Susisiekite su mumis

Ar pinigai gali išspresti visas problemas?

24
Komentarai

Tuoj papasakosiu apie turtuolius Viktorą ir Andželą, porelę, su kuria susipažinau prieš gerus 4 metus Monake… Nors jie turėjo jachtų, daugybę verslų ir asmeninį banką – niekuo nesiskyrė nuo čionykščių turtuolių. Kodėl? Atsakysiu! Anot statistikos, Monake kas trečias žmogus yra milijonierius. Taigi, kai kone visi tave supantys žmonės yra milijonieriai, tampa sunku pelnyti pagarbą ir pripažinimą tik dėl to, kad esi toks kaip visi…

Analogišką problemą turi kiti turtingi garbėtroškos… Būtent dėl šios problemos Abramovičius įsigijo didžiausią pasaulyje jachtą ir… Na gerai, grįžkime prie Monako rezidentų: Viktoro ir Andželos. Jie laaaabai norėjo, kad juos gerbtų, priimtų, vertintų ir mylėtų, todėl samdėsi įvairiausio plauko specialistus – „piarschikus”, „imidžmeikerius“ Jų užsakymas skambėjo šitaip: mes norime padidinti savo įtaką Monake…

Kartą vienas patarėjas pasiūlė jiems įkurti paramos fondą. Auksinė porelė taip ir padarė! Užregistravo įstaigą + sukūrė pavadinimą. Tarsi ieškodami išpirkos prieš Dievą, Andžela ir Viktoras parėmė sergančius vaikučius. Atrodo, kilnus poelgis, tiesa? Bet jie sergantiems mažyliams pagelbėjo tik šaltomis kupiūromis, o ne šiltais palaikymo žodžiais. Net neaplankė jų ligoninėje. Neapkabino. Nepasidalino savo šypsena. Turtinga porelė viską darė tik dėl įvaizdžio, todėl tikromis motinomis teresėmis ir dalai lamomis jie netapo.

Dar, auksinė porelė bandė organizuoti labdaros renginį. Į savo antrą jachtą, stovinčią Saint Tropeze, pakvietė žymių žmonių. Išsiuntė kvietimus, bet niekas iš žinomų žmonių neatvažiavo… Susirinko tik pažįstamų pažįstami, daugiausia rusai norintys gerai praleisti laiką jachtoje…

Bum bum, čiku raku, gal dar vieną selfiuką?

Ech…

Viskas, ką darė Viktoras su Andžela, kvepėjo sintetika ir dulkėmis…

 1. Jie negelbėjo pasaulio nuo karų.
 2. Nerašė knygų. Tik pirko jas, kad papuoštų jachtą. „Turėti knygų madinga!“.
 3. Nesirūpino socialinėmis žmonijos problemomis.
 4. Nekūrė ir nesidomėjo saviugdos metodais, įrankiais, priemonėmis, todėl jiems buvo sunku kitu kampu pažvelgti į save ir juos supančias problemas.
 5. Nesidomėjo nykstančiais paukščiais ir gyvūnais.
 6. Nebandė įsivaikinti vaikų, kurių niekas nenori matyti akyse.
 7. Nesirūpino gamta. Viktorui neapsimokėtų uždaryti savo naftos gręžinių, į kuriuos jis buvo investavęs ne vieną milijoną (pats gyrėsi).

Andžela ir Viktoras puikiai mokėjo tik vieną dalyką – štampuoti kupiūras. O taip, jiems tobulai tiko etiketė „VIP klientas“. Dėl šios priežasties auskinę porelę mylėjo pardavėjai, todėl dažnai kvietė į renginius. Viktoras gaudavo kvietimus į įvairius aukcionus, automobilių parodas, o Andžela į susitikimus, skirtus pristatyti naują kremą, tušą, drabužius… O į ne komercinius renginius jų niekas nekviesdavo…

Kadangi Viktoro širdis buvo paslėpta giliai po sielos kailiniais*, o ant stalo gulėjo tik stora piniginė, aplink jį būriavosi vien šakalai, IŠORIŠKAI pasitempusios (tik išoriškai), turtingų vyrų ieškančios moterys ir įvairių paslaugų tiekėjai, siūlantys įvairių prekių. Beje, paslaugų tiekėjų gretose buvo ir jų nuolankusis tarnas, šios knygos autorius. Faktas: šis straipsnis nėra bandymas pateikti save gražioje šviesoje, todėl nesiruošiu slėpti mano sielą puošiančių randų – prisipažinsiu, buvau vienas iš tų, kurie siekė TIK materialinės naudos. Mano misija buvo gauti iš turtuolio – Viktoro ne nusususių mažų, o ilgalaikių projektų.
Ant kortos stačiau jaunystę, sąžinę ir moralę. Štai tokia buvo mano sėkmės formulė: artima pažintis su turtingu žmogumi + daugybė investuoto laiko + mokėjimas gerai leisti laisvalaikį + poreikių išsiaiškinimas + ilgalaikiai projektai = didelis pelnas. Dirbdamas tokiu principu turėjau kelis stambius užsakovus: tris Monake, vieną Anglijoje ir du Lietuvoje. Visi šie auksiniai klientai nuolat užsakydavo projektus. Mokėjo už darbus valandinį įkainį. Taigi dirbti su jais apsimokėjo. Pats pagalvok, kiek kainuoja aptarnauti dieninį klientą, kuriam reikia vieno
baneriuko. Vien įsigilinti į užduotį reikia daugybės valandų – laikas, praleistas vėjais! O štai dirbti su keletu klientų ištisus mėnesius apsimoka. Toks klientas siunčia užduotis, mano darbuotojai jas įvykdo, o buhalterija išrašo jiems vieną sąskaitą per mėnesį! Viskas! Paprasta! Dirbant tokiu principu pinigai ne čiurleno, o bėgo upe. Taigi, kaip supranti – Viktoras man buvo mano ateities aukso kasykla arba auksinis kiaušinis, kuris jau greitai turėjo išsiperėti… Taip, buvau su Viktoru ir Andžela tik dėl naudos… Dėl sumauto pelno… 

Faktas: 2013 metais buvau šimtaprocentinis šėtonas, po velnių. Buvau apsėstas noru būti turtingu pinigais, o ne vertybėmis, todėl atsiduodavau verslo šakalų pamokymams. Dėl šios priežasties tapau Viktoras nr. 2. ,,Alex Monaco, tu ESI BLOGAS” – Pasakys vienas iš skaitytojų. O taip, esu blogas žmogus… Esu blogas… norėdamas kad mano nauja knyga (Sielos drabužiai) atsidurtų pirmose vietose pasinaudojau marketingo metodais, kuriuos išmokau Monake iš nafta prekiaujančio mentoriaus… Gali vadinti mane saviugdos mafijozu, jeigu nori.. Esu blogas – man rūpi tik pirma vieta… Esu persmelktas nuodėmėn… Sudeginkite mane, Šventieji ir nekaltieji angelai! Esu blogas todėl, kad išdaviau turtuolius ir savo buvusius mokytojus, ir juos paniekinau savo naujoje knygoje… Kitas žmogus pabijotų papasakoti apie savo buvusią ir apie žmogų, kuris bandė mane išmesti iš Monako – bet tai padariau. Buvo už ką… Tegul pyksta… Neslėpsiu, blogis man – matyti žmones kiaurai, todėl man pavyko apnuoginti turtingų, bet žvėriškai nelaimingų žmonių sielas ir viską atskleisti naujoje savo knygoje. O taip esu blogas, todėl, kad vakar vienai patraukliai merginai pasakiau: „patirk literatūrinį orgazmą su mano knyga: Sielos drabužiai”. Esu blogas todėl, kad esu mažuma, kuriam pavyko nusimesti nepasitikėjimo skarmalus – sielos drabužius! Esu blogesnis už velnią todėl, kad su velniu elgiuosi blogiau nei jis elgiasi su manimi – esu parodęs jam vidurinį pirštą! Esu blogas, todėl kad nulaužiau sistemą… Esu blogas todėl, kad esu laisvas. (Kas mąsto plačiais formatais – suprato!) Amen. X

24 Komentarai

 1. Ineta

  2018-06-24 at 17:00

  Man patiko tavo saviironija..svarbu , kad keitiesi , kad esi laisvas. Bet niekinti kito zmogaus nereikia, kad ir koks jis..tai jo gyvenimas ir jo klaidos. Cia mano nuomone. Labai norejau ateiti i knygos pristatyma Siauliuose, bet niekaip nepavyko..tikiuosi dar pamatysiu tave, Alex .

  • Gražina

   2018-06-25 at 09:35

   Pritariu tam,kad nereikia niekinti nė vieno žmogaus.,, o ,kad esi kitoks ir keitiesi su kitais dalindamasis patirtimi…PUIKU

 2. rimas

  2018-06-24 at 20:19

  puiku nieko sau

 3. Irena

  2018-06-24 at 20:28

  Kai kada jaučiu pasikėlimą,kai kada nuoširdų paprastą, bendraujantį. Skaičiau Jūsų abi knygas. Sielos drabužiai man patiko labiau. Manau daugelis norėtų pereiti kažką panašaus, kad galėtų taip aiškiai ir atvirai kalbėti. Prieš kalbėdamas turi įgyti patirties ir tai nevadinčiau blogiu. Nereikia savęs nei perdaug girti, nei smerkti. Manau žmonės tai padarys už Jus. ?

 4. Mindaugas

  2018-06-24 at 20:32

  Svarbu! Kad visa tai is sirdies! O ne kazkoks muilo burbulas…
  Liuks!!!

 5. Deimantė

  2018-06-24 at 20:50

  Ačiū už išpažintį. Kiekvienas padaręs klaidų arba gavęs neįtikėtinai skaudžių PAMOKŲ, kad ir kaip bebūtų sunku, turėtų savęs nekaltinti ir eiti pirmyn, užsispyrusiai siekti savo svajonių, išsikelti sau naujų iššūkių ir NIEKADA NEPASIDUOTI! ?

 6. Saulius

  2018-06-24 at 21:19

  pAGARBA.

 7. Agnietė

  2018-06-24 at 21:28

  Labai įdomu skaityti jūsų išpažintį. ♥

 8. Aleksandras

  2018-06-24 at 21:45

  Įdomu tai kaip išdėstytos mintys.

 9. aura

  2018-06-24 at 21:52

  Kai sau isivardiji savo poreikius. Tikrus ir be priklausomybes nuo kitu nuomones ir vertinimu. Islaisvini save. Realizuoji save. Tai laime, mielas autoriau.

 10. Karolina

  2018-06-24 at 21:58

  Įkvepianti kalba. Manau, jog šiandien ne vieną jauną žmogų vilioja pinigai ir troškimas būti geriausiais, tačiau taip gali būti dėl aplinkybių, šeimoje neįdiegtų vertybių vaikui, socialinių tinklų populiarumo XXI amžiuje. Kiekvienas pasirenkame kelią kuriuo norime eiti, skausmas taurina sielą ir keičia žmogų, jo mastymą. Visgi, ne visi priima skausmą kaip pamoką, todėl neisikeičia, o ir gyvenime tokiems žmonėms nelabai pasiseka. Nuoširdus Tu žmogus Alexai Monako, džiaugiuosi, kad atradai save, švieti mus savo patirtimi ir darai mus geresniais, kitaip sakant, padedi suprasti mums gyvenimo tikslą ir skausmo priežastis. Gyvenkime šia akimirka, mėgaukimės kelione, o ne tikslu!;)

 11. Remis

  2018-06-24 at 22:15

  Labai idomi dar viena istrauka is Alex Monako gyvenimo.
  Tu turtingas “smikis ” Aleksai, manau kad nevertetu pykti nei ant Viktoro su Andzelika, nei ant kitu turtingu sunsnukiu. Tu juk radai savo kelia ir sielos vertybes, tik del to kad egzistuoja turtingi sunsnukiai tokie kaip jie?

  Su visa pagarba Alexai

  • Andrius

   2018-06-24 at 22:49

   Pritariu

 12. Olia-lia

  2018-06-24 at 23:26

  O man visai neatrodo, jog esate toks blogas, kaip kartais parašote. Niekaip negaliu pagauti, ar čia taktika, ar jūsų vidinė programa (ar abu dalykai iš karto).:)) Bet kuriuo atveju, knyga man paliko didelį įspūdį, labai jausmingas kūrinys..

 13. Deimantė

  2018-06-25 at 00:06

  Super straipsnis

 14. Danguole

  2018-06-25 at 01:49

  Puikus straipsnis. Labai aciu.

 15. ingrida

  2018-06-25 at 08:21

  dekui,kad,toks eisi,suteiki man stiprybes,uzsisakiau jusu antra knyga sielos drabuziai.

 16. SANDRA

  2018-06-25 at 11:48

  Šiuolaikiniame pasaulyje, kai žmonėms rūpi tik pinigai labai svarbu sugauti save ne siekiant vien būti turtingu piniginę išraiška, tačiau būnant turtingu už*iktu milijonieriumi siela. Alex Monacco būtent tai ir parodo, visiškai atvirai, kai nepagražinama tiesa ir siekiama spirti mums kiekvienam į subynę ir būti tuo laimingu šunsnukiu! O pradedant keisti savo gyvenimą svarbiausia pradėti nuo sielos!

 17. Simonas

  2018-06-25 at 11:59

  Net užsimaniau nusipirkti knygą ir perskaityti

  • Vidas

   2018-06-25 at 17:18

   Jau perskaiciau. Verta 🙂

 18. Madam

  2018-06-25 at 13:43

  Nuėjai dalį kelio Alex. Reikėjo pinigų- užsidirbai, reikėjo moterų paturėjai, Dabar tau reikia žmonių širdžių. Būk atsargus. Ar žinai ką su jomis darysi, mielasis?

 19. Gintarė

  2018-06-25 at 18:14

  Puikiai pasakyta!!!! ❤❤❤

 20. Monika

  2018-06-25 at 22:58

  Šį straipsnį pateikei knygoje „Sielos drabužiai , ačiū. Ačiū už visas knygas, kurias parašei, radau daug puikių dalykų. Tiesa ta, kad nesi blogas, nesi, nes dar nežinai, kas yra blogis, o ir tikiuosi, kad niekada nesužinosi ; -)

 21. Marija

  2018-08-27 at 15:59

  Nesupratau, ka norejai pasakyti, bet turbut del to, kad tai pats pirmas mano perskaitytas straipsnis siame tinklalapyje 🙂

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt