Susisiekite su mumis

8 tiesos apie pinigus, tuštukus ir super išmintingus…

9
Komentarai

Tuoj pasidalinsiu 8 pasisakymais, kuriuos turi žinoti KIEKVIENAS žmogus, norintis uždirbti daugiau arba būti išmintingesniu.

Žiūrėk video:

8 tiesos apie pinigus

#1. Pinigai nėra blogis, nes yra daugybė žmonių, kurių mintys yra purvinesnes už pinigus… Todėl, svarbiausia yra ne kiek pinigų turi, o KAIP juos uždirbi ir ką su jais darai.

#2. Turtingam žmogui paprasta atverti piniginę, bet ne visi jie moka atverti širdį. Reta žmonių, kurie moka prisipažinti klydę, paatvirauti, paguosti, pasakyti gerus žodžius. Tai įpatingai sunku ir tą moka daryti tik vienetai…    

#3. Skirk laiko verslui ar veiklai, bet nepamiršk, kad dauguma dalykų yra nemokami (gamta, meilė, kuriai parodyti reikia tik noro). Tau tereikia pasinaudoti tais nuostabiais dalykais… Nes tu gali turėti nuostabų didžiulį sodą, bet kas tau iš jo, jeigu tu neturi laiko ir noro mėgautis gėlių kvapais…

#4. Jeigu tu nori nuveikti daugybę gerų darbų – tu neprivalai būti milijonieriumi… Bet yra žmonių, kurie dirba dirba dirba tam, kad galėtų padaryti kažką gero… Jie mąsto, kaip galėtų paaukoti kuo daugiau pinigų… Gandis, Dalai Lama ir kiti mąstė plačiau, daug plačiau!

#5. Pinigai gali sušildyti kūną, bet ne sielą.
Dėja daugybė žmonių tiki, kad uždirbę „DAUGIAU” jie atras ramybę… Taip nebūna… Nes didžiausią palaimą juk yra kitame… Tu žinai apie ką aš….

#6. Yra dvi vietos, kurias reikia užpildyti: širdį ir saskaitą. Atsimink: kai širdis tuščia sąskaitos pilnumas širdies neužpildo. Nenuostabu kad visiems turtuoliams ankščiau ar vėliau teks grįžti į pradžią. O taip, svarbu nuo ko pradedi… Dažnai jaunimas pradeda ne nuo to galo…

#7. Pinigus uždirbti yra sunku, bet dar sunkiau yra jaustis gerai be jų.

#8. Tu gali dėvėti VERSACE švarką, GUCCI akinukus, bet jeigu tu elgiesi su kitais, kaip asilas, tuomet tavo vertė yra lygi nuliui.

Beje, turtingų žmonių yra visokių… Vieni yra tuštukai, bet yra ir išmintingų, jautrių ir …

O taip, nėra blogai turėti gerą automobilį + didžiulius įspūdingus rūmus ir … Ir … bet tegul visa tai būna priedas, o ne vienintelis siekis!!!

9 Komentarai

Rašyti atsakymą

Tavo el. pašto adresas nebus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti *

Užsisakyk nuoširdžius 
+ becukrius naujienlaiškius!

Susiję straipsniai

Sukurta Adf.lt