas poslinkis/postūmis būtų iš vidaus ir aiškus.

  • Ilona

   Balandžio 5, 2017 at 10:52 pm

   Taip, teorija ir praktika skiriasi….mazai imuosi iniciatyvos, minciu veiksmu igyvendinimo iki galo, ..
   Daug pasiteisinimu mazai veiksmu….

 4. Tomas

  Birželio 8, 2016 at 10:57 pm

  BŪM! va to turbūt trūko, kad pradėčiau gyvendinti savo idėjas.

 5. Neringa

  Birželio 8, 2016 at 11:55 pm

  “..noriu, kad būtum supykęs ant sistemos ir priverstum ją išsivemti…” dauguma dabar gyvena pagal sistema, bijo kazka sakyt daryt neduok dieve ji kazkas palies bus dar blogiau, mano darbas su zmonemis patvirtina si straipsni ir parodo, kaip zmones pribaidyti gyvent, svajot. butu daug lengviau kad visi paskaitytu si straipsni ir suprastu ji taip kaip as suprantu, super.

 6. Rytis

  Birželio 9, 2016 at 12:02 am

  Ne mąstyti reikia, o daryti:)

 7. Jonas

  Birželio 9, 2016 at 12:22 am

  Puikis straipsnis !! bet facebook pavyzdys nelabai tikes dabartinis FB CFO David Wehner per metus uzdirbo apie $12m po visu bonusu. Ikurti versla kuris atnestu jam tiek pat pajamu gali uztrukti gerokai ilgiau + galbut jam patinka facebook tolima vizija ir jis nori buti dalimi kazko daugiau, ir tikraja to zodzio prasme jo pozicijoj daryt kazkoki tai impact in changing the world kurio galbut neturetu galimybes kurdamas savo versiulka. Istorijos moralas – turet versla nebutinai reiskia buti sekmingam ir tai tikrai nera kiekvieno svajone

  • Tomas

   Birželio 9, 2016 at 12:44 am

   Jonai, ar skaitei straipsni? Toks jausmas kad ne… tarp tavo teiginiu nera rysio. gaila taves…

   • Jonas

    Birželio 9, 2016 at 11:54 am

    Tomai, Jei nepastebejai pacioj pradzioj pasakiau kad tai buvo puikus straipnis tik sukritavau ta viena pavyzdy kuris net neapima 1/20 sio teksto. Tad ta gailesti geriau pasilik sau manau tau jo reikia labiau

 8. Deividas

  Birželio 9, 2016 at 12:38 am

  Labai daug apmastymų keliantis straipsnis. Norėtusi kažko konkretesnio, kas padėtu visas mintis nukreipti į tinkamą pusę. Žinoma visko nereikia padaryti už skaitytoja, reikia palikti vietos ir jo improvizacijoms, tačiau norisi konkretumo. Labai jums ačiū už puikius, motivuotus žodžius.

  • Audra

   Kovo 28, 2017 at 1:14 pm

   Deividai, esu moteris, tik šiandien perskaičius šį Alex Monaco straipsnį. Bet galiu pasiūlyti visiems ir Tau konkretų verslo modelį, kuris tinka visiems, bet ne visiems jo reikia. Kalba eis apie interaktyvią komerciją,,, jei įdomu, kas tai – rašyk privačia žinute:)

 9. ALFREDAS

  Birželio 9, 2016 at 12:41 am

  Vo čia tai stiprus 🙂

 10. Haroldas

  Birželio 9, 2016 at 1:25 am

  Spiriantis i užpakalį straipsnis , ačiu

 11. Audrius

  Birželio 9, 2016 at 2:06 am

  Dėkoju, Alexai, už viską kuo daliniesi. Tu įkvepi žmones išlipti iš esamų rėmų, laužyti standartus. Jau dabar užsikėlei tiek karmos taškų, kad užtektų keliolikai sekančių gyvenimų. Dėkoju už straipsnį, garantuoju, ateis laikas ir tau atsilyginsiu su kaupu už tai ką man suteikei. Lauksiu kitų knygų, straipsnių, seminarų. Apie tokius žmones turi statyti filmus. Nei kiek neperdedu. Ir tai nerašau tam, kad lysčiau į …. o tam, kad realiai taip galvoju. Senovės Indijoje skurdžiais žmonėmis buvo laikomi ne tik neturtingieji, o tie, kurie neturėjo mokytojo. Tad esu dėkingas, kad išėjai į viešumą ir mokai tūkstančius žmonių. Viliuos, kad jų vis daugės, ypač tarptautiniu mąstu.

  • Audra

   Kovo 28, 2017 at 1:15 pm

   puikiai pasakėt:) tik ką perskaičiau Šantaramą,,, ten tiek išminties,,,ir tikrumo,,

 12. Imantas

  Birželio 9, 2016 at 6:37 am

  Noriu daugiau ! Super straipsnis ! ^^

 13. Deividas

  Birželio 9, 2016 at 1:56 pm

  Ačiū!

 14. Asta

  Birželio 9, 2016 at 2:41 pm

  Nebūtina būti piktu, dulkinti ar siųsti velniop, kad taptum sėkmingu, turėti tvirtą tikslą, pilną sąskaitą, gerą verslą ir net įkvėpti kitus, Alexai. Svarbu veikti – “Just do it!”

  • MGME

   Birželio 9, 2016 at 4:00 pm

   Tiesiog daryk ir viskas gausis. Po biskuti 🙂

  • Monika

   Balandžio 5, 2017 at 7:31 am

   Būtent ! Ir man pasirodė, kad straipsnyje daug pykčio…aišku reikia kovoti, bet ar tokiu būdu būsi paskui laimingais su tais pinigais. Visi kas tave pažinojo, matė, bendravo iki kol sieksii viršūnes, nebenorės būti kartu ir džiaugtis tavo pasiekimais.
   Tik sutinku, kad vien žinių neužtenka, reikia nebijot rizikos ir pozityvų “varikliuką” viduje.

 15. Auris

  Birželio 9, 2016 at 4:55 pm

  Alexai, tu zinai ka rasai, dekui.

 16. Karolis

  Birželio 10, 2016 at 3:11 pm

  Geras strapsnis, pazistama situacija, puikiai suprantama, linkiu visiems dedelio uzsispyrimo ir sekmes kurent geresnius savo gyvenimus, peace 🙂

 17. Irmantas

  Birželio 10, 2016 at 6:08 pm

  Pasirodo ne as vienas taip galvoju, tikrai “ziaurus” straipsnis!

 18. Ton

  Birželio 14, 2016 at 3:14 pm

  Puikus straipsnis.

 19. Marija

  Birželio 14, 2016 at 3:39 pm

  Ir kai protas užmiega ir vėl mintyse rezgasi pasiteisimai ir įvairių jų pasekmių vaizdiniai ateina Alex Monaco gerai gerai papurto ir vėl protas prašviesėja. Žinai,kodėl tavo žodžiai veikia? Nes tu pats tai aiškiai rodai savo pasiekimais tu eini pirmyn ir sakai:žiūrėk,čia daug kelių,pasirenki kurį nori ir neri stačia galvą su visa meile,tikėjimu. Supranti,ką sakau? Eik ir daryk,gyvenk tuo ir galiausiai suprasi,kad laimingas tas,kas tiki savimi ir savo pavyzdžiu kelia kitus. Štai taip Tu mane motyvuoji. AČIŪ 🙂

 20. tom

  Birželio 19, 2016 at 9:19 pm

  Jau tampa panasu I smegenu plovi.o puslapi. Visiskai jokios tolerancijos kitaip mastantiems :)))

 21. Toji

  Birželio 20, 2016 at 10:28 am

  Aciu!!!

  • Neringa

   Birželio 27, 2019 at 11:07 am

   Uždegantis ir motyvuojantis straipsnis. Ačiū🙂

 22. Domantas

  Birželio 22, 2016 at 2:42 pm

  Sveikas, Alex, man tik 15 taciau tavo straipsniai visada buna ziauriai idomus, kiekvienas sakinys pajungia mastyma ir atjungia nuo smegenu kalejimo (mokyklos o ypac pamoku ,kur viskas yra taip, kaip pasakoma ir negalima nieko isvedzioti ar laisvai reiksti savo nuomone), taip pat noriu pasakyti dideli ACIU uz ziauriai gera doze apmastymu ir uz mokyma mastyti,o ne sedeti kazkieno sukurtoje sistemoje, kuri zmones pavercia vergais.Laukiu dar daugiau tokiu straipsniu!

  • Dovydas

   Balandžio 4, 2017 at 10:41 am

   Būtent! Tiesiai į dešimtuką!!!

 23. Rūta Rami

  Birželio 29, 2016 at 3:28 pm

  Taiklu. Aš irgi taip manau. Ačiū.

 24. Aan

  Liepos 12, 2016 at 2:07 am

  Parakas!!!!! Ačiū!!!!

 25. Rasa

  Liepos 29, 2016 at 4:33 pm

  Aciu…taikliai..stipriai..

 26. Dainius

  Rugpjūčio 5, 2016 at 2:22 pm

  Laba diena,
  Ačiū už įdomų straipsnį. paslaptis pasislėpusi paprastume: Tiesiog reikia dirbti. “Ką darai daryk gerai arba nieko nedaryk blogai.”

  Darbščių dienų!

 27. Eitvydas

  Spalio 16, 2016 at 11:35 pm

  AČIŪ!

 28. Rūta

  Spalio 27, 2016 at 1:03 am

  ,,wolf of conciousness”.
  Jėga!
  Ačiū.

 29. Laura

  Kovo 31, 2017 at 7:50 am

  Viskam pasiekti reikia noro noro noro
  Ir aistroooooooos
  Atsidavimo!!!!

 30. Karina

  Kovo 31, 2017 at 8:27 am

  Kad pasiektum sėkmes visose gyvenimo srityse reikia “spardyti sau užpakalį”, o kai nesugebi pats, tada griebi Alex Monaco straipsnius, kurie Tavęs “neglosto” nes glostymai masėms, kurios nejuda iš vietos, o “spardymas” pažadina Tavyje miegantį kovotoją. Degantis troškimas geriausias ginklas pasiimti svajonę 😉
  Užsidek ir varyk i tiksla!!!

 31. Arvydas

  Kovo 31, 2017 at 8:51 am

  Aistra ir troskimas laimeti.

 32. Aida

  Kovo 31, 2017 at 9:20 am

  Aciu,geras straipsnis.Bent sau as visada turiu ispirti I sikna,nes kliutys sutiktos versle ziauriai sulauzo zmogu.bet geras spyris sau ir vel kyli,privalai kilti!!!

 33. Joana

  Kovo 31, 2017 at 10:12 am

  Straipsnį verta įgarsinti ir kasryt klausytis arba skaityti, skaityti, skaityti.. kol pasieks ne tik sąmonę, bet ir pasąmonę. Renkuosi kovoti. Kad uždegtum kitus, pats turi degti.. o Tu degi atvira liepsna ir šiandien išdeginai visas abejones!! Einu manevruoti 🙂

 34. Dalius

  Kovo 31, 2017 at 10:35 am

  Ačiū Alex geros motyvacinės mintys!
  Gerbiu!

 35. Gediminas

  Kovo 31, 2017 at 10:46 am

  Asmeniškai man , norint pasiekti užsibrėžtų tikslų truksta pasitikėjimo savimi ir kolkas žinių.

 36. Lina

  Kovo 31, 2017 at 10:54 am

  Viskam reikia užsivedimo, aistros, noro! Viskas ko tu TIKRAI nori gyvenime išsipildo! Nes tu to trokšti visa savo esybe. Tik priklauso, kaip LABAI tu to nori. O aš žinau ko noriu. Ir prie vienų dalykų judu laaaabai gerai. No pain no gain. O kai sunku, kartoju sau mintyse ar balsu “how BAD do you want this?” man tai padeda. Nes atsakymas būna” bad. Very very baad.” Ir tai darai kol padarai. O kai padarai, pamatai, kad visai nebuvo taip baisu-sunku. Aš tai padariau! Woohoo! Šaunuolė aš!^^ be sunkaus darbo ir DIDŽIUUUULIO troškimo, bet kokia kaina gauti visa tai nieko nebus.

 37. Kristina

  Kovo 31, 2017 at 11:03 am

  Super !!!

 38. LUKAS

  Kovo 31, 2017 at 5:41 pm

  Reikia didelio troškimo. Taip pat būtinai reikia veiksmų, įdėti daug darbo dėl savo svajonės, tikslo

 39. Faustas

  Kovo 31, 2017 at 6:09 pm

  Straipsnis tai wow! Dabar aš vykdau užduotį iš pirmo tavo laiško. Pasiekti savo tikslus man trukdo drąsos ir disciplinos stoka. Laukiu kitos tavo užduoties 🙂

 40. Dovydas

  Kovo 31, 2017 at 9:56 pm

  Reikia trokšti to ko nori, trokšti taip lyg nuo to priklausytu gyvybė

 41. Kestas

  Kovo 31, 2017 at 10:47 pm

  Super užkrova smegenims!!:)

 42. Aušra

  Kovo 31, 2017 at 11:26 pm

  Jooooo… Pradedu suprasti kiek daug dar turiu augti ir tobulėti. Ačiū už dar vieną spyrį į šikną.

 43. Gytis

  Balandžio 1, 2017 at 12:11 am

  Taigi straipsnis vienas is geriausiu skaitytu. Ir supratau, kad norint gyvenime, santykiuose ar versle pasiekti didziausiu aukstumu, Tu turi to troksti, kaip nieko kito. Jausti didziule aistra, ir eiti per visu galvas savo tikslo link. Niekas neturi teises taves stabdyti…

 44. Eugenijus

  Balandžio 1, 2017 at 8:47 am

  Jooooo…… Ištuštino Alex visą apkabą: ir visi šūviai į dešimtuką (smegenis).Ši MĖSA (straipsnis) tai “Tėve mūsų…” visiems, kas nori nustot būt “dulkinamas”, tiems kas nori PAMYLĖT Gyvenimą. Tai tap koncentruota, kad…
  Mano padėka ir pagarba.

 45. Eugenijus

  Balandžio 1, 2017 at 9:20 am

  Atsakymas į klausimą:
  Nustoti lyginti save su kitais, nustoti vertinti kitus, pradėti dirbti. Daug, kryptingai, atkakliai, prasmingai, tikslingai. kai nežinai kur plaukti, ir pasiklysti negali…

 46. Inga

  Balandžio 1, 2017 at 5:26 pm

  Reikia daryt..nieko nelaukt ir nesitikėt. Nieks kits nepadarys nieko daugiau nei tu pats dėl savę. Trūksta man ryžto ir valios… o gal per didelis tinginys manyje gįvena… įspirkit kas nors jam.. nors ne..padarysiu tą pati

 47. Rita

  Balandžio 1, 2017 at 8:21 pm

  Alex Monaco as visa diena galvojau kaip apibudint sita teksta.100% taiklei pasakyta ,bet mum truksta spyrio i sikna viena minute tu uzsideges ,taip darysiu,anaip darysiu,o kita diena jau nera upo nuotaikos arba abejones kyla,gal nepasiseks,atideliojimai ir taip ziurai praejo savaite,menuo,o tu stovi ant vistos.Cia as apie save kalbu,kartais galvoju kad esu persilpna viena kalnus nuvers truksta pasitikejimo rysto .Lengva pasakyt,bet sunku padaryt .Paskaitai grazius staipsniu atrodo kaip viskas paprasta,bet toli grazu nera paprasta gyvenimas sudetingas ir man atrodo,kad isvirsaus viska reguliuoja vieniems duoda pasisekima lengai,o kitas vargsta visa gyvenima ir nieko nepasiekia,mano toks pamastymas.

  • Aivaras

   Balandžio 4, 2017 at 4:26 pm

   Aš gyvenima apipūdinu taip, lengvai sudėtingas 😀
   Kartais būna sunkiu ir labai sunkiu akimirku kai viskas spaudžia slegia ir t.t…
   bet tu jas sugebi pergyventi, nugalėti ir kartais pagalvoji kad viskas yra taip paprasta tiesiog dauguma problemų , mes susikuriame patys dvejodami atidėdami neišvengiamus sprendimus, darbus vėlesniam laikui ko pasekoje ir turim kur kas daugiau sunkumu nei jų galėtu būti ištikrųjų.
   mano asmeninė nuomonė.
   Gero gyvenimo jums Rita.

 48. Ben

  Balandžio 3, 2017 at 7:39 am

  Nuostabus straipsnis priverčiantis susimąstyti

 49. Karolina

  Balandžio 3, 2017 at 8:51 pm

  Svarbiausia yra veikti, o ne sedėti vietoje nieko nedarant ir tik svajojant apie šviesią ateitį. Jeigu tik svajoji, bet nieko nedarai, tai nieko tu ir nepasieksi!

 50. Renata

  Balandžio 3, 2017 at 10:44 pm

  Man asmeniškai toks rėkimas į veidą, ir spardymas “šiknų” nėra malonus skaitinys.. mintį supratau ir tikrai ne vieną kartą dariau, kritau, stojausi ir vėl dariau. Siekiau svajonių ir sieksiu toliau nesustodama. Vieni nori būti garsūs Lietuvos mastu, kitam užtenka būti taikoje su savo norais ir siekiais. Vieniems verslo reikia, kiti gi yra tiesiog skruzdės darbininkės, laukiančios motinėlės nurodymų. Tokia pasaulio sandara ir ją reiktų priimti, ir nemenkinti žmonių, kurie ir toliau yra savo pasirinktose pozicijoce, kurie nerašo bestselerių, kurie nenori stotis prieš tūkstantines minias ir kalbėti savo tiesų 😉
  O toliau atsakymas į laiške gautą klausimą “ko reikia, kad pasiektum sėkmės versle/santykiuose/gyvenime?” Mano atveju sėkmei versle reikia išmokti nemiegoti paromis, kad galėčiau pasidaryti viską ką noriu ir galiu, kol vaikai miega, arba palūkėti kol pats mažiausias šeimos narys taps šiek tiek mažiau pavojingas pats sau, su savo nevaldomu smalsumu 🙂 santykiams reikia tik laiko, kad jie plėtotųsi ir vystytųsi ta linkme, kuria pageidauju, o gyvenimu esu jau patenkinta, tad tam nieko nereikia, tik ir toliau tobulėti ir mėgautis tuo ką turiu 🙂

 51. Aušra

  Balandžio 4, 2017 at 7:14 am

  Daryt reikia o Ne mąstyti 🙂

 52. Germanas

  Balandžio 4, 2017 at 7:16 am

  Norint pasiekti gyvenime sėkmę reikia TROŠKIMO

 53. Karolina

  Balandžio 4, 2017 at 7:19 am

  Svarbiausia – troškimas laimėti!

 54. Milda Penkaityte

  Balandžio 4, 2017 at 7:28 am

  Pasitikejimas savim labai stipru, vienam sunku tai pasiekti, bet imanoma. Labai svarbu tinkamas auklejimas ir tai ka mes gauname is seimo dar vaikysteje. Linkiu visiems spirti sau i subine ir daryti tai kas jus veza.:)

 55. Ernesta

  Balandžio 4, 2017 at 7:33 am

  Troškimas pasiekti savo svajones ir įkopti į aukščiausią kalną įveikiant savo baimes ir nepasitikėjimo savimi jausmą.

 56. Aiste

  Balandžio 4, 2017 at 7:36 am

  Straipsnis supe!!!!priverte daug ka apmastyti …..

 57. Aiste

  Balandžio 4, 2017 at 7:37 am

  Stipriai pasakyta…

 58. lina

  Balandžio 4, 2017 at 7:46 am

  Aciu Alex,

 59. Aurelija

  Balandžio 4, 2017 at 7:55 am

  Aistros 😉

 60. Airida

  Balandžio 4, 2017 at 8:13 am

  Aciu! Geras spyris į sikna !!!

 61. Virginija

  Balandžio 4, 2017 at 8:13 am

  Noriu dar 🙂

 62. Lauryna

  Balandžio 4, 2017 at 8:21 am

  Noriu daugiau…dar iki visiško BOOM trūksta to vieno smūgio

 63. Rasa

  Balandžio 4, 2017 at 8:28 am

  Labai taiklus straipsnis, kuris padeda pačiam sau atlikti “išpažintį” 🙂 Iš patirties žinau, kad ne diplomas, žinios svarbiausia, tačiau šis straipsnis dar labiau sustiprino kai kurias mano mintis, manau, turėsiu apie ką pamąstyti ir dar kartą paskaityti šį straipsnį, bent kai kurias jo dalis 🙂

 64. Lauryna

  Balandžio 4, 2017 at 8:32 am

  Trūksta: drąsos (žengti tą didelį žingsnį iš komforto zonos į nežinią), žinių ir lėšų.

 65. Edita

  Balandžio 4, 2017 at 8:35 am

  Belieka tik pasitikėti savimi ir pradėti veikti!!! 🙂

 66. Sandra

  Balandžio 4, 2017 at 8:42 am

  Valios. Ačiū straipsnis iš ties įkvepiantis.

 67. Austėja

  Balandžio 4, 2017 at 8:44 am

  Visuomet buvau įsitikinusi, kad tam, jog tave pasiektų sėkmė, reikia išeiti iš savo komforno zonos, ir labai labai to trokšti, to ko nori. Visiškai sutinku su Tavimi Alex! Pvz, aš labai norėjau susirasti darbą, šalia studijų. Aš taip beprotiškai to norėjau, kad cv išnešiojau visur. Prireikė drąsos susipažinti atskirai su kiekvienu verslinku, bet troškimas nugalėjo! Gavau darbą po 3 mėnesių paieškos

 68. Ž

  Balandžio 4, 2017 at 8:57 am

  Kad kažko pasiektum, labiausiai reikia NORO IR UŽSISPYRIMO ir DARBO…
  Aš visada tikiu, kad viskas įmanoma, tik viskas savo laiku.
  “Tam kad nubėgti maratoną, reikia jam pasiruošti” (metafora). Taip išvengsi traumų ir didesnė tikimybė pasiekti tikslą.

 69. Nijolė

  Balandžio 4, 2017 at 9:08 am

  Ačiū. Stipru, bet reikia…

 70. Nijolė

  Balandžio 4, 2017 at 9:10 am

  O reikia tik NORO!

 71. Dalė

  Balandžio 4, 2017 at 9:11 am

  Stipru. Reikia didelio noro ir veikti.

 72. Rytis

  Balandžio 4, 2017 at 9:28 am

  Manau darydami daugiau pasieksime. O jeigu nedarysime uz mus niekas nieko nedarys. Manau geriausias kelias butu spjauti i visus aplinkinius kurie trugdo tau ir siekti MAKSIMUMO!

 73. Gintare

  Balandžio 4, 2017 at 9:33 am

  Stiprus straipsnis, labai patiko 🙂 troskimas padeti sau ir kitiems gali priversti zmogu padaryti neitiketinus dalykus 🙂

 74. Vesta

  Balandžio 4, 2017 at 9:37 am

  Reikia iš visos širdies trokšti pasiekti geriausio!

 75. Kan

  Balandžio 4, 2017 at 9:53 am

  Aistros

 76. Algirdas

  Balandžio 4, 2017 at 10:05 am

  Reikia aistros. Manau, kad taip pat būtina drąsa.

 77. Sonata

  Balandžio 4, 2017 at 10:15 am

  Labai laukiau tokio straipsnio, kuris duotu man gera spyriiiiii…..aciu
  Reikia valios ir drasos, kurios man asmeniskai truksta.

 78. Lina

  Balandžio 4, 2017 at 10:25 am

  Buuummmmm aciu

 79. Simona

  Balandžio 4, 2017 at 10:33 am

  Reikia pagaliau nustoti bijoti ir abejoti savimi, reikia tiketi kad viskas pavyks ir imtis veiksmo! 🙂 Aciu uz straipsni 🙂

 80. Aušrinė

  Balandžio 4, 2017 at 10:55 am

  Straipsinis labai stiprus ir motyvuojantis. Vienu metu atrodo, kad rašomos panašios mintys, kaip aš mąstau šiuo metu, bet, jeigu reikėtų pasakyti ko man trūksta iki svajonės, tai didesnio pasitikėjimo savo jėgomis.

 81. Liudvikas

  Balandžio 4, 2017 at 11:01 am

  Savarankiškais žodžiais, o ne perpasakojant pažodžiui: turėdami norą siekti ir aktyviai veikti dėl savo tikslo, svajonės nebebus svajonėm, o realybe, nes viskas ko reikia – troškimo, o ne žinių kolekcionavimo. Žmogiškosios vertybės pavers mus sėkmingesniais ir geresniais. Ir kaip bebūtų, žmogus turi suderinti kovotojo, bet kartu ir atsipalaidavusio asmens instinktus – siekti aštriai, bet tuo pačiau neatsipalaiduoti komforto zonoje.

 82. Justina

  Balandžio 4, 2017 at 11:01 am

  Aciu uz salta rytini dusa! Stipru!

 83. Dovile

  Balandžio 4, 2017 at 11:03 am

  Jeigu nori ko nors pasiekti turi to troksti visa siela, jega, mintimis bei protu jei troskimas nebus labai dideles arba kitaip tariant jei tu taip nenoresi to svajones ar kazko pan. Tada tu niekad nepasieksi tau tada net nepades rysiai, zinomi zmones ar draugai jei tu pats to netroksi labiau uz viska gyvenime… 😉

 84. Rita

  Balandžio 4, 2017 at 11:07 am

  Super. Pagaliau kazkas isdriso garsiai pasakyti tai, nuo ko daugelis bega. Lengviausiai isvardinti priezastis del ko ” negaliu”. Sunkiausia – sau pripazinti, kad veikimui nereikia ypatingu ziniu, nereikia ypatingu talentu. Reikia tiesiog eiti ir daryti. Ir tuo megautis. Enjoy your life!!

 85. Romutė

  Balandžio 4, 2017 at 11:17 am

  Norint pasiekti sėkmės gyvenime, reikia didelio noro, troškimo pasiekti tikslą, norimą rezultatą. Reikia įjungti savo mąstymą ir vietoj to, kad rinkti vis naujas žinias, turiu pasinaudoti jau turimomis! 😉

 86. Kristina

  Balandžio 4, 2017 at 11:21 am

  Noras, triskimas, drasa, platus mastymas

 87. Diana

  Balandžio 4, 2017 at 11:31 am

  Reikia TROSKIMO. Sis straipsnis – butent tai ko man reikejo siryt.

 88. Gintarė

  Balandžio 4, 2017 at 11:41 am

  Noras=Troškimas. Troškimas=Noras.
  +
  Visose gyvenimo srityse būtinas sąmoningas siekimas pasiekti savo siekiamybę – supratimo/suvokimo dėl ko/kodėl to sieki.

 89. Nerijus

  Balandžio 4, 2017 at 11:58 am

  Kad pasiektum sekmes neuztenka vien mastyt, mokintis, tiket, melstis, laukt kazko. Vienintelis dalykas ka reikia padaryti, tai isjungti televizoriu visiems laikams, pakilti nuo priperstos ir nutrintos sefos ir po galaaaais pradeti veikti, tiesiooook daryti….!

 90. aida

  Balandžio 4, 2017 at 12:09 pm

  Kartais žmogui, pasiekus sėkmės versle/santykiuose/gyvenime nebereikia nei žinių, nei patirties, nei diplomo, bet reikia to kažko nežinomo ir neapčiuopiamo, bet naujo…

 91. edvinas

  Balandžio 4, 2017 at 12:13 pm

  dekui uz naudinga straipsni !!

 92. Sigita

  Balandžio 4, 2017 at 12:20 pm

  ko reikia man…drasos kogero, dar reikia tikrai gero spyrio ( jau monaco pasistenge tuo klausimu 😉 as is pradziu galvodavau blyn nu neiseis nieko is serijos aplinka kalta, tai ne is kilminguju kilus, tai ne verslininkai supa, tai rajonas netas 🙂 dieve nu isvaziavau ir miestas didelis ir vistiek supratau, kad aplink ne runkeliai, o tiesiog zmones, o runkelis busi pats jeigu nieko nesiimsi 🙂 o baisiausia, kad ir liksi darzoves stadijoj jeigu neperzengsi tu savo vidiniu barjeru, kovot reikia, o ne kaip anksciau va kai turesiu tai galesiu…tai pradinio kapitalo nera ( o gi nesikeikus pradinis tai galvoj gi kapitalas paskuj susigriebi, as dabar susikuriau savo bloga, ten rasaliot pradejau, supykau labai ir va iseina rasyt tada 🙂 ant kurybos pramusha 🙂 o jeigu supyksiu ant saves dar labiau tai seksis dar geriau! sekmes ir jums 😉 pykit ant saves ir nesustokit stai kur variklis 🙂

 93. Laura

  Balandžio 4, 2017 at 12:52 pm

  Kad pasiektum sėkmę reikia daugiau energijos – tiek dvazinės, tiek fiznės. Su suglebusiu, palėgusiu kūnu nieko daug nenuveiksi. Ir troškimo bei tikėjimo. DAUG ĮDĖTO DARBO.

 94. Žydrūnė

  Balandžio 4, 2017 at 12:53 pm

  Pasiekus sėkmę versle/santykiuose/gyvenime reikia tai išlaikyti. Didžiausias darbas yra išmokti ne tik tai išlaikyti, bet ir nepaleisti. Sunkus kelias pasiekti visas tris vertybes, bet jas pasiekus jų neprarasti dar sunkesnis. Manau tik būnant sąžiningu su savimi gali turėti tai ko nori ir tai apie ką svajoji. Ir jokie pinigai neatneš laimės, tą laimė yra mes patys. Reikia tik išmokti tai atrasti.

 95. Mindaugas

  Balandžio 4, 2017 at 12:59 pm

  Reikia suknisto TROŠKIMO BŪTI GERIAUSIU!

 96. Dovile

  Balandžio 4, 2017 at 1:02 pm

  Kad, pasiekciau sekme versle, gyvenime man reikejo tavo spyrio i sikna. Kiekviena karta suklupus sudevejojus pagalvoju apie tave, dabar psizadejau skaityti sita straipsni kiekviena karta Kai nulinks rankos ir smegenys sumikstes. Aciu noriu dar, nes tai uzkreciama.

 97. Irma

  Balandžio 4, 2017 at 1:03 pm

  Kad kažko pasiektum gyvenime reik tik TROŠKIMO ir pradėt veikt

 98. Saulius

  Balandžio 4, 2017 at 1:04 pm

  Svarbiausia beprotiškai tikėti savo svajonėmis (tikslais), tada sunkiai dirbti (ir tuo mėgautis), kad jas pasiekti, o tada džiaugtis, kad pats savo rankomis ir galva viską pasiekei. 🙂

 99. Marius

  Balandžio 4, 2017 at 1:18 pm

  Reikia beprotisko noro ir nesiblaskyti nuo vieno tikslo prie kito !!!! Tik taip juos viena po kito pasieksi.

 100. S.

  Balandžio 4, 2017 at 1:44 pm

  Troškimas, aistra gyvenimui!!! Būti geriausiu, būti savimi!! Būti laisvu!! Būti pagalbininku! Mylėti! Trokšti gyventi visa savo esybe!!!… ir pakelti savo užpakalį nuo sofos!

 101. Dovilė

  Balandžio 4, 2017 at 1:44 pm

  Ko reikia norint pasiekti sėkmės – troškimo, tokio troškimo, kuris tavyje liepsnotų, neleistų tau miegoti, tyngėti ir sugalvoti dar daugiau priežaščių dėl ko nedaryti vieno ar kito, svarbiausia pakeisti savo mąstymą, nepasiduoti sistemai ir pradėti veikti, pradėti daryti bent kažką, jei tik tavyje liepsnoja troškimas tau tikrai pavyks.
  Ačiū už straipsnį.

 102. S.

  Balandžio 4, 2017 at 1:46 pm

  Ačiū už įkvepiančius straipsius!

 103. Brigita

  Balandžio 4, 2017 at 1:48 pm

  Norint pasiekt savo svajoniu, tikslu bet kur, pirmiausia reikia is tiesu ju troksti, noreti, jausti aistra…nes tik tada pradesi veikti + daug dirbti, nesedeti ir daryti! Tikek savimi ir tuo ka darai, ir pasitikejimas augs su kiekvienu zingsniu. Be abejo, reikia nepamirsti megautis procesu;)

 104. Ligita

  Balandžio 4, 2017 at 1:56 pm

  Kad pasiektum tiksla – reikia tikejimo, ir judejimo – ne svajoti – o daryti!

 105. Jone

  Balandžio 4, 2017 at 2:16 pm

  Reikia noro būti pačiu geriausiu, turėti užsibrėžtą tikslą-būti lyderiu.

 106. Eitvydas

  Balandžio 4, 2017 at 2:27 pm

  Bomba! Dar tokio gero straipsnio nesu skaitęs 🙂 Ačiū Aleksai

 107. Asta

  Balandžio 4, 2017 at 3:44 pm

  Rikia tikslo, aistros ir troškimo būti pirmu.

 108. Simona

  Balandžio 4, 2017 at 4:15 pm

  Norint būti pirmu reikia turėti troškimo ir ryžto.

 109. Aivaras

  Balandžio 4, 2017 at 4:18 pm

  Aistros, troškimo, polėkio į gyvenimą. Visko reikia kad galėtum užsikrauti savo energijos užtaisa ir griauti tave stabdančias sienas, bei naikinti negatyvų kitų žmonių mastyma kuris stabdo tave, siekti savo tislų.
  Ačiū, Alex’ai straipsnis tikrai skaldantis standartus.

 110. Daiva

  Balandžio 4, 2017 at 4:23 pm

  Truksta ryzto,uzsispyrimo,tikslumo,ziniu

 111. Rasa

  Balandžio 4, 2017 at 4:35 pm

  Reikia tureti ryzto,
  tiksla

 112. Ineta

  Balandžio 4, 2017 at 4:48 pm

  Aistros ir troškimo!

 113. Rolandas

  Balandžio 4, 2017 at 6:44 pm

  Norint pasiekti svajonę, svarbiausia yra troškimas. Tu turi apie tą svajonę galvoti nuolatos. Net pabudęs iš miegų. Kai taip karštai svajosi, tau prireiks labai didelio ryžto, jog imtum pradėti siekti savo svajonės. Svarbiausia yra troškimas ir pasiryžimas padaryti viską, ko reiks, jog pasiektum savo tikslą.

 114. Kristina

  Balandžio 4, 2017 at 7:54 pm

  Super stiprus straipsnis, manau, kad reikia aistros gyventi gyvenimą tokį, kokį nori

 115. Martinas

  Balandžio 4, 2017 at 8:03 pm

  Jooooo stipru. Verčia apie daug ką.susimastyti… 🙂

 116. Romas

  Balandžio 4, 2017 at 8:23 pm

  Troškimas 🙂

 117. Dovile

  Balandžio 4, 2017 at 8:28 pm

  Atsidavimo tam ko labiausiai trokštate. Nebijoti suklysti ir mokytis iš klaidų. Ir nebijoti rizikuoti.

 118. Mindaugas

  Balandžio 4, 2017 at 8:37 pm

  Žmonės nepasieke tikslų, nes ištikruju jiems to nereikia. Jai to trokštų visa širdim ir į tai butu 100procentų susikoncentravę, pasiektų savo tikslus. Žmogus tik pats sau gali sukliudyti.

 119. Laimutė

  Balandžio 4, 2017 at 8:51 pm

  Reikia aistros ir noro pasimylėti su gyvenimu :).. ir dar kai aptingsti, kad kas gerai išspardytų užpakalį :).. Geras straipsnis. Ačiū

 120. Agnė

  Balandžio 4, 2017 at 8:53 pm

  Aiškus tikslas, ryžtas drąsa ir nuoširdus troškimas augti padės pasiekti visko 🙂

 121. Rasa

  Balandžio 4, 2017 at 9:01 pm

  Kad pasiektum sėkmės versle/gyvenime/santykiuose pirmiausia reikia didelio noro, t.y. užsidegimo, užsispyrimo ir tikėjimo. Tada reikia dar daug įdėti darbo, nugalėti visus sunkumus, mėgautis procesu ir ryžtingai žengti į priekį. Bet pagrindas yra NORAS. Kai žmogus NORI, jis gali VISKĄ – “kalnus nuversti”, “ugnį pereiti” – kliūtys yra nebaisios, bet jeigu turi nors mažiausią abejonę ar tiesiog tingi, tada atsiranda 100 pasiteisinimų, kodėl kažkas nevyksta, nesiseka ir t.t.

 122. Nerijus

  Balandžio 4, 2017 at 9:14 pm

  Norint pasikeisti ir pasiekti tiksla reikia istrinti visas nesamones is galvos, nes ten nebera vietos kitiems dalykams. Viena minti kad noriu pasiekti tam tikru tikslu apsupa milijonas as negaliu, as nesugebesiu, neturiu laiko ir t.t. Jei joms neparodysiu spygos ir ryzto jas nugaleti, tai mano svajones parodys man spyga.

 123. Rytė

  Balandžio 4, 2017 at 9:14 pm

  Norint pasiekti sekmės visose sferose reikia išmokti vertinti save ir kitiems apsakyti “NE”. Nes kitaip viskas kaip amerikietiškuose kalniukuose..

 124. Agne

  Balandžio 4, 2017 at 9:26 pm

  užsispyrimo!

 125. Jolanta

  Balandžio 4, 2017 at 9:33 pm

  KEISTAS STRAIPSNIS…mane apėmė prieštaringi jausmai. Suprantu,kad reikia stengtis iš gyvenimo imti kas yra geriausia…bet ištisinė kova labai vargina…suvokiu ,kad reikia siekti savo tikslų,svajonių…lyg visuomet stumtum akmenį į kalną…manau,kad kiekvienas renkamės savo gyvenimo tikslą taip,kaip patys jį suprantame…

 126. Daiva

  Balandžio 4, 2017 at 9:37 pm

  Norint pasiekt užsibrėžtų tikslų reikia pažint save, tobulint įgūdžius, nuolat dirbt su savimi, kelti tikslus ir idėjas, veikt, daug dirbt – mažiau kalbėt.

 127. lina

  Balandžio 4, 2017 at 9:50 pm

  kad pasiektum sekmes, reikia svajones! o svajone yra kiekvienam skirta, tai individualu, todel pas mus yra gaisrininkai, verslininkai, dailininkai, chirurgai… kitaip nebutu harmonijos, jei visi butu tik sekmingi verslininkai… reikia kazkam buti batsiuviu, kazkam maximos pardaveju, kazkam vaiku chirurgu, odontologu, taip ir atsirado sie zmones, nes jie tenkino kitu zmoniu poreikius.. ta pati galiu pasakyt apie save- as esu menininke ir turejau svajone, kad mano klientai butu turtingi zmones, taip ir nutiko- siandien as darau darbus vis daugiau savo miesto verslininku, jie yra mano klientai! mano istorija tik prasideda, bet joje as pasiekiau jau labai daug, tik galiu pasakyt, taip, pinigu man dar labai truksta, bet as nezinau kelio kaip juos padauginti, nemoku investuoti, o laiko/ jegu resursus dienoje as isnaudoju ir pavargstu…

 128. Lukas

  Balandžio 4, 2017 at 9:51 pm

  Norint pasiekti sėkmės versle, santykiuose ir gyvenime man reikia DRĄSOS ir RYŽTO! Arba kitaip pasakius, NEMYŽTI!

 129. Kristina

  Balandžio 4, 2017 at 9:53 pm

  Jei trokatk to daugiau nei oro tai gerai ideja noras ir veiksmas viska keicia. Tam reikali ga aistra.

 130. Ramunė

  Balandžio 4, 2017 at 9:54 pm

  Norint pasiekti savo tikslą reikia noro, užsispyrimo ir pastangų. Jei sėdėsi ir tik svajosi tai ir liks visa tai tik tolima svajone, nieko neveikti visada surasi milijoną pasiteisinimų ir priežasčių. Norint veikti surasi jėgų ir būdų tai pasiekti.

 131. Edita

  Balandžio 4, 2017 at 9:54 pm

  Svarbiausia žinoti ko iš tikrųjų nori:) būti atviram su savim,tik tada galima veikti,kovoti,o kai nenori,pritariu,atsiranda 100-tai pasiteisinimų:)

 132. Sandra

  Balandžio 4, 2017 at 10:08 pm

  Velniskai noreti!

 133. Deivis

  Balandžio 4, 2017 at 10:11 pm

  Nuostabu!

 134. Vitalija

  Balandžio 4, 2017 at 10:11 pm

  Tam kad pasiekt tiksla reik tikslo, o poto valios/noro/drive/ aistros ji siekt

 135. Tomas

  Balandžio 4, 2017 at 10:17 pm

  Norint tapti geriausiu visų pirma reikia trokšti tokiu būti, reikia ryžto kad tai pradėtum daryti ir būti kovotoju kad tai testum ištisai… Turiu kovotojo sielą ir trokštu pasiekti gyvenime maximumo, todėl privalau ryžtis ir daryti tai dabar o ne rytoj…

 136. Armis

  Balandžio 4, 2017 at 10:20 pm

  Geras nuosirdus spyris i sikna!!!

 137. Julius

  Balandžio 4, 2017 at 10:26 pm

  Turi buti apsestas savo troskimo ir buti geriausias!

 138. Virmantė

  Balandžio 4, 2017 at 10:30 pm

  Siekti sėkmės VISAME KAME ryžtingai, sąžiningai ir su velniškai dideliu troškimu būti geriausiu!

 139. Vaida

  Balandžio 4, 2017 at 10:53 pm

  Aciu, superinis motyvacijos uztaisas ! Kad igyvendintum savo svajones reikia DIDELIOOOO troskimo, drasos, stiprybes ir sunkaus darbo.

 140. Robertas

  Balandžio 4, 2017 at 10:54 pm

  Reikia aistros ir atsakomybės už savo veiksmus.

 141. AUŠRA

  Balandžio 4, 2017 at 10:54 pm

  Ačiū už straipsnį.Norint įgyvendinti svajonę,reikalingas tikslo troškimas,besąlygiškas tikėjimas ir atsidavimas veiksmui.

 142. Andrzej

  Balandžio 4, 2017 at 10:59 pm

  Kažkaip nepraėjo man šis straipsnis. Jeigu man patinka buti ugniagesiu ir tai mano svajonė. Tai ar tai blogai? Aš ten daug pinigų ne uždirbu, bet daryti kažka kitą visisiškai nėra noro. Esu laimingas ir man jokio noro nėra važinėti su Ferrari. Tai blogai???

 143. Deimantė

  Balandžio 4, 2017 at 11:00 pm

  Turėti tikslą, norėti jį pasiekti ir stengtis būti geriausiu savo srityje.

 144. Liveta

  Balandžio 4, 2017 at 11:20 pm

  Straipsnis super, pamastymui.. reikia didelio uzsidegimo, motyvacijos judeti pirmyn, tik begalinis troskimas islaisvins.

 145. Edita

  Balandžio 4, 2017 at 11:23 pm

  Aistra, troškimas, atsidavimas …

 146. Ine

  Balandžio 4, 2017 at 11:39 pm

  Tereikia vieno dalyko – aistringo troškimo viską įgyvendinti ir laužyti standartus, eiti per ugnį ir vandenį:)

 147. Kristina

  Balandžio 5, 2017 at 12:03 am

  Noras, aistra, uzsidegimas… Veza ir neleidzia gyventi nuobodaus gyvenimo…

 148. Vida

  Balandžio 5, 2017 at 1:03 am

  Man reikia pažadint kovotojo mąstymą ir troškimą pasiekt tikslo. Nebijoti išbandymų ir pokyčių. Būti apsėstai noro! Labai geras straipsnis! Labai ačiū, Alex!

 149. Irma

  Balandžio 5, 2017 at 7:18 am

  O kodėl vėl pirmiausia paminimas verslas 🙁 Katik perskaičius straipsnį ko žmogus labiausiai siekia: ar gyvenimo pilnatvės ar laimės, o čia pirmiausia įkišamas verslas. Na taip: pinigai valdo pasaulį….. Pas mane visai kitos vertybės…..

 150. Žydrūnė

  Balandžio 5, 2017 at 7:25 am

  Reikia uzidegimo, noro tureti daugiau ir velniai rautu to siekti!

 151. Evelina

  Balandžio 5, 2017 at 7:26 am

  Puikus užtaisas dienai! Ir ne tik!:)

 152. Ces

  Balandžio 5, 2017 at 7:45 am

  Reik issiaiskinti kas mane stabdo! Uzsidegti ne tik pradzioje ir paskui uzgesti, bet degti visada, ar ismokti degti kaip reikia! Pabusti su TROSKIMU pasiekti tiksla ir nepamirsti megautis procesu!

 153. DEIVIDAS

  Balandžio 5, 2017 at 7:47 am

  Aistros darbui bei troškimo pasiekti tikslą.

 154. Deimantė

  Balandžio 5, 2017 at 7:48 am

  Reikia užsispyrimo, ryžto, kovotojo instinkto, nebijoti išsiskirti iš kitų, būti kitoks ir didelio noro būti geresniu už kitus, būti Geriausiu.

 155. Aušra

  Balandžio 5, 2017 at 7:49 am

  Man reikia mokytojo!!! Aistrą, norą, užsispyrimą, ištvermę turiu ir daug dirbti galiu ir dirbu savęs pažinimo ir gilinimosi pusėn, bet kartais reikia to mokytojo kuris ir užpakalį paspardytų ir petį paduotų atsiremti…

 156. Laima

  Balandžio 5, 2017 at 7:51 am

  Ne zodziai o darbai daro mus stipresnius

 157. Vilmantas

  Balandžio 5, 2017 at 8:15 am

  Aistra, noras, užsispyrimas, ištvermė – raktas į gyvenimo pilnatvę “Monanama”.
  Ačiū Alex !

 158. Greta

  Balandžio 5, 2017 at 8:39 am

  Reikia aistros, troškimo, užsidegimo ir pilnu žingsniu pasitikint savimi žengti į priekį, žinoma neprarandant sveiko proto.

 159. Svetlana

  Balandžio 5, 2017 at 8:41 am

  Labas, straipsnis geras, bet… Apie kokį verslą kalbat. Ar apie, tai kaip provincijoje mažėja žmonių ir niekas nei tavo paslaugų, nei prekių nepirks. Nėra gyventojų, nėra kam pirkti, naudotis. Algos apgailėtinos. verslininkų požiūris į žmogų dar labiau. Valdžios pozicija, kurti ilgalaikes strategijas ??? O kam..ar dėl to finansinė padėtis perkančiųjų, naudojančiųjų pagerės? Reik žmonių ir jų perkamosios galios, kad tavo sukurtą produktą pirktų,ar naudotųsi tavo sukurtomis paslaugomis. Aš nesakau, kad neverta mėginti. mėginti vertą

  • Ina

   Balandžio 5, 2017 at 8:45 am

   Kaltinimai kitiems tik ne sau

 160. Ina

  Balandžio 5, 2017 at 8:43 am

  Reikia ryzto. Sakau is savo patirties, kai visa laika dirbau kitiems ir aplinkiniai dziaugesi kaip gerai, kad siais laikais turiu toki darba, kiekviena menesi reguliariai gaunu ta pati maza atlyginima. Yra tikrai sunku pradeti viska nuo pradziu ir dirbti sau, kiek reikejo investiciju (ir vis dar reikia) i save, savo zinias, savo megstamo darbo pradziai ir t.t. BET tas jausmas, ko jau dabar pasiekiau ir dar ateity pasieksiu mane kasdien Veza. Tad kaip ir sakiau, labiausiai reikia ryzto, pasitraukti is savo komforto zonos, ir siekti svajones.

 161. Povilas

  Balandžio 5, 2017 at 8:44 am

  Daugiau aistros ir užsidegimo!

 162. Aurimas

  Balandžio 5, 2017 at 8:50 am

  Jausti emocija, PILNATVĖS, TROŠKIMO

 163. Karolina

  Balandžio 5, 2017 at 8:50 am

  Svarbiausia- būti apsėstu savo troškimu pasiekti tikslą

 164. Ernesta

  Balandžio 5, 2017 at 8:50 am

  tu kietas Alex Monaco!!!!!!!!

 165. Deimantė

  Balandžio 5, 2017 at 8:52 am

  Noras! Daryti čia ir dabar, o ne kiekviena akimirka ieškot pasiteisinimų kad ne dabar! Niekas kitas už mane tai nepadarys! Aš esu savo gyvenimo kalvė! 🙂 Alex, tu Mokytojas!

 166. Loreta

  Balandžio 5, 2017 at 8:57 am

  Uzsispyrimo ir pagaliau patikejimo savimi, kad Tu gali viska.

 167. Giedrita

  Balandžio 5, 2017 at 8:58 am

  Viskas labai artima,tik trupucio drasos isreiksti save man dar truksta 🙂

 168. NeRa

  Balandžio 5, 2017 at 9:01 am

  Trūksta drąsos ir užsispyrimo, gal net tiesiog paskatinimo ar padrąsinimo!!! Kartais dėl to jautiesi vienui vienas šiam pasauly,nes nėra to žmogaus, kuris tave palaikytų!!!

 169. Matas

  Balandžio 5, 2017 at 9:06 am

  Jei turi svajone turi ja apgynti nesvarbu ka kiti sakys turi kovoti del jos. Kai turi didele aistra,troskima turi sieki, sieki ir sunkiai dirbti ir niekada nepasiduot nesvarbu kaip sunku bus turi eiti toliau patirsi daug nesekmiu nes pasaulis nera grazi vieta pasaulis yra labai ziaurus jis tave palaus bet Never Give Up ! kol pasieksi ko nori. Kodel tik 5% pasieke ko nori nes kiti 95% paluzta po pirmuju nesekmiu ir viska meta nes jie yra niekas ! Tu esi geresnis ir gali pasiekt ko nori !

 170. Indrė

  Balandžio 5, 2017 at 9:07 am

  Pirmiausia tai noro turėti savyje keisti ir laužyti standartus, degti užsispyrimas, būti apsėstu savo troškimu, ir pasiryžimas kovoti ir atbūti savo kovoje !!!

 171. Rolandas

  Balandžio 5, 2017 at 9:08 am

  Reikia ryžto troškimams pildyti

 172. LINA

  Balandžio 5, 2017 at 9:16 am

  Didelis troškimas!!! Noras!!! Darbas!!!! Štai ko reikia, kad pasiektum sėkmės gyvenime! 200 % sutinku su Alex!

 173. Pavasarėja:)

  Balandžio 5, 2017 at 9:24 am

  Noriu daugiau! Iš saves!
  Taip, dažnai reikia ir EQ, ne vien IQ, kadpasiekčiau svajones.
  Reikia aistros tikslui, taip.
  Puikus straipsnis, ačiu! ( maniau , kad bus mažiau idomu).

 174. Asta

  Balandžio 5, 2017 at 9:37 am

  Skaitysiu n kartų, gal atsiras motyvacija…

 175. Alex

  Balandžio 5, 2017 at 9:37 am

  Kodėl nesinori nieko komentuoti…. norisi patylėti….bet bokso kriaušė būtų gerai….gerai Alex, pavaryk dar, aš noriu dar….

 176. Indrė

  Balandžio 5, 2017 at 9:37 am

  Noro būti geriausia, štai ko trūko 🙂

 177. Janina

  Balandžio 5, 2017 at 9:40 am

  Puikus straipsnis. Trūksta ryžto, drąsos ir užsispyrimo. Reikia turimas žinias pritaikyti praktikoje (darbe/versle) ir daug dirbti, kad pasiektum norimą tikslą. “Dirbti su savo svajonėmis, investuoti savo laiką į jas ir jos išsipildys. Kovoti už jas.”

 178. Emerita

  Balandžio 5, 2017 at 9:46 am

  Tam kad pasiekti sėkmės viasme kame reikia noro, energijos, reikia patikėti savimi, kad TU GALI!

 179. Violeta Leta

  Balandžio 5, 2017 at 9:48 am

  Aciu uz stiprias mintis. Ir tai dar karta patvirtina uzsispyrimas ir noras yra varomoji jega. Tik toki kura naudoti sielai, kar judeti pirmyn galetume.

 180. Artūras

  Balandžio 5, 2017 at 9:52 am

  Man dar vis reikia daugiau ryžto…

 181. Aistė

  Balandžio 5, 2017 at 9:54 am

  Tobulai! Užvedantis straipsnis!

 182. Lina

  Balandžio 5, 2017 at 10:03 am

  Galvoje tieeek daug dabar visko verda, tai perskaičius.. kol kas išlemenu tik – AČIŪ! Einu pagaliau kažką daryti..

 183. Aistė

  Balandžio 5, 2017 at 10:03 am

  O kalbant apie tai, ko man trūksta, manau, kad sugebėjimo išsigryninti ko aš noriu ir galiausiai TAM TIKRŲ veiksmų ĖMIMOSI. Bandau vadovautis mintimis, kad vienintelis teisingas sprendimas yra tas sprendimas, kurį priėmiau AŠ, tačiau nežinia pradedant pokyčius jaučiu, kad stabdo. Pavyzdžiui, noriu pakeisti darbą, tačiau pastangos rasti naują bent jau vis dar bevaisės, o tai varo į neviltį…ir suprantu, kad vien norais nepakeisiu, reikalingi veiksmai, tačiau KOKIE- čia lieka dilema, kurios vis dar nesugebu išspręst.

  • Rima

   Balandžio 5, 2017 at 10:09 am

   Siūlau tiesiog išeiti iš darbo, tada pastangos ieškoti bus labiau motyvuotos ir taps vaisingesnės 😉

 184. Rima

  Balandžio 5, 2017 at 10:07 am

  Siekti tikslo taip lyg nebūtų kito pasirinkimo išgyventi.Pirmyn!!!

 185. Bagdis

  Balandžio 5, 2017 at 10:08 am

  Alex, nedaugžodžiauk. Straipsnis labai geras ir motyvuojantis – Ačiū TAU labai, bet leisk duoti ir tau patarimą. NEDAUGŽODŽIAUK.

 186. Edita

  Balandžio 5, 2017 at 10:10 am

  Kas aš tokia, kad vertinčiau tavo straipsnius – geras, blogas, patiko, nepatiko. Po šimts pypkių – esu tinginė ir nenoriu pakratyt savo uodegos. Nereikia man lygintis su niekuo kitu, nes esu unikali, vienintelė tokia asmenybė, tokios niekada nebuvo ir nebus po manęs, todėl iš savęs turiu išspausti viską, ką galiu. Norėčiau pasakyt – laukiu tęsinio, bet tai kvaila. Ne laukt reikia, o imti ir daryti.

 187. Monika

  Balandžio 5, 2017 at 10:12 am

  Kad pasiekčiau savo svajones, reikia duoti kitiems ir dirbti! Tiesą sakant džiaugiuosi, kad būtent taip ir gyvenu!

 188. Julija

  Balandžio 5, 2017 at 10:14 am

  Aistra ,atsidavimas ir noras …Aciu

 189. Laura

  Balandžio 5, 2017 at 10:16 am

  Dabar, perskaicius straipsni, man atrodo jog man reikia tiesiog noro, pradeti veikti ir uzsispyrimo! Juokingiausia, kad as zinau, jog galiu pasiukti viska ka noriu, bet nieko nedarau …

 190. Jurgita

  Balandžio 5, 2017 at 10:18 am

  Tai geras straipsnis, jis užveda 🙂

 191. Toma

  Balandžio 5, 2017 at 10:21 am

  Troškimas – noras.
  Nori vadinasi gali, sakai negali?? Vadinasi nenori!!..

 192. Vitalija

  Balandžio 5, 2017 at 10:26 am

  sraiptsnis butent tuo momentu kai jo labiausiai reikejo.aciu

 193. Dovilė

  Balandžio 5, 2017 at 10:37 am

  Reikia tik didelio noro ir gali praeiti visus kalnus! 🙂 pirmiausia reikia pradėti nuo savo minčių, o tada tikslingai eiti tikslo link! 🙂

 194. Joana

  Balandžio 5, 2017 at 10:40 am

  uch! sukirbėjo kažkas smegenyse 🙂

 195. Daina

  Balandžio 5, 2017 at 10:40 am

  Kad pasiektumei sėkmės gyvenime reikia troškimo ir aistros

 196. Eglė

  Balandžio 5, 2017 at 10:41 am

  Manau kad sėkmė tiek versle tiek santykiuose bus, jei darysi tai su meile, užsidegimu ir tai kas tave tikrai veža. Būsi sąžiningas sau ir kitiems. Bent jau man yra svarbiau ne gautas piniginis atlygis, o emocija, kurią gauna klientai įsigyję mano kurtus produktus.
  Po 12 m. išdrįsau palikti darbą, kuris nebeteikė džiaugsmo. Nauja veikla, kuri leidžia kurti, didesnė motyvacija nei minimali stabili alga:)

  • Ina

   Balandžio 6, 2017 at 8:12 am

   Pritariu

 197. Benas

  Balandžio 5, 2017 at 10:54 am

  Ačiū!! Viskas tiesa! Atsispauzdinsiu šį tekstą ir skaitydamas vėl spirsiu sau į užpakali jei ir vėl nusvirs rankos! Aš žvėris!

 198. Viktorija

  Balandžio 5, 2017 at 10:55 am

  As manau, kad mums truksta ryzto ir pasitikejimo savimi, kad pasiektum tai ko norime!

 199. Rasa

  Balandžio 5, 2017 at 10:55 am

  AČIŪ, Alex, kad pabudini smegenis!!! Taip gera… 😉
  Kad ir kaip NORISI DRĄSIAI GYVENT..tačiau aplinka vis dar turi dideli poveiki.. 🙁
  Viskam reikia laiko.. ZINAU ir TIKIU, kad mano laikas ateis! 🙂
  AČIŪ, Alex, kad suteiki jėgų!

 200. Lina

  Balandžio 5, 2017 at 11:00 am

  Jūs žiauriai teisus – TIK NORO! Tik TAIP arba NE! Vidurio nėra.

 201. Edita

  Balandžio 5, 2017 at 11:01 am

  Man reikia didelio troškimo ir pagaliau pradėti daryti, negalvojant ar pavyks ar bus sunku, tiesiog daryti…..

 202. Greta

  Balandžio 5, 2017 at 11:01 am

  Vau! Tiesiog… 🙂 Perskaičiusi šį trumpą straipsnį jaučiuosi taip pat, kaip perskaičiusi storą motyvacinę knygą, kurioje rašytojai tiesiog “plauna smegenis” kalbėdami apie pozityvaus mąstymo galią. Alex, turi neįtikėtiną dovaną sugebėti motyvuoti kitus! Ačiū, kad vis primeni, jog viskas priklauso nuo žmogaus noro ir nebijojimo rizikuoti – tai tikrai suteikia drąsos eiti pirmyn ir priimti vis didesnius iššūkius!

 203. Dainius

  Balandžio 5, 2017 at 11:05 am

  Islisti is supuvusio savo kiauto. Ir perlypti savo ****** komforto zona .

 204. Lina

  Balandžio 5, 2017 at 11:17 am

  Puikus straipsnis, apie tai kaip reikia pradėti nuo mąstymo. Kaip tik šiuo metu esu dvejonėse, todėl labai laiku ir vietoje perskaičiau tai apie ką pasąmonėje ir taip žinau. Reikėjo tik dar kartą įsitikinti.

 205. Karolis

  Balandžio 5, 2017 at 11:18 am

  Daugiausia zmonems truksta pasitikejimo ir drasos !

 206. Jolanta

  Balandžio 5, 2017 at 11:23 am

  Sėkmė / pergalė aplanko tada, kai rutina paverti tai, ką daryti kadaise bijojai, tai, ką daryti yra sunku, tai, ką daryti reikia prisiversti… Ir, savaime suprantama, tie veiksmai turi būti kryptingi, jų rezultatas turi artinti tave prie tikslo.

 207. Remigija

  Balandžio 5, 2017 at 11:35 am

  Visi vienodi nebūsime, mes jau atsinešame savo charakterio ypatumus. Sutinku,kad per troškimą ir siekimą savo tikslų gali pasiekti daug. Bet reikia rasti savyje tą kovotojo savybę,kuri paskatintų tave eiti pirmyn.

 208. Kristina

  Balandžio 5, 2017 at 11:47 am

  GYVA IR STIPRU

 209. Justina

  Balandžio 5, 2017 at 11:56 am

  Straipsnis vercia pamastyti, bet ne visada gali daryti tai ka tu nori, pvz as noreciau daugiau laiko skirti savo tobulejimui, taciau turiu maza dukryte, kuri ta laika is manes paima ir sunaudoja savo reikmems. Tad siuo metu man reikalingas LAIKAS, tikiuosi veliau jo bus daugiau 🙂

 210. Evelina

  Balandžio 5, 2017 at 12:00 pm

  TROŠKIMAS + PLANAS + VEIKSMAS + ATKAKLUMAS = REZULTATAS! 🙂

 211. Silvija

  Balandžio 5, 2017 at 12:35 pm

  SVAJONES VISADA PILDOSI,BET REIKIA TO LABAI NORETI, NE TIK NORETI,BET VISKAS IS VIDAUS TURI DEGTI TUO NORU…

 212. sonata

  Balandžio 5, 2017 at 12:48 pm

  tam kad pasiekciau ko noriu, man reikia finansu ir uzsispyrimo

 213. Aurelijus

  Balandžio 5, 2017 at 1:17 pm

  Sveikas Alexai, atsiprasau kad pamirsau palikti komentara nuo vakar misijos, taigy ko reikia kad butu sekme versle/gyvenime/santykiuose ? viskas prasideda nuo tikejimo ir dvieju tikejimo variaciju, tai pirma variacija tikejimas i save ir tikejimas tai ka darai ir kur eini, tikejimas kad tau pavyks. ir antra variacija tikejimas i dieva , tikejimas suteikia jegu ir pasitikejimo savimi, as butent del tikejimo esu kitoks nei dauguma ir tai isstumia mane i kita lygi. tikejimas lydes mane visa gyvenima irtai svarbiausias dalykas :))) dar karta atsiprasau Alex kad pamirsau vakar parasyti !!!!

 214. Artūras

  Balandžio 5, 2017 at 1:20 pm

  Tam, kad pasiekciau sekme, pilnatve versle ir gyvenime, man reikia drasos veikti, lankstumo, pastovumo, astraus proto ir daug patirties.

 215. Paulius

  Balandžio 5, 2017 at 1:56 pm

  NORO REIKIA!

 216. Deimante

  Balandžio 5, 2017 at 2:05 pm

  Labai motyvuojantis straipsnis,priverčiantis susimąstyti,tad manau norint pasiekti savo norų reikia jų trokšti. Jei perskaitai knyga reikia pasinaudoti praktiśkai tomis idėjomis,o ne jas kolekcionuoti galvoje

 217. Greta

  Balandžio 5, 2017 at 2:06 pm

  Puikus straipsnis!!! Norint kažko pasiekti reikia turėti ryžto, atkaklumo, užsispyrimo ir, žinoma, veikti, o ne sedėti vienoje vietoje!

 218. Audronė

  Balandžio 5, 2017 at 2:15 pm

  nu jo…, labai tiesmuka. O man reikia perkainuoti savo vertybes, išeiti iš konforto zonos, pažadinti kovotojo dvasia ir imtis veiksmų

 219. Daiva

  Balandžio 5, 2017 at 2:18 pm

  Pirmiausia – puiku, dar kartą sugrįžti pamastyti. O jeigu jau išgirsti save – lieka pradėti ir žengti pirmą žingsnį. Ir nesitraukti!

 220. Justina

  Balandžio 5, 2017 at 2:35 pm

  Reikia didelio noro ir užsispyrimo norint pasiekti sėkmės.

 221. Inga

  Balandžio 5, 2017 at 2:41 pm

  Siekiant užsibrėžtų tikslų, svajonių, dažnai man pritrūksta to begalinio noro, užsispyrimo, kuris kažkur išgaruoja palaipsniui ar susidūrus su pirma nesėkme.

 222. Vaida

  Balandžio 5, 2017 at 2:54 pm

  Super straipsnis! atrodė kad net girdžiu kaip šaukia Alex Monaco:)

 223. Rima

  Balandžio 5, 2017 at 3:02 pm

  Būti unikaliai, būti savimi. Turėti tikslą ir jį siekti, siekti be jokių baimių, išankstinių nusistaymų.
  Mažiau skūstis ir būti laimingu šunsnukiu 🙂

 224. Zydrunas

  Balandžio 5, 2017 at 3:11 pm

  Kad pasiekti sekmes reikia daug dirbti su savimi ir tiketi tuo ka darai.

 225. Eglė

  Balandžio 5, 2017 at 3:25 pm

  Sėkmę rankose turėsi, tik padaręs renovaciją savo mintyse 🙂

 226. Kristina

  Balandžio 5, 2017 at 3:34 pm

  Jeigu nori, tai ir parodyk, kad NORI! Veik!

 227. Audrius

  Balandžio 5, 2017 at 3:52 pm

  Susprogdino smegenis konkreciai!!! Troškimas kraujo ir noras buti geriausiu visada buvo mano varikliu,bet nuleides rankas buvsu po nesekmiu. Laikas atsigauti ir vel griebti sekme uz ragų!!!

 228. Aksinija

  Balandžio 5, 2017 at 3:52 pm

  Tu teisus, velniai griebtų! Man patinka tavo straipsniai.

 229. Titas

  Balandžio 5, 2017 at 4:08 pm

  Svarbiausia reikia troškimo, užsidegimo, aš privalau daryti viską, kad pasiekčiau tikslą. Turiu kvėpuoti juo!!!!!!

 230. Gabija

  Balandžio 5, 2017 at 4:21 pm

  Reikia imti ir kažka daryti.

 231. Kamilė

  Balandžio 5, 2017 at 4:24 pm

  Dėkui.

 232. KristiNa

  Balandžio 5, 2017 at 4:31 pm

  Aistra! Drive’as!

 233. Božena

  Balandžio 5, 2017 at 4:32 pm

  Ko man reikia? Reikia noro veikti ir pasiekti daugiau. Bet dar labiau reikia SMARKAUS SPYRIO Į UŽPAKALĮ, kuris išmestų mane iš tos turimos komforto zonos.

 234. Milda

  Balandžio 5, 2017 at 4:48 pm

  Reikia vienintelio – TROŠKIMO 🙂

 235. viltė

  Balandžio 5, 2017 at 5:17 pm

  Noras, atsidavimas ir sažiningumas.

 236. Sandra

  Balandžio 5, 2017 at 5:30 pm

  Jėzau Ale ch žiauriai tu čia.. bet teisingai! Taip, jeigu žinau ko noriu, turiu to siekti visais įmanomais būdais, o ne sprukti į krūmus, vos tik iškyla kokia abejonė ar gaunu kritikos iš šalies. Bet vis dar nesusitvarkau su savo galva del tų svajonių. Tai noriu viena, tai noriu kita, tada trečia… Bet gal tada čia nereikšmingi norai, kurie niekur nenuves toliau, turiu minty nepakylės manęs niekur aukščiau???.. Bet juk nuo kažko reikia pradėt, kad įgaučiau pagreitį. Žinau save, kad man reikia įvykdyt, pasiekt nors vieną troškimą, kad galėčiau užkurti save. Bet nesuprantu kokį.. Turiu padirbėt su norų sąrašu. Man reik sistemos.

 237. Rasa

  Balandžio 5, 2017 at 6:10 pm

  Net nežinau ką ir pakomentuoti?
  Čia kėkvienam žmogui individualei.Aš iš savęs daug reikalauju ir daug dalykų darau to nenorėdama vardan
  tobulėjimo ir na geresnės ateities.Tenka daug ką ir paaukoti.Negaliu savęs aš vadinti tuo žmogum kuris
  nieko nepadarė kad taptu geriausias bet…..
  Nejaučiu aistros būti milijoniere ar ten finansininke milijoniere ir beje pinigų reikia turėti tiek kiek reikia ,nes milijonieriai irgi nelaimingi nes jie yra ne multimilionieriai.
  Man gyvenime reikia harmonijos su pačia savim ir kad visko galima pasiekti jai tikėsi savimi.Žinau daug mano nuomone gražių talentingų žmonių kurie daug yra pasiekę,atrodo ko dar betrūkų…….Megaukis šlove, eik į gyvenimą iškėlus galvą,juk turi mylimą darba!!!!!Pasirodo turi žmogus problemų su alkoholiu na ir kvaišalais.Vadinasi jam niekas nebeįdomu jis pavargo nuo visko.Štai aš ir sakau kad ne visų smegenys atlaiko šlovę ,valdžią ,pinigus.Aš manau žmogus turi žinoti kur yra jo tikroji laimė.
  Ačiu už straipsnį Alex.

 238. Marta

  Balandžio 5, 2017 at 6:16 pm

  Troskimas siekti tikslo!!!

 239. Jurgita

  Balandžio 5, 2017 at 6:52 pm

  Reikia didelio noro siekti tikslą. 🙂 Reikia nugalėti baimes, nepasitikėjimą…

 240. Julija

  Balandžio 5, 2017 at 7:05 pm

  Troškimo, užsispyrimo, pasitikėjimo ir tik pirmyn! 🙂

 241. Jorūnė

  Balandžio 5, 2017 at 7:12 pm

  Jei nenorėsi nieko keisti, net ir pats geriausias mokytojas nepades!!! Ačiū už tiesą !

 242. RASA

  Balandžio 5, 2017 at 8:29 pm

  Šis straipsnis yra kažkas nerealaus.
  Tiek daug apmastymų sukeliantis ir skatinantis tą pačią minutę apsvarstyti ką visgi darau su savo gyvenimu ne taip. Tikra tiesa, jog reikia įdėti 90proc.darbo ir pastangų dėl savo svajonių išsipildymo, ir tik 10 proc.gali būti talento.
  Tiesiog reikia tikėti savimi ir daryti tai ką nori daryti.

 243. Vita

  Balandžio 5, 2017 at 8:52 pm

  Svarbu pasitikėti savimi visu 100%

 244. Dovydas

  Balandžio 5, 2017 at 8:55 pm

  Begalinio troškimo ir veiksmo kol tapsi geriausias! Eiti kiaurai kaip tankas, kurio niekas negali sustabdyti!!!

 245. Ligita

  Balandžio 5, 2017 at 9:07 pm

  Reikia aistringo noro:)

 246. Karolina

  Balandžio 5, 2017 at 9:09 pm

  Norint pasiekti sėkmės bet kurioje srityje (versle/santykiuose/gyvenime), reikia labai to trokšti ir įdėti pastangų. Svarbu atsikratyti abejonių ir stabdančių įsitikinimų. Reikia stengtis dėl savo svajonių!!!

 247. Jolanta

  Balandžio 5, 2017 at 9:26 pm

  Viskas apie mane. Skaičiau ir buvo gėda….

  Svarbiausia reikia nebijoti. Tikėti ir pasitikėti.

 248. Dalia

  Balandžio 5, 2017 at 9:29 pm

  Mylėti gyvenimą. Mėgtii, ką darai ir daryti, ką mėgsti. Tada užteks ir laiko, ir motyvacijos.

 249. Hubertas

  Balandžio 5, 2017 at 9:37 pm

  Žiauriai geras tekstas tas skonis mėsos tėsiog nepakartojimas, įkvepiantis, kuris pažadina tigra mieganti musu sukurtame narve 😮

 250. Greta

  Balandžio 5, 2017 at 9:38 pm

  Norint kažko pasiekti reikia įdėti į tai daug pastangų. Ačiū už mintis.

 251. Renata

  Balandžio 5, 2017 at 9:39 pm

  Gavau antra sansa gyventi…pasinaudosiu juo.pasitikesiu savim,neabejosiu savim,tada galesiu siekti visu savo tikslu.

 252. Ieva

  Balandžio 5, 2017 at 10:10 pm

  Kad pasiektum svajonių reikia neblėstančio ryžto! Velniop sistemą, valio individualybei! Perkraunam savo galvos kompiuterius ir įsirašom naujas veikimo, o ne pažadų programas ir verslas bei santykiai klestės neaprėpiamose aukštybėse 😛

 253. Ingrida

  Balandžio 5, 2017 at 10:22 pm

  SUPER straipsnis. Reikia didžiulio troškimo ir gyventi tuo troškimu.

 254. Džiugas

  Balandžio 5, 2017 at 10:31 pm

  Manau reikia troškimo, ryžto ir pasitikėjimo, jog padarytum tai, ko kiti dar nepadarė! Arba tiesiog gero spyrio į šikną..

 255. Kriste

  Balandžio 5, 2017 at 10:32 pm

  Okey geras straipsnis labai tikrai. Bet galiu pasakyti jad gal tam finansininkui dirbti pas ta Zuckebwrga ar kaip ji ten ir buvo jo tikslas… blyn nu negali buti visi zuckebergais ar dalai lamos! As valytoja gakiy buti pati geriausia ir dirbti ne tik pas Zuckeberga, ir nuo to mane veza… Straipsnis geras, motyvuojantis… Aciu!

 256. Olga

  Balandžio 5, 2017 at 10:40 pm

  Taigi, kad pasiektum sekmės versle/santykiuose/gyvenime reikia užsidegimo bei stipraus noro siekti savo tikslų, svajonių, tiesiog trokšti laimėti.

 257. Diana

  Balandžio 5, 2017 at 10:45 pm

  Nugaleti visas baimes, siekti savo svajoniu, jausti pilnatve savyje . Viso to trokstu 🙂

 258. Roberta

  Balandžio 5, 2017 at 11:07 pm

  Stipru. Teisinga. Troškimas ir aistra gyvenimui veda mus tikslų link. Ne tik veda, bet ir priveda.

 259. Tomas

  Balandžio 5, 2017 at 11:40 pm

  Tureti stipru troškimą , pažadinti savyje kovotoja , nesistengti kopijuoti kitu

 260. Lorenas

  Balandžio 6, 2017 at 12:17 am

  Ivairiu sentenciju, straipsniu skaites, mokymu dalyvaves.
  Siai dienai suprantu, kad tik veiksmas kuria rezultata.
  Bet neturiu zalio supratimo, kokia ta gyvenime veikla tureciau uzsiimt, kuo tureciau but uzsideges.
  Man truksta konkretumo. O be jo as nezinau, ka man daryt.

 261. Renata

  Balandžio 6, 2017 at 12:50 am

  Reikia noro, ugnies kuri degintu ir verztusi is vidaus ir negaletum nustygti vietoje. Tiesiog turi tai padaryti, pakurenti ugni ir ivykdyti tai ko troksti. Reikia tokio uzsidegimo, kad negaletum ramiai uzimgti nakti, nes tu tiesiog privalai tai igyvendinti ir paversti realybe!!!
  Puikus straipsnis, spiria tiesiai ten kur reikia!!!

 262. Andrius

  Balandžio 6, 2017 at 5:21 am

  Geras straipsnis, bet uzduotis vykdziau visas ir gan gerai, bet tikrai galejau geriau. Pvz rekimui , kad esu laimingas pasirinkau dideli skardi ant krioklio. Prizadejau poste tik kad mylesiu zmona, o dar plius meciau rukyti ir vartoti alkoholi. Visu pajegumu i prieki!!

 263. Inga

  Balandžio 6, 2017 at 7:10 am

  Trūksta tikėjimo savimi. Tiksliau kai bandai tikėti savimi,o aplinkiniai nuolat kartoja,kad tavo tikslai,tai yra tik tavo svajonės,kurių neišpildysi… O dabar tam,kad įrodyčiau sau,kad nesu prasta- eau susidėliojusi aiškius žingsnius kaip judėti į priekį. Taigi dabar trūksta tik laiko…

 264. Vaidas

  Balandžio 6, 2017 at 7:36 am

  Išmokau ne teisti žmonių priimti tokius kokie jie yra ir nesmerkti jei galiu bandau patarti stengiuos daugiau laiko praleisti su artimais žmonėmis o nesėdėti užsidarius gana jau prasedeti 8 metai praleisti beprasmiškai ir be jokių tikslu tik pavydėtinas kitiems kaip jiems sekasi skaičiavimas svetimu pinigu gana jau visam tam šūdui reik siekti savo laimes ir sekmės tikrai tai sunku padaryti bet stengiuosi kad viskas pavyktų

 265. Lina

  Balandžio 6, 2017 at 7:37 am

  Teisingai A. Monaco sedim mes kai kurie kaip vezlio kiautai nepajudinantys ne pirstelio link savo svajones, o juk mes patys esam savo svajoniu kalviai, tad daugiau ryzto ir pirmyn..;)

 266. Aurelija

  Balandžio 6, 2017 at 7:42 am

  Nepakanka vien noro ar troškimo – reikia dar ir pakelti subinę, kad daryti. Nes niekas, niekada nieko už tave padarys.

 267. Beata

  Balandžio 6, 2017 at 7:48 am

  Reikia užkurti varikliuką!!! Pažadinti troškimą ir pirmyyyn

 268. Jurate

  Balandžio 6, 2017 at 8:12 am

  Ačiū už įkvepentį straipsnį! Reikia pasitikėjimo savimi ir palaikymo 🙂

 269. Eglė

  Balandžio 6, 2017 at 8:23 am

  Super.

 270. Lina

  Balandžio 6, 2017 at 8:26 am

  Ne sėdėti vietoje – judėti pirmyn

 271. Viktorija

  Balandžio 6, 2017 at 8:29 am

  Reikia kažką daryti. Ne laukti, kol situacija pagerės ar kažkas pasikeis, o tada jau bus geriau / lengviau / whatever
  Atsikeli ir varai! 🙂

 272. Julius

  Balandžio 6, 2017 at 8:38 am

  Troškimas ir žvėriškas bei ramus nusiteikimas veikti!

 273. Asta

  Balandžio 6, 2017 at 9:00 am

  Oho cia tai doze pamastymo.

 274. Giedre

  Balandžio 6, 2017 at 9:07 am

  Ryžtas, noras ir pasitikėjimas!

 275. Mantas

  Balandžio 6, 2017 at 9:11 am

  Būti unikaliu, pažadinti kovotoją.

 276. Salvinija

  Balandžio 6, 2017 at 9:19 am

  mintys materializuojasi, reikia tikėti ir daryti! ačiū už spyrį į minkštąją

 277. Aiste

  Balandžio 6, 2017 at 9:43 am

  Ooo taippp! Lekti pirmyn.. visom keturiom ties savo svajones ir butiniausia tureti nora buti geriausias! Tai uzsidegimas! Ka darai daryti 100kartu geriau. Gerbti konkurentus ir buti zmogumi su vertybemis. Uhhhh As myliu gyvenima!

 278. Silvija

  Balandžio 6, 2017 at 9:46 am

  Jo šį kart super kaip visada įžūliai ir stačiokiškai, bet super. pagaliau supratau, kad aš net ne jogurtas aš tik medūza, dirbu kaip arklys bet gyvenu kaip asilas, nes esu bailė. Viskas einu į karą su savo fobijomis ir nusivylimais aš verta laimės, meilės, ir turtingo gyvenimo .

  • Laimutė Kauniete

   Balandžio 6, 2017 at 2:39 pm

   Jeigu tikslas yra turtingas gyvenimas- tai reikia apibrėžti šią sąvoką- kiek pinigų ir mat. vertybių reikia turėti. Tai dar priklauso nuo erdvės- ES, Afrika. Lt ir laiko- vakar svajonė buvo milijonas Lt, ir 1000Lt atlyginimas, palyginus su Afrika- tai turtystė, palyginus su Volstrytu- tai centai…

 279. Agne

  Balandžio 6, 2017 at 9:57 am

  Reikia pažadinti kovotoja, siekti savo tikslų. Straipsnis nuostabus, aciu

 280. Svajunas

  Balandžio 6, 2017 at 10:01 am

  Wow stipriau nei stipru, man reikia rizto, uzsibrezimo ir aistros ?;)

 281. Ruta

  Balandžio 6, 2017 at 10:08 am

  Reikia alkio jausmo ir nepasitenkinimo dabartine padetimi .

 282. Ruslanas

  Balandžio 6, 2017 at 11:27 am

  svarbu kazka dariti o ne skaititi 😀 daryyk kazka !!!!

 283. Sandra

  Balandžio 6, 2017 at 11:45 am

  Kad pasiektum sėkmę ir tikslą reikia ne norėti, o trokšti to !!! Ir imtis veiksmų tai įgyvendinti, kovoti už savo sėkmę ir tikslus 🙂

 284. Laima

  Balandžio 6, 2017 at 11:49 am

  Labai geras straipsnis…
  Skaitysiu dar kartą.!
  Atrodo tiek nedaug reikia….

 285. Ieva

  Balandžio 6, 2017 at 11:51 am

  Geriausia motyvacija-begalinis noras.

 286. Joana

  Balandžio 6, 2017 at 1:17 pm

  Sakot, reikia parašyti komentare, ko reikia, kad pasiekčiau sėkmės versle/santykiuose/gyvenime?
  Atsakau: 1) reikia žinoti, ko iš tiesų nori, 2) ŽINIŲ, kaip tai pasiekti , 3) asmeninio veikimo siekiant to, ko nori.

 287. Dalė

  Balandžio 6, 2017 at 1:27 pm

  Reikia judėti i priekį visu pajėgumu su diziausia aistra.Reikia svajoti ir gyventi svajonėje.Dabar žinau ko reikia mano verslui.Ačiu už nuostabias mintis, atrodo viskas taip paprasta, o iš tikro teks labai padirbėti su savimi.

 288. Laimutė Kauniete

  Balandžio 6, 2017 at 2:33 pm

  Stereotipai valdo. Tėvai auklėja mus-būk geras, mokykis, tada institutas, darbas padėjėju, tuo kurį pasiūs, specialistu ir gal gyvenimo viršūnėje tu tapsi vadovu, klestinčiu verslininku, o gal per tą laiką išeis visas gazas..tačiau savo vaikus tu mokysi tame pačiame stiliuje, tik dar atkakliau: nuo darželio versi mokytis anglų, programavimo, verslo pagrindų…O ir patys kildami numatytais laipteliais piktinamės jaunais šunsnukiais, kurie dar nieko nebaigę, neturi sertifikatų- o jau vadovauja, daro biznį. Tai viena gyvenimo pusė. O jei tu pats elgiesi kaip šunsnukis, nesiskaitai su stereotipais, atsidavęs savo svajonei, tikslui dedi visas pastangas tai pasiekti ir pasieki, tačiau tai pasirodo visai leva. Iš mano patirties- gyvenimas nestovi vietoje, kinta tikslai , svajonės, net mūsų supratimas apie visatą- tai ji plečiasi, tai kvantinė stygų teorija viską supainioja. Reikia nuolat turėti svajonių, siekti išsikeltų tikslų, tai turi vežti, suteikti malonumo, pasitenkinimo pojūtį, bet šalia to- kurti naujus tikslus, pomėgius- kad užlipus ant savo gyvenimo kalno- turėtum kur skristi..

 289. Egle

  Balandžio 6, 2017 at 2:52 pm

  Tiksliai…skaudžiai ir aiškiai 🙂 Pradedu TROKŠTI visa savo esybe 🙂

 290. Puxuotuke

  Balandžio 6, 2017 at 2:52 pm

  Istrinti baime. Tapti kovotoju nebijoti issiskirti is pilkos mases. Nebijoti paprasto darbo nes tik pradeja nuo apacios uzkopsim y virsune.

 291. Rasa

  Balandžio 6, 2017 at 3:17 pm

  NEREALIAI 🙂
  Užsivedžiau, energija užplūdo. Visas kūnas dreba. Kuo daugiau tokių straipsnių. Norisi kalnus nuversti 🙂
  Aš tai galiu, aš tai padarysiu. Ačiū

 292. Julija

  Balandžio 6, 2017 at 3:43 pm

  Alexai, perskaiciau 4 kartus.. igele i pasirdzius:) tik isprotejimAs del svajones leis pasiekti ko trokstu. Mano mama nuo vaikystes sake, kad issiprasydavau ir bet kokiu budu gaudavau, ko noriu, o dabar reik isipilt kuro ir uzsivesti is naujo:)
  P.S tau turbut jau atsibodo, bet TU…

 293. Andrius

  Balandžio 6, 2017 at 5:02 pm

  Sveikas Alexai,
  Daug motyvuojančiu straipsnių skaites, bet šio pateikimas … tiesiog neskanus, banalus emocijos iššaukimo bandymas, minčių spėjimas su prašovimais pro šalį. Pritariu minties esmei kažko nori veik, bet turi pagalvoti ką veiksi kai gausi tai ko nori.. norėk atsargiai norėk tai ką svajoji ir kur gali pasitarnaitu žmonėms. Jei tu neskirtas tarkim verslui tai tapes įmonės savininku tiesiog neatlaikysi atsakomybės . ).

 294. Ruta

  Balandžio 6, 2017 at 5:54 pm

  Pakelk subine ir eik daryk, kalbek, judink pirstus, Mastyk! Pirmyn!

 295. Simona

  Balandžio 6, 2017 at 6:11 pm

  Kas būtų, jeigu nuspręsčiau tiesiog paiimti ir nebemeluoti sau? Kas būtų, jeigu pasakyčiau, kad svajoti apie milijonus, man tiesiog kitoniška nuomonė? Kas būtų, jei pasakyčiau, kad nebesuprantu, kas yra nelaimingumas? Kas jei nelaikau savęs tiesos šaltinu? Kas jei nebėra poreikio keisti pasaulį? Kas būtų, jei kūrybiškumas nebebūtų talpinamas į jokius rėmus? Jei nebesuviokiama, kad kažkas gali būti geresnis ar vertesnis už kitą? Jei konkurencija neturėtų skonio? Kas būtų, jei talentas būtų laikomas tik n-taeiliu dalyku? Kas būtų, jei žmogus nebandytų prastumti, parduodi, išnaudoti, panaudoti laiko? Kas, jei nežinomybė taptų priimtiniausias būvis?? Kas, jei beprasmybė nustotų oponuoti su prasmybe??

 296. Rasa

  Balandžio 6, 2017 at 6:51 pm

  Turi buti troskimas didesnis uz nora,turi uzvaldyti aistra!

 297. Monika

  Balandžio 6, 2017 at 7:48 pm

  Reikia tik nuspręsti-darau.

 298. Akvilė

  Balandžio 6, 2017 at 8:52 pm

  Santykių sėkmė nuo žmonių požiūrio į gyvenimą, nuo įdirbio ir pastangų kurti santykius.

 299. Ieva

  Balandžio 6, 2017 at 8:56 pm

  Tikėjimas savo siekiamybe, tikslu ir pačiu savimi. Turi būti tikras tuo – ką darai, tai yra pagrindas sekmės visur ir visada.

 300. Rasa

  Balandžio 6, 2017 at 9:54 pm

  Reikia tikro, nesuvaidinto noro / troškimo, kuris skatintų judėti į preikį ir nebūtų tik bereikšmiai išsakyti žodžiai. Ačiū.

 301. Dovilė

  Balandžio 6, 2017 at 10:01 pm

  Kad pasiektum sėkmės reikia: troškimo, begalinio noro, darbo, tikėjimo + pasitikėjimo savimi, savo kuriamu darbu/tikslu. Kad ir kiek kartų nepavyktų, toliau stengtis ir siekti – nepasiduoti. Svajones ir tikslus puoselėti, auginti ir būtinai pildyti, kad ir kaip sunku kartais būtų.

 302. Kristina

  Balandžio 6, 2017 at 10:40 pm

  TROŠKIMAS, DEGANČIOS AKYS, KASDIENIS DARBAS PAGAL IŠ ANKSTO NUMATYTĄ PLANĄ.

 303. Loreta

  Balandžio 6, 2017 at 11:05 pm

  Kad pasiektm sekmes reikia degti noru, daug dirbti ir niekada savimi nesuabejoti!

 304. Daniele

  Balandžio 6, 2017 at 11:25 pm

  Svarbiausia neabejotinas pasitikėjimas savimi, savo jėgomis, norais, svajonėmis. Taip pat nusiteikimas galbūt sunkiai pradžiai, bet svarbiausia saldžiam rezultatui:)

 305. vytautas

  Balandžio 6, 2017 at 11:49 pm

  Reikia pažadinti kovotojo instinktus!

 306. Andrius

  Balandžio 7, 2017 at 12:06 am

  Reikia drąsos, pasitikėjimo savimi, susitelkimo, planuoti gyvenimą, atkaklumo, ryžtingumo,

 307. Andrea

  Balandžio 7, 2017 at 12:40 am

  Jeigu troksti kazko, tai pakelk savo uzpakali ir pradek veikti savo tikslo link! Uzsiimk tik tuo kas tave artins prie tavo numatyto tikslo, o nesvaistyti laiko veltui!

 308. ALDZIS

  Balandžio 7, 2017 at 3:50 am

  Skaitydamas as supratau kad esi velniškai teisus kad musu visuomenė yra sustabarejus ir veikia kaip kokie sukurta nistrukcjia laikas jie išjudinti kartu su savim. Ačiū us suteikta viltį .

 309. Maja

  Balandžio 7, 2017 at 8:23 am

  Pasitikėjimas savimi, atsidavimas ir aistra, viskas ko reikia, kad gyvenimas pasikeistu. Norint pasiekti savo tikslus reikai nebijoti išsiskirti ir nebūti sukurtos visuomenės sistemos dalimi.

 310. Loreta

  Balandžio 7, 2017 at 8:45 am

  Aistros tikros aistros, o ne tik mazo noro.

 311. sandra

  Balandžio 7, 2017 at 8:59 am

  TEISINGA ŠOKO TERAPIJA. Pirma mintis perkaičius: trinktelčiau į veidą ir paskui pabučiuočiau .AČIŪ :))))

 312. AKVILLE

  Balandžio 7, 2017 at 9:03 am

  Visi zino ko reikia, ypac svieziai paskaite straipsni. Troškimo, entuziazmo… o kas taip ir gyvenat? 🙂
  Pirmiausia reikia atrasti TAI, kas verstu is lovos ryte, kuo noretum uzsiimti ir degtum tuo troskimu. Net jei tai ir siuvimas. Ne visi gali buti verslininkais, monstrais, velniais ir pan., ne visi galu gale to nori. Svarbiausia atrasti uzsiemima, veikla, kuri teiktu pilnatve. Kai darysi tai ka megsti, troskimas tobuleti, augti, tapti isskirtiniu, geriausiu, atsiras savaime. Atsiras ir pripazinimas ir pajamos. Tik reikia dirbti, tureti aisku tiksla, laikytis jo ir nepasiduoti nesekmems. Visa tai visi, ypac tuo besidomintys, puikiai zino.
  Gal kažkam Norbekovo stiliumi rasomi straipsniai ir naudingi (“izeidinejimais” bandymas sukelti skaitytoju pykti ir nora irodyti, kad as tai tikrai jau toks nesu ir oi kaip parodysiu kaip trokstu… o ko trokstu? O kaip surasti/atrasti save? Kuo as naudingas?).. Geras mokytojas turetu iskelti klausimus, i kuriuos atsakes mokinys galetu pats issigryninti savo talentus, sugebejimus ( Nes daugumai sis uzdavinys ir sudetingiausias) ir tada jau nerti! Is pradziu igyti reikiamu ziniu, kad butum savo srities zinovas, daug ir NUOLAT dometis ir tobulintis, kad butum geriausiu.

  • Renata

   Balandžio 7, 2017 at 1:23 pm

   Pritariu tau, Akvile…

 313. Akvileee

  Balandžio 7, 2017 at 9:54 am

  Tereikia ryzto ir ijung px mygtuka ir varyt ir nesustot

 314. Jonas

  Balandžio 7, 2017 at 10:13 am

  Siekiant sėkmės svarbu turėti TVIRTĄ nuomonę, tikslą ir neleisti jos niekam įtakoti ir svarbu daryti tai kas užveda

 315. Rimgailė

  Balandžio 7, 2017 at 11:30 am

  Reikia troškimo laimėti, būti geriausiu!

 316. Dovileeee

  Balandžio 7, 2017 at 1:25 pm

  Darbas, aistra, troskimas…. Ir turi viska 😀 ACIU
  O jei neturi niekieno palaikymo, tada dvigubai sunku. Taciau tik aistra, troskimas ir nenuleistos rankos leidzia siekti ir kiekviena pasiekta rezultata, su palaima nuryji, lyg pati skraidriausia oro gurksni 🙂

 317. E

  Balandžio 7, 2017 at 3:36 pm

  Rašiau daug, bet viską ištryniau, nes realiai reikia tiesiog pereiti daug šūdo, kad taptum drąsiu, geru žmogumi. Nors aš jau pavargau, bet noriu pereiti dar kuo daugiau įvairių šūdinu situacijų, kad išmokčiau dar daugiau visko gyvenime ir susipažinčiau su taip pat tikrais žmonėmis kurie pakilo iš nieko.

 318. Romualda

  Balandžio 7, 2017 at 5:34 pm

  Pasitikejimo savim(to ko labiausiai man truksta) daug darbo ir nebijoti rizikuoti. Kaip ir sakai Alexai ziuredamas serialus turtu nesusikrausi 🙂

 319. Ričardas

  Balandžio 7, 2017 at 8:02 pm

  Norint kažko pasiekti pirmiausiai reikia didelio troškimo. Reikia tapti kovotoju, nebūtina lipti kitiems per galvas, kliūtis reikia paversti tramplynu. Turint milžinišką troškimą, reikia gilinti žinias, pažinti save.

 320. Nadia

  Balandžio 7, 2017 at 8:39 pm

  Reikia suprasti ko trokšti istikruju! ko nori labiausiai! Ir įdėti daug darbo, darbo, darbo!!!… siekiant savo tikslo. Nepamiršk apie savo svajonę !su kiekvieną dieną siek jos vis karščiau!!!

 321. Alas

  Balandžio 8, 2017 at 4:29 am

  Alex aš tave girdžiu aš suprantu ką nori pasakyt velnio viską velniop kitus velniop jų nuomones ir stereotipus kurie kalami, kad mes tik maži sraigteliai, kad mes negalim, kad mes nieko nepakeisim velniop tas kaukes kurias susideda tam tikrose vietose bukim tokie kokie esam kokie norim būti darykim ką norim po velniu padaryti gyvenam tik viena karta jai dabar nepasiduosiu tos merginos kuria nori pacituoti, bet mastai kas bus? Velniop ta galvoji jai nepadarysi niekad ir nesužinosime tik todėl, kad galvojai apie kitus ką jie pagalvos, o kaip tu sužinosiu ką jie galvos jai nepadarysi to gali sugalvoti milijonus variantu kaip galėjo būti, bet jie ir liks variantais, nes tu bailys bijai butu savimi koks esi koks nori būti ir negali būti laimingas, o tada kaltini visus aplink visus pasauli draugus tėvus visus, kad tau nesiseka, kad negerais tas ar anas žinoma, kad negerai, nes tu bailys nieko nedarai tik kalbi velniop ir aš daug kur toks, bet aš supratau man nusispjaut ką jus galvojat, nes aš geriausias aš padarysiu aš pasieksiu tai apie ką svajojo aš suimsiu problemas I rankas ir jas represinis, nes tik aš tai galiu padaryti bandydamas koks bandydamas neteisingai aš privalau jas išspręsti suimsiu save I rankas nebūsiu akytas busiu geriausias ir tikrasis darysiu ką noriu daryti ir tapsiu laimingu negana to aš tamsiu sėkmingu ! Po velniu eikit nikst aš tapsiu Sekmines ir niekas manęs nesulaikys, nes tik aš po tiek smūgiu dar stoviu ringe aš kovoju su gyvenimu, bet iki šiol aš dariau ką man sakydavo aš kovojau pagal nustatytas normas aš gyniausi, nes man taip sake geriau daryti, bet niekad nepuoliau priešininko nors norėjau ir širdis ir protas sake pulk laimėk neklausydamas proto ir širdies aš tapau nelaimingu silpnu kovotoju, nes dariau ką man primetė kaip visada norėjau pult pult kaip sveria kuriam nebaisus joks skausmas ir aplinka, nes aš tikėjau ir žinojau, kad laimėsiu, nes ką to labiau negu gyventi ir spektre ar laimėjau ta kova nors visos sporto lažybos sake, kad laimėti man yra 99.99 procentu taip laimėjau kodėl ? Kaip ? Nes aš ką aš tuo gyvenau darbu tikėjimu noru nors svajone rodėsi labai toli kaip visi ką žiniasklaidai žmones jis tas aš vaikinukas kausis su pensionui daugkartiniu nugalėtoju kas jis per snarglys IS kur jis atsirado kaip visi lojo aš nepasidaviau žinojau kas aš jo noriu koks mano siekis aš tikėjau savim ir savo pergale nesvarbu kas ką šnekėjo, nes aš puikiai suerzino koki ilga sunku ir skausmo reikalaujanti kelia atėjau ne tam, kad pasiduoti net nepradėjus kovoti varovas tai vare I I ir jis ėmę nervintis jaudintis ir I kova kuri sporte IS 40 % taip psichologine kova IS tu nervu jis ėmę klausyti ką jam sako pataria liepia daryti aplinkiniai ir jis taip I dėl ko jis tai daro, kad vienintelis dalykas apie ką jis galvojo taip baime kas nutiks kas bus ką daryti jis nustojo IS kovos menu ta kova jam tapo ką, o ne IS noru ir laime jis I taip teisingai ta kova nebuvo tokia lengva kaip pagalvojot, bet I karta po Daunoro greitai pakildavau ir IS aš I sekunde I ta kova aš buvo didesnis už ką ir abejones aš neturėjau nieko galėjau I arba I, nes IS I ta dugną kur buvau ir kiek iki tos kovos patyriau buvo sunkiau negu priešininko sukeltas skausmas aš kildavau kol mano aš nervinos ir vare sau baimes su panika I karta kaip atsistoju jis pavargo ir12 raunde I nebepakilo kodėl, nes jis nejautė laimes tai darydamas jis darę taip dėl aplinkos ne savęs ir I nerado jėgų ir noro nematę dėl ko jam keltis toks tas gyvenimas Ale I sunkus, bet mes laimingi, nes tokiam I sudie matom tikslus ir laime I jo geresni nuo pradedam savim, o ne pasiteisinimais I aš aš I padarysiu taip I I prisijungsit ir padaryt ta pati spirsit patys sau I sėdyne nustoję dvejot IS I I rankas, nes gyvenimas tai aš, o tu busi tas aš kokiu I matyti save ne aš ir ne aš ir tikrai ne Ale padarys tai už niekas to nepadarys už tave niekad I tavo pasiteisinai veik, o ne teisinkis ir suprasi, kad ne gyvenimas toks blogas, o tavo pasirinktas vaidmuo netinkamas tada suprasi, kad pagrindinis aš tai esi tu filmo gale IS lieka geriausias, nes jis veikia, o ne I I pasiteisinti kodėl jis aš būt pagrindiniu vaidina aš I scenoje atsakymas, nes jis kaip ir kiti bijojo ir I kaip diktavo I ! Dėl aš IS visu balsu taip aš pats IS aš suimsiu I ir tapsiu I velniop jus!

  • Alas

   Balandžio 8, 2017 at 4:32 am

   Alex aš tave girdžiu aš suprantu ką nori pasakyt velnio viską velniop kitus velniop jų nuomones ir stereotipus kurie kalami, kad mes tik maži sraigteliai, kad mes negalim, kad mes nieko nepakeisim velniop tas kaukes kurias užsideda tam tikrose vietose bukim tokie kokie esam kokie norim būti darykim ką norim po velniu padaryti gyvenam tik viena karta jai dabar norim tos merginos kuria nori pabučiuoti, bet mastai kas bus? Velniop ta galvoji jai nepadarysi niekad ir nesužinosime tik todėl, kad galvojai apie kitus ką jie pagalvos, o kaip tu sužinosiu ką jie galvos jai nepadarysi to gali sugalvoti milijonus variantu kaip galėjo būti, bet jie ir liks variantais, nes tu bailys bijai butu savimi koks esi koks nori būti ir negali būti laimingas, o tada kaltini visus aplink visus pasauli draugus tėvus visus, kad tau nesiseka, kad negerais tas ar anas žinoma, kad negerai, nes tu bailys nieko nedarai tik kalbi velniop ir aš daug kur toks, bet aš supratau man nusispjaut ką jus galvojat, nes aš geriausias aš padarysiu aš pasieksiu tai apie ką svajojo aš suimsiu problemas I rankas ir jas represinis, nes tik aš tai galiu padaryti bandydamas koks bandydamas neteisingai aš privalau jas išspręsti suimsiu save I rankas nebūsiu akytas busiu geriausias ir tikrasis darysiu ką noriu daryti ir tapsiu laimingu negana to aš tamsiu sėkmingu ! Po velniu eikit nikst aš tapsiu Sekmines ir niekas manęs nesulaikys, nes tik aš po tiek smūgiu dar stoviu ringe aš kovoju su gyvenimu, bet iki šiol aš dariau ką man sakydavo aš kovojau pagal nustatytas normas aš gyniausi, nes man taip sake geriau daryti, bet niekad nepuoliau priešininko nors norėjau ir širdis ir protas sake pulk laimėk neklausydamas proto ir širdies aš tapau nelaimingu silpnu kovotoju, nes dariau ką man primetė kaip visada norėjau pult pult kaip sveria kuriam nebaisus joks skausmas ir aplinka, nes aš tikėjau ir žinojau, kad laimėsiu, nes ką to labiau negu gyventi ir spektre ar laimėjau ta kova nors visos sporto lažybos sake, kad laimėti man yra 99.99 procentu taip laimėjau kodėl ? Kaip ? Nes aš ką aš tuo gyvenau darbu tikėjimu noru nors svajone rodėsi labai toli kaip visi ką žiniasklaidai žmones jis tas aš vaikinukas kausis su pensionui daugkartiniu nugalėtoju kas jis per snarglys IS kur jis atsirado kaip visi lojo aš nepasidaviau žinojau kas aš jo noriu koks mano siekis aš tikėjau savim ir savo pergale nesvarbu kas ką šnekėjo, nes aš puikiai suerzino koki ilga sunku ir skausmo reikalaujanti kelia atėjau ne tam, kad pasiduoti net nepradėjus kovoti varovas tai vare I I ir jis ėmę nervintis jaudintis ir I kova kuri sporte IS 40 % taip psichologine kova IS tu nervu jis ėmę klausyti ką jam sako pataria liepia daryti aplinkiniai ir jis taip I dėl ko jis tai daro, kad vienintelis dalykas apie ką jis galvojo taip baime kas nutiks kas bus ką daryti jis nustojo IS kovos menu ta kova jam tapo ką, o ne IS noru ir laime jis I taip teisingai ta kova nebuvo tokia lengva kaip pagalvojot, bet I karta po Daunoro greitai pakildavau ir IS aš I sekunde I ta kova aš buvo didesnis už ką ir abejones aš neturėjau nieko galėjau I arba I, nes IS I ta dugną kur buvau ir kiek iki tos kovos patyriau buvo sunkiau negu priešininko sukeltas skausmas aš kildavau kol mano aš nervinos ir vare sau baimes su panika I karta kaip atsistoju jis pavargo ir12 raunde I nebepakilo kodėl, nes jis nejautė laimes tai darydamas jis darę taip dėl aplinkos ne savęs ir I nerado jėgų ir noro nematę dėl ko jam keltis toks tas gyvenimas Ale I sunkus, bet mes laimingi, nes tokiam I sudie matom tikslus ir laime I jo geresni nuo pradedam savim, o ne pasiteisinimais I aš aš I padarysiu taip I I prisijungsit ir padaryt ta pati spirsit patys sau I sėdyne nustoję dvejot IS I I rankas, nes gyvenimas tai aš, o tu busi tas aš kokiu I matyti save ne aš ir ne aš ir tikrai ne Ale padarys tai už niekas to nepadarys už tave niekad I tavo pasiteisinai veik, o ne teisinkis ir suprasi, kad ne gyvenimas toks blogas, o tavo pasirinktas vaidmuo netinkamas tada suprasi, kad pagrindinis aš tai esi tu filmo gale IS lieka geriausias, nes jis veikia, o ne I I pasiteisinti kodėl jis aš būt pagrindiniu vaidina aš I scenoje atsakymas, nes jis kaip ir kiti bijojo ir I kaip diktavo I ! Dėl aš IS visu balsu taip aš pats IS aš suimsiu I ir tapsiu I velniop jus!

 322. Aida

  Balandžio 8, 2017 at 8:30 am

  Neskanu…

 323. Olidija

  Balandžio 8, 2017 at 8:38 am

  Reikia ryžto, noro ir aistros.
  Kad pasiektum sėkme turiu prisiminti tuos vaikystes laikus kai man buvo neidomu ka pasakys kažkas, aš tiesiog darydavau tai ka noriu. Taip turi buti ir dabar.

 324. Ieva

  Balandžio 8, 2017 at 10:08 am

  Didelio noro ir SUNKAUS darbo

 325. Justina

  Balandžio 8, 2017 at 11:08 am

  Troooooskimo! Didelio uzsidegimo ir motyvacijos veikti!!!! aciu, Alex Monaco!:)

 326. 666

  Balandžio 8, 2017 at 11:22 am

  Mums reikia išlaisvinti save iš visuomenes primestų dogmų ir parodyti jog kiekvienas iš mūsų galime būti unikalūs ir nekopijuoti kitų, nes manau giliai širdyje visi žinom kad būtent tokie ir esam. Nu ką pavarom!!!! Ačiū, labai motyvuotas staipsnis :))))

 327. Karolis

  Balandžio 8, 2017 at 4:20 pm

  Atsidavimo ir pasiaukojimo ,meilės ir aistros tam ką darai ir ko sieki. BŪTI aukščiau kitu savo vidumi ,bet niekada jų nepamiršti ir juos vesti paskui save ! Ačiū,tai buvo nuostabu !!!

 328. Giedrius

  Balandžio 8, 2017 at 5:10 pm

  Aciu ! Geras strapsnis, gal siek tiek piktoks 🙂 Kad pasiektum sekmes, manau reikia uzsispyrimo ir kantrybes.
  Is patirties galiu pasakyt, kad po daugeliu nesekmingu bandymu vistiek atsirandas sansas kazka pakeisti I geresne puse. P.S. Komforto nebuvimas skatina smegenis greiciau dirbt ) ir siekti savotikslu.

 329. JUSTINA

  Balandžio 8, 2017 at 5:47 pm

  Reikia pakelti užpakalį nuo patogios sofos, ištiesti kaklą, pakelti galvą kuo aukščiau ir eiti į priekį. Paliekant visus burbeklius už nugaros, kad tavo sąskaitą vidaus ir banko būtų pilna.

 330. Ra

  Balandžio 8, 2017 at 5:52 pm

  Reikia aistros !!!

 331. Eglė

  Balandžio 9, 2017 at 11:26 am

  Mano nuomone svarbiausia yra turėti drąsos.

 332. A

  Balandžio 9, 2017 at 3:00 pm

  Svarbiausias yra troškimas būti geriausiu. AČIŪŪŪ!!!!

 333. Rita

  Balandžio 9, 2017 at 7:02 pm

  kaip visada, stengiuos komentuot, perskaičius komentarus ir noriu pasakyt, kad viskas čia teisingai surašyta, kam neskanu, eikit gult ir imkit pultelį į rankas nesimakaluodami 😀 , kad sektųsi versle, iš savo karčios patirties sakau, kad pasiekus maximumą toj srity kuo užsiimi, tikrai spjaut ant daugelio nuomonių ir veiksmų, svarbu, pasitaikius šūdo gabalui po kojom, būt budriam ir neįlipt ant jo, nes slydimas stumia į bedugnę, tiek materialinę, tiek emocinę, o be emocijos svyra rankos, įlendi į savo kiautą nuo tos minties, kokių velnių būna… traiškyt, daužyt snukį, perlipti ir nesustot, eit toliau.. visada galvojau ir sakiau, kad gerų žmonių daugiau, pati save apgaudinėjau ta mintim, todėl praradau budrumą, o pavyduoliai ir priešai to tik ir laukia- kad palūžtum, taip kad, nesnaudžiam, analizuojam savo veiksmus ir veikiam, lipt per galvas nemėgstu ir niekam nesiūlau, bet būt aršiu savo tiksle ir įsitikinime, kad pavyks, BŪTINA , nenuleidžiu rankų ir kryptingai tampu Feniksu 🙂 sėkmės visiem

 334. Aistė

  Balandžio 9, 2017 at 9:13 pm

  Reikia aistros ir troškimo!

 335. Asta

  Balandžio 10, 2017 at 1:24 pm

  GYVENTI reikia, GYVENTI, o ne galvoti apie gyvenima! Ismokti buti be minciu momente Dabar ir atsakyti i klausima Kas as esu. Stai ir visa gyvenimo filosofija. Per daug paprasta daugeliui.

 336. Sandra

  Balandžio 10, 2017 at 10:48 pm

  Sekmės versle privalumas turėti orginalią idėją, kuri būtų nenuvalkiota ir skatintų puoselėti žmogų, kaip asmenybę, kaip kūrėją.Tiesiog daryti tai kas miela, o ne privalu ir REIKIA tam, kad pragyventum, išgyventum. Sekmė lydi ten, kur žmogus nesirikiuoja į kitų nuomones, idėjas. Jis pats turi mąstyti, sugalvoti kaip galėtų būti kitaip, kad verslas klestėtų.. Dauguma tiesiog neišnaudoja savo galimybių, jie nežino, kiek DAUG žmogus gali sumąstyti, jis gali panaudoti daugiau nei 10% savo smegenų.. Man patiko Alec Monaco žodžiai praeitame straipsnyje: ” viską pasieksi, jei neisi su “masėmis” ( perfrazuota) Santykių srityje neesu patyrusi ( kalbant apie vyriškos lyties atstovus), tiesiog manau, kad meilę, pasitikėjimą reikia pajusti, o ne bergždžiai galvoti ar ji tikrai yra. Gyvenime – sutiksiu su Alex mintimis. Gyvenimas skirtas mėgautis ir nieko nebijoti, nes baimė yra tik mūsų mintyse, ji realiame gyvenime neegzistuoja 🙂

 337. arturas

  Balandžio 11, 2017 at 8:57 am

  Gerai atspardei užpakalį. Bet visą tai aiškiau negu aišku ir tas žinojimas nepadeda pasikeisti. Reikia kažko daugiau, kad ištrūktum iš hipnotizuojančio rato ir pradėtum veikti kitaip nei visuomenės nusistovėję stereotipai. Reikia pradėti veikti, bet kaip, kur ir kada… Čia labiausiai trūksta ryžto ir drasos veikti.

 338. Saulius

  Balandžio 11, 2017 at 9:18 am

  Taip Alex, tu visškai teisus – vis dar esu kogurtas, nes patogu gyventi dabartineje aplinkoje ir tik išėjimas iš konforto zonos priverčia pažadinti kovotojo instinktą. Ačiū Alex.

 339. Ernesta

  Balandžio 11, 2017 at 10:23 am

  Gerai čia “pavaryta 🙂 Užskaitau ir džiaugiuosi, kad šis straipsnis bent šiek tiek “davė per smegenis” 🙂

 340. MImi

  Balandžio 11, 2017 at 9:47 pm

  ,,Miau”..prajuokino 😀 o skaitant straipsnį, kai kurios tavo mintys šokiravo, bet privertė susimąstyti…Mano manymu pirma reikia gero spyrio, bet tokio kuris sukrėstu iš vidaus. Žinoma troškimo, kuris varytu tave pirmyn ir žinių be kurių stop 🙂 p.s Ačiū už straipsnį, skaitysiu dar ne kartą 🙂

 341. Paulina

  Balandžio 12, 2017 at 8:58 am

  Troškimas ir ugnis akyse,tai vienintelis dalykas kuris tave veda link tavo svajoniu.

 342. Snieguole

  Balandžio 12, 2017 at 10:15 am

  Nenoriu buti jogurtas..

 343. Toma

  Balandžio 13, 2017 at 12:39 pm

  Norint pasiekti svajone reikia drasos,ryzto,pasitikejimo savimi didelio noro ir uzsispyrimo,jeigu nepasiseka viena karta ar kelis reikia nenuleisti ranku bandyti dar ir dar jei istiesu to troksti. Reikia kovoti ir nepasiduoti! 🙂

 344. Evelina

  Balandžio 13, 2017 at 1:11 pm

  Reikia isgirsti ir suprasti tiek save tiek apli kinius kuroe tau bando padeti ir manau greit sekme pasirodis 🙂

 345. Artūras

  Balandžio 13, 2017 at 2:26 pm

  Ačiū kad suspardei !!!

 346. Kristupas

  Balandžio 13, 2017 at 3:56 pm

  Aš senai žinau, kad man nereikia diplomo, kad jis gulėtų stalčiuje, o tie praleisti mokslo metai veltui, būtų didžiausias laiko švaistymas universitete, kuriame kiša į mūsų galvas tai, ko yra prikišta pilkoji masė. Turi žinoti, ko nori, ar kad tau įsakinėtų, ar pats nori viską laikyti savo rankose ir būti to valdovu. Reikia tikėti svajone, jos trokšti kaip niekas kitas, neklausyti aplinkinių žmonių kalbų. Ir atitraukti tuos žmones nuo savęs kuo toliau, kuriems yra gerai, kaip yra. Nereikia laukti kažko, reikia tiesiog imti ir veikti., Svarbiausia TROŠKIMAS, TIKĖJIMAS JOG TU GERIAUSIAS, NORAS IR UŽSISPYRIMAS, atves tave ten kur tu nori būti.:)))

 347. Arune

  Balandžio 13, 2017 at 7:04 pm

  10/10 visiskai sutinku su Tavo nuomone Alex!!

 348. Sigutė

  Balandžio 15, 2017 at 11:33 am

  Reikia dirbti su savimi, neklausyti kitų ir galvoti savo galva. Tikėti savimi, kad gali tai padaryti. Ir tuos tuo dirbti.

 349. Rimantas

  Balandžio 15, 2017 at 10:45 pm

  Svarbiausia troškimas, tikėjimas ir užsispyrimas!

 350. Monika

  Balandžio 16, 2017 at 2:02 am

  Information is a power:). Reikia gyventi ir imti pamokas is bet kokiu gyvenimisku situaciju… stengtis surasti bendra ramybe savyje.. ir klausytis savo sirdies balso… atsakymai kaip daryt I ir Ka daryti ateis patys su laiku jei mes to noresime. Tiesiog bukim teisingi, saziningi ir istikimi sau, nestovekime vietoje, kad ir maziausias zingsnelis daro dideli indeli musu svajones link ..

 351. Elvyra

  Balandžio 16, 2017 at 7:55 am

  Ačiū už straipsnį. Ne visi žmonės vienodi, nevienodos ir misijos laukia jų gyvenime. Vieni jas “įkanda” iš karto, kiti – visą gyvenimą ieško. Ar tai gerai, ar tai blogai? Kitiems pati paieška tampa atradimų virtine. Gyvenimo tikslas nėra konkretus apibrėžtas rodmuo, pasiekimas ar pan., gyvenimo tikslas gali būti tiesiog pats gyvenimas, jo natūrali tėkmė.

 352. Akvilina

  Balandžio 17, 2017 at 3:24 pm

  Kad pasiektum sėkmės versle/santykiuose/gyvenime reikia, tikėjimo savimi, daaaaug ryžto ir užsivedimo. Ir žinoma, kad ir kas nutiktų niekada nepasiduoti!

 353. Martynas

  Balandžio 19, 2017 at 8:52 am

  Būti kovotoju! Ryžto ir valios !!!

 354. JOLANTA

  Balandžio 19, 2017 at 2:01 pm

  Nerealu!!! Motyvacijos bomba!!! Skaiciau kelis kartus ir geriau kiekviena sakini….Aciu!

 355. Geda

  Balandžio 20, 2017 at 12:12 pm

  Superinis straipsnis!!!! Toks jausmas, kad Alex viska raso apie mane. Reikia kuo greiciau atsikratyti visu baimiu ir verztis i prieki!!!

 356. rasa

  Balandžio 20, 2017 at 1:58 pm

  Vakar butent taip jauciausi – kovotoja, siandien kazkas “uzluzo” abejone ir tt, perskaitau si straipsni, ir suprantu, kad vakar neklydau, aciu uz padrasinima:)

 357. Laura

  Balandžio 21, 2017 at 2:27 pm

  Man taip patinka tokie straipsniai:tai ne tik gera motyvacija, tai ir juoko dozė,o gal tik man… :))
  Skaitydama kaskart džiaugiuosi, kad pamačiau savo pažįstamo profilyje šią info!!!
  Man trūksta pasitikėjimo. Todėl taip sunku pradėti viską.
  Visų pirma reikia investuoti, tik tada gausi rezultatų.
  Todėl nebeketinu laukti nei dienos, keliuosi ir skinuosi kelią iš šio mėšlyno, kurį sukūriau pati.
  Ačiū!!!!

 358. Laura

  Balandžio 22, 2017 at 5:26 pm

  Nežinau ko kitiems trūksta, bet man trūksta noro, pasitikėjimo savimi, daugiau gilintis ir žinoti daugiau nei žino kiti!!!
  Pagaliau, kas tas popierius, jei žinių nulis, kam girtis jei moki kalbas, jei taip nėra, kam kalbėti daug, nors realiai nieko nedarai.
  Tai va, reikia imtis daro!!!!

 359. Laura

  Balandžio 22, 2017 at 5:29 pm

  Kiek straipsnių skaityčiau, visada skaitau ne vieną kartą, nes kaskart suvokiu vis kitaip. Atrodo skaitydama suvokiu, jog subresta mintys.
  Ačiū!!!!

 360. Mindaugas

  Gegužės 26, 2017 at 9:48 am

  Matot, kiek nedaug reikia. Tereikia kažkam tiesiai šviesiai išrėžti tikra tiesa TAU į akis! Ir sukruta smegenėlės 🙂
  Ačiū!

 361. Andrius

  Birželio 2, 2017 at 3:00 pm

  Reikia pirmiausiai atrasti pusiausvyrą savyje, kitaip sakant susibalansuoti.

  Ačiū, Alex Monaco, superinės mintys!

 362. Viktorija

  Birželio 2, 2017 at 5:55 pm

  Svarbiausia turėti ryžto ir pasitikėjimo savimi! Straipsnis kažkas tokio! Džiaugiuosi, kad turiu galimybę visus juos skaityti, nes tai padeda pradėto tikėti savimi! Ačiū!

 363. Dovilė

  Birželio 3, 2017 at 11:54 am

  Svarbiausia troskimas ir ryztas iveikti visus, noras buti geriausiu.

 364. Indrė

  Birželio 4, 2017 at 9:29 am

  Kad pasiektum sėkmės reikia troškimo, aistros, pasiryžimo, tikėjimo savimi.
  Ačiū!

 365. Elena

  Birželio 4, 2017 at 3:18 pm

  Rak savo gyvenimo aistrą ir tau neteks dirbti nei vienos dienos 🙂

 366. Rosita

  Birželio 6, 2017 at 11:39 am

  Norėti neužtenka, reikia sunkiai dirbti, bet tik vidinis užsidegimas palengvins tą sunkų darbą ir atves prie tikslo!

 367. Svajūnas

  Birželio 6, 2017 at 11:34 pm

  Reikia… NORĖTI!!!

 368. Karolina

  Birželio 11, 2017 at 11:49 am

  Kad pasiektum sekmės gyvenime reikia aistros,didelio troškimo ir pasitikejimo savimi! 🙂

 369. Ignas

  Birželio 11, 2017 at 11:33 pm

  Reikia didžiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulio noro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 370. Donata

  Birželio 12, 2017 at 9:48 am

  Norint pasiekti sėkmės versle/santykiuose/gyvenime reikia ryžto, tikėjimo svajone/tikslu, užsispyrimo ir sunkaus darbo. Negalima pasiduoti, negalima visko mesti. Jeigu nepavyksta vieną, antrą, trečią kartą… Krenti, stojies, vėl krenti ir vėl stojies. Svarbu nepamiršti svajonės/tikslo savo. Reikia prisiminti dėl ko tu tai darai, kodėl tau tai svarbu.
  Žmonės perskaitę tokius straipsnius galvoja “Reikia kažką keisti”, o vėliau daro lygiai tą patį ką darė iki šiol.
  LINKIU VISIEMS NORINTIEMS PAKEISTI GYVENIMUS, PAGALIAU SUIMTI VISKĄ Į RANKAS IR PRADĖTI VEIKTI. VISKAS ŽINIAS, KURIAS GAUNAT IŠ ALEX MONACO PERMĄSTYTI IR PANAUDOTI, NES TIKRAI ŽINIOS BEVERTĖS, JEI JŲ NENAUDOSI. LINKIU VISIEMS RYŽTO, UŽSISPYRIMO EINANT TIKSLO LINK. IR SVARBIAUSIA NEBŪKIT TOKIE KAIP VISI, BŪKIT IŠSKIRTINIAI. DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS VISIEMS 🙂

 371. Lietuva

  Birželio 12, 2017 at 5:01 pm

  Tokia tiesa!
  Lietuva 50 metu vergijoj prabuvo.. viskas sustinge, po truuuputi ateina technologijos ir suvokimas, kas ta laisvė , ir kaip su ja elgtis… Nebijoti kalbėti ir veikti.
  Aš mačiau žmones, kurie mano, jog tik jie žino viska geriausiai, ir tokius, kurie visada ir save laikė mokiniais, nepaisant to, jog yra mokytojai.
  Ko man labiausiai reikia? Žinoti ko noriu, žinoti, jog išpildyti šiai svajonei turiu tik kokis 5-10 metu! Geriausiu atveju, gal ir daugiau, atmetus miego laika, maisto gaminima, rūpinimasi vaikais ir šeima, ir visus kitus darbeliu. Taip kad kiekviena miela sekundė, kuria as padovanoju svajonei pildyti, mane priartina prie tikslo. Ir kaip gera žinoti, kad galėsiu matyti daug laimingu akiu!!!
  Štai dėl ko verta gyventi:)
  Alex, tu turi nuostabu talenta ir dovana ikvėpti žmones,
  Tu turi sukurti spektakli! Kas padėtu- atsirastu;)
  Ačiū, kad esi, ačiū, kad tada…. pasirinkai – Gyventi!!!!!!!!!!!!!!!!

 372. Eva

  Birželio 13, 2017 at 10:06 am

  Ikvepia!!
  Turiu noro bet nera uzsispyrimo..

 373. Inesa

  Birželio 13, 2017 at 10:10 am

  Viskas aišku – norint kažko pasiekti, reikia didelio ryžto ir noro, o tuomet daug pastangų. Man dar daug iš to trūksta. Bet visgi džiaugiuos kad šiemet jau pradėjau įgyvendinti vieną seną svajonę, kuri yra susijusi su saviugda ir savirealizacija, tad investavau į save ir savo norą/svajonę. Tas labai įkvepia ir skatina judėti ir link kitų norų pildymo 🙂

 374. Diana

  Birželio 14, 2017 at 12:21 am

  Pastaruoju metu ne kartą atėjo supratimas, kad negyvenu pilnaverčio gyvenimo, todėl nesijaučiu laiminga. Tavo straipsniai, Alexai, mane įkvepia tikėti, kad dar ne vėlu, kad dar galiu daug ką pakeisti. Šį vakarą mano mėgstama muzika skambėjo tikrai GARSIAI, o sau vis kartojau vienintelę fraze: AŠ TROKŠTU GYVENTI PILNAVERTĮ GYVENIMĄ! 🙂 Ačiū už įkvėpimą, Alexai!

 375. Lina

  Birželio 14, 2017 at 3:33 pm

  Reikia noro 😉

 376. Kristina

  Birželio 15, 2017 at 12:56 am

  Geras straipsnis. Reikia ryžto ir valios..

 377. Greta

  Birželio 18, 2017 at 8:49 pm

  Drasos, ryzto.

 378. Asta

  Birželio 19, 2017 at 12:42 pm

  Reikia kovoti už savo svajones! Ir tikėti savimi!

 379. Indrė

  Birželio 21, 2017 at 9:39 pm

  Tam, kad kažką pasiektum ir visai nesvarbu kame, reikia didžiulio užsidegimo pasiekti savo tikslą ir dar didesnio užsispyrimo nepasiduoti užklupus pačiam pirmam sunkumui..

 380. Audrius

  Birželio 25, 2017 at 8:39 am

  Tikėjimo savimi, igįvendinti užsibrėžta tikslą, imti ir veikti dabar!!! Ačiū Alex Monaco už motyvacija!

 381. Alvina

  Birželio 29, 2017 at 12:20 am

  Superinis straipsnis. Ačiū!

 382. Nerijus

  Liepos 8, 2017 at 12:34 pm

  Kad pasiekčiau visapusiškos sėkmės, man reikia noro tapti geriausiu !!! Netgi parkritęs 10 kartų , atsistosiu vienuoliktą ir po velnių tapsiu geriausiu ! Svarbiausia veiklumas, niekada nereikia užsistovėti vienoje vietoje. Viską darysiu apsėstas beprotiško noro tapti geriausiu ir tapsiu geriausiu iš geriausių !!!

 383. TOMA

  Liepos 18, 2017 at 8:52 am

  Perskaicius si straipsni, noriu sokt nuo kedes ir bekt, bekt neaisku kur. Si ryta isgeriau dvi kavas saviske ir taviske Alex Monaco. Tik taviske beproto sveika ir pabudinanti is sastingio. Aciu uz super straipsni.

 384. Ingrida

  Rugpjūčio 3, 2017 at 11:22 am

  Ačiū už straipsnį.Žinau, kad reikia rasti savyje jėgų keltis ir atsitiesti, bet yra žiauriai sunku,kai tave įskaudina pats brangiausias tavo žmogus. Tada nematai nei prasmės gyvenime, dėl ko stengeisi, dėl ko visą save atidavei tam žmogui… kaip kažkas ir rašė teorija yra teorija, bet praktiškai, tai padaryti reikia surasti jėgų ,užsispyrimo, pasitikėjimo savimi. Reikia atsikratyti prisiminimų,užversti knygą ir nesisukioti atgal. Dabar tiesiog būnu, bet negyvenu pilnaverčio gyvenimo, nors turiu kuo džiaugtis, bet nieks nemiela. Norėčiau labiau savimi pasitikėti, bet nesuradau kas mane stipriai motyvuotų.Nusivylimas užgožia viską.

 385. Sandra

  Rugpjūčio 14, 2017 at 3:18 pm

  Straipsnis man kaip niekada labai laiku ir vietoje papuolė. Turiu pilną galvą žinių, bet va, ryžtu, užsispyrimu ir drąsa pasigirti kol kas negaliu. Kažkuriame gyvenimo etape pamečiau kovotojos dvasią.

 386. Skaistė

  Rugsėjo 4, 2017 at 9:16 pm

  Nebijoti laužyti standartų ir turėti stiprybės bei drąsos būti kitoks negu visi…islipti iš savo baimių ir nuolatinio dairymosi per petį :”o ką pasakys/pagalvos kiti?..” galų gale siekti savo svajones dideliu dideliu darbu, nes niekas kitas išskyrus tave neįgyvendins TAVO svajonės!

 387. Rasa

  Rugsėjo 12, 2017 at 1:39 pm

  Reikia gero spyrio. Tik jo nereikia laukti is kazko kito,o tik is saves.

 388. Audra

  Lapkričio 7, 2017 at 10:15 pm

  Oi Tu….., Šunsnuki!!! :))))

 389. Eglė

  Gegužės 23, 2018 at 7:17 am

  Troškimas VISADA veikia:) Patikrinta;) Dabar belieka atidaryti duris……..

 390. Gabija

  Gegužės 23, 2018 at 7:32 am

  Aciu, kad esi, esi nuostabus 🙂

 391. Eglė

  Gegužės 23, 2018 at 10:46 am

  Alex tu manyje jau sužadinai žverį, įpūtei pasitikėjimo veikti, Ačiū tau.

 392. edgaras

  Gegužės 24, 2018 at 8:06 pm

  mano nuomone jei jum iki nuosavo verslo (kalba eina tik apie versla) truksta tik ryzto uzsispyrimo kad jum trukdo baimes ir t.t. tai geriau ir nepradekit to verslo….
  Man asmeniskai truksta pinigu as galiu sugeneruot genealias idejas verslui kasdien, kuris 99.9% pasiteisintu, bet tiesiog neturiu tam pinigu todel viska juda daug leciau nei noreciau ir galeciau.

 393. Aivaras

  Birželio 3, 2018 at 12:00 pm

  Sveikas Alex vienintelis dalykas ko asmeniškai dar tr0ksta šiuo metu labiausiai dar ryžto, tačiau jau nebeilgam.. 🙂

 394. Saulius

  Birželio 4, 2018 at 8:15 am

  Žiūrejimas atgal mus stabdo, žiūrėjimas į prieki mus skatina judėti pirmyn. Cituoju pats save, nenoriu būti kopija. Noriu gyventi savu gyvenimu, o ne svetimais. Noriu turėti problemų savų ( tik per jas mes augame) o ne svetimu. Tebunie pasakys esu savanaudis, egoistas bet aš atsakysiu esu laimingas, laimingas savo gyvenimo šeimininkas.

 395. Evelina

  Birželio 5, 2018 at 10:23 am

  Troškimas pasiekti tikslą ir tapti geriausiu ?

 396. JOLANTA

  Birželio 6, 2018 at 12:03 am

  Troškimo ir noro pačiam sau įrodyti,kad kasdien galiu pasiekti vis daugiau.

 397. Darius

  Birželio 6, 2018 at 12:19 am

  Reikia noro ir tikėjimo tuo ka tu darai.

 398. jolanta

  Birželio 6, 2018 at 10:09 am

  pirmiausia “nemyžt” į batą iškilus pirmam sunkumui, po daugybės atsakymų “ne” eiti tol.kol bus “taip”.. žodžiu kaupti paraką užpakaly, kuris leistų didelį “bum” padaryti.. 😀

 399. Eglė

  Birželio 10, 2018 at 8:42 am

  Aistringai ir su noru būti geriausia imsiuos kiekvienos savo svajonės įgyvendinimo.

 400. Saras

  Birželio 10, 2018 at 9:50 am

  Tiesiog verztis i prieki, nepaisant aplinkybiu

 401. Mindaugas

  Birželio 10, 2018 at 12:47 pm

  Ryzto ir begalinio noro!

 402. Akvilė

  Birželio 10, 2018 at 2:42 pm

  Begalinio troškimo ir noro.

 403. Kotryna

  Birželio 10, 2018 at 6:54 pm

  Viskas ko reikia yra troškimas. Gali padaryt viską jei tik nori, o jei negali reiškia nepakankamau nori.

 404. Vaida

  Birželio 11, 2018 at 12:12 am

  Mėginsiu rasti savyje kovotojos dvasia.

 405. Aleksandras

  Birželio 11, 2018 at 8:04 am

  Turi būti pasitikintis savimi ir ne nu leist rankų jai ne paviko o imt ir bandit dar kartą tol kol paviks, būti rištingam užsispirusem.

 406. Audra

  Birželio 11, 2018 at 10:32 pm

  Atsakymas paparstas, bet nėra lengvai įvykdomas. taip, žinių nepakanka, reikia motyvacijos, arba didelio troškimo, draivo, kaip sakai ir daug darbo, kad pasiektum ko nori, kad sukurtum ir išlaikytum santykius. Be darbo nieko nebūna.

 407. Irena

  Birželio 13, 2018 at 8:49 am

  Ačiū ,Tu ptvirtinai,kad elgiusi,gyvenu,veikiu,jaučiuosi,būtent taip ir esu sėkminga,aiminga,sužavėta ,aistringa gyvenimui ir tam kuo užsiimu.

 408. Ingrida

  Birželio 13, 2018 at 5:41 pm

  Turiu daaaug įdėjų ir nė lašo drąsos. Ko bijau? Nežinau. Straipsnis man kaip spyris gerąja prasme. Jis pažadino mane. Dėkui už puikų, motyvuojantį ir drąsinantį straipsnį

 409. Aistė

  Birželio 14, 2018 at 7:54 am

  Reikia noro.. Be noro nebus sunkaus darbo ir taip vėl busi duobėje. Svarbiausias dalykas, atsidavimas, tai ką darai ir pačiam sau, pažinimas savęs ir troškimas būt geriausiu!

 410. Judita

  Birželio 14, 2018 at 11:40 am

  Būti tobulam nesinori, gal net tokių nėra, bet būti išskirtiniu tai jau siekiamybė. Nekopijuoti kitus, o taip norisi kartais, tai kaip užkrečiama liga, pamatai, patiko ir jau nori to paties… Atrasti savo unikalumą yra svarbiausia. Ačiū už emocionalų straipsnį.

 411. SANDRA

  Birželio 14, 2018 at 5:56 pm

  Begalinis troškimas, kovotojo dvasia, noras, ryžtas + darbas įjungia visas verslo , santykių bei gyvenimo pavaras.

 412. Juozas

  Birželio 15, 2018 at 1:43 am

  Reik motyvacijos,uzsispirimo bei noro

 413. Irma

  Birželio 15, 2018 at 9:10 am

  Ko reikia, kad pasiektum sėkmės versle/santykiuose/gyvenime? Esu reikalinga aš, kaip sėkmės garantas. Ir mano progresas bet kokiu klausimu 3,2,1 ir veikiu, nesvarbu, kad iš pirmo karto nepavyks, nes kuo daugiau kartų nepavyks tuo saldesnis sėkmės skonis. Sėkmingi žmonės patiria daug daugiau nesėkmių nei nesėkmingi.
  P.S. Rašymo stilius mane labai žavi.

 414. Aistė

  Birželio 19, 2018 at 2:27 pm

  Asmeniškai man trūksta ryžto. Pasitikėjimo savimi. Bet dirbsiu toliau su savimi, kad pasiekti svajones 🙂

 415. Paulius

  Birželio 21, 2018 at 9:08 am

  Kad pasiektum savo tikslų reikia būti ištroškusiu sėkmės žmogumi+daryti viską ką reikia. Dauguma žmonių užsibūna komforto zonoje ir nepajunta, kaip puiku būtų iš jos ištrukti. Užtenka menkinti ir gailėtis savęs. Už durų laukia kitoks gyvenimas!!!

 416. Deimantė

  Birželio 21, 2018 at 10:50 am

  Labai prasmingas straipsnis, tai geras spyris į užpakalį tiems, kas vis dar skandina save abejonėse! Kad pasiektum savo sėkmę visu pirma reikalingas nenumaldomas troškimas siekti ČIA IR DABAR, o ne karksėti apie tai jog “nuo pirmadienio tikrai pradėsiu” (nes TIKRAI nepradėsi), taip pat svarbus pasitikėjimas savimi, be pasitikėjimo žmogus prapuolęs, ir svarbiausia motyvuoti save, kad taptum GERESNIU nei buvai vakar! ( :

 417. Jūratė

  Birželio 22, 2018 at 8:19 pm

  Na po velniu Alexai!!! Jeigu užtektu paskaityti ši straipsni ir tapti apsėstai ir paranojikei savo tikslu ir svajoniu,siekti ryžtingai troškimu,turėti savo nuomone,tapti kovotoja,jau ir taves nebereiktu:D.Bam bam paskaitei,tapai-atia Alexai:D
  Neee dar reikia taves ir tavo “perliuku” bent jau aš išspausiu maksimuma!!! Žiniu niekada nebus per daug,nuo to dirba protas,ir noras laimėti netgi prieš tave,tapti geriausia,išskirtine,ryžtinga kovotoja su savo tikslais ir svajonėmis!!!Ačiū,tu nuostabus!!!

 418. Vaida

  Birželio 27, 2018 at 9:12 pm

  Nors ir mažais žingsniukais, bet einu savo tikslo link. Taip pat padedu kitiems. O po šiandienos draugės skambučio, išgirdusi, kad esu Angelas. Nes ji gavo mano laišką su informacija, kurios būtent jai reikėjo, nors to visiškai nežinojai, tik kelia motyvaciją ?

 419. Marija

  Birželio 29, 2018 at 9:45 am

  Ko reikia pasiekti sėkmei, ryžto, noro tobulėti ir “perkasti kitiems gerkles” dėl savo tikslo ir siekio. Reikia nenustoti savęs motyvuot, bet kartu nepamiršti išlikti žmogumi, kuris myli savo artimuosius. Nepamiršti, kad jie yra ta galia, iš kurių galima pasisemti dalelę gėrio, kad toliau galėtum siekti užsibrėžto tikslo

 420. LINA

  Birželio 29, 2018 at 9:46 am

  AČIŪ už puikų straipsnį. JO, pirmiausia reikia išsiaiškinti iš viso ko aš noriu ir ko trokštu, nes visa tai apgaubta po baimių, abejonių skraiste. Velniop visas tas baimes, pavargau būti paklusni ir kaip tas bailusis zuikis visko bijoti ir tiesiog jausti kaip gyvenimas teka šalia, o tu stovi tiesiog kaip koks asilas ir žiūri, gyvenimas eina – o tu tik šalia jo… o kad užtektų drąsos ir ryžto. Ačiū, šis straipsnis tikrai užveda.

 421. Loreta

  Birželio 29, 2018 at 9:24 pm

  Troškimo ir daaaaaaug didelio ir sunkaus darbo!!!!

 422. Vytautė

  Birželio 30, 2018 at 10:16 pm

  Manau, visų pirma reikia pasitikėjimo savimi, ryžto ir sunkaus darbo

 423. Raimonda

  Liepos 1, 2018 at 7:42 pm

  Pirmiausiai reikia ryžto išlipti iš komforto zonos bei daryti ne visai tai, ką nori, o gal net bijai. Taip pat turi būti išskirtiniu ir norėti tobulėti.

 424. Violeta

  Liepos 2, 2018 at 6:03 pm

  Ačiū, stipru Alexai. Reikia turėti didelę aistrą, tikėti tuo ką darai, būti atsakingam už savo veiksmus,ir daryti, daryti…… daryti n kartų, kol pasiseks. Geriausias pavyzdys sportininkų atkaklios treniruotės, ir rezultatas – pergalė!
  Būtent veiksmų ir atsakomybės mums trūksta.

 425. Lina B.

  Liepos 8, 2018 at 9:28 am

  Aciu, Alex,uz nuostabu straipsni, uz tavo begalines pastangas mus isjudinti. Bet, kaip tu ir rasei, zinojimas nieko nepakeis, visa info turi persismelgti. As si straipsni dar nekerta skaitysiu, kol galva prades kitaip dirbti…
  Aciu!, Grazios dienos 🙂

 426. Asta

  Liepos 8, 2018 at 8:39 pm

  Aciu uz straipsni!!! Noras+sprendimas veikti+kasdienes pastangos=IGYVENDINTA SVAJONE!!! Patyriau tai daygybe kartu ir vis dar patiriu!!! PIRMYN, ALEX, LIETUVAI REIKIA TOKIU LYDERIU KAIP TU!!!

 427. Laura

  Liepos 20, 2018 at 12:01 am

  Labai ačiū už straipsnį. Nerandu tinkamo žodžio, kuris teisingai apibūdintù, kokias mintis ir jausmus jis sukėlė, kokià neįkainojama vertę turi teisingas minčiù interpretavimas ir žinoma įsisavinimas. Atrodė, jog straipsnis parašytas konkrečiai man. Galvoje chaosas ir sumaištis. Atrodo, kad kažkas man būtù iš šono parodęs tikraja mane/atmerkęs akis ir apšvietęs “nefunkcionuojantį” protà. Didi savynė sugebėti taip taikliai ir užtikrintai sukrėsti, tiesiog išspardyti sėdimàjà ir galvà. Tikrai verta išsispauzdinti ir pasikabinti labiausiai ir dažniausiai matomoje vietoje, kad nuolatos būtù “degantis veidrodis”. Jaučiuosi kaip po psichologo kunsultacijos. Ačiū! Man lieka labai didelis darbas su savimi. Turiu prie savo svajoniù pridėti begalinį ryžta, aistrà, betarpiška ir produktyvu veikima. Straipsnis daugiau nei stipru ir daugiau nei daug absoliutaus gėrio. Ačiū, kad esate!

 428. Rita

  Liepos 23, 2018 at 12:14 am

  Straipsnis puikus smagu matyti ir zinoti kad dar yra zmoniu kurie nera apsinuodije vien pinigu kaupimui bet dar liko ir tokiu kurie vertina zinoias ir patirti !
  Misijos klausimas buvo , ko reikia kad pasiekt svajones ? As asmeniskai vietoj svajoniu uzsibreziu tikslus ir nesvarbu kas beatsitinka neleidziu jokiom suknistom aplinkybem manes sustabdyti… buna lengva buna pragariska, bet pasiektu tikslu vaisiai turi pato skaniausia skoni !

 429. Julija

  Liepos 27, 2018 at 6:43 am

  Troškimas\ kovotojo dvasia/daug darbo/ tikejimas savimi/ kitu nuomoniu nepaisymo/ nebeieskoti pasiteisinimu/ribojanciu isitikinimu atsisakymo/,deginamcio noro įrodyti sau ir kitiems kad tikrai galiu ir dar karta daug darbo, tiesa dar isiparwigojimo reikia norint pasiekti sekmes gyvenime/ santykiuose/ versle 😉

 430. Miglė

  Liepos 27, 2018 at 10:17 pm

  Pirmiausiai reikia tapti zmogumi,susirinkti savo gerasias savybes,reikia susitvarkyti gyvenima. Tada turedamas ryzto,ismoksi kovoti. O svarbiausia yra troskimas. Troskimas buti geriausiu. Troskimas siekti daugiau. Troskimas laimeti uztikrina geriausius rezultatus. Jei ne TROSKIMAS,nepasieksi daugiau..

  • Miglė

   Liepos 27, 2018 at 10:18 pm

   Taip ir liksi vienoje vietoje,nepakiles auksciau. Reikia ryzto ir pastangu. Pirmiausiai pradeti nuo saves !..

 431. Marius

  Liepos 28, 2018 at 9:04 pm

  Reike noro pasiekti virsune. Reike dideliu zinksniu perlipti per savo nepasitikejimo . Tiketi savimu investuoti isave

 432. Tadas

  Rugpjūčio 6, 2018 at 5:54 pm

  Ryžto ir pasitikejimo savimi!!!

 433. Sandra

  Rugpjūčio 12, 2018 at 9:31 pm

  Straipsnis tikrai super!!! Aš visada moku motyvuoti kitus žmones ir jie siekia savo tikslų, o man dar ryžto pritrūksta. Bet jau gana būsiu drąsi jau ir šiandien !!!!Ačiū tau:)

 434. Laiminga Sunssnuke

  Rugpjūčio 13, 2018 at 1:20 pm

  Labai teisingai 🙂 kaip tik uzsirasiau i naujus buhalterio kursus, noriu tobulėti, noriu įdomaus, gero darbo su super duper atlyginimu, noriu suprasti buhalterija, kad galėčiau pati tvarkyti savo būsimo verslo pinigus ( dar nežinau koks tai bus verslas, taip taip aš manau, kad aš nesu talentinga ir nemoku būti verslininke) bet aš einu ir semiuosi nauju žinių, esu atvira naujoms patirtims ir kas žino kur tai mane nuves 😉

 435. Rita

  Rugpjūčio 19, 2018 at 8:42 am

  Reikia didžiulio ryžto 🙂

 436. Jolanta

  Rugpjūčio 21, 2018 at 4:48 pm

  Ne tik svajoti, bet daryti viską dėl savo svajonės. Siekti, dirbti, kovoti, kristi, stotis ir eiti pirmyn…. 😉

 437. Sabina

  Rugpjūčio 23, 2018 at 11:26 pm

  Rezultatams pasiekti aistros , didelio pasiryžimo ir troškimo !

 438. Rasa

  Rugsėjo 27, 2018 at 9:52 am

  Tikrai taip,troškimas yra labai svarbu ,drąsa bei vizualizacija savo noro ,labai patiko!;)

 439. Jorune

  Rugsėjo 27, 2018 at 11:15 pm

  Stiprus straipsnis!!! Taiklus zodziai!!! Juos perfiltravus, atsimerkia akys ir nukrenta roziniai akiniai!!! Reikia ryzto, noro, aistros ir rezultatas 100% garantuotas!!!

 440. Rosvita

  Rugsėjo 28, 2018 at 8:51 am

  Reikia didelio pasiryžimo ,noro ir viskas pasiekiama.ryžto kurio man dažnai pritrūksta.tikiuosi kartu mes pasieksim maksimumą👍

 441. Jolita

  Rugsėjo 29, 2018 at 11:10 am

  Reikia išsikelti sau tikslą ir jo atkakliai siekti. Tik nežinau ar keli mažesni tikslai taip pat yra gerai ir ar neblaškys siekiant pagrindinio tikslo.

 442. Lina

  Spalio 3, 2018 at 9:29 pm

  Idonus straipsnis. Verciantis daug ka apmastyti

 443. Lina

  Spalio 3, 2018 at 9:32 pm

  Ryzto, aistros tam ka nori pasiekti, visada pasimokyti is klaidu

 444. Ieva

  Spalio 6, 2018 at 9:40 pm

  Reikia didelio spirio, veliau noro ir pastangu. Daug dirbti ir gyventi vien sia svajone!

 445. Simas

  Spalio 8, 2018 at 7:45 pm

  Troskimas

 446. Kristina

  Spalio 21, 2018 at 4:33 pm

  💯❗️Nuostabus straipsnis, cia kaip didelis spyris į subine,kad pradetume kažko imtis..Nes nes visi dažnai svajojame,kaip norėtume vienu ar kitu dalyku,bet nieko nedarome tik verkšlename..Dažnai pritrūksta motyvacijos,ryžto bei noro kazka keisti..Paskaičius tokius straipsnius taip ir norisi iškart kažką keisti ir pradėti veikti..😁👏👍

 447. Giedrius

  Spalio 23, 2018 at 10:41 pm

  Super…Aš Jus dievinu… Ačiū, kad esate…

 448. Vilma

  Lapkričio 6, 2018 at 1:11 am

  Trūksta tikro TROŠKIMO pasiekti savo tikslus ir jėgų, užsispyrusiai, dirbti jų link.

 449. Violeta

  Lapkričio 13, 2018 at 7:29 am

  Troškimas yra visų laimėjimų pradžia.

 450. Zita

  Lapkričio 25, 2018 at 10:08 am

  Tikėjimo savimi tuo kad aš galiu daugiau negu manau. Dar artimų žmonių. Siektiek žiniū.

 451. Augustinas

  Gruodžio 2, 2018 at 4:13 pm

  sieksiu tapti labiau savimi pasitikntis, sutraiskysiu abejones. uzdegti troskima savyje

 452. Inga

  Gruodžio 26, 2018 at 10:57 pm

  suprantu,kad reikia ryžto,na, kol kas neiseina išlyst iš savo kiauto,bet noras yra

 453. Rasa

  Gruodžio 30, 2018 at 10:59 am

  noret noret noret ir lipti per save ir ryztis padaryti bet ka del savo tikslo,kovoti del jo..

 454. Elegijus

  Sausio 13, 2019 at 10:41 am

  Pasitikejimo savimi, didelio noro ir troskimo. + kovoti su savo baimemis jas nugaleti, nes jos yra didelis stabdis tavo troskimams.

 455. Tomas

  Sausio 15, 2019 at 10:55 am

  Kad pasiekčiau savo tikslu reikia užsispyrimo ir nuolatumo.

 456. Tomas

  Sausio 20, 2019 at 2:14 pm

  Kosminis motyvacijos pasikrovimas, tiesiog ispudinga. Po Velniu busiu apsėstas noru tobulėti. Ačiu Aleksai už motyvacijos dozę! 💪

 457. Vaida

  Sausio 22, 2019 at 11:50 pm

  Kad versle, santykiuose ir gyvenime pasiektum sėkmės, tereikia to trokšti ir stengtis.

 458. Gediminas

  Vasario 4, 2019 at 7:03 pm

  Versle reikia velniskai geros sekmes,ir siekti uzsibriesto tikslo bet kokia kaina.Santykiose,tai didziulio demesio rodymas moteriai, kad ji tikrai rupi tau,o kai tu suteiksi demesi jai tai ji acidekos tuo paciu.Gyvenime sekme yr kad mes gyvename siame pasaulyje.

 459. Virginija

  Vasario 5, 2019 at 9:45 am

  Alex ačiū už super straipsnį! Juk tai visiems žinoma, bet…. ne kiekvienam suprantama. Aš kaip tik šiuo metu ieškausi naujo darbo ir sumaniau, kad noriu išbandyti savo žinias naujoje sferoje…tad jau šįvakar išsiųsiu savo CV į tą įmonę 🙂 Dar kartą ačiū už gyvenimo motyvaciją!

 460. Aušra

  Vasario 5, 2019 at 5:52 pm

  reikia didelio troškimo ir kovotojo charakterio 🙂

 461. Sonata

  Vasario 6, 2019 at 8:31 am

  Man labiausiai trūksta DRĄSOS žengti…ir kovoti su savo vidiniu velniu…

 462. Robertas

  Vasario 6, 2019 at 9:32 am

  Jei duodamas esi laimingas, tai ir neturėdamas esi laimingas. “Turtingas” tik grobuonis, “nagas” ir kartu ubagas. Reikia siekti to, kad turėtume ką duoti ir duodami gauti trigubai bei jaustis laimingais. Ačiū, MONACO, viskas ką rašai, apie “šiaudelius” apie “turtus” man puikiausiai suprantama, vidinis ryžtas ir protingas užsispyrimas duoda vaisių visada. Pusiausvyra gyvenimo – kuo vieno daugiau tuo vaisiai saldesni.
  Žmogų gali kažkas parklupdyti, bet klupdantys nesusimąsto kas bus, jei žmogus atsistos?. Atsistoja tik stiprūs.

 463. Robertas

  Vasario 6, 2019 at 9:34 am

  Versle, gyvenime ir darbe sėkmė ateina tik su GERA KOMANDA

 464. Lina

  Vasario 6, 2019 at 8:14 pm

  Kai jau turi ideja, tai imi ir sieki to, veiki. Be svarstymu, be dvejoniu, darai tai ko nori.
  Ideja gali buti ir nuvaziuoti pas drauga, bet jei svarstysi o ne veiksi, tai taip ir liks kava neisgerta 🙂

 465. Dovilė

  Vasario 8, 2019 at 8:50 am

  Alex, savam stiliuje. o norint pasiekti savo tikslų reik žinot, koks Tavo tikslas ir galimos priemonės, o paskui veikti veikti veikti.

 466. Edita

  Vasario 8, 2019 at 3:01 pm

  Ką daryti, kad pasiekčiau sėkmės gyvenime?
  Geras klausimas, Alex!
  Iš pradžių pagalvojau, gal man išeiti iš mano komforto zonos ir pradėti veikti?
  PALAUKIT iš kokios komforto zonos? Jeigu aš vygdau šias misijas, vadinasi toji mano komforto zona ne tokia jau ir komforto!
  Reikia kažko daugiau:
  PASITIKĖJIMO SAVIMI
  IŠVYTI VISAS BAIMES
  ATSIDUOTI SVAJONĖMS VISA SAVO ESYBE
  PASIRYŽTI ČIA IR DABAR
  PIRMYN!
  Viskas paprasta, nes niekas už mus to nepadarys
  Ačiu už straipsnį ir misijas!!!
  Pagarba!

 467. Silva

  Vasario 9, 2019 at 6:45 am

  Puikus straipsnis.

 468. Dalius

  Vasario 9, 2019 at 8:32 am

  Tik aistra ir troškimas užtikrina rezultatus!!!

 469. Daiva

  Vasario 9, 2019 at 10:47 pm

  Didelis noras ir užsidegimas

 470. Vita

  Vasario 10, 2019 at 12:59 am

  Didelis troškimas pasiekti tikslą, noras būti kitokiam.
  Puikus straipsnis. Ačiū už spyrius veikti ir gerą motyvacijos dozę.

 471. Elvyra

  Vasario 10, 2019 at 6:57 pm

  Aciu uz gera straipsni. Kad kazko pasiektum gyvenime, manau pirmiausia reikia susivokti ko tau paciam labiausia trukst ir ko labiausiai nori siame gyvenime. Kai jau turi konkretu tiksla, reikia pradet dirbti ties savo svajone, investuoti i save, i saviugdos mokslus. Reikia didelio ryzto, pastangu ir noro, reikia myleti tai ka darai tada sis darbas virs dziaugsmu ir palaima. Lauksiu tesinio.

 472. Egis

  Vasario 12, 2019 at 6:24 am

  Pažadinti troškimà savyje nėra taip lengva, kai esi duobėj ir sunku suprasti, kuo nori būti.
  Manau, svarbu lavinti sàmoningumà. Būnant sàmoningu gali turėti įžvalgas ir tapti tuo, kuris gali padėti žmonijai.

 473. margarima

  Vasario 13, 2019 at 7:26 am

  Well well ☺️🤔, aš jau daug ką esu pasiekus, tiksliau, ko norejau prieš N-metų, jau pasiekiau. Dabar keičiu požiūrį ir savo planų struktūra. Norint pasiekti to ko dabar trokštu, reikia kantrybes užsispyrimo, nes esu jau pusiaukelėje. Ir siekiu savo svajonės ne klausydama “stenėjimų” iš kitų. Nes beveik absoliučiai visi, kuriems pabandau paaiškinti savo norus, “tempia” mane žemyn, savo negatyviomis blevyzgomis 😂. Man kažkada vienas pagyvenęs vyriškis yra pasakęs “ live for your passion, not for your pension☝️☝️☝️“ Ir manau, kad jis teisus 🤔

 474. Jolanta

  Vasario 17, 2019 at 9:31 pm

  Ačiū. Vis teisinuosi kad viskas kažkada susitvarkys, o iš tikrųjų reikia dirbti su savimi! Reikia pasitikėjimo savimi ir ryšto kažką keisti!

 475. Laura

  Vasario 26, 2019 at 2:17 pm

  Neprisigalvoti veiklų, per kurias nelieka laiko tam, kas iš tiesų svarbu.

 476. Inga

  Vasario 28, 2019 at 9:47 am

  Stiprus stripsnis, ačiū ! O man reikia tiesiog pakelt sėdimąją ir pradėti veikti, griežtai laikytis disciplinos siekiant savo tikslų ir niekada nepasiduoti. Jau metai laiko kaip į problemas žiūriu kaip į naujus iššūkius, kuriuos įveikus tik augu.

 477. Evelina

  Kovo 11, 2019 at 8:00 am

  Jei tikrai nori kažko pasiekti gyvenime ir įgyvendinti savo svajones, tai turi tikėti tuo ką darai 100%. Nusipiešti galvoje svajonę taip, lyg jau būtum ją pasiekęs.Įtikinti save, kad tik tu, o ne kažkas kitas gali tai padaryti ir imtis veiksmų.

 478. Gabrielė

  Balandžio 3, 2019 at 12:39 pm

  Yra tiesos, aišku Jūs labai daug kalbat apie tą vidinę motyvaciją, bet ne apie įrankius kaip to pasiekti,nuo ko pradėti, kokie galimi financų šaltiniai ir pan. Manau noro ir įdėją daug kas turi, bet nežino iš kur gaut papildomų investicijų tam ir pragyvenimui, kol pradės vystytis veikla.

 479. Gabrielė

  Balandžio 3, 2019 at 12:53 pm

  2. Mano darbe reikia daug žinių,reikia pastoviai investuoti į tobulėjimą, gaila, kad tą tenka daryti visada už savo pinigus, tada negaliu nei keliauti, nes daug išleidžiu kursams ir mane tai veža,tada aišku ir klientai ta jaučia, bet darbe nesijaučiu įvertinta. Klientai nori visada kazka naujo, tik nevisada tą irgi įvertina,kiek tam tobulėjimui pinigų, niekas nenori už paslaugą daugiau mokėti, plius didelė konkurencija. Noris pradet savo veikla, dirbti sau ir toliau tobulėti, bet tam pritrūksta jėgų ir finansų, darbas sunkus fiziškai, kai daug dirbi kitam, užsirbi,bet tada jau nebeturiu jėgų kažko sau daryti. Nerandu to balanso tarp darbo ir poilsio,kad pakankamai užsirbti.

 480. Vidmantas

  Balandžio 4, 2019 at 10:50 am

  Versle, santykiuose, gyvenime reikia aistros ir troškimo!!!

 481. Pranas

  Balandžio 5, 2019 at 5:13 pm

  Tik atsidavimas ir aistra ves i prieki o jei kyla klausimu nuo ko pradeti paklausk tu zmoniu kurie tai jau padare klausk ne vieno ir surask savo kelia kuris tau primtinas ir niekada nesustok to siekti atsiduok tam o dar geriau pajusk kaip tai tave veza

 482. Tomas

  Balandžio 7, 2019 at 12:21 pm

  Reikia gyventi savo, o ne kitų primestą tau gyvenimą.
  Tikslas+aistra+veiksmas.

 483. Jolanta

  Balandžio 16, 2019 at 1:43 am

  Supper!!! Noriu daugiau !!!

 484. Mindaugas

  Balandžio 25, 2019 at 6:26 pm

  Siekti savo uzsibreztu tikslu,betkokia kaina ir nesistenkti buti tokiam paciam kaip dauguma zmoniu,kurie neturi tikslu.

 485. Jūratė

  Balandžio 26, 2019 at 1:42 pm

  Manau, visų pirmą reikia išsigryninti, ko iš tiesų nori žmogus, tada nesvarbu kas ką kalba, kiek patirties turi ir troškimas pasiekia maksimumą. Ir norėti išsigryninti! Norėjau būti geriausia savo darbo vietoje ir ja tapau! Aš tuo gyvenau, nei draugų nei namų reikėjo nei asmeninio gyvenimo! Tik pasiekus toj terpėje, viską kas įmanoma pamatai, o kas iš to… O tada viską mečiau ir vėl pradėjau iš naujo. O šios paieškos yra tikrai įdomios ir antra pusė atsirado ir nauji žmonės ir galų gale į pasaulį pradedi žiūrėti kitaip ir tie patys dalykai nušvinta kitaip!
  O ko trūksta, žinojimo, ko iš tiesų noriu darbinėje sritį, atrodo, jau būtent to ir norisi, o iš tiesų, tai kažkieno kito primesta nuomonė!
  Kai žinai, ko iš tiesų nori, tai ir troškimas pakyla kūbu!
  Svarbiausia,jei atsiranda tų žmonių, kurie labai “protingi” ir nori jus nuleisti ant žemės, tą akimirką, tiesiog būti kurčiam!

 486. Dominykas

  Gegužės 8, 2019 at 7:05 pm

  Reikia nerealios idėjos.

 487. Edita

  Gegužės 12, 2019 at 2:48 pm

  Kad pasiektum sėkmės gyvenime, turi turėti tikslą. O tikslui pasiekti reikia pažadinti kovotojo mąstymą ir troškimą nugalėti, turi būti geriausias.

 488. Jovita

  Gegužės 12, 2019 at 9:44 pm

  Pirmiausia reikia savyje pažadinti troškimą…siekti, stengtis, mokytis..

 489. Igoris

  Gegužės 17, 2019 at 12:51 pm

  Reikia žinoti savo tikslą ir atkakliai, dantimis ir kitomis kūno dalimis, siekti jo. Troškimas nugalėti visur ir visada.

 490. Aivaras

  Gegužės 18, 2019 at 4:36 am

  Kiekvienas žmogus turi savo užslėpta groži. Žmogau kodėl tu nedarai paprastu dalykų. kurie tau kila iš širdies. daridami tuos dalykus pažinsim savo gebėjimus išlaisvinsim, tą mieganti žvėrį. kuris slypi mumise. ačiū tau Alex už nuostabu straipsni ir šias misijas kurios mano žvėri budina i gerąją puse.

 491. Liveta

  Gegužės 18, 2019 at 11:08 am

  Kad turetum versla, reikia noro ji tureti, siekti Jo imanomais veiksmai, neatidelioti o imti cia ir dabar susigalvoti kaip pasiekti, kas gali pritraukti zmones. Svarbiausia zmogaus turi buti uzsispyres ir 100% noreti tai ka svajoja, ir siekti, siekti kol galiausiai pasiekti tai ka planaves.
  Zmogus turi rizikuoti savo sekme nes viskas imanoma siais laikas, jeigu tik labai nori.

 492. Skaistė

  Gegužės 20, 2019 at 10:00 am

  Reikia apsesto troskimo tapti nugaletoju,tapti geriausiu. Darbas darbas darbas..daug darbo kad pasiektum savo tikslus

 493. Jurgita

  Gegužės 21, 2019 at 10:31 am

  Ačiū už NEREALŲ straipsnį!!!
  Beprotiškas troškimas, žvėriškai sunkus darbas ir kovotojo išsiugdymas! BAM!

 494. Ervinas

  Gegužės 23, 2019 at 8:04 pm

  Daryti tai ka sako tavo širdis, negalvoti apie kitu reakcijas ir kažkokius komentarus, būtent šia minute eik ir daryk!!!!! 👊👊👊

 495. Rimas

  Birželio 5, 2019 at 12:35 am

  Pagalba kitam, atsiperka pagalba tau paciam…

 496. Rokas

  Birželio 8, 2019 at 1:35 am

  Nuostabu prašau dar ☺️

 497. VilioHideo

  Birželio 8, 2019 at 1:14 pm

  Esi Didis žmogus, Alex Monaco! Taip ir toliau! Tikiu gali padėti daugumai šitaip. žinoma žmonės ir patys turi norėti to. Ech kaip man pasikeisti greičiau – atsikratyti kvailų baimių, įsitikinimų, įgyti daugiau drąsos ir ryžto.

 498. Andrius

  Birželio 10, 2019 at 10:29 pm

  reikia ismesti visus pasiteisinimus. neatidelioti savo troskimu, nepasiduoti jei nepavyko is kart, ugdytis disciplina ir kantrybe. pastangos visada atsiperka, viska priimkit kaip issuki. issukiai jusu nesuvalgys 🙂

 499. LAURA

  Birželio 14, 2019 at 2:11 am

  Aš turiu daug baimiu ,bijau galbut ne taip kaška pasakyti,bet aš nenuleidžiu ranku aš jau žengiau žingsni,nes jus man davėt gera spiri ,kurio man reikejo.ačiū kad jūms Alex Monaco😊

 500. Žydrūnas

  Birželio 17, 2019 at 9:49 am

  Galima butu isvardinti nemazai ko reiki, tokie kaip noras, drasa, ryztingumas, pasrangos
  Bet mano manymu svarbu: tikejimas, vaizduote ir uzsispyrimas.

 501. michail

  Birželio 19, 2019 at 2:37 pm

  mažiau kalbų daugiau darbų… tai, kad pradėdam 🙂

 502. Edvardas

  Birželio 24, 2019 at 9:16 am

  Troškimą būti geriausiu neturi sužlugdyti niekas, net jeigu tau nesiseka susirasti klientų. Šiandien nesiseka, o rytoj pasiseks. Žingsnis po žingsnio savo troškimą įgyvendinu.

 503. Erika

  Birželio 24, 2019 at 10:12 pm

  Reikia didziulio noro, uzsispyrimo ir sunkaus darbo. Reikia nustoti bijoti kad tau gali nepasisekti

 504. Ramūnas

  Birželio 25, 2019 at 12:22 am

  Ačiū imi ir darai ir nesidairai kas iviko netaip😉

 505. Sinilga

  Birželio 25, 2019 at 8:53 am

  Kad pasiekti tikslą, sėkmę… Reikia noro ir PASTANGŲ, labai daug darbo, užsispyrimo.

 506. Halina

  Birželio 25, 2019 at 10:30 am

  Noriu dar tokiu straipsniu pamokymų,labiausiai patiko kad turime degti aistra einant link savo tikslo.Aciu.

 507. V

  Birželio 25, 2019 at 1:49 pm

  Darymas gera kitiems, tau pačiam sugrįžta dvigubu gėriu.

 508. Skaistė

  Birželio 25, 2019 at 1:56 pm

  Viskam gyvenime reikia pastangų ir širdies. Net ir pakelti užpakalį nuo sofos reikia tam tikrų pastangų.

 509. Dainius

  Birželio 25, 2019 at 3:46 pm

  Reikia tik noro ir užsipirymo, ačiū Alex
  už motyvacini laišką.

 510. Kristina

  Birželio 26, 2019 at 12:02 am

  Super straipsnis !

 511. Neringa

  Birželio 26, 2019 at 9:17 am

  Nu jo verta apmastyti ir aisku pradeti veikti

 512. Tadas

  Birželio 26, 2019 at 2:58 pm

  Puikus straipsnis davė motyvacijos!

 513. Egidijus

  Birželio 28, 2019 at 7:28 am

  Norint pakeisti savo gyvenima ir is jo isspausto maximuma. Mums reikia pradeti elgtis kaip vilkam, judeti i prieki kaip vilkas selina prie savo grobio. Jis neziuri atgal ir visada kovos iki galo ir netgi jeigu jam ir nepavyks sumedzioti siandien jis tikrai to nemes ir gris rytoj. Apmastes ka dare blogai ir bandys tol kol pasieks tai, o pajutes kraujo skoni, supras del ko visa laika taip stengesi. Vilkas yra puiki metafora siame straipsnyje. Manyciau mums visiems reikia pazadinti alkana vilka savyje.

 514. Ramunas

  Birželio 28, 2019 at 10:44 pm

  Straipsnis nuostabus. Jeibturi tiksla ir ji nori pasiekti turi buti daugiau negu kovotojas turi zveriskas kovotojas. Nes jai ne tai taip ir liksi pilkas zmogus.

 515. Rugilė

  Birželio 29, 2019 at 10:48 am

  Reikia troškimo ir sunkaus darbo.

 516. Antanas

  Birželio 29, 2019 at 11:09 am

  Sveiki tai nuostabus patarimai skatinimai augti , ir noriu…

 517. Lina

  Birželio 30, 2019 at 10:59 pm

  Labai geras ir užvedantis straipsnis ir patarimai….Ačiū.

 518. Sarunas

  Liepos 1, 2019 at 10:59 am

  Talentas dar ne viskas, kaip ir rašė straipsnyje Alexas Monaco, pirmiausia turi but noras, troškimas, ir atsidavimas tam ką darai, turi pamėgti tai daryt su ugnele akyse,su geru nusiteikimu ir pasitikėjimu savo jėgomis galima daug ką padaryti

 519. Greta

  Liepos 2, 2019 at 12:19 am

  Taip! Viskas ko tau reikia tai uzsidegimas, vidine jega, kuri gali nunesti labai toli! Toliau nei viso pasaulio ismintis.. O kodel mes darom atvirksciai? Ieskom informacijos, skaitom knygas, gal si bei ta padarom, kas priartina mus prie sekmingesnio gyvenimo. Taciau sirdyje nedega ta ugnis, kuri priverstu mus stengtis – nors ir sunku, keltis kai suklupai – nors ir nesinori. Mano draugas yra pasakes: “kam dar save apgaudinet ir ziuret, skaityt ivairiausia literatura, jei nieko is jos nepasiimi ir nekeiti savo veiksmu, nes tu tiesiog to nenori visa sirdimi, tu negalvoji apie tai kiekviena gyvenimo minute ir net nesiruosi stengtis. Tai kam tada gaisti laika?” Bet svarbiausia kad to daznas nesupranta.. as viena is ju. Bet as – tai aplinkos sudarytas tobotas, kuris dar nesuvokia kad jis toks yra. Bet as tokia ir liksiu kol pati to savyje nesuprasiu ir netroksiu isilaisvinti is visu remu, i kuriuos ikiso aplinka.

 520. Edita

  Liepos 3, 2019 at 8:29 am

  Hmmm apmąstymas🤔Straipsnis geras, uždegantis. Esu siekusi kelių dalykų, darbų, tikrai galvojau kad einu teisingu keliu. Užsidegimas nežmoniškas, “Bum, bum”ir dingsta noras aistra, vėl ieškau kažko naujo😎😎Noriu atrasti save ir man patinkančią veiklą….. Greitas užsidegimas, mane sudegina iki pelenų smulkiausių. Kaip tas” Feniksas” graibaisi ir kyli iš tos pelenų krūvos 🙄😏

 521. Kristina

  Liepos 3, 2019 at 8:44 am

  Aciu Alex! Tikrai, tai ko man truksta – begalinis troskimas. Jauciu lyg ta ugnis tik is leto rusentu manyje. Bet ji kazkada dege! noriu, kad degtu vel ir dar smarkiau!!!

 522. Gabija

  Liepos 3, 2019 at 12:23 pm

  Atrodo reikia tiek nedaug, bet….
  Kad užkurti savyje verykliuka reikia labai pasistenkit.

 523. Radvilė

  Liepos 3, 2019 at 3:30 pm

  reikia tikėjimo savimi, reikia vidinės ramybės, kuri nepripildytą banalybių, keistų tiesų bei mitų tave verstu savęs gailėti bei menkintų, reikia būti tuo kas esi ir eiti ten kur tavęs reikia labiausiai neužsukant į parduotuvę pasinerti į akcijų bangas.

 524. Petras

  Liepos 4, 2019 at 10:15 pm

  Jei trūksta drasos, noro, pasitikėjimo savimi nieko nepasieksi, reikia sukaupti jėgas ir pasakyti vidiniam kritikui,, viskas užteks as noriu pasiekti savo tikslų ir troškimų išsipildymo,, ženkti i rytoju pakelta galva su begaline nuotaika ir dalintis džiaugsmu su kitais 👍

 525. Indrė

  Liepos 5, 2019 at 9:54 am

  Kad pasiekčiau sėkmės versle/santykiuose/gyvenime, man reikia beprotiško, nežmoniško, nesuvaldomo, nuolat besiveržiančio troškimo, nenumaldomo noro ir laukinių jausmų savo sėkmei :)!

 526. Marijus

  Liepos 6, 2019 at 6:28 pm

  Daug noro ir daug darbo !!!

 527. Agne

  Liepos 11, 2019 at 12:31 pm

  Geras spyris i uzpakali, reikia daugiau…

 528. Jolita

  Liepos 12, 2019 at 8:01 pm

  Ko reikia, kad pasiektum sėkmės santykiuose/versle/gyvenime? Man kaip norinčiai visuomet kapstytis giliau, tai sudėtinis klausimas, susidedantis iš kelių kompmonentų, bet taip, vienas iš kompinentų yra ryžtas, užsidegimas, nenuleidimas rankų po vienos “nesėkmės” nes manau, kad visos mūsų “nesėkmes” tai lyg pamokos!

 529. Rasa

  Liepos 18, 2019 at 7:59 am

  Reikia sėkmei ne tik noro, bet ir veiksmo tai yra negulėti ant sofkutės ir sakyti o jeigu būtų, o imti ir daryti, veikti lėkti į priekį.

 530. Evaldas

  Liepos 25, 2019 at 9:15 am

  Užsispyrimo, užsidegimo, didžiulio noro siekti tikslo!!

 531. Rima

  Liepos 29, 2019 at 7:30 am

  Reikia noro

 532. Karolina

  Rugsėjo 11, 2019 at 2:08 pm

  Begalinis troškimas yra mūsų variklis!!!

 533. Reda

  Rugsėjo 21, 2019 at 8:53 pm

  Man reikia žvėriško troškimo, kad pasiekčiau sėkmę gyvenime!

 534. Monika

  Rugsėjo 22, 2019 at 6:33 pm

  Juodas darbas! Kova!

 535. Lina

  Spalio 5, 2019 at 11:56 pm

  Troskimai.tikslai.svajones …motyvacija ir didelis zveriskas darbas su savim jai nedirbsi su savim ir nepasieksi savo verso aukstumu..kovoti su verso rykliais nepavyks kol nesusitvarkysi su savo vidiniu priesu..🙂

 536. Andrius

  Spalio 7, 2019 at 10:40 pm

  Drąsos veikti 100%, be abejonių.

 537. Eglė

  Lapkričio 13, 2019 at 9:22 am

  darbštumas,pagalba,dėmesys aplinkiniams tai gyvenimo kredo

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai